Статті

Туалет робить це самостійно в приватному будинку

Перш за все, вам потрібно вибрати, де буде розташована зручність. Збережіть місце в будівлі з двох поверхів, розмістивши ванну під сходами.

Ми обладнаємо туалет у дерев’яному будинку з каналізацією для того ж принципу, як у будівлі з інших матеріалів:

 • З будівлі до водосховища, звалища з мінімальною глибиною 0,7 м і нахил приблизно 2,5-3 см на метр.
 • Під трубопроводом заклав піщану подушку з шаром 10-15 см.
 • Павільні та теплі червоні труби, суглоби. Дати згодом заснули.
 • Вхідні виведення прикріплення до резервуара для зберігання.
 • Трубопровід вводиться в будинок через отвір у фундаменті та підключення до вітчизняного стояка.
 • У приміщенні на початку туалет фіксується. Її стік з’єднаний з виходом підлоги або стінної виведення труби через манжети гуми та запечатаний силіконом.
 • На туалеті встановлюється танк, до нього підключено гнучкий підводка для очей, який буде забезпечувати воду з мережі водопостачання.

Якщо ви бажаєте в туалетному приміщенні ви можете повісити раковину. Сифон з нього пов’язаний через гофрування та труби до загального трубопроводу.

Як зробити каналізацію на вулиці

Дизайн туалету передбачає закладання зовнішньої частини стічних вод у траншею, глибину якої залежить від клімату в регіоні. Труби використовуються різні – від азбесту, цементу, чавуну, пластику та кераміки. Найпопулярніші вироби з пластмаси.

Для укладання в траншею використовуються виключно спеціальні труби з пластику, зазвичай вони пофарбовані в помаранчеві. У місцях, де збільшено навантаження, щоб бути на грунті або каналізації, виготовляється на великій глибині, перевага повинна бути надана продуктам від більш міцних матеріалів або гофрованих труб (про “глибину каналізації в приватному будинку. Що стосується стандартів “).

Каналізаційні каналізаційні під тиском оснащені під постійним у напрямку зливного шламу, рівним 2%. Для реалізації цього на дні траншеї, піщана подушка товщиною близько 20 сантиметрів подушки.

Як зробити туалет у приватному будинку

Окремі будинки радянських будівель, як правило, не мають звичайних зручностей. У кращому випадку це холодна вода та каналізація, призначена тільки для скидання рідких відходів. Туалетні чаші не ввели список термінових товарів, однак, скільки більше. Сама установка не хитрий, але в цьому випадку не передбачено ні туалетну кімнату, ні відповідні комунікації не надаються проектом. Тому нелегко зробити туалет у приватному будинку, тому що вам потрібно не тільки знайти відповідне місце, а й принести каналізацію, вентиляцію та воду там. Ну, з цим і запуску.

Встановлення зовнішніх стічних вод

У траншеї необхідно покласти на відкритому повітрі стічних мереж. Що стосується його глибини, то з цього питання найкраще проконсультуватися з фахівцями, оскільки вибір злитку траншеї багато в чому залежить від кліматичних умов певного регіону. Якщо ви використовуєте теплоізоляцію, то глибина траншеї може бути мала.

Для зовнішніх каналізації використовуються труби з різних матеріалів:

Найпопулярнішими в даний час є продукти з останнього матеріалу. Якщо переосмислювальна каналізація на відкритому повітрі, то передумова – це створення нахилу 2% у напрямку стоку. У траншеї необхідно залити подушку товщиною 20 см товщиною 20 см, то це добре, щоб розчинити його.

READ  Скільки пластикових панелей у пакеті

Розміри та місце розташування

Поняття “зручність у дворі” поступово йде в минуле. Сьогодні навіть власники малих будинків у селі вважають за краще обладнати туалет прямо в будівлі. Робіть це, якщо на ринку є таке обладнання, наприклад, Septicifs та прості у встановленні ПВХ-труби, легко. Звичайно, при складанні проекту, розташування, дизайн та розмір ванної кімнати у приватному будинку повинні бути обрані так, щоб це було приємно і зручно використовувати цю кімнату.

Виберіть розмір

Відповідно до стандартів SNIP на комунальних приміщеннях, що стосується як ванної кімнати, не повинно бути не більше 20% території будинку. Розміри комбінованого туалету не менше 3.8M2, окрема ванна кімната – 3.3м2, туалет – 1.5m2.

Зазвичай вибирається мінімальна область, оснащення ванної кімнати в країні. І це не дивно, тому що літній будинок, побудований своїми руками, рідко відрізняється великими розмірами.

У житлових котеджах розміром комбінованої ванної кімнати не менше 4.5-5м2. Іноді в заміських будинках є кілька туалетів.

Туалет у приватному будинку це самостійно.

Де знайти туалет

Складання проекту будівлі, експерти радять дотримуватися наступних правил Сануласа:

 • Принаймні одна з стін туалету повинна бути на відкритому повітрі. Вентиляція буде дешевшою.
 • Ванна кімната в заміському будинку або житловому будинку не має біля кухні або їдальні. Зазвичай туалети розташовані поблизу спалень та заготовки або під сходами.
 • Потрібна гідроізоляція на підлозі туалету.
 • Ванна кімната в дерев’яному будинку передбачає обробку стін проти пупка.
 • Якщо проект надає декілька туалетів, вони мають їх на підлозі один над іншим.

Обов’язковий пристрій вентилятора в невеликих будинках не передбачений. Однак експерти радять, все-таки включати його в проекті. Це буде врятувати власників будинку від ризику появи неприємних запахів у житлових приміщеннях.

Snip Starch заборонено відображати двері ванної кімнати в житлових приміщеннях. Також неможливо розмістити туалет над кухнею або житловими кімнатами.

Приправа під туалет у приватному будинку. Методи монтажу підлоги

Встановлення туалету з власними руками у приватному будинку повинна бути виконана з усіма наданими правилами. Для виконання цієї роботи необхідно дотримуватися стандартної технології та намагатися уникнути помилок.

Кріплення на дюбелі

Найпростіший спосіб встановити туалет у приватному будинку з каналізацією є використання спеціальних дюбелів. У більшості випадків вони включені до сантехнічного комплекту. Однак, якщо вони не є, вам доведеться йти до будівельного магазину та купити відсутні кріплення.

 • Між основою та ногами сантехнічного пристрою, потрібно покласти шар гуми або будь-якого аналогічного матеріалу. Завдяки цьому можна буде забезпечити найбільш щільну сусідню.
 • Якщо з будь-якої причини майстер повинен підняти туалет на рівні підлоги, то для цих цілей рекомендується використовувати широку дерев’яну дошку.
 • Після встановлення дюбелів потрібно якомога більше. Інакше тріщини можуть з’явитися на туалеті.
 • Забороняється затримувати гвинти сильно, оскільки надмірне тиск може пошкодити кераміку. Не залишайте і слабке кріплення. Якщо ви дозволяєте таку помилку, дизайн стане нестабільним.

Установка на клею

Цей метод установки туалету в країні вимагає мінімальних витрат. У цьому випадку тривалість процесу установки займе принаймні 12 годин.

 • Найкраще використовувати епоксидний клей, здатний твердо зафіксувати сантехніку, а не розбити з’єднання протягом декількох років.
 • Після встановлення клею можна буде використовувати туалет до туалету лише після 12-18 годин.
 • Перед установкою потрібно вирівняти підлогу і зробити це гладким. Це забезпечить максимальне міцне з’єднання та збільшити термін служби сантехнічного пристрою.
 • Клейова композиція може бути куплена у готовій формі або зробити себе. У другому випадку необхідно змішувати цемент, епоксидну смолу, отверджувач і розчинник у пропорціях 20: 10: 3.5: 2.
 • Нанесіть клей вам потрібний шар 3-4 мм.
READ  Бар від 100 до 200 скільки на Кубі

Установка на тафту

Ця опція встановлення часто використовується у випадках, коли поля закладені у ванній кімнаті. Тафта – це однократний шматок твердого дерева, вирізаний над контурами ніг туалету. Готові дерев’яні заготовки обробляють будь-яким захисним складом (наприклад, оліфой).

 • Товщина тафта повинна бути від 40 до 50 мм.
 • Туалетні чаші повинні бути прикріплені до тафі з гвинтами або гвинтами.
 • Підкладка повинна бути прикріплена до підлоги або до поглиблення в ньому. Другий варіант дозволяє виправити туалет, а не збільшити висоту свого місцезнаходження.

Різновиди туалетів без стічних вод для країни

У сучасному світі це цілком реалістично робити без централізованої системи. Тип будівництва з великою ямою давно став застарілим, оскільки він має ряд серйозних недоліків. На сьогоднішній день існує широкий вибір варіантів дизайну та принципів. Тепер утилізація відходів набагато швидше і безпечніше для навколишнього середовища. Технологія будівництва допомагає також покращити зовнішній вигляд та додати корисні функції. Що може бути туалет у приватному будинку, різні варіанти пристроїв, які не підключені до центральних каналізації:

Кожен з наступних способів має свої плюси і мінуси. Дуже важливо визначити, який метод підходить у конкретній будівлі. Робота над розташуванням деяких туалетів об’ємних і вимагає високих витрат. Слід також зазначити, що певні рішення не можуть бути зняті, а обраний спосіб будівництва захоплюється або зникає протягом довгих років. Важливо бути повністю впевненим у виборі не проводити масштабні реконструкції. Тільки так ви можете вибрати ідеальний туалет у заміському будинку.

Утилізація відходів з використанням веселих технологій

Сучасний дизайн, який дозволяє переробляти життєві відходи у добрива. Будівництво – це три частини в одному механізмі. Перша частина. Контейнер, в якому приходить відходи. Далі, з другого контейнера з фтором, отримані відходи посипаються. В результаті, тоді як контейнер не завершується, первинна обробка проходить. Після первинного циклу контейнер повинен бути порожнім. Важливо мати спеціальну яму переробку, яка допоможе зробити природні добрива. Не важко зрозуміти, чому цей тип обробки займає великий успіх серед власників котеджів. Але Toyan туалет має свої переваги та недоліки:

 • Компактні розміри ідеально підходять для будь-якого будинку з різним макетом.
 • Легко встановити і не вимагає радикальних змін у плані будівлі.
 • Відходи перетворюються на відмінне добриво для рослин.
 • Найбільш екологічно чистий спосіб переробки життєвих відходів.
 • Контейнер невеликий, ви повинні часто змінюватися.
 • Потрібна потужна вентиляція.
 • Існує потреба організувати яму для переробки.

Переробка з використанням хімічного реагенту

Зазвичай туалети, які використовують хімію для чищення відходів, називаються біотом. Це чудовий автономний туалет для заміського будинку, який не займе багато місця. Принцип роботи та дизайну також передбачає використання двох контейнерів. Перший танк покритий спеціальним хімічним реагентом, який допомагає переробляти стоки в однорідній масі. Другий контейнер заповнений водою, що дозволяє вимити всі каналізаційні води. Ви можете набирати воду вручну або витрачати водний трубопровід. У цьому танку ви можете вилити дезінфікуючі засоби більш ефективно позбутися шкідливих мікроорганізмів. У цьому випадку хімія усуває весь неприємний запах, а вентиляція не має значного значення.

 • Не потрібна постійна вентиляція, оскільки запах ефективно усунено хімічними речовинами.
 • Дизайн туалету та компонентів є компактним і вписується в будь-яку інтер’єр ванної кімнати.
 • Всі небезпечні мікроби та бактерії ефективно усунуті дезінфікуючими засобами, що гарантує гігієнічну безпеку
 • Процес очищення та наповнення ємності з спеціальним порошком досить простий, навіть недосвідчена людина зрозуміє інструкцію
 • Необхідно використовувати хімічні речовини, шкідливі для навколишнього середовища.
 • Танк не дуже великий, тому часто необхідно змінити вміст, кожен раз, коли я купив дорогі хімічні речовини.
 • Дизайн не підходить для роботи з постійним розміщенням або використанням у великій родині.
READ  Як очистити сітчасті витяжки з жиру

Біологічна переробка

Інноваційні технології, що має найкращий спосіб очищення для навколишнього середовища. Принцип роботи закладено в осіданні бактерій, які активно розкладаються і обробляють всі шкідливі речовини. Для правильної роботи екосистеми вимагатиме великого водосховища під землею. Цей контейнер повинен бути досить глибоким, щоб бактерії могли вижити в холодному сезоні. Сам водосховище поділяється на кілька відсіків, які допомагають пройти кілька ступенів різного очищення. Крім того, можна зробити антисептик вдома. Цей метод може зайняти певний час, але в той же час зберегти частину готівки. І це не буде гірше, ніж туалет у будинку в котеджі з каналізацією.

 • Найкращий спосіб очистити для навколишнього середовища. Грунт і повітря на сайті будуть безпечними для людських, так і для інших живих істот.
 • Досить великий контейнер для збору нечистістю, який достатньо протягом тривалого часу.
 • Всі неприємні запахи та рідини на вулиці. Будинок завжди буде чистим і свіжим навіть без потужної вентиляції.
 • Сам танк постійно порожній, і все, що вам потрібно для очищення, – просто поповнити запас бактерій.
 • Ви можете з’єднати запаси з оболонками та ванною, тим самим побудувати автономну каналізацію.
 • Потрібно постійно купувати бактерії.
 • Існує ризик того, що у великих заморозках мікроорганізми можуть померти.
 • Процес установки досить складний і вимагає навичок будівництва.

Що підготуватися до будівництва туалету в дерев’яному будинку

На початковому етапі будівництва будинку на малюнках та схемах лежать місце під туалет.

Мийка, туалет і вентиляція, як правило, зібрані до стін та стелі. Після того, як всі перекриття зведені, макети для стін.

Інструменти

 • рулетка;
 • рівень;
 • технічний нож;
 • кут і лінійк;
 • гайкові ключі;
 • електричні дрилі та свердла до нього;
 • молоток;
 • викрутка;
 • ножівка;
 • викрутки;
 • резервуар для підготовки сумішей для роботи;
 • Будівельний міксер;
 • щипці;
 • Одяг для роботи.

Вентиляційний пристрій Sanuce

Ванна кімната з високою вологістю, тому вентиляція тут обов’язково. Найпростіший спосіб оснастити будинок натуральним капотом, через гніздо стельового покриття, закриваючи його з вентиляційною решіткою. Мокрий повітря вийде на нього.

Але така первісна система не завжди трапляється, щоб впоратися з вологістю, неприємними запахами, існує потреба у встановленні примусової вентиляції, що біжить від електрики. Увімкнення креслення може бути пов’язане з вимикачем світла – як тільки хтось входить, вентилятор увімкнеться.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS