Статті

Складаний стіл з власними руками на балконі

Поради щодо роботи

Якщо ви знаєте, як зробити оригінальний стіл на балконі, то ви не повинні думати про покупку. Зроблено незалежно, варіант буде набагато зручнішим для використання, оскільки ви самі виберете оптимальний розмір для нього.

Якщо ваш балкон не повністю засклений для зимових періодів, або навіть більше, вологість може потрапити на стіл, ви повинні піклуватися про свою довговічність і зовнішній вигляд. Ви можете встановити механізм, який дозволить вам взяти його в холодний сезон, і ви можете малювати спеціальною фарбою, яка легко передає погодні умови.

Для відкритих балконів, знімні таблиці будуть добре

Якщо ви змогли зробити складаний стіл вдома з власними руками, то, безумовно, прикрашайте його під рештою інтер’єру. Це буде виглядати дуже гармонійним, тому що лоджія настільки ж важлива, як решта квартири. Особливо, якщо ви плануєте розслабитися, часто сидячи за столом.

Деякі встановлюють такий стіл у гаражі, і це не менш практично.

Ми всі знаємо, скільки часу чоловіки люблять витрачати в цих місцях, а іноді складний стіл може бути справжнім Спасителем. Крім того, він практично не займає місце, яке є його найбільшим плюсом. Не думайте, що це важко, просто спробуйте, і все, безсумнівно.

Сучасний складаний стіл на балконі з власними руками, навіть ті, хто не має спеціальних навичок будівництва. Для того, щоб створити складаний стіл на балконі, вам потрібно подумати через його дизайн, вибрати матеріал, який ідеально підходить для таких цілей. Враховуючи, що питання, що стосується створення на балконі складового столу, актуальна, розглянемо це більше.

З правильним підходом це можливо з мінімальними витратами матеріальних витрат, для невеликого інтервалу часу, щоб перетворити місце, яке використовується для зберігання різних речей, у цьому куті для повноцінного свята після важкого дня.

Красивий складаний стіл на балконі можна зробити з власними руками, вибравши зразок, який вам подобається на сайті дизайнера інтер’єру. Наприклад, для любителів сучасного ритму життя професіонали пропонуються встановити комп’ютерний стіл на балконі або лоджії. На столі ви можете розкласти свій персональний комп’ютер, покласти журнал мод, покладіть чашку кави.

Виробництво балконний стіл – покрокові інструкції

Найпопулярніші варіанти розміщення для таких конструкцій – це прикріплення дошки верхньої частини під вікном на сусідній стіні. Завдяки цій установці таблиці можна відразу відразу за трьома дорослими. І в складеному стані такий дизайн не займає балконний простір, і люди зможуть вільно пересуватися.

 • Щоб зменшити загальну масу складаних стільниці, необхідно відзначити місця кріплення петлі з обох сторін. Зроблені таким чином дизайн не вимагає додаткових резервних копій або складних кріплень.
 • На наступному етапі здійснюється стіл. Його розміри та конфігурація будуть залежати від уподобань власника квартири, розмір балкону та кількість гостей, які планується розмістити за ним.
 • Пити настільні з придбаного листа фанери, вона може бути виготовлена ​​як прямокутна, так і округла форма. Краї столової кришки обробляються шліфуванням або наждачним папером, поки вони не стануть абсолютно гладкими.
 • Внаслідок того, що таблиця буде постійно піддаватися впливу вологи та температурних крапель, бажано обробляти всі елементи дизайну з засобами натискання вологи, яка захищатиме дерево з форми гриба.
 • Залежно від бажання власника таблиці, всі частини його відкриваються з фарбою або безбарвним лаком для дерева.
 • На місці будівництва дизайну, металевий кут встановлюється у висоту трохи менше сторони обкладинки столу. У той же час він повинен міцно підігріти до поверхні стіни.
 • Кріплення до стіни стінки виконується в 2-3 місця, залежно від розміру та ваги кришки.
 • Підготовлена ​​кришка прикріплена до металевого кута з петлею заздалегідь, придбаним у будівельному магазині.
 • Спеціальні канавки виконуються в кришці, яка буде прикріплена до зупинки, призначеної для надійної фіксації дизайну у розгорнутому стані.
 • Найважливіше у виробництві складаного столу для балкона з вашими руками є надійно і правильно виконувати його кріплення. У той же час, настільний у розгорнутій державі повинен бути розташований суворо шляхом горизонтального рівня.

У той же час, якщо в процесі створення такого дизайну, невелика уява та дизайнерський талант, як наслідок, можна отримати багатофункціональне місце для дозвілля сім’ї. І процес облицювання столу на самому балконі не буде багато часу і зусиль. Найважливіше мати бажання і наполегливість, що призведе до бажаного результату.

Розкладні столи в квартирі

У квартирах невеликих розмірів іноді можна розмістити всі необхідні предмети інтер’єру. Встановлена ​​громіздка меблі можуть заважати вільним рухом по кімнатах, перекриття доступу до необхідного обладнання. Часто власники житла шукають нестандартні рішення. Один з найкращих способів встановлення трансформаторів.

READ  Як монтувати монтуючі шафи на гіпсокартон

Мобільний дизайн може мати ліжка та дивани, стільці та столи (їдальня, так і написання або комп’ютер). Організація робочого місця або їдальня в компактних приміщеннях досить просте за допомогою складних структур. Найпоширеніший тип таких таблиць – складання.

Встановлений на стіні стільниці, які можуть бути дуже швидко розкладаються, популярні за рахунок їх функціональності та простоти:

 • Вони займають мінімальне місце;
 • Бюджетна вартість структур дозволяє вам встановити їх;
 • Кришка таблиці в секундах складається;
 • Догляд за внутрішніми предметами не подає ніяких проблем;
 • Незважаючи на простоту продуктів, їх можна ввести у багато інтер’єрів;
 • Розкладні столи набагато легше виробляти порівняно з розсувними аналогами;
 • Трансформаційні моделі можуть бути використані, коли це необхідно, у складеній формі вони практично не помітні;
 • Виготовлення розкладний стіл самостійно може володіти мінімальними навичками обробки інструментів.

Недоліками складованої структури включають досить невелику корисну площу стільниці, що дозволяє розмістити таблицю лише з двома трьома жителями. Для великої сім’ї або численної компанії розміру цієї таблиці, навряд чи достатньо для комфортного проведення часу.

Стільниці можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

Кришка таблиці може бути виготовлена ​​з металевого листа, але це не буде настільки ергономічним, як продукт з перерахованих матеріалів.

Залежно від мети встановленого продукту, топ таблиця може мати підвищену стійкість до зовнішніх впливів. Ламіновані матеріали, скло та пластик ідеально справляються зі склянкою води, перекинута на стіл, а також з хімічно активними миючими засобами.

Дерев’яні меблі, навіть оброблені спеціальними захисними композиціями, не настільки функціональні, але багато хто є переважними для моделей моделей для їх привабливого вигляду. Якщо взяти до уваги вартість таблиці, то найбільш економічним у цьому плані будуть продукти з пластику та ламінованого ДСП, але першим менш надійним з точки зору сили, а другий у випадку використання низько- Матеріал якості може почати розсипати в монтажній зоні (особливо з частим використанням настільного призначення).

МДФ поєднує в собі доступну вартість, пристойну міцність і красивий вигляд. Дуже прикрашайте найбільш внутрішні предмети інтер’єру з ударного скла. Особливо в поєднанні з металевою обробкою.

Складаний стіл може бути зроблений будь-якою формою. Тип будівництва визначається побажанням власників, особливостями дизайну кімнати, розмірами та макетом кімнати. Найпоширеніші види прямокутних і напівкруглих контурах. Але ви можете встановити навіть трикутну тему інтер’єру.

Розмістіть столи з розкладною стількою вздовж стіни або в кутку кімнати.

Купити або зробити себе: плюси і мінуси

Готовий складаний стіл для балкону вже за визначенням усуває вартість часу та сил на своєму пристрої. Не потрібно винаходити його дизайн, шукати відповідні матеріали та технологію виробництва.

У той же час, ряд проблем може виникнути з придбаною таблицею:

 • Дуже важко вибрати форму та розміри складання таблиці, найбільш придатними для умов певного балкону;
 • Заводська збірка не гарантує прийнятної якості;
 • У разі розбиття можуть виникнути труднощі з ремонтом завдяки не завжди стандартну фурнітуру;
 • Ціна на стіл для балкона іноді здається недостатньо високою.

Довідник із складованого столу позбавлений всіх цих недоліків:

 • Ніщо не заважає бажаній формі запитати його;
 • За якість Асамблеї, можливо, не турбуватися, оскільки він контролюється особисто;
 • Обидва ремонту, так і будь-яка модернізація може бути здійснена в будь-який час. У домашніх таблицях деякі особливо ексклюзивні матеріали та компоненти не використовуються. Все можна замінити і покращити всі однакові інфрантні матеріали.

Складаний стіл – це задоволення і покращує самооцінку.

Виробництво холодного столу

Дуже часто після стін стін балкону, підкладка залишається невикористаним матеріалом. Залишків та обрізання, легко зробити оригінальний розкладний стіл з фокусом.

Процес виготовлення поділяється на кроки.

Створення столу з фокусом

Малюнок столу з опорною рамкою

Перший етап – виготовлення стільниці.

Щоб зробити прямокутну стільницю з розмірами 70 х 60 см, це необхідно:

 • Підключіть 4 ламелі довжиною 70 см за допомогою системи Schip – Groove в єдине ціле. Для надійної фіксації з’єднання сполука змащується клеєм, а на нижній стороні вони посилюються з меблевими дужками;
 • Навколо кутів дизайну. Вирізати бічний шип;
 • Бічні сторони стільниці охоплюють захисний склад і лак.

Другий етап – виробництво деталей підтримки.

Як еталонні елементи, стійки товсті 6 см, або вирізати заготовки.

 • Основою для вертикальної кріплення до стіни довжиною 75 см;
 • Основою для горизонтального кріплення до стіни довжиною 60 см;
 • 4 вертикальні стійки довжиною 75 см;
 • 4 горизонтальні перехресті довжиною 30 см.

Всі заготовки очищають з наждачним папером, а потім покривають захисним складом і лаком.

Стійки та перехресті пов’язані самолюбним, щоб отримати 2 кадри.

Якщо ви хочете, щоб останній більше – робиться дві опори

Стадія третя – дизайн побудови.

 • За допомогою якорів до стіни закріпіть вертикальну та горизонтальну основу;
 • 2 кадри фіксуються на вертикальній основі на меблевих петлях;

Таблиця складається до 500р зробити це самостійно. Просто, надійно, зручно, красиво.

 • Горизонтальна основа на меблевих петлях закріпіть стільницю.
READ  Як чистити воду вдома

Завдяки петлям, стільниця легко складається і спирається на розширені кадри.

Складаний стіл на балконі з власними руками

Таблиця можна купити в магазині. Тепер для продажу багато готових варіантів. Але ми рекомендуємо спробувати складний стіл для балкона з власними руками. Таким чином, ви можете зробити ідеальним за розміром, об’єктом матеріалу, кольорового та форми меблів.

Зробити стіл з власними руками легко.

Незважаючи на те, що складаний стіл на балконі є конструкція – трансформатор, у виробництві це не складно. Сам механізм схожий на встановлені на таблицях, які ми заявляємо на свята. Відновити цю ідею досить просто.

Зробити малюнок перед тим, як зробити стіл.

Стандартна конструкція складається з двох основних частин – це настільні та затискачі. Для того, щоб зробити встановлений стіл з власними руками, перегляньте покрокові інструкції.

Вибір дизайнерського столу

Вибір дизайну та зовнішнього вигляду столу залежить від ваших фантазій та бажань. Багато хто робить дизайн натурального дерева, оскільки балкони, як правило, покриті Clapboard та стіл, який ідеально поєднується з стінами.

Ви можете намалювати таблицю, як ви хочете.

Ви можете додати фарби і зробити стіл у яскравому кольорі. Просто зверніть увагу на яку фарбу ви купуєте. Клімат на балконі змінюється точно так само, як на вулиці, так що необхідно, щоб фарба була морозостійкою і не розривалася від впливу вологи.

Вибір інструментів

Щоб побудувати стіл на балконі, вам знадобиться наступні інструменти:

Це стандартний набір меблів. Без деяких речей, це буде можливим і робити, але список може бути поповнений, залежно від того, які нюанси будуть стосуватися саме ваша збірка.

Підготовка матеріалів

Матеріали для створення таблиці повинні бути обрані та підготовлені заздалегідь. Вам також потрібні аксесуари, у вигляді гвинтів, гвинтів, нігтів та з’єднувальних елементів. Їхній вибір буде залежати від того, що ви вирішите виправити стіну до стіни.

Використовуйте високоякісні інструменти меблів.

Пам’ятайте, що перед початком збирання, кожна деталь дерева вам потрібно добре полірувати. Якщо це не зроблено, то дошки не будуть навіть, а домогосподарства легко отримуватимуть пропозицію.

Будьте готові до того, що вам знадобиться вражаючий набір інструментів.

Плюс, неперероблений матеріал дуже важко мити або витерти ганчірку, а на балконний пил накопичується часом швидше, ніж у квартирі, а меблі потребує більш частого очищення.

Виробництво таблиці

Сама продукція повинна починатися з малюнка. На діаграмі вам потрібно чітко відобразити розмір готового продукту, кімната, де вона буде розташована та розміри необхідних деталей. Після цього ви можете підготувати стільниці та затискачі. Матеріали під ними можуть бути замовлені, вони будуть зроблені бажаним розміром або самостійно.

Модель таблиці можна зробити в спеціальній програмі.

Після того, як у вас є всі необхідні деталі, ви можете почати збірку готового продукту. Почнемо з налаштувань. Вони можуть бути прикріплені до самонарізаних гвинтів, після чого вони розміщені над ними, які прикріплені до стінки з петлями.

Використовуйте високоякісний механізм для складання таблиці.

Вони вийдуть і видаляють таблицю.

ДСП, дерево, підкладка

Вирішити, що буде зроблено продукт. Це може бути натуральне дерево, ДСП, дошки зі старих меблів і т.D. Перший варіант буде дещо дорожчим, але буде служити більш тривалий час і буде більш надійним.

ДСП – один з найпопулярніших меблевих матеріалів.

Решта матеріалів також не виключаються, вони мають свої переваги. Перш за все це економічна цінність. ДСП – це досить популярний матеріал, а співвідношення цінового якості вважається ідеальним.

Дерево – основний матеріал для виготовлення меблів.

Підкладка – це плата, яка встановлюється, чіпляючись за попередню. Вони виготовляються з різних видів дерева. Найдорожчим з них є дошки з модрини або осики, а також бюджетна версія голки. Балкон ідеальний для дошки, який виготовлений з бюджетного матеріалу.

Навіть невеликий стіл на балконі створить комфорт.

Шановні дерева, як правило, використовуються у ваннах, або інших кімнатах, де є високі температури. Оскільки таких показників немає таких показників, хвойні дошки ідеально виконують свою функцію та зберігають зовнішній вигляд.

Особливості прикраси

Прикраса варто приділяти особливу увагу. Якщо ви хочете, щоб таблиця була зроблена за кольором, деталі повинні бути пофарбовані, перш ніж ви повісити його на стіні. Якщо з якихось причин я не міг це зробити заздалегідь, не відмовляйтеся. Картина може бути виготовлена ​​на готовому продукті, але треба це зробити ретельно, попередньо захищаючи всі поверхні навколо.

Ви можете виконати таблицю в будь-якому кольорі.

Відмінний декор буде кольорова плівка. Він добре рухається, щоб змінити температуру, ви можете мити його. Плюс для всіх, її прилипання не вимагає спеціальних навичок. Ви можете прикрасити стіл за допомогою складних елементів, наприклад, деревної нитки.

Мінімалістичний стиль, відповідний у будь-який час.

Якщо у вас є талант до цього мистецтва, то настав час використовувати його. Багато залиште меблі на балконі в натуральному дереві. Цей параметр відповідає майже будь-якому інтер’єру і виглядає вигідним.

READ  Як зробити дах на гаражі зробити це самостійно

Використовуйте лік для обробки деревини.

Однак рекомендується попередньо обробляти дошки лаку, так що при дії вологість та зміни температури вони не розбухають. Крім того, сировина важко мити, тому приділяйте особливу увагу цьому.

Роблячи свої руки

З метою збереження матеріальних ресурсів багато людей займаються виробництвом меблів самостійно. Домашній дизайн повинен бути різним і дотримуватися всіх вимог до нього. Для цього перед початком роботи ми повинні розглянути всі нюанси, пов’язані з кольором, конфігурацією та матеріалом.

Створення таких моделей вимагає попередньої підготовки креслень, що відображає нюанси, пов’язані з специфікою інтер’єру. Є різні варіанти виконання складних систем, кожен з яких має певну технологію.

Необхідні інструменти та матеріали

Процедура виготовлення складної системи складатиметься з декількох видів роботи, для кожного з яких вам знадобиться певні інструменти.

Для столярних робіт слід готувати:

 • ножа для пиляння деревини;
 • Їжа з великим виїмком;
 • цикл;
 • Шліфувальна шкіра;
 • молоток;
 • столярні молот з дерева (циніха);
 • Пристрій для свердління отворів у дереві (KOLLET);
 • Свердла Cencle;
 • awl;
 • набір викруток;
 • зубило;
 • Ножем-джемб;
 • навскісник.

Дизайн може бути дерев’яним і здатним витримувати значне навантаження. Для такого виконання масивний матеріал, оббитий залізом. Роблячи подібну модель досить просто.

У цьому випадку разом з столярними інструментами, він повинен зберігатися під рукою:

Не забувайте про вимірювальний прилад у вигляді квадратного та будівельного рівня. Складні системи вдома, як правило, будуються з фрагментів старих меблів або придбання необхідного матеріалу в будівельних магазинах.

Листи фанери товщиною більше 10 мм, легко витримуючи механічні удари та нетратифіковані. ДСП

Виконати з них, складаний дизайн вимагатиме певних навичок та здатності володіти літаком. Клеєні пластини, що дозволяють змогу вирізати стіл з будь-якою конфігурацією та розміром.

Шурупи та самонарізані гвинти, сезони або металеві кути зазвичай використовуються як сполучні елементи.

Інструкції з монтажу кроків

Процес розробки складної моделі, прикріпленої до стіни, не вимагає спеціальних знань.

Доцільно зробити попередній розрахунок параметрів виробленої системи. Рекомендована товщина таблиці повинна варіюватися від двох до трьох сантиметрів. Такий розмір забезпечить силу, але не зробить його важким.

Ширина допускається будь-я, але вона не повинна перевищувати відстань від підлоги до об’єкта, до якого прикріплений дизайн. Довжина верхньої частини таблиці буде залежати від функціональних особливостей моделі та її розташування.

Для того, щоб надсилати надійність та безпеку дизайну, створюються фіксаційні опори, які можуть бути у формі трикутного Коскіна або букв “P”.

Якщо продукт не є досить великою довжиною, він підходить для трикутної стійки. Частина виконується з барів кріплення разом і прикріплюючи до кришки таблиці за допомогою петель. Для більшої стабільності ви можете зробити два такі джеми і закріпити стіл з обох сторін.

Стійки у вигляді листа “P” також виготовляються з барів, і за допомогою петлі прикріплюються до поверхні. Це дає змогу додати підтримку. На складній моделі стелажі можуть бути зафіксовані не тільки з робочим столом, а й з будь-якою вертикальною поверхнею.

Вся Асамблея складного стін-кріплення з власними руками складається з декількох етапів. По-перше, параметри приєднання вказані шляхом застосування заготовки до передбачуваного місця для вкладення.

Потім стійки для підтримки фіксуються робочою поверхнею з петлями або іншими типами кріплень.

У завершенні роботи структура перевіряється на силу.

Складаний стіл з власними руками для кухні, балкон, літні котеджі

Складаний стіл може бути відмінним рішенням для невеликої кухні, балкону або лоджії, для пікніка або котеджу. Це незамінна у багатьох ситуаціях, дуже зручна і практична річ. Такий стіл зберігає місце на невеликій кухні або балконі, зручно йти до природи, оскільки воно легко вписується в машину. Його перевага також полягає в тому, що ви можете зробити такий розкладний стіл руками.

Стіл на балконі

Науково доведено: пити чай (різні різновиди та фортеці) набагато смачніть у свіжому повітрі. Квартира “Вікно в природі” у формі балкону (лоджія) не адаптується до таких класів. Потрібна стіл. У той же час він не повинен захопити весь балконний простір з його розмірами. Меблеві магазини можуть задовольнити будь-які запити.

Слід пам’ятати, що при покупці готового продукту (звичайні) фінансові витрати 3-4 рази перевищують вартість всіх матеріалів, необхідних для вирішення проблеми самостійно.

Зробіть стіл на балконі своїми руками – справжнє завдання для тих, хто коли-небудь робив у руках електролізи (ножівки), свердла (викрутка).

На ноутбуковому балконі (лоджія), “комоди” комфортні тільки в теплі. Протягом решти часу внутрішня деталь буде без користі, щоб зайняти територію та створити незручності, щоб пройти. Висновок: Стіл на балконі повинен бути складений.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS