Статті

Ванна кімнатна робить це самостійно

Інструкції з монтажу з чіткою послідовністю дій

Перше, що вам потрібно зробити, це підготувати необхідний інструмент для монтажу карнизу для штор у ванній кімнаті.

 • Ніж, з яким ви відкриваєте пакет, оскільки продукт упакований у дуже сильний поліетилен. Руки, щоб видалити його.
 • Свердла або пероратор, залежно від того, що ваша стіна. Для цегляного або газового силікату, простого свердла з бетонною свердлом підходить для бетонних стін, необхідний пероратор або свердла з печером.
 • Якщо у вас є плитка порцелянового каменю або скляної плитки, вам знадобиться алмаз. Свердла така плитка не візьме.
 • Надання або рівня для монтажних світильників.
 • Олівець для монтажних світильників.
 • Перехрестя або біти для свердла, щоб обертати гвинти вкладення.

Монтажний карниз

 • Додайте карниз у ванну. Його металева трубка має посипче майно, тому ви можете зробити встановлення піт. Бо це просто вичавити кінці.
 • Позначте точку олівця прикріпленого карницю до стіни. Потім встановіть його в сторону.
 • Після цього підніміть помітні точки вертикально до висоти 1600 мм над ванною. Для цього ви можете використовувати перелану або рівень. Висота приймається при розрахунку того, що ваша завіса довжиною 1800 мм, а 200 мм вона потрапляє в ванну з боку.
 • Візьміть кронштейн, прикріпіть до позначеної точки, щоб вона була в центрі цього. Потім олівець позначають точки через отвори в горі. Зробіть те ж саме з другим кронштейном. Важливий! Місце і закріпіть кронштейн, щоб затиснутий гвинт (під шестигранником або лайкою) був вище. Таким чином, гвинти не будуть видно, і карниз, який ви будете прикріплені до цих гвинтів, буде точно горизонтально.
 • Далі, свердлити свердла або пероратор отвору в позначених точках на глибині 45-50 мм.
 • Пластикові дюбелі (включені) Вставте в пробурені отвори. Край дюбеля повинен йти на поверхню 0,5 мм.
 • Відкрутіть затискні гвинти в дужках заздалегідь. Це дозволить легко вставити трубу.
 • Прикріпіть кронштейни до стіни і затягуйте гвинти в дюбелі.
 • Плаття на карниз з обох боків силіконових лайнерів.
 • Декоративні шапки тягнуть на вкладиші.
 • Вставте карниз і затягніть затискні гвинти на вершині.
 • Шапки з силіконовими лайнерами досягають стіни.
 • Ну, це все, ваш карниз встановлений.

Найголовніше, перш ніж закріпити карниз, не забудьте повісити на ньому кільця для завіси.

Встановлення карнизів різних конфігурацій

Майже всі моделі встановлюються однаково – за допомогою фланців, закріплених на стінах. Однак існують нюанси, які відрізняють встановлення прямого та кутових, гнучких та твердих, телескопічних та твердих продуктів. Якщо є бажання, ви можете самостійно зробити зручний пристрій з бакалаврат.

Розглянемо особливості установки різних видів, але для початку декількох слів про інструмент.

Вам знадобиться маркувальний матеріал (олівець, рулетка, рівень, квадрат), будівельний ніж, броня з 5 мм свердла (на бетону або плитку), викрутка, кріплення (дюбелі, гвинти або гвинти можуть йти в комплекті з кулинами). При виборі кріплень обов’язково розгляньте матеріал стін та стелі.

Монтаж телескопічного дизайну

Низька вартість – ще не причина для придбання цієї ненадійної моделі ванної кімнати, якщо ваша сім’я має дітей. Механізм кріплення телескопічного пристрою такий, що він може легко витримати навіть мокрою завісу, але навряд чи зможе зберегти вагу маленької дитини, якщо він вислизнув і захопив завісу.

Телескоп-бар – це обладнання, що нагадує стенд або невелику полицю, яка не витримує додаткового тиску.

Якщо нічого не бояться, і ви все ще придбали телескопічний пристрій, то без попередньої підготовки ви можете негайно встановити його. Тільки маркувальний матеріал буде корисним з інструменту, свердлильні стіни не потребують. Послідовність дій полягає в наступному:

 • Визначити місце прикріплення. Зробіть це не надто низьким, але спостерігайте від поглиблення від стелі (15-20 см). Ви можете перевірити на завісу – його край повинен вільно ховатися всередині ванни, а не над його краєм.
 • Позначають олівець або промитий маркер. Краще використовувати рівень і ретельно дотримуватися того, що карниз паралельний до краю ванни.
 • Розгорніть упаковку, перевірте, як функціонує механізм.
 • Прочитайте коротку інструкцію, яка прикріплена до продукту.
 • Поширюйте карниз до бажаної довжини, додаючи трохи більше (0.5-1 см).
 • Покласти на кільця завісою або гачками, якщо вони не знімні.
 • Встановіть попередньо зазначене місце, перевірте надійність установки.
READ  Як свердлити велику дірку в металі

Як ви бачите, установка не має труднощів і займає лише кілька хвилин.

Особливості установки стрижня з фланцями

Підготуйте олівець з стрічкою, щоб точно позначити місце кріплення, випукування та викрутки. Як матеріал кріплення, ми будемо використовувати гвинти та дюбелі, які постачаються в комплекті (якщо є, вам потрібно заздалегідь піклуватися про покупку). Іноді гвинти скручені з особливим шестикутником, який прикріплений до них. На стіні ми святкуємо два точки кріплення фланців. Відстань між ними – довжина стрижня.

Висота по краю ванни розраховує наступний метод: від довжини штор, ми віднімаємо 20 см (на такому сегменті завісу буде опущена в ванні).

Олівець покладіть точки в отвори – вкажіть місця буріння. Ми видаляємо фланець, пероратор робить три отвори на позначених точках. Вставте дюбель, ми знову застосовуємо фланець і гвинт з самолюбством. Я повторю, з іншого боку.

Покладіть відбивачі щільно до стіни – робота завершена. Зазвичай в інструкціях, за винятком роботи, є деякі пояснення для встановлення продуктів різних типів. Обережно вивчайте їх, перш ніж приймати для встановлення. Наприклад, часто виробник привертає увагу до такого незначного нюансу, як розташування затискного гвинта на стрижня (зазвичай капелюх).

На перший погляд, дрібниця, але насправді лише це положення забезпечить стабільність і дозволить уникнути провисання.

Ванна кімната. Як зробити руки кут карниз.

Як зафіксувати кутовий карниз?

Куточки Це звичайне для виклику структур, що мають один або декілька кутів, оскільки штори, як правило, закриваються ванною, встановленою в кутку кімнати. Вони відрізняються лише тим, що має велику довжину, відповідно, вимагають більш надійних кріплень.

Якщо стрижень виготовлений з сталі і має достатньо ваги, місце згинання – кути можна зберегти, тому вони повинні бути виправлені. З цією метою використовується метод суспензії – монтажне кільце встановлюється на стрижня, а кут до стелі є “призупинено”.

Деякі кутові карнизи мають форму дуги, тобто кути повністю відсутні, але труба носія є гладко зігнутою. Такі пристрої найбільш підходять для ванн асиметричної форми в кутку або в ніші.

Встановлення кутового кутів для штор у ванній кімнаті не відрізняється від установки прямого стрижня. Аналогічним чином, місця заплановані, кронштейни фіксовані, а труба вводять у них.

Як встановити штангу у ванній кімнаті з власними руками, щоб немає жодного смачного?

Якщо ви придумали купувати карниз для кутової ванни або в процесі замовлення, то ви повинні знати, що надійні карнизи тільки один, який прикріплений до стін на гвинтах. Деякі люди лякають цей факт. Причини різні: жаліти, щоб свердлити плитку у ванній кімнаті, я не можу встановити себе, я не можу встановити, не потрібний інструмент тощо.

Але ми поспішаємо вас, щоб консоль хорошого карнизу купується один раз і назавжди (як вибрати хороший карниз, який ми раніше сказали). Тому отвори в плитці не будуть проблемою, оскільки, наприклад, встановлено дзеркало у ванні? Або полиці, душові душові поливи можуть, стінові мила тощо. Під всією плиткою була пробурена, а під надійним карнизним плиткою жалю?)

Свердління плитки здійснюється спеціальними пір’ями, а вкладення закриті декоративними кришками, щоб вони навіть не видно. Встановлення карнизу у ванній кімнаті виконується простим. Для людини, яка має точність та базові навички роботи з Peuorator, не зробить жодних труднощів для встановлення бару. Якщо у вас є правильні навички, то, швидше за все, ви будете цілком достатньо, щоб встановлення стрижня. Якщо потрібні більш детальні інструкції. Процес запланований нижче.

Ми також нагадуємо, що в Москві та Санкт-Петербурзі ви можете стягувати плату за встановлення ванних кімнат у ванних кімнатах. Якщо встановлення вимагається встановлення, перевірено багаторічний досвід, повідомити про це під час розміщення замовлення. Ми подаємо заявку до інсталятора, він зв’яжеться з вами, щоб відповідати дні та час встановлення. Подробиці в “Як встановити”.

READ  Як закріпити пластиковий кут у ванній кімнаті

Оскільки ми пропонуємо асортимент моделей карниз для кутових ванн, а не один єдиний карниз, то в ідеї інструкцій потрібні для кожної моделі. Але на нюансах встановлення кожного з них ми не зупиняємося, т.до. Процес в цілому для всіх моделей схожий на виключення невеликих деталей (але малі деталі, які до цих пір звертаємо увагу, ми святкуємо жирні слова!).

Процес установки розглядається на прикладі кутового напівкруглого карнизу великої моделі для асиметричної ванни.Для m-подібного, симетричного кутового, прямого та ін. Карнізує процес встановлення однаковий.

Сорти

Ви прийшли до магазину і побачили багато всіх видів шторків у ванній кімнаті. Перш за все, вам потрібно зрозуміти, що на додаток до вашого прямого призначення, карниз повинен бути прикрасою ванної кімнати та вписується в загальний стиль кімнати.

Типи стрижнів:

 • Стандартний. Ви знайомі з ними з радянських часів. Вони виглядають як звичайна хрестовина (головним чином пластик), відрізняються товщиною (діаметром).
 • Для кутової ванної кімнати. Якщо ваша ванна кімната має кутну форму, або стандартну ванну кімнату, ви розмістили в кут кімнати, потім панель для захисної завіси повинен бути, відповідно, кутовий. Може бути, у вигляді півколо, дуги або букв g.
 • Особливий. Вони призначені для ванн, що мають нестандартну форму. Асмісійні ванні кімнати, виготовлені на замовлення, відповідно, і стрижні штанги повинні бути красивими та підтримуватися дизайнерською ідеєю.

Ванна карниз, властива деталь сучасного гігієнічного дизайну кімнат. Основне завдання адаптації захисту навколишнього простору від бризок через фехтування ванни вологостійкі штори. Але є й інші функції, накладені на вареному карницю.

Для просторових номерів, питання про площу зонування є актуальним. У комбінованій завісі ванної кімнати з карниз, це необхідно, якщо необхідність одночасного використання кімнати з двома людьми. Велика ванна кімната приватного будинку може бути обладнана вікном, а потім карнизи з завісою буде надійним захистом від зовнішнього світу. Природно, незалежно від основної мети використання, ванну карниз служить додатковим декоративним елементом інтер’єру.

Орієнтовна точка при виборі карнизу є форма ванни та місця її установки. Залежно від початкових параметрів, виберіть одну з численних варіантів дизайну стрижня:

 • прямий тримач для штор;
 • Г-н Ванна карниза;
 • гнучка модель;
 • асиметрична форма;
 • телескопічний дизайн;
 • Рядок Корніс.

Кожен з видів має свої власні функції, які будуть розглянуті нижче. Приклади фото демонструють різноманітні форми власників для штор у ванній кімнаті:

Особливості та призначення

Перша і тільки мета напівкруглого карнизу для штор у ванній кімнаті – фіксація матеріалу, яка буде надійно дотримуватися схеми, яку ви вказали або магістр. Без хорошого бару, весь декоративний компонент не має значення, оскільки все буде покриватися не тільки мильними плямами, але також вологим.

Безсумнівно, декоративні овальні ванни, виконані безпосередньо за проектним проектом, або трикутний не буде коштувати без хороших карнизів у напівкруглому вигляді. Є два типи, а саме: однорядковий і подвійний рядок. Крім того, карнизи часто пропонуються з додатковими дошками, наприклад, сушіння рушників або інших атрибутів. Крім того, є дві фіксації полотна на карнизах, які вказані в повсякденному житті як прості та складні.

На даний момент телескопічний стрижень дуже популярний у споживачів, який у своїй зовнішній вигляд нагадує дугу. Такі карнизи дуже зручні для використання, при установці стін не псують стіни. Однак при встановленні просто таких карнизів потрібні додаткові гвинти, а саме стеля. Цей тип є однією з найскладніших установок, тому краще негайно шукати допомоги професіоналам.

Якщо установка успішно успішно, карниз буде забезпечити надійно, ви можете повісити на ньому абсолютно будь-які штори: з будь-якого матеріалу та різної ваги.

Якщо використовується цей стрижень, ви можете забути про проблеми дизайну, оскільки вона вже дає інтер’єр ванної витонченого вигляду та естетичної привабливості. Крім того, якщо вибрана завіса буде зроблена з дійсно високоякісного матеріалу, то у вашій кімнаті (ванна кімната) буде найбільш унікальний і унікальний стиль.

Якщо ви прийшли до висновку, і зібралися, щоб побудувати трикутну ванну з вашими руками, вибір карнизу та штор повинен виконуватися таким чином: почати з того, щоб почати, необхідно виміряти радіус продукту, а в Наступний крок Додати до фігур, отриманих пару більше сантиметрів. Це найпростіший і найбільш надійний спосіб, оскільки при покупці інших продуктів вам доведеться покладатися на ряд факторів, які принесе вам багато турбот. Цей спосіб вибору має лише позитивні відгуки.

READ  Який кольоровий ламінат зараз знаходиться в моді

Типи та характеристики Ванна ванна кімната

Всі комерційні компоненти можна розділити на дві основні категорії:

  . Вони рідко використовуються внаслідок того, що монтажний натяжний стеля висять дуже важко.

 • Неприємний. Традиційний погляд, який отримав широку популярність через низьку та доступну вартість, легкість встановлення та можливість вибрати їх для навіть найбільш складних конфігураційних ванн. Цей вид представлений у широкому діапазоні в більшості сучасних магазинів.

Зазвичай типи стін називаються трубчастими. Їх можна розділити на п’ять основних типів:

 • Плоский виступ з фланцями тяги. Найдешевша форма, яка має чудові естетичні особливості. Цей тип може бути зроблений самостійно.
 • кутовий карниз. Його важко знайти для одного або іншого типу кутової ванни. Це може бути напівкруглі, U-подібні, L-подібні, і навіть овальні.
 • гнучкий карниз. Він створюється з алюмінієвих профілів, які можуть бути зігнуті, як ви хочете, повторюючи контури ванної кімнати.
 • Оплани телескопа. Може змінити свою довжину залежно від потреб, як це встановлено за принципом подвійної труби.
 • Карниз. Біт схожий на попередній, але лише два фрагмента, з’єднаних навесні.

Порада. Напівкруглий карниз ідеально вписується в загальну концепцію інтер’єру, важливо, щоб там були подібні округлі елементи, що підтримують стиль.

Що вони роблять

Існує також прості всі – матеріали, що використовуються для виготовлення таких пристроїв у всіх трьох: нержавіюча сталь, алюміній та мідь. Останній варіант – це дешевий і досить як практичний та економічний погляд, використання міді без необхідності – це дорого, легко згинається, і в кінцевому підсумку окислюється, якщо не охоплена захисною структурою.

Найкращий варіант буде алюміній – легкий, міцний і практичний. З нього ви можете зробити будь-яку форму карнизу, як легко згинати алюмінієву заготовку. Нержавіюча сталь також буде відмінним вибором, оскільки воно дуже сильний, не вимагає спеціального покриття і служить дуже довго. Єдиний недолік сталі – пристойна вага.

Матеріали

Подвійний хромовий карниз для штор у ванній кімнаті

Куточок карнизу для штор у ванній кімнаті може бути виготовлений з різних матеріалів за різною ціною. Від вибору тієї чи іншої залежить від довговічності та простоти використання. Сьогодні ви можете купити продукти з:

 • пластика. Такі моделі – це світло, відкриваючи/закриваючи жалюзі не випромінюють шум. Але в цьому і всіх перевагах. Дійсно, з часом, колись яскравий колір зникає, карнице починає сиг. Вони часто тріщить і ламаються. Виробники працюють над покращенням якості цих бюджетних каркасів, вони все більше виробляються з полімерного металу. Вони міцні і сильніші.

Карнизи з пластику легко збирати та встановлення

 • Металеві карнизи. Вони можуть бути алюмінієвими або нержавіючої сталь. Перша є стійкою до відмінностей температури, які часто спостерігаються у ванній кімнаті. Корозія не буде вражати їх. Але завдяки своїй легкості, вони не мають необхідної сили, що призводить до провищення. Тиск виникає при скелях жалюзі. Ціна алюмінію вище, а не пластик. Інший недолік можна назвати нудним відтінком, який не завжди може бути успішно вступати в інтер’єр. Карнизи з нержавіючої сталі довше, ніж всі. Кольорова гама – металеві та сірі відтінки. З цього металу ви можете створити будь-яку форму стрижня. Відсутність шуму при відкритті та закритті завіси.

Duraluman ванна Aufollien карнизи

Овальні карнизи з шикарною завісою стануть відмінним елементом декору ванної кімнати

Recrfurbures з поверхнею хрому виглядають дуже стильно

 • Об’єднаний. Є деякі з найпопулярніших сьогодні, у підтвердженні численних фотографій у каталогах, тому що поєднуйте переваги пластмасових та металевих карнизів – вони відрізняються довговічності та довговічності, але не “шумно”.

Сила та довговічність Основні переваги комбінованих карнизів

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS