Статті

Встановлення гідромасаж у ванні роблять це самостійно

Основні правила роботи джакузі, як включити та насолоджуватися без проблем?

Гарячі ванни стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Кожне п’яте в будинку вже є такий цікавий та корисний шрифт.

Це досить високотехнологічний, а не дешевий продукт, тому необхідно працювати з надзвичайною обережністю. Нижче ми подивимося на загальні інструкції, на використання джакузі.

Як зробити джакузі зробити це самостійно від звичайної ванни

Отже, давайте почнемо з найпростішого рішення: ми будемо виробляти аеромасар, який можна встановити в звичайній ванні, а після процедури – видалити. Це робиться дуже просто:

 • Від алюмінієвих або пластикових труб, рамка такого розміру збирається таким чином, щоб він підходить на нижню частину ванни з деякими проміжними зусиллями (тоді він не висить). У випадку використання пластикової труби така рама може бути зроблена з перехрестями (вам потрібно кілька трійників), щоб це виглядало як сходи.
 • Трійник збійся в одну з кадрів трубки.
 • У трубах рамки кожен 100 мм, отвори діаметром 1,5 мм. Свердляються. Всі вони виконуються з одного боку – той, який після встановлення у ванні буде адресований користувачеві, тобто.
 • Пластмасовий шланг приєднується до платників.
 • Він залишається підключення вільного кінця шлангу до пилососу з висоти повітря.

Щоб перетворити звичайну ванну до аеромасаж, досить поставити цей продукт у ньому і увімкнути пилосос. Після процедури кадр видаляється, а ванна кімната може бути використана знову звичайним способом.

І станеться тут пилосос: як зробити джакузі своїми руками?

У сучасному світі важко знайти людину, яка не почула нічого про величезні переваги гідромасажних ванн. Все було б добре, але ці шрифти не дешеві. Не всі можуть дозволити собі таке дороге задоволення.

READ  Як розібрати змішувач ванни IDDIS

І, можливо, ванна вже була встановлена, відремонтована, і зміна шрифту лише заради функції гідромасажної форми не є бажанням.

Не турбуйтеся, ви можете заощадити значні, роблячи джакузі своїми руками з регулярної ванни. Це не так складно, оскільки це може здатися спочатку поглядом нижче деталей.

Монтаж гідромасажу в акриловій ванні

Підключіться до електричного

Діаграма з’єднання гідромасажної ванни до джерела живлення.

Підключіть джакузі до джерела живлення, повинен бути адаптований до наступних правил:

 • З’єднання повинно здійснюватися з усіма правилами технічної безпеки електричних установок. Електричне обладнання гарячої ванни працює від потужності змінного струму до 220 В.
 • Підключення ванни необхідна для спеціального виходу, які можуть працювати з високою вологістю. Встановлення розетки виконана на стіні 0,3 м від підлоги та 0,5 м від дошки джакузі.
 • Powerboard до розетки здійснюється окремим кабелем з подвійною ізоляцією та поперечним перерізом щонайменше 3×2.5 мм².
 • Для захисту електричного обладнання джакузі від перевантажень та падіння напруги, на видатному місці за межами ванної кімнати, встановіть машину для 16 A та захисного пристрою вимкнення. Рекомендується подивитися на схему підключення ванни до мережі

Щоб не порушувати правила безпеки, потрібно розглянути наступне:

 • Забороняється використовувати розетку без належного заземлення;
 • Заборонено розробляти заземлення через опалення, сантехнічне або каналізацію;
 • Забороняється керувати джакузі, якщо шнур живлення пошкоджений, а також несправна земля.

Як встановити джакузі своїми руками: монтаж і сполучення технології

Jacuzzi – великий засіб для відпочинку після важкого робочого дня і піднімаючи тонус життя. Як прохолодно, щоб замочити у теплій воді, насолоджуючись приємним дотиком повітряних бульбашок, залишаючи сопла.

Через різноманітні моделі, які легко підходять у обмеженому просторі, навіть власники крихітних лазень звичайного Хрущова можуть дозволити собі джакузі. Але технологія гірничодобувної технології джакузі трохи відрізняється від установки традиційної ванни. Тому, перш ніж встановити джакузі своїми руками, слід розуміти в конструктивних особливостях структури.

Механізм гідромасажу

Якщо короткий і в двох словах, сутність гідромасаж зводиться до того, що заповнена ванна подається спеціальним повітряним компресором, тим чому виникає бурхливі бульбашки. Таким чином, у контакті з шкірою вони взаємодіють з нервовими кінцями, повідомляючи приємний ефект усього тіла.

READ  Замена сантехнических труб в квартире

Так що це задоволення тривало якомога довше, ванна повинна нормально функціонувати і бути належним чином підключеним до всіх систем, що складають механізм: стічні води, електричні, вода та повітря. Розподіл того, що може призвести до іншого, тому встановлення ванни з гідромасажем повинна бути передана родовища майстрів, якщо власник не має навичок. Тільки, можна мати лише роботу над прийняттям цього підрозділу. Існує також багато труднощів, і ведуть всі процеси встановлення, доведеться уважно.

Що потрібно знати перед установкою?

Інструменти підібрані, тепер треба зупинитися на деяких нюансах.

Перш за все, варто піклуватися про зручне розташування. Зрештою, трубки та насадки доведеться нерідко промивати, виконуйте підтримку насоса та повітряного компресора. Швидкий і легкий доступ до всіх системних вузлів.

Ні в якому разі не можна зробити екран для джакузі з плитки і зробити стіну у стіну. Оскільки у цьому випадку доступ до комунікацій буде значно складним. Краще використовувати знімну передню панель. Про те, як встановити передній екран, прочитайте в нашій спеціальній статті.

До кінця монтажної роботи ви не повинні розірвати захисну плівку з поверхні миски. Особливо, якщо ви встановлюєте шрифти не в кахельну ванну, але до голих стін, і планують закінчити після встановлення ванни.

Дуже важливо забезпечити всі електричні комунікації заздалегідь. Для джакузі необхідно зробити окрему розетку, а контакт повинен бути 3: фаза, наливе та заземлення. Варто також розглядати споживання електроенергії гідравлічної системи. Ці параметри вказані в технічній документації та вимірюється в KW.

Стандартна сила Flywork, як правило, не перевищує 3-4 кВт. Тому 3-дротовий кабель з поперечним перерізом 1,5 кВ. мм. Якщо влада доведеться взяти кабель від 2 кВ. мм і товщі. Ми будемо говорити більше про підключення до мережі у відповідному розділі.

На жаль, вода в наших будинках далека від ідеалу, а форсунки та системи труб дуже чутливі до домішок у ньому.

Тому, крім стандартних фільтрів гідромасажних ванн, необхідно покласти додаткові грубі та дрібні фільтри на трубопроводу, придатному для нього. Це збереже систему від частих блоків.

READ  Сушарка лісової камери роблять це самостійно

Всі нюанси, описані вище, дуже важливі для врахування навіть перед початком процесу встановлення. В іншому випадку існує висока ймовірність того, що все доведеться повторити.

Встановлення гідромасаж у акриловій ванні з власними руками

Нещодавно сильно популярні гідромасажні ванни. І не марно! Зрештою, на додаток до виконання гігієнічних функцій – це також чудовий інструмент для підвищення загального тонусу тіла та вдосконалення здоров’я.

Джакузі надзвичайно корисний для сучасної людини, що живе в божевільному ритмі метрополії, тому що це допомагає добре розслабитися після важкого дня.

Але є один нюанс, їх установка не так просто. Зрештою, на додаток до встановлення самого шрифту, вам потрібно досі встановити гідравлічну систему, з’єднати його з водопостачанням, а також зберегти контролер керування від джерела живлення.

У нашій статті ми детально оформлюємо всіх цих нюансів. Після наших рекомендацій ви встановлюєте гідромасажну ванну протягом багатьох років. А тепер для роботи!

Механізм гідромасажу

Якщо короткий і в двох словах, сутність гідромасаж зводиться до того, що заповнена ванна подається спеціальним повітряним компресором, тим чому виникає бурхливі бульбашки. Таким чином, у контакті з шкірою вони взаємодіють з нервовими кінцями, повідомляючи приємний ефект усього тіла.

Так що це задоволення тривало якомога довше, ванна повинна нормально функціонувати і бути належним чином підключеним до всіх систем, що складають механізм: стічні води, електричні, вода та повітря. Розподіл того, що може призвести до іншого, тому встановлення ванни з гідромасажем повинна бути передана родовища майстрів, якщо власник не має навичок. Тільки, можна мати лише роботу над прийняттям цього підрозділу. Існує також багато труднощів, і ведуть всі процеси встановлення, доведеться уважно.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS