Двері

Замок для скляних дверей без буріння

Table of Contents

Асортимент замикаючих механізмів для скляних полотен

Аксесуари для скляних полотна значно відрізняються від аксесуарів для традиційних дверей не тільки в методі та технології установки, але також є особливостями дизайну.

Отже, розрізняють замки для скляних дверей під циліндричним механізмом, моделями з фіксатором, а також різноманітні засувки.

Однак, знаючи принцип роботи кожного замку, важко уявити, яка модель буде вписуватися в кожному випадку. Найбільш раціональним способом є ретельно вивчити різноманітність всіх систем, які використовуються для скляних тканин.

Замок для дверей гойдалки

Swing – це традиційна двері. Двері цього типу застосовуються майже скрізь. Їх можна знайти в численних офісних приміщеннях, у житлових квартирах, у будинках. Ці продукти можуть бути встановлені будь-де. Також скляні вироби з замками використовуються як вітрини в магазинах. Замок на скляних міжкімнатних дверях суттєво відрізняється від параметрів вітрини, але принцип роботи майже однаковий.

Серед усіх типів систем замикання, найпростіший продукт для дверей типу гойдалки, а також для вонот візерунків – врізний роторний механізм. Цей аксесуар працює за принципом того ж продукту для лотка дерева або ДСП. Коли ключові повороти, язик розгортається, а потім фіксується на відповідь. Це найлегше серед усіх типів замків для скляних дверей, але у випадку внутрішніх дверей – доступного та хорошого вибору серед інших бюджетних рішень.

У дизайні цього продукту є один важливий мінус. Корпус замка повинен бути вставлений у заздалегідь визначену діру, а потім закріпити гайку. Якщо ви затягуєте гайку, суворо, то з часом, з ефективним використанням, застібка розривається. Справа буде дуже легко прокрутити – ефективність цього замка для скляних дверей буде прагнути до нуля. Двері можна легко відкрити навіть без ключа.

Що це не відбудеться, ринок пропонує подібні за принципом експлуатації. Але корпус виконаний у вигляді D-подібної пластини, який може бути закріплений на краю веб – цей аксесуар не буде прокручувати.

Якщо двері складаються з двох SASH, то використовуйте інші механізми.

Тут житло має вид на дошку, яка виконує трохи за краями котелу, на якому вона встановлена. Такий замок не дає відкрити другу sash.

Часто двері та демонстрації оснащені структурами, які не вимагають встановлення. Такий замок для скляних міжкімнатних дверей або вітрини встановлюється без буріння. Фіксатори будівництва на полотні. Корпус замикаючого механізму має переважно квадратну форму.

Замки для скляних дверей

Скло – це не тільки вишуканий, але і тендітний матеріал, що вимагає спеціального кровообігу. Тільки спеціальні аксесуари скляні прикрашають і благотворно доповнювати його. І необхідно підійти до вибору з особливою увагою, чи це ручки для скла або інших деталей.

Наприклад, скляні двері вимагають використання спеціальних аксесуарів: зносостійкий, сильний, оригінальний і естетичний. У цьому випадку можна вибрати петлі для скла, які відрізняються не тільки високою маржею міцності, а також відмінним виглядом. Крім того, аксесуари виконують найважливішу функцію дизайну, логічно доповнюючи скляні продукти, ставши їх кінцевим акордом.

Надійні та практичні аксесуари для душових кабін та будь-яких інших скляних конструкцій представлені на місці компанії “World of Castles” у широкому діапазоні асортименту. Ви гарантовано підібрати та замовити необхідні деталі для різних завдань:

 • Надійні розсувні системи для скляних дверей, що дозволяє їй працювати майже мовче, робить їх експлуатацією приємного та довговічного;
 • Сучасні ручки для скляних дверей, виготовлених з матеріалу, ідеально узгоджуються з усіма елементами інтер’єру, і вони зручні не тільки для використання, а й у процесі установки;
 • високоякісний ближче, що робить роботу замикаючого пристрою правильним;
 • практичний замок для скла, вибір якого вигідний для використання в скляних дверях, тому що її установка не вимагає буріння та розладів скляного полотна;
 • За допомогою сталі, алюмінієвих та латунних петель, душова кабіна дійсно трансформується, стає більш комфортним і надійним у використанні;
 • Сучасний затишний профіль дуже вигідний для використання, тому що це кілька разів дешевше, ніж інші відомі кріплення, але це не поступається якістю та зручністю.

LHL-038

Замок для двовимірних розсувних дверей.

LHL-048

Замок для двовимірних розсувних дверей з поворотною частиною на склі

V 550/7b ключ/засувка

А-014 замку з ключем та засувкою, з реталетовою частиною за замком зі скляними PSS з ключем і засувкою, з спокійною частиною на склі чверть для скло товщиною 8-12 мм матеріал: цинк

A-014A

A 014 – замком з ключем, відверта частина стінки блокування PSS з ключем і засувкою, з чверть-стіною з чверть для скло товщиною 8-12 мм матеріал: сталевий відкриття тільки всередині

A-150S/CL

Відповідь Частина на стіні, підлозі (включена): 100-2. Частина відповіді на склі HDL 150-K купується окремо.

Замок для скляних дверей. Вибір надійного та функціонального блокування пристрою

Естетична, надійна та досить міцна скло отримала популярність від споживачів і тепер використовується у вирішенні багатьох не тільки інтер’єрів, але і зовнішніх завдань.

Огорожі, перегородки та навіть двері з такого матеріалу стали способом стильного дизайну побутових, офісних та громадських приміщень. І цілком природно, що споживачі почали зацікавити замки для скляних дверей. Врешті-решт, для тонких прозорого складу використовуються абсолютно різні блокування пристроїв, ніж для звичайних дерев’яних або ДСП. Це пояснюється:

У той же час, установка замків повинна займатися лише майстром, спостерігаючи за необхідними технологіями для роботи зі скла. В іншому випадку не тільки пристрій може бути пошкодженим, але і двері самого полотна, що коштуватиме набагато більше, ніж виклик фахівця.

Якими критеріями є замки для скляних дверей

Спочатку потрібно сказати, що висока крихкість скла в процесі обробки змушена думати про створення таких замків, для яких отвори не потребують для свердління. Тобто, пристрої повинні бути закріплені на SASH через спеціальні прокладки та затискачі.

Відповідно до способу розташування, механізми є

Розташований у середині робочого шляху якомога ближче до дверей (якщо є) або сам елемент. Такі моделі з двох сторін обладнані роторними ручками, які зручно закриті на засувках.

Може бути встановлено на одиночних або двовимірних дверях, які відкриваються набряклим способом. Підходить для розсувних систем.

Особливістю установки вважається вибирати верхню або нижню частину дверного листа. І вибрано тільки кут скляного сюре. Частина відповіді може бути на стелі або на підлозі.

READ  Як повісити двері на гардеробі

Підходить для фіксації в замкненому положенні скляних дверей будь-якого типу. Може виключити наявність ручки. Не призначений для використання “на кожен день”.

Встановлений аналогом з центральним. Тільки для її установки вимагатиме свердловин. І оскільки останній може бути механічно обробляти лише в “сирому формі”, замок повинен бути вибраний на етапі дизайну дверей. Встановлює складання і закріплені за допомогою кінцевих гвинтів.

Підходить для установки на неоднорідні двері або з додатковою фіксованою панеллю.

Вважається альтернативним варіантом здійснення врізних конструкцій та оснащених спеціальними дошками. Гора характеризується універсальним дизайном і може бути встановлений у середині, у верхній або нижній частині полотна.

Немає обмежень на сайт установки дозволяють придбати замком для скляних дверей різної товщини. І дизайн може бути маятником або розмахуючим.

Слід розуміти, що класичні розгойні структури оснащені одним типом замків. І розсувні моделі вимагають розташування дуже інших замикальних елементів. У цьому випадку дверна ручка можна придбати окремо або відвідувати.

Використання врізних замків

Від назви замикаючих пристроїв випливає, що установка вимагатиме свердловинного скла. Оскільки триплекс – це дуже тендітний матеріал, незважаючи на свою силу, необхідно працювати з нею дуже ретельно за допомогою спеціальних інструментів та технологій. Тому фахівці компанії “Glastroy” не рекомендують самостійно займатися ріжучими пристроями. Будь-який неправильний рух або розширені окуляри можуть зіпсувати саму двері. Особливо, якщо його товщина становить близько 10 мм, або поверхня додатково покрита полімерними композиціями для збільшення сили матеріальної сили.

Механізми різання для скляних дверних кексів працюють аналогічно тим, що встановлені в звичайному дереві або металевих дверей. У той же час, технологія установки замкової справи відрізняється. Його елементи накладаються на кожну сторону скла і фіксуються спеціальними через елементи.

Всі види морських замикачів ділиться на кілька типів

Замки оснащені спеціальними пружинними пристроями, з якими витягується пластина та фіксує sash. Щоб відкрити таку двері, вам доведеться натиснути на ручку поворотного типу.

З замковим механізмом у вигляді циліндра.

Не передбачає присутності ручки. Клапот фіксується у закритому положенні, повернувши ключ у механізмі. Такі замки вважаються подвійними сторонами.

Замок може бути з засувкою або циліндричною формою з додатково забезпеченим фіксатором. Останній запланований лише з одного боку (внутрішній) і дозволяє блокувати sash.

Встановлені на 2-кратному дверному листі та поділяється окремо на корпусі циліндра, а друга (відповідь.)

Замка з відварюваною частиною відкривається за допомогою клавіші з обох сторін, і має C-подібну стражну. Останні “аварії” при включенні ключа і кидає на спеціальне штифт, до якого обладнана відповідь. Такий принцип роботи замка і дозволяє зафіксувати скляні двері в замкненому положенні.

Над головою

Такі замки не вимагають складних маніпуляцій зі склом і фіксують на поверхні сюре через спеціальні пристрої:

Ця гора вважається універсальною і дозволяє встановлювати замки на скляних дверях без буріння останнього. Це не тільки зменшує вартість часу, але також дозволяє вибрати відповідну модель замку для напівпрозорого полотна будь-якої товщини.

Відповідно до принципу роботи фіксуючого елемента, накладні замки – це кілька видів

Вони відрізняються простотою будівництва та можуть бути циліндричними, з вбудованими фіксаторами або засувними.

Пристрої стійкі до хакерства і не працюють залежно від наявності/відсутності електроенергії.

Електричний привід з’єднується з коротким. Такий пристрій підходить для автоматичного розсувного або гойдалки скляних дверей типу маятника. Сам замка може бути обладнаний кодом тригеру, відкрити ключову картку або мати екран сканування. Також налаштовано операцію блокування в автоматичному режимі, коли ІЧ-датчик встановлюється над дверима та реагує на рух відвідувачів.

Дизайн підключається до джерела живлення та залежить від наявності напруги. Щоб встановити такий замок, потребує електрика.

Конструкції досить об’ємні та важкі. Встановіть у рідкісних випадках для спеціального клієнта. Відбуваються прикладом і зміщенням. Використовується для маятника та типу гойдалки.

Робота замка повністю залежить від електрики. Якщо в мережі немає струму, двері з таким запобіжним механізмом буде відкритим.

Якщо були визначені конструктивні особливості замків, то вона залишається вибирати пристрій, придатний для дизайну до скляних дверей певного типу. Важливо враховувати, що всі аксесуари для проектування скляних дверей повинні виконуватися в одному стилі та кольорових рішеннях. Тому масивні петлі та ручки підходять для товстих дверних клапанів з громіздкими замками (при необхідності).

Не менша увага приділяється якості Асамблеї самого замку та матеріалу його виготовлення. Ці фактори безпосередньо вплинуть на ефективність роботи, надійність та терміни роботи механізму запікання.

Замок рулонного типу

Ще одне підвищення механічного типу замків. Такий пристрій часто можна побачити на дверях торгових комплексів, демонстрацій. Дизайн відрізняється:

 • компактні розміри;
 • складний пристрій (Rush Plank, сам замок);
 • Можливість швидко видалити замикаючий механізм циліндричного типу;
 • Відокремлене зберігання стійки та замку.

Запірні пристрої для систем розсувних дверей

Багато клієнтів Glastroy віддають перевагу розсувним дверним конструкціям. Це не тільки естетична, і дозволяє заощаджувати простір. Для таких дверей полотна використовувалися врізні замки. Тому, на етапі проектування дверей, пробурені необхідні отвори. Кріплення замків на розсувних дверей для цього принципу:

 • Спеціальний рукав вставляється в рухому дірку в рухомому сидінні та вибирають у розмірі шайби;
 • Все затягується гвинтами;
 • Кріплення личинка знімається і контролюється ключем, який забезпечує блокування/розблокування пристрою.

Особливості використання електромеханічних замків

Такі системи управління обладнали двері до офісів, торгових стільців. І саш повинен відкриватися всередині кімнати. Самі двері можуть бути опухлими або маятником.

Встановлений електромеханічний замок за допомогою свердління отворів у нижній частині скла. Пристрій живиться електрикою і може додатково оснащуватися датчиком руху.

 • Операційне споживання електроенергії становить 100 мА.
 • Якщо двері в режимі очікування, то споживає лише 0,9 мА.
 • Автоматичне блокування дверей дозволяється в певний інтервал часу після закриття sash.

Електромеханічні замки платформи можуть не витрачати електроенергію та залишатися закритим. Сама двері можна закрити вручну, і відкрити електричним способом. Така система вважається, як захищена від загрози хакерства. У цьому випадку скляна дверна ручка з електромеханічним типом блокування не надається.

Увага! Якщо електрика вимкнена, то двері можна відкрити спеціальним ключем вручну. Такий ключ, безумовно, включений у електромеханічний замок.

Glassroy відповідає всім скляним дверцям ТМ Aquawall замки з високим ступенем надійності та гарантії якості. Вироби їхнього власного розвитку виконані з міцних металевих сплавів і вибирають до певного типу скляних дверей. Крім того, фітинги відповідні та кольорові схеми, що дозволяє логічно забезпечити конструкцію скляних дверей.

Розумні функції

На додаток до основної функції – закриття дверей усіх пристроїв, пов’язаних з електрикою, можуть мати інший набір додаткових функцій. Деякі демонстраційні замки для скляних дверей можна керувати пультом дистанційного керування або смартфоном. Вони можуть бути об’єднані з домофонами, довіряють контролю пристрою оператору.

Для більшої зручності замок для розсувних скляних дверей може бути обладнаний системами, які контролюють співробітників (їх прибуття та догляд), світлодіодні індикатори, датчики, що показують статус дверей (він відкритий або закритий) і так далі.

Які замки можуть бути застосовані до розсувної системи?

Розсувні двері досить популярні. Вони поставили їх у багатьох державних установах і будинках. Замок для скляних розсувних дверей не можна розмістити без різання. У полотна, вам доведеться свердлити спеціальне отвір, через який буде зроблено кріплення. Гора виникає наступним чином: Веб пробурено, рукав і пральна машина вставляються в отвір, дизайн закріплений гвинтами. Личинка в цьому замку видаляється. Для того, щоб знайти двері, елемент повинен бути закріплений у рукаві, це робиться за допомогою ключа. Щоб відкрити двері, вам потрібно буде видалити личинку, це також робиться ключем.

Який замок для скляних дверей купити. Консультування будівельників

Двері та перегородки зі скла, істотно відрізняються від дерев’яних або металевих конструкцій. Вони більш практичні, мають привабливий і сучасний вигляд, ефективний у роботі.

Для зручної роботи таких дверей, звичайні замки, за її конструктивними характеристиками та параметрами, не підходять, це пов’язано з тонкості та прозорості скляних конструкцій. Ось чому вони використовують спеціальні замки для скляних дверей, які суттєво відрізняються від звичайних продуктів і вимагають спеціального вибору.

У цій статті ми описуємо всі основні типи замків для скляних конструкцій, від кута до тиску, а також розповідати, який тип замка повинен бути вибраний для певного дизайну. Крім того, у статті ви знайдете опис та специфікації найкращих моделей замків для скляних дверей.

READ  Як змінити двері на холодильнику InDesit

Основні чинники, що впливають на правильний вибір замку

Для того, щоб правильно вибрати замок для скляних дверей, перш за все, це варто чітко зрозуміти, яку функцію вона має, і який рівень безпеки може забезпечити. Деякі параметри створюються спеціально для вхідних дверей, інші підходять лише для внутрішніх конструкцій. Крім того, при виборі варто звернути увагу на наступну інформацію:

 • Метод установки.
 • Принцип роботи (механічні та електромагнітні).
 • Країна виробник.
 • Тип дизайну, для якого вибрано замок (ковзання, гойдалка і PR.).
 • Розташування на скляному полотні.
 • Ціна.

Для того, щоб чітко зрозуміти, який замок найкраще для ваших дверей, варто розглянути кожен елемент більш детально. Важливо відзначити, що якщо ви хочете придбати замок для скляних дверей, то спочатку варто вибрати лише надійні та професійні продавці, інакше всі рекомендації щодо вибору не будуть ефективними.

Варіанти установки для скляних дверей

За типом установки, є дві найпопулярніші версії замків дверей, накладні та врізні. Неможливо сказати, що деякі варіанти кращі або гірші, ніж інші, обидва типи установки мають як їх переваги, так і недоліки.

Ріжучі замки вимагають бурового дверного листа. Для цієї процедури дуже важливо використовувати спеціальні діамантові свердла та теплоносія для кращого буріння. Без цих двох елементів ви можете зашкодити дверному дзвінку. Ось чому встановлення врізних замків повинна бути довірена лише досвідченими фахівцями. Складність монтажу виправдана рядом особливостей цього типу установки. По-перше, врізні замки більш непомітні і дозволяють зберегти естетичний тип скляної мережі, по-друге, вони забезпечують більш високий рівень безпеки, через який вони зазвичай встановлюються для вхідних дверей.

Накладні або бурові замки, встановлені на задній панелі дверей. Як правило, механізм клавіатури таких замків прихований від очей, що знижує ймовірність її відкриття. Крім того, вони легко встановити. Недоліків, ви можете позначити лише відкритий корпус, який виглядає не дуже естетичним на дверному полотні.

Принцип роботи

Замки поділяються на механічні та електромагнітні. Вони відрізняються не лише за принципом експлуатації, а й рівень безпеки, який може забезпечити, а також.

Найпоширенішим є механічний замок для скляних дверей без буріння або врізного варіанту. Він відкриває ззовні за ключем, а внутрішній може відкрити ключ, або вирвати. Експерти рекомендують вибирати такі замки як найдешевшу та надійну версію, хоча вони поступаються деяким можливостям та функціональністю перед електромагнітним.

Електромагнітні замки, робота з вбудованим магнітом дуже високої потужності. Такий замок відкривається ззовні, як правило, використовуючи ключ або сенсорну панель, яка містить спеціальний код або за допомогою електронного ключа. Велика перевага таких замків є сучасною та високою безпекою. Проте електромагнітні замки не можуть працювати без влади, тому у випадку відключення живлення, двері будуть відкриті. Цей фактор є недоліком таких замків для скляних дверей.

Вибір виробника

Вибір високоякісного та надійного виробника також є дуже важливим моментом. Сьогоднішні лідери виробництва замків для скляних дверей є наступними країнами:

Термін служби продуктів від світових лідерів може досягти до 7-10 років, тоді як у всьому житті, такий замок буде надійно здійснювати всі свої функції. Також на ринку робить виробники таких країн, як: Туреччина, Польща, Росія.

При виборі замку ви можете зіткнутися з такою ситуацією, коли компанія розташована під торговою маркою, яка робить продукти на території іншої країни. Ви можете довіряти такому виробнику лише у тому випадку, якщо він має сертифікати, що підтверджують автентичність продуктів. Ці документи повинні забезпечити будь-який спеціалізований магазин, що продають замки та аксесуари для скляних дверей.

Виберіть замок на місці на скляному полотні

Залежно від завдань, які слід виконувати замок, це може бути як основним (центральним), так і необов’язковим (периферійним). Розглянемо на прикладі таблиці обох цих варіантів.

У середині листя дверей, якомога ближче до коробки.

Високий (часто є єдиним блокуванням дверей

В нижній або верхній частині дверей полотна. Виключно в кутку

Середній або низький. Використовується для офісних і міжкімнатних дверей.

Фахівці рекомендуються для отримання найвищого рівня безпеки для встановлення одного центрального замка та однієї периферійної. Крім того, якщо центральний замок є електромагнітним, то периферійний буде відмінний, щоб вимкнути електроенергію.

Замки для різних видів скляних дверей

Найпопулярніші варіанти скляних дверей гойдаються і розсувні. Тому мова йде про вибір замків для цих двох конструкцій. Ми поговоримо.

Двері скляних дверей використовуються скрізь у магазинах та торгових центрах, у приватних будинках та квартирах, щоб увійти до супермаркету або державної установи. Для магазинів або офісів, як варіант, ви можете встановити електромагнітні замки, які забезпечать високий рівень безпеки. Крім того, такі приміщення часто мають додаткове джерело живлення у випадку переривання електроенергії, так що замку працюватимуть без перервань. Але для квартири або вдома, електромагнітний варіант не дуже доречний, тому краще вибрати механічний замок. Найпопулярнішим варіантом є замком для скляних дверей з поворотним механізмом, принцип своєї роботи дуже простий, але все-таки дуже надійний. Ключ перетворює спеціальний язик, який чіпляється до реталіко-бару і замикає двері.

Для розсувних дверей, також використовуйте як механічні, так і електромагнітні замки. Якщо такі двері вводиться, то краще покласти один центральний електромагнітний замок, а дві периферійні пристрої. Якщо двері використовуються між офісами, або всередині будівлі, то ви можете зробити з одним центральним або одним периферійним варіантом, все залежить від того, як рівень безпеки потрібно досягти.

Для багатьох цей товар є найважливішим, оскільки саме тому в цьому випадку має бути дуже уважним.

По-перше, варто говорити про електромагнітні замки. Як правило, такі системи для розблокування скляних дверей є більш технологічними та багатофункціональними, тому вони апріорі не можуть бути дешевими. Досвідчені майстри, а ті, хто використовував такі замки протягом багатьох років, рекомендують не зберігати на електромагнітній системі, оскільки інакше ви зіткнетеся з надійною роботою, низьким рівнем безпеки та невеликим терміном служби.

З механічними замками, ситуація трохи інакше. У цьому випадку ціна впливає на якість системи відключення, яка залежить від виробника. Якщо вам потрібен надійний захист від проникнення та високоякісного замку, краще вибрати моделі з італійських або німецьких виробників, які відомі всім світом з їх відмінною роботою. Якщо у вас немає спеціальних вимог, ви можете вибрати китайські моделі, які дешевші.

Встановлення та підбір скляних дверей, замків, аксесуарів потрібний спеціальний вибір. Перш за все, варто визначити, які завдання повинні виконувати замки, що вони повинні мати додаткові функції, і після досягнення вибору певної моделі.

Вибір замку за принципом роботи, враховуйте вартість такої системи та її якості. Отримання уваги до виробника, враховуйте інтенсивність роботи дверей, тому що, як правило, з високим рівнем використання, замки швидше і втрачають свої основні операційні якості. Крім того, при виборі конкретної моделі виберіть колір замку відповідно до своїх ароматів та інтер’єру. Ну, останній момент вже є ціною. Навіть якщо вам не потрібна замка високої сили від виробника бренду, вона ще не рекомендується заощадити на цьому продукті, оскільки краще заплатити за якісні товари один раз, ніж кожен рік, щоб купити дешеву фальшиву. Якщо ви слухаєте всі рекомендації, наведені в цій статті, ви можете вибрати високоякісний та міцний замок, який може забезпечити лише найвищий рівень надійності та безпеки.

Loop замки для скляних дверей

Двосторонній замок для подвійних скляних дверей підходить для розсувних, так і розмахуючих.

Замок для розсувних скляних дверей

Замок для розсувного скляного дверного матеріалу: затискне скло з нержавіючої сталі: до 10 мм.

Замок для гойдалки скляних дверей

Замок для скляних скляних дверей Матеріал: скло з нержавіючої сталі: до 10 мм.

Замок для гойдалки скляних дверей маленький під ключ

Замок для гойдалки скляних дверей Маленький матеріал: Затискачі з нержавіючої сталі Скло: D.

Замок з роторним клапаном для скляних дверей маленький

Замок з поворотним матеріалом матеріалу: затискне скло з нержавіючої сталі: розмір блокування 10 мм.

READ  Як приготувати металеві двері зробити це самостійно

Замок з ротаційною ручкою для скла. Двері хром

Замок з ротаційною ручкою для скла. Двері Chrome Color. Хромований матеріал: металевий прес.

Петля для скляних дверей. Скло 45 х 70

Петля для скляних дверей. Скляна петля “Скло. Скло”. 180 ° Безкоштовний розмір: ширина.

Петля для скляних дверей. Скло 52 x 89

Спеціальні петлі для скляних дверей виконують найважливішу функцію – надійну фіксацію дверей без.

Петля для скляних дверей. Скло 89 x 52

Петля для скляних дверей. Скляна петля “Скло. Скло”. 180 ° Безкоштовний розмір: ширина.

Код замка для скляних дверей з установкою без буріння Samsung SHS-G510/SHS-G517

Петля для скляних дверей. Скляний круглий

Петля для скляних дверей. Скляна петля “Скло. Скло”. 180 ° Безкоштовний розмір: ширина.

Петля для скляних дверей. Скляна кругла 7040

Петля для скляних дверей. Скляна петля “Скло. Скло”. 180 ° Безкоштовний розмір: ширина.

Петля для дверей стінового скла 90 градусів нержавіюча

Петля для дверей стінове скло 90 градусів нержавіючого матеріалу. Розмір петлі з нержавіючої сталі. 90 x 55.

Петля для кута стінки дверей 90 50

Петля для дверей стінового скляного кута 90 50 затискного скла. з 8.Діаметр отвору 10 мм в.

Петля для скла 180 з фіксацією скляного скляного нержавіючої сталі

Петля для скла 180 з фіксацією скляного скляного нержавіючого матеріалу. Зворотне скло з нержавіючої сталі. про.

Петля з фіксацією скляного скла хром 180 градусів.

Петля з фіксацією скляного скла працює з обох сторін Колір: хром петля “. Ste.

Стінка петлі. Скляний круглий хром

Стінка петлі. Скляна кругла хром для скло товщиною 6. Отвори діаметром 8 мм у склі: 10мм.

Петля стінового скла 90 градусів

Скляна стінка петлі 90 градусів для скло товщиною 8-10 мм Діаметр отвір у склі: 13 мм.

Кут 8070

Скло стіни скляного кута 8070 матеріалу. Розмір петлі з нержавіючої сталі. 80 x 70 Clamp Stack.

Хромова душова ручка

Хромова душова ручка Матеріал: CAM з багатошаровим хромовим покриттям для D.

Ручка для скляних дверей 38 мм хром

Перо для скляних дверей, Душова кабіна Матеріал: CAM з багатошаровим хромовим покриттям.

Ручка для скляних дверей Barrel 38mm Chrome

Перо для скляних дверей Бочка 38мм Хром Матеріал: ЦАМ з багатошаровим хромовим покриттям.

Скляна дверна ручка 32мм м’яч

Перо для скляних дверей м’яч 32мм ручка для скляних дверей, душова кабіна ручка для скла.

Пак пластик для душу 140 мм

ПЕТ пласт для душу 140 мм матеріал. Пластиковий колір. Розмір хрому за допомогою гвинтів. один.

Ручка через скляну дверну нержавіючу речовину

Ручка через скляну дверну нержавіючу речовину: ручка з нержавіючої сталі через скло.

Шановні наші покупці! Наш інтернет-магазин солодких аксесуарів пропонує придбати такий тип меблевої фурнітури, як петлі та замки для скляних дверей!

Двері, столики, полиці, шафи, скляні шафи забираються. Меблі з такого матеріалу повинні бути досконалими, включаючи петлі для скляних дверей. Щоб встановити двері, вам потрібна петля, яка зможе виправити та тримати важкі і одночасно дуже крихкий матеріал. Скло дозволяє створювати прозорість у приміщенні, тому скляні елементи часто використовуються в меблях. Для дверей вимагати такі технології, які забезпечать надійну та довгострокову роботу скляних конструкцій. Петлі для скла повинні бути дуже красивими і підходять в інтер’єрі.

Петлі для скляних дверей, які можна купити в нашому магазині, солодкі аксесуари поділяються, на які свердловин дверей називається чашкою, а ті, які встановлюються без попередніх отворів.

Існує також модель петлі в нашому магазині, в якій надається пластина замість чашки. Він прикріплений до скла з спеціальним клеєм. Ці петлі дозволяють швидко встановити скляні двері.

Петлі для скляних дверей можуть бути: Накладні петлі врізні петлі

Також у нашому магазині важливий компонент дверей є замком. Тепер важко представити двері без замків. Якісні замки для скляних дверей допоможуть зберегти ваш мир і замок для скляних дверей, повинен бути надійним і красивим. Ми вважаємо, що замки повинні бути зроблені з того ж матеріалу якості, як сама двері. У нас є багато різних типів замків, що ви купуєте тільки для вирішення наших дорогих покупців, ми радимо платити за такий нюанс як – якість. Варто пам’ятати, що фітинги різні, а зовнішній вигляд не значно важливий, тому що це завжди на увазі.

Замки для скляних дверей Купуйте в Києві Україна. Інтернет-магазин Svit Furnituri. Недорогий, з доставкою в Києві та Україні

Меблева фурнітура Гарантована якість за низькими цінами без посередників тут.

Рекомендації щодо вибору та встановлення замків для скляних дверей

Через зростаючу популярність та широкий попит на скляні двері, питання вибору замикаючих пристроїв для них є більш ніж актуальним. Сучасний виробник пропонує замки у великому асортименті з величезним різноманіттям сучасних та функціональних моделей.

Розумний замок на скляних дверях E15

Компанія повертається та обмін даним продуктом відповідно до вимог законодавства.

Тривалість відшкодування

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарних товарів).

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Відповідно до чинного законодавства, ви можете повернути товар належної якості або обмінюватися, якщо:

 • Товари не були використані і не мають слідів використання споживачем: подряпини, чіпси, пульпи, плями та т. Р.;
 • Товари повністю обладнані, а фабрична упаковка зберігається;
 • Всі етикетки та заводські маркування зберігаються;
 • Цей продукт підтримує товарні та споживчі властивості.

E15. Універсальний біометричний накладний замок, спеціально розроблений для скляних дверей, які найчастіше використовуються в офісних приміщеннях, торгових центрах тощо.D. Замок може бути встановлений як на двостулові, так і на одномісних дверях, а на розсувних скляних дверях зі склом товщиною 10-12 мм.

Його відмінною рисою E15 є швидкою та легкою установкою на склі за допомогою самоклеючих дужок без необхідності демонтажу існуючого механічного блокування та свердління отворів під вкладише. Ви можете залишити існуючий замок врізний, а не знайти його, використовувати його як резервну копію, а E15 використовувати як первинний замок у дверях. Замок універсальний і простий як у встановленні, так і для установки, для установки потрібна лише викрутка.

 • Відбиток пальця
 • Код на дотику клавіатури
 • Бездротова карта/Стандарт Mifare MiFare
 • Застосування по телефону (Bluetooth)
 • Wi-Fi (Wi-Fi Gateway G2 Gateway)
 • Батаничні пакети не вводять.

Шлюз Wi-Fi (проданий окремо) дозволяє ділитися електронним ключем з гостями, коли ви знаходитесь далеко від вашого будинку та контролюйте всі види діяльності через програму IOS або Android.

Додаток по телефону.Тепер ваш смартфон буде вашим ключем. Просто відкрийте двері за допомогою програми на смартфоні.

Доступ від відбитків пальців. Активуйте біометричний датчик, щоб активувати біометричний датчик

Безконтактний ключ ланцюг. Для людей, які не використовують смартфон.

Код захисту – Ви можете просто ввести набір номерів.

Створення тимчасового коду за допомогою програми на смартфоні для гостей та орендарів. Код автоматично зникає відразу після використання.

За допомогою мобільного додатка TTLock ви можете:

 • Створити систему делімітації користувачів, що складаються з супер адміністратора з повним набором прав, адміністраторів, менеджерів та тимчасових користувачів;
 • Введіть користувачів (членів сім’ї, співробітників, персоналу), надайте/обмежують їх певні права доступу або створіть графік входу;
 • покласти відбитки пальців;
 • вивести безконтактні картки або брелоки;

Кожна карта та відбиток пальців можна встановити довільне ім’я, тип прав доступу (постійного або тимчасового), це дозволяє переглядати в журналі, який і як.

 • Введіть код доступу:
 • Середина (Після одного відкриття блокування пароля автоматично деактивовано);
 • постійний (дозволяє відкрити замок у будь-який час);
 • циклічний (Пароль буде працювати у вказаних годинниках та дні тижня до моменту, коли ви не деактивуєте його. При створенні пароля ви вкажете годину початку та години кінця пароля);

Кожен пароль можна встановити довільне ім’я. Це дозволить вам переглянути мобільну програму, який пароль і в який час я відкрив замок.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS