Статті

Туалет у країні з блоків роблять це самостійно

Туалет країни з вашими руками: побудувати за допомогою фотографій та малюнків з різних матеріалів

Сьогоднішня тема публікації – туалет країни самостійно. Фотографії та малюнки дозволять вам правильно мати справу з появою та розміром дизайну. Багато хто вважає, що поклав вуличну ванну кімнату досить просту. Тим не менш, необхідно керуватися деякими принципами та вимогами, що видання HomemyHome розповість сьогодні.

Кожен може виконувати дачу невелику розміру, але функціональний туалет з сходами

Котеджний туалет робить це самостійно

Давайте подивимося, чи побудувати туалет країни з вашими руками. І давайте почнемо з того, як вибрати місце. Наскільки ми знаємо, туалети повинні бути побудовані не ближче, ніж за 30 метрів від відкритого або закритого джерела води. Переважно, конструкція повинна бути розташована на пагорбі, незалежно від плавки води, не потрапила в вигнуту.

Є розумне питання, чи є добре, добре або добре, і як це зробити, не заразити їх. Для цього, переговори з сусідами на сайті, і з’ясувати, чи мають вони біля поточних свердловин або свердловин.

Потім потрібно виконати вимірювання від передбачуваного місця вашого туалету, до сусідніх свердловин або свердловин. Ще раз ми хочемо підкреслити відстань між вашим туалетом, а найближчі свердловини або свердловини повинні бути не менше 30 метрів. Було б не погано, якщо ви можете взяти з ваших сусідів до сайту квитанції, що вони не заперечують до будівництва вуличного туалету на території, на які ви вказали.

Початок роботи з будівництвом ваших об’єктів, потрібно вирішити, який тип, туалет ви хочете побудувати. Туалети поділяються на кілька типів: це камінь, а з дощок (кадр). Як ви розумієте, що туалет буде дорогим від цегляного туалету, рамки однієї економіки. Під цегляними туалетами потрібна фундамент, а під дерев’яними туалетами, як така не потрібна, вона може бути побудована на дерев’яних стовпах.

Якщо розглядати будівництво туалету у важливості, то найважливішою частиною є CESSPOOL. Коли він будується, необхідно враховувати його обсяг, який повинен платити близько 70 літрів на місяць на людину. Він також повинен бути запечатаний і легко проводити з ями.

Герметичність ями досягається шляхом виготовлення замку від глини, товщиною якої не повинна бути 50 сантиметрів. Для цього дизайну звичайна сталь або пластикова бочка за 200 літрів може бути кращим.

Туалет з піноблоків

Ніж, хороший блок піни? Він легеня, сильний і добре тримає тепло. Під фундаментом такого туалету буде стара цегла чашот, покласти його в два ряди. На вершині цегли лежать гідроізоляція, для якої звичайний каучук може йти.

Потім копати вигнуту, ми покладаємо його, і вставте стовбур, бочка повинна бути на рівні фундаменту. Встановити на підлогу. Для цього на землі закладено поліетиленову плівку (200 МК), а до нього застосовується конкретний розчин з шаром не більше 5 см.

Чекаючи кілька днів, ви можете перейти до будівництва стін нашого туалету. Для того, що ми будемо використовувати піноблоки. Стіна повинна бути побудована стільки, скільки людина може відчувати себе комфортно. Дах ми робимо односторонній. Укладання на стінах поперечних відстань до їх до перукарської стелі, і на ньому є покрівельний матеріал і закріпіть його гвинтами (професійна підлога). Туалет для котеджів готовий. Економічно і швидко!

READ  Гірчиця для усунення витоків у системі опалення

Країна Туалет робить це самостійно особистий досвід

Я хотів би поділитися з вами, шановні читачі, досвід будівництва туалету країни.

Все почалося з того, що мій старий туалет почав повільно йти під землю, і так що в одному прекрасному моменті не піде під час зустрічі, разом з будівництвом було вирішено побудувати новий туалет або, як я зателефонував це, “Россорбанк”.

Матеріал для будівництва:

 • Цемент 15 мішків;
 • Пісок;
 • Каміння;
 • Скляні машини 8 мм 50 метрів;
 • Фанера 9 мм.4 аркуші;
 • Шлакоблок 84 шт.;
 • Бар 10×10.6 метрів;
 • Дошка необрізна 4 метра.7 шт.;
 • Рада 40 мм (на підлозі).6 шт. 1,7 м;
 • Ондулін (бітум гнучкий шифер).6 аркушів;
 • Каналізаційна труба 3 метри;
 • Сидіння для туалету – 1шт;
 • Слов’янські нігті;
 • Самонарізаний гвинт;
 • Бетонозмішувач;
 • Літак;
 • Shoppet;
 • Бензопил;
 • Lobzik;
 • Болгарська;
 • Молоток;
 • Рівень;
 • Кельма;
 • Лопата;
 • Відро;
 • Рулетка;
 • Олівець;

Ми робимо вуличний туалет у країні: варіанти та приклад поетапного будівництва

Всі знають крилатий вираз, який каже, що знайомство з театром починається з вішалки. Я не буду помилково, якщо ми скажемо про дачу, що вона починається з туалету. За його появою та пристроєм, ви можете судити власника. У власнику “поспіху” ця будівля прекрасна і охайна. Немає чернеток і неприємного запаху.

Новачі літніх будинків буде корисною, щоб навчитися своїми руками, ви можете побудувати недорогий і комфортний вуличний туалет.

У цій статті ми розповімо про найпоширеніші види корозійних структур, їх пристрій та розглянути можливість поєднання з іншими літніми будинками.

Класичний туалет країни самостійно

Звичайно, ідеально, якщо у вашій країні є стічні води, але найчастіше це рідко, тому зазвичай будує дерев’яний класичний туалет країни з вибухом. Загалом, все залежить від умов та можливостей, але один абсолютно зрозумілий, без цієї цікавої будівлі в будь-якому місці. І оскільки туалет є невеликою архітектурною формою, ви можете зробити це прикраса вашого сайту. Все залежить від фантазії, але якщо немає такого, то побудуйте міні-будинок з барів та дощок над CESSPOOL, кожен. і дизайн, це питання неповнолітніх.

На цих покрокових фотографіях показано, як зробити класичний туалет країни. На знімках є всі розміри, тому кількість матеріалу можна розрахувати. Крім того, їм знадобиться гвинти для кріплення аксесуарів та інших деталей, пилка, ножівка, долота – взагалі, візьміть всю столярну установку. Будівництво стенду здійснюється, як показано на фото, на початку, основу, кадру, потім корпус, установка даху та дверей.

Найбільш проблемна частина, CESSPOOL. Ця річ не така складна, але труднощі. Його глибина повинна залежати від того, як часто буде використано установа, але принаймні півтора метрів, ширина вимірювача на метр. Ця схема показує, як він повинен виглядати.Можливі інші варіанти, це залежить від багатьох факторів, починаючи від щільності грунту та закінчуючи розташування вашого сайту. Наприклад, якщо є можливість вилучити вміст вигнуту каструлю, то дно та стіни роблять герметично, а з цього розміру, щоб витягнути шланг для перекачування. Правда, взимку можуть бути проблеми, тому ви повинні думати про опалення не тільки приміщення, а й зміст ями.Види та конструкції туалетів та вихлопів можуть бути різними – опитуваними шафами, посланцями, Beytails, а якщо є каналізація, то все легше. Біотушки, звичайно, дорогі задоволення, але ви можете зробити брудний туалет. Такий вид альтернативи біологічному варіанті.Така річ легко зробити з власними руками, це звичайна коробка фанери та дощок. На покрокові фотографії ви можете побачити, як це зробити. Коробка зроблена, вона поклала відро в нього, і, як ви видаляєте вміст у купу компосту. Ось така не-сутна схема циклу речовин у природі.

READ  Як виміряти сидіння туалету

Побудувати туалет з дерева

Оскільки дерев’яна структура легко, воно не вимагає капітальної основи у вигляді пластини або залізобетонної стрічки. Головне завдання Фонду полягає в тому, щоб ізолювати дизайн з землі, а не дати йому наконечнику над вітром вітру. І для цього достатньо розмістити та вирівняти платформу, а потім встановити 4 стовпчиків з блоків, покритих грунтом і розведені в одній площині, що робиться на фотографії.

Після вирівнювання стовпчастої основи на вершині блоків, 2 шари каучуку (гідроізоляція) укладені, а монтаж кадру починається. Технологія покрокової конструкції виглядає так:

 • Виконайте обкладинку фундаментних колон на 100 х 50 мм деревини, з’єднуючи балки між собою в Полтереві. Прикріпіть їх, щоб блокувати анкерні болти.
 • Приходять на периметр обкладинки бару 60 х 40 мм, після чого встановлюють 4 вертикальні стійки з одного матеріалу. Крім того, фронт повинен бути над заднім 15-20 см, щоб забезпечити нахил даху. Підтримує фікс з сталевими кутами та гвинтами.
 • Витримання вертикалі, з’єднати кінці стійок з покрівельним хрестом, виступаючи за розміром туалету на 10 см. Додаткові перемички покласти на висоту 0,9-1 м, а потім встановіть жорсткість ребер (синців) з того ж бара.
 • Продаємо підлогу дощок товсті 3-4 см, попередньо розрізаючи в середині точки.
 • Sveza покрівельні бари з’єднуються з перемичками, покладіть каучукоподібний лист зверху і встановлюйте покрівель з професійного листа, металевої плитки або шиферу.
 • На передньому фасаді, встановіть додаткову стійку та запропонуйте на нього двері. Останній очищений з первинної деревини. Тепер він залишається шити стіни з клаполями або звичайними дошками.

Порада. Якщо ви плануєте якось колір будівництва, то всі дерев’яні елементи потрібно лікувати антисептиком. В іншому випадку достатньо покрити їх відпрацьованим маслом, добре захищаючи деревину від гниття.

У тому ж порядку, зварена або скручена болт-кадрою з металевих профільних труб, які згодом обрізаються професійним підлогою або плоским шифером. Замість традиційних і не надто зручних стільців, ми рекомендуємо придбати та поставити туалет країни. Від звичайного він відрізняється відсутністю водяного затвора, який замерзає взимку.

При необхідності туалет у країні може бути доповнений сусідньою каютою для літньої душі. Це займе німий розширення структури, але, щоб поставити час на обв’язку поперечним перерізом 100 х 100 мм. Щоб побудувати розділ між кабінами, потрібно встановити додатковий промінь, як це реалізується на фотографії.

Доступно про будівництво сорту описано в наступному

Туалет для подачі з CESSPOOL

Відповідальний момент – це установка стовбура під вихворюванням. Коли фундамент достатньо сухий. Я починаю копати яму за барель. Його діаметр 60 см, а висота 90 см. Яма потребує глибини принаймні 1.2 метри, розраховуючи з першого ряду цегли. Ширина ями буде відповідати діаметру бочки.

Коли яма викопана, вона засинає до 30 см з сухою глиною і хорошим трав’яним. Потім, де це необхідно, я встаю ще. Далі я встановлюю бочку. Це повинно бути таким чином, що її вершина виходить на один рівень з першою кільцевої цегли. Шия бочці повинна бути виставлена ​​горизонтально, тому я використовую рівень. У майбутньому, на цьому рівні, я зроблю краватку туалетного підлоги для гідроізоляції з щільної будівельної плівки.

Після встановлення стовбура під CESSPOOL я починаю робити глинистий замок. Тобто, стискайте бічні стінки між бочкою та земною глиною, обережно її втручання. У той же час я намагаюся не переміщати барель з місця. Глиняний замок закінчується на рівні верхнього ряду фундаменту. Провівши цю операцію, переходячи до краватки підлоги з гідроізоляцією. Висушити стягу, ми припускаємо два дні, і починаючи кладку стінок піноблоків.

READ  Який вид гіпсокартону можна приклеювати до плитки

Будівництво туалетного будинку над CESSPOOL

Після того, як вони підготували CESSPOOL, перейдіть до будівництва будинку над ним. Ми пропонуємо вам зрозуміти з нами, як побудувати туалет країни з дерева.

Довжина структури здійснюється сантиметрами 20 шириною. Наприклад, ширина 1 метр, довжина – 1.2. Висота нехай це буде 2,1 метра. Поруч з CESSPOOL, Фонд на відповідних розмірах.

Між фундаментом та дерев’яною рамою, каучук поміщається для ізоляції

На вершині він поклав гідроізоляцію з рубероїда. Рамка дерев’яного бару зібрана рамка та гвинт до фундаменту.

Brous Frame повинна бути оброблена антисептиком

На вершині рамки підлоги підлоги дошки та кріплення з самоорганізаторами. Підлога повинна бути досить сильною, тому товщина дошки приймається не менше 3 см.

Brous Frame повинна бути оброблена антисептиком

Фронт і задній туалетний кантрі з бару.

Передня рама повинна бути 10 см вище тилу

17. Сільський вуличний туалет побудований відео з YouTube

Після чого вони закріплені на землі, викриваючи з рівнем. Зміцнюйте конструкцію поперечних барів.

Хрестові смуги під дахом повинні виконувати перед 0,3 м, ззаду 0,16м

Потім встановіть рамку для п’єдесталу. Його висота становить 0,45 метрів.

Піднесення п’єдесталу здійснюється з урахуванням зручності

На наступному етапі каркас будинку обрізаний. Для цього ідеально підходять імітація деревини. Він має зручне прикріплення шип-канавки. Швейний дизайн починається знизу, дошки закріплені самолюбивами або звичайними цвяхами. Вікно вирізати над дверима.

Термін закріплення термінів, щоб зробити паз. Цей метод не дає вологи, щоб потрапити в паз.

Після цього ми розрізаємо рамку для п’єдесталу. Діра розрізана посередині. Його розмір залежить від ємності, яка буде встановлена ​​всередині. Дно резервуара до закріплення розрізана.

Розмір розрізання отвору у п’єдесталі залежить від резервуара, який буде використовуватися

Потім зробіть дах будинку. Спочатку закріпіть крейди паралельно передній частині структури на невеликій відстані один від одного.

Хрестові пластини для закріплення покрівлі, починаючи з передньої частини структури

Після чого він зшитий від дна козира над дверима. Закріпіть дошки навколо периметру даху.

Дошки, закріплені навколо периметру даху даху, повинні утворювати прямі кути

Тепер він залишається лише для покриття його з шифером. На наступному етапі двері йдуть і висівають на петлі. Монетні рулони фаршировані зверху.

Трубки закривають слоти і не давайте дверей відкривати всередині кімнати

Тоді весь дизайн покритий особливим просоченням вологості захисту та шкідників, а потім фарбує або лаком. Зовні і всередині будівлі, ручки та гачки або обертання.

Туалет у країні, роблять це самостійно – малюнки та розміри

Так що будівництво повністю відповіла на вимоги до цього, креслення має бути розроблений перед будівництвом.

Планування внутрішнього простору, ви повинні переконатися, що зручність та безпека використання Copping. Висота структури не повинна бути менше двох метрів.

До туалету зручно використовувати в темряві, варто планувати постачання електричного освітлення. В іншому випадку необхідно забезпечити невелике вікно вище, щоб забезпечити достатній рівень природного освітлення.

Іноді вікна надаються у дверях. Те саме вікно буде діяти як вентиляція. Якщо його пристрій не передбачено, необхідно встановити вихлопну трубу.

Вибір розміру майбутнього туалету, він повинен бути обов’язковим до області. Для того, щоб всередині літо, це задушливо, варто віддавати перевагу затіненої частини ділянки та витримувати мінімальну відстань до свердловин, свердловин, відкритих водних об’єктів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS