Статті

Стільниця для кухні з власними деревами

З самостійним виробництвом, настільні, найчастіше використовують такі матеріали, як:

 • Цільна дошка. Варіант є найбільш міцним і надійним, але в той же час найдорожчий. Вибираючи цілу дошку, потрібно звернути особливу увагу до ступеня сушіння. Всемогутній матеріал може з часом
 • Масивна команда. У цьому випадку набір стільниць з бару, дощок або від готових меблевих щитів. З цим підходом вартість продукту буде трохи нижчим, менш ймовірно, що вона буде поводитися, але є шанс, що в місцях сушіння є тріщини, утворюються тріщини;
 • Вироби з деревини. Цей варіант відноситься до найбільш доступного, але найменш практичних і довговічних. Хоча з належною обробкою та ретельним обігом, навіть такий настільний без проблем може служити десять років. Це включає всі види деревних матеріалів:
 • фанера; ;
 • HDF;
 • ДСП та LDSP;
 • OSP (орієнтований ДСП);
 • CSP (цементно-ДСП);
 • GSP (гіпсова плита).

При виборі матеріалу він також варто розглянути сорт деревини. Вибір, з якого дерева зробити робочий стіл, вам потрібно покладатися на індивідуальні особливості кухні та її власників.

 • Якщо кімната мокра, або сім’я велика, і готуйте багато і часто, краще вибрати щільний різноманітність дерева. У таких умовах стільниці дуба або горіха.

Продукти отримуються не тільки практичні, але й дуже красиві. Відтінки та текстура цих матеріалів прикрашають будь-яку кухню. Єдиним недоліком цих сортів є ціна, але вона повністю виплачує якість матеріалу.

 • Від соснової стільниці краще не робити. Цей різновид дерева занадто м’який і не триватиме довго. Краще у цьому випадку виберіть масив модрини. Так, це дорожче, але цей матеріал є більш водонепроникним і практичним, тому він буде тривати набагато довше.

Якщо деревні продукти вибираються для верхньої частини таблиці, то немає особливої ​​уваги до вологостійкості. Зазвичай лікують готовий ДСП або МДФ пластини, тому необхідно спочатку купити тільки вологостійкі сорти фанери та інших дерев’яних виробів.

Як зробити дерев’яний стіл для кухні з вашими руками: Робіть кроки

Стільниці можуть мати інший дизайн. Вони виготовляються з масиву з твердого дерева, можуть бути підготовлені, склеєні або представляти дерев’яний щит.

Одноразовий масив використовується для виготовлення Premium Dear Furniture – такі стільниці дороги. Тому для створення таблиці використовуються два варіанти конструкції.

ВАЖЛИВО: Клеєні стільниці виготовляються з дощок (Ламелла). Ви можете приймати ламелі з різних видів дерева – тоді стільниці виглядатимуть дуже декоративним.

READ  Як з'єднати металеві труби без зварювання

Клеєні стільниці практично не деформуються, оскільки це не напружує волокна дерева.

Для планшетних, ви можете приймати такі матеріали, як:

Кухонний стіл Вершина меблевого щита/Кухня Ремонт Зробіть це самостійно

Готують вершини з ДСП виглядають красиво, але вони мають власну відсутність недоліків – вони надзвичайно недовговічні і швидко деформуються. Стіл верхній від шпону виглядає дуже декоративним. Але це буде добре тільки в журнальному столику. Для кухні або таблиць для надання шпону не підходить, оскільки воно легко деформується і викопані; не переносить часто промивання.

Настільна деревина вважається найкращим варіантом з практичної точки зору та з точки зору довговічності та краси.

Настільні вершини з дерева та деревних матеріалів

Дерев’яні стільниці можуть мати іншу структуру. Вони виробляються з твердого масиву, виготовляють преметрами, склеєні або у вигляді щита, що складається з дерев’яних пластин. Одноразовий масив використовується для максимально дорогих преміальних меблів. Тому для самостійного створення дерев’яних столів і стільниці, два інші варіанти часто використовують: збірні конструкції або щити.

Основна вимога, висунута на покриття робочої поверхні кухні, є його сила. Тому необхідно віддавати перевагу виду дерева, які відрізняються високою твердістю і не деформуються від вологи та температури. Більшість дубових матеріалів, береза, бука, галочка, сосна, азіатський горіх.

Як зробити дерев’яний стільницю для кухні з власними руками: особливості, обробка матеріалів, прикладів, корисні рекомендації

Дерев’яні стільниці є популярним вибором серед багатьох домовласників, які люблять стильну кухню з елегантними та традиційними поглядами. Але це не тільки про появу в першу чергу, дерево є відмінним екологічно чистим матеріалом.

Це відмінна поверхня для роботи, незалежно від того, чи це різання їжі або приготування їжі, дерев’яна стільниця завжди буде працювати на вашій користі.

Незалежне виробництво дерев’яних стільниці допоможе вам налаштувати розмір та форму полотна для ваших потреб. У цій статті ми познайомимося з процесом виготовлення найкращого дерев’яного столу.

Вибір матеріалу (дошка або сосновий масив)

Пиломатеріали, вибирайте без сука. Прикрасити дерево з черв’яками, поздовжньою ядром, не паралельним волокнистою. Процес вигнуту сушіння, який вийшов із запланованих параметрів до будь-якої площини, планується бари та дошки для стільниці, не підходять.

Натуральне дерево

Сировина деревна верба, шматка тополя. Сухі пористих пористих порід мало підходять. Цінні породи – ясен, бук, кедр, гайка, клен, дуб у багатьох регіонах важко купити. Акація – Європейський залізо, важкий при обробці. Здоровий (не від’їзд) заготівля в центрі заготовок ⌀ 15 мм не є шлюбом для хвойних порід. Для листяної пиломатеріалів такий неприйнятний.

Замінники

Поліпшення властивостей призвело до створення деревних пластин без сильного скручування у вологому пластиково-захищеному середовищі (ламінаті), а отже, і вологість, маючи декоративність найширших спектра, легкість обробки, низька питома вага. Матеріали широко застосовуються:

 • фанера, ,
 • цементний,
 • OSP (орієнтований чіп),
 • З додаванням цементу та гіпсу – CSP, GSP,. ДВП – середовище та дрібне волокно.
READ  Чи можна використовувати гіпсову штукатурку у ванній

Більшість екструдованих пластин містять фенольні смоли, і тому умовно безпечно. Натуральний деревний запах, як фітонциди – корисні.

Малюючи малюнки

Перед тим, як дістатися до роботи, обов’язково маєте малюнок під рукою. Щоб зробити це, необхідно виміряти, щоб виміряти шматок кухні, де передбачається встановлення столу. Малюнок повинен містити параметри, необхідні для виробництва:

 • Довжина (відстань до стін або технологій також вказується);
 • Ширина (відступ від стіни повинна бути 5 мм);
 • висота (орієнтир – це зростання хостів);
 • товщина (залежить від матеріалу та навантаження на робочий стіл);
 • Рознімання розташування;
 • комунікації;
 • Технологічні отвори.

Стільниця для кухні з власними деревами

Перше правило при покупці готової плитки або індивідуального замовлення – високоякісного сушіння. Вологість – не вище 12%. Не повинно бути:

Високоякісна настільна – з дерева Це вологостійка (модрина, дуб, бук, ялина, береза), або дерево з водовідштовхувальним просоченням на заводі. Вентилятори екзотики можуть звернути увагу на Венге (Палссендр) або Іроке (африканський дуб).

Естети вибирають масив деревини, переплачуючи 2-3 рази. Експерти кажуть, що цілі тарілки після декількох років роботи дихають і деформуються. Оптимальний варіант – кришка, приклеєна від Lamellands під впливом Steam. Сполука отримана гнучкою та еластичною, стійкість до зовнішніх впливів збільшується. Для більшого ефекту в одному продукті, ламелі з різних порід деревини, що характеризуються структурою та кольором.

Не менш важливе питання – Товщина робочої поверхні. Абсолютний мінімум – 25 мм., Стандарт – 38 мм. Якщо дошка тонше, то неможливо покласти горщики та сковороду. Підвищена стійкість до потрясінь, високих і низьких температур Дуб, вишня, горіх, вишня.

Як вибрати стіл: поради професіоналів

Отже, через рік або два, не враховуйте подряпини, не “захоплюються” опухлою плитою, при покупці слід враховувати ряд порад та рекомендацій:

 • Переваги – натуральне дерево. Більша частина виробників пропонує ДСП з шпоном шпону. Ця опція виглядає добре, але протягом першого року. Відновлення візерунки – це питання, криволінійні скорочення неможливі. Дерево може бути шліфуванням, поліровані, оновлення нескінченно;
 • носити опір свинцю дуб і модрину. Ці види деревини не розкладаються, не гниють, витримують контакти з гарячими стравами. На поверхні модрини завдяки присутності комедії, цвіль ніколи не формується;
 • За допомогою комбінації ціни/якості серед лідерів – бука, береза, ясен і гайка. Сосна та ялина добре виглядають, але відрізняються за низькою щільністю, що призводить до швидкого появи тріщин, скорочень і подряпин;
 • Просочення – на масляній основі. Виробники постачають дерев’яні стільниці в сирому. Сам покупець вирішує, щоб покрити лак або віск з маслом. Відсутність лакованої поверхні – обмежений ремонт. При виборі просочення масла, пошкоджене місце групується, потім наноситься свіжий шар. Масло, на відміну від лаку, не тріщить, не темня, зберігає незайману структуру дерева;
 • Переваги – легкі поверхні. Є більш чітко видимі плями з води, пилу, розлучення після ганчірки;
 • У R або P-подібних стільницях, суглоби маскуються алюмінієвим профілем. Ви можете витягнути зсередини по сезону, а тріщини закривають шпаклівкою.
READ  Куля для швидкої суміші клінкера

Найважливіша порада. Дерево, навіть якщо просочення, не витримує постійних контактів з водою. Простір навколо раковини краще закрити металевим або штучним каменем.

Плюси дерев’яних стільниць

Безсумнівна перевага використання деревини полягає в тому, що це екологічно чистий матеріал, який додатково є низкою незаперечних переваг, це:

 • Простота обробки, яка дозволяє зробити настільну дереву з вашими руками, різними геометричними фігурами та розмірами.
 • Різноманітність видів деревини, що використовуються у виробництві, дозволяє об’єднати аналогічні продукти з різними типами інших оздоблювальних матеріалів: скло, плитка, метал і т.D.
 • Краса та тепла натурального матеріалу, дозволяють його використовувати при розробці таблиць різного фокусу (кухня, їдальня, працівники та т.D.).
 • Легко підтримувати і піклуватися, і з належним доглядом – тривалий термін служби.
 • Можливість виконання місцевого, місцевого ремонту та реконструкції.
 • Вартість нижча, ніж у аналогів з натурального каменю.

Сказавши про плюси, неможливо забути про недоліки, які є:

 • Низька стійкість до зовнішніх впливів, якось: висока температура, вологості, механічні пошкодження (скорочення, подряпини).
 • При догляді вимагає спеціальних засобів, які не пошкоджують зовнішню поверхню.
 • Пошкодження вимагає спеціальної обробки та ремонту (шліфування, лакова покриття, віск і т.D.).

Альтернативні варіанти

Всі знають, що ціна хороших меблів з природного масиву досить висока. Тому настільний під деревом часто встановлюється як альтернативна версія. Ми не будемо говорити про чистий пластик, ми будемо жити лише на матеріалах, близьких до дерева у складі.

Найбільш доступним варіантом є ламіновані панелі, засновані на ДСП або МДФ. Пластини виготовляються з промисловості стічних вод, а згори покриті синтетичною плівкою, до якої наносять фон, копіювання природного малюнка. Завдяки сучасним технологіям, ззовні така плита не сильно відрізняється від природного масиву.

Шповане покриття набагато ближче до природного масиву. По суті, це середнє зниження. Встановлено основу МДФ або дошки недорогі породи, на якому вставляється тонкий різання дерева та натискається.

Якщо круглий стіл виконаний під журнальним столиком, то служитиме це буде десятиліттями. Але для кухні або котеджу цей продукт не підходить, шпон буде швидко вогонь.

Порада. Якщо ви плануєте самостійно встановити тарілку під кухонну раковину або ріжучий стіл, завод ламінований настільний під деревом буде найкращим варіантом, як з точки зору вартості та якості. У будь-якому пристойному будівельному магазині існує великий асортимент цього продукту.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS