Статті

У газовій плиті не запалюється конфорка

Газова плита не вмикається, не працює

Побутові печі для приготування їжі, мабуть, єдина техніка, яка завжди потрібна, її стабільна робота дозволяє не бути голодними. Але незалежно від типу: газові або електричні, вони схильні до поломок. Найчастіше, користувачі газових приготувань скаржаться на нездатність включити пристрій: газова плита не працює, паливо не йде, полум’я не спалить, вогонь з’являється і негайно виходить, пальник робить не працює. Дефекти та причини їх появи можуть бути декількома, тут головне – діагностувати їх у часі та шукати допомоги.

Загальні причини, для яких полум’я газової плитки з газоконтролом

Незважаючи на те, що технічні розбивки газовогоконтроллі не є рідкістю, найпоширенішою причиною постійно є пальником газової печі, є звичайними блокуванням. Залишки їжі, що потрапили на деталі, волога або бруд здатні вивести з ладу навіть добре захищені елементи.

  • У випадках, коли полум’я пальників (одного або кількох) не спалахує від електророзпалювання, при цьому характерні клацання іскроутворення відсутні, спробуйте підпалити пальник за допомогою сірників або запальнички – можлива несправність у системі автозапалювання.
  • Якщо вогонь на пальнику пальника з’являється, але газ горить, поки ви тримаєте ручку, я, напевно, відбулася розбивка в системі газоконтрольної системи. Може вийти з електромагнітного клапана або тимчасового. Іноді причиною може бути дріт, що з’єднує термоелемент і обмотку клапана або неправильне положення термоконтакту відносно пальника. З тих же причин, у моделях з газовим латунним кабінетом, духовка виходить.
  • Досить часто після включення газ горить дуже слабо, а після відпускання вимикача – гасне. Такі наслідки можуть виникати через засмічення сопла у форсунці пальника. У той же час температура полум’я недостатньо для отримання термопари EDC, яка буде достатньою для створення бажаного електромагнітного поля при обмотці виконавчого механізму клапана. Крім того, подібні симптоми виникають при недооціненому тиску газу, що надходить з трубопроводу.

Чинники, що призводять до того, що гасне духовка в газовій плиті, такі самі, що і для конфорок варильної поверхні.

Не запалюється газова плита опис причин

Більше 20 років кваліфіковані фахівці нашого сервісу надають ремонтно-побутові послуги в Санкт-Петербурзі. Ціни на послуги наших профі зіставні з пропозиціями приватників та онлайн-сервісів з підбору майстрів, але на відміну від них ми даємо офіційну гарантію на виконані роботи до 2-х років.

READ  Як покласти плитку на землю на дачі

Гарантія на всі роботи до 1 року

Викликає, чому газова духовка виходить

Сьогодні будь-яка домогосподарка має домашні помічники на кухні, тому досить важко уявити сучасну кухню без печі з електричною або газовою печі. Є багато виробників, які довели себе на сучасному ринку (повіки, Гефест, Індес, Даріна).

Більшість виробників пропонують вибір користувачам і виробляють пластини як з газовими, так і електричними печами. Однак іноді трапляється так, що духовка в газовій плиті гасне і приємний процес приготування затьмарюється цим фактом. У той же час, немає виробника (Війло, Гефест, Індес, Даріна) не застрахований проти такого невеликого розбиття.

Коли полум’я виходить через передчасний випуск регулюючої ручки – це один, але іноді це буває, щоб вимкнути піч прямо під час приготування їжі. Що може призвести до такої несправності?

Що робити, коли газова плита погана опіки

Як згадувалося раніше, якщо користувач помітив у роботі газової печі, він спочатку повинен прийняти рішення щодо причин проблеми, і лише тоді приймати будь-які дії (очищення або переміщення пальників).

З будь-якою проблемою в роботі газового обладнання рекомендується викликати майстрів. Фактично, окремі операції можуть бути зроблені самостійно. Наприклад, допускається очищення пальника з сажі та інших забруднюючих речовин, оскільки такий Nagar негативно впливає на режим згоряння повітряно-газової суміші.

Які дії передбачають промивання пластини пальника? Зазвичай ця операція включає наступні маніпуляції:

  • Видалення з поверхні приготування панелі з решіткою, що охоплює пальника, з якою сталася проблема.
  • Сидячи з поверхні кришки пальника (дільник) і вихлопного вихлопного пальника (щоб дістатися до сопла, вам може знадобитися відкрутити ткані пари).
  • Видалення накопичених бруду та жирових залишків.
  • Очищення пальника та його компоненти в очищеному розчині. Рецепт його приготування простий – потрібно змішати миючий засіб з водою у пропорції 10 до 1. Компоненти пальника доцільно залишити в виробленій суміші протягом деякого часу, набагато легше досягти обурення бруду. Для більш ретельного промивання рекомендується використовувати зубну щітку та зубочистку. Після завершення процедури всі елементи повинні бути висушені.
  • Миття сопла та очищення отвору. Ретельне сушіння.
  • Зворотне з’єднання елементів і встановлення до попереднього місця.

Якщо плита оснащена електричним запалюванням, це також може спричинити його переривання.

READ  Фехтування веранди деревини з власними руками

Якщо перфузована промивка не принесла результат і досі присутній нестабільність горіння або полум’я не спостерігається взагалі, цілком ймовірно, що причиною є помилка електричного запалювання. Підтвердьте припущення легко. Тільки один клік на кнопці запалювання, коли світло вимкнено. Якщо колір іскри є жовтий або помаранчевий, блок повинен бути повністю замінений – це непередбачене.

Говорячи про неробочий стан кнопки, варто нагадати. Перша причина злоякісності є елементарна затока важливих елементів з водою під час промивання газової плитки або плитки.

Щоб перевірити цей параметр, потрібно витерти елементи під конями та ручками (спочатку не забудьте вимкнути Power Plates).

Зворотна ситуація забруднення механізмів також призводить до катастрофи. Якщо після натискання кнопки запалювання, пальник не загоряється, необхідно вимкнути плиту від електроенергії та мити всі важливі елементи. Як це зробити прямо нижче.

Електрика немає на декількох пальниках

У сервіс періодично звертаються із проблемою, коли не працює підпал на кількох конфорках, але вони нормально запалюються сірниками. Це може відбутися через свічки. Несправність найчастіше усунена його очищенням або випробувальним дротом. Якщо є пошкодження свічки, його слід замінити.

Причиною відсутності запалювання може бути в кнопці. Пил, жир, сміття призводять до її неправильної роботи або механічної поломки. Якщо її очищення не дало результату, кнопку змінюють.

Газова плита не запалює газову плиту | Ремонт електропередач Газова плита не світиться

Чому не працює електроферей на газовій печі?

Сервісний Центр ПлітХоум пропонує клієнтам професійний ремонт електрозапалювання. Ви можете звернутися до нас за наявності будь-яких ознак проблем. Якщо газ світиться першою спробою або не функціонує кілька свічок, зателефонуйте нам. Ми займаємося відновленням вузлів на кваліфікованому рівні. Якщо не працює електрозапалювання на газовій плиті, до Вас додому приїде досвідчений спеціаліст із усім необхідним інструментом запчастинами для конкретної моделі побутової техніки. У нас є власний склад деталей, що гарантує оперативне усунення неполадок у день звернення або за один візит майстра у зручний для Вас день.

Викликати майстра або Санкт-Петербурзі в СЦ Плітхоум можна за контактним телефоном 8 (495) 228-39-35 або онлайн через форму зворотнього зв’язку. Програми зворотного дзвінка приймаються цілодобово, оператори приймають дзвінки з 8:00 до 23:00 без перерви та вихідних. Ремонт газових пластин виконується щодня, у тому числі у вихідні дні та свята.

Електжиги пошкоджено на двох пальниках

Ситуація спостерігається періодично, коли два пальники не включаються, використовуючи електроекції. У той же час, запалювання пожежного матчу дає позитивний результат. У цьому випадку свічка винен вини. Ремонт пристрою включатиме наступні дії: свічка повинна бути перевірена, чиста, покласти потужний дріт. Можливо, проблема в ньому. Якщо елемент дав тріщину, його необхідно прибрати і поміняти на новий.

READ  Как отмыть плесень с потолка

Несправність кнопки також може призвести до проблем електричної рукоятки. Кнопка може бути забита сміттям або пилом, отримати механічний збиток. Щоб виправити перешкоди у роботі, кнопка замінюється або, якщо це можливо, очищається від пилу та окислення.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS