Підлога

Теплий підлогу в дерев’яному будинку без стяжки

Вода тепла підлога Valtec в дерев’яному будинку

Бетонна система води нижньої білизни має довгі і скрізь застосовано, існує безліч варіантів та похідних, на нескінченних інтернет-просторах про це ви можете знайти багато інформації. Ця стаття буде говорити про абсолютно новий спосіб водоспального пристрою, ця система також називається “сухим”, “світлом” або “дерев’яним” теплим підлогою. Чому “сухий”? Установка відбувається без наливання бетонних стягів і без використання бетонної бази. Ми взагалі не стикаємося з бетоном. Чому “світло”? Квадратний метр дерев’яної водопостачальної системи важить в десять разів менше квадратного метра бетонного краватку. Зручно використовувати під час реконструкції, коли на базі та допоміжних структурах є значні обмеження навантаження. І, однозначно, ця система використовується для пристрою системи водного опалення в дерев’яному будинку, для цього вона була створена. Коли люди побудують сучасні екологічно чисті дерев’яні будинки, природно, вони хочуть використовувати зручну та ефективну систему. воду без води.

Що таке легка система води тепла на дому? Почнемо опис структури донизу (Рис. один). Є дерев’яні відставання, між якими закладено розетку підлогу, а також ізоляційний матеріал (Пост. вісім). Тоді зал підлоги монтується (Пост. 6) і рельєфи фаршировані на нього (товщиною 25 мм, Пост. 5) з урахуванням креслення труби для води під землею (Рис. 3).

Між рейками необхідно залишити розрив 2 см для подальшого укладання теплорозподільних пластин (Пост. 4). Значення використання цих тарілок закладено в заголовку: розподіл тепла в горизонтальному напрямку, так що відсутність сенсації “смугастого” тепла на поверхні підлоги. Далі, труба для води підлогу щільно зачеплена в пластини, а поліетиленова плівка складається (Пост. 3) Щоб уникнути шумових ефектів через іншу лінійну коефіцієнт експансії матеріалів. Тоді ми поклали один або два аркуші GVL (гіпский лист, Пост. 2). Один. якщо як покриття покриття (Пост. один) Ми використовуємо ламінат, паркетні дошки, лінолеум і т.D., Два аркуші в шафах. якщо ми лежали керамічні плитки.

Кілька слів про тепла розсіювання пластин. Сьогодні російський ринок представляє два види тепла розсіювання пластин для води нижньої білизни. з оцинкованої сталі та алюмінію. “Окінкувка”. більш жорсткий матеріал, алюміній. м’якший, тарілки, як правило, дешевше, ніж з оцинкованої сталі, але також у довговічності, а шляхом легкої установки поступається їм (природно, забезпечується однаковою пристойною якістю іншого матеріалу).

Valtec виробляє теплові розсіювання пластин з оцинкованої сталі (Рис. 4). Це пластина, важлива особливість якої є наявність твердості ребер навколо країв. За відсутності таких країв (як на тарілках інших виробників), пластини повинні бути загвинчені в дерев’яну підлогу, щоб труба не крутила їх і не витягнула з канавок.

І ще один важливий пункт: пластини для розсіювання Valtec призначені для труби діаметром 16 мм. Це принципово.До. Пластини мають омега-образний профіль, який щільно охоплює 70% поверхні металопластикової, PEX або PE-RT труб такий діаметр. Таким чином, забезпечує максимальне теплопостачання від її поверхні та розподіл цієї тепла над поверхнею підлоги. Крім того, сегментні виїмки по всій довжині пластини (Рис. 5) Дозволити, не вдаючись до допомоги ножів або шліфувальника, зробити його перервою, наприклад, при наближенні до стіни, де різання метра більше не потрібний. Оскільки пластина має ширину 125 мм, оптимальний крок укладання труби становить 150 мм.

Ми вже згадували на початку статті про порівняння дерев’яних та бетонних систем водної тепла, я трохи пропоную продовжувати це порівняння.

  Система “легкої” водної тепла підлоги у порівнянні з конкретною системою є:

 • швидше і чисте встановлення;
 • менша інерційна система, швидша відповідь на команди автоматизації;
 • Менше навантаження на перекриття (в 10 разів легше порівняно з бетонною краваткою);
 • Швидке введення в експлуатацію системи, не чекайте три тижні, поки стяжок буде набирати свою силу;
 • Застосування в дерев’яному будинку будівлі, з реконструкціями, з обмеженою висотою приміщень, а також для тимчасових приміщень.
  Відзначаючи переваги “легкого” водного опалювального підлоги, не можна сказати про деякі міни цієї системи:

 • В 1,5 рази дорожче за рахунок матеріалів;
 • Обмежений на 10-12% теплопередачі у порівнянні з “вологою” (бетонною) системою з однаковими початковими даними.

Слід зазначити, що конкретна та дерев’яна система опалення води ні в якому разі не конкурує один з одним. Тільки одна система доповнює інший. Якщо ви будуєте дерев’яний будинок, то ця система для вас.

Варіанти системи підлоги

Вода теплий підлогу без стяжки в дерев’яному будинку має високошвидкісні пінополістирольні пінові панелі, покриті фольгою. Розширений полістирол. теплоізоляційний матеріал, який повністю безпечний для людей. Це екологічно чисті, але в той же час грибок не помножується в ній і форму. Матеріал має високу теплоізоляцію та зберігає свої властивості і висотою (до 85 градусів), а при надзвичайно низьких температурах. Так що навіть якщо ви не експлуатуєте будинок взимку, то теплова підлога, встановлена, збереже її функціональність.

Панелі сплющені безпосередньо на дерев’яній основі. Зверху вони покриті шаром алюмінієвої фольги, що рівномірно розподіляє тепло, а також конкретні стяжки.

Описаний варіант редагування підлоги має ряд помітних переваг:

 • База для підлоги нагріву води, яка встановлюється без конкретних стягів, виявляється досить щільним, але це світло, оскільки полістирол має низьку вагу;
 • Завдяки розширеному полістиролу забезпечується надійна теплоізоляція базової бази;
 • Завдяки алюмінієвій фользі, розподіл тепла горизонтально відбувається;
 • Під трубами, конденсат не утворюється, що деструктивно діє на дерев’яних підлогах;
 • Теплий підлогу підходить для будь-якого покриття, так і за допомогою панелей з фольгою, легко монтувати його досить простим і швидко;
 • Ви можете почати використовувати систему майже на наступний день після встановлення, тоді як конкретна стяжка замерзає приблизно чотири тижні.

На практиці ви можете зробити такий підлогу в будь-якому будинку. Панелі фольги легкі, тому вони покладуть на дерев’яну підлогу, включаючи не нові, а на конкретній основі. У панелях розташовані спеціальні угоди, в яких труби для теплого підлоги. Якщо ви виберете універсальну панель, то, коли він використовується, ви можете встановити труби будь-яким способом укладання (наприклад, викласти змію, одиночну та подвійну, равлику та т.D.). У канавках ви також можете монтувати трубки різних діаметрів, від 16 до 18 мм. Якщо прямі та поворотні канали поєднуються на панелі, це дозволяє зменшити обсяг залишків та оптимізувати витрати.

READ  Нагріті підлоги Плюси та мінуси

На вершині панелей з трубами, встановленими в них, ви можете поставити кінцеве покриття за індивідуальним смаком. Таким чином, система опалення може бути поставлена ​​під ламінат, а під плитку, а під паркетом, включаючи товщину до 2,5 см.

Вода теплий підлоги без стяжки, установка

Панель фольги для основи теплого підлоги без стяжки пропонується розміром 600x400x30mm.

Вода тепла підлога в дерев’яному будинку

У цій статті ми скажемо, про які системи опалення підлог використовуються у будинках з дерев’яними підлогами. Коротко розглянути переваги та недоліки різних систем. На сторінках цього сайту ви можете прочитати про методи прокладання плиток, ламінату, паркетної дошки та лінолеуму на водній системі теплих підлог.

Переваги теплого підлоги системи підлоги на дерев’яних підлогах:

Споживання енергії зменшується, оскільки нагрівання приміщення виникає знизу вгору.

 • Немає конвекційних потоків, що піднімають пил, що є сприятливим для алергії;
 • Під вікнами немає радіаторів, що збирають пил;
 • Безпечний, без нагрівальних елементів Gharii;
 • Не сухе повітря;
 • Корисно для маленьких дітей, які витрачають багато часу на підлозі.

Два типи систем, електрична тепла підлога та водопостачальна система в дерев’яному будинку, як правило, можуть застосовуватися для нагрівання покриття підлоги. На перший погляд, електричний підлогу легше, ніж вода. Але він має ряд значних недоліків.

Недоліки електричного нагрівального підлоги:

теплий, підлогу, дерева, яному, будинку, стяжка
 • Електричні підлоги бояться перегріву, незважаючи на те, що дерев’яне перекриття з мінватою як звукоізоляція є відмінним теплоізолятором;
 • Перевантажте сітку живлення. Зрештою, у багатьох приватних будинках та квартирах немає відповідного запасу електричної енергії;
 • Існує ймовірність короткого замикання;
 • Сучасна та надійна система електричних теплих підлог набагато дорожче, ніж водні підлоги.

Переваги водосховища системи “” Термо-підлога “”:

 • Водні підлоги можуть бути прикріплені до різних джерел теплопостачання, газу та електричного котла, каміна з водою та тепловим насосом;
 • Вона може бути прикріплена до вже існуючої системи водяного опалення;
 • Не залежить від живлення.

Які проблеми виникають з традиційними бетонними водними підлогами?

Бетонні перекриття в кам’яному будинку має надмірну маржу безпеки, настільки значне навантаження з стяжку, в яких розташовані водопровідні труби, не призведе до його знищення.

Якщо ви плануєте заповнити мінімальний шар бетонної стяжки, то тут ви можете чекати MGU. Дерев’яні перекриття, як всі знають, можуть грати в невеликих межах. Такі коливання можуть легко знищити тонкий стяжок і призвести до руйнування водних поверхів.

Інакше це в будинках з дерев’яними підлогами. Дерев’яні підлоги легше, ніж бетонні, але менш довговічні. Дерев’яні балки не призначені для вихідного навантаження 250-300 кг / м2 з бетонної стяжки. Якщо будинок. кадр або дерев’яний, то фундамент і стіни не можуть витримувати незареєстровану вагу.

Вирішує проблему теплої води плаваючої підлоги

Система складається з типових модулів, теплового дисипанта та труб для теплого підлоги.

Ця система просто йде до заздалегідь визначеного плану для простого монтажу, і ви отримуєте відмінну поверхневу теплообмін (60-80 Вт / м2). Це сприяє додатковому, 30 мм, шарі теплоізоляції під трубою.

Для розподілу теплоносія ми використовуємо надійні поліетиленові труби діаметром 16 мм чеська продукція PV-PLAST. Труби призначені для пікового тиску в 10 атмосферах.

Ми описуємо процес монтажу системи “Термо-підлога” на дерев’яній підлозі:

Якщо бетонна підлога першого поверху надається у вашому дерев’яному будинку, то ви можете монтувати його як традиційну систему з стяжкою. Для того, щоб покращити теплоізоляційні властивості теплого підлоги в деревяному будинку, ви можете використовувати легкий, попередньо нагрітий, світлонуючу систему.

Для того, щоб поставити водно-ізольована водна система під підлогою у позбавлення будинку, потрібно використовувати модульне рішення.

Переваги легкого водного нагрівального підлоги:

 • Легкий дизайн;
 • Установка протягом одного дня (вам не потрібно використовувати стягу);
 • Сумісність з будь-яким покриттям підлоги;
 • Без проблем, що підключаються до існуючої системи опалення;
 • Ефективно працює з тепловим насосом;
 • Гладке опалення усуває перевантаження електромережі;
 • Легкий і незалежний контроль температури в кожній схемі.

Вибір матеріалів

Перед укладанням водяних контурів у дерев’яному будинку, потрібно нагріти підлоги. Тому потрібно вибрати 3 групи компонентів:

Серед загальної та доступної ізоляції для теплоізоляції деревних конструкцій найкраще підходять для мінеральної (базальтової) вовни. Це пронизує водяні пари, завдяки чому він добре поєднується з деревом, дає їй можливість “дихати” і не викликає гниття. Інша справа полягає в тому, що при закладі мінватів необхідно забезпечити виїзд і вилучення цих парів, інакше він пройде і припиняє подавати теплоізолятор.

Мінвата та кучеряві пінополістирольні плити

Порада. Для ізоляції першого поверху підлоги краще використовувати базальтове волокно з щільністю 40-80 кг / м³ і товщиною щонайменше 150 мм, а в північних регіонах. 200 мм і багато іншого. На міжповерховому перекритті вийде до товщиною 50-100 мм. Її завдання полягає не в тому, щоб пройти теплий, призначений для верхньої кімнати, у першій кімнаті та подають звукоізоляцію.

Полімерна ізоляція. піна піна, пінополіетилену та екструдовані пінополістирольні піни практично не дозволяють вологи. Тому необхідно застосувати їх з розумом, інакше деревина в місцях контакту з полімером стане чорною і гнилою. Мінімальна товщина матеріалів для теплоізоляції першої поверхи поверхів становить 100 мм, достатньо покласти 20-30 мм у перекритті.

На теплих підлогах без стяжки, придатних на дерев’яних відстані, діаметром 16 і 20 мм очолюють наступні типи труб:

Високоякісні поліетиленові труби (наприклад, від марки REHAU) не дешевше, ніж металевий пластик і не поступаються йому для експлуатаційних властивостей. Отже, висновок: немає принципової різниці між цими типами полімерних трубопроводів, вони однаково добре для теплих підлог.

Методи прокладання води для води для дерев’яного будинку

Мідні труби набагато дорожчі, ніж пластик, і вони важче монтувати і довше. Але, з точки зору теплопередачі, мідь не має рівних, і тому успішно застосовується до пристрою зовнішнього нагрівання будь-яких будівель. Важливий момент: Не використовуйте мідні контури опалення разом з алюмінієвими тепла розсіювання пластин, ці метали абсолютно “не дружні”.

Оскільки теплопровідність алюмінію вище, ніж сталь, то пластини з цього матеріалу є більш переважними (за винятком трубної проводки з міді). Але зауважте, що високоякісні алюмінієві дистриб’ютори більш дорогі, ніж оцинковані в 1.5-4 рази.

Примітка. Ціни на алюмінієві та оцинковані пластини з різних виробників коливаються в широкому діапазоні і не порівнюються, оскільки вони виготовляються з металів різної товщини. Звідси Порада: спробуйте придбати товстостінну продукцію, вони здатні накопичувати та передавати більшу кількість теплової енергії.

Гофрована нержавіюча сталь також є відмінним варіантом

Нещодавно з’явилися матеріали, інтерес є гнучкі гофровані труби з нержавіючої сталі. Вони міцні, встановлені без зварювання та пайки, а також добре передаваючи тепло і можуть бути використані в легких кріпленнях.

READ  Як зробити теплий підлогу в ванні

Розрахунок довжини труби в кожній схемі, етап укладання та температури поверхні представлена ​​в окремій публікації. Перевірте техніку, щоб точно визначити кількість матеріалів.

Встановлення за допомогою технології OUTOR

Техніка широко поширена як найпростіша і доступна в грошових витратах. В якості теплоізоляційного матеріалу, мінвата, труби та пластини можуть бути прийняті тут на своєму владі та фінансових можливостях. Сутність методу полягає в укладання дерев’яних дощок товщиною 20 мм на відстані з прогалинами 2 см для подальшого пристрою води нижньої білизни, як показано на діаграмі:

Між теплоізоляцією та плінтусами, вентиляційним кліренсом (не видно на діаграмі)

Примітка. Аналогічна схема може бути використана в будь-яких житлових будинках, де підлога підлоги виготовляється на відстані, у тому числі на вершині конкретних підстав.

Щоб зробити теплі підлоги цієї технології своїми руками, вам знадобиться звичайне набір сантехнічних та столярних інструментів, а також спеціальні ножиці для різання полімерних труб. Прибуття зовнішнього опалення на перекритті першого поверху (над землею або неочищеним підвалом), дотримуйтесь роботи в цьому порядку:

 • Зливається з нижньою краєм пучків. На вершині, щоб покласти чорні підлоги з товщини товщиною 20 мм, як показано нижче на малюнку.
 • Відправляйте розробок разом з балками з гідроізоляційною плівкою (технічне ім’я. дифузійна мембрана) водонепроникна сторона книги. Спостерігати загрів між полотном щонайменше 10 см і ретельно доказ суглобів двостороння скотч.
 • Пластини мінеральної вати покладіть на вершину гідроізоляції, щоб вони не заморожені, інакше базальтове волокно частково втрачає теплоізоляційні властивості. Товщина ізоляції повинна бути меншою, ніж висота відставання щонайменше 5 см, щоб забезпечити вентиляційний розрив для видалення вологи між поверхнею вовни та майбутніми дерев’яними підлогами.
 • Поширюйте парову плівку на відставання. Поліетилен повинен бути затягнутий і встановлений до дерева дерева, щоб він не дозволив у люміни між пучками.
 • Через відставання під’їжджають дошки товщиною 2 см, відступаючи від стінки 30 мм. Залежно від кроку укладання труб (15 або 20 см), залиште ширину 20 мм 20 мм між дошками для розсилки теплопостачання.
 • Вставте металеві пластини в щілину і поширюйте труби погрітому контуру навколо них, вставляючи їх у ω-формі канавки. Щоб перетворити трубу, скоротити кінці дощок на 10-15 см на цьому місці.
 • Витратьте кінці труб по стінках до теплого підлоги, підключіть їх та перевірте систему щільність. Вересня фінішна підлога.

Методи покладання води тепла на дерев’яних відстані детально показано

Роботи на міжрепорно-перекритті виконуються таким же чином, лише дошками проекту підлоги можуть бути спричинені безпосередньо до відставання від дна. До речі, замість дерева ви можете використовувати OSB тарілки тут, одночасно маркування першого поверху стелі.

Важливий! Не плутайте дифузійну мембрану з пари бар’єрним плівкою, інакше мінвата матиме воду і перестає бути ізоляцією. Гідроізоляція в нижній частині тортів захищає ват від хмуриння ззовні, а верхня плівка не дозволяє пару води проникати. На підлозі інша навпаки. висаджена, мембрана. вершина. Для видалення вологи з ізоляції, служить вентиляційними отворами 5 см і виробляється у стінках дерев’яного будинку.

Поряд з простотою і низькою вартістю, такий спосіб пристрою теплої підлоги води відрізняється одним недоліком. труби можна ставити тільки на «змійки», через що приміщення дерев’яного будинку потрібно розділити на кілька опалення Схеми для досягнення рівномірного розігріву.

Посібник з встановлення полістиролу

Цей спосіб укладання зовнішніх опалювальних контурів дозволяє виконувати роботу набагато швидше і простіше, оскільки це передбачає використання двошарових пластин з пінополістирольної піни з посібниками у вигляді виступаючих бобрів. Для виготовлення пластин використовується полістирол різної щільності. верхній шар довший, дно. м’який.

Зробіть цю схему трубопроводу для опалювальних підлог досить прості

Техніка підходить для будь-яких перекриття з гладкою поверхнею, наприклад, з Фанера OSB (як у будинках з панелями SIP). Теплова підлога на плоскому дерев’яному покритті виготовляються за такою технологією:

 • Накрийте лаги з листами OSB і гвинт їх оцинкованими гвинтами. Якщо робота виконується на дерев’яних підлогах, перекриваються, то між пучками необхідно покласти мінеральну вотьню, як описано у попередньому розділі. Товщина системи полістиролу недостатньо для повної теплоізоляції будівлі нижче.
 • Захистіть на стінах навколо периметру кімнати демпферною стрічкою.
 • Покладіть пінополістирольні плити на плавній електростанції, закріплюючи їх між собою на замках.
 • Встановіть розсіювання пластин відповідно до схеми та етапу укладання трубопроводів, закріплюючи їх між автобусами. Розкручуючи трубу з затоки, вставте його в поглиблення тарілок.
 • Накрийте контур нагріву пластикової плівки, виконуючи голу і хворобу тканини.
 • Маслить основу підлоги гіпсово-волоконних листів (GVL), де зберігати оздоблювальне покриття (популярний варіант. ламінат).

Деталі роботи показані у відеоматеріарі з російського виробника пінополістирольних систем. Rustplock:

Порада. Перед контуром оздоблювального покриття, додайте лінії автомобільних доріг від контурів до колектора розподілу та змішування та випробувані для герметичності (обтиску) 4 бар.

Переваги фігури ізоляції для теплих водних підлог є очевидними. простота та швидкість монтажної роботи, здатність викласти труби не тільки “змія”, але й равлик. Є недоліки:

 • висока вартість;
 • Матеріал може страждати від великих механічних навантажень;
 • Через просвіт між Боббсом, невелика частина тепла споживається на марному нагріванні повітря під покриттям підлоги.

Інші способи укладання труб

База для опалювальних петлі, де можна вставити інші продукти, а інші продукти можуть бути подані:

 • Пластини з полістиролу з готовими канавками;
 • Заводські набори дерев’яних виробів з вирізами для укладання трубопроводів;
 • Листи з полістиролу з щільністю 35 кг / м³, де поглиблення вирізані з власними руками за допомогою спеціального термома.

На додаток до розширеного полістиролу з бандами, полімерні тарілки з готовими поглибленням знаходяться в торговій мережі. Цей варіант підходить для монтажу на рівній поверхні, а всередині перекриття з лагами, що показано на діаграмі:

Теплоізоляційні пластини можуть бути розміщені в інтервалах між відставаннями

Примітка. Недоліки варіанта. необхідність розрізати канавки в відставання для проходження труб і кріплення полімеру на кутах, щоб він не підходить до дерева. Тому пластини з поглибленням краще покласти на основу фанери OSB або вирівнюються дошки.

Набір дерев’яних елементів (ліворуч) та конструкційний полістирол з канавками для труб (праворуч)

Великі плюс дерев’яні комплекти для нагрівального пристрою води. здатність покриття несуть без деформацій, є більшим навантаженням з громіздких меблів. Продукція з вирізами для пластин встановлюються на балки разом з ізоляцією, як описано вище (бренда технологія POWOR). Набір дерев’яних теплих підлоги має лише один недолік. високі цінові матеріали.

Домовласники, які мають час, можуть заощаджувати на полістиролу, купуючи теплові каплиці для горіння канавок та звичайної піни високої щільності. Технологія проста: ізоляційні пластини складаються на вирівняній поверхні, після чого вони повинні розмазати маршрут трубопроводу відповідно до схеми. Залишається встановлювати теплорозподільники та вставляти в них труби.

READ  Як зробити стяжку підлоги на кухні

Палаючі канавки в полістирол теплові

Підлоги підлоги підлоги. це відмінне рішення для тих ситуацій, де неможливо використовувати масивний бетон-стяжок через недостатню кількість елементів дизайну. Крім того, суха водна підлога відрізняється відносно невеликою товщиною, яка дозволяє ефективно застосовувати його в приміщеннях, де втрата навіть невелика кількість вільного простору є критичною. Звичайно, такі системи не можуть працювати як основне нагрівання через низький теплообмін, але вони стануть гарним доповненням до існуючої системи опалення, тим самим робить кімнату якомога комфортно.

Теплий підлогу на дерев’яній підлозі під плиткою. Теплий підлогу: Підготовка під плитку на дерев’яній підлозі

Перш за все готують підлогу під укладанням. Найчастіше нагрівання такого типу розміщується в кімнатах, таких як кухня, туалет і ванна кімната, коридор або коридор. На основі бетонної стяжки або повністю дерев’яної бази. Таким чином, препарат здійснюється по-різному.

Підготовка дерев’яної підлоги. Часто ця основа використовується в приватних будівлях. Дерево. це теплопровідний матеріал, через це теплі підлоги дуже рідко встановлені на ньому. Однак для того, щоб дерев’яна підлога гарантовано підтримувати тепло, вона покрита плиткою. Такий підлогу буде нагріватися всю зиму, що дуже важливо, якщо діти живуть вдома. Порядок встановлення:

 • Між відставанням, встановіть випарю, а на вершині відставання. ізоляційний матеріал. Parobarrier допоможе ізоляції тримати тепло.
 • Потім уклав дизайн дощок.
 • Верхня сталь гідроізоляція.

Таким чином, ви можете підготувати підлогу деревини. Звичайно, це лише один з варіантів. Варто відзначити, що підлога не повинна бути з дефектами. Також цей вид підлоги дозволяється покрити ДСП. Дійсно, під час встановлення на ДСП, отвори під трубами можуть бути надані. Цей варіант буде міцним і вологістю.

На цьому етапі підготовка вважається повною, тепер ви можете зробити встановлення підлог з підігрівом. Встановлення кожного типу теплого поверху буде відрізнятися залежно від того, який вибрано джерело тепла.

Матеріали монтажні води

Перед укладанням труб, підлога в приміщенні заклала фундамент для дерева або полістиролу з трубними каналами. Труби закриті гідроізоляційними плитами.

Труби для сексу виготовляються з різних матеріалів: мідь, зшитий поліетилен або пропілен, металопластичний. Найчастіше використовуються поліетиленові труби, оскільки вони легко встановлюються, міцні, стійкі до впливу агресивного середовища та недорогого. У системі, зібраної з таких труб, можна використовувати різні антифризу, а не просто воду, а без найменшого пошкодження труб.

теплий, підлогу, дерева, яному, будинку, стяжка

У трубному магазині продаються продані в затоці. Після доставки, це строго забороняється видалити з петлі кипіння і просто витягнути труби, оскільки це може призвести до появи труб. Ви можете розслабитися безпосередньо під час встановлення контуру, поступово, щоб уникнути появи шансів.

Для теплоізоляційних баз рекомендується вибирати полістирольні пінові килимки. Вони забезпечують оптимальну теплоізоляцію, а на них є канавки та виступи, що значною мірою полегшують укладання труб з необхідним кроком без проведення додаткових маршрусів. Розмір однієї пластини становить 50×100 см, серед себе вони закріплені спеціальним замком.

Теплий підлогу в дерев’яному будинку bech краватку зробити це самостійно.

Популярний розчин. це підлоги води. Він виготовлений з дерев’яних модулів з трубами для труб. Модулі відрізняються шириною: вони можуть бути 13, 18 і 28 см. Вам потрібно вибрати модулі, що спираються на крок трубопроводу.

теплий, підлогу, дерева, яному, будинку, стяжка

Щоб встановити систему, ви повинні придбати спеціальну оцинковану сталь або алюмінієві пластини. Теплова розсіювання пластини з алюмінію необхідна для перерозподілу тепла по нижній поверхні покриття покриття. Діючи на нижній частині покриття покриття, тим самим забезпечує нагрівання поверхні підлоги та збільшення температури приміщення.

Нагнітальний вузол та колектор голови

Змішувальний вузол з циркуляційним насосом зліва. Право, до сайту змішування прикріплюється до колектора купи труби.

Кожна кімната з теплим підлогою є принаймні одним контуром (одна петля). Всі ці контури повинні якось поєднуватись в один і прикріпити до котла або іншого джерела тепла. Обидва кінці труби кожної контуру висоти прикріплюються до колектора.

Колектор теплого підлоги повинен виконувати три завдання:

 • Від’єднайте, заблокуйте подачу води до кожної окремої петлі нагрівання підлоги.
 • Налаштуйте швидкість потоку теплоносія у петлі теплого поверху залежно від температури повітряного внутрішнього або температури поверхні підлоги.
 • Налаштуйте гідравлічний опір петлі прихованого підлоги, щоб збалансувати, зробити це те ж саме у всіх схемах, прикріплених до колектора.

Для виконання цих завдань на кормух з боку кормів, управляються закритими клапанами вручну. Від річки, регулюючі клапани встановлюються з сервоприводом. Клапан через сервоприводить термостат, який регулює потік теплоносія в ланцюзі теплого поверху залежно від температури поверхні підлоги та температури повітря в кімнаті. Той самий клапан, за допомогою спеціального ключа регулює гідравлічний опір петлі теплого поверху.

Насолоджуваний підлоги вузол

Максимальна температура теплоносія у системі теплого підлоги не повинна перевищувати 45-55 o. Для системи опалення з радіаторами температура води повинна бути більше. Опалювальні котли також призначені для роботи з вищою температурою теплоносія.

Насосний вузол виконує наступні функції:

 • Знижує температуру теплоносія, яка походить від котла прямим трубопроводом, подаючи охолоджувальну воду з повернення (підмежі) у нього.
 • Забезпечує циркуляцію теплоносія в петлях труб нагрівального підлоги. Теплоізоляційна система має високу гідравлічну стійкість, щоб подолати, який необхідний встановлення одного насоса.
 • Захищає підлоги від перегріву. Якщо перегрітий теплоносій буде йти на підлоги, циркуляційний насос зупиниться.

Максимальна температура нагрівальної води, що подається до труб теплового центру, встановлюється шляхом введення блоку змішування.

Етапи покладання води Теплий підлоги без стяжки

Варто зазначити, що установка систем води без стяжки супроводжується меншим пилом та брудом. Крім того, плюс теплі підлоги без стяжки. здатність готувати їх під плитку, ламінат та будь-яке інше покриття, не чекаючи бетону до бетону.

Матеріал для укладання

Перед встановленням водного підлоги без краватки потрібно придбати зовнішнє покриття (плитка, ламінат), і весь матеріал для дизайну.

Основною функцією цього будинку надається трубам, що є міддю, від зшитого поліетилену та пропілену, або металопластику. Найчастіше придатні продукти з поліетилену, оскільки вони не дорогі, довговічні, вони не бояться впливу агресивних середовищ, а процес їх установки не звільняється.

Теплоносія тут може служити як воду, так і для різних антифризів. Для продажу труби приходять у прихованому стані, у затоках. Петлі з Бабинов забороняється видалити до встановлення продукту, оскільки шанси можуть сформувати. Сміливий матеріал поступово при встановленні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS