Статті

Веранда в приватному будинку це самостійно

Найкращі найкращі ідеї Веранда

В даний час Вернда стає все більш популярною. Такі розширення можуть бути виконані в будь-якому стилісті, гармонізації з загальним розташуванням будинку та характером власника. Особливо хороші веранди, поєднуються з земельним ландшафтом.

На фото ви можете захоплюватися різними проектами вкладень, а також не тільки красиві за зовнішнім виглядом, а й функціональним.

  Літня вітальня. Такий проект передбачає бажання провести час для приємного спілкування.

 • Якщо ваша будівля не надто велика, вона повинна бути врахована в дизайні. Ідеальний буде круглий стіл посередині кімнати.
 • Можливо, ви любитель класиків? Гладкі меблеві лінії, класичні вивітрювальні кольори та підлоги для мармуру дадуть вашу веранду аристократичним блиском.
 • Прозорі стіни, яскраві акценти, мінімальна кількість меблів – ви, напевно, любите сучасний стиль?
 • Комбінація деревного та оздоблювального каменю є незамінним атрибутом класики. Знову сучасний на вашій веранді.
 • Вболівальники комфорту, функціональність та мінімалізм у вираженні доведеться спробувати веранду в сучасному стилі.
 • Світлові відтінки підходять для колоніального стилю. Використання шкіри, етнічних елементів та дерев’яних меблів перетворить веранду.
 • Не забувайте про романтику! Виконується в стилі Провансу Вранда не дасть вам це. Меблі на підроблені підставки, квіткові орнаменти на текстильному декору, пастельні тони в інтер’єрі будуть пом’якшують жорсткі будні дні.
 • Білий колір стелі ідеально підходить для Провансу, це не так?
 • Країна стиль характеризується використанням переважно деревини. Він стильно поєднується з ажурними серветками, вишиваними скатертинами та великою кількістю вільного місця.
 • Вернда, що відображає природу своєї господині, робиться в народному стилі. Хоча вона виглядає смішно, але господиня в душі, і не позбавляється оригінальності.
 • Меблі на веранді – це лише додавання. Вільне рух у будівництві дуже багато, вважаю це, коли меблі.
 • Скляна дах Веранди додає розширення легкості, легкої речовини і наповнюйте його світлом.
 • Скло може бути цілою верандою. Такий проект буде любити вентилятори відкритих просторів.
 • Веранда з гойдалками зупинить час для дорослих і залучить цілий день.
 • Стильна прикраса будь-якої кімнати, включаючи веранда, буде декоративними шторами, особливо якщо вони зроблені з власними руками.
 • Оригінальний вигляд придбає бамбукові жалюзі веранди.
 • Веранда з склінням без використання кадрів не тільки цікава, але також дає широкий панорамний вид, полегшуючи весь дизайн будівництва. Відмінний варіант буде розсувним склінням.
 • Кам’яна кладочна обробка дає всю владу давнину, додавши надійність, консерватизм, безпеку.

Різноманітні дизайнерські конструкції допоможуть вибрати оптимальний для вашого будинку або утворювати свою ідею зручної кімнати.

Веранда до будинку з власними руками: проекти, фотографії цікавих ідей

Якщо ви довго не вирішили продовжити розширення веранди до будинку, перевірте статтю “Веранда додому з вашими руками: проекти, фотографії найкращих приміщень”. Унікальні рішення для відкритих та закритих опцій вб’ють вас у необхідності розширення Веранди, яка пізніше стане улюбленим місцем у будинку для вас та ваших гостей. Вона буде служити в посиланнях, що з’єднує комфорт додому з відкритою природою. Влітку веранда захищає від тепла, а восени в ньому так приємно розігріти гарячий чай під шумним дощовим оркестром.

Використання сучасних матеріалів у веранді

З ким координувати будівництво будівництва

Власник сайту повинен зв’язатися з кількома екземплярами:

 • Готовий проект.
 • Документ, що підтверджує право власності.
 • Технічний паспорт.
 • Згоду на реконструкцію від усіх тих, хто призначав у домі жителів.

Без цієї процедури об’єкт буде вважатися незаконним, а згодом може виникнути труднощі з його пожертвуванням, продажем, обміном. А також ви не зможете взяти кредит, забезпечений домом.

Дотримуйтесь розміру приміщення, вказаного в проекті. В іншому випадку BTI буде складати додаткові лічильники як незаконне розширення території і напише штраф. Отримання дозволу на розвиток може зайняти більше місяця, тому почніть підготовку документів заздалегідь.

Дизайн веранди в котеджі – реєстрація з власними руками

Веранда – що це таке? Житлові приміщення, побутова будівля, будівництво, будівництво, структура капіталу чи ні?

Веранда. Відкрита або засклена кімната, прикріплена до будівлі або вбудована в ній. Упакована версія глазурованої веранди дозволяє власникам значно розширювати межі будинку, таким чином, отримуючи додатковий житловий простір, який може виконувати функції:

 • їдальня;
 • Вітальня;
 • кухня;
 • Зимовий сад;
 • бібліотеки;
 • ванна кімната;
 • гра-дитина;
 • робочий офіс;
 • Номери для творчості.

Відкрита веранда – це комфортний простір для літнього відпочинку на відкритому повітрі. Вітер і сонце захищені від Сонця. Це розширення – це свого роду оазис прохолодності в країні. Але вона користується попитом тільки в гарну погоду, т.до. Протистояти примхам природи, завдяки своїм структурним особливостям, не може.

Дизайн веранди країни, як відкритий, так і закритий, повинен відповідати частині будинку, до якого планується приєднатися до Веранди. Найкраще місце для веранди – це зелений внутрішній дворик з хорошим оглядом для саду. Але якщо за допомогою Веранди, вони хочуть покращити теплотехнічні характеристики будинку або її архітектурні форми, то подовження “тикає” з однією з боків фасаду або дому повністю.

READ  Як оновити паркет вдома

Історія веранди та походження назви

Не знаючи минулого, важко зрозуміти сьогодення. Коріння в слові “Веранда”. Перська, буквально вона перекладається як “Портіко, галерея”. Веранда – велика в районі зимових садів з певним мікрокліматом, побудованим в Росії в дні Петра I. На веранді вони відпочивали світські події. У дев’ятнадцятому столітті глазуровані веранди, прикріплені до житлових приміщень, розширювали парк-парк палацовий простір. Тільки форми, методи скління, матеріали для покриття покрівлі та матеріали для дизайну Veranda.

З появою пластикового скла та нових металевих конструкцій, круг функціональності відокремлених та прикріплених верандів значно розширюється. На додаток до найбільш використовуваної форми веранди – прямокутник, інші форми, такі як трикутник, квадрат, півколо, трапеція та Т почав активно використаний.D. Відкрита веранда почала активно пожертвувати з вертикальним ландшафтним дизайном, а закриті місця відносно партій світу і дають їм особливий стиль.

Тільки ідея веранди залишається незмінною, як гармонійне продовження головного будівництва – матеріали, що використовуються в дизайні, не повинні різко розсуватися з фасадом будинку. Наприклад, дизайн веранди в дерев’яному будинку включає в себе деревні матеріали. Якщо фініш планується використовувати цеглу, метал або скло, то тільки як акцент. Це виглядає смішно вигляд з дерева з верандою, стіни яких покриті пластиковою кільцею. І навпаки, в будинку, фасад якого розроблений у стилі високотехнологічного або конструктивізму. Веранда скла, пластик та метал буде відповідати йому на 100%.

Будівництво дерев’яної веранди не можна назвати занадто складним – ви можете прикріпити його до дерев’яного будинку з мінімальною вартістю. Але красиво, щоб переконатися, що дизайн веранди з вашими руками немислима без чіткого розуміння, чи відкрита веранда або закрита, і чи планують власники, щоб витягнути його взимку.

Розробка проекту

Спочатку необхідно визначити, для чого планується побудувати веранду, якщо ви збираєтеся використовувати його взимку (то це займе повну ізоляцію), або це буде лише закритою літньою верандою. Тоді визначаються його майбутнє місце та розміри.

Мають веранду, як правило, на одній з стін будинку, і часто він побудований з невидимою стороною боку, щоб ви могли відчувати себе самотньою і абсолютно вільною. Всередині кімнати повинні бути двері, що ведуть до головної будівлі.

Фото, прикріплена до будинку закритої веранди:

Також не забувайте про майбутню думку про будівництво та його місцезнаходження по відношенню до Сонця. Отже, наприклад, на південно-східній стороні буде більше сонячного світла, ніж на північ. Отже, якщо ви живете в північному регіоні, краще організувати його на південній стороні будинку, а для південного регіону, навпаки, рекомендується побудувати на північній стороні, щоб зробити більше тіней.

Оптимальний розмір закритої веранди – 3 м ширина, від 3 до 6 м. Довжина.

Тепер треба вибрати дизайн закритої веранди. Рекомендуйте побудувати його з тих самих матеріалів, що і котедж побудований, або використовувати найбільш підходящу основну конструкцію до стилю, головне, що обидва будівлі гармонізуються один з одним.

Фонд веранди у висоту повинен збігатися з фундаментом будинку. Якщо він будується після будівництва будинку, фундамент найчастіше робить на стовпах. Підлогу краще робити негайно ізольовані.

Дах повинен бути зроблений єдиним і більше навісом, ніж у головній будівлі.

У веранді, за визначенням, має бути багато світла, це означає, що там повинно бути багато вітрів, принаймні, два. Ви навіть можете повністю зробити стіни з вікон, включаючи ковзання. Розсувні панелі можна відкрити з пультом дистанційного керування або механічним.

Якщо веранда використовується взимку, то слід встановити термічну ізоляцію склопакету або полікарбонату.

Ви можете пошкодити країну веранду замкнутого типу з звичайними обігрівачами або каміном. Особливо, оскільки різноманітні каміни значні, тому його можна легко підібрати для будь-якого дизайну веранди.

Гаряче літо ви можете повісити жалюзі, штори або інші штори, щоб сховатися від сонця.

Фото проектів закритої веранди, побудована до дому:

Що і як закрити веранду

Облицюючи веранду таким чином:

Всі перераховані способи ви можете закрити веранду і самостійно. Але, перш ніж почати закривати веранду, ви повинні намалювати схему майбутніх вікон, як:

 • Кімната повинна бути простора та світла;
 • Необхідно визначити кількість відкриття Windows;
 • Враховуйте місце розташування меблів, щоб він не заважати відкритим вікнам.

Розглянемо один з способів закрити полікарбонату веранди.

 • Висока міцність (особливо монолітна полікарбонат);
 • затримка ультрафіолетового випромінювання;
 • Низька теплопровідність;
 • пластик;
 • екологічно чисті;
 • Завдяки великій колірній схемі ви можете створити незвичайний дизайн.

Після нанесення схеми, а матеріали розраховуються, структура будується. Він може бути виготовлений з металевих профілів, дерев’яних барів, цегли або інших матеріалів, що залишилися від будівництва головної будівлі.

Перед тим, як закривати полікарбонату веранду в країні, вам потрібно пам’ятати кілька важливих правил для встановлення полікарбонату:

 • Висота кореня 60-80 см;
 • Вертикальні клітинні полікарбонатні канали повинні бути розташовані лише вертикально, щоб конденсат може протікати;
 • Серед себе аркуші пов’язані спеціальними з’єднувальними профілями;
 • Лист листа, який знаходиться у верхній частині, повинен бути закритий спеціальною стрічкою та профілем, нижній розрив закривається стрічкою, яка здатна пропускати вологість, а також у профілі для дна, кілька отворів буріють для відтік конденсату;
 • Кріплення листів рекомендується термошабами, оскільки вони не пошкоджують покриття під час її розширення, коли зміна температури;
 • Також під час прикріплення стільникових полікарбонатних листів необхідно залишити всередині сусідніх деталей (наприклад, профілів) вільного простору для розширення матеріалу;
 • Захисна плівка знімається лише після установки;
 • Вирізати полікарбонат на необхідні частини, можуть бути електричними зубцями.
READ  Укладання тротуарної плитки на суху суміш

Нижче наведено фотографію, як полікарбонат закритий за межами веранди виглядає так:

Ганок

Закрита веранда з під’їздом буде виглядати набагато більш комфортним і привабливим, а також набуває повністю завершений вигляд.

Веранда може бути побудований з дерева, цегли, каменю, бетонної суміші, металу або з додаванням металевих елементів.

Покриття для ганку повинна бути морозостійкою, а не ковзає, щоб уникнути синяків або травм.

Веранда може бути різними формами та розмірами, все залежить від вашої фантазії та можливостей, головне, що він також поєднується з рештою будівель. Всі їхні види однаково підходять для закритих, так і для відкритої веранди.

Фото закритої та відкритих верандів з ганку:

Розташування та розміри

Закрита веранда може бути розташована на будь-якій стороні приватного будинку, але кожна сторона світла має свої особливості.

 • Схід – вранці там буде світло і сонячне тут, але по опівдні.
 • Захід – на західній стороні Сонця, навпаки, буде ввечері.
 • Південь – підходить для зимового саду. Літо на такій веранді буде гарячим.
 • Північ – сонце майже не падає тут, таке рішення підходить тільки для південних широт.

Розміри розширення залежать від розміру самого будинку. Однак оптимальні розміри закритої веранди в країні не перевищують довжину 7-7,5 м і шириною 3-3,5 м.

Веранда в приватному будинку може бути прямокутним – це найпоширеніша форма, а також трикутна, трапецієподібна, напівкругла.

Проект Веранда

Ми не повинні забувати, що робить проект розширенням у домі, що її метою полягає у поліпшенні показників головної будівлі: зробити це просторою, додати красу, комфорт. Тераса закритого вигляду також несе функцію вдосконалення теплових показників будинку. Для належного побудови дизайну літнього розширення правила, зазначені в розробленому проекті.

 • Ми визначаємо, в якому розташуванні головного будинку ми додамо веранду. Основним аспектом спостерігається естетичне сприйняття всієї архітектури власного будинку разом з верандою. Важливий! Фахівці рекомендують оснащувати веранду в регіонах з високими літніми температурами на західній або східній стороні головного будинку. Це буде менше прямих сонячних променів.
 • Ви повинні вказати місце в’їзду на терасі (Veranda). Вказує на запис ззовні та входу з дому. Ви можете пройти пройти через веранду, коли двері до будинку навпроти входу в веранду, цей метод не вітається, оскільки існує ризик тестування.
 • Виберіть тип дверей і місце їх установки.
 • Ми визначаємося загальним розміром літньої кімнати, розташованої вздовж будинку. Довжина часто приймається рівною довжині стіни, уздовж якої побудована веранда. Ширина, як правило, приймається від 3 метрів до 7 метрів, головне – дотримуватися пропорції. Вибір розмірів веранди, відносяться до загального розміру будинку, щоб дотримуватися ансамблю Unision з зовнішнього вигляду будівлі.

Хороший приклад будівництва веранди з власними руками, коли проект робиться ще на етапі проектування всього будинку.

Порада! Фахівці не рекомендуються заощаджувати на проекті, це зменшить витрати на документи, що дозволяють розширювати та гарантувати його належне будівництво.

Проектування Веранди

Перший етап будь-якої конструкції полягає у створенні проекту; Важливим етапом є і при будівництві такого відносно простого дизайну як тераси. Створіть детальний план будівництва та незалежно за допомогою різних програмного забезпечення. Однак, якщо у вас немає спеціальної освіти, краще звернутися до проекту для професійної допомоги.

Дизайн можна розділити на кілька окремих кроків.

Вибір типу веранда

Веранда, прикріплена до будинку, може мати інший вигляд. Всі подібні конструкції можна розділити на два типи:

 • Відкритий – Майте декоративну мету, це вражає простими перилами без боротьби з вітром та погодними умовами;
 • Закрито – можна вважати повноцінною частиною житлової зони, оскільки вони мають або густий захист скла або полікарбонату, або справжні стіни.

Ви можете вибрати будь-який варіант – головне, що тераса органічно вписується до загальної зовнішності будинку, став логічним продовженням.

Також буде форма будівництва. Найпростіший і найбільш доступний варіант – це звичайна прямокутна веранда. Більш складним буде округлений, вигнутий дизайн. Ви також можете додати до дому багатокутних терас, що біжать по одній або декількох стінах або навіть утворюючи цілий ремінь навколо всього будинку. Не потрібно побудувати веранду біля вхідних дверей, хоча здається найбільш очевидним рішенням.

[Ngg src = galleries ids = 21 display = basic_thumbnail override_thumbnail_settings = 1 thumbnail_width = 220 thumbnail_height = 150 number_of_columns = 3 show_slideshow_link = 0]

Тераса/Веранда/Арбор Дій/Тераса/Веранда/Альтанка з вашими руками

Вибір матеріалу

Як правило, веранда побудована з того ж матеріалу, з якої було зроблено будинок: цегляна тераса прикріплена до цегляної структури, краще прикріпити веранду з журналу або деревину до дерев’яного будинку. Однак покладайтеся лише на конструкторську кореспонденцію не варто. Ще одним важливим критерієм роботи є те, наскільки важко побудувати веранду.

Найпростіший спосіб побудувати веранду деревини – об’єкт, зроблений з нього легко впоратися, матеріал дозволяє легко реалізувати багато дизайнерських ідей. Він також простий і недорогий для створення дизайну сучасних матеріалів: ДПК, ПВХ, полікарбонат. Приєднати бетон або металеву веранду до будинку, швидше за все, потрібна допомога різних професіоналів профілю.

READ  Выход пиломатериалов из круглого леса

Аналіз будівельного майданчика

Одним з найважливіших завдань у проектуванні тераси є вивчення технічних нюансів та приносить характеристики майбутнього будівництва відповідно до умов місцевості. Якість та довговічність структури вплинуть на кілька факторів:

Максимальна маса тераси, складність Фонду, необхідність ізоляції та багато іншого залежить від цих параметрів.

Отримання документів

Цей момент дуже легко пропустити пам’ятки, якщо вся робота над будівництвом тераси з самого початку виконується самостійно. Проект Веранди та іншої технічної документації допоможе отримати дозвіл на зміну дизайну та сервісного обслуговування будинку. За законом, координація будівництва обов’язково в наступних випадках:

Здається, що побудований будинок і сюжет знаходяться у вашій власності, ви можете зробити все, що ви хочете – в тому числі для прикріплення тераси. Однак без будь-яких дозволів та наявності документованого проекту тераса буде з юридичної сторони, щоб бути незаконним розширенням дому. Це дозволить продати об’єкт, перенести його на подарунок, обмін; Про безпеку будинку також неможливо отримати банківський кредит.

Особливості будівництва тераси з власними руками

Враховуючи, що тераса – це платформа для відпочинку, це не важко побудувати його своїми руками. Для цього виберіть напрямок дизайну, створіть проект, вибирайте будівельні матеріали, які будуть використовуватися в будівництві та місце, де він планується розмістити.

Які тераси

Повністю відкрита тераса може бути розташована як окремо від інших будівель на сайті, а також замісити будинок або пансіонат.

Як декоративний елемент, він може бути захищений:

Закритий також може бути розташований як окрема будівля, або прилягати до будинку і мати одну дах з ним. Для цього виду будівництва, наявність стін. Один або два з яких є глухим, якщо цей вид прилягає до будинку або іншого будівництва.

Ці тераси побудовані з стінами або без. Ажурні підроблені ремесла, дерев’яні різьблені решітки, живі живописи з рослин, скляні розсувні стіни, або текстильні штори.

За місцем розташування по відношенню до будинку, він може прилягати до однієї з боків будинку, або пройти по всьому периметру або служити як продовження ганку.

Багаторівнева тераса актуальна, якщо вона розташована на схилі Canopy. Його можна розділити на декілька функціональних зон: зона відпочинку, кухонна ділянка.

Порада! На нижньому рівні ви можете обладнати мангалу або центр, або невеликий басейн.

Де будувати краще

Важливе питання для будівництва місця для майбутніх будівель. Залежно від того, який тип планується тераса, а наявність вільного місця на земельну ділянку визначається місцем будівництва.

Якщо на сайті є сад або ставок, то ми будемо побудувати відкриту область для відпочинку в цих місцях не буде великими труднощами. З невеликим вільним простором, питання будівництва може бути вирішено, встановлюючи терасу безпосередньо біля будинку.

Важливий! На відміну від веранди, тераса може не мати уривок до будинку.

Одна з його стін може служити зовнішньою стіною будинку, а також даху, простір над терасою також може бути покритий загальним домом даху. Але фундамент не може бути. Інший варіант для розміщення платформи для відпочинку – простір над заснованим підлогою.

Така конструкція буде актуальною, коли приміщення планується спочатку при будівництві будинку. Оптимальне місце буде західною стороною, щоб захоплюватися заходом сонця у вечірній час і насолоджуватися теплими променями Сонця. У цьому випадку під терасою є допоміжні приміщення будинку.

Матеріали для будівництва

Для будівництва використовуються будь-які наявні матеріали. Залежно від стилістики загального ансамблю будівель на місці.

Якщо будинок дерев’яний, то для тераси доцільно використовувати дерево. Цегла, газований бетон, натуральний камінь, плитка, все це використовується для будівництва тераси.

Практично з кожним з перерахованих матеріалів ви можете самостійно працювати.

Використання деревини має переваги та недоліки. Перевага матеріалу – це легкість, що означає, що фундамент не потрібно споруджувати в такій ситуації. За бажанням, дерев’яна тераса може бути складна, щоб видалити його з настанням холодним.

Якщо ви не гальмуєте в холодний період часу, дерево повинно бути просоченим у спеціальних композиціях, які запобігають появі гриба. У випадку, якщо він прикріплений до будинку, необхідно обробити з полум’ям-запірковими композиціями.

Цегляна тераса через свою вагу повинна бути розташована на фундаменті, що робить таку будівництво дорожче. Якщо запланована велика платформа, можливо, вам доведеться працювати навички з цегляною роботою. Якщо є фундамент, то гідроізоляція повинна бути запланована.

Газований бетон, який також використовує у випадку, якщо тераса прикріплена до будинку. Металеві труби можуть бути використані як підтримка, якщо планується додаткове декоративне оформлення будівлі. Falm Window застосовується як декоративний елемент. Вони допоможуть малювати зонування простору.

На підставі основного матеріалу, що використовується в будівництві, декоративні елементи виконуються з:

На додаток до декоративних елементів, комунікація може бути поставлена ​​на терасу, наприклад, електрику, так що існує можливість включити освітлення, музику та т. D.

Економічна версія будівництва буде тераса з полікарбонату. Але цей варіант органічно встановлений не в будь-якому ансамблі будівель.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS