Статті

Вентиляційні труби з нержавіючої сталі

Розумні, вентиляційні та дренажні труби та фітинги

Під час деревних печей, як тільки функціональні системи опалення, димар відігравав значну роль. Саме він не дозволив диму, нічого і сажі всередині кімнати. Тоді димарі вичерпалися з цегли, але з часу та розробки технологій, металевих та керамічних димоходів придбав велику популярність. Вони характеризуються ефективністю, екологічно чистою, легко чистими та мати компактний вигляд. Також дуже поширені димоходи з нержавіючої сталі. Їх основна перевага є стійкою до відмінностей температури, крім того, вони легко монтуються.

Відмінні риси димоходу з нержавіючої сталі:

 • універсальний дизайн, який дозволяє підключити димохід до будь-якого нагрівального елемента;
 • не піддаються впливу іржі, лугу та конденсату;
 • Через низьку вагу, це не вимагає додаткової установки фундаменту;
 • має високу міцність і довговічність, а також лаконічні естетичні види;
 • мінімальний осад сажі на стінах;
 • не вимагає додаткового горіння до хреста;
 • Демократична ціна.

Димохід з нержавіючої сталі – це ідеальний спосіб швидко і надійно позбутися продуктів згоряння без шкоди навколишнім та приміщенням.

Листи металу, що використовуються у виробництві димоходів, покриті спеціальним антикорозійним покриттям, які не дають кислотних кислот, щоб осідати на стінах. Ще однією перевагою є здатність монтувати труби димових сталевих труб у вже зведеному будівлі. Широкий вибір компонентів дозволяє встановлювати димарі відповідно до фасаду будинку. З недоліків варто відзначити важливість купи димоходу взимку, якщо вона встановлюється на вулиці, інакше конденсат може завдати шкоди всій системі, а втрата тепла вплине на рівень температури в приміщенні. Однак ця проблема легко усувається шляхом монтажу згрітого димоходу. Його конструкція складається з внутрішньої та зовнішньої труби з ізоляційним шаром.

Захист вентиляційних труб у димоході

Для надійного захисту вентиляційного каналу з опадів важливо встановити спеціальні конкретні карнизи з підсиленим залізним стрижнем. Це запобігає помутніння. У стінах необхідно залишити бічні отвори і закрити їх з решіткою з широкими клітинами, для вільного проходження повітря та невеликої сироватки. Вентиляційні труби з нержавіючої сталі також добре підходять для видалення хімічного та газового випаровування.

У каталозі нашого інтернет-магазину широкий вибір вентиляційних труб, димоходу та фурнітура, яка, безсумнівно, потребує при встановленні нагрівального котла. Крім того, є компоненти елементів і готові оцинковані сталеві водопровідні труби. Вони можуть бути круглі, овальні або прямокутні.

У приватних будинках, офісних або промислових будівлях рекомендується встановлювати металеві водонепроникні труби з полімерним покриттям. Система додатково завершена з оцинкованими сталевими дужками. Всі дренажні труби та деталі виготовляються з імпортованих високоякісних матеріалів.

Димохід дуже важливий, і щоб забезпечити комфорт у вашому домі або офісі, вам потрібно підійти до цього завдання з повною відповідальністю. Не тільки правильна робота обладнання залежить від належного дизайну та встановлення каналів диму (хоча це також важливий момент), скільки здоров’я жителів. Робота димоходу полягає в тому, щоб привести продукти згоряння, що випускаються під час згоряння палива та запобігти їх появі у корисності та ще більш житлових приміщеннях. Також важливий аспект правильного функціонування димоходів є вогнетривкий. Потрібно створити правильні умови проходження через стелі та даху (можливо через стіни), а також біля стін.

У мережі магазинів “вода” завжди в наявності повний спектр компонентів для належного монтажу димоходу, а потім комфорт у вашому домі або офісі.

Колір або відтінок продукту на фотографії можуть відрізнятися від реального. Технічні характеристики та аксесуари продукту можуть бути змінені без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, зроблені виробником. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах Адреса: ul. Клочековська 67, водний магазин, г. Харків (057) 700-54-57. (057) 715-94-70. (057) 703-55-77. (057) 728-51-53.- Тел: (057) 700-54-57. (057) 715-94-70. (057) 728-51-53 (067) 3-716-999 (099) 4-716-999 (063) 4-716-999 Режим роботи: П. Н. Сб: 8:30. 19:00; Неділя: 9:00. 17:00 E-mail: Shopping @ Vodyanoy.Com.Ua, trade @ vodyanoy.Com.UA (для комерційних пропозицій та співпраці)

READ  Що краще для полікарбонату Canopy або професійного паркету

Вентиляційні труби з нержавіючої сталі

Залишкові окремі сталеві труби використовуються в основному на обладнанні димового каналу та видалення палаючих виробів з опалювальних кімнат ванни та заміського будинку, укладання вставок у цегляних димарах, що дозволяє використовувати сучасні опалювальні пристрої, а також організувати зв’язок і при проведенні гарячої повітря з нагрівального пристрою та каналів вентиляції.

Встановлення каналу диму з стандартних окремих елементів не вимагає великих зусиль, навичок та витрат і може бути виконаний як спеціаліст і незалежно.

Нержавіюча сталь – плазмова зварювання, яка допомагає виконувати вимоги термічної стійкості та герметичності.

Система димоходу складається з стандартного набору елементів, з якими ви можете зібрати практично будь-яку складність каналу димоходу. Всі елементи системи з’єднані один з одним за допомогою запобіжника. Діаметр елементів системи варіюється в діапазоні від 80 до 1000 мм.

Спалююча система цього виду спалювання продуктів застосовується до котлів на рідкому, твердому та сухому паливі.

Конструкція мінливості – лише одне з ряду переваг таких хмарів:

 • Мала вага та розміри полегшують встановлення на місці установки;
 • Сумісність з різними системами опалення;
 • Естетична привабливість забезпечує гармонійне злиття з будь-якою структурою;
 • Ціна на одиничні димарі з нержавіючої сталі є відносно низькою;
 • Стійкість до агресивних наслідків гарантує тривалу термін служби.

Нержавіюча труба

Нержавіюча сталь коліна

Трійник нержавіючої

Натовп для димоходу (проходять по даху)

Обкладинки призначені для захисту димоходу від опадів на місці проходження по даху. Кришки з нержавіючої сталі виготовляються для дахів з нахилом 0-15 °, 15-30 ° та 30-45 °.

Podpnik – це деталізація, що має круглу форму з нержавіючої та оцинкованої сталі. Елемент встановлюється в місцях прогресу у розширенні або вентиляційній трубі через щур (покрівельне проникнення). Деталі дуже щільно прилягають до. Виконує функцію захисту від вологи від введення або витоку будь-яких атмосферних опадів у отвори між димаром та дробленням. Podpnik забезпечує повне ущільнення.

Матеріал, з якого виготовляється частина, вогнетривкі, тому Picer рекомендується використовувати при встановленні димарів у саунах і ваннах. Ми також відзначаємо, що напад виконані з сталі, некислотну ерозію, це великий плюс, оскільки це не впливає запечені гази.

Підпник також є відмінним завершенням дизайну димоходу. Оскільки всі елементи, встановлені на трубці димоходу, повинні чітко дотримуватися стандартів пожежної безпеки, діаметр кранів приймається з 100 мм до 350 мм, залежно від діаметра використовуваних труб. У деяких випадках є PPM з великим діаметром, але їхня присутність повинна бути вказана заздалегідь.

Металеві труби для вентиляції – види та характеристики

У інтервалі між 60-х і 70-х роками минулого століття промисловість запропонувала лише вентиляційні коробки з прямокутним поперечним перерізом, і лише через кілька років діапазон розширив вентиляційні труби. Перед 90-х років почався процес стандартизації діаметрів продукту, що дозволило об’єднати деталі, так що збірка систем будь-якого типу було використано просто і негайно. Сьогодні ми обговоримо металеві вентиляційні труби – їхні види, переваги та особливості.

Вентиляційні металеві труби для різних цілей

Переваги та недоліки повітряних каналів з нержавіючої сталі, типи та розмірів, правила встановлення

Повітряні канали з нержавіючої сталі є універсальним обладнанням для організації різних систем вентиляції.

Вони мають характеристики, що дозволяють їх застосуванню як при встановленні вентиляції на промислових об’єктах, так і в домашніх приміщеннях.

Вибір на цих продуктах зупиняється, коли пристрій Air Exchange потребує надійних каналів, які будуть служити довгий час і не потребують частих технічного обслуговування.

Переваги повітряних каналів та вентиляції

Повітряні канали можуть мати круговий або прямокутний поперечний переріз і виготовляються з різних матеріалів. Сталеві канали виграли найбільшу популярність. Для їх виготовлення застосовується сталевий лист, покритий цинком або іншим корозійно-стійким матеріалом. Також широко використовувалися повітряні канали з нержавіючої сталі.

стійкість до високих температур і пожежі;

стійкість до впливу агресивного середовища;

Сталеві повітряні протоки використовуються в системах вентиляції, комплексів кондиціонування, сумішей для прибирання та зволоження повітря та.Р.

Зроблені повітряні канали з оцинкованої сталі товщиною до 1 мм. Вони реалізуються у вигляді готових елементів до 2 метрів. Протоки з оцинкованої сталі за м.КВ. що цілком доступне. Виробництво повітряних каналів з нержавіючої сталі дорожче, але довговічність та надійність їх роботи в складних умовах платять за вартість.

Наша компанія виробляє з нержавіючої сталі, оцинкованої сталі та міді. Всі продукти виробляються на німецькому обладнанні та проходить суворий контроль якості. Ми робимо як стандартні продукти, а не стандартні.

Основна спеціалізація. Виробництво повітряних каналів з нержавіючої сталі за допомогою автоматизованого зварювання. Наше обладнання дозволяє виготовляти труби для вентиляції з нержавіючої сталі товщиною 1 мм-6 мм, а бренда нержавіючої сталі вибирає клієнта відповідно до його виробничих потреб.

READ  Як покласти тротуар у дворі

Компанія виробляє канали круглого рук і прямокутну. Досвідчені банки будуть робити вентиляційні труби та фітинги (Fasonin) якомога швидше. Наша компанія здійснює не тільки виробництво та продаж вентиляційних труб, а й установка систем вентиляції під ключ. Вентиляційні труби з нержавіючої сталі виготовляються робототехнічним зварюванням або замком.

Назва Ціна за м ² У гривнях з ПДВ
Товщина металу в мм один 1,2 1.5 2 2.5 3 4
Нержавіюча сталь AISI 430 (технічна) 1008 1209 1512 2000 2504 3000 4100
Нержавіюча сталь AISI 304 (їжа) 1341 1608 2011 2660 3330 3990 5453
Нержавіюча сталь AISI 316L (кислотостійкий) 2419 2901 3628 4800 6009 7200 9840
Нержавіюча сталь AISI 321 (термостійкий) 2016 2418 3024 4000 5008 6000 8200

З великим порядком можливі значні знижки

Сьогодні немає виробництва в галузі промисловості, послуги або торгівлі не може обійтися без високоякісної вентиляції та трубопроводів, а в деяких випадках необхідна установка таких систем (наприклад, димарі). Основна функція вентиляційного трикутного брудного видалення та чистого постачання повітря до приміщення через систему вентиляції. Вентиляція використовується скрізь: у транспорті, в офісах, у промислових приміщеннях і, звичайно, у житлових будинках. Отже, виробництво повітряних каналів та подальшої установки систем повітряного каналу повинна враховувати особливості кожного будинку окремо. У той же час найбільше використання будівництва, зручна для використання та встановлення.

На даний момент основна тенденція на ринку повітряного каналу полягає в тому, що на додаток до вихлопних труб, існують також формувальні продукти для більш раціонального використання та інших аксесуарів, призначених для захисту вашого життя та вашого здоров’я, а також врятувати вас від неприємних запахів , часто супроводжуючий виробничий процес. Перелік послуг нашої компанії включає виробництво вентиляційних труб, монтаж повітряних каналів, а також доставка наступних видів продукції:

Повітряні канали з прямокутної та круглого перетину з нержавіючої сталі; Проводи з оцинкованого сталевого круглого та прямокутного поперечного перерізу;

Фасонні продукти круглого вентиляційних труб; Фасонні продукти (повороти, трійники, переходи з меншим поперечним перерізом, переходи від квадрата на колі, у тому числі з переміщенням, дефлекторами); Оцинкована та нержавіюча сталь Флюга.

Згідно з типом будівництва, повітряні канали, вироблені нашою компанією, є прямим. Безпосередньо, в свою чергу, відрізняються за способом з’єднання фланця (зазвичай плоске кільце або диск з рівномірно розташованими отворами для болтів і шпильок, який служить для міцних і герметичних з’єднань труб) і inflateing. Звичайні круглі та прямокутні повітряні протоки виготовлені з нержавіючої сталі або оцинкованої сталевої сталі. Вентиляційні труби вентиляції Наша компанія може бути виготовлена ​​з листа (пряма). Шва прямокутного каналу розташовується на плавній стінці новоутворених технологій.

Побудований з металевих труб прямокутного та круглого перетину Система вентиляції може містити різні фазові вироби: крани 90 та 45 градусів, переходи від розміру до розміру та з прямокутного поперечного перерізу на круглому поперечному перерізі, а також різні кросарки, трійники та багато більше. Всі ці фасонні вироби для повітряних каналів ви також можете придбати від нас.

Окремо, варто залишатися на формі частини повітряних каналів. Формічні частини круглого металу проводить необхідну частину системи подачі та витяжної витяжки. Використовується в системах вентиляції, у формі виробів мають достатньо гострих поворотів, а трійники та хрести використовують форму прямої лінії. І для аспіраційних систем, тобто вентиляція повітря вентиляції пилу, у формі продукти виготовляються з плавним видаленням: у таких системах кут між потоками зазвичай не перевищує 45 градусів. При використанні фланцевої сполуки повітряних каналів, ущільнювальний матеріал додатково прокладений між фланцями, після чого отвори зроблені в фланцях і закріпіть їх за допомогою болтів.

Повітряні канали відрізняються один від одного, яким чином вони зроблені. Однак, як і для будь-якого іншого обладнання, стандарти ГОСТ існують для повітряних каналів, які наша компанія суворо відповідає, що дозволяє споживачеві довгострокові якості гарантії для всіх повітряних каналів. На сьогоднішній день оцинковані канали знаходяться на лідній позиціях на ринку вентиляційного обладнання. Подібні канали можуть бути встановлені в житлових будинках, а також у промислових приміщеннях. Така популярність не є випадковими оцинкованими каналами мають відмінну технічну техніку. Наші канали з оцинкованої або нержавіючої сталі мають стійкість до першого класу, оскільки вони не підлягають металевій корозії.

READ  Як монтувати монтуючі шафи на гіпсокартон

Димарі

AISI 430 брендів корозійного стійкого сталі 0,5 мм блиску (1 мг 4 кг) або оцинкована сталь. Зовнішній контур.

Димарі з AISI 310 та AISI 316 виготовляються під замовлення на наявність матеріалу.

✏ Поява товару може відрізнятися від продукту продукту на сайті!

Бы в готелі Всі пропозиції на сайті не є остаточною пропозицією.

✏ В всій інформації та цінах суто ознайомилися в природі і можуть бути змінені в односторонньому порядку.

✏ перед виходом з магазину, вкажіть інформацію про продукт та доступність менеджерів

Нержавіюча сталь AISI 409 відноситься до брендів з ферриту з великим хромом. Стандарт використовується позначка літери, функції та категорія сплаву – цифри.

Сталь AISI 409 має високу міцність, пластичність, стійкість до корозії та високих температур. Aisi 409 сплав має магнітні властивості. Щоб стабілізувати цей бренд, використовується титан. Матеріал легко зварювання, не підлягає інтеркристалічній корозії.

Сертифікат AISI 409

Ізоляція

Димарі з нержавіючої сталі є найбільш практичними, надійними та довговічними. У кожній системі опалення цей елемент є одним з найважливіших. З професійним будівництвом виявляється запобігання проникненню продуктів згоряння палива, дим, пожежу.

У сучасній нерухомості вона не є звичайною робити те ж саме, що йшлося раніше, коли конкрет або цегляна використовувалася для створення таких комунікацій. Ці матеріали довго переїхали на тлі, оскільки інноваційні та сучасні будівельні матеріали є більш надійними. Сендвіч-конструкції допомагають швидко створити систему розряду, вони легко чистити, забезпечити максимальну ефективність функціонування.

Якщо ми говоримо про дизайн димоходу з нержавіючої сталі, він включає в себе дві труби – один вкладається в інше. Пропуск блокування заповнюється спеціальним ізоляційним матеріалом. В результаті виявляється, щоб забезпечити термостійкість продукту.

Димарі, що пропонуються нами для котлів різних типів, характеризуються високою продуктивністю. Вони здатні гарантувати безпеку та повну галузь продуктів згоряння.

При встановленні рекомендується враховувати наступні моменти:

 • Наявність горизонтальних ділянок, довжина труби, яка повинна бути більше одного метра;
 • Венканал повинен бути автономним, не торкаючись будь-яких інших комунікацій;
 • Використання ізоляції при перехопленні будь-якого типу.

Вогнетривкий – основний стан, який повинен розглядатися при встановленні продуктів згоряння.

Одноразові крани

Макет деяких будівель не дозволяє покривати пряму вентиляційну систему, використовуючи тільки труби. Щоб обійти елементи дизайну, нам потрібні крани (коліна) з різними кутами нахилу. Серед найпопулярніших одноразових кранів, варто назвати продукт з кутом нахилу на 45 градусів, однак, вимоги 90 градусів також використовуються за попитом. Ви можете знайти деталі та оцинковану та нержавіючу сталь. Що стосується дизайну кранів, ми пропонуємо:

Цей тип елементів системи вентиляції можна використовувати як для внутрішньої, так і зовнішньої установки. На додаток до матеріалу, крани можуть відрізнятися за розміром і діаметром (50, 100, 110, 160 мм та д-р.). Вони встановлюються на виводу труби, що дозволяє створювати прохолодну систему розширення з обхідними перешкодами. Серед переваг кранів 45 та 90 градусів, які ви можете придбати в “Vent Center”, варто відзначити:

 • Відмінні показники швидкості
 • доступна ціна порівняно з деталями інших виробників;
 • стійкість до впливу агресивних речовин;
 • Захист вологи;
 • легкість, забезпечуючи простоту установки;
 • Тривалий термін служби.

Тут ви можете придбати обидва готові вироби, а також замовити виробництво оригінальних кранів самостійно.

Переваги та недоліки повітряних каналів з нержавіючої сталі

Перш за все, ми відзначаємо переваги з нержавіючої сталі, яка використовується для цих продуктів, а саме:

 • можливість його використання в хлоридах, лужних розчинах;
 • Стійкість до різних температурних відмінностей;
 • підвищена стійкість до корозії;
 • простота обробки при зварюванні, різанні, лиття;
 • сила, деформація деформації;
 • привабливість, естетика поверхні.
 • жорсткість, термостійкість;
 • термостійкість (зберігається температура до 900 ° С);
 • зносостійкість;
 • Висока теплоємність, може бути використана для камінів, печей, котельних;
 • Вологість, невідповідність у формуванні форми, гриб.

Крім того, труби з нержавіючої сталі для вентиляції мають поліровану поверхню, на якій сажа, пил та жирові відкладення не затримуються. Сплави з нержавіючої сталі можна легко зважити, згинатися, застосовувати навіть у важкодоступних місцях.

На додаток до перерахованих переваг, повітряні канали мають деякі недоліки:

 • вони нестабільні механічні інтенсивні дії;
 • Під поганою установкою такі вентиляційні пристрої можуть зробити шум, тонкі звуки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS