Статті

Сушарка лісової камери роблять це самостійно

Сушіння камери

Найбільш ефективно трапляється сушка деревини в спеціальній сушильній камері. Його можна встановити автоматичні системи, які контролюють весь процес сушіння деревних конкретних порід. На виході з пиломатеріалу буде заздалегідь визначений рівень вологості. Ця камера також може бути побудована за допомогою власних рук. Але ця будівля буде коштувати значні гроші. Для будівництва вам знадобиться:

 • Алюмінієвий профіль;
 • листовий метал;
 • матеріал для теплоізоляції;
 • Гідроізоляційна плівка;
 • Дерев’яна тирця;
 • Теплова будівельна гармата.

Дерев’яна сушильна діаграма в сушильній камері.

Будівництво здійснюється у наступному порядку:

 • Починаючи з будівництва фундаменту будь-якого типу. Це може бути ворс, стрічка. Для його будівництва ви можете використовувати цегельну, бетону, металеві труби та інші матеріали. Все залежить від розміру камери.
 • Фонд побудований на фундаменті. Найкраще використовувати алюмінієвий профіль для цього. Він зібраний з болтами і горіхами. Можливі інші методи елементів підключення кадрів.
 • Готовий кадр обрізаний алюмінієвими або сталевими листами. Вони приєднуються з самонарізаними гвинтами, болтами, зварюванням. Стіни можуть бути виготовлені з цегли, бетону, з інших матеріалів.
 • Вона розташована теплоізоляція з мінеральної вату товщиною 10-15 см.
 • Підлога покрита гідроізоляційною плівкою та тирсою.
 • Для укладання пиломатеріалів приготуйте опори з барів у вигляді своєрідного добре. Це робиться для того, щоб нижній рядок стеків піднімаються над рівнем підлоги.
 • Пиломатеріали приготовані для сушіння, укладена в стек через дерев’яні смуги. Повітря повинно вільно проходити між рядами дощок. Висота стека обмежується лише висотою стелі.
 • Нагрівачі або інші нагрівальні пристрої встановлюються для примусу циркуляції повітряного повітря. Потік повітря повинен бути спрямований по розташуванню дощок у стеку. Це сприяє більш ефективному процесу сушіння.

Основні типи камер для сушіння

Сушіння деревних напівфабрикатів у промислових томах виробляється в спеціалізованих сушильних пристроях. Вологість видаляють з дерева через нагрівання повітря, яке зачіпається в атмосферу. Пристрій забезпечує повноцінний цикл сушіння. Машина CASE може бути:

Другий монтується безпосередньо в столярних майстернях у вигляді структури, або як окремо варто. Стіни виконуються за допомогою фітингів та бетонних розчинів. Крім того, ви можете використовувати цеглу. Великі рослини роблять систему камер, поєднуючи їх у цілі модулі з централізованим контролем управління та зв’язку. Повітря рухається всередині сушарки в горизонтальній площині або вертикально поперечний.

 • пари;
 • дим;
 • джерело променя від спеціалізованих агрегатів;
 • Прокатні полиці;
 • Електричний струм, який проходить через сировину напівфабрикати;
 • Високочастотне електромагнітне поле.

Камери обладнані основним та допоміжним обладнанням. Основні системи:

За принципом експлуатації сушильні машини поділяються на:

У конвективних машинах напівфабрикати “приховано” з гарячими повітряними хвилями, тепла надсилається до методу конвекції. Час проходження повного циклу коливається від 5 до 13 годин. Подібні агрегати встановлюються на великомасштабні пиловики.

Сушарки камерного типу більш компактні, постійна температура та навколишнє середовище. Цей тип сушарки дозволить висушити будь-який тип деревного матеріалу до необхідного стану, тому багато підприємців, які пов’язані з необхідністю сухого пиломатеріалів, вибирають камерні сушильні машини.

Сушарка для дощок: створення та використання сушильної камери

Сушарка для дощок здійснюється за допомогою власних рук, якщо є необхідність обробки великого об’єму непідготовленого дерева. Звичайно, ви можете негайно придбати заготовки з оптимальною вологістю, але в цьому випадку вартість покупки матеріалу буде дуже високою. Таким чином, будівництво спеціального пристрою може бути досить ефективним з економічної точки зору.

У нашій статті ми скажемо. Як висушити деревину та дати рекомендації щодо незалежного розташування сушильної камери.

Насолоджуватися сухою деревиною, не варто витрачати гроші на її покупку – вологість можна покласти до нормального і самостійно

Режими сушіння

Є кілька режимів сушіння. У своїх власних камерах температура піднімається по ступенях, зняття вологи з сировини. Вибрана технологія сушіння:

 • деревна порода;
 • розміри пиломатеріалів;
 • кінцева і стартова вологість;
 • особливості сушарки;
 • Якісні категорії сировини.

Процес сушіння може бути високотемпературний або низькотемпературний. У другому випадку первинна обробка здійснюється при температурі, яка не досягає 100 градусів.

Низькотемпературні режими поділяються на категорії:

 • М’який у процесі сушіння пиломатеріалів зберігає всі його властивості, сила та живопис не змінюються;
 • Нормальне забарвлення трохи змінюється, міцно зменшується сила;
 • Трахкав кружку і розщеплення можливої ​​крихти, забарвлення темніє.

Зміна температури середньої температури при низькому температурному режимі відбувається в три етапи. Перехід до наступного кроку можливий, коли дерево досягається як задана вологість.

Висока температура обробляється у двох кроках. Другий етап виникає, коли вологість сировини зменшується до 20%. Така технологія використовується при приготуванні дерева для будівництва вторинних структур, що дозволяє зробити зміну кольору та зменшення сили.

Сушильна камера для дерева з власними руками

Пиломатеріали широко використовуються в будівельних та оздоблювальних роботах. Необхідність вирощування деревних виробів постійно зростає, тому немає часу, щоб почекати, поки дерево не висихає природним шляхом. Неможливо використовувати вологість дерева, оскільки це може змінити форму у процесі сушіння та негативно вплинути на цілісність готового дизайну. У промисловому масштабі для сушіння дерева застосовуються спеціальні камери. Якщо підприємства невеликі, або пиломатеріали необхідні для домашньої роботи, сушильна камера для дерева легко виготовляється з власними руками.

Приватні розробники висушені деревини на дому, для цього, сушильна камера для пиломатеріалів обладнана власними руками. Його пристрій вимагатиме наявності великої кімнати, джерело тепла та інструменту для розподілу повітря між висушеними пакетами дерев’яних заготовок.

Ви можете, звичайно, отримуєте сушильні камери для пиломатеріалів, але ступінь зносу не завжди в змозі правильно визначити, набагато вигідніше зробити розташування площі для сушіння деревини. Це здатність отримувати чудові результати при низьких грошових витратах.

Сушіння камери самостійно

Для якості будь-якого типу структури важливо, щоб використані матеріали також є якісними та довговічними. І коли справа доходить до дерева, воно повинно бути сухим, міцним і стійким до гниття.

Покласти дерево з такими властивостями, він повинен бути висушений. Але покупка обладнання для термічної обробки деревини дуже дорого, тому багато майстрів намагаються збирати свої власні.

Сушильна камера для пиловок може бути корисним за гроші, але це далеко не досконало. Такі показники, як 6% вологості через пару днів при менш ніж 1% шлюбу в ньому, явно недосяжні, оскільки збірка зазвичай виконується з сабвуферів без використання датчиків та різних систем інтелектуального керування для різних параметрів дерева , а головне, майже без досвіду у створенні сушильних камер.

Особливості сушильних камер, вироблених своїми руками

Домашня сушильна камера – це кімната, в якій встановлений нагрівач. І тепер варто думати, якщо 1 кубик сушіння. М буде потрібно щонайменше 16 кВт енергії, тоді скільки буде потрібно протягом 3-4 тижнів (це, як правило, стандартний час сушіння в таких камерах. Витрати можуть багато разів перевищувати ціни самих матеріалів. Крім того, у випадку недотримання температурних режимів, низькоякісного нагрівання вздовж довжини та без моніторингу відсотка вологості, майже у 100% випадків деформується, через що стає дуже важко працювати з ними.

Дизайн таких камер повинен бути реалізований за допомогою детальних прорахунків. У разі невідповідності технології відбуваються різні аварії. Наприклад, корпус камери під дією вакууму може бути зруйнований як алюмінієвий банк, а інші моменти часто небезпечні для життя працівників.

Також необхідно враховувати джерело енергії. Електрична робота дорого. Більш ефективно реалізуйте роботу сушильної камери на дрова з використанням твердого палива.

Можливість істотних заощаджень коштів включає безперечні переваги. Оскільки високоякісна камера, придбання часто дорого. Але очікувана економія може фактично перетворитися на значні втрати.

плюс

 • Завдання самостійного виробництва сушильної камери є дуже складним. Щоб вирішити, буде потрібно, придбання вихідних матеріалів, необхідних для обладнання. І, найголовніше, наявність фахівців у державі, здатному виконувати всі необхідні розрахунки, і ми будуємо цей об’єкт;
 • Найменші неточності в розрахунках та технологіях будівництва об’єкта може призвести до значного збільшення обсягу шлюбу. І це прямі втрати, порушення часу доставки, падіння ділової репутації та іміджу підприємства. Крім того, ці помилки можуть призвести до знищення самої камери (наприклад, вакуумна камера “буде” як консервний банк);
 • значно більша споживання електроенергії.

Для сушіння кубічного метра пиломатеріалів у домашній камері потрібно в середньому щонайменше 16 кВт. Розглянемо щомісячне споживання (навіть у 8-годинний робочий день та 5-денний робочий тиждень).

 • Параметри готової пиломатеріалів, які надаються вакуумні камери, виготовлені спеціалізованим підприємством (наприклад, ступінь вологості 6%, досягнуті протягом двох днів роботи, або відсоток шлюбу, що не перевищує 1%), майже недосяжних у домашніх пристроях.
READ  Как убрать улей с балкона

Можливі варіанти дизайну

Якщо об’єктивний аналіз показав, що компанії змушують вирішувати всі майбутні труднощі, пов’язані з виробництвом, експлуатацією праці та подальшої роботи, ви можете зробити детальне вивчення цього питання.

Для цього буде кілька запитань, які потрібно відповісти:

 • Який режим сушіння буде реалізований (необхідна температура в камері залежить від цього): низькотемпературна або високотемпературна;
 • його майбутній пристрій (металевий препарат, або побудований існуючі будівельні матеріали (бетон, цегла, блоки, інші);
 • Місце монтажу (окремий будинок, сюжет земельної ділянки). Оскільки наступна робота залежить від такого рішення (фундаменту, інженерних комунікацій, доставки сировини та т.Р.);
 • Варіант завантаження (вивантажувач, залізничний тролейбус);
 • Опція теплопостачання (гаряче повітря, випромінювальна енергія, перегріті пари, електричні штрихи, інші варіанти);
 • Прийняти рішення про необхідність майбутньої печі (основні та допоміжні).

Перша група обов’язково включає в себе зволоження та систему вентиляції (подача-вихлопне), теплопостачання. У другому, психотрометричних і підігріваних дверних блоках, електродвигунах вентилятора, броньованих візків та т.Р.

 • Параметр управління процесом (ручний режим, напівавтоматичний, автоматичний режим). В ідеалі, ви можете надати керування віддаленим процесом.

Всі вищезгадані питання вирішуються в контексті обраного типу сушильної камери. Сьогодні є варіанти для камер та тунелів (у них є конвективна теплообмінність).

Перша коротша, ніж друга, і найчастіше, для завантаження сировини та вивантаження готових виробів використовується одна двері. Як правило, ви обираєте цей конкретний варіант.

Сушильний бюджет камери

Тунелі забезпечують рухомі матеріали під час роботи по всій довжині камери. Завантаження, з одного боку. Розвантаження, з протилежним. Ці камери застосовуються на великих підприємствах.

Є сушильні камери типу конденсату. Вони мають значну ефективність, проте процес сушіння дуже довгий час (обладнання не може працювати у високих температурах). Це призводить до суттєвих втрат тепла та збільшує споживання електроенергії.

Є ще багато критеріїв, які необхідно під час обчислення:

 • метод циркулюючого агента, який використовується для сушіння;
 • його характеристики;
 • тип огорожі, виконаний;
 • принцип дії;
 • Метод циркуляції.

Кожна з цих питань безпосередньо впливає на швидкість сушіння, можливі обсяги завантаженої пиломатеріалів, характеристик готового продукту.

Крім того, необхідно враховувати дерево дерева, її початкова вологість, геометричний розмір пиломатеріалів.

Уважний аналіз та детальний рахунок, з високим ступенем ймовірності, вони довести економічну доцільність купівлі та встановлення готової камери для сушіння. Хоча в деяких випадках він також може бути економічно ефективним.

Як ми можемо допомогти

Компанія Falcon виробляє вакуумні камери для сушіння дерева майже два десятки років. Співпраця з нами є корисним для тих, хто збирається самостійно зробити сушильну камеру, а також для тих, хто бажає придбати готовий продукт, щоб мати високоякісну продукцію у томах товару.

Наші партнери з першої групи готові запропонувати обладнання та агрегати, необхідні для функціонування камер у діапазоні. Наприклад, опалювальні панелі, теплоносій, в якому вода.

Вони можуть бути встановлені в конструкціях будь-яких об’ємів, призначені для роботи у вакуумному середовищі, здатні працювати при високих температурах.

Панелі можуть бути вибрані для ряду характеристик:

 • на обсязі камери, для якої вони купуються (ми пропонуємо 4 версії – для обсягів до 3 кубічних метрів, до 8, до 15, до 21);
 • Вони можуть бути обладнані автоматикою як стандартну, максимуму або оптимальну, для клієнта, виконання;
 • Розмір: 20003000 або 15003000.

Крім того, ми пропонуємо теплові вузли у повній конфігурації, піролізні котли, рідкі NPS, повністю підготовлені для встановлення вакуумних вузлів та автоматизації.

Автоматизація виготовлення для камер кожна з типів: конвективна, аеродинамічна, вакуум і т.D.

Суттєвими перевагами придбання готового рішення є:

 • Значна економія часу (для самостійного розвитку проекту та її управління вимагає щонайменше 14 місяців);
 • Економія на позапланових витратах. Практика показує, що для приведення продуктивності саморобної камери до необхідних параметрів, сума, порівнянна (або перевищує) ціну готової камери;
 • гарантований випуск лише високоякісних продуктів;
 • Чиста компанія прибутку починає отримувати відразу після завершення Польщі. Час на коригування обладнання та характеристик готового продукту (простий) не потрібно.

Якщо вам потрібно побудувати вакуумна сушка, то краще подати заявку на допомогу професіоналам. Ми займаємося виробництвом сушильних камер:

Можна створити не тільки сушіння, але ми також можемо поставити нове обладнання для прийнятної вартості. Працюючи як від електроенергії, так і на виробництво виробництва: пагорб, дрова та т.D.

Для тих, хто вміє розглядати гроші, заощаджує свій час і платить основну увагу якістю, доступний широкий асортимент вакуумних камер нашої продукції, з основними характеристиками яких можна знайти на сайті, у каталозі компанії або з особистим контактом найближчого офісу.

Ми також впроваджуємо більше варіантів бюджету від нагрівальних пластин. Більш детальну інформацію ви можете дізнатись з менеджера по телефону або електронною поштою на головній сторінці.

Існує багато деревних сушіння способів отримання необхідних якостей. Один з відомих людей – це інфрачервоний метод. Він лежить у дії ІЧ радіації на органічному, нагріваючи його таким чином, що випарювали вологу з структури дерева. По суті, це простий інфрачервоний нагрівач, виготовлений за їх термопластичними або термопланами. Інфрачервона сушка здійснюється наступним чином: пластини або []

Сьогодні ми знаємо масу сушильних методів сушіння, кожен має переваги та недоліки. Як приклад, мікрохвильова деревина сушіння з вашими руками. Технологія вже не нова і досить продуктивна. Мікрохвильові камери використовуються для сушіння затвердіння, пиломатеріалу з великим поперечним перерізом, шпоном, деревом, журналами. В основному після сушіння матеріал використовується в будинку будинку для будівництва стін. З його високоякісним виконанням []

Сушіння деревини є невід’ємним етапом при підготовці високоякісної пиломатеріалів для подальшого будівництва. Але вартість обладнання для реалізації цього процесу не настільки мала, тому багато хто намагається побудувати домашні сушильні камери для пиломатеріалів. Звичайно, така доцільність може виникати лише тоді, коли цей підприємець має матеріал для виготовлення сушарки. Сушильні камери з []

Якісно висушені пилки хорошого матеріалу для виготовлення теплих блоків або наповнення підлоги. Також високоякісна димохідна сировина, коли розрізняє горіння, багато теплової енергії. Тому, якщо ви працюєте з деревом, і регулярно регулярно відходів, ви не повинні викидати його. Ви можете зробити сушарку та продавати матеріал як високоякісне паливо або сировина для []

Високоякісний пиломатеріал – це мрія багатьох виробників, що застосовують деревину як основну сировину для будівництва. Але купити сушильну камеру для пиломатеріалів, а також знайти сучасні, високоякісні малюнки майже неможливі. Виробники представляють образні ілюстрації з загальними позначеннями, які не відповідають, а повна документація, на якій можна було б зробити високоякісну сушильну установку для виробництва пиломатеріалів. На []

Якісно висушена пиломатеріала завжди була ключем до якості, довговічності та надійності будь-якої структури, в якій деревина займає значну частку. Але отримати його в природних умовах важко і в той же час, щоб воно не погіршувалося. Час висихання у звичайних атмосферних умовах може становити від 6 до 12 місяців, залежно від температури та вологості навколишнього середовища. В []

Сушіння камери самостійно

Напевно, всі колись мріяли зробити свою сушарку для грибів, яблук, ягід або навіть лікарських трав.

З виникненням літа починається сезон домашніх заготовок. Є багато способів збереження продуктів, серед яких сушіння займає видатне місце. Обробка сушіння може бути предметом фруктів, таких як фрукти, зелень, гриби, ягоди. Перевагою цього методу полягає в тому, що продукти не вимагають подальшої обробки. Потрібно лише дотримуватися умов зберігання. Для цього вам потрібно сухий, прохолодний номер. Потім час зберігання можна виміряти протягом багатьох років. Звичайно, після обробки сушіння їжа більше не приймають оригінальний вигляд. Однак це не потрібно. Зрештою, сушені продукти хороші самі по собі.

Якщо ви вирішите зробити частину домашніх заготовок шляхом сушіння, то вам потрібно подумати про те, як зробити цей процес. Перше, з яким необхідно вирішити, це обсяги сушених виробів. Якщо вам потрібно переробляти невелику кількість продуктів, ви можете зробити це просто викладання нарізаних продуктів на горизонтальній поверхні. Якщо об’єм сухих сировинних матеріалів є значним, то необхідно прискорити процес обробки.

Це вимагає високої сушарки. Він повинен швидко впоратися з великими партіями продукції. Зробити таку сушильну камеру з вашими руками, не так складно. Дизайн досить простий.

Звичайно, найкращий варіант – це вакуумна сублімація сушіння. Принцип полягає в тому, що з зменшенням тиску води починає випаруватися при значно нижчих температурах. Всі корисні речовини в продукті зберігаються майже повністю. Виробництво такої сушарки самостійно не має сенсу. Це вимагатиме досить багато грошей, і тому він не буде корисним для використання вдома. Наше завдання зробити простий і недорогий дизайн, який відповідає потребам домогосподарства.

Як працювати домашньою сушильною камерою? Нарізаний продукт складається на ґрат, через які повітряні насоси. Це простий і давно відомий принцип. Не тільки продукти, але будь-які матеріали будуть висушити швидше на чернетку. Т.Е. З швидкості сушильного агента (у цьому випадку повітря) залежить швидкість сушіння. Потрібно розмістити сушені продукти на проходження повітря. Таким чином, бажаний дизайн буде сушильним кабінетом.

READ  Ламинат для дома как выбрать

Дизайн такої сушильної камери складається з декількох ящиків, що мають дно з сіткою та чотирма посібниками. Самі коробки досить прості. Вони складаються з чотирьох доїльних порошок від 50 до 70 мм, а решітка дна. Розмір клітин сітки 8-15 мм. З великим розміром клітин, продукти можуть вийти з ладу, а з меншим буде занадто багато стійкості до повітряного потоку. Хоча якщо це можливо, ви можете використовувати сітку з різними розмірами клітин для різних продуктів. Ви можете просто зробити ящики, з яких сітка матиме різні клітини. Зробіть необхідну кількість різних коробки заздалегідь. Головне, щоб витримувати їх загальні розміри. Спеціальні розміри можуть вибрати себе. Щоб встановити сітку до коробки, ви можете використовувати степлер або меблеві нігті з широкою капелюхом.

Нижня коробка повинна бути трохи більше. Зробити його довжиною або шириною 5 мм більше, ніж інші. Прикріпіть його стаціонарним до довідників, ролі якої будуть 4 плати. Довжина їх визначається кількістю доступних коробок (хоча більше 10-12 ящиків недоречно). Ширина гідних значень не має. Нижня коробка повинна бути розташована на висоті 30-40 см. Виконання нижнього більшого ящика дозволяє створювати розрив, який не дозволяє решту коробки до банку між довідниками. На вершині довідників прикріплений фанерний дах. Це більше 10 см, ніж загальні розміри коробки. Дах забезпечує тінь, оскільки сушіння на сонці є неприйнятним. Вибирайте висоту гідів так, щоб розрив 5-10 см залишається між верхнім ящиком і дахом.

Тепер вам потрібно зробити повітряне споживання. Тут все повністю просто. Під фіксованим дном ящика, аркуш фанери встановлюється під нахилом (з нижнього краю коробки до протилежного нижнього краю довідників). Сторона крепма фасадної аркушів. От і все. Повітряне споживання готова.

Така ручна сушарка достатня, щоб поставити “обличчя” до вітру. Вітер потрапить у споживання повітря і пройде через коробки, як через трубу. Створення, необхідна для сушіння тягового гарантованого. Таким чином, повітря сушить продукти, закладені в сушильній камері. У божевільній погоді ви можете використовувати домашній вентилятор. Це буде не погано, якщо ви фарбуєте прийом повітря в чорному матовому кольорі зсередини. Повітря, що нагрівається сонцем, підніметься, прискорення процесу сушіння. Але найбільш ефективним є використання нагрівача вентилятора. З ним сушіння продуктів займуть лише кілька годин.

Сушильна камера з власними руками досить просто, але значно прискорює процес обробки продуктів. Сплатити його, щоб створити деякий час.

Більш детальна інформація є варіанти для саморобних сушарків для овочів та фруктів. Перегляньте відео нижче.

Електричне, світло, освітлення

Немає жодного деревообробного підприємства, яке може обійтися без процедури сушіння дерева. Щоб запобігти виникненню різних дефектів, це звичайне використання спеціальної технології сушіння деревини в сушильній камері. Якщо ви самі хочуть займатися деревом, вам також потрібна сушильна камера для сушіння дерева. Сьогодні ми поговоримо, як зробити це правильно.

Необхідність сушіння дерева

Як високу якість і швидко висушити дошку? Це питання зацікавлене в кожному столу з давніх часів. Люди вже давно займалися запасами лісу протягом багатьох років, щоб мати час висушити рівномірно. Дідусь купив дерево для свого онука, використовуючи сам матеріал, який залишив його дідусь.

Важливість правильно висушеного дерева – це колосальний! Наприклад, якщо дерев’яна меблі, яка знаходиться в кімнаті, виготовляється з занадто мокрого дерева, що є просто спинномірним, воно висихає з часом, тому що дерево може вмирати і зменшити розмір, і тому вона погіршиться!

Якщо двері до будинку зроблені з надмірного воскресного дерева, він буде розбухати з часом, і не зможе закрити! Якщо філеревер набирається з заготовок, який нерівно висушений в обсязі, потім він може вибухнути або присягнути! Таким чином, всі деревні заготовки рекомендуються висихати. Крім того, сушка захищає матеріал з ураження деревним грибком, попереджає розміри та формуальність дерева, покращує фізичні та механічні властивості деревини.

Сушіння дерева – це довга, складна та дорога процедура. Дерево на традиційних технологіях нагрівають перегріти порому або гаряче повітря. Сушене дерево можна транспортувати і зберігати довше. Крім того, під час експлуатації вона не деформується. Сушильні дошки виробляються в парових камерах, де виключено можливість внутрішнього збитку.

Концепція вологості дерева

Для повного сприйняття сутності сушильного процесу варто трохи зануритися в теорію. Процедура видалення вологи з дерева не зовсім просто, тому що в самих матеріалах є два види вологи. Деревина складається з розширених овочевих клітин. Вологість може бути в стінках клітин і у їх порожнинах, заповнюючи мікрокапаратну систему. Вологість, яка присутня в просторах між клітинами та їх порожнинами, називається вільною міжклітинною, і вологою в клітинних стінках пов’язаного внутрішньоклітинного.

У лісі зв’язаної вологи обмежена. Стан, коли стінки клітин відрізняються максимальною вологістю у контакті з рідкою вологістю, називаються лімітом їх насичення. Вважається, що вологість ліміту насичення не залежить від породи та становить 30%. Якщо вологість дерева перевищує 30%, то він містить вільну міжклітинну вологу. Вуд свіжоприготованого або вирощування деревини має вологості більше ліміту насичення, тобто сировина.

Залежно від мети заготовок з дерева, дерево зроблено, щоб висушити по-різному. Деревина сушать до вологості в 6. 8%, коли матеріал необхідний для механічної обробки та складання продуктів для високоточних відповідних сполук, які впливають на експлуатацію (виробництво лиж, паркету або музичних інструментів).

Вологість перевезення становить 18 22%. Саме з такою водою пиломатеріалу перевозиться до великих відстаней у теплоту. Дерево, висушена до такої вологості, використовується, перш за все, у стандартному домашньому господарстві, у виробництві звичайних контейнерів, і коли немає потреби в взаємозамінності при монтажі.

Столярні вироби ділиться на кілька підвидів. Спляча продукція (дошка тераса, корпус, дошка підлоги, готівка) повинна мати вологість 15 ± 2%. Вироби з деревини (вікна, двері, сходи та елементи інтер’єру), виготовлені з твердого або клеєного дерева, витримують коливання вологість від 8 до 15%.

Вологість меблів, залежно від рівня продукту та використання твердого або клеєного дерева, становить 8 ± 2%, тому що це з такою вологістю, що дерево демонструє найбільш оптимальну характеристику для обробки, склеювання та подальшої роботи. Але, як правило, приймається для зменшення вологи до 7-10%, що робить часткову стерилізацію деревини та з урахуванням однорідності вологи по всьому дереві, збереження механічних властивостей матеріалу, відсутності поверхневих та внутрішніх тріщин.

Режими сушіння деревини

Залежно від вимог, представлених якістю дерева, деревина може бути висушена різними способами, які відрізняються температурним рівнем. У міні-сушильній камері для деревини в процесі сушіння температура повітря поступово збільшується, а відносна вологість агента зменшується. Режими сушіння вибираються з урахуванням товщини пиломатеріалів, деревних порід, кінцевої вологості, якості висушеного дерева та дизайну камери.

Виділяють режими низький і високий температурний процес. Перші режими передбачають використання вологого повітря як сушильного агента, температура якої на початковому етапі становить менше 100 градусів. Є три категорії цих режимів:

 • М’який режим здатний забезпечити неінфекційну сушку матеріалу при збереженні природних фізичних та механічних властивостей дерева, включаючи кольори та силу, що важливо для сушіння деревини до транспортної вологості експортних пиломатеріалів.
 • Нормальний режим гарантує темну деревну сушку з майже повним збереженням сили матеріальної сили з незначними змінами кольору, що схожа на сушіння пиломатеріалів до кінцевої вологості.
 • Примусовий режим зберігає силу статичного згинання, стиснення та розтягування, але можна трохи зменшити розщеплення або обертання з потемнінням деревини, яка призначена для сушіння деревини до оперативної вологості.

За допомогою низькотемпературних режимів передбачається триступенева зміна параметрів сушильного агента, а з кожного етапу, на подальшому переході можна здійснювати лише після досягнення матеріалу певного рівня вологості, що забезпечується режим.

Високотемпературні режими забезпечують двоступеневу зміну показників сушильного агента, і йдуть від першої стадії до другого після досягнення вологість деревини в 20%. Високий температурний режим визначає залежно від товщини та породи пиломатеріалів. Високотемпературні режими можуть бути використані для сушіння деревини, що йдуть до виготовлення несучих елементів будівель та споруд, в яких дерево допускається та зменшується сили.

Поняття сушильної камери

Камерна сушка є основним способом сушіння дерева. Сушарні камери зобов’язані висушити хвойні та листяні подушки дерева до різних категорій якості. Однією з найпопулярніших та економічних методів штучної дегідратації пиломатеріалу сушіння, коли прив’язана та вільна вологість видаляють з дерева з подачею до вологого теплового дерева з гарячим повітрям, а також частково випарюють надлишкову вологість і частково охолоджений повітря.

Сушильна камера – це повністю завершена установка, яка оснащена всім необхідним для сушіння деревного обладнання. На пристрої, сушильні камери для дерева діляться на сполучні металі та виготовлені з будівельних матеріалів. Останній будується безпосередньо в майстернях або як окремі будівлі з матеріалів, які широко використовуються в промисловості. Камера може бути повністю виконана з монолітного залізобетону. Його стіни можна випустити з повнорозмірної червоної цеглини, а перекриття монолітного залізобетону.

READ  Як усунути масштабування в туалеті до туалету

Якщо використовуються кілька сушарків, вони часто поєднуються в один блок, створюючи загальний контрольний коридор, де розташовано теплопостачання, а система автоматичної керування всіма камерами розташована. Залежно від обсягу завантаженого дерева в камеру, може бути горизонтальна або вертикально поперечна циркуляція повітря.

Завантаження пиломатеріалів до камери може здійснюватися таким чином: на візках у вигляді стеків на залізничному шляху, як пакети для навантажувача. Теплий перенесення до деревини може бути виконаний: повітря, продукти згоряння або перегрітий порошок; променистий тепло, що походить від спеціальних випромінювачів; тверде тіло, якщо ви організуєте контакт з нагрітою поверхнею; струм, який проходить через мокрий деревину; Високочастотне електромагнітне поле, яке пронизує вологе дерево.

Устаткування для сушильної камери для дерева ділиться на основні та додаткові. Основна система вентиляторної системи, система теплопостачання, подача та витяжна вентиляція та зволожуючий, включає в себе дверний ізольований та психометричний блок, розбивні візки, електромоторний електромотор.

Процес водіння сушильного дерева в камері може бути автоматизований. Автоматизація здатна підтримувати вологість та температуру середовища в сушарці. Температуру регулюється потік теплоносія в нагрівачі або шляхом включення електричного нагрівача та вологості, використовуючи вентиляцію подачі та витяжної вихлопності та систему зволожувача.

У системі керування деревною сушильною системою можуть бути надані можливості дистанційного керування вологістю та температурою в камері. При сушінні пиломатеріали в сушильній камері є необхідність контролювати вміст вологи дерева, для якого використовується віддалений вологість, що дозволяє перевірити вміст вологи в декількох точках, не вводячи в камеру. За відсутності зовнішніх джерел теплопостачання для сушарки, модулі автономного опалення можуть бути застосовані та газові, вугілля, відходи деревини, електроенергію та дизельне паливо.

Типи сушильних камер

У реальному житті, це звичайне використання наступних видів сушильних камер. Необхідна енергія в конвективних сушильних камерах у матеріал транспортується за допомогою повітряного циклу, а теплопередача деревини відбувається конвекцією. Конвективні камери є двома типами тунелю та камери.

Туненти конвекційні сушильні камери – це глибокі камери, де пачки мокрих кінцевих стеків висунуті в більш сухому. Ці камери встановлюються з одного кінця, а з іншого. спустошений. Натискання стеків (процес заповнення камер і спорожнення) виконується одним стеком з інтервалом 4. 12:00. Ці камери призначені для великої лісопилки і дозволяють нам зробити виключно транспортну сушку дерева.

Камерні конвекційні сушильні камери короткі тунелі та вакуумні сушильні камери для дерева, тоді як ті ж параметри підтримуються у всій камері. З глибиною уяви, більше 2 метрів для вирівнювання умов сушіння дерева використовує зворотний спосіб вентиляції напрямку. Руйнування та наповнення камери відбувається з одного боку, якщо вона має одну двері. Відомі та інші завантажувальні системи, які схожі на процедуру завантаження тунельних камер. Ви можете висушити будь-яку пиломатеріалу до будь-якої кінцевої вологості, тому 90% деревини Європи та Росії сушать у камерних сушарках.

Конденсаційна сушильна камера відрізняється від попередніх, що вологість, що виникає в повітрі, конденсується на спеціальних кулерах і залишає процес сушіння. Ефективність подібного процесу є великим, але цикл довгий, тому що пристрої не працюють з великою температурою, а також значними загальними втратами тепла. Камера конденсації в першу чергу підходить для сушіння малого дерева, або для сушіння щільного дерева дуба, бука або попелу. Велика перевага таких камер полягає в тому, що це не потрібна котельня, ціна сушильної камери для дерева та вартість сушіння менше.

Сушильні камери також класифікуються відповідно до методу циркуляції, а природу використовуваного сушильного агента, тип огорожі та принцип роботи. Сушильні камери періодичної дії характеризуються тим, що вони можуть бути повністю завантажені для одночасного сушіння всього матеріалу, а режим сушіння дерева змінюється в часі, що залишається тим самим для всієї камери.

Відповідно до способу обігу є камери з мотивацією та природним кровообігом. Сушарки з природним кровообігом. Застарілий, низькопродуктивний режим сушіння в них практично не керує, рівномірне однорідність дебріс незадовільна. Для сучасного будівництва такі пристрої не рекомендуються, а струм повинен бути оновлений. Відрізняється природою сушильного агента газу камери, повітря та високої температури, яка працює в перегріваному паровому середовищі.

Процедура сушіння деревини

Раніше, перш ніж проводити сушіння вздовж обраного режиму, дерево зігріває пар, яка подається через труби зволожувача, за допомогою вентиляторів, що підтримують нагрівальні пристрої та закриті вихлопні канали. Спочатку потрібно розрахувати сушильну камеру для дерева. Температура агента на початку потепління деревини повинно бути вищим на 5 градусів першого етапу режиму, але не більше 100 градусів за Цельсієм. Рівень насичення середовища повинен бути для матеріалу з початковою вологістю більше 25% 0,98. 1, а для дерева з вологістю менше 25%. 0,9. 0.92.

Тривалість початкового розігріву залежить від деревної породи і для хвойних порід (сосна, ялина, ялина та кедр) 1. 1,5 години для кожної товщини сантиметра. Тривалість розігріву м’яких листяних порід (Аспен, береза, линча, тополя та вільха) збільшується на 25%, а для твердого листяного дерева (клен, дуб, ясен, барана, бук). на 50% у порівнянні з довжиною розігріву.

Після попереднього нагрівання, зазвичай довести параметри сушильного агента до першого етапу режиму. Потім ви можете почати сушіння пиломатеріалів, а дотримання встановленого режиму. Вологість та температура регулюють клапани на парових трубах і взуття Shivera.

Під час експлуатації інфрачервоної сушильної камери для дерева в дереві виникають залишкові напруги, які можуть бути усунені шляхом проміжного та кінцевого вологості в середовищі підвищеної температури та вологості. Обробка приймається для виявлення пиломатеріалів, які сушать до оперативної вологості та підлягають механічній обробці в майбутньому.

Проміжна обробка вологості здійснюється під час переходу від другого етапу до третього або від першого до другого при високотемпературному режимі. Хвойні породи товщиною 60 міліметрів та листових від 30 міліметрів піддають вологості. Температура середовища в процесі термічної обробки повинна бути вищою на 8 градусів температури другої стадії, але не вище 100 градусів, на рівні насичення 0,95. 0.97.

Коли деревина досягає кінцевої середньої вологості, можна виконувати остаточну скорочення вологи. У цьому процесі температура середовища становить 8 градусів над останньою стадією, але не вище 100 градусів. Наприкінці кінцевої обробки вологості, дерево, яке пройшло сушіння, повинна зберігатися в камерах для 2. 3 години, коли параметри надаються останнім етапом режиму. Потім зупиняється сушильна камера.

Виготовлення сушильної камери

Якщо ви вирішите зробити предмети з дерева, то сушильна камера для дерева вам просто потрібно. Однак під час будівництва сушарки дотримуються всіх необхідних правил. Вам потрібна камера, вентилятор, ізоляційний та нагрівальний пристрій.

Тримайте сушарку або виділіть окрему кімнату, одну стіну і стелю, з яких буде виготовлена ​​з бетону, а інші стінки дерева, які повинні бути ізольовані. Для цього, звичайно створювати кілька шарів: перша з них – піна, друга дерев’яна дошка, які заздалегідь доводять до палати у фользі.

Після цього встановіть нагрівальний елемент, який можна зробити у вигляді батарей. У батареї вода повинна бути подана з плитки, в якій вона буде нагріватися до 60-95 градусів за Цельсієм. Бажано постійно забезпечувати циркуляцію води, використовуючи водяні насоси в нагрівальному елементі. Також у домашньому сушильній камері для дерева слід розмістити вентилятор, який сприяє розповсюдженню по всій кімнаті теплого повітря.

Подумайте, яким чином дерево буде завантажено в сушильну камеру. Одне з параметрів завантаження може бути залізничним тролейбусом. Для регулювання вологості та температури в кімнаті з сушильною камерою потрібно використовувати відповідні термометри у робочому середовищі. Вологий і сухий. Забезпечити всередині сушарки полиці, щоб збільшити робочу область.

Під час сушіння пиломатеріалів, різка зміна у робочій кімнаті температури не допускається, інакше вона буде спровокувати те, що в ньому виникне дерево. При установці сушильної камери надзвичайно важливо дотримуватися пожежних вимог. Тому в безпосередній близькості від сушарки встановіть вогнегасники.

І, нарешті, пам’ятайте, що замість нагрівального елемента вдома, ви можете використовувати електричну піч у два пальники. Нагрійте стіни сушильної камери своїми руками, використовуючи дерев’яні чіпси. Ви можете використовувати замість фольги в камері піною, яка здатна забезпечити хороше відображення від поверхні тепла. У такій сушарці дерева буде висихати через 1-2 тижні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS