Статті

Встановлення сифона на раковину у ванній кімнаті

Монтажна робота Сантехніка: послідовність дій

Встановлення сифона, на перший погляд, процес простий. Існує конструкція, за конфігурацією якої порядок складання очевидний. Але компоненти взаємопов’язаними частинами повинні бути компетентними до раковини з одного боку та випуску в каналізацію з іншого. Для досягнення цієї мети діяти наступним чином:

 • Демонтаж старої системи. Потрібно дуже ретельно відключити сопло, що прилягає до випуску, ретельно очистити зовнішню частину каналізаційної дірки.
 • Асфон Асамблея. Це герметично поєднується один з одним усіма компонентами: колба, форсунки. Обов’язково використовуйте гумові прокладки. Їх вузька частина повинна відрегулювати нитку – це забезпечить абсолютну щільність при перекриванні та скручування надгробних горіхів.
 • “Спробуйте” дизайн. При необхідності розбирайте, відріжте додаткові частини сопел, щоб гамбургери або нерівні краю не залишаються – такі недоліки можуть призвести до виходу сантехніки. Якщо труби використовуються для подовження, підключіть їх до надійно за допомогою спеціальних манжеток, попередньо накладених гумових прокладків. Свісьня, нестабільність не допускається. Всі отвори повинні бути скориговані довжиною і висотою.
 • Перш за все з’єднує сопло від виходу з випуску під невеликим кутом, так що сток нічого не перешкоджає нічого. Після цього решта горіхів щільно щільно і ретельно запечатують місце з’єднання сопла з каналізацією.

У такій послідовності встановіть сифони для прання на кухні, умивальник у ванній кімнаті.

Важливо знати: якщо діаметр сопла сифона та каналізаційної діри відрізняється, ви повинні використовувати перехідні манжети.

Всі сифони для їх дизайну можна розділити на дві великі групи – пляшка та труба.

Найпростіший на вашому пристрої – труба. Вони мають S або U-подібний:

Всередині вигину такого сифона утворюється гідравліка, що перешкоджає проникненню каналізаційного випарювання в інтер’єр.

Один кінець сифона приєднується до випуску раковини, а інший. до каналізаційної труби крана.

Сорти сифонів

Перш ніж приступити до розгляду питання, як правильно підключити сифон до миття або іншого сантехнічного пристрою, ми будемо зосереджуватися на те, які типи сифонів існують. Зрештою, вирішуючи придбати цей продукт, ви вперше подумаєте про його різноманітність, що необхідно конкретно у вашому випадку. Для більшої видимості розглянемо наступні зображення.

Як видно з наведених вище зображень, найбільш функціональний і зручний у встановленому сьогодні, це пляшка сифон. На це ми зупинимося.

З’єднувальні розміри

З’єднувальні розміри каналізацій – 32, 40 і 50 мм. Перш ніж купувати сифон, необхідно виміряти діаметр відтоку старого, і новий бажано взяти з тією ж посадкою. Якщо немає відповідного сифона потрібного розміру, вам доведеться придбати манжету переходу. Також у продажу є сифони з виступаючим кінцем виду, для всіх трьох розмірів. Непотрібні відрізи, а нижня печатка купується окремо.

READ  Складаний стіл з власними руками на балконі

Ущільнювальна манжета в останніх двох випадках повинна бути придбана негайно, тоді як сифон знаходиться в руці, і негайно перевіряє, як він сидить на накипу, скільки еластичних і довговічних. Сифон з великими замками на обрізанні, не даючи посадити манжету, не слід приймати: це говорить про низькоякісну пластику. Виробник, швидше за все, “Альтернатива” та марки до ПВХ загального призначення сантехніки.

Що робить сифони?

Сифони виробляють з різних матеріалів, таких як:

Пластикові сифони: секретна популярність

Популярність пластикових сифонів пов’язана з низькою вартістю продуктів, їх неймовірну легкість, а також простоту установки.

У цьому випадку характеристики продуктивності пластикових сифонів не поступаються їх бронзовим та латунним аналогам. На пластику не утворює цвітіння вапна.

Сифони кольорових металів: плюси та мінуси

Бронза та мідні сифони для умивальників, як правило, використовуються в спеціальних інтер’єрах, які не пов’язані з установкою дешевої пластичної арматури.

Такі пристрої виглядають дуже красиво, однак, підтримують оригінальний блиск продуктів у процесі експлуатації досить складним і неприємним.

Латунь сифони: дорогі задоволення

Хромове покриття мідних сифонів, які чудово поєднуються з багатьма пристроями, що використовуються у ванній кімнаті.

Такий сифон – це рушник для рушників, тримач завіси, ванну, різні гачки та полиці. Однак цей тип сифонів продається часом більше, ніж його співробітник. Крім того, латунні продукти відомі своєю крихкістю.

Виконайте вигляд таких сифонів, це не просто.

Практичні рекомендації щодо вибору сифонів

Під час вибору конкретної моделі ви повинні звернути увагу на умови роботи та появу раковини.

Металевий сифон та керамічна оболонка успішна комбінація

Деякі ексклюзивні види оснащені сифонами, придатними лише для цих моделей. І для всіх інших ви повинні зробити незалежний вибір. Що звернути увагу на?

  Тип оболонки. Якщо раковина прозора або не має захисних декоративних елементів, рекомендується вибирати сифони з прекрасним дизайном. Найкраще для продуктів з нержавіючої сталі.

Сифонна хром покрита раковину з зовнішнім і внутрішнім переповненням і нижнім клапаном

Сіфон повинен бути зручним для обслуговування та ремонту

Важливо підібрати сифон з розмірами, придатними для раковини

Спостерігаючи ці загальні рекомендації, ви можете гарантувати довгострокову роботу сифона.

Практична порада. Якщо є питання, який сифон вибрати: красивий або функціональний, то ми рекомендуємо Основну увагу платити за операційні якості.

READ  Як побудувати теплицю з кадрів зробити це самостійно

Сифон повинен бути довговічним і легким для підтримки

Встановлення сифона з діаметром стоку-отвору 32 мм

Встановлення жорсткої труби від сифона в перехідні манжети каналізаційної труби

  Почніть з налаштування низького зупинки. На цьому етапі постійний максимальний тиск води буде підтримуватися. При покупці продукту в магазині рекомендується відкрутити вилку на нитку та перевірити його для будь-якого пошкодження, наприклад, для дефекту гумової печатки або ДСП.

 • Перевірка док-станції (нижньої) поверхні нитки тіла. Отже, гострі задирки на пластику можуть пошкодити кільцеву прокладку. Вони, як правило, не є серйозним дефектом і можуть бути легко усунені ножем з гострим лезом.
 • Тонка кільцева прокладка, закладена в канавках, безбожне герметика, захоплюючи нижню частину нитки штекера. На тілі штепсель, закріплений без додаткових зусиль, поки він не зупиниться.
 • Всі типи сифонів (як для раковини, так і для ванни) рекомендуються підключати до стічних вод у вигляді жорсткої збірки – наприклад, готової дренажної труби або труби, зібрані з окремих фрагментів для пластичного каналізаційного пристрою. Однак при підключенні сифонів до занурюється і занурюється, використання та м’якої гофрованої труби (“гофрування”) з пластиковими жорсткими трубами, які повинні бути розтягнуті до бажаної довжини. Доступні гофрування з трубами діаметром 32, 40 та 50 мм в різних комбінаціях. Існують також універсальні вироби, придатні для будь-яких розмірів (непотрібний різання), з насадками з осадженим пластиковим горіхом, що служить для прикріплення до нитки сифона через плоску підкладку.

Порада!

Об’єднання за допомогою плоскої прокладки заплутана завжди значно менш надійна у порівнянні з конічним, що входить до комплекту.

Якщо неможливо придбати трубу без гайки, ви повинні вилучити його, обережно відрізаючи обмежувальну сторону за допомогою шліфувальної машини.

До цього, природно, буде потрібно, щоб переконатися, що стандарт діаметра сопла.

 • Монтажні операції м’якої пластикової манжети манжету та розетки, оснащену гумовою прокладкою, виконуються з ущільненням суглоба між декоративною підкладкою, вихлопною трубою та сифоном за допомогою двох прокладки: чорний з кільцевим тисненням промивають герметик і надійно закріплений на верхньому діапазоні виходу; Тонкий білий закріплений під декоративною підкладкою дренажного отвору. Навіть з невеликим виступом верхнього краю декоративної підкладки дренажного отвору раковини над нижньою площиною вода завжди буде змушена навколо нього. Високоякісні оболонки завжди передбачають утоплення підкладки під нижньою площиною, тоді як дешеві моделі можуть не мати глибокого штампованого дренажного отвору.
 • Після завершення установки вихлопного клапана, а також затягування монтажного гвинта, видаляйте надлишкові герметики. Наступна одягаються для пластикової гайки та конус гумові манжети вниз вузькою стороною. Довжина вивільнення труби дозволить певній мірі регулювати висоту установки SIPHON CASE.
 • Діра вивільнення сифона встановлюється за бажаним кутом до каналізаційної системи, а потім зафіксує корпус на оптимальну висоту. У той же час пластикова гайка затягується, поки рука не зупиняється, не використовуючи інструмент.
READ  Декоративний камінь з власними руками від гіпсу

Сифон для раковини: Встановлення з використанням гофрування

Ми вибираємо сифони для моїх миль

Раковина притаманна ряду функцій, які враховуються при виборі сифона:

 • прання може мати не один розділ, а два або три. Один розділ для миття овочів – плоский, два інших – глибокий, з переповненням (верхня слива). На кухні занурюється його вхід здійснюється в сифоні через зовнішню трубку. В інших структурах, захищені від випадкового затоплення безпосередньо до проблеми. Наявність випуску в наборі миття – непрямий знак якості цього обладнання;
 • Відстань від центру миття до стіни досить значна;
 • В діаметрі миття шиї більший, ніж відповідний отвір умивальник;
 • Він може бути встановлений посудомийну машину, який вимагатиме додаткового входу в підйом.

Для миття може не прийти до звичайного, найпростіший зразок. Ви повинні обчислити, скільки зливних потоків буде об’єднано в одному дизайні.

Встановлення на кухні

Перед незалежною установкою гідравлічної збірки вам доведеться розібрати старий сифон, щоб бути видалено разом з каналізацією стічних вод. Злиття та суспензія слід очистити від бруду, а каналізаційна труба підключена до упаковки або тканини.

Далі послідовність дій дотримується:

 • Якщо встановлений сифон прикріплений до труби з чавуну, прокладка встановлюється на ній. При підключенні до пластику або поліпропілену труба повинна бути вилучена до рівня до 0,4 м від підлоги з установкою спеціального адаптера;
 • Крім того, основна частина гідравлічної збірки пов’язана з трубою під раковиною;
 • Гриль, який захищає від блокування, вводиться в дренажний отвір, закріплений гвинт;
 • У каналізаційному отворі вставляється корінь гофротруб, який, у свою чергу, вставляється в каналізаційний дурень і затримується з бараштовою гайкою. На цьому етапі ви можете перевірити систему для витоків. Якщо все в порядку, ви можете підключити додаткові крани для побутової техніки. Дренажні шланги закріплені затискачами.

Гумові прокладки наноситься на герметик, який повинен бути негайно закріплений, щоб уникнути зсуву, що може призвести до подальшого витоку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS