Статті

Встановлення екрана під ванну з вашими руками

Екран ванни з нерівними краями

Якщо вам потрібно повторити форму сторони, краще використовувати металеву рамку як основу як основу. Кутові профілі легко згинаються. Для того, щоб дати їм необхідну конфігурацію, з одного боку кожні 2 см виконані з трикутників. Чим сильніше, ширше трикутник.Щоб дати правильну конфігурацію грабля, він застосовується до сторони. Це буде зручніше працювати, якщо ви закріплюєте її скотч. Потрібно працювати дуже обережно, щоб не пошкодити покриття. Коли всі лінії збігаються, бар опускається на підлогу і зміщується глибоко на відстань, рівну товщині обробки. Якщо планується покрити базу з плиткою, вона повинна бути врахована не тільки його розміром, а й товщиною клею. Разом з шпаклівкою, його шар може бути близько 5 мм. Монтаж зроблено з використанням дюбелів і гвинтів.

Коли встановлено нижній посібник, бічні рейки встановлюються на стінах. Вони з’єднуються з її куточками.

Пластик добре підходить для обробки. Якщо його подальше закінчення повинно бути, краще використовувати печі з щільного екструдованого пінополістиролу. Він має достатню жорсткість і довговічність, щоб витримати плитку. Матеріал розрізаний смужками 20 см. З сильною кривизною, вони можуть бути навіть вже. Смуги вставляються в нижній посібник, зверху і на краях вони фіксуються шляхом монтажу піни. Необхідно залишити простір поблизу сифона під ревізією, – двері або знімна панель. Щоб дати дизайн більшої сили, краще збирати потужну рамку з перемичками та верхньою смугою.

Коли піна замерзає, поверхня поміщається і відкладається, після чого вона стикається.

Як зробити екран під ванну зробити це самостійно: 4 простий спосіб

Після завершення всіх будівельних робіт у ванній кімнаті може знадобитися приховати всі доступні комунікаційні труби. Найбільш оптимальний спосіб надати ванну, найбільш естетичний вигляд – встановити екран під ванну. Це не тільки допоможе сховати каналізаційні труби, але також буде відмінним місцем для зберігання різних економічних дрібниць та побутової хімії.

Швидка установка екрана під ванною від Lerua Merlin зробити це самостійно.

Залежно від того, які функції для виконання майбутнього дизайну: тільки декоративні, як місце для зберігання або одночасно, розрізняють наступні типи екранів.

Глухий і монолітний

Твердий екран є найпростішим і швидким рішенням для ванни. Моноліт усього дизайну включає недоліки. З подальшою операцією може знадобитися замінити або відновити каналізацію, для цього вам доведеться розібрати глухий дизайн.

Розсувний

Розсувний екран під ванною ідеально закриває всю систему комунікацій і завдяки зручному дизайну, заощаджує місце в невеликих кімнатах

З гойдалками дверей

Зручний дизайн, дозволяє витрачати своєчасне обслуговування цілої каналізації, але більш підходящим для великих просторих номерів.

Форма екрана має свої особливості дизайну. Найчастіше використовується прямокутний дизайн, що дозволяє повністю закрити весь простір під ванну. Тип, прийнятий нахиленим кутом або ногами, дуже зручно під час використання.

Для ванн, що мають округлу поверхню, потрібно встановити відповідний екран, що має криволінійну форму. Купити Готовий екран нестандартної форми неможливий, тому цей дизайн виготовляється вручну.

Етапи встановлення готових моделей

Готові екрани під ванну обладнані кадрами, фурнітурами та кріпленнями. Все це повинно бути вказано в технічній документації для кожної конкретної моделі.

READ  Чи можна використовувати відсів замість піску

Також слід робити інструкції з установки. Перед покупкою, переконайтеся, що все необхідне в комплекті.

Якщо розміри вибираються правильно, то для установки вам знадобиться мінімум інструментів: рулетка, рівень будівництва та викрутка. Перед початком роботи рекомендується заповнити ванну водою.

Якщо ванна та екран встановлюються одночасно, це не потрібно.

Екрани можуть відрізнятися залежно від форми та дизайну, але їхна схема установки завжди приблизно однакова:

 • Заходи та маркування. Перш ніж встановити кадр, вам потрібно знову виміряти нішу під ванну та помістити місця кріплення кадру. Якщо панелі не підходять за розміром через кривизну стін або підлоги, вони розрізані шліфувальником.
 • Встановлення туші. Рамка монтується під ванну та фіксує відповідно до інструкцій, також встановлених та вирівнювання посібника W-подібного профілю для розсувних моделей.
 • Налаштування голови. Якщо модель знаходиться на регульованих ногах, вони викрутіть таким чином, щоб досягти максимальної фіксації рами між підлогою та кордоном ванни. Так що підтримує сильніше, а екран не тремтять, коли вода виливається у ванну, трохи герметик можна застосовувати до кожної ноги і натискати на підлогу.
 • Обрамлення кадру під бік ванни. Коли рама міцно фіксується, простір між краєм кадру та кордоном ванни роздутий монтажною піною. Це дасть додаткову жорсткість дизайну.
 • Встановлення панелей. Декоративні панелі встановлюються на кадрі. Якщо двері роздуті, вони висівають на петлі, ковзаючи вставку в профіль керівництва. Ручки гвинта до дверей.
 • Обробка Shavi. Жарти, переважно, обробляють герметик. Це допоможе захистити нішу під ванною від вологи.

Встановлення екранів для акрилових ванн має свої особливості. Найчастіше ці ванни завершуються заздалегідь за допомогою екранів, які підходять у формі та розмірах. Моделі, як правило, виготовлені з пластику. Комплект включає каркас, панелі, ручки, дужки, дюбелі, гвинти.

Якщо ванна не обладнана екраном, то це може бути зроблено незалежно від дерев’яного бару та готових пластикових панелей. Рамка фіксується на дошці ванни на рідких нігтях, суглоби додатково посилюються з холодним зварюванням.

Щоб забезпечити нижні кронштейни, свердлити отвори на підлозі та встановіть дюбель. Після встановлення та встановлення кадру, панелі екрана в посібниках вставляються.

Знак того, що вони встали на своєму місці, служить характерним клікам.

З установкою декоративних панелей для кутової ванни можуть виникнути деякі труднощі. Показана послідовність належної установки кутової акрилової ванни з екраном

Щоб встановити під ванну сучасного дизайну, вам знадобиться:

 • безпосередньо екран для самої ванної кімнати;
 • ноги та компоненти;
 • Ключ певного розміру (залежно від моделі, діаметр базу може відрізнятися);
 • рівнина.

Купуючи продукт, ви отримуєте все, що вам потрібно (за винятком інструменту). Вам не потрібно окремо пити ноги ковдру, стелажі для кадрів, керівництва або ручки. Відповідальні виробники та постачальники пропонуються та інструкції. Визначено всі основні етапи установки.

Необхідні інструменти

Сьогодні не тільки професійні дизайнери інтер’єру можуть наділяти ванну, яка має комфортно, функціональність, краса. Звичайна людина без досвіду будівництва та обробки питань, що вирішило відновити ванну з власними руками, з ретельним підходом до питання також може досягти цієї мети. Головне – вивчити максимум інформації та придбання відповідних інструментів. Тому, перш ніж розповісти про те, як встановити екрани під ковзаючу ванну, ми будемо зупинятися на інструментах, які будуть потрібні в процесі виконання цієї роботи з власними руками.

Інструменти, без яких це буде надзвичайно важко зробити в процесі:

 • Рівень, за допомогою якого проект перевіряється на відповідність вертикального та горизонтального;
 • вимірювальна рулетка, яка необхідна для виконання всіх вимірювань та розмітки малювання;
 • Викрутка, що стосується створення кадру металевих профілів;
 • Набір викрутки, встановити ковзаючий екран;
 • регульований ключ для загвинчування горіхів;
 • UD-профіль для створення металевої рамки для встановлення екрана розсувного типу;
 • Перратор для організації отворів для кріплення матталоксас для монтажу дизайну.
READ  Що робить дах на альтанці

Очищаюча композиція називається рідкими нігтями для фіксації ковзаючого екрану на дизайні, дюбеля для виконання кріплень, ножем для гіпсокартону (у випадку, коли розсувний екран виконаний з власними руками з цього матеріалу), нігтів гвинтового типу, будівельний степлер, металоплав або дерев’яні бари, щоб дати рамку максимальної надійності. Все це можна придбати у будівельному магазині за доступною вартістю або позикою від знайомств, щоб уникнути додаткових витрат.

Є три основні типи екранів ванної кімнати:

Розсувні екрани

Розсувні екрани є найбільш функціональними та зручними. Рамки такого дизайну складається з фіксованої бази та довідників, для яких рухаються двері. Через зручність доступу, під ванною, ви можете зберігати різні домашні аксесуари. Серед недоліків розсувного екрану варто відзначити невідповідність якості та ціни – за високою вартістю, їх дизайн є достатньо slug. Вони встановлюються методом складання між нижньою поверхнею ванни та підлогою, що не дуже надійно, тому вони часто доводиться перевстановити.

Невіддільні знімні екрани

Цей тип екрана зазвичай використовується у поєднанні з акриловими ваннами. Його головною перевагою є презентаційний вигляд і можливість виготовлення форми будь-якої складності. Пластикові екрани під ванну досить складно видалити, щоб ви могли тільки їхати легко для них.

Стаціонарні екрани

Стаціонарні екрани не такі, як готові продукти, вони виготовляються для кожного випадку окремо. Їх можна розділити на два типи:

Двері для стаціонарних екранів мають різні конструкції:

 • Поширення;
 • Smastered;
 • Складання;
 • У вигляді люка;
 • У вигляді гармоніки;
 • Інші нестандартні рішення.

Як вибрати екран під ванну

Встановлення екрана під ванну виконує наступні функції:

Варіанти дизайну настільки різноманітні, що вибір не вийде з легенів:

Як матеріал для виготовлення дизайну, його можна використовувати:

Матеріал облицювання може бути будь-яким, залежно від вашого смаку, фантазії, планового грошового потоку: плитка, дзеркала, мозаїка.

Фронтальна поверхня, викладена з цегли, облицьована плиткою, пішла в минуле – не варто повертатися до нього. Будь-яка розбивка або проста заміна труб вимагало знищення цього капітального будівництва, що призвело до додаткових грошових та витрат на оплату праці, пилу, бруду. Тому краще використовувати екрани, які надають доступ до труб або, принаймні, мають санітарний екстрений люк.

Звук Вибір тонкощів

Перш ніж купувати екран під ванну, вам потрібно подумати заздалегідь, яка модель найкраще підходить. У той же час слід враховувати кілька критеріїв:

Якщо екран вимагається лише для закриття непривабливого роду комунікацій, варто звернути увагу на прості знімні моделі або стаціонарні продукти з прихованим люком. Якщо передбачається активне використання вільного місця під ванною, на екрані має мати двері. Найбільш зручними є продукти з розсувними дверима – це універсальний варіант для приміщень будь-яких розмірів. Двері гойдалки зручно використовуються тільки в просторому ванній кімнаті.

Всі аксесуари повинні бути виготовлені з корозійно-стійкого матеріалу, інакше екран втратить всю свою привабливість. Слід зазначити, що пластикові аксесуари швидше і мають меншу міцність, тоді як деталі оцинкованої сталі зберігають свої якості весь період експлуатації. При покупці, обов’язково перевірте якість кріплення всіх елементів, гладкість дверного інсульту та щільність коригування до кадру.

Якщо ремонт ще не завершено, а точні параметри екрана не обробляються, ви повинні придбати модель з можливістю регульованого. Ці продукти мають трохи вище, але це не виникає з установки та придатності. Але краще вибрати екран після завершення обробних робіт, коли можна точно виміряти вимірювання та вибрати оптимальний варіант.

READ  Как очистить стекло в камине

Декоративне оформлення екрану має найбільш всебічно збігатися з інтер’єром ванної кімнати в кольоровій схемі та текстурі. У невеликих кімнатах дзеркальні екрани дуже успішні: відбиваюча поверхня візуально робить кімнату просторою. Друк фотографій або малюнок на передній панелі теж має відповідати загальним стилем інтер’єру, інакше він не буде працювати гармонійне поєднання. Наприклад, сам екран друку для друку може бути дуже красивим, але у ванній кімнаті з моря, це виглядає недоречно. Образ хвиль, мешканців або гальки на пляжі більш підходить. Якщо в кімнаті є багато яскравих контрастних деталей, на екрані краще вибрати монофонічний, і навпаки, модель з великим кольоровим малюнком ідеально підходить для ванної кімнати у спокійних кольорах.

Що стосується виробників, то теж вибір дуже широкий, а якість вітчизняних моделей не гірше, ніж іноземна, але ціна набагато доступна. Основною перевагою російської продукції є її універсальність: завдяки думку дизайну, екрани ідеально підходять для будь-якого типу ванн, легко налаштовується у висоту та ширину, беручи до уваги коментар. Екрани під ванними марками торговельних брендів з масками, ваннами, OSM, що відрізняються величезними різноманіттями матеріалів та кольорів.

Як встановити екран під ванну – Інструкція

Процедура буде залежати від типу екрану – ковзання або твердого тіла без можливості доступу до комунікацій без знімної панелі. Але обидва варіанти не доставлять проблеми, якщо закінчений екран з кріпленнями в комплекті.

З інструментів вам потрібен необхідний мінімум – рулетка, викрутка, рівень будівництва. У моделях з регульованими ногами висоти, частини регуляторного механізму можуть бути встановлені в горіхах, потім буде потрібно ключ відповідного розміру.

Інструменти для встановлення екрана під ванну

Перш за все, переконайтеся, що продукт вибирається правильно – витрачати вимірювання. Далі, дотримуйтесь простих інструкцій:

Помістіть екран під ванну при відкритті між стороною ванни та підлогою, обертаючи горіхи. Встановіть веспера

Як зафіксувати екран, якщо він не має перегляду Windows та Sliding Panels?

Процедура монтажу такого продукту ще простіше – не буде необхідно вставити рухомі частини в канавки. Достатньо встановити готовий екран і консолідувати його, поклавши пістолет.

Як екран прикріплений до акрилової ванни?

Щоб встановити та зафіксувати екран у ванній кімнаті з продуктом від акрилу, інструментарій поповнюється свердлом.

Інструменти для встановлення екрана під акриловою ванною

На відміну від чавуну, сама акрилова ванна служить основою для кріплення декоративної панелі. Як встановити екран на акриловій ванній і не пошкодити його?

Здійснення екрану, свердла в акрилових отворах під п’ятами. Це потрібно ретельно, намагайтеся не пошкодити ребра продукту, він послаблює дизайн ванни. Після цього декоративна панель легко потрапляє у своє місце і фіксується з пучком.

Якщо екран знаходиться під ванною з МДФ, органічне скло або інші матеріали, то сам процес не сильно відрізняється від установки пластикового екрану. Основні етапи роботи однакові.

Наражати екрани, це не буде необхідно назвати фахівцем або контактувати знайомі сантехніки. Це може бути зроблено в будь-який час самостійно, варто лише ретельно вивчити модель та прочитати просту інструкцію – у цій статті або постачається в комплекті з продуктом.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS