Статті

Течуча труба під раковиною на кухні

Перевірте прищільність сполук

Що стосується ущільнення шва сифона з каналізаційною трубкою під раковиною, він використовується для цього. Якщо ми говоримо про мови шва для туалету або пісу, то цементне рішення використовується для цього. При встановленні, вам потрібно ретельно контролювати, щоб нитка не була повернута, а прокладки пошкоджені. Для того, щоб перевірити, скільки герметично сполуки, вода включає в себе.

Професіонали рекомендуються при виконанні герметизації, додатково “різання” ниток. Особливо це стосується випадків, коли його вільна придатність спостерігається. Для цієї нитки рано проходять або силіконову спеціальну стрічку. У той же час гайка повинна бути щільно. Потім нитка руйнується макарони і гвинт деталей. Наприкінці процедури тест на герметичність повинен бути проведений шляхом включення води протягом 2 3 хвилин. Якщо цей пункт не протікає, робота виконується ефективно.

Інструменти для ремонту

 • викрутка;
 • Кабель для чищення, який можна замінити з дротом або металевою щіткою на довгій ручці;
 • Ємність для зливу брудної води.

Пошкодження водопостачання на кухні: що робити і як виправити

Пошкодження водопостачання на кухні – ця проблема майже у кожному будинку. Це пов’язано з інтенсивною експлуатацією кухні, оскільки кухня використовується щодня, а частіше це погодинно в наших будинках. Щоб виправити серйозні пошкодження, які можуть призвести до витоків, вам потрібно негайно заблокувати основні клапани кухні (або всієї квартири) і зателефонувати до майстрів. Малий пошкодження водопостачання, ви можете усунути себе.

Кухня одна з головних місць у кожному будинку. Найбільш експлуатується. Постійне приготування їжі, миття посуду та рук Навантажте водопостачання та сантехнічні пристрої на кухні. Кухня навряд чи можна собі уявити без води, тому пошкодження водопостачання на кухні не особливо приємна.

Цікаво, як стабільні фрази, які дають точну ідею продукту, з’являються в інженерній лексиці. Таким чином, сантехніка з гумовим клином, виробленим кількома рослинами країни, вказується як аналог мсв, московського рослинного пресування. В одній фразі “Аналоговий МЗВ” тип, характеристики та якість гарантії чавутних клапанів 30х39р (ГОСТ 5762-2002).

Течія під раковиною: Що робити?

Ситуації, коли після використання оболонки на підлозі залишається певна кількість води, часто. Чому такі проблеми виникають? Що робити, якщо така біда сталася у ванній кімнаті або на кухні?

Причини, чому дренажна система може витікати, як правило, пов’язані з забрудненням або розбиттям сифона. Сифон – це частина водовідведення, яка запобігає випуск газу з каналізації. Це може виглядати, як вигнута у формі літери U труби; Є також сифони у вигляді пластикового скла, трохи складніше.

Труба тече на кухні

Навіть невеликий витік може призвести до різних неприємностей. Наприклад, деформація ламінатного підлоги може виникнути або сусіди на стелі будуть забарвлені. І що говорити про ситуації, коли поломка виникає в каналізаційній трубі. Цей неприємний запах відбиває не тільки бажання їсти, але також готуватися до цієї кухні.

Майстри нашої компанії допоможуть вам швидко повернути акуратний вигляд вашої кімнати.

READ  Як встановити підвісний туалет з установкою

Чому труби на кухні?

Витік у трубах може бути сформований з кількох причин. На додаток до зносу системи механічні пошкодження можуть бути:

 • Падіння тиску в системі. Через це цілісність металевих труб пошкоджено;
 • Порушення технології ущільнювальних сполук арматури та суглобів при встановленні нової проводки;
 • Пошкодження цілісності або сполук труби крана під час перегрупування меблів.

Потік в тілі

Якщо це не тече, але сама труба, то необхідно повністю вирішити проблему.

Метод бандажів

Коли власники знають, де дзвонити, якщо труби потік, але на даний момент вони не мають можливості використовувати послуги сантехніки, то ви можете встановити тимчасову пов’язку з власними руками.

Процедура бандажу складається з наступних кроків:

 • Пошук та визначення місця витоку;
 • Встановлення гумової прокладки для аварійного сюжету;
 • Прокладка щільно притискається до труби і закріплюється затискачами.

Порада. Величезна кількість затискачів можна знайти в будівельному магазині, але якщо немає нікого під рукою, ви повинні просто перетворити прокладку з інфрантними матеріалами.

Як гумова кладка може бути:

Ширина такої прокладки безпосередньо залежить від діаметра труби і повинна бути довжиною дорівнює діаметром 1,5.

Упаковка потоків

Існує можливість усунути витоків опалення, каналізації та водопостачання труб з клейкою пов’язкою.

У цьому випадку необхідно діяти наступним чином:

 • Перекриваються потік води;
 • З фен, аварійна секція сушать;
 • Вибрано щільний гнучкий матеріал, придатний для придатних отворів. Шматок каучуку, пластику, скловолокна і т.D.;
 • Вибраний матеріал приклеєний до місця витоку з епоксидним клеєм.

Порада. Якщо ви вибираєте склопластику, то ви повинні підготувати шматок такої довжини, щоб ви могли обернути трубу не менше 5 разів. Ширина цього типу пов’язки повинна бути обрана на основі діаметра трубопроводу мінімум 1,5 діаметра.

Клей на пов’язуванні матеріалу наноситься з шпателем або щіткою. Після того, як матеріал намотаний, і до завершення сушіння, слід натиснути пов’язку з затискачами або краваткою. Для повного сушіння клей буде потрібно принаймні 24 години при кімнатній температурі.

Пластмасові труби

Для того, щоб усунути витік на ділянці пластикового трубопроводу, найкраще використовувати метод з вибуховування клею. Щоб реалізувати його, вам знадобиться шматок, придатний для діаметра пластикової труби. Вона повинна бути зрізана.

Потім приблизно 1/3 частина довжини вирізана з цієї заготовки, і через отриману секцію ми носимо його на аварійну секцію, раніше обробляли внутрішню поверхню з наждачним папером і багатий загорнутий клей. До повного сушіння клею, заготовка краще натиснути на поверхню за допомогою затискачів.

Загвинчуючий болт у витоку

Якщо причиною витоку була свища, то найбільш простим рішенням проблеми може бути болтом.

Ціна реалізації цього методу мінімальна.

 • У трубі у місці розбиття свердла;
 • У пробуреному отворі болт закручується, сидячи на масляній фарбі для ущільнення.

Зверніть увагу! Цей метод застосовується лише для труб з великим діаметром у новому не-зношеному стані.

Ремонт сифона

Якщо ви помітили, що труба під потоками раковини, а заміна сифона не передбачена, то спробуйте самостійно відновити стару модель. Як правило, потік відбувається в з’єднувальних місцях (якщо немає механічних пошкоджень труб).

У моделях типу пляшки потік може відбуватися на місці з’єднання відстійника. Щоб усунути несправність:

 • Від’єднайте деталі у розташуванні дефекту.
 • Зніміть прокладку.
 • Протріть всі деталі сухого.
 • Нанесіть шар герметика.
 • Встановіть прокладку для попереднього місця.
 • Знову застосовувати герметик.
 • Нанесіть герметик і нитки.
 • Затягніть з’єднання.
 • Увімкніть воду і перевірте якість роботи.
READ  Як очистити фільтр кухонних витяжків з жиру

Важливий! Якщо сифон тече, то, якщо це можливо, замініть клавіатуру на новому. З серйозним пошкодженням, замініть сифон.

Ліквідація витоків, ванн, туалету, снарядів

Металеві труби, встановлені в старих будинках, часто можуть викликати проблеми, пов’язані з витоками сантехніки. Якщо каналізаційна трубка дала потік, то це свого роду сигнал, який настав час подумати про зміну комунікацій. Як правило, ліквідація потоків труб намагається поєднуватись з ремонтом ванної кімнати та туалету, однак, що робити, якщо ремонт неможливий з будь-якої причини, це можливо в найближчому майбутньому.

Якщо у вас є змішувач у ванній кімнаті, на кухні під раковиною або трубкою в туалеті (у зоні танка), то, щоб усунути проблеми, ви обов’язково доведете зателефонувати кваліфіковану сантехніку, яка може відновити за допомогою забезпечення якості.

Професійна допомога сантехніків у Єкатеринбурзі можлива при контакті з компанією “Сервіс-24”, який надає свої послуги на ринку з 2010 року. Наші фахівці знають, як усунути течію в трубі та розширити свій операційний період без необхідності виконувати ремонт протягом багатьох років.

Ви можете залишити запит на виклик майстра через онлайн-форму або за допомогою 7 (343) 382-55-40

Можливі причини витоку

Сьогодні в каналізаційній системі використовуються пластикові та металеві сифони. Пластикові пристрої складаються з декількох частин. Їх сполука виконується за допомогою осаджених горіхів, гумових прокладки та манжети. Для зборки немає необхідності використовувати інструменти, всі дії виконуються вручну.

Сьогодні сталеві сифони можна знайти досить рідко, крім будинків старої будівлі. Вони міцні і надійні. Сталева трубка у ванній кімнаті прикріплена до них з болтами, прокладками з листової гуми встановлюються між дренажними фрагментами.

Якщо потоки системи зливу, причини цього можуть бути наступними:

 • Механічне пошкодження. Вони можуть бути тріщинами і чіпсами. Це відбувається від шоків, різких рухів або сильних бокових вантажів. Як правило, фляги тріщить, коли тендітна оболонка зміщується на бік з невимовним тиском.
 • Неправильний збірник. Нерідко новачок домашні майстри, встановлюючи раковину з дренажем, роблять помилки. Найчастіше вони перевершують нитки на з’єднання або не затягують голим горіхами до кінця. Іноді прокладки не відповідають діаметру труб. У деяких випадках виконується неправильне підключення док -уванням.
 • Заводський шлюб. Це трапляється, якщо купувати товари у неперевірених точках. Сифони рок-якості можуть мати тріщини в корпусі, нерегулярна геометрія, приплив і вм’ятини. Це через них, що може протікати рідину.
 • Бігові смуги. Гума, яка використовується для їх виготовлення, має обмежене життя. З часом, завдяки впливу холодної та гарячої води, він стає твердим, втрачає форму зменшується в обсязі. Це призводить до утворення слотів і витоків.

Якщо сифонне потоки, його можна замінити повністю або відремонтувати. Не завжди встановити новий пристрій дає бажані результати. Ви можете придбати шлюб або помилятися при монтажі. Аваріальна ліквідація може займати набагато менше часу, ніж збори та похід у магазин покупок. Крім того, робота з власними руками дозволяє вам заощадити певну суму грошей, яку ви можете витратити на інших цілях.

Особливості діагностики несправного сифона

Найчастіше, причиною витоку визначається після розбирання. До речі, розбирання та збору сифона надзвичайно бажано без використання спеціальних інструментів. Кожну деталь після розбирання потрібно перевірити, і, при необхідності, чистим від забруднення. Гайковий ключ при складанні сифона розбирання краще не використовувати, навіть якщо ми говоримо про металевий елемент, і навіть більше, якщо пластик. Пластик досить крихкий, ключ може пошкодити його.

READ  На якій поверхні можна клонувати плитки

Капає гофрований шланг від сифона з під гайкою. Усунути.

Перед розбиранням несправний сифон рекомендується приймати наступні заходи. Купуйте спеціальні засоби для очищення дренажних труб і засипають суміш у стік, потім промити киплячою водою через деякий час. Це чітко очистить сифон від забруднення та спрощує процес розбирання в майбутньому.

 • Перед розбиранням сифона, доцільно вважати, що воно буде падати або навіть витік рідини з нього, тому необхідно запакувати ковші та ганчірки.
 • Від запаху каналізаційних газів під час розбирання, вилка буде збережена, яка повинна наблизитися до діаметра до зливної труби, де прикріплений сифон. Найчастіше зустрічається стандартний діаметр 50 см.
 • Також потребує рідкого мила, їм доведеться змащувати гумові манжети, щоб трохи розширити своє життя.
 • Наступним кроком є ​​визначення місця витоку води. Для цього, за допомогою штекера, вся існуюча рідина викачується, вона витягує сухою, і в раковину вставляється герметично сусідна вилка.
 • Далі ви отримуєте кілька літрів води з-під крана. Перед злив води під раковину, доцільно розмістити контейнер або ганчірку для збору рідини, щоб вода не переходить на підлогу, це допоможе запобігти можливих повені.
 • Тоді вилка видаляється, а вода зникає, і треба дивитися на сифон і позначити місце, де потоки рідини. Тут підходить як для маркера, так і для фотографії на телефоні.

Після визначення місця, де виникла несправність, водопостачання перекривається, а сифон можна видалити. Пластиковий варіант краще розбиратися виключно вручну, а при демонтажу металу можна використовувати електроінструменти. У металевому сифоні горіхи можуть накопичуватись до металу, тому їхні шапки краще відрізані шліфувальником, щоб не пошкодити дизайн, а інші фрагменти просто свердла. Коли дренаж розбирається, бажано вимити кожен предмет у гарячій воді з милом. Не слід застосовувати сторонні хімікати, оскільки існує ризик пошкодження обладнання. Очищені деталі витріть і сушать, а потім ви можете почати ремонт.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS