Підлога

Вода підлога з її власними руками

Вода тепла під плитою. Інструкція монтажу

Ця система опалення складається з багатошарової структури, розташованої під підлогою, джерелом гарячої води та розподільчого обладнання, відповідального за регулювання температури. Така система не тільки рівномірно зігріває кімнату по всьому об’єму, але також підтримує зручну температуру самого матеріалу. У той же час ви можете позбутися додаткових труб і радіаторів, які зазвичай псують весь інтер’єр.

У цій статті ви дізнаєтеся, як просто робити підлоги під нагріванням під плитку. За допомогою нашої системи ви можете зменшити технічне обслуговування та прискорити встановлення системи теплих підлог і зробити без стяжку. Це також дозволить вам зробити воду теплу підлогу своїми руками, навіть якщо ви ніколи не займалися теплими підлогами. Відео на нашому веб-сайті та на нашому молодому каналі будівлі Крок за кроком «дасть вам всі відповіді на питання про те, як це можна зробити, не залучаючи фахівців з сантехніки. Звичайно, варто відзначити, що для підключення теплового котла та сигналізованого колектора підлоги краще використовувати послуги з сепаціалів, щоб не втратити гарантію дорогого обладнання.

Для швидкої установки вам знадобиться:

 • База є навіть і вільною від комунікацій, якщо під вашою базою є дроти або труби водопровідних труб, стічних вод або систем опалення, це також не проблема, ми використовуємо клей-піну для монтажу; Або набір типових модулів за вашою кімнатою та вибраною схемою укладання
 • Встановлений гребінець для підключення контурів;
 • Листи гігієсу волокна під укладанням малого формату плитки або арматурна сітка у випадку, якщо плитка планується форматом більш ніж 300300 мм;
 • Контакт з бетону грунту;
 • Клей для плитки, призначених для укладання на підігрів підлоги;

Якщо ви плануєте лише нагріти плитки у ванній кімнаті або коридорі, і у вас буде один контур, ви можете зробити без системи теплих підлог і використовувати Unibox для зменшення підлоги;

Вода теплі підлоги під плитку. Укладання також можна побачити у відео підручників у нижній частині статті.

Ми підмітаємо основу, якщо основа плоскою, потім конкретний контакт з його складом

Якщо потрібно, ми робимо невеликий шар масового сексу

Ми розміщуємо легкі теплові килимки відповідно до схеми системи встановлення системи (щоб все було оптимально збігалося за вимірюванням, як це можливо).

Монтаж можна виконувати за допомогою пластикових дюбелів або пінопласту.

Ми лежали розсіювання тарілок на прямі секції

Прокатка труби теплого підлоги відповідно до схеми

Підключіть трубу до гребінця та заповнити систему

Ви можете почати покласти плитку в день укладання теплової системи. І не потрібно чекати 26 днів, щоб висушити стягу. Якщо ви впевнені у кваліфікації майстрів, то покладіть сітку, магнезит або GVL навіть не може чекати наповнення води.

а) Якщо плитка велика формат, ми можемо покласти його на резервуарну сітку металу або щільний пластик, тим менший формат плитки, тим більший шари сітки потрібно використовувати.

Розведення системи з композицією бетону-контакту для хорошої адгезії

Басейн

Ми поставили арматурну сітку і закріпімося до землі

Нанесіть шар клею на сітку

б) Якщо плитка невеликого формату, то краще покласти на сухий волокно (GVL) або магнезитові пластини

Розкладіть аркуші GWL на підлозі

Укладання води Теплий підлогу під плитку.

Через 72 години після завершення сушіння адгезивної композиції ви можете запустити систему опалення.

Водопровідний дизайн

При проектуванні важливо пам’ятати, що довжина труби в одному контурі не повинна перевищувати 90 метрів. В іншому випадку вода в поверненні буде занадто холодно. Так, і стійкість до труби цієї довжини буде надмірним. Тому оптимальна довжина труби для одного контуру становить 70-80 метрів.

Спеція Всі номери з підігрівом на контурі, з приблизно тією ж довгою трубою. Зробіть всі розрахунки, які ви допоможете підлогу калькулятор у нашому розділі будівельних калькуляторів. Пам’ятайте, що очікується, що більш холодна температура зовнішньої сторони, тим частіше повинна бути покладання кроків. Стандартна стоянка – це відстань 10-30 см. З більшим кроком укладання, не уникаючи чергування холодних і теплих підлог. І з частішими, проблеми можливі згинанням труб у необхідних місцях згинання.

Використані типи труб

Для теплих водних підлог, три типи труб підходять.

 • Зшиті поліетиленові труби (PEX-EVOH-PEX) – незручно у роботі, тому що важко дати їм правильну форму (вони випрямиться при нагріванні). Але не боїться заморожування рідких і підтримуваних.
 • Металопластикові труби – оптимальний варіант: низька ціна, легкість установки, стабільно утримує форму.
 • Мідні труби – дорогі, коли вони використовуються в стяжці, їм потрібно закрити захисний шар, щоб запобігти лужним ефектам.
READ  Епоксидні смоли підлоги з власними руками

Монтаж теплих підлоги

Перш ніж почати встановити теплий підлогу, ви повинні вирішити свою конфігурацію. Перш за все, цей момент стосується торт підлоги. Є два варіанти для встановлення:

З бетонним зв’язком, який пізніше буде діяти як основа для обробки покриття. Такі системи встановлюються в надійних будинках з сильними підлогами, здатними витримувати додаткову вагу.

Вода теплий підлоги без стяжки. Система підлоги встановлюється в кімнатах, де груба база призначена для обмеженого навантаження.

Ми розглянемо перший варіант встановлення як більш складним.

Підготовка фундаменту

Перед тим, як покласти теплий торт, обов’язково вирівнюється і готує грубу базу. В іншому випадку система опалення не буде не тільки неефективною, але також дає велику кількість проблем під час експлуатації – повітряні пробки можуть бути утворені через вилку в трубопроводі.

Тому перед основними роботами виконують наступне навчання:

Демонтаж старий підлогу, після чого він ретельно очищає підлогу з пилу та бруду. Поверхня обробляється грунтом, щоб забезпечити хорошу адгезію для вирівнювання композиції.

Якщо на основі значних порушень – вони видаляють виступи і закривають депресії.

Підлоги з великими відмінностями висоти (більше 10 мм) вирівняються з стяжкою або самостійною рідкою композицією.

Вам потрібно заздалегідь виконати ці роботи, щоб затоплений рішення не тільки схопив, але і повністю. Обчислити, скільки часу для приготування підлоги легко, якщо ви виходите з того, що для природного сушіння цементного стяжного шару товщиною 10 мм становить близько 7 днів при температурі навколишнього середовища 20 … 25 ° С. В охолоджувальному середовищі, композиція буде висушити трохи довше. У цій кімнаті необхідно підтримувати постійну температуру та вологість, усунення доступу будь-якого повітряного потоку. Кімната не може включати в себе вентилятор або нагрівальні прилади, створювати проекти та т.D.

Після випасу струшного шару на черговому поверсі, поверхня повинна бути грунтована для подальшого зміцнення основи.

Гідроізоляційний пристрій

Підготовлена ​​основа покрита спеціальною гідроізоляційною композицією або покритою з високою щільністю стабілізованої поліетиленової плівки з товщиною 0,2-0,5 мм. Останній відновлюється обов’язково протягом 10-15 см, суглоби матеріалу пробивають скотч.

При встановленні плівки вам також потрібно захопити нижню частину стіни до висоти, що відповідає товщині майбутнього купального пирога. Потім стрічка демпфер закріплена на стіні навколо периметру. Ця смужка спіненого поліетилену згодом компенсує теплове розширення конкретного стягу при нагріванні та запобігають втраті тепла через стінові панелі.

Укладання теплоізоляційного шару

Теплоізоляційний шар у теплій поверхні торт запобігає втраті тепла через бетонну основу, а також виступає як додаткова гідроізоляція. Для його виготовлення використовуються матеріали як:

Полістирольні пінові пластини та килимки. Цей теплоізоляційний матеріал має хорошу міцність і стійкість до вагових навантажень, тому вона часто використовується в системі підлоги (без стяжку). З боків плитки обладнані самоцентровими замками, які надійно закривають килимки і дозволяють утворювати твердий герметичний щит над всією ділянкою кімнати.

Фургалізовані субстрати. Виготовлені з пінополіетилену, одна сторона якої покрита алюмінієвою фольгою або металізованою плівкою, забезпечуючи рівномірне розподіл тепла від контуру по всій поверхні підлоги. Матеріал має товщину лише 3 мм, що зменшує висоту торта, тому часто використовується в кімнатах з низькими стелями.

Якщо особливості приміщення не обмежують вас до використання матеріалів, бажано вибрати пінополістирольні пінові пластини. Вони не тільки забезпечують кращу теплоізоляцію, але також термін служби такого матеріалу набагато довший, ніж тонкий субстрат.

Крім того, пластини більш зручнішими при кладці, і багато виробників виробляють спеціальні килимки з формованими колонами або боббсом, які полегшують встановлення трубопроводу. Завдяки цим фігурним виступам можна надійно виправити труби відповідно до схеми, не використовуючи додаткові кріплення та усунення їх переміщення при розлитті стяжку.

Товщина стандартної тарілки становить 50 мм, цілком достатньо для теплоізоляції основ, прилеглих до землі або холодних підвалів. Для міжповерхових підлог можна використовувати тонкий матеріал у 20-30 мм.

Порада! Якщо встановлення води теплової підлоги виконується в приватному будинку, розташованому в регіоні з холодним кліматом, краще зробити 10 см теплоізоляційний шар, встановлюючи два шари пластин з розщепленням суглобів. У той же час, для нижнього ряду, можна використовувати матеріал дешевше, без монтажних автобусів

Зупинка полістиролу пінопласту починаються з кута протилежного виходу. У той же час, вся область приміщення покрита, незалежно відбудеться схема чи ні. Якщо в кінці рядка не вистачає місця для твердої тарілки – вона відрізана. Решта частина буде початком наступного рядка.

Тонкі підкладки складаються стороною фольги, суглоби хворіють скотч. Надлишок, виступаючи за межами площі, вирізати.

Встановлення колектора розповсюдження

Перед укладанням трубопроводу необхідно встановити регулювання та контролювати температуру теплоносія, яка, як правило, колекторна група в різних конструкціях.

Найпростіша продуктивність – це два колекціонери (кран), один з яких служить як гребінець, другий – зворотний. Цей варіант використовується для теплих підлог невеликої площі, наприклад, у ванній кімнаті, де немає потреби в спеціальному тепловому контролі.

READ  Як зробити дерев'яну підлогу в приватному будинку

Для більш складних систем опалення підлоги, призначені для всього будинку або квартири, колекторні групи встановлюються з можливістю підключення додаткового обладнання. Це можуть бути літаки, дренажні та регулюючі крани, клапани з можливістю підключення сервотворення та т.D. Такі системи дозволяють регулювати температуру в кожному окремому приміщенні, включаючи автоматично.

Колекторний вузол поміщається в спеціальний монтажний кабінет, який можна на стіні ближче до кімнати або центру поверху. Це забезпечить однакову довжину контурів з підігрівом та охолодженим теплоносієм, який матиме позитивний вплив на ефективність системи в цілому. При встановленні кабінету, необхідно забезпечити вільне місце для вільного поставки труб постачання з усіх номерів.

Укладання трубопроводів

Для виготовлення водопостачальної контуру використовуються труби з різних матеріалів – нержавіюча сталь (гофрування), міді, металопластикові, поліетилену або поліпропілену. Кожен погляд має свої переваги та недоліки. Наприклад, металеві труби мають майже всі характеристики, важливі при закладі теплих водних підлог у стяжці. Вони міцні, надійні, стійкі до зовнішніх впливів, мають високу теплопровідність і відрізняються довгим терміном служби. Але це дуже дорого, що обмежує їх застосування.

Найбільш практичний варіант з оптимальним співвідношенням цінностей – зшиті поліетиленові труби. Вони практично не поступаються оперативними характеристиками металевих виробів, у той час як мають невелику вагу і набагато дешевше.

Перед закладанням трубопроводу перше, що потрібно визначити маршрут проходження. Прості схеми – спіраль і змія.

Форма укладання вибирається залежно від характеристик та умов роботи кімнати. Яка схема укладання теплої води може бути оптимальною у вашій справі, краще уточнити від фахівців.

Укладання трубопроводу виконується безпосередньо на шарі теплоізоляції. Якщо для нього використовуються пінополістирольні плити, труби фіксуються між автобусами. При встановленні на інші види теплоізоляції використовуються різні кріплення – кліпи, дюбельні гачки, кріплення кронштейнів або монтажні шини.

Під час прокладання трубопроводу слід дотримуватися деяких правил:

Загальна довжина контуру не повинна перевищувати 100 м. В іншому випадку гідравлічна стійкість в трубопроводі збільшується, що знижує ефективність теплого поверху. Тому окремий контур, як правило, підходить для кожної кімнати. Для установки використовуються лише однократні сегменти труб, це неприйнятно використовувати різні з’єднувальні пристрої, муфти або суглоби.

У житлових приміщеннях, покладання починається з найхолодніших ділянок – біля вікна, балкону або зовнішньої стіни. Тут слід провести найгарячіший теплоносій, температура якої повинна зменшуватися як перехід до теплого центру. У цьому випадку оптимальна схема буде змією. У закритих місцях – ванні кімнати, ванні кімнати та коридори контур зазвичай закладені в спіралі.

Відстань між трубами повинна бути в діапазоні 100-250 мм. Це оптимальна щільність укладання, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла, виробленого площею підлоги. У той же час, чим вища втрата тепла в кімнаті, тим менше має бути крок. Якщо в кімнаті немає вікон і балконів, ви можете покласти схему на відстані до 30 см.

Після укладання системи підключено до пристрою розповсюдження та перевірки щільності – через контур колектора наповнюйте водою та залиште на день. Також рекомендується виконувати температурні випробування – трубопровід заповнюють гарячим теплоносієм (80-85 ° С), а протягом 30 хвилин вони перевіряють місця можливих витоків протягом 30 хвилин.

Наливання бетонного краватку

Після перевірки цілісності контуру, трубопровід виливається на стягу. Цей шар буде захищати систему від механічних впливів та навантажень. Для заповнення, звичайно використовується пісок-цементний розчин (стяжка) з гарною теплоємністю.

Композиція ви можете додати пластифікатори та інші добавки – поліпропіленові волокна, подрібнену піну та т.D. Вони покращать сили та продуктивність бетону.

Пристрій сильного підлоги практично виконується класичною технологією. Єдина відмінність полягає в тому, щоб виливати рішення, потрібно визначити місця розташування деформаційних швів, які компенсують теплове розширення бетону.

Вода тепла підлога зробити це самостійно

Цей момент особливо важливий, коли пристрій теплового центру в приміщеннях довгастої або складної форми. Створити деформаційний шов у місці його майбутнього уривка, еластична прокладка закладена. У цьому випадку розріз утворюється, якщо це можливо, у тих місцях, де мінімальна кількість труб проходить.

Розчин виливають лише тоді, коли система опалення працює – охолоджувач повинен бути в ланцюзі як під час закладки, так і після подальшого встановлення композиції. Стандартна товщина шару – 3-5 см, а для легких покриттів, стяжки можна зробити більш тонким. Оздоблювальне покриття закладено лише після повного вирішення розчину, що займає близько 28-30 днів.

Штучно розігрійте стяжки, щоб зменшити час налаштування не рекомендується

Пристрій водної підлоги

Теплова водна підлога має основні елементи:

Рекомендується використовувати труби 2 см в діаметрі з поліетилену. Спеціалісти раджу використовувати матеріал з анти-напівносним покриттям. Краще купувати синтетичні труби, оскільки встановлення водного підземного буде освітлено, і через внутрішню гладкість, корозію та перешкоди не з’являються.

READ  Встановіть паркан з професійного підлоги в країну

Для розрахунку матеріалів потрібно використовувати такий параметр: між трубами відбуваються на 20 см. За 1 кв.М. Для опалення 5 відбудуться 5 лічильників. Леськ петля без перерви не повинна перевищувати 120 м. Крім того, слід враховувати, що біля вікон і стін труба закладена з кроком 10-15 см, не рекомендується виконувати систему під меблями.

Основна частина всього дизайну різноманіття. Є готові системи з зручними монтажними шафами, таке рішення оптимальне, якщо ви робите теплу підлогу з водою, зробіть це самостійно.

Головне, що кількість входів та виходів труб повинна знати, сама техніка вибирається за їх кількістю. Нові колектори можуть включати такі додатки:

 • Стабілізатори тиску.
 • Насоси.
 • Температурні регулятори.
 • Виходи для з’єднання декількох опалювальних пристроїв при різних температурах.

Підлоги з підігрівом з власними руками повинні включати теплоізоляційний шар. Обов’язковий стан.

Під трубами матеріал розміщується на гнізді, піна або піна з полістиролу високої щільності товщиною до 5 см. Після цього фільм накладається для теплоізоляції, гідрообробки. Покриття не дозволяє зникнути через бетонні підлоги між підлогами. Теплий підлоговий вода вимагає додаткових аксесуарів, у тому числі:

 • Фітинги, які допомагають підключати труби, закріпити їх у шафі.
 • Арматурна сітка.
 • Застібка.
 • Стрічка.

Перед тим, як зробити воду підлоги, вибір типу пристрою. Є кілька з них, всі вони описані нижче.

Виберіть труби та вузол колектора

Аналіз усіх типів труб показав, що оптимальний варіант – продукти, виготовлені з посиленого полімеру з маркуванням Pert та зшитого поліетилену, які є позначенням PEX.

Більш того, при встановленні систем опалення в районі PEX-підлог, вона все ще краще, оскільки вони є еластичними та чудово працюють у низькотемпературних контурах.

Типові розміри труб: діаметр 16, 17 та 20 мм, товщина стінки – 2 мм. Якщо ви віддаєте перевагу високоякісному, рекомендую бренду POWOR, TECE, REHAU, Valtec. Труби з поліетилену з покриттям можуть бути замінені металопластичними або поліпропіленовими продуктами.

На додаток до труб, які по суті, нагріваються пристрої, буде потрібна підрозділ-змішувача, розподіляючи теплоносій у контурах. Він має додаткові корисні функції: видаляє повітря з труб, налаштовує температуру води, контролює потік.

Дизайн колекторного вузла є досить складним і складається з наступних деталей:

 • колекціонери з балансувальними клапанами, перекриваючими клапанами та приладами бухгалтерського обліку;
 • Aircuit, що працює в автоматичному режимі;
 • Набір фурнітури для підключення окремих елементів;
 • дренажні дренажні крани;
 • Кріплення дужок.

Якщо теплий підлогу підключається до спільного стояка, змішувальна установка повинна бути обладнана насосом, обхідним та термостатичним клапаном. Можливі пристрої настільки, що краще консультуватися з фахівцем, щоб вибрати дизайн.

Бажано, щоб всі контури, що відходять від вузла колектора, мають одну довжину і не були далеко один від одного.

В даний час теплий підлогу встановив дуже багато, особливо для приватних будинків. Теплі підлоги поділяються на кілька видів, але теплих водних підлог вважаються найпопулярнішим та вигідним варіантом. Тим не менш, я хотів би сказати, що установка води в квартирі досить проблематично, але для будинку один з найдивовижніших варіантів. Ця система опалення, одна з найбільш економічних та дешевих, завдяки цьому у майбутньому такий секс буде менш дорогою. Хоча установка водного теплого поверху, порівняно з іншими видами трохи складніше. Така система підлоги складається з труб, розташованих за певною схемою, гаряча вода рухається через труби, завдяки цьому підлоги нагріваються.

Для вищесказаного схема підлоги найкраще підходить для поліпропіленових труб або металевих пластиків. Також у системі теплої води, за винятком труб, включають: кріплення, теплоізоляція, різноманіття з фітинги, вони підключаються до системи опалення, а також деякі інші деталі. Температура підлоги можна регулювати за допомогою кімнатного термостату, незалежно. Якщо матеріали водного підлоги вибираються високоякісні, і установка зроблена грамотно і правильно, тоді цей підлогу триватиме близько 50 років, надійно і без проблем.

Як я можу покласти водні підлоги?

Теплі води можуть бути закладені різними способами підлоги та з бетонуванням. Давайте подивимося на кожного з них більш детально.

Бетонування. Труби, для яких циркулює теплоносія, встановлюється бажаним способом на підготовлену основу та заповнюють бетонним краваткою. Основні недоліки: трудомісткість “мокра” робота, велика вага системи та складність її демонтажу.

Метод підлоги. Передбачає укладання труб у спеціально зібрану підлогу. Він може складатися з пластикових модулів або дерев’яних барів з канавками, приготованими в них для монтажу труби. Ви можете знайти дерев’яні монтажні модулі. Основний недолік – система зігріває довше, ніж бетон.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS