Стіні

Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

Table of Contents

Мені потрібно покласти стіни після штукатурки. Ролі шпаклівка і штукатурка

Stucco потрібно зробити стіни відмінно гладкими.

І шпаклівка. зробити їх абсолютно гладкими.

Гладка. це означає, що походить за рівнем. Існує спеціальний інструмент будівництва, рівень, воно. катерпа, що показує ступінь кривизни поверхні (фото лазерного рівня. на початку статті). Тобто скільки градусів поверхню відхиляється від “ідеального” літака. Після вимірювань ми демонструємо “маяки”, які показують, скільки потрібно збільшити товщину стінки в кожному конкретному місці, щоб досягти ідеально плоскої поверхні. І на маяках вже штукатурка.

потрібно, покласти, стіни, після, штукатурка

Чому нам потрібна ідеальна плоска плоска стіна, без відхилень?

Для деяких клієнтів важливо на рівні естетики та психології. Інша естетика стіни не хвилює багато, але при відновленні своїх квартир без вирівнювання стін маяками це не так.

У яких випадках необхідно вирівнювати штукатурну суміш:

 • При встановленні меблів. включаючи кухню, припускаючи щільну суміжну до стіни. Якщо стіна не є квартирою, між меблями та стіною буде зокрема, не буде нормального сусідства. Крім того, при встановленні меблів у кутах приміщень, часто необхідно забезпечити, щоб стіни підходять разом під прямим кутом, інакше меблі просто не вписується в кут.
 • При встановленні плінтус. Плінтус не може бути встановлений нормально на вигнутих стінах; Знову будуть прогалини, а вид на кімнату буде зіпсований.
 • При встановленні дверних коробки. Це зрозуміло, стосується цих стін, в яких є дверні прорізи. Якщо стіна нерівномірно, двері установки фірм у багатьох випадках відмовляться розпочати роботу (зазвичай навіть існує спеціальне технічне призначення з вимогами до підготовки стіни).
 • При кладці плитки. Плитка вимагає ретельної підготовки поверхні. Настінні дефекти ніяким чином не намагаються усунути товстий шар кахельного клею, інакше клей почне розірвати плитку, вона буде покривати мікротріщинами.

Штукатурна техніка: Особливості

Перш за все, слід зазначити, що для методу машин використовуються спеціальні гіпсові суміші. Штукатурка для машинного застосування. Використання штукатурної установки дозволяє отримати позитивний результат

 • Високий тиск. Суміш піддається впливу високого тиску, який позитивно впливає на зчеплення штукатурки з поверхнею стінки.
 • Однорідний. За допомогою двох гвинтів суміш шліфувала до однорідної композиції. Така текстура забезпечує міцність штукатурки і запобігає виникненню тріщин на обробленій поверхні.
 • Точність. Одиниця оснащена вбудованим програмним забезпеченням, яке контролює консистенцію розчину та частку компонентів. Так що автомобіль ніколи не дозволяє помилкам.

Використання штукатурних машин дозволяє:

 • Відмовитися від жорсткої фізичної праці і досягти кращої якості, ніж при роботі вручну.
 • Незважаючи на те, що матеріальний шар висихає приблизно 7 днів, витрати на час для обробки поверхонь зменшуються в 4-5 разів.
 • Зменшити споживання матеріалу і тим самим зменшити вартість придбання сумішей.
 • Вартість роботи на м² в два рази нижче, ніж ручна штукатурка.

У порівнянні з ручним способом штукатурки використання машини дозволяє отримувати майже ідеально гладку поверхню.

Чому вам потрібна шпаклівка під шпалери

Пам’ятайте, що раніше були шпалери? Папір, з краями, необхідними для обрізання з одного боку і приклеїти вуса. Це дозволило не робити, особливо піклуватися про гладкість основи, найчастіше стіни перед остаточним покриттям застрягли старі газети.

Сьогодні старі газети вже були покинуті, але нерівномірності стін все ще робить обличчя шпалерами, утвореними, як це повинно. Ось чому багато хто воліє негайно довірити ці клопоту до сторонніх майстрів, які зробить це швидше, без додаткових нервів і ефективно.

Настінна шпаклівка роблять це самостійно. Як покласти стіни після штукатурки.

Сучасні шпалери склеєні онлайн. І найменший отвір або випинання на місці з’єднання сусідніх полотен призводять до поганого шва. В ідеалі, він повинен бути порушений взагалі, тому основою і потребує ретельного вирівнювання. Але роль шпаклівка не тільки в цьому.

Функції приміщення

На додаток до остаточного вирівнювання стін або стелі, фінішна шпаклівка дозволяє вирішувати інші завдання, у тому числі:

Як покласти стіни (легко і швидко)

 • Ліквідація таких дефектів, як тріщини, чіпси, великі подряпини та т.Р.;
 • Надання основи більшої сили;
 • Підвищення адгезійних властивостей основи. його здатність міцно загортати з покриттям покриття;

Зверніть увагу. Ця властивість повністю користується грунтовими композиціями, а в деяких випадках достатньо використовувати їх лише у тому випадку, якщо інші якості шпаклівки не є актуальними у вашому випадку.

 • Зменшення здатності матеріалу стін поглинати вологу. Це важливо для високоякісних шпалерних наклейок і заощаджує клей;
 • Вирівнювання поверхні кольорів. Біла шпаклівка надійно захищає шпалери (див. Оздоблювальні стіни з шпалерами у правильному виконанні) від плям, які можуть бути переміщені через них з неочищеної стіни.

Як ви бачите, є багато функцій від шпаклівки, і будь-який з них може відігравати вирішальну роль як фінішу.

Штат різних матеріалів

Тепер давайте зрозуміємо, чи потрібна шпаклівка, і як це залежить від матеріалу бази:

 • Цегляні стіни, безумовно, потребують вирівнювання. Якщо кладка досить гладка, ви можете обійтися без штукатурки, використовуючи кілька шарів стартової крупної шпаклівки, і закінчуючи попереднє покриття з тонким фінішним шаром.
 • Але бетонні стіни можуть бути настільки гладкими і довговічними, що вони не потребують поставки. Особливо якщо у них є плоский колір, ви вибрали достатньо щільні безперешкодні шпалери, а в кімнаті буде постійна температура та нормальна вологість повітря.Але необхідно первісні їх перед вставленням. це вимагає інструкції. Праймер покращить адгезію і створює вологостійку плівку на поверхні.
READ  Как сделать постеры на стену

Для довідки. Якщо є незначні вибоїни та чіпси або суглоби між пластинами на бетонній поверхні, достатньо закрити шпаклівку тільки ці місця.

 • Штукатурка. Штукатурні суміші досить грубі. І навіть якщо поверхня виявилася гладкою, навряд чи буде гладкою. Частинки піску роблять його грубим, непридатним для шпалерних наклейок.
 • Штукатурні стіни все ще викликають найбільшу кількість суперечок на тему. чи необхідно їх покласти або може бути обмеженим швами швів. Зрештою, вони використовуються лише для вирівнювання стін замість штукатурки. У цьому випадку потрібен шпаклівка, але для захисту гіпсокартону (див. Як покласти стелю гіпсокартону та запобігти помилкам у цьому випадку), а точніше. його зовнішнє покриття паперу. Якщо ви дотримуєтеся шпалер прямо на ньому, то з наступним ремонтом папір буде знятий разом із старими шпалерами, викриваючи ядро ​​гіпсу, що призведе до необхідності повністю замінити листи. Зрозуміло, що ціна такого ремонту незрівнянна з вартістю шпаклівка.
 • Вимагає спа та дерев’яних поверхонь. з фанери, оксопласти та інших подібних матеріалів. Викликати їх високу поглинальність. Вода з шпалер Клей може призвести до підвищення бази, в результаті чого буде відхилено шпалери.

Зверніть увагу. Перед тим, як розмістити стіни, перш ніж приклеювати шпалери, вони обов’язково є земляною з композицією на основі смоли, щоб захистити від вологи.

Шпаліан під шпалери

Для того, щоб ще більше приклеїти шпалери, SHP можна проводити спочатку з широким шпателем, перекриваючи кожен з наступного шару до ¼ попереднього. Сформовані “сосиски” не втирати. Тримаючи шпат на кут 21-30. Потрібно спостерігати постійне тиск, що допоможе поширювати матеріал з рівномірним шаром від 2 до 4 мм. Чим менше кут нахилу, тим більше він призводить до утворення товстого шару, тим більше. до тонкого. Проте залежність характерна для варіацій у зазначеній ступінь, коли виходить за межі своїх кадрів, на поверхні утворюються помилки та прогалини.

Наступний крок сушить шар, вилучення фонтанів з абразивним та гладким відновленням, використовуючи правило будівництва та лампи. Сформовані дефекти усунення: виступи. абразивні, виїмки. додаткова тканина. Можливо, що недосвідчений майстер може підійти до стіни до 5 разів, поки поверхня не стане ідеальною.

Після завершення маніпуляцій і довгі заливок по стіні, fuganom з діапазоном вимірювання 80-120 передаються (зі збільшенням кількості абразивного зерна зменшується). Спочатку всю поверхню виконується циркулярними магамами, після чого, ослаблення зчеплення, рухи хреста, щоб видалити контури кругової маніпуляції.

Потім стіну виявляється за кермом будівництва з ліхтарем. Якщо під керівництвом немає довгих складків. поверхня готова, через день, грунтовка стін здійснюється, і ви можете почати дотримуватися.

Вибір шпаклівка для стін після штукатурки

Відповідно до узгодженості, Plotyevka представляє пастоподібну масу. Призначення якого є вирівнювання стін після штукатурки до закінчення, що вимагає спеціальних поверхонь поверхні.

За своєю структурою пластини поділяються на:

 • Початок, що характеризується більшою зерності. для первинної обробки штукатурних покриттів. Наповнювач. кварцовий пісок. Використовуйте для ущільнюючих слотів, отворів та великих виїздів.
 • Оздоблення, відрізняється тонкою помпою з наповнювачем, більша пластичність та легка укладання. Нанесіть на вершину початкового спідного шару 0.5-2 мм для створення майже глянцевих поверхонь. Легко подрібнити.
 • Універсальне використання як обробка та запуск, застосовується одношаровий. Відповідно до вартості. більше, ніж інші шпаклівки.

Акрилова шпаклівка застосовує лише тонкий шар, який не допускається для вирівнювання. Вони також мають звужений діапазон температурних умов (не нижче 10 ° С), не застосовуються в приміщеннях, де покриття повинні дихати.

Цементна шпаклівка

Як цементна штукатурка найпопулярніша для обробки внутрішніх та фасадних поверхонь. Популярність заслуговує на силу покриття, що створює, доступність для масових споживачів та інших переваг. Він підходить для вологих приміщень та неочищених будівель. Пальтелетні лінії поверхонь, “зцілити” тріщини, вибоїни.

Виробники ділить широкі сполуки з цементом на:

 • фасад;
 • використовується для всередині;
 • Теплоізоляція (використовується для теплоізоляційних покриттів у комплексі з іншими засобами).

Зв’язуючий матеріал. цемент різних видів. Наприклад, є білоцементний шпаклівка (дорога). На додаток до цементу, композиція включає: полімерні добавки, мінеральні наповнювачі. Покриття отримують гладкі, довговічні. Для цілей виробляють початкову та закінчити пасту.

Починаючи плювати з кварцовим піском у складі використовується для одношарового вирівнювання стін з диференціалами до 20 мм. Як частина фінішної суміші піщаних ліжок, що дає гладку поверхню. Для продажу два типи: готові (у відрах) та сухих сумішах.

Гіпс

Навіть високоякісна фінішна цементна паста не дає такої гладкої поверхні, як гіпсова шпатта. На додаток до штукатурки, є модифікатори та добавки (полімерні та мінеральні).

Фракція наповнювача, така як пісок або борошно мармур, визначається метою гіпсової композиції:

 • Закінчити (застосовується до згладжування), ідеально гладкий після того, як штчевив стіна має білий колір;
 • Початок (може бути використаний для вирівнювання поверхні з невеликими нерівностями і без ПЛАУ);
 • універсальний.

Матеріал для сухого приміщення легко відполірований і складається, має меншу вагу, утворює дихаюче покриття, не утворює усадки тріщин. Значний мінус. порушена вода. Є готові та сухі суміші.

Полімерна шпаклівка

Це латексні, політекційні та акрилові композиції. Відмінності з цементом та гіпсом “Класика” багато. Утворюють еластичні покриття, тому за попитом у сейсмічних регіонах і на територіях, що лежать біля залізничних шляхів. Не бійтеся таких косимів і усадки будівель.

Висока адгезійність притаманна всім полімерним композиціям. Вони утворюють діючу міцну обробку. Для початківців привабливі, що полімерні композиції мають довге життя. до 12 годин. Головний мінус. висока ціна.

Новий підряд полімерних композицій. поліцекарський (поліцейський). Це універсальне покриття, яке можна наносити з шаром до 30 см, тобто в одному проході, вони можуть вирівнювати криві поверхні.

Що робити після штукатурки

В ідеалі, після того, як ви витратили на штукатурка, вам потрібно почекати принаймні місяця, щоб зробити речі. В іншому випадку робота, яку ви витрачаєте, може завдати шкоди попередньому шарі.

Якщо ви хочете отримати готові стіни, готові після штукатурки, ви можете використовувати спеціальне обладнання. Для цих цілей використовується сушарка.

READ  Як правильно покласти плитку на підлогу

Найкращий час для застосування штукатурки вважається літом. У цьому випадку ви можете просто відкрити вікна та двері, щоб досягти бажаного результату після здійснення всієї роботи. Потрібно уникати температурних крапель, оскільки вони можуть призвести до тріщин.

За будь-яких обставин не можна фільтрувати, щоб перетягнути. Занадто швидка сушка також не найкращий варіант. Як ви бачите, сушіння фінішу не такий простий процес. Щоб зробити хороший результат в кінці, потрібно дотримуватися режиму температури.

Маяки

Витрачати високоякісну штукатурку, вам потрібні маяки. Адже праця завершена, необхідно подбати про ці елементи. Справа в тому, що вони виготовляються з металу, і, отже, корозії. Це може призвести до тріщин і навіть повного руйнування штукатурного шару.

У деяких випадках, коли штукатурні стіни, оцинковані маяки використовуються, на жаль, це не дає повної гарантії, що корозія не з’явиться. Тому після завершення вони також розбираються.

Маяки видаляються не після сушеної штукатурки, але для повного сушіння. Таким чином, ризик пошкодження стін значно зменшується. У цьому випадку необхідно взяти до уваги.

Звичайно, чіпси в процесі видобутку будуть безумовно, з’являться. Без них не працюють. Але масштаб знищення залежить виключно від вашої точності. Згодом він заощадить час на реставраційні роботи.

Вирівнювання та грунтовка

Вирівнювання йде негайно для видобутку маяків. Вам потрібно взяти грубого наждачного паперу і зробити груту. Ви також можете використовувати металеву сітку, щоб вирівняти стіни після штукатурки.

Коли ви лікували всі недоліки, і стіни стали абсолютно гладкими, ви можете приступити до грунту. Шар розгорнутого грунту буде додатковою рукояткою з фарбою або шпалери. Більше того, він не дасть грибка.

Грунт висихає короткий. Зазвичай достатньо годин, і ви можете перейти до наступного етапу. Хоча необхідно визнати, що період сушіння багато в чому залежить від температури в приміщенні. Іноді це може зайняти близько дня.

Вибір шпаклівка для стін після штукатурки

Хоча грунт висихає, вам потрібно вибрати, ніж покласти стіни після штукатурки, тому що вони повинні бути вирівняні до подальшого обрізання. З цією метою краще придбати стартову суміш: він розроблений спеціально для обробки стін після штукатурки, і підходить для усунення значних відмінностей.

Також, коли грунтовка після штукатурки на стінах сухий, ви можете обробити їхню поверхню універсальну або обробку шпаклівкою. Останній, у порівнянні з початковою сумішшю, мають відносно найгірші споживчі характеристики, і зазвичай застосовуються у випадках, коли шар штукатурки не має значних недоліків.

За матеріалом, шпаклівка поділяються на три категорії:

 • цементно-стійкий до вологи, але має більшу ступінь усадки;
 • Гіпс. дешевий, не дає усадки, подрібнення при застосуванні, але чутливі до рівня вологості;
 • Полімер. дорогий, не дає усадки, стійкий до вологи.

Найчастіше, прикладна штукатурна шпаклівка, однак, обсяг використання обмежений, вони не рекомендуються застосовувати у дуже вологих кімнатах, де є контакт з водою у ванній кімнаті, басейн. В іншому випадку, чому покласти стіни після штукатурки, якщо через високу вологість, покриття на основі штукатурки швидко потрапляє в недоліку.

Строго забороняється застосовувати гіпсокарту на вулиці. Оскільки вологість і мороз знищують суміш Rodband та інших подібних.

За формою продажу шпаків представлені в двох категоріях:

 • Готовий. вже розбавлений розчин, який можна використовувати відразу після відкриття контейнера;
 • Сухий. суміші, призначені для самостійної підготовки, але мають набагато нижчу цінність, ніж готові суміші.

Таким чином, найдешевший варіант. сухий гіпсовий порошок, але він також має найменшу якість. Гіпсові суміші ідеально підходять для того, щоб закрити тріщини, доступні у стінах. Найбільш дорогим виготовляються готові шпаклівки на основі полімерів, ці матеріали краще використовувати для виготовлення фінічного шару.

Технологія для обробки штукатурних стін

Часто, перш ніж запустити шпаклівку, є питання про те, чи потрібно витягнути маяки після штукатурки, або їх можна залишити в стінах. Рекомендується зробити це обов’язковим. Матеріал виготовлення маяків. метал, і якщо вони залишають їх, з часом вони будуть вражені корозії. Це, у свою чергу, зменшить силу шару штукатурки, і, в кінцевому рахунку, призведе до його злочину. Тріщини та інші пошкодження з’являться на стінах стін.

Після того, як вирішено, чи потрібно вибрати маяки після штукатурки, ви можете почати початкову поверхню шпаклівки. Нижний, грубий шар матеріалу. За допомогою сумішей для запуску шпаклівки, отвори та взуття витончені, усуньте великі відмінності від висоти. Товщина одного стартового шару іноді може досягати 15-20 мм.

Під шаром шпаклівка ви можете покласти малярську сітку, розтягнувши його по всій поверхні стіни. Це забезпечить можливість досягти більш плоскої укладання матеріалу, покращити міцність вихідного шару шпаклівки.

Коли починається покриття, перейдіть до фінішної обробки, яка виконується за допомогою фінішних сумішей. На відміну від запуску, він застосовується дуже тонким шаром, щоб він повністю повторює отримане полегшення стін. У деяких випадках виникає питання, чи поставити стіни після гнибної штукатурки, так що поверхня виявляється абсолютно гладкою. Якщо ви дотримуєтеся технології, необхідність додаткових оздоблювальних шарів зникає, стіни та отримані вирівнювання.

Підготовка стін під фарбуванням або наклеювання шпалер

Після завершення шпаклівки ви повинні чекати повного сушіння стін, і тільки тоді підготувати їх під фарбуванням або вставити шпалери. Технологія виконання обох типів обробки однакова, різниця лише в нюансах при виборі оздоблювальних матеріалів. Ви можете витратити стільки часу, щоб вибрати з відповідного методу обробки, як стіни після штукатурки. близько місяця.

Отже, після сушіння розсолу стіни під фарбуванням є наведені з використанням спеціального праймера, іноді. після попереднього шліфування. Якщо ви плануєте виконувати шпалери, а потім замість праймера, стіни після сушіння можуть бути покриті шпалерами. У цьому випадку він доданий до нього більш ніж звичайно. Крім того, клей повинен бути рекомендований виробником для використання у таких ємності, інакше краще застосувати стандартну суміш для грунту.

Завершіть шпаклівку для цементної штукатурки. Ніж шпаклівка відрізняється від штукатурки

Суміш у розведеній формі являє собою пластичну масу, вона виготовляється в промисловому способі та продається сухим або готовим до використання.

READ  Що вибрати ролик для живописних стін

На відміну від штукатурки, починаючих і закінчуючи шпаклівкі композиції не доцільно самостійно, і це майже неможливо. Компонент зв’язування. цемент, гіпс, полімерні матеріали.

Штатка призначена для вирівнювання основи та усунення малих дефектів на поверхні (тріщини, подряпини, Щербіни). Оздоблювальні композиції роблять площину або криволінійну поверхню відмінно гладкою і гладкою.

Початкова шпаклівка на їх структурі груба, вона необхідна для потирання на підставах тріщин з розкриттям до 10 мм та вирівнювання (“витягування”). Завершити шпаклівку використовується для остаточної обробки поверхонь, розроблених не тільки під шокуючим шпалери, але і у живопису.

Початкові та обробні композиції в процесі використання не рекомендуються, оскільки неоднорідна структура може призвести до утворення нерівностей, коли суміш сушиться, і це також буде причиною вичавлення окремих фрагментів.

Штукатурка не тільки рівнів поверхонь, але також служить для вирівнювання, для “витягування” відхилень від рівня до 15 см! Крім того, він призначений для забезпечення теплоізоляції структури та достатньо захисту вологи.

Він ділиться на звичайні та декоративні, служить для покриття будь-яких кладкових матеріалів, а також монолітних бетонів, пінопласту та слайкобетонів та силікатних основ. На відміну від шпаклівка в структурі, є набагато більші зерна.

Він застосовується або для грубого прикраси основ, або для структурних покриттів, які є остаточними.

  Штукатурні композиції виготовляються на різних базах:

 • цемент;
 • штукатурка;
 • вапняк;
 • вапняний цемент;
 • лайм-гіпс;
 • Гіпсо-цемент.

І шпаклівка, а штукатурка може бути застосована в декількох шарах, але коли штукатурка використовується абсолютно інша технологія. Три стадії застосування на базі гіпсу виглядають наступним чином:

Посипати. перший фіксуючий шар, який приховує основні дефекти і забезпечує кращу адгезію для наступних шарів. Середній шар, який також називається грунтуючим (може бути декілька таких шарів). Його завдання полягає в тому, щоб рівень рівня та забезпечення необхідної товщини.

Обкладинка. верхня, обробка шару штукатурки. Декоративні штукатурні композиції, “Венеціанські”, текстуровані та структурні шткутурки застосовуються до “власної” технології. У всіх випадках бажано, перш ніж наносити композицію поверхні для лікування грунту. Кожен шар після його сушіння також повинен бути покритий грунтом.

Штукатурка та шпаклівка також мають інший час сушіння: якщо перший вам потрібно кілька днів для повного сушіння та набору половини сили, то другий готовий до okarivania кожен день. Штукатурна поверхня з абразивами не обробляють.

Шпаклівка з гіпсом поєднує не тільки територію їх використання, але й. Таким чином, цементні штукатурки та шпакляційні композиції насправді ідентичні, і головна відмінність полягає у розмірі частинок сухої суміші. Виходячи з цього, ви можете здогадатися, що остаточні покриття за властивостями та типом будуть різними.

Висушений шар штукатурки буде досить полегшенням, пористою, а готовий шар шпаклівки гладкий і щільний. Пористість і шорсткість штукатурки не є негативними якостями, це завдяки їм, що шпакляна суміш ідеально закріплена на вершині штукатурки. Розмір частинок знаходиться в іншому матеріалу, також має свою мету.

Велике шліфування штукатурки легко і швидко застосовують суміш товстим шаром, а також вирівняти глибокі нерівності, тріщини, навіть загальну кривизну стін. Через те, що частинки у складі шпаклівка дуже малі, матеріал може бути нанесений у дуже тонкий шар, а також заповнення найменших тріщин і шорсткості.

Крім того, шпаклівка може пісок до досконалої гладкості також завдяки невеликим розміром частинок. Різниця між шпаклівкою та штукатуркою в основному при вирівнюванні здатності. Ці два матеріальні роботи добре разом, але не можуть замінити один одного.

Якщо дрібнозернистий шпаклівка може бути опитаний у глибокому вм’яті, то великий штукатурка, невелика шорсткість неможливо вирівняти.

Різниця між двома матеріалами також є те, що штукатурка є проміжним шаром, а шпаклівка. це покриття покриття перед декоративною обробкою стін.

Крім того, ці композиції все ще відрізняються різницею під час повної сушіння: якщо гіпс висихає щонайменше два дні, то шпаклівка готова до подальшої обробки максимуму через день, а іноді для сушіння цього достатньо, і кілька годин.

Споживання на 1 м2 штукатуркою

Споживання суміші просаду залежить не тільки від товщини накладеного шару, але і тип і щільність композиції. Ви можете дізнатись точний номер на упаковці:

 • Важкий та щільний цементний шпаклів для фасаду та внутрішніх прикрас проводяться найменш економічними: з товщиною шару в 1 мм, їм потрібно 1,2-1,5 кг / м2 штукатурної стіни;
 • Штучна ставка споживання гіпсу на штукатурку становитиме 0,8-0,1 кг на 1 м2;
 • Найбільш економічним є патч на основі полімерів. швидкість потоку 1 м2 становить лише 600 г.

Якість стін штукатурки, менший шар шпаклівки потрібен після нього. Багато залежить від виробника:

 • “Без”. Композиції для внутрішньої роботи цієї марки споживаються високо економічно: в середньому, товщиною 1 мм на 1 кВ. м потребує лише 0,68 кг; Єдиний недолік. це компанія, яка стикається з його продуктами у дуже великій потужності, яка не завжди зручна;
 • “Старий” продає як фасадні штукатурні, так і суміші для внутрішніх робіт; У першому випадку споживання буде 1,2-1,5 кг, а 1,2 кг буде потрібно, щоб закінчити приміщення; Випускає компанію та високоміцні масло-адгезивні композиції, але вони знаходяться на КВ. м потребує до 3 кг;
 • Продукція “KNAUF” для внутрішньої роботи, виготовлена ​​на основі смолистих речовин, дуже висока якість, але не надто економічна: 1,7 кг підуть до прикраси квадратного метра.

Порада! На відміну від штукатурки, яка дозволяється застосовувати більш товстий шар, шар початкової шпаклівки повинен бути не більше 3 мм, закінчити 1 мм. Якщо потрібна повторна корекція поверхні, він повинен бути ретельно висушений, але тільки потім застосувати новий шар.

Гладка штукатурка або гладка шпаклівка


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS