Статті

Теплиці з пластикових труб це самостійно

Які труби вибирають

Виготовляйте рамку для теплиці з власними руками, ви можете використовувати пластикові труби різного діаметру (16 110 мм), можлива довжина – 2 5 метрів. Крім того, можна зробити їх з водонепроникних ПВХ труб, поліпропілену (ППР) або з поліетилену, що мають низький тиск, але з високою щільністю.

Підходящі труби з алюмінієвим або скловолокном, але їх вартість вище. Рекомендується приймати труби з різними діаметрами для різних частин дизайну.

При виборі необхідно враховувати наявність зварювального обладнання, яке призначено для зварювання труб з пластику та досвіду такої роботи. Хоча процес простий, і кожен буде впоратися з ним.

Чому беруть ПВХ труби як основу

Щоб зробити парниковий кадр, нещодавно використовувався в основному деревина або метал. Обидва з цих матеріалів мають значні недоліки.

Дерев’яні конструкції погано терплять підвищену вологість, яка створюється в теплиці. Металевий профіль дорогий, він русти з часом. І дерев’яні та металеві конструкції повинні періодично пофарбувати.

Практично досконалий матеріал для будівництва виявився пластиковими водопровідними трубами. Теплиця з pkv роблять з вашими власними руками може кожен. Вони довговічні, не бояться сонця та опадів, не вимагають живопису, елагії та збереження форми. Крім того, вони набагато дешевше, ніж метал. Більшість приватних теплиць зроблені з них.

Для роботи з металом та деревом потрібно кваліфікацію. Металеві конструкції з’єднані зварюванням, вони повинні вирізати шліфувальну машину. Щоб згинати радіус, потрібні спеціальні пристрої. Через тяжкість не може обійтися, без принаймні одного помічника. Самостійно з зварюванням не кожен.

Для дерева, мені також потрібно принаймні мінімальний досвід. Її потрібно обробляти, щоб захистити від гнилі, грибку, комах. З дошки важко зробити теплицю з дуговою аркою. Так само, як з металом, установка без помічника важко.

Але зробити саму парницю з пластикових труб легко і одна людина за дуже короткий проміжок часу. Такі стрижні легко зігнуті, не ламаючись.

Досить виправити один кінець на Землі, щоб він міг витримати ідеальний купол. Підтримка такого як близнюк і трійники підходять для з’єднання. Це вимагатиме трубопровідного паяного заліза або клею для ПВВ. Також можна підключити за допомогою затискачів і гвинтів.

Як зробити теплицю з пластикових труб з власними руками: тимчасові та капітальні конструкції

Прибутковість полікарбонатних теплиць на металевій рамці викликає величезні сумніви від більшості покупців. Що не дивно, зважаючи на їх високу вартість з виготовленням, доставкою та складанням на сюжет, а також копійні витрати на сезонні овочі. Вони користуються, тільки якщо вони використовуються для вирощування великих обсягів продукції для продажу. Якщо вам доведеться займатися похмурою “для себе”, достатньо знати, як зробити теплицю з пластикових труб з вашими руками: воно буде коштувати дешевше, а ідеально справлятися з завданнями, призначеними йому.

Виробництво кроку

Подумайте, як побудувати теплицю з поліпропіленових труб з власними руками. Цей процес буде розібраний крок за кроком.

Фундамент

До початку будівництва теплиці потрібно вирівняти місце, де воно буде проведено. Для цього розмістити на підставі місця майбутнього теплиця з використанням кілочок і мотузки. Після цього сайт перевіряється рівнем. Якщо є схил більш ніж одного ступеня, проводиться повторне вирівнювання. Під фундаментом необхідно зробити подушку піску, товщиною якої буде п’ять-десять сантиметрів.

READ  Як зробити корону ПВХ труби

Зазвичай, як фундамент для таких приміщень, лісовий стрижень використовується з поперечним перерізом від 10 до 10 сантиметрів. Він розподіляє навантаження рівномірно і може служити близько десяти п’ятнадцяти років. Його вартість низька, а установка може бути виконана відносно швидко.

Якщо говорити про створення фундаменту, алгоритм дій включатимуть ряд послідовних дій.

 • Деревина виливається у розмір майбутньої будівлі, просочується антисептичними засобами в області нижніх коронок, після чого він смоктав. До речі, для обробки деревини з антисептиком краще за допомогою обприскувача.
 • Асамблея фундаменту починається безпосередньо на ділянці. Ліс розміщений на піщаній подушці або цегляному допоміжних стовпцях. Розмір перевірки.
 • Розміщувати. Він з’єднаний один з одним з використанням самопічки та металовидів. Якщо довжини недостатньо, бар кріпиться з дужками. Якщо вам потрібна високоякісна зчеплення з землею, ви можете застосувати особливий праймер. Всі кріплення повинні бути захищені від корозії.
 • Підключення піску на периметрі фундаменту з кінцевим фіксацією. Ви також можете негайно зробити доріжки та захистити ліжко.

Кадр

Асамблея парникової рами починається з виробництва труб відповідного розміру. Після виконання сегментів бажаного розміру, краще відмітити їх з ручкою Felt-Tip, щоб не заплутати. Залежно від характеристик теплиці, будуть потрібні розділи труб відповідних розмірів. Інші елементи типу каркасних кадрів, стяжки кінцевих типів та двері будуть відключені, коли встановлено.

Ми розглянемо створення рамки на прикладі Асамблеї теплиці з параметрами:

Отже, щоб створити рамку парникової трубки, необхідно створити певний алгоритм дій.

 • Труби довжиною 1,9 метри, які призначені для утворення п’яти арків проміжного типу, пов’язані парами з використанням хреста.
 • Арка обличчя поєднуються з трьома трійками чотирьох сегментів труб. Два з них довжиною 1,4 метрів утворюють дуги з боків, прикріплені до трійників з боку сорок Fi-ступеня, так що, коли треба було згинати арку в дузі, були спрямовані Tempeckers. Згодом прикріплені стелажі відкриваючі двері. Зараз 46-сантиметр трубних сегментів з’єднуються з 90-ступенем Tee і об’єднуються в одну систему. До речі, близька сторона зазначеного трійника надсилається перпендикулярно осі Ті з кутом 45 градусів.
 • Асамблея двох нижніх стягів з боків шести 65-сантиметрових елементів труби та п’ять трійки однолістового шару для кожного краватка.

Виходи чаю надсилаються виключно в одному напрямку, оскільки будуть прикріплені дуги.

 • Асамблея двох кінцевих стягів з сегментів труб 76 сантиметрів та двох трійки одного-зупиненого типу на стяжці.
 • Ми виконуємо збори дверей. Для цього виправлення сегментів труби довжиною 180 сантиметрів до нижніх трійників, після чого ми підключаємо їх з однаковими трійниками та 76-сантиметровими перемичками. Тепер ми дотримуємося трійників 10-сантиметрових труб, що буде гарячим продовженням. Тоді їм доведеться скоротити розмір, коли док-станція з аркою.
 • Ми виробляємо утворення стін типу обличчя. Існує чітка сполука з використанням стійок і трійників та рішень двокласного типу в ньому. У верхній частині труби вирізати потрібний розмір.
 • Тепер починається рамка збірки на фундаменті. Щоб зробити це самостійно, установка однієї дуги кінцевого типу та його з’єднання зі стяжками нижче. Встановлення перших арків середнього плану до трійників на стяжці нижче та подальшого підключення до кінця, використовуючи 65-сантиметр перемичку. Після чого фіксуються арки проміжного типу. Ми виконуємо встановлення другої стіни стін, з’єднуючи його з верхньою та нижньою стяжкою, розташованими з боків.
 • Ми виконуємо тест діагоналей кадру, і якщо є потреба, ми виконуємо це вирівнювання. Тепер закріпіть на бару, використовуючи металеві води та самонарізані гвинти.
 • Встановлення бічних стяжок. Вони прикріплені до спеціальних меблевих болтів на висоті 140-160 сантиметрів від двох сторін зсередини теплиці. Для гарної жорсткості ви можете прикріпити додаткові зв’язки поздовжньої форми.
 • Збір сил та дверей здійснюється за кресленнями з кутів, обрізання труб та трійників. Закріпіть вікна до шарнірних кадрів, використовуючи самостійне використання.
 • Тепер випливає з фіксації дверей, використовуючи петлі у отворах. Встановлення встановлення стягів кінцевої трубки за кресленнями, прикріплення гвинта типу меблів.
READ  Як зробити силікону вдома

Стругання

Тепер давайте поговоримо про обробку теплиці. Найчастіше приймають такий матеріал для краю, як полікарбонат.

У нього є багато переваг:

 • двошарова стільникова структура, яка ідеально затримує тепло;
 • хороша механічна міцність;
 • Стійкість до променів ультрафіолету;
 • Швидка установка;
 • Досить довгий час – принаймні п’ять років.

Але матеріал має і мінуси:

 • Це занадто швидко відображає промені сонця;
 • Бідний допускає фізичний вплив;
 • З неправильною установкою, волога накопичується всередині матеріалу, через який матеріал стає більш нудним.

Отже, для покриття полікарбонату теплиці слід проводити кілька послідовних дій.

 • Зніміть плівку і позначте верхню частину фломасу (плівка, як правило, колір, на якому є логотип компанії). Краще виконувати пару військ на всіх аркушах.
 • Вирізати полікарбонат для стін типу обличчя. Вам потрібно зробити регулярний лист і вирізати його на три частини 2 на 2 метри. Одна частина повинна бути прикріплена до кінця теплиць, так що порожнина була відправлена ​​вертикально. Залишив ліву сторону відповідного краю і фрет-наконечника ручка дугових контурів до лівої стійки і вниз від нього. З правильним краєм повторіть дії. В результаті ми повинні отримати два контури напівфабрикату. Використовуючи електролійний велосипед або нож монтажного типу, вирізати їх невеликою допорядкою за три-п’ять сантиметрів. Те ж саме здійснюється з другим кінцем.
 • Фіксація різьблених елементів зроблено з використанням саморозвиток з термошабамі з викруткою. Відстань між вкладеннями повинна бути 0,3-0,5 метра. Краще не прищеплювати матеріал. Якщо існувало надлишок, вони розрізані ножем.
 • Третій розріз використовується для обрізання отворів та дверей. Лист налаштовується до дор відповідно до вертикалі. Зважування дверей з маржею, після чого прогали вирізані і прикріплені до дверей і вікон. Арка над дверима вирізана з залишкових частин матеріалу.
 • Тепер The Greenhouse Top закривається, кладвши лист над двома і вирівнюючи один з нижніх країв, а другий скорочує. Вони закріплені в кутах.
 • У місці приєднується до першого двадцятого аркуша. Тепер кути прикріплені самореклама знизу і до дуг на відстані 0,4-0,6 метрів.

Опис будівництва

Є багато варіантів для різних теплиць, великих та малих, а також матеріалів для їх будівництва. Що вибрати для домашніх теплиць, які можуть бути встановлені самостійно, і за один день? Одним з найважливіших критеріїв відбору є сила та відносна довговічність дизайну, з цього головним чином і повинні бути продовжені під час зняття домашніх теплиць.

Найбільш надійний, стійкий і недорогий – це теплиця з пластмасовою трубкою.

Парниковий огірок з поліпропіленових труб з власними руками!

Якщо ваш бюджет обмежений, то ви обов’язково будете зацікавлені в моделях з пластикових труб. Порівняно з дорожчими аналогами, такий дизайн має ряд переваг. Найважливішими з переваг є можливість швидкого будівництва та розбирання теплиці, яка дозволяє самостійно вибрати розміри структури та, якщо необхідно, складіть його на зиму для зберігання в приміщенні. Зверніть увагу, що пластикові труби – універсальний матеріал. Вона виходить не тільки для створення теплиць, але й для будівництва країн лавки та голки. Дізнайтеся більше про будівництво альтанки з пластикових труб, читайте тут.

Сьогодні є багато тепличних модифікацій, придатних для домашньої зелені та овочів. Ми тільки даємо найбільш поширені судини теплиць з плівкових та пластикових труб:

 • Дизайн архівного типу з плівковим покриттям;
 • Подвійна теплиця з плівковим покриттям;
 • Конструкції арочних типів з PEGS;
 • Пластмасові труби з трійниками.
READ  Сталеві опалювальні радіатори з нижчими підключеннями

Які конструкції можуть бути створені з ПВХ-труб

Варіанти можуть бути декількома. Однак обробляються збори та встановлення теплиці пластику – процес, який не повинен викликати труднощів. Це пов’язано з тим, що з основним матеріалом просто працює.

Сьогоднішній асортимент будівельних магазинів дозволяє знайти пластикові труби будь-якої довжини та розмірів. Завдяки цьому ви можете побудувати парниковий кадр будь-якої форми та розмірів на сайті.

[Попередження] Використання малюнків, які в Інтернеті є багато, домашній майстер буде легко бути з вашими руками, щоб створити теплицю арочної форми – це саме така особлива популярність серед доліт.[/ alert]

Все, тому що це вони досить сильні і найбільш стійкі. У той же час мінімум кріплення робить встановлення кадру не настільки дорогою.

Крім того, можна вивчити версії теплиць з ПВХ-труб з однією таблицею або кістковою дахом. Примітно, що останній дозволяється використовувати як незалежні будівлі, встановивши їх у будь-якій відповідній точці. І теплиці з односторонньою дахом часто стають розширенням для дому.

Типи конструкцій

Заслужіти можуть бути виготовлені з власними руками з поліпропіленових труб капіталом або складними.

Домашні теплиці з поліпропіленових труб можна розділити на наступне:

Вибір дизайну та розміру теплиці, необхідно визначити свою мету. Якщо плани вирощувати продукти лише для особистого споживання, ви можете створити теплицю шириною приблизно 3 м, висотою 2-2,5 м, довжина від 4 до 12 м. Теплиця з рамкою у вигляді арки набагато легше зробити себе, ніж прямокутним. Для виготовлення теплиці з прямокутною рамкою або ще більш складною формою, потрібно зробити точні розрахунки, намалювати схему, забезпечуючи додаткові елементи для більшої жорсткості структури. Велика кількість сполучних деталей зменшує стабільність кадру і робить його дорожче. Найпростіша версія теплиці полягає в тому, щоб встановити дуги над ліжком та покриття з будь-яким матеріалом спостерігача.

Створення теплиці з пластикових ПВХ труб з власними руками

Для власників домогосподарств, будівництво теплиць є чудовим способом захистити всі теплові люблячі рослини та культури від морозу в холодну сезон. Є готові рамки для сезонних структур, що характеризуються розмірами, виробничим матеріалом та ціною. Встановіть теплицю або теплицю, може бути незалежно від досить доступного. Найчастіше, недорогі та легкі, але сильно міцні пластикові труби використовуються для цих цілей.

З ПВХ труб, ви можете побудувати теплицю будь-яких розмірів

Переваги та недоліки пластикових труб для будівництва

Теплиці має багато переваг і досить недоліків.

Переваги

Наявність – така теплиця буде коштувати будь-які інші аналоги

Легка збірка – така теплиця легко побудована та виготовлена, а з незрозумілою (наприклад, взимку), ви завжди можете розібратися і зберігати десь.

Універсальність – можна використовувати в різних місцях.

Легко – при необхідності перемістіть його з місця на місце, це можна зробити, навіть не розібраний дизайн.

Довговічність – пластикові труби абсолютно міцні, не бояться вологих, холодних, тепла, випаровування, грибку, гниття. Може прийти до знебарвлення плівки або артикуляції (від часті побудови-розбирання), але заміна також буде коштувати досить дешево.

Естетика – теплиця з пластикових труб завжди виглядає яскраво і не виглядає як домашнє від подруги.

Безпека – така теплиця абсолютно безпечна для рослин та грунту.

Пластикова труба діаметром 20 мм – відмінний матеріал для легкої теплиці

недоліки

Весь матеріал повинен бути куплений відповідно до розрахунку. Не виходять з сорочками.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS