Статті

Встановлення проводки в квартирі на стелі

Як здійснити стелю: деякі тонкощі процесу

Підвісні стелі отримують величезну популярність. Тепер практично ви не будете зустрічатися з будинками або квартирами, де б ми не використовували цей спосіб покращити кімнату.

У цій статті розглянемо методи того, як зробити встановлення електричної проводки на стелю, і які матеріали необхідні для цих робіт, керуючись цими нормативними документами та правилами для житлових та громадських будівель.

Встановлення на стелі

У цьому випадку варто проводити стельові проводки? Є кілька умов, які можуть сприяти вибору на користь стелі.

Запланований монтаж підвісної стелі. Якщо ви плануєте встановити гіпсокартон або натягуйте стелю, то краще зберегти стельову проводку, як ви можете комфортно приховати дроти з гофрами. У деяких випадках ви можете організувати проводку не по всьому стелі, але локально. Наприклад, побудувати невелику коробку, в якій точкові вогні також будуть розташовуватися (як на малюнку нижче). Правда, буде потрібно робити без дозування коробки або, щоб вони мали вільний доступ до них. Як вийти з позиції, ви можете читати в нашій статті.

Стіна вже затоплена. Якщо ви купили квартиру в новій будівлі, і там вже заповнена стяжка, варіант установки для стелі є більш переважним. Звичайно, завжди є можливість позначити стягнення та розмістити гофрування там, але це додатковий час, сила та витрати.

Ви не хочете змінювати покриття на відкритому повітрі. Буває, що вам потрібно покласти проводку, коли покриття підлоги вже є, і ви не хочете його змінювати.

У всіх цих випадках найкращий варіант встановлення буде розміщено стелю. Це не завжди є економічно вигідним (порівнюючи економічну доцільність встановлення проводки на підлогу, а стеля показана нижче), але легше отримати доступ до маршруту.

Стельова проводка

Вибір перекриття як основа для монтажу дозволяє вам виконувати освітлювальну макет найбіднішим способом, оскільки це саме на стелі, що більша кількість освітлювальних пристроїв.

Стельова проводка є найбільш безпечною, з довгим терміном служби. Монтаж можна виконати:

Прихований варіант виробляється в каналах залізобетонних плит, з електричним новими будинками. Плани та схеми для встановлення електропроводки та інших комунікацій записуються в проектну документацію, яка полегшує в майбутньому заміну невдалого мережевого елемента.

Відкритий шлях дозволяє закріпити провідників безпосередньо до перекриття. Найпростіший варіант – встановити дужки на стелі. Така проводка використовується на складах, але може бути використана в житловому будинку, якщо передбачається встановити підвісний (розтягнутий) стелю, як показано на фото.

Коли стеля є проводкою, інсульт з залізобетонних поверхів заборонений, оскільки він може послабити пластину і призвести до надзвичайної ситуації. Виготовлення взуття в шарі штукатурки.

Переваги

Основною перевагою встановлення проводки на стелі є його розташування поза зоною доступу людини. Тільки невелика частина вертикально розташованих проводів біжить у стіні, що знижує ризик механічного пошкодження, у виробництві ремонтних робіт.

Якщо вам потрібно додати кілька розеток або встановити додатковий перемикач, було б достатньо, щоб видалити розділ підвісного стелі, а потім підстрибує коробку, внесіть необхідні зміни та встановити фрагмент на місце. Це особливо зручно, коли монтаж підвісні стелі “Армстронг”.

недоліки

Якщо це не призупинено, але натяжна стеля, то ви повинні подумати про всі подробиці заздалегідь і встановити іпотечні кредити під всі лампи, а також канали розповсюдження, висунути за межами розтягування. Якщо це не зроблено, то з будь-якою зміною електричної проводки вам доведеться розібратися і знову витягніть полотно.

Також зауважте, що якщо у вас є багато торгових точок, розташованих на рівні коліна, ближче до підлоги, споживання кабелю збільшиться.

Особливості проводки електричної сітки

Отже, тепер поговоримо, як зробити електричну проводку під натяжні стелі своїми руками. На етапі за кроком інструкції будуть показані на бетонному перекритті, який знаходиться як у квартирах, так і у приватних будинках.

Етапи електричних робіт:

 • Намалюйте схему проводки для стелі розподільного валу. Зверніть увагу, що дріт повинен проходити строго паралельно і перпендикулярно до суглоба стіни та стелі. Поширені ящики повинні бути розміщені, щоб вони завжди могли відкрити доступ для ремонту та технічного обслуговування. Не слід нехтувати, щоб скомпілювати схему установки, т.до. Без цього ви можете отримати плутанину, а проводки проводки не тільки незручно, але й небезпечно. Порівняння хорошої та поганої версії електричної установки ви можете побачити на фото нижче.
 • Передайте малюнок на поверхню, використовуючи рівень будівництва (зазвичай лазерний) або підлість.
 • Використовуючи Peuorator, роблять отвори під кріпленням дюбеля або кліпів (залежно від того, що ви будете використовувати для закріплення проводки). Відстань між кріпленнями повинна бути таким, щоб дріт після встановлення не протистоє. Як правило, візьміть відстань від 50 до 90 см.
 • Встановіть розподільні коробки та кліпи відповідно до схеми та закріпіть проводку під натяжні стелі. Зробіть це в такій послідовності – перший кабель затягується в гофрування, для цього є зонд (інакше він називається “Брейк” – тонкий дріт). Після цього гофровану трубу прикріплюється до кліпів і з’єднується з розподільними ящиками. Випуск дротів з кожного кінця гофрів повинна бути не менше 15 см для підключення жив, як показано на фото.
 • Підключіть дроти відповідно до схеми та проводять візуальний огляд установки. Після цього ви можете дзвонити за допомогою проводки та перевірте відсутність закриття між фазою та нулем. Ви можете зробити це за мультиметром, емблемою або звичайним викликом.
READ  Як свердлити велику дірку в металі

Це все це технологія електричних робіт. Як ви бачите, провести електричну проводку під натяжні стелі за допомогою власних рук легко, головне, щоб бути уважним і враховувати рекомендації, надані. Ми радимо вам негайно переглянути відеоприклад, який показує готовий тип проводки дроту на перекритті стелі.

Методи проведення стельової проводки для різних типів поверхонь

Дерев’яна база стелі

Проводка під натяжні стелі вздовж дерев’яної поверхні здійснюється за допомогою сталевих труб. Внутрішній діаметр безпосередньо залежить від розміру дротів. Якщо поперечний переріз дозволяє, це дозволено встановлювати кілька кабелів.

 • Проведіть марку, де найближчим часом будуть закладені кабелі.
 • Пошта та встановлення коробки проходу та з’єднання.
 • Вирізати труби необхідної довжини, надійно фіксують їх на поверхні стелі та використовуючи зварювання для підключення всіх елементів.
 • Всі підйомники, спуск і повороти важливі для того, щоб суворо виробляти під прямим кутом або гілкою з монтажної коробки.
 • Використовуючи Brain, кабель надійно виправляють в інтервалі з однієї коробки до іншого.
 • Організувати систему заземлення.

Металева поверхня

Метал – це хороший провідник електрики, тому під час монтажних робіт дуже важливо дотримуватися всіх вимог нормативних документів та правил. Якщо це дозволяє категорію квартир та умов, розмістіть проводку, необхідну в трубах з електричного пластику.

Алгоритм установки повністю ідентичний для технології прокладки на дерев’яній стелі.

Закріплений бетон перекриття

Якщо мова йде про залізобетонні стелі, проводка повинна виконуватися на спеціальних каналах. Єдиними незручностями впровадження всередині та на краях пластин є залишки порід бетону, що значно ускладнює розрив кабелю.

Є такі методи, призначені для прокладання кабелю на залізобетонних плитах:

 • спеціальні кріплення;
 • у електричних трубах з пластику, які прикріплені до кліпів;
 • у пластикових гофрованих трубах, які надійно прикріплені спеціальними кліпами;
 • У сталевих захисних гофрах, які закріплені затискачами або дужками.

Перед початком роботи монтажу важливо переконатися, що це реалістично реалізувати цей метод.

Підвісні стелі

Підвісні стелі відносяться до висячих. Такі конструкції надзвичайно популярні, оскільки вони створюють привабливий інтер’єр і дозволяють всередину приховати різні комунікації. Однак існує один значний недолік – обмежений доступ до проводів та кабелів, встановлених для розподільних ящиків.

Гіпсокартонна панель, Rush, касети та натяжні стелі, а також електрична провідна панель можуть бути встановлені в будь-яку кімнату. Враховуючи середовище проводки під стелею, виконується наступним чином:

 • Змішати кабелі до основної стелі.
 • Якщо основна стеля виготовлена ​​з дерева, дроти поміщають у сталеві труби.
 • Залізобетонні та металеві поверхні використовують гофровані вироби або електричні труби з пластику.

Якщо немає досвіду у проведенні такої роботи, краще найняти бригаду професійних будівельників та рук, які швидко, ефективно і найголовніше, безпечно виступають.

Укладання дротів у взуття

Якщо ми розглянемо правовий напрямок, інсульт стельової плитки суворо заборонено будівельними нормами та правилами, оскільки такі операції послаблюють плити і можуть викликати аварію. Взуття можна зробити лише в шарі штукатурки.

Перебування електричної проводки на стелі в квартирі взуття виконується за допомогою шліфувальної машини з ріжучим диском на бетонних, молотковому та монтажному кронштейнах. Процес передбачає такі дії:

 • На стінах і стелі роблять розташування проводки.
 • За допомогою шліфувальної машини вирізати шар штукатурки до глибини до 2 см. Так що готові поглиблення мали трикутну форму, шліфувальна машина повинна зберігатися під невеликим кутом.
 • Кабель випрямляється і поклав у отримані вигини. виконуються за допомогою бетонного кронштейна.
 • Наприкінці монтажної роботи вільне місце в інсульту наповнену штукатуркою.

Слід пам’ятати, що за допомогою цього методу немає можливості видалення дроту у разі пошкодження. Однак існує позитивна сторона, якщо ви правильно запускаєте кладку кабелю у частку та вибрати правильне рішення на запитання, як виправити дроти на стелі, то необхідність ремонту не виникає досить довго.

Що слід звернути увагу при встановленні стелі?

У сучасних квартирах ви можете зустріти стелі в “незайманій” формі. Зазвичай встановлюються напруженість або гіпсокартонні структури. Вони дуже красиві і мають багато переваг, одна з яких є здатність встановлювати велику кількість ламп. Всі вони повинні підключитися до електромережі та для цього, необхідна проводка стелі.

Основні правила монтажної проводки в стелі

Електрична установка здійснюється лише на основі заздалегідь визначеного плану, розбита на частини та об’єднані в один проект.

З іншого боку, при складанні документів такі дії виконуються:

 • Визначити місце, де електрика походить від місцевого району.
 • Виділяють пункти, де споживається електрика.
 • Виберіть розташування установки для компонентів захисту.
 • Складають схеми кладки кабелів між точками введення та споживачів. Враховуються компоненти з попереднього абзацу.
READ  Чи можна закріпити плитку на penplex

На попередній стадії вам потрібно вибрати метод роботи, який буде оптимальним. Марка та перетин кабелю вибираються з спеціальних таблиць.

Наступні додаткові рекомендації допомагають уникнути помилок під час роботи:

 • Проводка бажана лежати в спеціальних захисних гофрах. Якщо ця вимога не дотримується – вірогідність коротких схем велика.
 • Електричні прилади в квартирі заборонені підключатися до одного захисного пристрою. Це поганий варіант для подальшої роботи, навіть якщо навантаження не перевищує стандартів. Пристрої вимикаються одночасно, коли відбувається коротке замикання.
 • Тільки фазовий дріт розбиває всі перемикачі. В іншому випадку навіть процедура заміни лампочків закінчується шоком.
 • Недійсна ситуація, коли проводів вступають в контакт, перетинаються один з одним.
 • Важливо правильно вибирати не тільки основний тип дротів, але і розділ.
 • Спеціальні електричні коробки використовуються у випадку ванних кімнат, кухонь.
 • Кабель закладено таким чином, щоб проведення подальших етапів роботи викликала проблеми.

Деревина

Кабель за таких обставин, розтягнутий через сталеві труби. Потім фіксація продуктів не викликає неприємностей. Діаметр повинен бути таким, щоб проводка легко поміщена всередину.

Для розподільчого пристрою важливо використовувати матеріали, стійкі до вогню. Метал стає найкращим вибором для будь-якої ситуації. Шар ізоляторів розміщується на внутрішніх сторонах таких продуктів, які не дадуть коробки та контактувати один з одним.

Робота виконується наступними діями:

 • Малюнок переноситься на поверхню з малюнка паперу. Кабельні монтажні лінії максимально.
 • Наступні набори в Junction Boxes.
 • Трубки зрізані, поки довжина недостатньо. На наступному етапі ці конструкції закріплені на базі на стелі.
 • Окремі частини труб підключені, стандартний варіант – зварювання.
 • Кабель закладено через труби за допомогою розвантаження.
 • Потім виводячи до коробки переходу. Головне – залишити вільні кінці, принаймні 20 см.
 • Всі вени пов’язані. Дизайн загорнуту стрічкою, фіксує.
 • Після перевірки перевірки продуктивності.

Бетон

У цьому випадку ріжучі штрихи. Використовується спеціальним ріжучим інструментом, оснащений алмазними дисками, допомагаючи обробляти камінь. Доллі сорти пристроїв (броні, ударні свердли) також потрібні, але тільки для важкодоступних поверхонь. Чим більше ширина сорочки – чим краще.

 • Порівняно з товщиною кабелю без захисту, глибина сюжету складається більше 2-3 рази. Припустимо, що варіант до ½ великого діаметра в захисній оболонці.
 • Кабельна кладка – безкоштовно. Немає напруги.
 • На Spatuer, прикріпленому до стіни, легко перевірити індекс.
 • Сюжет зйомки зменшується лише після того, як проводка остаточно зафіксовано на сюжеті. А з кожної сторони, 1,5 метрів на складі.

Гіпстон

Обмеження доступу до основних баз – головна особливість стелі з цього матеріалу. Важливо заздалегідь подумати про те, де будуть окуляри для профілактики та перевірки. З урахуванням типу основного перекриття, метод вибирається, за допомогою якого прокладання.

З підвісним стелею гіпсокартону, системи стійки успішно приховано всередині. Тому допускається встановлення відкритого типу. Головне, що всі дроти в цьому випадку знаходяться за межами дизайну.

Натяжна стеля

Етапи роботи – так само, як у випадку гіпсокартону. Створіть поверхню, а потім обмежена. Не забуваючи, що між фіксованим гофром і стелею має бути достатньо. В іншому випадку гофровану поверхню дизайну проводиться на стелі.

За межами дизайну розташований у проході, з’єднувальні коробки.

Що краще електрик на підлозі або стелі. Порівняння, витрати, правила встановлення.

Багато хто дивується на тему, як правильно і краще запустити електричні доріжки у квартирі на стелі або підлогою.

Розглянемо кожен з варіантів у статті, і давайте спробуємо вирішити, коли краще застосувати один, а коли інший.

У яких випадках електрики рекомендують встановлювати проводку у верхній і будь-яким чином по-різному? Деякі умови можуть прийти сюди.

Завдяки натяжним стелям, ви можете успішно приховати всі гофрування та кабелі, які будуть триматися на вершині.

При використанні гіпсокартону, то не потрібно застосовувати його до всієї області. Ви можете зробити все місцево, у деяких розділах, навколо периметру певних кімнат.

Зробити щось на кшталт, де буде розміщено точкові вогні.

Якщо це високоякісна, то немає ніяких причин і має сенс вилити новий, витрачаючи на ці додаткові гроші. Ваш вибір за допомогою проводки тут буде верхній, а не вниз.

Особливо, коли справа доходить до ексклюзивного покриття, якийсь прекрасний художній поверх. Звичайно, потрібно відновити, але старі підлоги в квартирі потрібно залишити не доторкнутися.

У всіх цих випадках інтелектуальне рішення відбудеться електриком.

Є три принципи, коли він повинен бути обраний до цього варіанту.

Електрик у стелі, незмінно пов’язаний з певними втратами в цьому відношенні. Для будь-якого гофрування, щоб приховати його надійно, чи є це розтяжкова тканина або гіпсокартон, потрібні кілька сантиметрів.

Скільки цих сантиметрів буде з’їдена, значною мірою залежить від типу лампи.

Зазвичай виходить 3-5 см, але іноді це буває всі 10см.

Звичайна товщина для стяжку в нових будинках коливається від 4 до 6см.

Під таким шаром можна легко приховати всю проводку та гофрування. У той же час ви виграли спільні сантиметри до стелі.

Відповідно до сучасних стандартів, всі розетки та перемикачі розташовані ближче до підлоги, а не до стелі.

READ  Як закріпити пластиковий кут у ванній кімнаті

Це означає, що коли у вас є весь електрик, йде на підлогу, довжина удару до марину не перевищить 90 см.

І якщо ви розмістили електропроводку на ці проводкові вироби у верхній частині, вам доведеться здійснити кораблі з стелі до підходу. І це кілька разів найбільша відстань.

Відповідно, вам буде потрібно більше кабельної метри. Плюс, розглянемо додаткові витрати на саму роботу.

Наприклад, для 4-кімнатної квартири з сучасним електриком, що підлягає встановленню звичайного розподільного валу (не з двома, трьома машинами) при укладенню кабелю на підлозі вона може легко залишити близько 2 км дротів. Ось дані з реального об’єкта. Відео на ньому можна переглянути в кінці статті.

Всі приїжджають сюди. Слабкість, розетки та освітлення. Кабель NYM, UTP, TV, Провід установка ПВ.

Загалом, досить знайомий набір для будь-якого електрика.

Якщо це все ж, щоб зробити на стелі, залишаючи таку ж кількість торгових точок, вимикачі, а не змінювати схему їх розташування, то проводи займе близько 2,5 км.

Відчуйте те, що називається різницею в полкілометрі. У той же час не забувайте про роботу на інсульту стін, для більшого кабелю.

І це навіть додаткові витрати на час, матеріал (диски) та саму роботу.

Плюс всі витрати, які ви хочете використовувати для кріплення кабелю для стелі.

Як наслідок, загальні витрати при встановленні електриків на стелі будуть різними протягом декількох десятків тисяч витрат при встановленні на підлозі.

Звичайно, звичайно, витрати на стягу не включені, оскільки згідно з вищенаведеними, вважається, що ви будете зроблені за будь-яким, без залежності від вибору кабельних ліній проходять.

Звичайно, потрібно згадати значний мінус електрик на підлозі – панчіх розеток.

І цей цикл, коли ви підключаєте послідовний один вихід для іншого, не додає надійності.

Крім того, штампування заземлювальних провідників заборонено, і доведеться зробити їх виходом на поглиблені.

Найбільш часте питання, яке виникає від будь-якого власника квартири, яка погоджується на установку проводів на підлозі: “А що відбувається з електриком, якщо ви затоплюють з будь-якої причини?”

Нічого катастрофічного. Вся проводка не міститься, що в гофри, так і кабель, що має декілька шарів ізоляції.

Найголовніше – контролювати стягу під час заповнення, так що під ним не існує місць зв’язків або ізоляційних куртки. Кабель повинен бути тільки твердим.

Тоді ви не будете мати проблем з проводкою, навіть підлягають затоплення щиколоткою.

Гофрування, яке використовується при встановленні в стяжці, має бути жорстким або важким, як це також називається.

Він має майже такий же вид м’якої гофрованої трубки з ПВХ. Однак ціна цих продуктів в кілька разів відрізняється!

Альтернативно, багато хто використовує апельсинові або чорні гофрування PND.

Три різновиди гофування та їх характеристики ПВХ, ПНД, ПП:

Однак, не забувайте, що гофрування PND готується! Хоча більшість тут і заспокоює момент його установки на бетонній плиті, а також зіткнулися зверху.

Проводка стелі. Під натяжкою стелі. Потребують, чи потрібно гофрування. Плюси мінуси. Електромонтаж.

При використанні дешевого ПВХ, під час експлуатації, ви повторите на ньому і покласти його з нашою власною вагою. У той же час не забувайте про недбалове поводження з посібником, падіння важких предметів. Все це легко може пошкодити ізоляцію кабелю.

Хто ризикує мостити кабель у стягу без захисту, тобто без гофування, в майбутньому він може зіткнутися з серйозними проблемами. На жаль, іноді дає тріщини, а з ними буде дріт.

До речі, про міфи про зміну проводу, закладеного у гофроуслювачі, ви можете докладно читати у статті “Встановлення кабелю у гофризації. Помилки та помилки.”

Єдина повна зміна заміни, може бути лише тоді, коли закладка широкого пластмасового каналу або труб у стіні.

Це часто робиться на стіні, де телевізор буде висять. І в цьому випадку використовуються зовсім різні кабелі.

Весь петля при встановленні на підлозі, бажано відправити від краю стіни (приблизно 30 см). Не треба зробити сусідню, близьку до неї.

При встановленні плінтусів, барних стійок або інших меблів, ви можете легко прориватися і пошкодити кабель.

Що стосується видаткових коробок, найбільш оптимальним варіантом буде встановлення всіх з’єднань у підмеріях.

Тобто, де встановлюються перемикачі та розетки, використовуються розетки, і весь перемикання виконується всередині них.

Якщо вам потрібно щось проводити перегляду контактів або щось, то проблеми з цим не буде.

Механізм перемикача або самого розетки видаляється, вони витягуються звідти, і всі роботи здійснюються. Тоді все відбувається у зворотному порядку.

У той же час, вам не потрібно розібрати, а потім повторно розтягнути натяжну стелю, як у випадку проводки у верхній частині.

Сам кабель у гофри, що встановлює його, може бути виправлений трьома способами:

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS