Статті

Суха суміш для швів Fuga Atlas

Купуйте для швів керамічної плитки. Купуйте за доступною ціною з нами

Затискання для керамічних плиток, запропонованих вам, відрізняється широким діапазоном кольорів та еластичності. Він може бути використаний для будь-якої плитки, закладеної не тільки в сухому, але й у вологих і навіть вологих кімнатах.

Ви можете спокійно придбати груту для плитки Atlas, так і для приміщень, таких як ванні кімнати та душі. Він ідеально підходить для використання в коридорах, на сходах та зовнішніх будівлях. Ця суміш майже універсальна!

Призначений для різних типів покриттів з плиток у вологих, вологих та сухому сумішах. у ванних кімнатах, кухні, коридорах, сходах, а також за межами будинків.

Суміш еластична, що дозволяє розчинити покриттів, що підлягають деформаціям. рекомендується для: пластин деревного походження з правильною стійкістю (в т.C. Пластини OSB) та гіпсокартонні тарілки, стінові та зовнішні опалення, балкони, тераси та фасади

Це елемент системи для обробки покриттів з плиток. поряд з відповідними кольоровими силіконами, обробляючими пларами та іншими сумішами для затискання швів атласу.

Види елементів затискача. плачкові шви для плитки Атлас можуть бути використані з малими та середніми елементами; Це може бути керамічна (глазурована, теракотація, гр), цемент, кам’яні покриття, скляна мозаїка.

Види основи під плитками є вищесказаними, а також цемент, цементно-вапно, гіпсокартон, нестійкі стінки цегли, цементних та ангітритних шарів підкладки.

Використовуйте при оздоблювальних покриттях з плиток, поєднання з відповідними затискачами згідно з кольоровими силіконами, оздоблювальних апаратів та інших сумішей для затискачів атлас.

Atlas (Atlas) Grout 01 білий, 2кг

Залишаючись між плиткою швів, виглядають не дуже естетичний. Так що їм потрібно втирати. Для цього є спеціальні матки. Багато хто з них мають дуже мізерний набір кольорів, які можуть забезпечити деякі незручності. І, наприклад, плитка з атлас, має цілі сорок кольорів у своєму арсеналі. Є серед них і білі. Крім того, цей розрив має новий рецепт. І його термін зберігання збільшується до цілого року. Atlas grout можна використовувати для мармуру, бетонних плит, керамічної підлоги та настінної плитки, мозаїка глазуровані. Він призначений для використання всередині будівель і на вулиці, оскільки він морозний і водонепроникний. Висока вологість не страшна. Ширина швів може становити від двох до шести міліметрів, тобто вони досить вузькі. Але це не перешкода, тому що отриманий розчин має пластичність, вона зручно застосовувати, затискаючи після сушіння не покривається тріщинами, вона залишається твердою, щільно заповнює шви. Важливо відзначити, що Fuga Atlas не має у своєму складі твердих домішок та волокна азбесту.

Перед тим, як затискач, шви повинні бути очищені від клею. Як тільки розчин плитки затвердіє, ви можете приступити до розчину. Якщо основа має високе поглинання, шви перед розчином змочуються водою. Зробити сам рішення легко. Вам просто потрібно змішувати воду з розчином, почекайте трохи і змішати знову. Співвідношення води до розчину десь від 1 до 3. Готова суміш лише дві години. Для того, щоб дати роздути більшої водостійкості та еластичність застосовують емульсію атласу. Заповніть шви твердого кольору з теркою або гумовою шпателем. Коли розчин повністю висушений, його справжній колір буде видно. Це станеться не раніше, ніж через пару днів. Очищення плитки повинна бути ретельно, щоб не дозволяти його живопису, уникати та хімчистки. Роботи повинні виконуватися при температурі від п’яти до двадцяти п’яти градусів вище нуля. Потрібна відсутність проектів і прямих сонячних променів. Сама розчин може витримувати температуру від двадцяти градусів нижче нуля до шістдесяти градусів вище нуля. Суміш краще взяти з однієї партії, щоб уникнути відмінностей у відтінках. Спеціальний Атлас Дельфін буде розширювати стійкість кольору.

Швидкість потоку атласу становить 1 кг / 2М 2. Якщо використовується квадратна плитка з бік 15 см, ширина шва десь 3 мм, а глибина 4 мм. Це суха суміш, а не рішення.

Переваги

Основною перевагою облицювального матеріалу вважається, що його легко використовувати. Приготовану груту здатна швидко заповнити шви і легко розподіляти над поверхнею, зменшуючи час і силу до робочого процесу. Але інші переваги:

 • Властивості сухої композиції мають еластичність і можуть бути використані для поверхні деформації;
 • можна застосувати не тільки для обличчя, але також для ущільнення між гіпсокартовим покриттям або деревом;
 • застосовується як у приміщенні, так і на вулиці. Ви можете закрити шви у ванні, басейн або на літню кухню;
 • Велика кольорова палітра, ви можете забрати відтінку плитки або комбінату;
 • Він має високу адгезію, захищає шви від негативних зовнішніх факторів.

Суха суміш для швів швів Fuga Atlas

Дрібнозерникова цементна сумішшка TM ATLAS для затишних швів призначена для різних видів покриттів, будь-яка основа плитки з шириною шва заповнюється 1.7 мм. У вологих, мокрих і сухих місцях, всередині та зовнішніх будівель (фасад будівель). Дозволяє виконувати розчин покриттів, що підлягають деформаціям (у системі опалення підлоги), підлоги елементів малих та середніх розмірів.

Простий і швидкий спосіб затискання швів після укладання плитки на стіні

 

Waska Wask Wast Tutting може бути використаний для матеріалів, таких як різні типи керамічної плитки, каменю, терракотової плитки та моноконтура, клінкерна плитка та каточка, черепиця, плитка, нечутлива до змін кольору, керамічна мозаїка, скляна мозаїка, скляна плитка, стійка до подряпин, скляна мозаїка, скляна плитка, стійкі до подряпин. люкс для кам’яної плитки, коли на грилі покриттів у питних водяних танках, харчова промисловість, у медичних закладах, дитячі, дитячі садки та подібні будівлі.

Після шліфування розчин, стійкий до змін кольорів та соляних пластин, стабільний і тягнутий шляхом розробки бактерій та грибків, стійких до забруднення та пошкодження (особливо рекомендується для складних підстав, наприклад. Тераси, балкони та відкритий опалення).

READ  Як зробити дах на гаражі зробити це самостійно

Waska croout застосовується у житлових будинках, торгових та обслуговуючих об’єктах та громадських об’єктах. Суміш для затишних вузьких швів Атлас Осака була розроблена для найбільш вимогливих користувачів, які цінують естетику, функціональність, безпеку та силу рішень. Завдяки інноваційному рецепту, що містять спеціально відібрані компоненти, сумішна, що забезпечує:. безпеку використання, завдяки опорі до утворення мікроцентриків та тріщин, зміни кольору та створення бар’єру для виникнення соляних набігів під час застосування. а також тривалий період експлуатації поверхні;. суміш забезпечує гігієну та безпеку використання на основі гібридних ефектів біологічно активних речовин та іонів срібла, що перешкоджає розвитку форми, грибків, водоростей та бактерій;. висока стійкість до УФ-випромінювання, завдяки використанню спеціально відібраних неорганічних пігментів, додатково захищені від деградації з використанням гідрофобного полімеру, що сприяє тому, що суміші для затискачів залишаються наполегливими та інтенсивними кольорами протягом багатьох років;. висока стійкість до миття, Очищення та стирання (включаючи засоби очищення), що сприяє легкому обслуговуванню швів, що чистять протягом усього періоду експлуатації.

Суміш для розсилки атласу знову є системою Effekt Perlenia, яка максимально зменшує поглинання води за рахунок використання формули гідрофобних молекул та додатково захищає основу з зануреного зволожуючих (зволожуючи 3 рази нижче, ніж через 30 хвилин, і майже в 4 рази нижче ніж вимоги норми (PN-EN 13888) після 240 хвилин, для швів підвищеної категорії. W).

Система Myko Bariera, яка використовується в суміші з атлас, містить консерванти, що захищають від форми та водоростей, а також добавку в суміші іонів срібла Bio Bariera AG призводить до того, що суміш має антибактеріальні властивості.

Крім того, суміш має дуже високу механічну стійкість навіть для середнього та високого експлуатаційного навантаження (у тому числі для інтенсивного використання поверхні покриття, часте чищення та стирання). Каналізація стічних вод 8 разів нижче, ніж вимоги норми (PN-EN 13888) для швів підвищеної категорії. A.

Підвищена адгезія до краю плитки дозволяє сильно горіти кромки плитки, навіть при високих деформаціях покриття, не існує розривів у процесі захоплення.

Робоча температура.30 ° C до 80 ° C. Насипна густина (суха суміш) приблизно 1,15 кг / дм³. Об’ємна щільність маси (після перемішування) приблизно 1,80 кг / дм³. Щільність у сухому стані (після захоплення) приблизно 1,65 кг / дм³. Пропорції перемішування (вода / суха суміш):. 0,28 ÷ 0,29 л / 1 кг;. 0,56 ÷ 0,58 л / 2 кг;. 1,40 ÷ 1,45 л / 5 кг. Температура приготування розчину, а також основу середовища під час роботи 5 ° С. 25 ° С. Рішення часу дозрівання. 5 хвилин, час придатності для використання. 2 години. Очищення покриття після затисків швів через 10-30 хвилин. Пішохідний трафік через 24 години. Вказаний час для нанесення суміші при 23 ° С та вологості 55%.

Перед застосуванням розчину, основа та слоти між плиткою ретельно очищаються. Вони повинні бути такою ж глибиною (у процесі укладання плиток, необхідно негайно усунути надлишок клею). Шовкові шви можна запустити після затвердіння клею, не раніше, ніж 24 години від склеювання плитки. У випадку застосування Atlas MIG 2 або Atlas Plus Express, штампи швів між плиткою можна почати після 4 годин.

Негайно перед тим, як затискаються шви, поверхня плиток повинна бути очищена мокрою губкою, а також легко змочити шви для обмеження та вирівнювання поглинання основи.

Розчин готують сухою сумішшю висипу в контейнер з пепною кількістю води та перемішування до однорідної консистенції. Перемішування можна виконувати вручну або механічно. Розчин підходить через 5 хвилин і повторне перемішування. Готовий розчин слід використовувати. протягом 2 годин.

Атлас SZOP. 2 відео.

 

Розчин заповнюється глибоким і щільним у швах з гумовою теркою. Терка зберігається в косих напрямках до краю плитки, під кутом прибл. 45 ° до поверхневого покриття.

Через 10-30 хвилин ви можете приступити до очищення поверхні. Він виконується мокрим твердою губкою з великими порами. Для не менш, перші три дні, розчин встановлення не повинен підлягати атмосферному опаді, низьких температурах (нижче 5 ° С), високої вологості повітря. Шви повинні зберігатися з надто інтенсивної сушіння. Щоб зберегти оптимальні умови налаштування цементу, свіжі шви потрібно зберігати трохи вологим протягом декількох перших днів, наприклад., Шляхом розпилення водою або промивання поверхні чистою водою. Фактичний колір шва встановлюється після його повного сушіння, т.Е. Через 2-3 дні. Використання покриття для додаткового захисту від забруднення рекомендується (після повного сушіння суміші для затискання, тобто прибл. Через 2 тижні використання захисного захисту Atlas Delfin. Споживання споживання залежить від ширини та глибини швів, видів та розмірів плитки, що використовуються. Споживання розраховується за зразком: z = (a1 a2) / a1 x A2 x s x b x c x g

z. кількість необхідної суміші [кг] А1 і А2. WININA та довжина плитки [M] S. площа приміщення [м²] b. Глибина шов [m] c. Ширина шва [m] g. щільність готового шва [кг / м³]. для суміші для затискання швів атлас G = 1650, в середньому, швидкість потоку для мозаїки до 2 м² від упаковки розчину 2 кг, а 8. 12 м² для звичайних плиток.

Перед розчином швів всіх покриттів виконуйте випробувальну культуру швів на невеликому сегменті (найкраще на непотрібних плитках), а також виробляють очищення тестування, щоб усунути колір плитки. Силікони та суміші для затишних швів виробляються на основі різних зв’язувальних речовин, тому вони відрізняються за допомогою гладкості та ступеня блиску. Ці фактори природного способу впливають на відтінок кольору для кожного виду продукту. Використання неправильних пропорцій води для приготування розчину може призвести до погіршення його параметрів та виникнення небажаного рефлятору. Відмінності в глибинах швів або занадто ранні миття покриття можуть призвести до нерівномірного кольору відтінку на поверхні шва. Для швів, які знаходяться в спеціальних місцях покриття (зовнішні та внутрішні кути, розширення швів), використовуйте оздоблювальні дошки або наповнюють їх міцними еластичними матеріалами, такими як силіконовий атлас. Інструмент очищений чистою водою відразу після використання. Важкі залишки вже схопили розчин, промивають атласом SZOP. Фактичний відтінок кольору може уповільнити певною мірою від мітки, вказаного на етикетці. На одній і тій же поверхні потрібно використовувати суміш для винищення виключно з тією ж датою виробництва та номером.

Перші дні підтримують свіжі шви злегка вологими, захищаючи від заморожування та опадів.

Після повного розливу цементного розчину (через 2 тижні), для додаткового захисту шва від вологи та забруднення, ви можете впоратися з їх захисним агентом Atlas Delfin. Епоксидний затиск не повинен обробляти.

READ  Чому принтер не друкує кольорову фарбу

Змішати для затискачів атлас (Fuga)

Еластичний розчин для відновлення та наповнення швів між плиткою шириною від 4 до 16 мм.

Застосування сухого будівельного суміші для розсилки (Fuga) вона використовується для заповнення швів між керамічною стінкою та плиткою, мармуром та бетонними плитами всередині та зовнішніх будівель. Розміщення для затискання швів між плитками Атлас може заповнити шви між плиткою шириною від 4 до 16 мм шириною. Властивості приготованого розчину атласу для затискачів між пластиковими плитками, зручними у підготовці та у роботі. Протирання не тріщить після встановлення, фірми, не руйнується і міцно примикає до краю плитки. Куля для плитки атлас води та морозостійкі. Ця фуга не містить азбестових волокон, а також гострих, твердих домішок матеріалів, так що подряпини з’являються на поверхні. Підготовка фундаменту Фонд під розчин швів повинен бути рівномірно гладким, очищений від забруднення та пилу. Відразу після прокладання плитки потрібно почати підготовку швів, очищення їх від клею плитки. Перекидання швів можна запустити після затвердіння плитки для плитки, на які покладені плитки. не раніше, ніж 24 години. Шви між плиткою на підставах з високим поглинанням слід попередньо змішувати з водою. Підготовка розчину Суміш для затирання швів виливається в чисту воду та зшитий вручну або машинним способом для рівномірно пофарбованого, гладкої консистенції. Приготований розчин плитки, готовий до роботи через 5 хвилин. і подальше повторне перемішування. Розчин фуга зберігає свої властивості протягом 2 годин. Для того, щоб розкрити розчин, щоб бути більш пружним та водонепроникним (стояв шви на гіпсокартонні та дерев’яних плитах) до води, додайте емульсію еластичної емульсії (2 частини води до 1 частини еластичної емульсії). Спосіб застосування фліп суміші для затискання швів заповнюється глибоким і щільно у швах з теркою або гумовою шпателем. Потім всю поверхню плитки витирають мокрою губкою або теркою з губкою і усуває переповнення від швів. Необхідно забезпечити, щоб не промити свіже рішення. Увага: Занадто ранні та інтенсивні миття призводить до миття отрути з поверхні та появи частинок піску. Ви не можете очистити керамічну плитку сухим способом, завдяки небезпеці змін кольору під час розтирання сухих частинок у вологу суміш для затискачів швів. Плитка поверхонь з підігрівом швами в перші тижні повинні бути промиті виключно водою. Ви не можете використовувати будь-які миючі засоби, оскільки це може вплинути на колір і затвердіння черепки. Через небезпеку появи осадження розчинів для затискання швів, при роботі з нещасними керамічними плитками, необхідно випробувати всередині плитки. Фактичний колір фуги встановлюється після його повного сушіння, приблизно 2-3 дні. Рекомендується використовувати сумішну суміш одного числа та однієї дати упаковки, щоб уникнути невеликих відмінностей у кольорі. Під час експлуатації слід уникати прямих сонячних променів та проектів. Споживання 1 кг сухої будівельної суміші для затискачів швів, прибл. Для 1M2 керамічної плитки розміром 30×30 см з шириною шва 6 мм. Інструмент електринний з мішалкою, терка з губкою або гумовою шпателем. Інструменти чисті з чистою водою відразу після використання. Важкі залишки вже схопили розчин, промитий засобом для усунення балансу Atlas SZOP цементу.

Пакувальні сумки 5 кг, 25 кг. Палет: 1000 кг у мішках 5 кг, 1050 кг у мішках 25 кг.

Зберігання та транспортна суміш повинна транспортуватися та зберігати в щільно упакованих мішках, у сухих умовах (найкраще на піддонах). Магазин від вологи. Використання придатності становить 6 місяців з дати виробництва, зазначеної на упаковці.

швів, fuga, atlas

Увага Продукт містить цемент і входить у лужну реакцію з водою. Потрібно захистити очі і шкіру. Якщо рішення в очах потрібно проконсультуватися з лікарем.

швів, fuga, atlas

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Пропорції сумішей 0,25 л води на 1 кг суміші 1,25 літрів води на 5 кг суміші, 6,25 літрів води на 25 кг суміші
Придатність часу розчиненого використання 2 години
Створення температури від 5c до 25 ° С
Фундамент температура від 5 ° С до 25 ° С
Стійкість до температур -20 ° С до 60 ° С
Використання бази Через 24 години
Німий прим. 1.4 кг / дм³
Хв. Ширина шов 4 мм
Макс. Ширина шов 16 мм

101 білий 102 сірий 103 темно-сірий 104 бежевий 105 Redhead 106 темно-коричневий 107 графіт

Суха суміш для ущільнювальних швів Fuga Atlas Технічні характеристики

Для затискачів швів на плитках покриттів. Підходить для склеювання керамічної плитки.

 • Покриття сприйнятливі до появи плям і часті миття: кухонні столи, магазини, гаражі та т.D.
 • Атмосферні опади та вологості: Басейни, Душові кабіни, Пральня, Тераси, Балкони, Фасади.
 • Покриття в агресивному середовищі: струмки, кавандарях, молочні, забій, акумуляторні, пивоварі, винні погреби, лиття, лабораторії та т.Р.
 • Типові мінеральні основи.
 • Стабільні тарілки деревини походження та гіпсокартонні пластини.
 • Підстави, виготовлені на підлозі або нагрівальній системі: керамічна (глазурована, теракотація, Gres), камінь (натуральний камінь, агломерати), мозаїка (керамічна, скло), клінкер.
 • Зберігає інтенсивні і наполегливі кольори протягом багатьох років.
 • Водонепроникний.
 • Стійкий до кислот.
 • Він має підвищену стійкість до забруднення, ультрафіолетових променів, а також до впливу масел та миючих засобів.
 • Рекомендується для інтенсивно експлуатованих місць: стійкі до тріщин, подряпин, стирання, а також вплив високих і низьких температур.

Технічні характеристики

Суміш виготовляється на основі гідро-класу цементу.

Складається з двох компонентів a та b, які змішуються перед нанесенням. Компонент А: суміш епоксидної смоли з спеціально вибраною крихтою, наповнювачами, барвниками, а також модифікуючими та декоративними добавками найвищої якості.Компонент у: високоякісний поліамідний отверджувач для епоксидних смол.

0% поглинання: маса характеризується повним водостійкістю та стійкістю до вологи.

Miko Bariera система захищає шви з грибків, форми та водоростей.

Висока хімічна стійкість: до кислот, агресивних факторів, сильних очищувальних агентів.

На згину: принаймні 30 н / м²; Стиснення: не менше 45 н / м².

Застосування замовлення

Перед виконанням розчинності старанно очищають слоти між плиткою від пилу та різних забруднюючих речовин. Вони повинні бути такою ж глибиною, у процесі прокладання плиток, необхідно негайно усунути надлишок клею від них. Поворотні шви можна запустити після затвердіння клею, не раніше ніж 24 години від склеючої плитки. У випадку застосування ATLAS MIG або ATLAS Progress Express, плитки починаються через 4 години. Безпосередньо перед тим, як шви, поверхня плиток та швів повинна бути очищена мокрою губкою. До розчину швів, приходьте після повної сушіння.

швів, fuga, atlas

Підготовка маси A полягає в ретельному перемішуванні (3 хвилини). Після цього отверджувач виливається з пляшки у відро з масою. Пляшка встановлюється у вертикальному положенні, так що тримач затвердіння вільно виливається до самостійного струменя. Рідина, що залишилася на стінах, є добавкою, яку не можна вилити в масу. Потім компоненти перемішують протягом 3 хвилин. Після 5-хвилинної перерви знову перемішують масу (1 хвилина). Маса повинна виявитися напівлікційною консистенцією та однорідним кольором. За допомогою шпателя, ви повинні перевірити, чи немає безприродних частинок на стінах і нижній частині танка. Для перемішування, свердла з мішалкою при низьких оборотах (приблизно 600 оборотів за хвилину). Рекомендується виконувати процес перемішування внизу вгору.Увага: підготовлена ​​маса не може бути розігрівається у відро з теплою водою, щоб отримати кращу врожайність та зручне застосування.

READ  Чи можна закріпити плитку на рот-смузі

Компонент A: приблизно 3 хвилини.Час першого маса перемішування: приблизно 3 хвилини.Час дозрівання: приблизно 5 хвилин.Час другого масового перемішування: приблизно 1 хвилина.

 • Покладання швів: маса наповнена глибоким і щільним у швах з гумовою теркою. Зерно зберігається у косих напрямках до краю плитки під кутом 45 ° до поверхні покриття, видаляючи надлишку маси. Якщо, коли шви розтираються, є невелика маса маси, необхідно перестати працювати і почати його знову через 5-10 хвилин.
 • Сліпучою плиткою: масу наносять до основи і рівномірно розподіляють його з зубчастою теркою з значенням 3 мм. На вертикальних поверхнях, терка з максимальною кількістю зубів становить 6 мм. Плитка натискається, терміново регулює свою позицію, а надлишок маси можна усунути якомога швидше. Своєчасно усунути все забруднення.
 • Для швів, які знаходяться в спеціальних місцях покриття (зовнішні та внутрішні кути, розширення швів), використовуйте атлас, обробляючи смуги або наповнюють їх міцними еластичними матеріалами, наприклад, Atlas Artis Silicone.

Пішохідний рух: приблизно через 24 години. Повне механічне навантаження: через 3 дні. Повне хімічне навантаження: Через 7 днів.

Маса, що залишилася на поверхні покриття, повинна бути негайно усунена (не пізніше, ніж через 20 хвилин) за допомогою твердої губки, змоченої холодною водою. Після цього шви та плитки промивають губкою зволоженої та добре натиснуті целюлози (жовтий, виготовлений з нарізаного рулону). Необхідно добре промити губку, а вода часто може змінюватися. Якщо через 24 години на плитках буде спалах, вам потрібно усунути його теплою водою з додаванням миючого засобу або алкоголю.Усунення залишків розчину через 4 години при температурі 20 ° С можливе лише з механічним очищенням.Інструмент очищений чистою водою відразу після використання. Важкі залишки вже схопили розчин, промивають атласом SZOP.

Свіжі шви зберігаються з температури нижче 5 ° С і осадження до повного зміцнення.

Продукт має дратує властивості. Містить епоксидні компоненти. Масовий отверджувач має лужний характер. Діє дратує очі і шкіру. Може викликати алергію, коли контакт шкіри. Шкідливі впливає на водні організми; Може довгий час може спричинити шкідливі зміни водного середовища. Зберігання. Магазин від дітей. Забруднена шкіра терміново промийте великою кількістю води. Уникати забруднення шкіри та очей. Носити відповідний захисний одяг, відповідні захисні рукавиці та окуляри або захисну маску. Не кидайте в навколишнє середовище. Діяти відповідно до інструкцій або характеристик карток. У разі аварії або поганого благополуччя необхідно терміново звернутися до лікаря, якщо можливо, показати етикетку.

Зберігання та транспортування

24 місяці з дати виробництва, зазначеного на упаковці.

У щільно упакованих фабричних пакетів, у сухих умовах (найкраще на піддонах), при температурі 10 ° С до 25 ° С.

Атлас 1-6 мм мм білий 2 кг

Розробка для плиток призначена для відновлення та наповнення швів між стінами та підлогою керамічна плитка, мармурові та бетонні пластини, скляні в мозаїці в сухому, у великих і вологих кімнатах всередині та зовнішніх будівель.

Докладний опис

Атлас (Атлас) FW-001-02 базується на системі MYKO Bariera. захищаючи шви від розвитку грибів, форми та водоростей, що дозволяє зберегти естетичний тип покриття та здоровий мікроклімат у кімнаті довго час.

Переваги: ​​покращена композиція; довгий термін зберігання; Багатий кольоровий гамма.

Поради з досвідченого нахилу. Як протріть шви після укладання плитки?

 

Властивості: висока механічна опора. тріщини, подряпини, стирання. Підвищена адгезія до краю плитки. сильно прилягаючи до краю плитки, навіть при високих деформаціях покриття, у процесі встановлення розчину немає усадки проміжків.

Додаткові матеріали

Всі характеристики та зображення товарів надаються виробниками. Виробник залишає за собою право змінювати характеристики / появу товару без попереднього повідомлення продавцю, у зв’язку з якою, на дату придбання товарів, вони можуть відрізнятися від тих, хто представлений на цьому інтернет-сайті.

© baucentre, 2020 baucenter rus, адреса: 236029, g. Калінінград, вул. A.Невський, 205.

Сайт використовує файли cookie. Продовження перегляду сайту ви підтверджуєте свою згоду на використання цих файлів.

Продовження перегляду сайту Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie Детальніше про файли cookie

Ми повідомимо вашу електронну пошту про отримання товару в магазині

Продаж сухих сумішей

Торговий дім компанії Olvi пропонує продати сухі суміші Атлас на найбільш сприятливі умови. Щоб купити суміш для швів атлас, потрібно залишити запит на нашому веб-сайті або зателефонувати нам по телефону. Ми гарантуємо бездоганну якість пропонованих продуктів, оскільки ми співпрацюємо з виробником безпосередньо без залучення третіх сторін, що усуває ймовірність підробки. З тієї ж причини наші ціни є одними з найнижчих у Росії. Є кілька причин, чому ви повинні співпрацювати з нами:

 • Повний діапазон;
 • Низькі ціни;
 • Операційна доставка в Росії;
 • Гарантія якості;
 • Збереження вашого часу і грошей.

Технічні характеристики:

Насипна щільність (суха суміш). 1,5 кг / дм2 маса насипної густини (після перемішування) прибл. 2.0 кг / дм2 щільність у сухому стані (після захоплення). 2.0 кг / дм2 Пропорції перемішування (вода / суха суміш) 0,12-0,14 л / 1 кг 3.0-3,5 л / 25 кг хв./ Макс. Товщина гіпсу 6 мм / 40 мм. Температура приготування розчину, а також основу та середовище під час роботи 5C DO 30C, придатність рішення для використання. 4 години

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS