Статті

Встановлення електропроводки в квартирі на стелі

Для визначення рішення розглянути переваги та недоліки обох методів.

Це слідує за переліком деяких функцій, до яких потрібно звернути увагу при виборі:

 • Забезпечити проводів і залишити простір гофрування, а на стелі, і вам потрібно місце на підлозі. У результаті підлогу потребує висоти щонайменше десяти сантиметрів, і така робота сьогодні буде коштувати великі гроші. У разі роботи по стелі проблема вирішується натяжними стелями або гіпсокартоном.
 • У разі необхідності ремонту, буде важче перенести його під підлогою, демонтаж підлоги набагато складніші, ніж стелі.
 • При розміщенні проводки на підлозі є можливість зашкодити проводам для подальшого ремонту. Наприклад, якщо ви хочете замінити дверну плінтус – пошкоджену проводку.
 • Витратні матеріали, коли прокладка здійснюється на підлозі, це дешевше, можна заощадити на довжині кабелю, але в порівнянні з рештою витраченого є незначним;
 • Якщо є велика відстань між підлогою та стелею, це призведе до тимчасових труднощів у первинній установці.

Який вибір не зупинить провідних інсталяторів у конкретних випадках, кабелі на стелі – найбільш оптимальне, популярне та вивчене рішення. Однак, попереду ще декількох нюансів, з якими потрібно вирішити.

Приховано в коробці для стінки або проводки – у будь-якому випадку погане рішення. Якщо ви хочете знайти його, щоб скинути стіну, потрібно буде бути глибоким і довгим.

Підготовчі роботи

На початковому етапі вам доведеться підготувати кімнату для проведення проводки:

 • Очистіть стіни та поверхню стелі від старого облицювального матеріалу, за винятком штукатурного шару.
 • Вжити заходів для забезпечення безпеки від електричного струму. Для цього вимкніть канали подачі безпосередньо з машини в електричному захисті. У разі необхідності розбиття печаток з лічильника електрики рекомендується зв’язатися з компанією заздалегідь, щоб розробити заяву.
 • Виконайте тимчасову проводку з машини в електричному захисті для утворення освітлення та використання електричних інструментів.
 • Демонтажні елементи старої проводки.

Зверніть увагу! Перед відключенням дротів у живлення від кормової машини, а також до демонтажу старої проводки, переконайтеся, що немає напруги, використовуючи покажчик напруги.

На залізобетонних підлогах

У будівлях з монолітними або збірними бетонними підлогами, відкрита проводка використовується дуже рідко. У цьому випадку установка здійснюється безпосередньо на поверхні стелі, на ізоляторах, у коробках, електричних гофрованих трубах (гофрування), труб, металоконструкцій, кабельних каналів. Тимчасова проводка дозволяється виконувати вільно призупинені.

При монтажу проводки до поверхні стель використовуються кронштейни для нігтів (тоді як нігті забиті в попередньо встановлені дюбелі), дюбель-затиск, дюбельна краватка. Перед встановленням розміщеного місця розташування на стелі електричних приладів, ламп, кабелів.

Для пристрою проводки в трубах, гофрах, металоконструкцій використовуються спеціальні кліпи або дюбельні затискачі. На початку роботи на стелі місця місця для фіксації ламп, кабелів. Потім встановлення труб, гофрів або металоконструкцій, в яких кабелі витягують дріт з дротом. Частіше в будівлях з залізобетонними підлогами виконується прихована стельова проводка.

Якщо перекриття є монолітом, прокладка для проводки повинна бути передбачена на етапі проектування дизайну, для цього кабелі поміщають у пластикові або металеві труби, прикріплені до Armofamascus, перш ніж укласти бетонну суміш.

Її випливають з структурним підкріпленням за допомогою пластикових стягів або дроту.

Кріплення проводки до стрижнів носіїв є неприйнятним. Замінити дроти, вони просто розтягуються в заступниках труб з сталевим дротом, або старий змінний дріт використовується як провідник.

Пристрій непостійної проводки, депонованого в панелях та монолітних структурах поверхів, не допускається.

У збірних залізобетонних підлогах для монтажу проводки використання порожнечі в тарілках. Макет розташування на стелі світильників та приладів. Після цього плита пробурена в необхідних місцях, і, за допомогою дроту, кабель розтягується. Слід мати на увазі, що цей метод установки застосовується, якщо напрямок проводки збігається з напрямком порожнечі в плиті.

Якщо відсутня можливість укладання всередині конструкції, пристрій допускається під шаром штукатурки. Для цього використовуються плоскі кабелі, які прикріплені до стелі з дротом, сталевою стрічкою, кронштейнами для нігтів до початку штукатурних робіт. Другий спосіб – шокувати стелю і покласти проводку в минулі канали. Не повинно бути ніяких перехресть плоских кабелів при укладаннях під штукатуркою. Якщо це неможливо, ізоляція в місцях перехрестя посилюється за допомогою трьох-чотирьох шарів ізоляційної стрічки.

Стружки або монолітні структури суворо заборонені.

Також неприпустимо кабелів у швах між панелями перекриття.

Стельова проводка: основні методи для різних перекриття

Перед тим, як продовжити фінішну обробку поверхні стелі, ви обов’язково повинні принести електричну трубу до перемикання та джерел штучного освітлення. Прихована стельова проводка не тільки дозволяє заощаджувати гроші на покупку кабелю, але також є більш надійним варіантом з точки зору безпеки.

Встановлення відкритої стелі

Стельова проводка, зокрема, відкрита, передбачає наступну послідовність роботи:

 • Планується для розмітки майбутніх кабельних укладів;
 • встановлені розподільні коробки;
 • Відповідно до попередньо запланованих розмірів, труби розрізані;
 • Здійснюється установка елементів труб, їх фіксація на поверхні стелі;
 • Дріт затримується в рукаві з обов’язковим відпусткою резерву на їх закінчення;
 • Вени, отримані в коробках, з’єднані та покриті ізоляцією;
 • Вона обгрунтована.

Проводка на стелі, поміщена в гофрування, повинна бути встановлена ​​строго під прямим кутом.

Стельова проводка в квартирі

Переважна більшість квартир мають бетонні стельові підлоги, тобто нецінні. Якщо матеріал, який має відповідний сертифікат пожежної безпеки, також використовується як зв’язуючий засіб, то цей параметр ідеально.

Варіант, про який йде мова, дозволяє прокладати кабель безпосередньо на стелі (перекриття пластини) з кріпленням кронштейнів, і краще дюбеля затискачів – швидкий і зручний спосіб.

Запобігання проводу в гофрування на стелі, часто марно.

Ні, наші поверхні не спалюються, а дріт згоряння не підтримує.

Я бачив такий аргумент. Від закриття між ядрами в межах одного кабелю це не допоможе. І між кабелями при укладі електричної проводки необхідно залишити розрив, тому, якщо все це зроблено правильно, вони не будуть закриті один з одним.

Крім того, необхідно або попередньо або після монтажу гофрованої сталі, щоб перетягнути дріт у нього.

При використанні дюбеля затискачів під ними, отвір вбивається, де вони вставляються.

Але не забувайте, якщо проводка залишить стелю на стінах у стінах, зручність заміни стає сумнівною.

READ  Як скульпти з полімерної глини для початківців

Якщо стіни штертуються з гіпсокартоном, а монтування встановлені під ним (докладно тут). цей сенс у такому підході.

Але по всій довжині кабель не досягне успіху, тому вам потрібно покласти розгалужені коробки. Провід може пройти через них, але все-таки – це додаткова складність.

Відокремлення проводки на групи (лінії)

Керування та керування силовою сіткою набагато простіше, якщо вона розділена на кілька рядків. У разі несправності або надзвичайної ситуації ви можете вимкнути одну групу, а решта буде працювати як звичайно.

Далі про кожну електричну групу більш детально.

Стаціонарна побутова техніка

Велика побутова техніка, як правило, розташовані на кухні або зоні ванної кімнати.

Окремі з’єднання кухонної зони необхідна для ремонту. Якщо є розпад одного з пристроїв, вам доведеться замінити. Щоб не вимикати електрику по всій квартирі, достатньо вимкнути один захисний пристрій, який відповідає за фіксований обладнання.

Що запобігає легко вимкнути зламаний пристрій з мережі, витягнув вилку з виходу? Справа в тому, що інтегроване обладнання точки з’єднання до електромережі є у важкодоступних місцях.

Крім того, несправність може не відбутися в самому пристрої, але в проводці замаскована у стіні. У цьому випадку перемістіть важіль з автоматичного вимикача набагато простіше.

Виділена кухонна лінія

Традиційно завантажується лінія кухонної риболовлі. Приблизно 5-6 агрегатів постійно включаються в мережу, навіть якщо не беруть участь. Це відносно холодильник, духовка, плита, посудомийна машина, екстрактор, мікрохвильова піч, тостер. Багато хто використовує кухонні електричні котли, м’ясні шліфувальні машини, хліб, багатокутник тощо.

У цьому випадку окремий потужний електричний кабель просто дає можливість одночасно використовувати кілька пристроїв.

Якщо освітлення та водонагрівач буде “висячим” на загальній проводці, то, коли ви вмикаєте наступне пристрій, мережа просто не буде стояти і працювати автоматично вимикається.

Детальний аналіз схем та варіантів розташування розеток на кухні наведено в статті, з якою ми

Одна або декілька освітлювальних груп?

Враховуючи кількість освітлювальних пристроїв у кожній кімнаті, ви можете зробити одну або декілька рядків. Якщо в залі одночасної люстри, а в спальні низької потужності верхнього освітлення та два бюстгальтери, то всі інструменти можуть бути об’єднані в одну лінію.

Однак, якщо вітальня нагадує зал для дискотеки – з люстрами, точками лампи, стелі та стінових вогнів – тоді тільки для цього слід організувати окрему групу.

Якщо є трансформатори або джерела живлення в мережі однієї кімнати, він також рекомендується підключити його до окремого пристрою захисту.

Герметики з високою вологістю

Електричні вимоги застосовуються до електричних приладів та кабелю у ванній кімнаті, оскільки близька близькість води є ризиком. Для того, щоб силова сітка була безпечною та функціональною, при підготовці схеми та встановлення проводки, необхідно враховувати ряд правил:

Вимоги також застосовуються до вибору фітинги, які будуть використовуватися регулярно – вимикачі та перемикачі. Припустимо, що ступінь захисту розеток повинен бути принаймні IP 44, і навіть краще придбати спеціальні пристрої з розпиленням захисника з кришкою.

Як зробити електропроводку в квартирі

З ламп 220 C рекомендували відмовитися від залучення аналогів 12 В.

Якщо заземлення не передбачено в старому житлі в квартирному щиті, то не тільки у ванній кімнаті, але в цілому квартирі доведеться замінити електричну проводку, щоб замінити три ядром.

Ми пропонуємо вам познайомитися з правилами вибору водонепроникних точок для ванних кімнат та ванних кімнат.

У яких випадках підходить для стелі?

Встановлення проводки на стелі до бетону здійснюється, якщо висота чорної стяжки підлоги менше 6 см, або ми не будемо перевантажені трубами нагрівання та водопровідної трубопроводу, тому висота стяжки зросте до 8 см і більше.

Сучасний ремонт майже завжди передбачає наявність фальшивої платформи (напруженості, гіпсокартону та інших типів).

Стельова проводка у вторинному житлі.

Штукатурка та вирівнювання відмінностей, якщо стеля викладена з плит підлог, – застарілі та неперевершені ціною та функціональністю. Вона несе складність при встановленні великої кількості ламп для кращого освітлення. У будинках дерева встановлення проводки проходить через дерев’яну стелю, а на міжповерхових пучках, навіть магістралі (один одного в групі в ширину групу) при укладі по пучках або на грубій стелі.

Приклад монтажної проводки на дерев’яному проекті стелі.

У монолітних будинках, встановлення проводки часто біжить зверху, а не на стінах, за даними проекту, залежним від переносних колон, в яких забороняється зробити інсульт, поглиблення або іншим чином порушення цілісності дизайну.

Так, це можливо за ГОСТ Р 50571.п’ять.52-2011, де в пункті 526.3 Кажуть: “Всі зв’язки повинні бути доступними для контролю вимірювань та технічного обслуговування, за винятком наступних сполук. виконується зварюванням, пайкою або обтисканням. “. Інші варіанти повинні бути небажаними, тому що ніхто не дасть вам гарантії якості, довговічність та безпеку.

Підключення Одним з цих методів показує, що відкритий доступ до цього вікна більше не потрібний. Це можна безпечно сховатися під фальсленд. Досвід більшості інсталяторів підтверджує, що вся коробка, побудована в стіну, навіть з відкритим доступом у процесі подальшого косметичного ремонту, часто ховається під шпалери або шар штукатурки. Огляд залишається лише над головою для зовнішньої проводки. Також потрібно бути ізольованими всіма кінцями. Найзручніший і безпечний спосіб ізоляції – термоусадочна трубка з клейким наповнювачем.

Електричне, світло, освітлення

Ще 15 років тому навантаження електричного утилізації була відносно невеликою, сьогодні наявність великої кількості побутової техніки спровокувала зростання вантажів часом. Старі дроти не завжди здатні протистояти великому навантаженні, і з часом є необхідність їх заміни. Укладання проводки в будинку або квартирі, випадок, що вимагає майстра певних знань та навичок. Перш за все, це стосується знання правил на проводку, здатність читати та створювати схеми проводки, а також електричні навички. Звичайно, можна зробити укладання електричної проводки власними руками, але для цього вам потрібно дотримуватися правил та рекомендацій, викладених нижче.

Правила електропроводка

Вся будівельна діяльність та будівельні матеріали суворо регулюються Кодексом правил та SNIP та VOST. Що стосується встановлення електропроводу, і все, що пов’язано з електрикою, ви повинні звернути увагу на правила пристрою електричних установок (скорочений PUE). Цей документ передбачає те, що і як робити при роботі з електрообладнанням. І якщо ми хочемо покласти проводку, то нам доведеться вивчити це, особливо частину, яка відноситься до установки та вибору електрообладнання. Нижче наведено основні правила, які слід дотримуватися при встановленні проводки в будинку або квартирі:

 • Основні електричні електропроводкові елементи, такі як розподільчі коробки, лічильники, розетки та перемикачі повинні бути легкодоступними;
 • Встановлення вимикачів виконується на висоті 60 150 см від підлоги. Самі перемикачі розташовані в місцях, де відкриті двері не заважають доступу до них. Це означає, що якщо двері відкриваються праворуч, перемикач знаходиться на лівій стороні і навпаки. Дріт до вимикачів викладено зверху вниз;
 • Розетки рекомендуються встановлювати на висоті 50 80 см від підлоги. Продиктований такий підхід до безпеки при затопленні. Також, розетки встановлюються на відстані більше 50 см від газових та електричних печей, а також опалювальних радіаторів, труб та інших заземлених предметів. Дріт до розеток закладено нижче;
 • Кількість торгових точок у кімнаті повинна відповідати 1 ПК. На 6 м2. Кухня – це виняток. Вона встановлює таку кількість торгових точок, необхідних для підключення побутової техніки. Встановлення розеток у туалеті заборонено. Для відділень у ванній кімнаті розташований окремий трансформатор;
 • Проведення проводки всередині або за межами стін виконується лише вертикально або горизонтально, а місце розташування розміщення відображається на плані підключення;
 • Провід закладені на певній відстані від труб, перекриття та інших. Для горизонтальної, відстань 5 10 см від балок перекриття та карнизів та 15 см від стелі. Висота підлоги 15 20 см. Вертикальні дроти розміщені на відстані більше 10 см від краю дверей дверей або вікон. Відстань від газових труб повинна бути мінімум 40 см;
 • Прикладання зовнішньої або прихованої проводки, необхідно забезпечити, щоб він не вступає в контакт з металевими частинами будівельних конструкцій;
 • Прикладання декількох паралельних проводів, відстань між ними повинна бути не менше 3 мм, або кожен дріт повинен бути прихованим у захисній коробці або гофри;
 • Підключення до проводів та дроту виконується всередині спеціальних розподільних ящиків. Місце розташування підключення ретельно ізольовані. Сполука міді та алюмінієвих дротів один з одним суворо заборонено;
 • Заземлення та нульові дроти закріплені на інструментах болтового суглоба.
READ  Як покласти тротуарну плиту на землі

Схема проекту та проводки

Робота з установки електричної проводки починається з створення схеми проекту та макета. Цей документ є основою майбутнього розміщення будинку. Створення проекту та схеми досить серйозного бізнесу, і краще довірити досвідчених фахівців. Причина легко залежить від безпеки життя в будинку або квартирі. Послуги створення проекту будуть коштувати певну суму, але це варто.

Ті, хто звик робити все за допомогою власних рук, доведеться, утримуючи описані вище правила, а також вивчення основ на електрику, самостійно малювати та розрахунки на навантаження на мережу. У цьому немає спеціальних труднощів, особливо якщо є, принаймні, деяке розуміння того, що таке електричний струм, а які наслідки неакураторного поводження з нею. Перше, що буде потрібно, – це умовне позначення. Вони показані на фото нижче:

Використовуючи їх, зробити малюнок квартири та окреслює точки освітлення, встановлення місць вимикачів та розеток. Скільки і де вони встановлені, описані вище в правилах. Основним завданням такої схеми є специфікація місця розташування та проведення дроту. При створенні схеми проводки важливо розглянути заздалегідь, де буде багато побутової техніки.

Наступним кроком створення схеми буде проводка для підключення точок на діаграмі. На даний момент потрібно зупинити читати далі. Причина в типі проводки та з’єднання. Загальні типи декількох паралельних, послідовних і змішаних. Останній найбільш привабливий через економічне використання матеріалів та максимальної ефективності. Для полегшення прокладки дроту всі точки підключення поділяються на кілька груп:

 • освітлювальна кухня, коридор та житлові приміщення;
 • Освітлювальний туалет і ванна кімната;
 • Енергопостачання торгових центрів житлових приміщень та коридор;
 • блок живлення кухонних розеток;
 • Електричні джерельні електропостачання для електричної плитки.

Винятковий приклад – лише один з багатьох варіантів для груп освітлення. Головне, що необхідно зрозуміти, це те, що якщо точки з’єднання згруповано, кількість використаних матеріалів та сама схема спрощується.

Важливий! Щоб спростити установку проводки до розробок, ви можете поставити під підлогою. Провід для верхнього підсвічування парні всередині плитки перекриваються. Ці два способи використовувати добре, якщо ви не хочете побити стіну. На діаграмі така проводка відзначається пунктирна лінія.

Також у проекті електропроводки вказуються розрахунок передбачуваної міцності струму в мережі та використаних матеріалах. Розрахунок виконується за формулою:

де p загальна потужність всіх пристроїв, що використовуються (ВАТТ), у напруги у мережі (Volt).

Наприклад, чайник 2 кВт, 10 лампочок у 60 Вт, мікрохвильова піч 1 кВт, холодильник 400 Вт. Поточна потужність 220 вольт. В результаті (2000 (10×60) 1000400)/220 = 16,5 ампер.

На практиці сила струму в мережі для сучасних квартир рідко, коли вона перевищує 25 а. Виходячи з цього, і всі матеріали вибираються. Перш за все це стосується поперечного перерізу проводки. Щоб полегшити вибір, наведена нижче таблиця показує основні параметри дроту та кабелю:

Таблиця вказує на надзвичайно точні значення, і тому, що нерідко, нинішня потужність може коливатися, то для самого дроту або кабелю буде потрібна невелика пропозиція. Тому всі проводки в квартирі або будинку рекомендується з наступних матеріалів:

 • Дріт WEG-56 (п’ять живих і секцій 6 мм2) використовується у трифазних дієтичних будинках для підключення освітлювальної панелі з основним щитом;
 • Дріт VOG-26 (дві вени та поперечний переріз 6 мм2) використовується у двофазних дієтах для підключення освітлювальної панелі з основним щитом;
 • Дріт VHG-32.5 (три вени та поперечний розріз 2,5 мм2) використовується для більшої частини проводки з освітлювального щита до розподільних ящиків та від них до розеток;
 • Дріт WEG-31.5 (три вени та поперечний переріз 1,5 мм2) використовується для проводки з розподільчих ящиків до освітлення та вимикачів;
 • Дріт VOG-34 (три вени та поперечний переріз 4 мм2), що використовується для електричної печі.

Щоб дізнатися точну довжину дроту, вам доведеться трохи запустити рулетку навколо будинку, але до отриманого результату додати ще 3 4 метрів запасів. Всі дроти підключені до освітлювального щита, який встановлюється на вході. У машинах захисту щитів. Зазвичай це uzo 16 a і 20 a. Перший використовується для освітлення та перемикачів, другий для торгових точок. Для електричних печей, окремий UDO встановлюється до 32 a, але якщо потужність пластини перевищує 7 кВт, то вони встановлюють RCD до 63 a.

Тепер необхідно розрахувати, скільки він потребує розетки та розподільних ящиків. Все досить просто. Просто подивіться на схему і зробити просте підрахунок. На додаток до описаних вище матеріалів, потрібні різні витратні матеріали, такі як стрічки та ковпачки PPC для підключення дротів, а також труб, кабельні канали або електричні коробки електропроводки,.

Монтаж електричної проводки

Немає нічого наддержави в установці електричної проводки. Головне, коли встановлюючи дотримання правил безпеки та дотримуйтесь інструкцій. Вся робота може бути зроблена самостійно. З інструменту для виконання установки, тестер, броня або боллард, свердла або викрутка, щипці, пасажні та перехресні та гніздові викрутки будуть потрібно. Не надмірний рівень лазера. Оскільки цього достатньо, щоб зробити вертикальну та горизонтальну розмітку без нього.

READ  Гофрована труба з нержавіючої сталі для опалення

Важливий! Виконання ремонту з заміною проводки в старому будинку або квартирі з прихованою проводкою, ви повинні спочатку знайти та видаляти старі дроти, якщо це необхідно. Для цих цілей використовується електричний датчик проводки.

Маркування та підготовка каналів для електропроводки

Ми починаємо монтаж від розмітки. Для цього, за допомогою маркера або олівця, ми застосовуємо етикетку на стіні, де буде закладено дріт. У цьому випадку ми дотримуємося правил розміщення дротів. Наступним кроком буде позначка місць для встановлення освітлювальних пристроїв, розеток та вимикачів та освітлювальних щитів.

Важливий! У нових будинках для освітлення клапана надається спеціальна ніша. У старій такий щит просто висів на стіні.

Закінчивши з розміром, продовжуйте або до встановлення проводки відкрито, або до інсульту стін для прихованої проводки. По-перше, за допомогою педажу та спеціальної коронки насадки, отвори відрізаються, встановлюючи розетки, вимикачі та з’єднувальні коробки. Для самих проводів, зрушення, використовуючи шліфувальну машину або пелюар. У будь-якому випадку буде багато пилу і бруду. Глибина канавок повинна бути приблизно 20 мм, а ширина бути такою, що всі дроти поміщаються в інсульт, безперешкодний.

Що стосується стелі, існує кілька варіантів вирішення проблеми з розміщенням та закріпленням. Спочатку, якщо стеля буде монтується або натягується, то вся проводка просто закріплена на перекритті. Другий зроблений неглибокий шок для проводки. Третя проводка ховається в стелі перекриття. Перші два варіанти надзвичайно легко виконувати. Але для третього доведеться зробити деякі пояснення. У панельних будинках використовуються перекриття з внутрішніми порожнечами, достатньо зробити два отвори і розтягнути всередині дроту, перекриття.

Закінчившись з інсультом, перейдіть на останній етап підготовки до установки проводки. Дроти, щоб зробити їх у кімнаті, потрібно розтягнути через стіни. Тому це доведеться розбити отвори з педагогом. Зазвичай такі отвори виготовляються в кутку приміщень. Також ми робимо отвір для завод з дроту з панелі розповсюдження до освітлювального щита. Закінчивши штрих стін, починаючи зібрання.

Встановлення відкритої електричної проводки

Ми починаємо монтаж від освітлювального клапана. Якщо для нього створено особливу нішу, то ми її поклали, якщо ні, то просто повісити його на стіні. Всередині щита встановіть uzo. Їхня кількість залежить від кількості освітлювальних груп. Заявлені та готові до підключення щита виглядає так: у верхній частині є нульові термінали, нижче заземлення, машини встановлюються між терміналами.

Тепер ми отримуємо всередині дроту VVG-56 або VG-26. З частини розподілу панелі електрична проводка виконується електричним, тому я залишу його, не підключивши його. Всередині освітлювального щита, вступний дріт підключений наступним чином: синій дріт прикріплений до нуля, білого до верхнього контакту UDO, а жовтий дріт з зеленою смужкою ми підключаємося до заземлення. Машини RCO підключаються один до одного послідовно у верхній частині з перемичками з білого дроту. Тепер перейдіть до проводки проводки на відкритому шляху.

Відповідно до раніше запланованих ліній виправляють коробку або кабельні канали для проводки. Часто з відкритою проводкою самі кабельні канали намагаються розмістити біля плінтуса або навпаки майже під найбільш стелю. Виправлена ​​коробка фіксується з гвинтами з збільшенням 50 см. Перша і остання дірка в коробці виконуються на відстані 5 10 см від краю. Для цього ми відходять до отворів у стіні за допомогою педанатора, оцінюють всередині дюбеля і фіксуємо кабельний канал самолюбними.

Ще одна відмітна особливість відкритої проводки є розетки, вимикачі та розподільні коробки. Всі вони висять на стіні, а не дурні всередині. Тому наступний крок буде їх встановленням на місці. Достатньо приєднати їх до стіни, начерки просторів для кріплення, шиття отворів і консолідації їх на місці.

Далі перейдіть до проводки. Ми починаємо з укладання головної магістралі та з відділень до освітлювального щита. Як вже зазначалося, ми використовуємо дріт VG-32.5 для цього. Для зручності, починайте з точки підключення до щита. Наприкінці дроту ми вішаємо етикетку з вказівкою того, що дріт і де він йде. Далі ми запускаємо дроти WG-31.5 з вимикачів та освітлювальних пристроїв до розподільчих ящиків.

Всередині розподільних коробки проводів підключаються за допомогою Sizs або ретельно ізольованого. Всередині освітлювального щита, основний дріт Weg-32.5 підключений наступним чином: коричнева або червона жива фаза, з’єднується з дном RCD, синій нуль, підключення до нульової шини у верхній, жовті з зеленою смужкою заземлення автобус на дні. За допомогою тестера це прізвимо всі дроти, щоб усунути можливі помилки. Якщо все в порядку, ми називаємо електрик і підключаємо до панелі розповсюдження.

Встановлення прихованої проводки

Прихована проводка виконується досить простим. Значна відмінність від відкриття тільки на шляху приховування проводів від очей. Інакше дія майже однакова. По-перше, ми встановлюємо освітлювальний щит та машину RCD, після чого ми приносимо та підключаємо вступний кабель з панелі розповсюдження. Також залиште його без підключення. Це зробить електрику. Далі ми встановлюємо всередині нішевого розподільного вікна та підводнете.

Тепер перейдіть до проводки. Спочатку ми депонування головного шосе від середів WG-32.5. Якщо планується, дроти до розеток лежать на підлозі. Для цього дріт VVG-32.5 перетвориться на трубу для проводки або спеціального гофрування та депонування його до виходу дроту до торгових точок. Там ми розміщуємо дріт всередину взуття і приносять його в конверсію. Наступним кроком буде прокладка дротів WG-31.5 від вимикачів та точок освітлення до розподільчих ящиків, де вони приєднуються до основного дроту. Всі зв’язки ізольовані SIZA або стрічкою.

Врешті-решт, це прізвисько всю мережу за допомогою тестера для можливих помилок і підключення до освітлювального щита. Спосіб з’єднання, подібний до відкритої проводки, описаної. Після завершення закрийте жалюзі гіпсової шпаклівки та запросіть електрика, щоб він підключився до панелі розповсюдження.

Електрики прокладки в будинку або квартирі для досвідченого господаря справи досить легко. Але для тих, хто погано зрозумів у електрику, ви повинні використовувати допомогу досвідчених фахівців з самого початку і до кінця. Це, звичайно, буде коштувати гроші, але так ви можете захистити себе від помилок, які можуть призвести до пожежі.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS