Статті

Встановлення туалету з власними руками

Маркування

У випадку встановлення під туалет, розмітка зроблена наступним чином:

 • На стіні малюють лінію риболовлі, яка повторює лінію вісь, що проходить через центр майбутнього пристрою.
 • Вимірюють відстань, до якої дизайн буде відставати від стіни. Це близько 14 мм, але, можливо, більше.
 • Святкуйте розташування резервуара на стіні. Якщо ви враховуєте цю відстань разом з установкою, це буде близько 1 м над рівнем підлоги.
 • Помістіть розташування кріплень частин на підлогу і, відповідно, на стіну.

Ці дії допоможуть вам уникнути помилок при встановленні установки для туалету.

Як зробити встановлення власними руками?

Якщо ви вирішите встановити установку власними руками, слід пам’ятати, що якість виконаної роботи та працездатність всього дизайну буде залежати від точності та правильної послідовності всіх дій. З інструментів вам потрібно:

 • Будівельний рівень;
 • Маркер;
 • Південник;
 • Рулетка;
 • Бетонна свердла з розмірами, які відповідають монтажним параметрам;
 • Кейп рогових ключів.

Як вівчарський монтаж туалетний гіпсокартон

Установка – це сучасний спосіб встановлення туалетних чашок все частіше використовується при відновленні ванної кімнати. Система встановлення підвісних унітаз є металевою рамкою, до якої призупинується чаша, і всі підривні комунікації та забезпечення ефективності системного пристрою приховано за декоративною обробкою. Найчастіше, пристрій для встановлення унітазу обрізається гіпсокартоном і облицює керамічною плиткою. Розглянемо загальний принцип та покрокові інструкції, як розважати установку.

Встановлення унітазу з компактним (Outdoor Option)

З магазину зазвичай приносять окремо миску туалету, танк, дренажний пристрій і плаваючий. Перед установкою туалету все, крім поплавки, повинна бути зібрана.

Що таке туалет підлоги з компактним баком

Монтаж

Починається процес від установки дренажного пристрою. Він йде в зібрану форму, вам потрібно лише встановити в отвір у нижній частині танка. Гумова прокладка складається між злиттям і баком.

Ми встановлюємо дренажний механізм всередині танка, укладання доуутової прокладки

З протилежної сторони на соплі пластична шайба загвинчена. Вона затягується руками, потім використовуючи ключ, але дуже ретельно, як пластик легко розбити. Так що дренажний пристрій не обертається, він повинен бути рукою.

Наступний етап встановлення резервуарів монтажні гвинти. Вони також приходять до повного сервісу. Це довгі тонкі гвинти з оцинкованої або нержавіючої сталі. Вони вставляються на дві маленькі отвори на дні танка, плетення гумових прокладків, потім шайб і тільки потім закручують горіхи.

Встановіть монтажні гвинти на танку

Перш ніж встановити танк на миску туалету, прокладка складається під резервуар (в комплекті). Так що запахи не пахнуть з стічних вод, його слід покласти на герметик. Ми спостерігаємо перше, з одного боку, ми покладаємо на туалет, ми покласти на інший, поклав танк.

READ  Як закріпити стільницю штучного каменю

Ми витікаємо прокладку з силіконом, поклавши на туалет

Встановіть резервуар на полиці миски, пропускаючи гвинти у відповідні отвори. Дно на гвинтах носять шайби, горіхи, затягують. Слідуйте за допомогою резервуара.

Далі ми покладаємо плаваючий пристрій регулювання рівня води в резервуарі. У верхній частині танка є два отвори. Тут в одному з них і вставте пристрій. Він встановлюється на стороні, з якою буде підключено водопостачання.

На вивертному соплі ми обертаємо трохи льону, ми миєте сантехнічну пасту, встановлюємо кут (латунь або нержавіюче). Сильне з’єднання не затягуйте, не забивайте, що пластична труба.

Установка на підлозі

Unitaz майже зібрав, ви можете покласти на місце. До каналізаційного туалету з’єднаний з використанням гофрованого адаптера. На кінцях він має гумові ущільнення, які щільно сидять у трубах і випустити туалет.

Гофрування для підключення туалету до стічних вод

Якщо каналізаційна труба пластична, гофрування просто вставляється, поки вона не зупиняється. Якщо чавунним стоячим, а не новим, так що запах не пахне через мікротріщини, труба очищається до металу, мити та висушують. На сухому чистому металі навколо окружності лежать шар герметика (у нижній частині трохи більше), потім вставте гофрування. Для більшої впевненості можна пройти через герметик і поза з’єднанням.

Для того, щоб встановити туалет до старого чавуну був герметичний, під гофром, ви можете покласти шар герметика

У будь-якому випадку, вставте гофрування в каналізаційну трубку.

Другий кінець гофрування покладено на випуск туалету. Це з’єднання з туалетом до стічних вод. Все так просто. Тільки є один нюанс. Так що його можна було видалити, вихід гофрування та вивільнення туалету змазується милом, змоченим у воді, наносять лише дурні. Якщо це не зроблено, видаліть туалет, не пошкоджуючи гофрування, це буде проблематично. Але мені доведеться свердлити отвори під кріпленнями. Це буде набагато зручніше видалити, і не намагатися рухатися частково фіксований інструмент.

Покласти гофрування до випуску, демонструє туалет, як він буде стояти. Встановивши кришку на танк, перевірте це місце для нього. Далі потрібно сісти, перевірте комфорт використання, якщо це необхідно, налаштуйте позицію. Потім візьміть олівець або маркер, вставляючи в отвори в підошві, позначте місце для встановлення кріплень.

Після видалення туалету, у відзначених місцях вигнали отвори під дюбелем. Якщо набір пластикових кріплень, не використовуйте його через кілька днів. Ми повинні негайно покласти потужні дюбелі.

Якщо туалет встановлюється на плитку так, щоб вона не тріснула, глазурова поверхня краще її покласти. Візьміть самонарізуючий гвинт, покладіть у знак, кілька разів бити молотком. Це покликано помітити. Потім візьміть дриль або броню і свердлити плитку, вимкнувши режим удару. Після того, як плитка пройдена, ви можете включити режим купу.

READ  Як підключити апаратний міксер

У отворах покласти пластикові трубки з дюбелів. Вони повинні бути в одному літаку з підлогою. Якщо є товстий край, вирізати його гострим ножем.

Давайте підмітаємо підлогу, видаляючи пил на місці установки туалету. Покладіть його на місце, вставте дюбель у отвори, поворот за допомогою відповідної клавіші. Поперемінно затягніть болти, потім, з одного боку, потім з іншого. Затягуйте, поки туалет не буде міцно, без спинки.

Останній штрих-код до води. Підключіть виводу сантехнічної труби з краном, встановленим на ньому з кутом на резервуарі, який раніше був підключений. Це вимагає гнучкого шлангу. На своїх кінцях є мисні горіхи (американські), так що з кріпленням не буде проблем. Затягніть добре, але без фанатизму.

Далі покладіть кришку, встановіть кнопку спуску, зробіть пробний початок води. Якщо крапельки десь показали, затягніть з’єднання. На цьому все. Завершено встановлення туалету з власними руками.

Встановлення відкритого туалетного миска

Більшість наших власних будинків обладнані дерев’яними підлогами. Встановлення туалету підлоги до такої поверхні може мати свої власні функції, і зазвичай починається з його підготовки.

Підлога повинна бути зміцнена, добре вирівняна і покрита практичним матеріалом лінолеуму. Якщо шийка труби розташована над випуском туалету, то вам доведеться це передбачити. Розрізи та широкі дошки цілком підходять як подіум. Але якщо у нас є конкретна база, то для цієї конструкції ще один матеріал буде потрібно – цемент і цегла.

ВСІ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЕРЖАВИТИ ПОВИННІ ПОВИННІ ПЕРЕВАГУ МАЛОМ І. Таким чином, ви значно збільшите своє життя. Зазвичай, при створенні в приватному будинку каналізаційної системи, вона підключена безпосередньо. У трубу вставляється проста манжета з ущільнювальним кільцем, в ній монтується туалетний випуск. Якщо це не вдається, він не працює, то пластик ексцентричний для туалету або гофрованих манжеток.

Найпростіший для підключення до монастичного насоса, вхід якого знаходиться на необхідній стандартній висоті. Коли туалет розміщений на своєму місці, важливо перевірити його зв’язок з каналізацією. Після нанесення розмітки його видаляють, а необхідні отвори виконуються на підлозі. Зазвичай в комплекті з сантехнікою йде і кріплення. Вона включає в себе дюбелі, декоративні шайби та самовідданість. Потім, за допомогою рівня туалет, він встановлений, при необхідності, він вирівняний, з’являються прогалини, закриті з цементною композицією. Потім, за допомогою сантехнічного обладнання, сантехніка надійно закріплена і підключена до танка.

Закріплення туалету підвіски з власними руками

Призупинені структури прибули до туалетних чашок з підлогою, які не займають багато місця в туалетній кімнаті. Їх установка може бути зроблена за допомогою фахівців, сплачуючи значну суму грошей, або безкоштовно з власними руками. Щоб встановити сантехнічне пристрій, потрібно знати, що включено в фальшивий туалетний пучок, який вам потрібні інструменти та як виконувати роботу.

READ  Як побудувати гарячу теплицю з власними руками

Інструкції з Інсталяції

Перш ніж здійснювати монтажні роботи, спочатку необхідно принести каналізацію з діаметром 110 мм, а потім – торкніться труб.

Ось поетапні дії Як встановити установку для туалету:

 • Підготовка кріплення. У стіні на раніше відзначених місцях, використовуючи отвори Peuorator. Дюбелі вводять у них. У той же час можна виконувати як по діагоналі, так і по вертикалі. Монтажна рамка має 4 обов’язкові кріплення: 2 на стіні та 2 на підлозі.
 • Монтаж металевого дизайну. Виробляється шляхом монтажу, починаючи з підлоги. Розташування кадру потім випробовується за рівнем і регулюється за допомогою нанесених пристроїв, наданих на ньому.
 • Рецепт рами до стіни. Здійснюється за допомогою спеціальних дужок, а в деяких випадках ви можете використовувати гвинти або анкерні гвинти.

Після встановлення кадру потрібно перевірити надійність структури, усунути його коливання до сторін, інакше, з важкими навантаженнями, його можна приручити. Після цих дій встановлення завершується власними руками.

Робота над монтажу

Далі можна перейти до встановлення установки. Для того, щоб його по горизонтально, необхідно перевірити стіновий нахил з зануренням. Якщо на схилі відбувається, сила повинна зміцнюватися на висоті 150 см, потім у місці, де він стикається з підлогою, потрібно зафіксувати лінію риболовлі, паралельно до стіни.

Щоб зробити розмітку, дизайн повинен бути приєднаний до стіни та призначити точки для кріплення. Вони свердлить отвори. Рамка закріплена на підлозі, і за допомогою коригувальних гвинтів, ви можете встановити висоту та вирівняти кадр горизонтально за допомогою рівня будівництва. Ті самі маніпуляції повторюються з вертикальним положенням.

Встановлення туалету з власними руками: майстер боїться, або кілька разів

Майже будь-яка сучасна людина, яка знайома з молотком, свердла та викрутка, може встановити новий туалет у своїй ванній кімнаті. Інша справа, що не кожен має час для цього, і тому ви повинні використовувати послуги фахівців.

Наша стаття для тих представників сильної половини людства, які збираються самостійно замінити старий продукт, але ніколи не натрапив на це раніше, і не знає, де почати. І почати з демонтажу старого туалету.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS