Статті

Встановлення призупиненого туалету з прихованим кріпленням

Table of Contents

Suprafix 3.0

Suprafix 3.0 робить встановлення підвісних унітазів більш універсальним. Завдяки новій моделі нашої продуктивної системи кріплення, швидко і легко встановити туалет може тільки одна людина. Зручне монтаж згори та відсутність видимих ​​кріпильних елементів. Новий – інноваційна шайба-ексцентрика, завдяки якій сидіння можна налаштувати саме під клієнтом. Suprafix 3.0 оголошено за патент.

Suprafix 3.0 доступний для підвісних унітазів Villeroy Boch від основних та преміум-колекцій. Туалетні сидіння постачаються в різних конструкціях з Quickrelease та Softclowing.

Новинка: інноваційний гарний Vario

Основна особливість кріплення Suprafix 3.0 став інноваційним горіхом. Рухливий елемент сидіння дозволяє точно коригувати різні позиції сидіння. Таким чином, сидіння може бути встановлене промивання з поверхнею туалету або з виступом – як це вимагається клієнтом.

Цей підручник показує, як встановити настінний туалет та туалетне сидіння з Suprafix 3.0 Villeroy Boch. Новий suprafix 3.0 покоління робить встановлення настінних туалетів ще більш гнучким.

Переваги Suprafix 3.0

Проста операція

 • Проста установка туалету згори може виконувати одну особу
 • Точна установка з включеним у стіну – особливий придатність не потрібно
 • Надійна фіксація туалету на тримачі забезпечує кріпильні болти, вставлені в посадкові отвори туалету
 • Просте усунення нерівностей поверхні стіни (до 17 мм) з постачальниками овочів

Універсальна установка та економія часу

 • Установка 2 В 1: Туалетні чаші та сидіння встановлюються лише однією кріпленням, у тих же монтажних отворах
 • VARIO NUT для універсальної установки та точного регулювання туалету
 • Просто встановіть місце у правильному положенні і загвинчуйте

Ідеальна естетика

 • Прихована система кріплення: відсутні видимі болти, вилки та монтажні отвори
 • Завдяки цьому, рівномірно гладкі поверхні туалету
 • Можна підключити туалет і сидіння

Докладний опис

Система оголошена на патент на приховане кріплення підвісних унітазів з монтажними. Крім того, ви можете замовити відповідний набір для звукоізоляції з адаптованим населенням.

Встановлення туалету з прихованим промивним баком

Туалет, безсумнівно, є обов’язковим і визначаючим елементом в інтер’єрі будь-якої ванної кімнати: на якому типу він і, як встановлений, не тільки зовнішній вигляд, а й вартість експлуатації приміщення в цілому. Буде належним рівнем гігієни, буде легко в змозі зберегти чистоту та підтримувати обладнання, чи буде ступінь антивандальності, ці та інші питання можуть бути закриті, забезпечуючи встановлення туалету з прихованими умивальниками.

Варіанти установки

Є два типи унітазів, які можуть бути встановлені з прихованою зношеною системою: підлогою та підвішеним.

На відкритому повітрі Туалетний танк Прихований гора

Якщо вам потрібно покласти туалет на підлогу, і приховати всю систему димоходу до стіни, залишаючи лише клавішу зовні, то вам знадобиться відповідний туалет підлоги, прихований монтажний резервуар із закріпленим комплектом та фліп-ключем або a Безконтактна система промивання.

Цей спосіб встановлення туалету залишає користувачів почуття надійності, оскільки сантехніка стоїть на підлозі, тоді як всі комунікації приховані в стіні, а доступ до підтримки обладнання здійснюється через процес обробки, в якому встановлено ключ.

Установка для підвішування туалету

Для монтажу суспендованих туалетів використовуються установки. У цьому випадку вони повинні складатися з рамки носіїв з набором кріплень, дренажного резервуара та подрібнювача. Якщо вам потрібно організувати автоматичну ванну кімнату, то фліп-клавіша замінюється безконтактною системою управління мийкою.

Така установка сантехніки дозволяє здійснювати практично будь-які дизайнерські ідеї, забезпечуючи найвищий рівень гігієни. Крім того, прибирання такої ванної кімнати займає набагато менше часу, оскільки немає необхідності мити ногу туалету та підлогу навколо нього. Підтримка обладнання в цьому випадку також відбувається через отвір, в якому встановлено ключ миє.

Крім того, скажемо, що сучасні підвісні системи мають навантаження до 400 кг, і що виробники, представлені на нашому веб-сайті, дуже уважно стежать за якістю продукції. Звичайно, ще одне питання про вартість монтажних робіт та самого обладнання, але вона повинна розглядатися в кожному конкретному випадку та враховувати вартість експлуатації та технічного обслуговування.

Нестандартна установка

Розглянемо нижче два випадки нестандартного монтажу підвісної сантехніки.

Встановлення туалету підвіски на перегородку гіпсокартону

Як правило, цей тип установки вибирається під час перепланування будівель та споруд.

Щоб встановити туалетну чашу на ділянці гіпсокартону, ви можете використовувати систему установки Geberit 111.300.00.5 (пральний ключ не включений).

Слідуйте та збирайте з’єднувальний профіль розділу, щоб ви могли виправити систему установки в ньому.

Потім встановіть кадр на необхідній висоті, регулюючи його за допомогою рівня.

Захистіть кадр носія між профілями.

READ  Як встановити підвісний туалет з установкою

Підключіть профіль між собою з гвинтами.

Після цього виправлення каналізаційного сопла в потрібну позицію за допомогою пластикового затиску.

Потім занурюватися.

Зробіть технічну дірку для клавіші Shred і сушіння сторони обличчя.

Він залишається встановлювати красивий туалет підвіски та кнопка з флеш.

Встановлення призупиненого туалету перед трубами

При відновленні ванної кімнати може знадобитися встановити систему установки перед трубами. Для цього ви можете скористатися готовим рішенням Plattenbau з компанії Geberit 458.162.одинадцять.1 (ключовий колір: білий) або 458.162.21.1 (кольоровий ключ: глянсовий хром).

Отже, демонтаж старі сантехніки і облицювальні плитки. Очистіть стіни і підготуйте основу для нового покриття.

Після установки на вентиляторну трубу сполучних труб, налаштуйте систему установки у висоту з фіксацією болтів.

Покладіть монтажну рамку на рівні горизонту.

Потім підібрати положення верхніх підшипників, щоб потрапити між трубами.

Почніть місце кріплення.

Свердла отвори для дюбелів.

Далі прикріпіть рамку до підлоги та стіни.

Налаштуйте вертикальну кадру носія за рівнем.

Підключіть водяний лайнер до танка.

Обов’язково пишайте наявність аудиторських дверей, щоб отримати доступ до лічильника та клапанів. Залишається покласти плитку, встановити флеш-ключ і зафіксувати туалет.

Зробити ревізійний люк.

Так виглядає як ванна кімната після ремонту.

За допомогою цього розчину часто можна зберігати від 4 до 6 см простору від краю туалету до дверей туалету, і це дуже відчутна різниця в невеликій кімнаті.

Ремонт ванної кімнати може здатися занадто складним завданням, особливо якщо вам потрібно перемістити туалет. Однак використання систем прихованих флеш дозволяє вам розмістити всі сантехнічні елементи в будь-якому місці в кімнаті. Висока адаптивна здатність таких систем забезпечує широкі можливості для фантазії, поєднуючи красу з гігієнією та елегантністю з функціональністю.

У підготовці статті використовувалися матеріали, щоб побачити представництва Geberit в Росії.

Вироби з статті

Встановіть 3 в 1, щоб встановити підвісний туалет: монтажний кадр (установка перед стінкою-носієм) мити резервуар подвійного режиму промивають (кольорові кольори).

Закріплення призупиненого туалету на установці рами та без нього

Давайте спробуємо з’ясувати, як прикріплені до туалету підвіски. Ми будемо проаналізувати справу з регулярного кріплення на встановлення рами, розробленої спеціально для цих цілей, а також бюджетна версія домашнього кріплення.

Дизайн виглядає дуже привабливим. І як закріпити туалет?

Встановлення туалету підвіски на установці – покрокові інструкції

Встановлення туалету підвіски на установці – покрокові інструкції та відео. Монтажні туалети справжні аристократи в сантехніці. Ці пристрої є компактними та комфортними, тому що вони відрізняються надзвичайним дизайном і ніколи не роблять ніжних покупців. Крім того, установка туалету підвіски на установці – це досить складне завдання, яке вимагає надзвичайно уважного виконання.

Тим не менш, незважаючи на певні труднощі, кількість прихильників унітазів з установкою постійно зростає в геометричній прогресії. Важливо лише, що кожна стадія монтажних робіт виконується правильно.

Інструменти

Відмінна прикраса та надзвичайна деталь у дизайні ванної кімнати, придбання підвісного туалету буде. Цей пристрій не займає багато місця, а з правильним підходом до установки триватиме досить довго. Як вибрати туалет підвіски, як встановити цей пристрій буде говорити далі.

Пристрій та дизайн туалету підвіски

Підвісний туалет представляє дизайн, що складається з миски та дренажного резервуара, який розміщується у підвісному стані.

Як чаша, судно, зроблене з вогню. Єдина відмінність у туалеті підвіски, від зовнішнього дня, полягає у типі кріплення, яке здійснюється на стороні.

Підвісні туалети відрізняються стандартним пакетом. Призупинення призупинення:

Система підвісних туалетів відрізняється наявністю прихованої водовідведення, яка складається з дренажного резервуара. Він розташований за межами розділу, і має функції:

 • невеликі розміри, товщина 80-120 мм;
 • Кнопка запуску знаходиться в боці;
 • має пластичну основу, оснащену теплоізоляцією, що запобігає утворенню конденсату.

Стандартний об’єм резервуара становить 8-10 літрів. Щоб встановити дренажний резервуар, не потрібно ніяких труб, компонентів, бічних дренажних кнопок та промивних панелей.

Деякі туалетні чаші пропонують монтажну установку, яка виконується через наявність високого тиску у водному струмені. Така система складається з спеціальної кнопки, яка має підключення до системи водопостачання.

Переваги встановлення кулонного туалету

Підвісний туалет дозволяє заощаджувати місце у ванній кімнаті, оскільки він має вбудований танк, і не вимагає великого відступу з стіни, для установки.

Висока міцність туалету не дозволить Кубку навіть у призупиненому стані.

Через те, що туалет знаходиться у суспензійному стані, підлога під туалет легко чистити.

Різноманітні види дозволять вам вибрати туалет у співвідношенні з матеріалами та окремими перевагами.

Про огляди туалету підвіски, характеризуючи цей пристрій як зручний, надійний та довговічний суб’єкт.

Призупинені туалети повністю відповідають санітарним та гігієнічним стандартам.

Сорти призупинених туалетів

Залежно від розміру підвісних туалетів розділити на:

 • Маленька, довжина якого не перевищує 550 мм, встановлюється у невеликих ванних кімнатах, значно зберегти місце;
 • Середній, до 600 мм довгий, найпопулярніший, як добре підходить для установки в будь-яких номерах;
 • Великий, до 700 мм, встановлений, якщо є похилого віку в будинку або інваліди.

По відношенню до дизайну, одиниці ізольовані:

 • Поранений тип. Кріплення кадру здійснюється до стіни та до підлоги;
 • Кутовий тип. Змішані при певному куті лише до стіни, значно економити місце.

Залежно від форми, Unitalasis виділено:

Закріплення кулонного туалету

Є два способи закріпити туалет суспензій:

Перший варіант є дорожчим, але менш складним. Готова система установки складається з сталевої рами, яка прикріплена до стіни та до підлоги. Для фіксації кадру використовуйте чотири точки: два, розташовані на стіні, і два. на підлозі.

READ  Цегляний туалет у країні роблять це самостійно

Більш дорогі системи пропонують вибір ширини розташування точок та їх коригування.

Така установка встановлюється на відстані 15-18 см від стіни. Набір включає:

Встановлення призупиненого туалету без готової установки

Щоб встановити унітаз самостійно, без використання готових кріплень, вам потрібно:

 • Два різьбових стрижнів, діаметр якого становить 2 см, а довжина 50-80 см;
 • Чотири горіхи, чотири шайби;
 • 40 л бетонної маси бренду M 200;
 • кілька аркушів фанери;
 • Самонарізані гвинти.

Щоб підключити підключення фальшивого туалету:

Інструкція з реалізації підготовчої роботи перед установкою туалету підвіски:

Почніть монтажну роботу з установкою злиття зчеплення. Цей процес допоможе визначити висоту макета туалету.

З занадто великою висотою, можна розрізати муфту. У разі недостатньої висоти, додано сегмент каналізаційної труби.

Виміряти відстань щитів для формування роботи. Збільшити відстань декількох сантиметрів для складу.

Використання рулетки, інтервал слід вимірювати між монтажним місцем кріплення. Стандартна відстань. 20 см.

Після виконання вимірювань передачі даних до фанерних листів, для виготовлення щита опалубки. Матеріал для щита підходить до ДСП, Фанера або інші дошки.

Ще раз перевірте точність вимірювань.

Розріжте прутки різьбових типів. Довжина стрижнів – це відстань між кінцевою точкою шоку у стіні, інтервалом між стіною та туалетом, довжиною установки туалету та кінцем для обмотки горіхів.

Для монтажних стрижнів є два способи:

 • Настінний кріплення, який виконується шайбою та гайкою M 20, простоту та універсальність цього методу, робить його більш популярним, щоб прикріпити стрижень, вам просто потрібно свердлити отвір у стіні, носити шайбу і затягнути гайку Цей метод підходить для будь-яких стін;
 • За відсутності доступу до зовнішньої сторони стіни, закріпіть стрижень з клеєм або спеціальними засобами, наприклад “Хімічний анкер”, Свердлити отвір у стіні, мінімальна довжина якої становить 14 см, очищає його від пилу, заповнюйте клей і встановіть стрижень, цей метод підходить для стін з бетону, цегли, піноблоків, деревини,

Після зібрання опалубки виявляється дизайн, що складається з трьох щитів, що має отвори для стримування стрижнів.

Порада: Перед фіксацією Showwork Shields, вихід зчеплення повинен бути закритий за допомогою пластикового пакета, щоб конкрет і бруд не потрапляють у систему каналізації.

Правильне складання дерев’яних щитів перевіряється на рівні будівництва. Для того, щоб опалубка стала більш стабільною, встановіть прутки та затягніть гайки.

Зразок чаші туалету, встановивши його на майбутнє місце, після завершення опалубки. Якщо є кілька недоліків, це не надто пізно виправити їх.

Порада: Щоб забезпечити, щоб після заповнення опалубки бетону, є місце для підключення туалету, слідує за стержнем, щоб прикріпити невеликий прямокутний шматок пластику з піною.

Після завершення підготовчої роботи, давайте почнемо розливати бетон. Підготувати конкретний розчин з однієї частини цементу, візьміть дві частини піску, три частини щебеню та сьомого воду.

Порада: так що бетон легко лежав на поверхні у воду, рекомендується додати трохи рідке мило.

Використовуйте трюки для укладання бетону, зробити укладання невеликих порцій. Поступово вирівнюючи поверхню.

Стрижні для установки туалету також повинні бути закриті з поліетиленом, щоб бетон не вдарив їх.

Для бетонного ущільнення, використовуйте довгий стрижень, який поступово притискає посипану поверхню, зверніть увагу на кутові місця.

Після того, як опалубка опалубки повинна пройти 7-10 днів, перш ніж видалити його.

Щоб підключити дренажний резервуар, скористайтеся гнучкою гофром з ПВХ. Вставте його в отвір туалету, закріпіть за допомогою герметика.

Закріпіть трубу з цим положенням і залиште протягом 24 годин, щоб завершити силіконову сушку.

Встановлення туалету підвіски

Щоб зробити надійне ущільнення суглоба туалету та гумового кільця, по всьому периметру цих пристроїв застосовують силікон.

Біля туалету на стрижнях і затягуйте горіхи.

Зачекайте 12 годин, щоб герметика полімедедит.

Підключіть туалет до каналізаційної сливи.

Для роботи обробки оздоблювальних робіт бетонної основи використовуйте будь-які вологостійкі матеріали.

Встановлення призупиненого туалету з наявністю установки

Більшість кадрів для підвісних унітазів дозволяють регулювати положення у висоту. Перш ніж запустити установку, вимірювання та маркування. Перед установкою рекомендується вивчити інструкцію, в якій інтервал зазвичай вказується між дренажним резервуаром і підлогою. Середнє значення цієї відстані вирівнює один метр.

Перед початком роботи монтажуйте, подбайте про випуск каналізації та натискання труби. Обрамлення рами здійснюється за допомогою явностей болтів. Вони здатні виправити його в тій же позиції, і забезпечити нерухомість структури.

Під час встановлення рами на дерев’яній підлозі ви повинні використовувати найпотужніші гвинти, що торкаються.

Перед закріпленням установки ви повинні знову виміряти площину дизайну. Щоб вирівняти кадр, скористайтеся звичайним рівнем. Виміряйте передню, задню, верхню та нижню. Щоб виправити правильні налаштування, використовуйте шпильки та стрижні, здатні тимчасово прикріпити кадр до стіни.

Висота розташування миски вибирається відповідно до окремих параметрів живих людей. Середня висота, яка оптимальна для середнього дорослого становить 400 мм.

Щоб підключити туалет, використовуйте гнучкий шланг, щоб підключитися до сантехніки, застосовуйте металевий шланг, щоб забезпечити надійність та довговічність з’єднання.

Порада: закрийте клапан на дренажному резервуарі, в процесі з’єднання туалету до водопостачання.

Для зовнішніх покриттів використовуйте будь-які матеріали, які повинні бути водонепроникними.

Не закривайте доступу до дренажного резервуара для проведення запобіжних або ремонтних робіт у будь-який час.

Монтаж призупиненої туалету Детальна інструкція

Предмет цієї статті: Встановлення туалету підвіски.

Придбання квартири в новому будинку або проведення капітального ремонту вашого будинку, рано чи пізно виникає питання про вибір нової сантехніки.

READ  Встановлення туалетного сидіння Berges Wasserhaus

Науково-технічний прогрес заповнює сучасне життя людини різними методами та обладнанням. Туалетна кімната для незамінного туалетного туалету також оновлюється. Новий вид і дизайн обладнання ідеально підходять до будь-якого інтер’єру. Тому споживачі все частіше вважають, що саме монтується туалет.

Встановлення призупиненого туалету: ми маємо справу з нюансами монтажної технології

Відкритий туалетний чай вийшли з конкуренції протягом тривалого часу, але все змінюється. Власники сучасних квартир все частіше роблять вибір на користь призупинених моделей. Задоволення не є дешевим, але це майже єдиний недолік такого рішення. Але серед переваг дизайну його чудового дизайну та зручності обслуговування.

Важливо, щоб установка суспензійного туалету виконується всіма правилами. Ми скажемо, як і в якій роботі послідовності виробляється, які пристрої будуть потрібно закріпити чашу. Враховуючи наші рекомендації, ви можете зробити все самостійно або перевірити дії сантехніків.

Встановлення суспендованого туалету, 2 способи встановлення та на п’єдестал з бетону

Існує два основних способи встановлення туалету підвіски: при установці або бетонному п’єдесталі. Кожен вид має унікальні особливості, а також переваги та недоліки.

Перш ніж зробити вибір на користь однієї з моделей, ви повинні уважно вивчити всі тонкощі дизайну та установки.

Встановлення туалету підвіски не є складною процедурою, вона може бути виконана незалежно. Важливо, щоб попередньо вивчити інструкції та ретельно дотримуватися її.

Робота над установкою підвісного туалету можна розділити на два етапи: встановлення установки та оздоблювальних робіт з подальшим кріпленням зовнішньої частини системи. Висота установки приймається для стандарту, і становить 40 см.

Монтажна рамка вимагає високої точності і ідеально гладкої поверхні стіни та підлоги. Точка установки повинна надати доступу до комунікацій, також важливо, щоб дизайн зібраного не заважає руху. Рамка може бути прихованою за плоскою панеллю. Кишеня може бути розрахована зі стіною стіни, встановлювати у готовій ніші або організувати як виступ. Останній варіант дасть трохи вільного місця з боків туалету (актуальним для розміщення невеликої площі). Маркування застосовується до установки для орієнтира при роботі.

Сторона спілкування

Під передбачуваним місцем майбутнього туалету необхідно принести труби та каналізаційні труби. При застосуванні комунікацій всередині стіни ці роботи краще витрачати заздалегідь, щоб він не повинен дотримуватися отворів за допомогою Peuorator. Важливий етап при проведенні труб – точно організувати каналізацію, вона повинна бути якомога більше під відкриттям майбутньої чаші. Для точності найкраще поставити рамку на поверхню, щоб застосувати розмітку.

Буріння отворів для кріплення

Рамка повинна бути введена замість установки, щоб він міцно вписується до поверхні стіни та підлоги. Якщо на стінах є нерівності або краплі, необхідно вирівняти їх з розчином. Маркування під діркою для кріплення застосовується до поверхні. Окуляри за гвинти повинні бути пробурені якомога більше і обережно.

Встановлення установки дозволяє регулювати відступ від стіни, а правильне розташування кадру можна регулювати за допомогою рівня. Стіни та підлоги під кріпленням свердла. Діаметр свердла повинен відповідати діаметром кріплення в комплект. Це дуже важливо, коли працюючи, щоб тримати педагок, перпендикулярно до стіни, інакше кріплення будуть встановлені неправильно.

Установка RAMA

Готова рамка прикріплена до місця встановлення, так що порожнини під кріпленням збігалися з порожнинами на підлозі. Танк і одиниці повинні бути закріплені на кадрі перед установкою кріплення, оскільки після фіксації це буде важко. Деталі кадрів міцно закріплені на підлозі та стінах з гвинтами або іншими кріпленнями. Перед тим, як продовжити обробку, потрібно перевірити правильне місце розташування всіх рівнів літаків. Після закріплення установки потрібно перевірити всі деталі на зворотному вигляді.

Підключення комунікацій

Гофрування, що з’єднують туалет, і каналізаційна система, намагаються позначити і покласти на висоту. Перед консолідацією важливо переконатися, що гофрування правильне. Гнучкі шланги використовуються для підкладки води, вони оптимальні для туалетних чашок підлоги. До стінної водопровідної води краще принести тверді трубки, як це сильніше і закрийте панелі.

Завершіть і кріпильні чаші

Одна з найдовших етапів – обробка. Спочатку навколо установки виготовляє каркас з металевих виробів під гіпсокартону. Коли зібрана рамка може бути прикріплена до обробки гіпсокартону. Оптимальні листи для обробки – 12 мм. Перед покриттям на матеріал панелей здійснюється макет отвору для кнопки, найкраще для передньої стінки, щоб використовувати твердий аркуш матеріалу для передньої стінки, оскільки вам не потрібно поєднувати кілька сегментів.

Самонарізані гвинти використовуються з кроком 15-20 см один від одного. Не треба глибоко поглинути кріплення, тому що це боляче гіпсокартону. Коли обробка готова укласти під туалет і монтувати кнопку. Фінішна обробка гіпсокартону залежить від загального вигляду ванної кімнати. Під керамічною черепицею достатньо закрити шви і покласти грунтовка, під штукатурка, поверхня доведеться покласти.

Чаша туалетного туалету розміщується на шпильках, а потім зафіксуйте виводу каналізації. Головне в цьому бізнесі полягає в тому, щоб точно підключити. Приховати місце закріплення унітазу з спеціальними декоративними вилками.

Заключний етап – система перевірки системи. Потрібно відновити потік води та виробляти миття випробувань, щоб перевірити витоки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS