Підлога

Встановіть паркан з професійного підлоги в країну

Залежно від ландшафту та естетичних видів, парканів та парканів поділяються на:

 • Твердий. Профільні аркуші обкладинки. 80% будівельників вибирають цей тип паркану.
 • Секційний. Кожен рівень поділяється на стовпці, тоді як довжина секції залежить від полегшення залежно. Цей тип огорожі використовується рідше, і лише за наявності бетонних або цегельних стовпців. Додаткові розрахунки будуть зобов’язані зменшити кількість відходів через обрізку профільованих листів.
 • Фундамент. Підтримка включені до дизайну фундаменту поясу. Фонд збільшує вітрову стійкість паркану і закриває оформлення під профільованими ластиками, тому не буде дути пил з вулиці. Цей дизайн вимагає більше витрат на матеріали, обладнання та робочий час. Рекомендується будівельникам постійного паркану фасаду;
 • Довідник. Фехтування прикріплені до полюсів, які не пов’язані один з одним. Бюджетний варіант. Недоліків. менш надійність на високій висоті паркану. Однак сприяє обігу грунту та води на поверхні землі. Рекомендується, якщо сайт розташований на схилі або на сипучих, плаваючих грунтах, на грунтах з високою вологістю. Використовується для внутрішніх парканів між сусідніми сайтами.

Виберіть тип дизайну, який ми рекомендуємо після складання ескізу будівельного майданчика, про що ми розповімо.

Профільований лист

Сучасні виробники професійного підлоги принесли його до більш високого рівня якості. І сьогодні професійна підлога. це той самий оцинкований металевий лист, покритий високоякісними захисними шарами, гофрований на спеціальній машині та привабливим. Він виготовляється за допомогою методу холодного прокату, гарячого оцинкування та нанесення покриття з різних захисних композицій на поверхні:

 • Застосування захисного шару алюміку вважається найпростішим і дешевим способом, який забезпечує прийнятну силу та захист від корозії. Такий матеріал підходить для покриття гаража, побутової будівлі та невеликої огорожі;
 • Покриття полімерної композиції, яка забезпечує вищу захист і дозволяє фарбувати будь-яким кольором;
 • Осадження полум’я, яка забезпечить профільований лист максимальної міцності та довговічності.

Встановлення паркану з гофрованої руки

Через те, що професійна підлога має гофрована форма, вона відрізняється силою, жорсткістю та стійкістю до пошкодження та вітру.

встановіть, паркан, професійного, підлоги

Фонд для огорожі з гофрованого

Ключовою особливістю простого паркану від профільованого підлоги, для кожного еталонного полюса не потрібна для кожного довідкового полюса, яма п’яна або копає, глибина якої залежить від висоти паркану і рідко перевищує 1 м. Розташування фундаменту з витонченого поясу необхідна лише у тому випадку, якщо об’єднана паркан з профільованого підлоги та цегли або декоративного блоку.

Важливий! Зверніть увагу на тип грунтів та кліматичних особливостей місцевості. Якщо грунт вільний, а місцевість вітряна, яма повинна бути максимально глибокою.

стадія. Розрахунок матеріалу для паркану з гофрокартону

Як визначити, скільки будівельних матеріалів потрібно буде виготовити.

Розрахунок кількості аркушів професійного підлоги:

 • З твердим парканом, загальна довжина паркану поділяється на корисну ширину аркуша. Округлення йде до найбільшого;
 • у розділі. Якщо розмір розділу (SPAN) дорівнює ширині листа, використовується загальна ширина аркуша. Якщо планується встановити один з половиною або двома листами корисними.
READ  Вода підлога з її власними руками

Примітка. Лист можна встановити як вертикально, так і по горизонталі. Коли горизонтальне монтаж, висота паркану буде дорівнювати 1, 2 або 3 робоча ширина листа. З вертикальним визначається клієнтом.

Розрахунок кількості стовпів для паркану від професійного підлоги

Кількість опор залежить від відстані між стовпами паркану від гофрованого

 • З твердим парканом, загальна довжина паркану поділяється на розрахункову відстань між стовпчиками (стелажами). З урахуванням вітрила листа, це займає рівне 2000 3000 мм. Збільшити відстань неприйнятну, оскільки це призведе до збільшення товщини стійок або кількість поздовжніх відстань.
 • у розділі. Сума визначається за оцінкою кількості розділів. Встановлюючи стійок для монтажних ділянок паркану, потрібно заздалегідь розрахувати відстань між стовпчиками, щоб він відповідав загальному (при встановленні одного аркуша в розділ) або корисні (1,5-2 аркуші) площі Професійна підлога.

Розмір стійки визначається висотою огорожі, беручи до уваги той факт, що стійки поглиблюються в грунті на 30% його довжини. Таким чином, коли висота паркану становить 2000, висота підтримки стійки для паркану професійного паркету повинна бути 2 600-2,700. Для проміжних стійок глибина установки становить 25% від загальної висоти паркану. Потім довжина стійки буде 2 500 мм.

Розрахунок кількості поперечного відставання

Сума залежить від способу встановлення паркану.

 • Майстри консультуються на висоті паркану до 2000 мм, використовуючи 2 відставання. І їх відстань від країв професійного паркету становить 300 мм.
 • З висотою паркану понад 2000 мм 3 відставання.

Кількість поперечних відстань для паркану від професійного листа таким чином, загальний ручний лаг визначається шляхом множення загальної довжини паркану шляхом суми хреста.

Тримач

Кількість пластин дорівнює кількості стійких підтримки, помножених на кількість рядків.

Палиця

Кількість вилок дорівнює кількості стійких підтримки. Плюс 2-3 заміна (корисна під час роботи паркану).

Як зробити паркан з професійного паркету з власними руками

Мети

При розрахунку гвинтів, кріплення виконується у двох екстремальних хвилях і через два в середині професійного листя в кожному з поперечних лаг. Таким чином, з двома поперечними відставаннями на аркуші, потрібно 6 штук, на три 9 шт. Кількість апаратних засобів закруглена декількома упаковками (стандартна упаковка 250 шт.). Т.До., У процесі скручування самозвадження, дефекти можуть виникнути.

При приєднанні заклепки їх потік збільшується, оскільки вони приєднуються по краях і через хвилю.

Фарба для професійного підлоги

Стандартна фарба фарби 50, 100, 200, 500, 900 грамів. Вибір залежить від довжини паркану. Зазвичай 50 г. Банки достатньо.

Декоративна дошка

Номер, що дорівнює довжині огорожі, поділеної на робочу довжину дошки. Стандартна довжина смуги 2 000 мм, робоча (включаючи адгезію) становить 1850-1950 мм.

Типи парканів

Огорожі з профілю для надання акцій для видів дизайну та дизайну:

Сучасні технології оцинкованого листа оцинкованого листа дозволяють вибрати будь-які паркани для котеджу від професійного підлоги:

Огорожі в котеджі з стільницею під деревом, що мають яскраві або темні відтінки, імітуйте різноманітні породи:

Полімерне покриття професійного листа може бути:

Існує також багато матеріалів у товщині та кольорі, але частіше для забору використовуються наступні види професійного листа:

Щоб встановити паркан для котеджу від професійного підлоги для каменю, можна використовувати професійний одяг з різними “розчинними”: білий, чорний, жовтий, коричневий та д-р для більшої подібності з природним матеріалом.

READ  Як зробити підлогу в гаражі з бетону

Причиною операції паркану від професійного паркету часто стає точно бідними. Тому важливо сприймати це серйозно і враховувати всі нюанси. Листи не повинні відпочивати в землі, інакше вони швидко почати. Але якщо вони занадто високі, то домашні домашні тварини можуть втекти з сайту, і навпаки, дрібні гризуни проникнуть.

Як оптимальне рішення проблеми, експерти радять виконувати двосторонній молочний камінь на периметр паркану, на якому буде розплав і дощова вода. Отже, паркан з професійної підлоги триватиме багато років, і протягом усього терміну служби буде надійним захистом від цікавих очей та несподіваних “гостей”.

Що потрібно для побудови фехтування

Щоб встановити паркан з професійного листа, вам потрібно придбати кріплення, матеріали, базовий інструмент.

 • Сталевий квадратний профРуб для опор, прямокутний. для відставання.
 • Самонарізані гвинти з прес-шайбами ​​5,5х22 мм.
 • Портландцемент, пісок, щебені.
 • Вимірюваний.

На додаток до матеріалів, буде необхідно виставити набір інструментів та пристроїв:

 • лопата і коричнева;
 • пряний, будівельний шнур або шнури;
 • рулетка, сантехніка, рівень бульбашки;
 • вени для замішування бетону;
 • викрутка, електрична свердла;
 • Інверторний напівавтоматичний зварювання.

Як зробити паркан з гофрованих етапів будівництва

Однією з недорогих і популярних парканів для літніх котеджів є паркан з професійного підлоги. На наших віллах я найчастіше бачу саме такі паркани, і кожен сезон є все більше і більше. У сучасному матеріалі я хочу сказати, як зробити це довговічним і красивим паркан.

Ідея поєднання професійного листа з нержавіючої сталі та деревини

Профільні аркуші або професійні підлоги. матеріал, який зазвичай використовується для покрівлі, а також при будівництві стін, парканів. Це листовий метал, який повинен отримувати хвильовий рахунок-фактуру для жорсткості. Цей матеріал досить міцний, стійкий до атмосферного опадів, різка зміна температури, ультрафіолету, корозії.

Це пов’язано з використанням полімерного покриття, що підвищує операцію до 50 років. Профлісти покриті високотехнологічною фарбою, яка не буде суєти і не зникає на сонці. Вони можуть виробляти інший колір, розмір, товщину, конфігурацію. Від професійних ручок паркан твердий. Листи мають легку вагу і легкі монтуються.

Ідея комбінованого паркану з професійного листа та сітки з великою площею

Цей матеріал ідеально поєднується з: цегли, плитки, бетон, камінь, металева черепиця. Пошкоджений лист легко замінити новим.

Опції горизонтального розміщення на огорожі

Від професійного підлоги ви можете будувати паркани з висотою від 1,8 до 3 м. Паркан, 3 м високий може бути захищений від вітру та шуму. Для найсильнішої звукоізоляції краще встановити професійний блудниця з печаткою. Огорожі цього типу зазвичай використовуються для будівництва парканів заміських місць, різних сайтів, території.

Розміри зразків з розмірами

Як зробити вічну паркан з професійних підлоги з власними руками. Інструкція

Фундамент

Для таких парканів ви можете зробити фондовий фонд, оскільки дизайн буде легким. Якщо ви хочете побудувати паркан з підвалом, то вам потрібно покласти фонд стрічки. Поляки можуть бути бетонні, цегли, метал.

Металеві стовпи та дерев’яні перехресті можуть зменшити технічне обслуговування

Склад паркану

Огорожа з професіоналіста має такі компоненти: стовпи, фундамент, розливи, база (необов’язково). А також прямо, професійний одяг для наповнення. Їх кількість розраховується, знаючи довжину майбутнього паркану та ширини профліста. Необхідно враховувати, що лист накладається на інший на 5 см, при будівництві міцного паркану.

READ  Як зробити стяжку підлоги в приватному будинку

Якщо у вас є кам’яні або цегляні стовпи, то від довжини паркану слід відняти ширину посади, помножена на їх кількість.

Для стовпів беруть профільні труби 60 х 60 мм, для колон хвіртка та воріт 100 х 100 мм, натуральний камінь або цегла для стовпів. Для кріплення, аркуші потрібні з трубами 40 х 20 мм, як і носії, а також цинкові шаблони з прес-шайбою.

Приклад використання трьох перетину під час будівництва огорожі

Етапи будівництва безперервної огорожі від гофрокартону

1) територія розміщена; 2) побудований стовпчастий фундамент та встановлюються полюси; 3) носії фіксуються; 4) профільні аркуші встановлені.

До речі, оцинкований професіонал може бути пофарбований у будь-якому кольорі

Встановлення паркану з професійного листа та професійного підлоги.

Етапи будівництва огорожі з профільних листів з цегли

1) територія розміщується; 2) створюється фонд; 3) стовпи встановлюються; 4) базу побудована; 5) встановлені розливи.

До речі, ці нудні паркани, здається, відверто слабкі

Установка

Територія розміщується за допомогою кілочок і мотузки. Тут потрібна точність. Поляки ставлять кожні 2, 5 м. Поляки та фундаменти запитують технологію, описану раніше.

Металеві сліпи (профільні труби) закріплені з зварюванням. Це вимагатиме зварювального інвертора, розширення дроту, маску для захисту очей та обличчя.

Але такий паркан під сосновою дошкою буде виглядати дуже красиво

Slore повинен бути звареним паралельним один одному і перпендикулярно стовпцям. Вам знадобиться три підшипники, які повинні бути зварені до верхньої, нижньої, середньої частини стовпа. Перед зварюванням потрібно зупинити чіплятися і фарбувати. Потім перевірте їх на вертикалі.

Встановіть перший аркуш і відстежуйте наступні листи, використовуючи рівень будівництва. Кожен аркуш професійного листа прикріплений до попереднього та виправлення “Замок у замку”. Всі аркуші повинні бути встановлені в заданому напрямку.

На нерівномірних областях, аркуші мають кроки, вони повинні бути раніше заплановані. Висота таких кроків зазвичай становить 10. 15 см, кількість може варіюватися від різниці. Якщо нахил сайту великий, і якщо кожен аркуш повинен встановлювати етапи, то нижня клавіша повинна бути прийнята на поверхні землі.

Профлісти також можуть бути встановлені горизонтально. Поляки встановлюються через відстань, рівну довжині листа. У цьому випадку носії не потрібні. Листи можуть бути прикріплені до допомоги само-зразків негайно до стовпців. І основні та цегельні стовпи для такого паркану встановлюються таким же чином, як описано вище.

Для його обробки, невелика база виконується і каміння з цегли або плитки. Без цієї обробки, твердий паркан виглядає сумно. Для бази такого паркану, фундамент не зведено. У розірваній траншеї (10. 15 см. Глибока) закладена підкріплення.

Далі зробити опалубку з дощок, попередньо різко, покрита плівкою, і наливають бетон. Через день ви можете викрасти до встановлених стовпців та встановити розливи. І тільки тоді база камінь камінь каменю або цегли.

Верхня частина стовпа закрита ковпаками. Ці шапки, як правило, виготовляються з олова або професійного підлоги. Такий паркан не вимагає особливого догляду. Тут тільки фарбують полюси і висять, і час від часу мити.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS