Статті

Укладання тротуарної плитки на суху суміш

Краща суміш для укладання тротуарної плитки

Багато будівельників стверджують, що сьогодні найбільш оптимальне покриття для тротуарів, садові доріжки та бокові являють собою бетонну тротуарну плиту, виготовлену методом вібропрессування лібромблювання.

Вибухові елементи можуть бути як простою квадратною або прямокутною формою, а у формі півмісяця, зигзаг, восьмикутник; Гладкий або текстурний, природний сірий або кольоровий. Такий різноманітний стиль цементу та піщаних продуктів допоможуть створити унікальний ландшафтний дизайн на вашому сайті та місцевому регіоні. І те, що ваша робота та фінансові інвестиції не зникають, і результат, який задоволений 2-3 десятка років, слід використовувати правильний склад суміші для тротуарної плитки.

Процес укладання плиток досить багато часу, хоч і сил до кожного господарів. Не тільки якість використовуваних оздоблювальних матеріалів відіграє значну роль, але також професійний підхід до розрахунку суміші для укладання тротуарної плитки. Якщо ви не дотримуєтесь технології укладання основи та неправильно обчислювати майбутні навантаження на плитку, буквально за 1-2 сезону він може шукати або тріснути.

Підготуйте суміші для прокладання плитки кількома способами та з різних сировинних матеріалів. Це те, що ми розглянемо далі в статті.

Обов’язкове визначення обсягів та кордонів тротуарної плитки

Вибір одного з варіантів створення конкретного об’єкта, розробляючи тротуарну плиту, необхідно визначити основні позиції та напрямок роботи:

 • Розміри та фрагмент форми тротуарного тротуару.
 • Кольорові розчини, композиція Gamut та кольорів.
 • Визначити мету сайтів, які будуть піддані укладанням. Плитка відмінна для паркування, пішохідна прогулянка або об’єкт з достатніми навантаженнями.
 • Позначення розмірів та напрямку сайту.
 • Прийняти рішення про необхідність закінчення боку і хороша.
 • Пояснити, як вибраний дизайн буде поєднуватися з навколишнім загальним ландшафтом.

укладання, тротуарної, плитка, суху

З будь-якими нюансами, вибрана робоча область потребує хорошого високоякісного макета з строго погодженими рівнями та схилами до стоків випадаючих опадів.

Що таке пластикова плитка для доріжок на котеджi, дізнайтеся, з цього посилання.

Склад і структура

Компоненти

Основні компоненти розчину (або колін) є цемент і пісок.

 • Останнє повинно бути чистим, не мати включення у вигляді гальки, оболонок, інших добавок.
 • Цемент використовується високою маркою (M400 або M500), переважно без мінеральних добавок. Вони дають хорошу схожим і міцну безпеку.
 • Вода використовується свіжа.
 • Пластифікатори можуть служити додатковими інгредієнтами (поліпшення адгезивних властивостей та пластичності суміші).
 • І додавання барвника, що відповідає тіні тротуарного раба, дозволяє вам дати стенд естетичний вигляд.
 • Диспергатор може включити морозостійкість до морозу.

Рецепт

Ось найпоширеніший рецепт, який використовується у виробництві кам’яного розчину:

 • Цемент M500. один шматок (наприклад, один відро).
 • Пісок (Siene, сухий, чистий). три частини (відповідно, три відра).
 • Вода. перед покупкою суміші консистенції з товстою сметаною.
 • Живопис пігменту (при необхідності). півтора кілограма за кожні п’ятдесят літрів води.
 • Клей PVA (для збільшення фортеці укладання). невелика кількість. Можна замінити волохатою вапном або деяким рідким миючим засобом.

Більш детально, про яке рішення потрібно для укладання тротуарних плит, відео скаже відео нижче:

Низький стенд

Розглянемо, яка технологія укладання тротуарної плитки на суху суміш, коли ви поєднуєте компоненти в необхідних кількостях:

 • Ігровий майданчик готується до роботи, вирівнюється і ущільнений.
 • Створений бетонний шар на 15-20 сантиметрів. Застосовуйте подрібнений камінь, але важливо враховувати, що його властивості не так добре. Якщо подрібнений камінь використовується при кладці плитки, то також необхідно ретельно компактувати.
 • Двокамерний пісочний шар наливають для вирівнювання. Над другого, другий шар повний, півтора-два рази більше.
 • Встановлена ​​арматурна сітка. Багато хто без цього, але цей елемент дозволяє помітно збільшити довговічність дизайну.
 • 15-40 міліметрів, підготовлених на попередніх фазах.
 • Складені блоки рівномірно. Для щільного регулювання, він стикається з гумовим молотком або XY. Ви не повинні забути залишити прогалини кількох міліметрів, щоб під час розширення він не пошкоджений.
 • Шви заповнені цементом, змішаним з піском.
READ  Електрична телена підлога під плитку без стяжки

Якщо вам потрібно встановити межі, важливо не забути встановлювати на вирівнюванні замки шару для тумби.

У процесі мощення тротуарної плитки, ви не повинні забувати, що кордон повинен перевищувати кілька міліметрів, щоб бути вищим, ніж середній рівень покриття, інакше він не справляється з його завдань.

Бетонна основа

Основою для укладання тротуарної плитки є піщано-гравійна подушка. Він використовує цементно-піщану суміш у розмірі 1: 5.

Конкретна основа гарантує найбільш надійний результат, який є гравій або будь-якою іншою основою не може дати. Це особливо важливо для доріжок, для яких вони часто йдуть або їздять. Підготовка змішувальної суміші починається за час, коли сама база вже готова. Цемент (1 частина) і пісок (5 частин) змішують і розміщують шар від 30 до 50 мм, вирівняний і ущільнений.

Покривальна плитка може бути поставлена ​​на сухої цементної суміші в співвідношенні 1: 3. Найкраще для цього етапу, що цементна клас 400 підходить. Всі компоненти повинні бути змішані, але вам не потрібно додавати воду. Пам’ятайте, що пісок повинен бути чистим і сухим. Він просіюється через сито, щоб видалити будь-які сторонні домішки, такі як оболонки, глина, сміття. Тільки в поєднанні з чистим піском суміш буде довговічною та високою якістю.

Типи укладання

Будь-яка робота з дизайну побутової території починається з підготовки плану, вибору матеріалів та методів мощення. Для виконання таких завдань необхідно враховувати ряд моментів.

 • Тип грунту, який буде виконувати роль основи.
 • Оцінка навантаження на поверхню.
 • Рельєф території, зарезервоване для тротуарної плитки.
 • Квадратне покриття.
 • Матеріал потоку.
 • Метод потужності плитки.

Укладання на пісок

У той же час, укладання бруківків на піску користується великим попитом, завдяки наступним перевагам:

 • Наявність піщаної подушки сприяє хорошому дренажу при сильних відкладах, уша вода виявляється в швах між мощенням, що усуває ймовірність появи калюжу.
 • Через відсутність моноліту сполуки між поверхнею доріжки та внутрішньою структурою з мінімальною сейсмічною активністю або рухом грунту, конструкція не піддається деформаціям.
 • Догляд за плиткою на піщаній суміші досить простий. У разі пошкодження одного елемента ви можете швидко розібратися і замінити нове.

Однак, за винятком заслуг, такий метод укладання має недоліки:

 • Якщо ви не надаєте хорошу систему дренажу та вільну воду, накопичена вологість призведе до деформації дизайну.
 • Надлишок допустимих вантажів також призведе до розтріскування плитки. Отже, якщо ви їдете вздовж плитки на машині, результат буде жалюгідним.

Більше власників приватних будинків та заміських місць часто скаржаться, що мурахи несуть пісок з-під плитки.

На сухому суміші піску та цементу

Використання цементної основи, змішаної з піском, для мощення плитки користується великим попитом.

Недоліком варіанту є висока вартість. Також може бути проблема вилуговування подушки з сильними дощами. Для усунення таких проблем він повинен бути забезпечений для спеціальних кордонів навколо периметру. Процес фіксації цих елементів ускладнює встановлення.

В іншому випадку, укладання тротуару на пісок, є відносно простим. Навіть за відсутності навичок у подібній сфері діяльності, орендодавець зможе виконати. Але для запобігання можливим помилкам та проблемам важливо точно дотримуватися технології та не відхилятися від кроку за кроком лідерів.

Укладання тротуарної плитки своїми руками / про деякі нюанси в процесі.

На бетонному краватку

Найбільш довговічним і стійким великим навантаженням є бетон. Він забезпечує захист кахельного покриття від тріщин та деформацій при дії атмосферних опадів, рухів грунту або зовнішніх механічних навантажень. Це робить бетонну подушку з одним рішенням для тих доріжок, за допомогою яких люди постійно ходять або їдуть на транспортні засоби.

READ  Як зробити бетон для тротуарної плитки

Тротуар може бути розміщений на сухому цементній суміші у пропорції 1: 3. Для кращої продуктивності рекомендується використовувати суміш 400 бренду. Всі компоненти ретельно змішуються, але вода не додана. Пісок повинен залишатися чистим і сухим, тому його можна просіяти через сито, щоб видалити домішки. Тільки чистий пісок зможе гарантувати міцність і високоякісні стяжки.

Укладання тротуарної плитки на суху суміш.

Технологія

Перше, що потрібно почати, це з мітки території. Для цього вам потрібно відповісти на такі запитання:

Де робити зливу води? Яке навантаження буде носити до вас доріжки?

Водо дренаж є основним питанням, які потрібно вирішити на самому початку. По-перше, розробляйте свої доріжки, щоб існувало упередженість. Нахил слід вказати зі швидкістю 1 метр на 1 сантиметр.

Упередження можна зробити як поздовжньою, так і поперечною, залежно від загальної території ландшафту. Дренаж для води можна зробити як у бродячих лотках, так і тільки на газоні.

По-друге, плануйте звернути свою плитку на 1 сантиметр над вашим газоном. Потрібно так, щоб вода з плитки залишає газон, а не протилежне, інакше ваша плитка завжди буде брудною.

Навантаження на треки. Від того, скільки доріжок ви створюєте треки, будуть залежними, якою причиною потрібно робити під ними.

 • Пішохідні треки. Під пішохідними треками база допускається тільки з піску.
 • Дитячий майданчик під автомобілем. Для сайту під базою машин з піску недостатньо, необхідно створити жорсткішу основу. Це може бути досягнуто двома способами: або залити основою з бетону, або зробити його від руйнів.

Отже, перейдіть до процесу укладання тротуарної плитки

Перший, де ми починаємо. ми вибираємо грунт і починаємо готувати фундамент.

Створити гладку поверхню в процесі кладки плитки, використовуйте довідники

Якщо ви готуєте базу під пішохідними доріжками і вирішили зробити основу лише з піску, то ви не можете зробити піщану подушку товщиною щонайменше 20 см, компактним, а потім можна почати процес Покладання плитки.

Якщо ви робите основу для автомобіля, то вам потрібно знати наступне:

Якщо ви вирішите заповнити бетон, то пам’ятайте, що бетон необхідний, по-перше, підкріплений, а по-друге, під ним необхідно зробити піщану подушку товщиною 15-20 см, інакше, завдяки розташуванню з ґрунтів, бетон може зламати, і ваш дитячий майданчик не буде найкращого роду; Товщина бетону повинна бути зроблена не менше 10 см. Якщо ви вирішили скористатися щебенем, то піщана подушка також буде товщиною 15-20 см, вона повинна бути ущільненням, потім подрібнюють подрібнений камінь товщиною від 10 до 20 см, залежно від того, який навантаження буде носив плитку. Краще використовувати дроблену кам’яну фракцію 5-20 (щедрий камінь великої фракції є більш складним). Дроблений камінь також повинен бути ущільненням, а ваша база готова. Щоб компактувати основу, найкраще використовувати вібрацію. Далі вона залишається лише для того, щоб подушка під плитку, і, по суті, ви можете перейти до процесу покладання самого плитки.

Укладання тротуарної плитки 30х30 мм на суху суміш

Подушка під плитку, може бути виготовлена ​​з піску, сухого сумісу або граніту. Товщина цієї подушки повинна бути 3-5 см. Не робіть цю подушку товщиною, оскільки це призведе до утворення калібрування на плиті. Подушка також повинна бути ретельно герметизація.

Це важливо! Після завершення процесу встановлення плитки необхідно заповнити шви між плиткою. Потрібно так, щоб вода не потрапляє під плитку. В іншому випадку плитка постійно буде вимиватися.

Заповніть шви можуть бути або піском, або сухою сумішшю. Але слід пам’ятати, що суха суміш підходить тільки для сірої плитки, заповнюючи шви на кольорову плитку суху суміш, суха суміш робить кольорову сіру плитку!

Ми працюємо в Москві та Московській області: Арелевка, Балашиха, Бронниця, Відно, Волоколамськ, Воскресенськ, Голіцино, Дзержинський, Дмитров, Долгопрудний, Домодєдово, Дубна, Єгоровськ, Жуковський, Звенигород, Іватеєвка, Істра, Кашир, Клин, Коломна, Корольов, Котельники, Красноармійськ, Красногорськ, Краснознаменськ, Кубінка, Куровське, Лікино-Дулево, Лобня, Лосіно-Петровський, Луховиці, Литкарино, Люберці, Можайськ, Митищі, Наро-Фоминськ, Ногинськ, Одєхово-Зуєво, Павловський, Посальськ, Протвино, Пушкіно, Пущино, Раменське, Реутов

Споживання

Для мощення товщину суміші опори не може бути менше 3 см. Краще навіть зробити ще більше, щоб забезпечити максимум можливим. Пропорції сухих макетів, як правило, приймаються як від 1 до 3. на 1 частка цементу (виступаючи у ролі зв’язуючого) Використовуйте 3 ставки піску. Але проблема полягає в тому, що це не надто розумне, щоб вийти з цих пропорцій, оскільки гарна частина суміші буде втрачена в процесі тренагування.

READ  Чи можна фарбувати на епоксидному грунті

Припустимо, вам потрібно видати довжину 12 м. Ширина (розрив, що відокремлює кордони) Давайте візьмемо 0,8 м. За таких умов і на глибині конструкції 0,15 м, необхідний об’єм композиції отримується шляхом множення всіх трьох цифр та додавання резерву 20%. Всього. 1700 кг робочої суміші.

Точний розрахунок композиції цементно-піску на 1 м2 виробляє набагато складніше. Досить сказати, що у всіх популярних ресурсах ця тема або витрати на льоду мовчання, або надмірно забезпечується взагалі. Існують великі міркування, як приготувати суміш у необхідній кількості. Однак на практиці все ще необхідно заряджати розрахунок, у тому числі для швів, фахівців. абсолютно завжди і в будь-яких обсягах роботи. У цьому випадку з’являються занадто багато тонкощі та нюансів.

Основні нюанси в процесі укладання на суху суміш

Вибір сухого та вологого матеріалу вплине на процес встановлення та зовнішній вигляд доріжки. Укладання на сухий матеріал. це метод будівництва, в якому окремі камені складаються на піщано-гравійну базу, а дизайн утримується ущільненим піском.

Хоча цемент і пісок працюватимуть самостійно або змішати один одного, цемент створює кілька проблем, які не використовуються при використанні тільки піском. Тому найкраще використовувати пісок, щоб заповнити тріщини між тарілками.

Процес простий, безлад обмежений, і результат довгий і привабливий. Змішаний пісок не повинен бути спеціальним продуктом, хоча він часто продається як такий. Рекомендує використовувати піщаний герметик над готовою дорогою.

Використання цементу як наповнювача між плиткою має декілька недоліків, найбільша з яких полягає в тому, що вона не забезпечує свободу рухів, на відміну від змішаного піску. При поливу та ущільнення, пісок забезпечує твердий наповнювач, але він все ще рухається, і може адаптуватися до змін температури та седиментації грунту або гравію під пластинами.

Цемент також не так легко застосовувати акуратно між тріщинами, і якщо ви не приймаєте цього досить швидко, він може затвердіти і зіпсувати тип плитки.

Тротуарна плитка також встановлена ​​на міцній основі, наприклад, на подрібненому та фіксованому піску. Оскільки плитка повинна витримувати велику вагу протягом багатьох років, вибір їх належної товщини та правильної установки є вирішальним, щоб запобігти появі руйнуваного пошкодження. База щебеню повинна бути товста від 10 до 15 см.

Вирівнюючи грунт для доріжки, розповсюджуйте шар щебеню протягом 5 см протягом усього сюжету. Використовуючи печатку для пластин, злегка тонуть нарізані шматки бетону. Це завдання виправляє все на своєму місці. Додайте ще 5 см шару щебеню на сайт і знову компактний матеріал. Правильна базова установка створює тверду область для плоскої поверхні.

Фітинги грунту швидко з’являються на рівні поверхні тротуару, якщо площа під ним не була вирівняна або правильно компактна. Пластини можуть бути деформовані та розтріскування, якщо дроблений камінь не є міцною основою, навіть якщо ви використовуєте правильну товщину штабелера.

Якщо плитка тротуарна фіксується правильно, його можна підтримувати як звичайні конкретні сайти. Хороша ідея буде повторно закупорює асфальт кожні кілька років і додаючи зв’язуючий пісок, якщо він з часом з’являється.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS