Статті

Тенісний стіл з власними руками з OSB

Гойдатися і нехай столові ноги

Тенісний стіл повинен бути дуже стабільним. Його основа, металева рамка, повинна бути зроблена на совісті.

 • Профільна труба: 4 шт. 1,5 м.
 • Кутова сталь: 4 шт. 1 м і 4 шт. 2 м.
 • Решта кута поділяється на 8 частин 0,5 метрів.

Два різання труб, розташованих паралельно і зварювання разом з одним двома двовимірними перехрестями кутової сталі. Перший встановлений до 20 см від верхнього краю ноги, другий – 70 см нижче першого.

Спочатку ми збираємо кадр на міліметрових патчах, вирівнюючи діагональ, утворений всередині прямокутника, і тільки тоді підбирають шви герметично. Друга пара ніг збирається так само.

На місці установки столу вам потрібен пряний і шнурок, щоб розмістити прямокутник 150×100 см. З відступом 10 см у кожному напрямку від мережива, стрижень видаляється, а невелика траншея глибини в шпилі або трохи більше, дно має бути очищено. У кутах траншеї потрібно копати чотири наслідки з глибиною 7580 см і шириною 50 см, щоб центр поставився саме на PEG Markup.

У кожній ямі залити 1015 см сухого піску і прилипати ноги так, щоб верхні кінці 80 см над грунтом. Вирівняйте ноги в горизонтальній площині, використовуючи довге правило та рівень стійки, процес буде більш зручним, якщо ми покласти зламану цеглу під нижнім перехрестям. Підключіть пари ноги між собою з 1,5-метровими сегментами кута, зміщують місця кріплення з зварюванням на 5060 мм нижче поздовжнього перекладу. Після монтажу рамки фундаменту, він повинен отримати від ями, відтепер без допомоги партнера ви не можете зробити.

100 мм від нижнього кінця ноги 50 см сегментів кута зварює хрестоподібні іпотеки, які будуть тримати таблицю в грунті. Кожен зварювальний шов на продукті повинен бути очищений за допомогою шлаку, при необхідності, застосовувати метал зверху. Після знежирення труби з ацетоном і покритий фосфатним праймером, то застосовуючи два шари емалі будь-якого типу.

Після сушіння рамка встановлюється на місці, але зараз для вирівнювання потрібно витягнути ноги в піску з сільськими ударами на їхніх верхніх кінцях до рівня 75 см від грунту. Після цього яма покрита зламаною цеглиною у землі і проливає відро з води кожні 25 см.

Як тільки ноги встановлені на місці, ви повинні вивести верхній кінці на рівні. Розміщення на ноги попарне профіль з рівнем бульбашки, перевіряється горизонтальна площина. При необхідності довжина ніг регулюється, збільшуючи надлишок кутових шліфувальних машин.

На кожній нозі зверху необхідно закріпити квадратну плату або трикутну листової сталі товщиною 2 мм. Прямий кут пластини вирівняний у зовнішньому куті кожної підтримки, так що основна частина стоїть перед таблицею.

Ми робимо складний тенісний стіл з вашими руками: малюнки, розміри, фотографії

Всім привіт! Я думаю, серед вас є багато шанувальників пінг-понг або настільного тенісу. Це досить захоплюючий і об’єктивно корисний вид спорту, розвиваюча людина у всіх напрямках. Тому було б цікаво навчитися робити складний тенісний стіл з вашими руками та вивчення особливостей монтажу монолітного дизайну.

Таблиці тенісу широко використовуються не тільки для вулиці, але й для квартир. Якщо розмір приміщення дозволяє, то помістіть таблицю для цікавої гри, буде дуже корисним.

READ  Розміри барів для ящика під підкладкою

Окремо розглянемо приклад монтажу монолітного дизайну та складання таблиці. Обидва варіанти будуть відповідати різним ситуаціям.

Які матеріали можна використовувати для виробництва

При виборі матеріалів для столу, виготовленого власними руками, ви можете залишатися на листовій фанері, OSP та ДСП. Кожен з них зможе забезпечити необхідну висоту відскоку стандартного м’яча, падаючи з висоти 30 см, дорівнює 23 см, як зазначено у загальноприйнятих стандартах.

Фанера

В даний час ринок представляє широкий спектр фанерних листів, що відповідають наступним розмірам:

З такого матеріалу ви можете зробити складаний стільницю, що складається з двох половини, після обрізання за вказаним розміром тільки з одного боку. Крім того, поверхня фанери не вимагає додаткової обробки, яка заощадить час і гроші. Однак при покупці фанерних листів, бажано віддавати перевагу продукту I та II різновиду маркування “SH1”, свідчить про наявність поверхні землі та достатньої вологості.

Стільниця, виготовлена ​​з фанери, має ряд недоліків, один з яких є його провисання. Саме з цієї причини цей матеріал краще використовувати у виробництві непередбачених таблиць, на жорсткій коробці, обладнаній рожевим. Для виготовлення такої підтримки, дошки ідеальні. Ви можете використовувати гвинти, встановлені на контурі продукту з кроком 100-150 мм до основи. У той же час їхні голови бажано загострюватися.

Іншим недоліком фанери таблиці є млявий, хоча правий, м’яч відскоку. Виправте ситуацію допоможе пофарбувати поверхню акрилової фарби на воді, застосовується у 2-3 шарах. Така обробка одночасно посилює вологостійкість продукту. Однак, перед нанесенням шару фарби, необхідно просочити фанерну аркуші водно-полімерної емульсії з обох сторін.

Вибір дерев’яного ДСП для виготовлення таблиці Ping-Pong, зверніть увагу на його наступні розміри, оптимально обслуговуючи для аналогічного продукту:

Якість цього матеріалу значною мірою залежить від бренду виробника, однак, в цілому це цілком здатний задовольнити наявні вимоги. Купуючи аркуш з розмірними характеристиками 2750х1500 м, ви купуєте практично закінчену стільницю, придатну для стаціонарного дизайну. У той же час ви можете вибрати ламінований лист синього або зеленого кольору, який усунути необхідність фарбування.

Такий матеріал, товщиною 16 мм, дуже важкий, який ідеально підходить для виготовлення сильного та масивного тенісного столу. Якщо вам потрібно налаштувати розмірну характеристику листа ДСП, ви можете скористатися послугами продавців матеріалу, яка зможе виконувати підлісок, відповідно до розмірів, які ви вказуєте, а також виконувати закінчення. Купівля PCSPS буде коштувати більше, ніж придбання фанерних листів, однак довговічність цього матеріалу вище.

Ламінована фанера

При створенні таблиць для Ping Pong, ви також можете використовувати ламіновану фанеру, яка усуває можливість деформації під час роботи. Цей матеріал, виготовлений на основі водонепроникної березової фанери, не є горючою, а також стійкою до ряду механічних пошкоджень. В якості ламінату у виробництві таких продуктів використовується меламін, а потім обробка. Крім того, ламіноване фанери має багату колірну схему, яка також допоможе зберегти на живопису. Стандартні листи листів дозволять зробити як цілі, так і складні стільниці.

Як край для цього матеріалу використовується високоякісний пластик, однак сам матеріал абсолютно не руйнується. Лінія краю поля може бути отримана за допомогою малярського шотландця, а лініям розмежування найкраще виконуються акриловою фарбою, яка не буде стерти протягом тривалого періоду часу. Тенісний стіл з ламінованої фанери може бути на відкритому повітрі. У процесі гри відскоку м’яч з поверхні цієї таблиці буде ідеальним. Вартість цього матеріалу не може бути віднесена до категорії дешевих, однак, витрачені гроші відповідають високому рівню якості вашого майбутнього столу.

READ  Как отмыть силикон от рук

Зразки ламінованої фанери різних кольорів

Скловолокна

Ще одне з універсальних матеріалів, які можуть бути корисними у виробництві стільниць для пінг-понг, скловолокна, чиї листи можуть бути придбані у спеціалізованих будівельних магазинах. При виборі бажано віддавати перевагу листам товщиною 10 мм, колір якого може бути будь-яким. Створено на підставі використання сучасних технологій, склопластик має завидну силу та низьку вагу. Таблиця, оснащена такою настільною, стане всепогодною, оскільки матеріал призначений для використання в широкому діапазоні температур. Його продукти застраховані проти гниття процесів, а також відрізняються завидним стійкістю до механічних пошкоджень та деформації. Особливості цього матеріалу також можуть бути віднесені до її непроживання. Вартість скловолокна досить висока, але повністю виправдана з урахуванням перелічених якостей.

Композитний алюміній

У деяких випадках алюміній використовується для виготовлення таблиць для пінг-понг. Такі стільниці відповідають характеристикам напівпрофесійних таблиць, товщина печі, яка становить 22 мм. Зовні такий матеріал нагадує пресований ДСП і може бути використаний у відкритому повітрі, не боячись деформацій та механічного пошкодження. Існує міф, що обсяг обсягу відскоку з алюмінієвих столів досить високий. Однак це помилкова думка. Такі домовлені столи дуже практичні, і здатні повністю задовольнити очікування своїх власників. Вартість матеріалу в цьому випадку цілком прийнятна, однак, така таблиця все одно буде коштувати більше продуктів, оснащених фанерою.

Стаціонарні столики Ping-Pong, призначені для встановлення вулиць, найкраще виробляти з усіх погодних матеріалів, здатних протистояти змінам погодних умов. Однак, як захист від опадів, запобігаючи поверхню верхньої частини таблиці, ви можете використовувати тентові волого-репелентного матеріалу або міцного прокату поліетилену.

Типи тенісних структур

Вже розроблені (або винайдені людьми) досить велика кількість моделей, в яких все враховується: майбутнє місце тенісу, зростання, вік гравців, можливість його транспортування. Зараз є такі типи:

 • Столиці стаціонарні. Вони можуть бути різними.
 • Дизайн, призначені для зовнішньої конкуренції. Вони характеризуються спеціальним покриттям, яке захищає стільнику від усіх “жартів природи”.
 • Моделі, які можна легко налаштувати для зростання тенісистів.
 • Міні-столи, через компактні розміри, ви можете взяти їх з собою, збираючись відпочити.
 • Вуличні ігрові конструкції – Інвентаризація екологічних громадських. Стільниці цих моделей виготовлені з бетону або з ударостійкого скла.
 • Універсальні конструкції – трансформатори, складання так, щоб ви могли грати теніс, навіть поодинці.

Не всі ці моделі можуть бути зроблені самостійно, однак, для гри в кімнаті або на свіжому повітрі, деякі оригінальні конструкції не потрібні. Щоб створити повноцінний тенісний стіл без помилок, краще почати з найпростішого виду цього спортивного обладнання.

Необхідні інструменти

Для самостійного тенісного столу, потрібно запасуватися інструменти. Це найпростіший набір, який практично у кожному будинку:

 • Маркування інструментів – простий маркер або олівець;
 • вуглецеве вугілля, будівельна рулетка;
 • Ручна рука, пила, долота;
 • наждачний та наждачний папір, бажано, беручи його жорстким;
 • викрутка, викрутка з свердлом, діаметр якого повинен бути 8 мм;
 • Нейлоновий ролик, а також вологостійкий фарба.

Операції з обробкою третього етапу

На наступному етапі необхідно перетворити дизайн і покласти його на підтримку. Через надмірну кількість опорних ніг, тенісний стіл виявився трохи грати і нестабільний. Тому другий, найскладніший етап у виробництві інвентарю є належна обрізка розмірів опор.

Для цього необхідно поставити дизайн на підлозі в кімнаті, де передбачається використовувати, і вимірює розміри обрізання на певних ногах. Культура повинна бути розрізана ручною ножівкою або пилою. Після вирівнювання положення на опорній поверхні ніг клей тонкий каучук або шкіру, попередження, що ковзає дерево на підлозі.

На заключному етапі всі частини тенісного столу, ми малюємо синьою фарбою та білою емалькою, ми застосовуємо розмітку на поверхні гри. Зазвичай, щоб отримати ідеально плоскі лінії, спочатку застрягли з скотч, фарбою білий, після сушіння, білий шар запечатаний і пофарбований синьою або зеленою фарбою.

Як зробити стандартні розміри та малюнки тенісу

Серед багатьох чудових можливостей, які можуть дати приватний дім або котедж, гріш не звертає уваги на шляхи активного просування здоров’я.

READ  Як свердлити велику дірку в металі

Наприклад, настільний теніс, він ping pong.

Якщо раніше ця гра була доступною досить обраною, тепер все в наших руках, і це робити тільки з тенісною таблицею, ви можете мати корисну для впливу багатьох аспектів нашого власного здоров’я. А саме:

 • Фізичне здоров’я
 • Vision – швидка зміна очей, спрямованих на літаючий м’яч, є винятково корисним заняттям, серед іншого, зняття втоми від роботи на комп’ютері;
 • Позбутися від надлишкової ваги – за хвилину спалюється від семи до десяти циволорій енергії;
 • Гнучкість – розвивається і підтримує високу рухливість суглобів;
 • Спритність – точність швидких рухів;
 • Реакція швидко – для розробки цієї якості, пінг-понг використовується відомими боксерами;
 • Витривалість, зміцнення серцево-судинної системи, тренувальний вестибулярний апарат – список може бути продовжений;
 • Психологічне здоров’я
 • Позбавлення хронічної стомлюваної синдрому – рух і позитивні емоції, оскільки ніщо інше не видаляє стрес і напругу;
 • Концентрація уваги, самоконтролю, аналітичне мислення … Досить зрозуміти: це здорово!

І не менш добре, щоб зрозуміти, що не потрібно придбати дорогий стіл відомої компанії. Повна сила, щоб зробити це самостійно, робіть це самостійно, і він принесе радості навряд чи більше. Вуса? Тоді пора поринути в цю тему!

Прохолодний настільний теніс зі своїми руками

Картонна тенісна стіл

Настільний теніс – це дуже популярна гра, тому я хочу подумати про щось, щоб грати в будь-який час у будь-якому місці! Але тенісний стіл, справа досить громіздка і незручна для зберігання. Тому автор пропонує зробити портативний стіл для настільного тенісу, тобто у складеному стані, він практично не займав місце.

Звичайно, зробити тенісний стіл картону, ідея цілком оригінальна. Але це купа переваг. Наприклад, ця таблиця виконана без використання клею та скотч. Все тримає за рахунок канавок і вигинів, що дозволяє легко розібрати його і обережно скласти будь-який час і де завгодно! Процедура виробництва та розміру, все докладно показано на покрокові фотографії. Можливо, на перший погляд трохи складно, але за словами автора, збірка та розбирання займає менше п’яти хвилин. Правда, звичайна настільна куля банує погано на картону, але є відмінна альтернатива – гумовий м’яч.

Безпека вище. І в спорті, здоров’я і взагалі відображаються на першому етапі. Вибране повинні бути безпечними у всіх. Наявність висячих гілок до голови суворо заборонено. Ви також повинні ретельно подивитися на ноги. Райони не допускаються з виступаючими коренями, отворами, гормонами. Нерівномірна місцевість травматична. На покритті. Доцільно мати тверду поверхню. Це може бути бетонна, дерев’яна платформа, але не вільна земля. Пил може літати в очі і викликати дискомфорт.

Будь-який теніс (великий і малий), що висвітлюється до правильного розміру, особливо настільного комп’ютера. Тенісний стіл у довжині повинен досягати 274 сантиметрів. В ширину. не більше 152,5 сантиметрів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS