Статті

Встановлення циркулюючого насоса в системі опалення

Основні правила монтажний насос

Встановлюючи електричний насос для опалення, необхідно пам’ятати про дотримання ряду важливих правил:

 • З боків насоса повинні бути фіксовані кулькові клапани. При необхідності демонтаж насоса, за допомогою кулькових кранів, буде виключена ймовірність виходу теплоносія з системи;
 • Фільтр аварії перед насосним пристроєм. Необхідно захистити пристрій від різних часток, які присутні в охолоджуванні;
 • У верхній частині обходу має бути повітряний клапан. Він виведе повітря, накопичений у системі. Ви можете вибрати автоматичний або ручний тип клапана;
 • Різьбові сполуки повинні бути виконані за допомогою прокладки та герметиків. Необхідно уникнути витоків;
 • Існує стрілка на насосному пристрої, що показує напрямок руху теплоносія. Цей напрямок слід спостерігати у процесі установки;
 • Щоб зробити процес використання насосного пристрою повністю безпечним, підключіть пристрій лише в розетку з заземленням. Тому перед встановленням насоса потрібна кількість дій заземлення для забезпечення.

З’єднує електричний насос для дому нагрівання на наступному алгоритмі:

 • Вибираючи місце. Підключений насос потребує періодичного обслуговування. Також необхідно доглядати, що існує доступ до електромережі. Тому місцеположення повинно бути вибране, з урахуванням цих чинників. Звичайно, близькість до мережі не є обов’язковою вимогою: ви можете подовжити кабель живлення мережі до потрібного місця установки. Але це створить додаткові незручності. Найкраще встановити насоси на введення танка розширення. Таким чином, можна досягти найвищих показників температури у цьому місці;
 • Якщо насос встановлений у поточній мережі, він попередньо потрібно для злиття теплоносія. Якщо система опалення була в довгостроковій роботі, вона повинна бути ретельно очищена від забруднення скопійовано всередині. Для цього треба кілька разів заповнюватися водою, а потім порожнім;
 • Встановлення нагрівального насоса та ланцюга функціонального клапана виконується відповідно до описаних вище правил;
 • Коли процес встановлення завершується, система опалення повинна бути заповнена знову з теплоносіями;
 • Тепер вам потрібно перевірити систему для продуктивності. Наприклад, якщо нагрівальний насос не включався, можливо, є будь-які проблеми з джерелом живлення. Необхідно перевірити запобіжники та фази. Якщо все нормально, обмотка приводу згоріла. Всі помилки на цьому етапі повинні бути виправлені;
 • Після цього потрібно відкрити центральний гвинт. Це на обкладинці корпусу. Ця процедура необхідна для надлишку повітря вийти з насоса. Коли вода продовжує, це означає, що все в порядку: повітря повністю видаляється. Слід зазначити, що видалення повітря з насоса з ручним керуванням кожного разу перед включенням пристрою.

Знаючи, як поставити додатковий насос у систему опалення, ви можете зробити цю процедуру без труднощів самостійно. Позитивні зміни використання системи опалення з вбудованим насосом помітні в перші дні операції.

Краще купити насос для машини типу котла. Таким чином, ви можете захистити пристрій від неналежної роботи. При підключенні апаратного забезпечення до мережі краще використовувати автоматичний запобіжник з прапором, який виконує дві функції: запобіжник та перемикач. Запобіжник повинен бути встановлений на відстані більше 50 см від котла.

Правильно встановіть насос у системі опалення

Правильно встановіть насос у системі опалення

Ви можете встановити насос до системи опалення, де вже має один насос. Але тут потрібно враховувати деякі нюанси. Пристрій накачування включається, коли працює термічне реле.

Так що обидва пристрої працювали синхронно, другий пристрій також повинен бути підключений до реле.

READ  Що таке краща панель ПВХ або МДФ

Додатковий насос може бути підключений до основного паралельного підключення. Знаючи, як підключити нагрівальний насос до електромережі, це особливі труднощі не будуть.

Найчастіше, насосне обладнання біжить від 220 вольт. Але є агрегати, що працюють від 380 вольт. Сьогодні ви можете знайти насос для 12 вольт з плавною швидкістю варіатора на продаж. Такі агрегати є незамінними, якщо немає можливості підключення до джерела живлення 220 вольт. Завдяки електронному варіанту швидкості, насос перемикається плавно, можна розмістити точні параметри пристрою. Але ще насос для нагрівання 12 вольт використовується надзвичайно рідко.

Які хороші насосні системи хороші

30 років тому, так зване патрове опалення було розповсюджувалося у приватних будинках, де теплоносія циркулює труби та батареї самбака, а газовий котел або дерев’яна котушка служила тепла джерелом тепла. Насоси для насосної води були використані в централізованих мережах теплопостачання. Коли нагріваються компактні циркуляційні насоси, вони переїхали до приватного будівництва, оскільки вони дали наступні переваги:

 • Зросла швидкість теплоносія. Тепло, вироблене котлом, стало швидше доставити до радіаторів і передана до кімнати.
 • Відповідно, процес опалення вдома значно прискорюється.
 • Чим вище швидкість протоки, тим більша пропускна здатність труби. Це означає, що кількість тепла може бути доставлена ​​до кімнати на високому діаметрі автомобільних доріг. Просто покласти, трубопроводи стали наполовину менш за рахунок примусового кровообігу води з насоса, що дешевше і більш практично.
 • Тепер магістралі можуть бути закладені з мінімальним зміщенням та тим, наскільки складні та розширені схеми водопостачання. Головне – правильний вибір насосного блоку для потужності та генерується тиску.
 • Побутовий нагрівальний циркуляційний насос дозволив організувати теплі підлоги та більш ефективні системи замкнутого тиску.
 • Мені вдалося зняти всесвітні труби, проходячи навколо кімнат і не завжди гармонізувати з інтер’єром. Все частіше, нагрівальні комунікації закладені в стінах, під підлогою та підвісні (розтягнуті) стелі.

Примітка. Мінімальне упередження 2-3 мм на 1 М необхідне для очищення мережі у разі ремонту або технічного обслуговування. Перед тим, як це було зроблено щонайменше 5 мм / 1 м. Р.

Насосні системи мають недоліки, де без них. Це залежність від електроенергії та її потоку до насосного під час опалювального сезону. Тому з частими відключеннями живлення циркуляційний насос повинен бути встановлений разом з безперебійним джерелом живлення або підключення до електричного генератора. Другий недолік не є критичним, якщо ви правильно вибираєте потужність пристрою, то споживання електроенергії буде випущена прийнятна.

Провідні виробники опалювального обладнання, такі як Grundfos (Grundfos) або Wilo (VLO) розробили нові моделі агрегатів, здатних економити електроенергію. Наприклад, якщо ви купуєте та покладіть циркуляційний насос ALPFA2 з марки Grundfos, то він автоматично змінює продуктивність залежно від потреб системи опалення. Правда, ціна починається з 120 у. Е.

Циркуляційні одиниці нового покоління від Grundfos – моделі ALPFA2 та ALPFA2L

Що потрібно для насосного насосу трубопроводу

Перш ніж продавати насос насоса, потрібно вирішити, скільки інструментів ви встановлюєте. У той же час, зосередити увагу на таких умовах:

 • У квартирі невеликий одноповерховий будинок, контур, як правило, один, тому ми також поставимо насос;
 • Якщо ви плануєте теплий підлогу (з нагріванням труб гарячої води), додатковий котел для нагрівання, то для нього потрібні проводки, а для нього потрібні два насоси;
 • Якщо є два котли з різними типами палива (наприклад, газу та дрова), то насос необхідний для кожного пристрою окремо.

Для трубопроводу обкладинку кожного насоса вам знадобиться:

 • Крани кульові. дві частини для одного насоса (необхідні при відновленні та заміни обладнання);
 • Перевірте клапан (не дає води, щоб потік назад). Встановлено після насоса. Кращий матеріал. Вічні латуні, але чавунні клапани також міцні;
 • Фільтр-сито для очищення води. Це зупинить пісок, домішки, частинки бруду, здатні знищити робоче колесо. Вам потрібен захисний елемент для грубого очищення, так званого бруду;
 • Повітряний клапан. Він поєднує повітря з системи, щоб не з’являтися повітряні пробки;
 • Манометр. Він дасть можливість контролювати тиск. Він зібраний з адаптером, біля насоса.
READ  Ліси для внутрішніх робіт з власними руками

Вентиляція

Є два типи систем опалення з примусовою та природною циркуляцією. Системи з примусовим кровообігом не можуть працювати без насоса, з природною роботою, але в цьому режимі мають нижчу теплопередачу. Однак менша кількість тепла, вона все ще набагато краще, ніж її повна відсутність, тому що в районах, де часто відключається електрика, система розроблена як гідравлічна (з природним кровообігом), а потім насос розрізаний у нього. Це дає високу ефективність і надійність нагрівання. Зрозуміло, що установка циркуляційного насоса в цих системах має відмінності.

Всі системи опалення з теплими підлогами, примусовими без насоса через такі великі контури, теплоносій не пройде

Циркуляційний насос нагрівання Де встановити?

Примусовий кровообіг

Оскільки система опалення з примусовим кровообігом без насоса є неплатною, вона встановлюється безпосередньо в розрив корму або зворотної трубки (за вашим вибором).

Більшість проблем з циркуляційним насосом виникають внаслідок присутності механічних домішок у охолоджуванні (пісок, інших абразивних частинок). Вони здатні затискати робоче колесо і зупинити двигун. Тому, перш ніж одиниця обов’язково покласти сітчастий фільтр.

Встановлення циркуляційного насоса в систему з примусовим кровообігом

Також переважно з обох сторін встановлюють кульові клапани. Вони зможуть замінити або відремонтувати пристрій без зливу теплоносія з системи. Перекривайте крани, видаліть пристрій. Тільки, що частина води об’єднана, яка була безпосередньо в цій частині системи.

Природний кровообіг

Зв’язування циркулюючого насоса у гравітаційних системах має одну суттєву різницю, необхідну обхідним. Це перемичка, що робить систему працездатного, коли не працює насос. На байпасі покладіть один м’яч закритий кран, який закритий, весь час під час перекачування працює. У цьому режимі система працює як вимушена.

Діаграма установки циркуляційного насоса в системі з природним кровообігом

Коли електрика або одиниця зникає, не виходить, то кран на перемичці відкритий, кран, що веде до насоса, перекривається, система працює як гравітаційна.

Особливості монтажу

Не існує однієї важливої ​​точки, без якої установка циркуляційного насоса вимагатиме зміни: потрібно розгортати ротор, щоб він був спрямований горизонтально. Другий момент напрямку потоку. Є стрілка на корпусі, що вказує, в якому напрямку охолоджується теплоносія. Ось як одиниці так, щоб напрямок руху теплоносія був за стрілкою.

Сам насос можна встановити як по горизонталі, так і по вертикалі, лише при виборі моделі, див. Він може працювати в обох позиціях. І ще один пункт: з вертикальним розташуванням, потужність (створений тиск) падає близько 30%. Це повинно розглядатися при виборі моделі.

Пристрій насоса та принцип роботи

Насосна одиниця циркулюючого типу забезпечує додатковий тиск рідини у закритому опалюванні. Двигун прикріплений до корпусу насоса, всередині корпусу є валом двигуна, на якому встановлено робоче колесо. Обертання робочого колеса створює тиск через відцентрову силу. Завдяки цьому система збільшує голову теплоносія. Відповідно до конструктивних особливостей, два типи циркуляційних насосів – “сухий” і “мокрий”.

Циркуляційний насос

“Сухі” агрегати

У пристроях цього типу, накачене рідке середовище не контактує з ротором. Його робоча частина від охолоджувача відділення з нержавіючої сталі. Коли одиниця включена, сполука запечатана тонким плівкою теплоносія, яка утворюється через різницю тиску в системі опалення та за її межами.

“Сухі” насоси типу рідко використовуються для систем опалення приватних будинків. Пристрій під час роботи дуже шум, тому котельні необхідно шумно ізолювати. Крім того, пристрій чутливий до механічного забруднення теплоносія та пошкодження зважування. Перевага “сухого” механізму – ефективність 80%.

READ  Екран під ванною з МДФ роблять це самостійно

“Мокрий” агрегати

Коли насос працює, рідке середовище проходить через латунь або бронзову одиницю пристрою, в якій розміщуються сталеві та керамічні елементи, для яких охолоджувач служить додатковою мастилом.

“Мокрий” накачувальні агрегати характеризуються простотою дизайну, низьким рівнем шуму, тривалого терміну служби. Вони доступні для ціни та недорогих послуг. Недоліки включають низьку ефективність – це близько 50%. Але цього достатньо успішно функціонувати в автономній системі опалення приватного будинку.

Пристрій “мокрий” циркуляційний насос

Встановлення насоса для опалення: Як встановити насосне обладнання

Циркуляційний насос підвищує ефективність системи автономної опалення, дозволяє 100% всіх опалювальних контурах.

Професійна установка нагрівального насоса гарантує високу продуктивність, знижує шум роботи та зменшує витрати на технічне обслуговування та ремонт. Встановлення пристрою спеціальних труднощів не викликає, але є ряд нюансів, що важливо враховувати.

Ми скажемо, як вибрати програму кровообігу, ми допоможемо визначити оптимальну схему обладнання в системі в системі, призначити вимоги до встановлення, а також дати покрокові інструкції щодо встановлення пристрою.

На кормах або зворотному

Багато інсталяторів стверджують, що встановлення циркуляційного насоса системи опалення повинна виконуватися на зворотному трубопроводі. Це виправдано тим, що з постачанням гарячої води та нижче щільності теплоносія. Зазвичай нагрівальний циркуляційний насос призначений для робочих температур 110 градусів. C і вище. Різниця температури між подачею та зворотним способом знаходиться в діапазоні 15-20 градусів. Від. і щільність теплоносія майже однакова. Для газового, електричного, рідкого паливного котла, особлива різниця між де виконується установка циркуляційного насоса. на корму або на поверненні. Ні. Насос краще монтувати в місці, де буде зручно служити.

Для котла твердого палива, установка циркуляційного насоса краще виконувати на поверненні. На відміну від газу, наприклад, котёл твердого палива не можна зупинити одночасно. У надзвичайній ситуації (регулятор ножа, вентилятор, Flimosos) прийме перегрів котла, охолоджувач може кип’ятити, перетворюватися на пари та заняття насосом. Це призведе до того, що теплоносія перестане циркулювати, кипить і надію лише на запобіжному клапані. Якщо насос знаходиться на поверненні на зворотному напрямку, охолоджувач не страшний, він буде продовжувати годувати воду в котло. Ризик виникнення аварії набагато менше.

Встановлення циркуляційного насоса до системи опалення: правила та схеми встановлення

Підвищення ефективності автономних систем опалення заміських будинків та заміських будинків дозволяє такий пристрій як нагрівальний циркуляційний насос. Встановлення цього насоса до системи опалення не представляє особливих труднощів, тому виконуйте таку процедуру, володіючи принаймні мінімальними навичками роботи з технічними пристроями, ви можете самостійно, не залучаючи кваліфікованих фахівців.

Циркуляційний насос у системі опалення

Вибір сайту встановлення насосів

Сучасний циркуляційний насос “Вологе” тип, ви можете встановити, як в зворотному, так і на прямій нагрівальній гілці. Традиційно циркуляційний насос покладається в “повернення” перед котлом до:

 • Зменшити знос і збільшити термін служби ротора насоса;
 • Уникайте кип’ятіння котла через витягування повітря з котла;
 • Пошкодження насоса через можливе кипіння котла, особливо твердого палива.

Насосна діаграма в прямій конвеєрній та насосною діаграмі у зворотному трубопроводі

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // otivent.Com / ustanovka-cirkuljacionnogo-nasosa
https: // Storgom.Ua / novosti / kak-pravilno-ustanovit-cirkulyacionnyj-nasos.Html
https: // sroychik.RU / OTOPLENIE / Устанівка-Cirkulyacionnogo-nasosa
https: // profiteplo.COM / Sistemy-Otopleniya / 43-kak-ustanovit-cirkulyacionnyj-nasos.Html
https: // Sovet-Ingenera.Com / Otoplenie / Otop-Oborudovanie / Устанівка-Насоса-на-отопленіе.Html
https: // unidim.Com.UA / Блог / Устанівка-Cirkulyacionnogo-nasosa-v-sistemu-otopleniya-Osnovnye-Momputy
http: // met-all.Org / насоси / установка-циркулюючий насос-в-системний опалення.Html
Https: // outtime.RU / Установка / Опалення / Установка-Циркуляційна Насосна ручна Інструкція зв’язку-Фото Роботи Ю / спойлер

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS