Статті

Типи розсувних систем для кабінетів Coupe

Підтримка розсувної системи

Він має верхню та нижню рейку, верхню та нижню валику та профіль, з якого зібрана каркас з жорсткості для дверей. Довідники та профіль виготовляються у двох варіантах сталі та алюмінію, з яких алюміній дорожче та сильніше, а сталь дешевше і менш довговічні. Рейки та профіль можуть бути виготовлені в декількох стандартних кольорах, але завдяки новим технологіям, в наш час можна зробити практично з будь-яким кольором, представленим у каталозі.

Нижній керівництво служить для керування рухом роликів і може бути як врізний, так і виступи. Накладна рейка простішається в установці, а врізний має більш приємний естетичний вигляд і дозволяє зробити дверний лист прямо на підлогу, а рахунок-фактура не дає такої можливості. Це плоска рельєфна профіль, що має два вимірювальні прилади, в яких вставляються нижні валики системи. Двері розташовуються по коліях у шаховому порядку, що й забезпечує їх безперешкодне переміщення щодо один одного. Верхня напрямна являє собою m-подібний тонкостінний профіль, в комірки якого вставляються верхні ролики і служить для підтримки дверей у вертикальному положенні. Жодного суттєвого навантаження ця деталь не несе.

Двері пересуваються по рейці за допомогою двох роликів, які утоплюються в нижню частину дверей. Сам ролик виготовлений з жорсткого пластику, а для дверей з великою масою має металевий рукав, що дозволяє довгим вантажам. Ролик оснащений регуляторною системою з металу і поміщений у металевий корпус. Завдяки цій системі можна відрегулювати положення дверей щодо горизонтальної осі. Це допомагає забезпечити роликам найменше навантаження, а отже, і збільшити термін служби розсувної системи. Стандартно, ролики призначені для 60-100 тисяч дверних отворів, або протягом 15-20 років безперебійної роботи.

Верхні ролики є каретками з пружиною, що притискає їх до верхньої напрямної. Це дозволяє успішніше підтримувати двері в необхідному положенні. Профіль для оформлення дверного листа являє собою P-подібну штампування з поперечним перерізом внутрішнього розриву 6, 10 або 16 міліметрів і служить для надання жорсткості до дверної полотна. На краях профіль має замки, які служать для нього верхні та нижні ролики. Перевагами опорної системи можна вважати простоту складання та надійність в експлуатації. Також опорна система дозволяє виготовляти двері досить великої ваги.

Вибір розсувної системи для шафи купе

У цій статті ми обговоримо переваги та недоліки різних розсувних систем, що застосовуються як двері шаф купе.

Останнім часом було багато пропозицій щодо недорогих систем, головним чином у Китаї, це, здається, не поступається перевіреним аналогам, добре, не ламайтеся. Єдина відмінність, на перший погляд, помічається у товщині та покритті профілю. Але чи це так?

Перше, на що потрібно звернути свою увагу, це матеріал профілю. Розрізняють алюмінієву та сталеву системи для розсувних дверей купе. Давайте розберемо переваги та недоліки кожної з них.

 • Підвісні структури на верхньому посібнику – головне навантаження падає на верхніх роликах;
 • опорні конструкції – у них основний тягар дверей припадає на ролики в нижній напрямній.

Щоб правильно визначити, яку розсувну систему вибрати для шафи-купе, слід враховувати такі рекомендації:

READ  Баня своими руками бюджетный вариант

Найчастіше люди вважають за краще вибрати низькосортну технологію для розсувних дверей гардеробного відсіку. Набагато простіше керувати та більш доступним фінансовим планом. Двері полотно буде рухатися гладко через верхні та нижні ролики, використовуючи останню, як підтримку.

Верхньоопорна технологія буде доречна для вбудованих шаф та повноцінних гардеробних кімнат. Вага всього дизайну повністю переноситься на верхнє кріплення. Це рішення має свої переваги: ​​наприклад, на підлозі немає бар’єрів у формі гідів, що цілком до речі, у перерахованих місцях. Для верхньої напрямної знадобиться також зробити додаткове декорування, так як виробники не надають красі значення, а наголошують на несучій функції.

Провідні виробники роликових розсувних систем для купе

Кілька виробників, що постачаються на російські ринкові механізми розсувних дверей. Найпопулярніші з них є командиром (Польща) та Raum Plus (Німеччина).

Ви також можете виділити як надійні та одночасно бюджетні варіанти – це розсувні системи для гардеробів Krauss (Росія), Арісто (Росія) та Деревина Декор (Китай). Навіть досить об’ємні двері для великих шаф-купе коштують досить недорого.

Окремо це варто відзначити підвісну систему підвіски MAS Caimi (Італія). Стильні та легкі шафи-шафа Master MAS спостерігають відмінно в мінімалістському інтер’єрі.

Командр

У сегменті механізмів розсувних дверей, одна з найвищих якісних та вимогливих брендів є система розсувних дверей командувача. Komandor Roller System виробляється в Польщі. Алюмінієва та сталева стрічка для профілів виготовляються на металургійних заводах Канади з подальшою обробкою в Торонто.

Важливою перевагою даної системи є багатошаровість профільованих алюмінієвих і сталевих листів, а також більш надійний нижній ролик, що має спеціальні зачепи, що перешкоджають зісковзування з напрямних (anti-jump).

Відмінною рисою бренду Komandor є такою ж високою якістю систем, так і високобюльтувальних систем, так і високобюльт-алюмінієвих систем для міжкімнатних перегородок, шаф із гардеробів, а також ідентичності кольорового діапазону командрських профілів у кольорах Польське підприємство Кронополь.

RAUMPLUS

Raumplus (Німеччина) найбільший виробник розсувних механізмів, що має багаторічний досвід та відмінну репутацію. Сьогодні, шафи-купе, що мають високий попит на ринку меблів у Європі, Азії та Росії.

Технологія виготовлення алюмінієвого профілю та розсувної системи Raumplus, мабуть, найбільш досконалою з усіх існуючих виробництв меблів на ринку. Надання певних переваг перед конкурентами допомагає бездоганну якість німецької якості та конструктивну досконалість системи.

Товсті стінки профілю Raumplus надають конструкції жорсткість, а алюміній робить її легшою, завдяки чому гарантійний термін експлуатації шаф з роликовою системою Raumplus 25 років.

Вертикальний профіль дверцята Raumplus має зручний для відкриття, а різноманітна кольорова гама дозволить вам вибрати дизайн, придатний для вашого інтер’єру. Ви можете прикрасити профіль методу анодування під золотом, срібло, шампанське, коньяк або ламінат під кольором вільха, вишні, дуба, червоне дерево, горіх, бук або берези.

Роль напрямної в системі Raumplus виконує верхній горизонтальний профіль, тоді як нижня напрямна несе основне навантаження. Верхні ролики виготовляються з високоміцного пластику, а нижні – металеві підшипники з тефлоновим покриттям, що забезпечують мовчазні розсувні двері. Завдяки такому поєднанні профілів та роликів, шафи купе-купе протягом багатьох років залишаються символом надійності та довговічності.

Абсолют

Можливо, один з кращих алюмінієвих розсувних дверей для виробництва шаф-купе та вбудованих меблів – це абсолютні дверні системи. І в плані дизайну, і в плані якості, вона продумана до дрібниць і відповідає всім сучасним вимогам.

Система Absolut Door Systems включає дві цікаві серії алюмінієвих профілів LAGUNA і KORAL, що відрізняються лаконічним, сучасним дизайном оформлення і великим вибором відтінків металу, з імітаціями під популярні дерев’яні фактури.

READ  Клінкерна плитка для зовнішньої обробки будинку

ARISTO

Спочатку роликова розсувна система Aristo є бюджетним аналогом німецької системи Raumplus. Незначні відмінності в обсязі профілів, товщині металу та складі сплаву дозволяє зберегти спочатку високі якісні характеристики, при значному зниженні кінцевої вартості.

Усі комплектуючі Aristo виготовляються на автоматизованих лініях з використанням найновіших технологій. На заводі функціонують кілька цехів, лабораторія та центр контролю якості продукції. Кожен цех оснащений технологічним обладнанням, що постачається із США, Швейцарії та Японії. Все це є гарантом отримання високоякісного алюмінієвого профілю, що відповідає європейським міжнародним стандартам.

KRAUSS

Алюмінієва розсувна система для шаф-купе KRAUSS поєднує в собі переваги російської та зарубіжної продукції, а як основний компонент використовуються ПВХ смоли японського концерну «MITSUBISHI». Профіль Krauss виготовлений з сплаву алюмінієво-магнію-кремнію, а потім покритий спеціальним порошковим покриттям з основним компонентом екологічної ПВХ-смоли. Всі компоненти зазнають жорсткого технологічного контролю та відповідає всім санітарним та гігієнічним вимогам.

Закупівляючи алюмінієву систему розсувних дверей Krauss, зроблене на рівні найкращих світових зразків, ви можете бути впевненим, що гардероб з цією системою буде служити вам довгий час і без проблем, і протягом багатьох років прикрасить інтер’єр вашого будинку.

Камі

Найкращі розсувні системи для гардеробів Mastermas, MasterLux, Magic, Duo, Duo від SPA Caimi Export (Італія) отримали високу оцінку якості у багатьох країнах. І по праву вважається певним стандартом європейського якості та елегантного дизайну для розсувних клапанів.

Профілі та доріжки підвісної системи Coupe Mastermas Series виготовляється з високоякісного алюмінію. Нестандартний дизайн та бездоганний плавний хід з хорошими характеристиками довговічності дозволяють втілювати проектувальникам ексклюзивні інтер’єрні рішення для преміум сегменту.

Сучасна дорога шафа купе Італія надасть будь-якому інтер’єру незвичайну пишність, вишукану та елегантну атмосферу. Елітна італійська пара чашки з підвісною системою Caimi – застава надійності та довговічності вашої пари чашки.

Розсувні системи Арісто

Основна перевага системи розсувних дверей Арісто – це високоміцний профіль з первинного алюмінію шляхом екструзії. Сила профілю дозволяє зробити двері висотою до 5 метрів. Нижні ролики витримують навантаження до 80 кілограмів і можуть нести двері загальною масою 160 кілограмів. Крім того, особливість арістових профілів можна назвати широким діапазоном кольорів, наданих технологією антиоксидантного покриття на профіль. Профіль охоплює полімерну плівку необхідних кольорів, що завдяки технології травлення міцно прив’язана до нього. Розрахунковий термін експлуатації розсувної системи Aristo становить близько 30 років, або до 110 000 відкриттів-закриттів дверей. Недоліками включають недостатньо ідеальний механізм для підключення профілів, які іноді призводить до довільного відділення, а також відсутність механізму, який не дозволяє нижньому ролику виходити з рейкових рейків.

Підвісна система для гардеробів: як вибрати

Шафи-купе набули популярності, і протягом багатьох років. Причиною цього було спочатку зручність їх використання в невеликих квартирах.

Шафи-купе набули популярності, і протягом багатьох років.

Значно складнішим, порівняно з нижньоопорними, буде встановлення виробу.

На ринку меблів представлені шафи з нижньо- та верхньоопорною системою для розсувних дверей.

Вони вимагають обов’язкового дизайну верхньої частини дверей, як це відкрите.

Що таке механізми розсувних шаф

Механізм для розсувних дверей купе є єдиною, ретельно відрегульованою системою. Він складається з наступних елементів:

 • Верхній і нижній посібник (рельєф), що визначає траєкторію руху дверей.
 • Набори верхнього та нижнього роликів, які забезпечують рух фасаду уздовж нижньої або верхньої рейки, і фіксують його в тій же площині, не дозволяючи потрапити вперед або назад.
READ  Як зробити дах на гаражі зробити це самостійно

Різні розсувні механізми для шаф купе можуть доповнюватися бічними профілями, що замінюють ручку. А також різними аксесуарами для того, щоб зробити дизайн фасаду цікавішим, з можливістю суміщення та надійного кріплення матеріалів на стулці різної товщини.

Також деякі розсувні механізми для шаф-купе можна доповнити стопорами та доводчиками, для більш плавного та безшумного руху стулки та фіксації у закритому стані.

ARES3 – для великої шафи краще не знайти!

ARES3, на відміну від HORUS і ARES2, можна встановити в ширші шафи-купе – довжина напрямної може досягати 2700 мм, тобто 2,7 м. Ширина напрямної 91 мм дозволяє надійно утримувати найбільш масивні двері. Ares3 забезпечує власникам можливість встановлювати скляні та дзеркальні вставки практично будь-якого розміру (спеціальний набір, що зв’язує профіль), оскільки він може витримувати вагу дверної тканини до 120 кг. Завершено з повстяними прокладками, власниками. Колір профілю в останнього варіанта можна підібрати золотий, срібний або бронзовий, за рахунок чого такий комплекс зробить ваш інтер’єр ще краще. Крім того, верхній посібник обладнаний камуфляжем.

Аксесуари для кабінетів Coupe

Шафи купе. Це, перш за все, меблі. Меблі, яка допомагає заощаджувати місце в будинку або офісі. Для дверей кабінету Coupe ковзання, т.Е. не вимагають додаткового місця під час відкривання. Вони впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення, зроблять його яскравішим і комфортабельним і незамінним у кожному будинку. Розсувні шафи купе стають пов’язаними з розсувною системою відкриття та закриття дверей, що здійснюється двері кабінету, і все це тактовно вбудовується в справу Кабміну.

Як згадувалося вище, гардероб має ряд функцій (на відміну від кабінету з гойдалками). це розсувні двері, можливість вбудувати в отвір (вбудована шафа купе), різноманіття зовнішнього вигляду розсувних дверей.

Шафа купе складається з декількох основних елементів, які можна виділити спершу:

У розділі представлені основні деталі зовнішньої продуктивності.

 • Зроблені в алюмінієвому оформленні
 • Заповнення шафа ДСП, МДФ, пластик, скло, дзеркало
 • Рухатися з ДСП 16 мм товщиною, 18 мм, 25 мм
 • На думку креслень і відповідно до стандартних варіантів

У розділі представлені комплекти арматури для складання та встановлення розсувних дверей кабінету. Комплекти розсувних систем для шаф купе поставляються у форматі “зроби сам”, і придатні зібрати самостійно. Розсувні системи поділяються на опорні та підвісні.

 • Завантажте до 100 кг
 • Система розсувного контрольного типу
 • Завантажте до 45 кг
 • розсувна система підвісного типу
 • Завантажте до 30 кг
 • Система підвіски суспензії з нижчою підтримкою
 • Завантажте до 15 кг
 • Розсувна система (світлові двері)
 • Завантажте до 120 кг
 • Розсувний контрольний тип (важкі двері)
 • Завантажте до 100 кг
 • Алюмінієва розсувна система

Аксесуари для кабінетів Coupe

У цьому розділі представлені комплектуючі, з яких складаються двері, розсувні системи та інша фурнітура, необхідна для функціонування.

 • Підшипник
 • Для довідкових і підвісних систем
 • З алюмінію
 • Анодований
 • Самоклеючий і плагін
 • з різними висотами

У розділі представлені аксесуари, які допоможуть вам організувати внутрішній простір. Наповнення можна поділити на наповнення для вбудованих шаф купе та стаціонарних (зроблених із ДСП).

http://mebsam.com/vybor-razdvizhnoj-sistemy.html
https://remokit.ru/blog/kak_vybrat_razdvizhnuju_sistemu_dlja_shkafa_kupe/
https://delay-shkaf.ru/luchshie-razdvizhnye-sistemy-dlya-shkafov-kupe/
https://www.shkaf-kupe.ru/article/obzor-razdvizhnyh-sistem-dlya-shkafov-kupe/
https://berkem.ru/drugoe/podvesnaya-sistema-dlya-shkafov-kupe-kak-pravilno-vybrat/
https://delay-shkaf.ru/razdvizhnye-mehanizmy-dlya-shkafov-kupe/
https://remokit.ru/blog/razdvizhnye_sistemy_dlja_shkafov_kupe_kakie_luchshe/
http://xn7sbghgbefld9bh6axbq1mi.xnp1ai/%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%8B-%D0%B4%D0%BB%D1% 8F-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8 [/Spoiler]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS