Двері

Сітка від комарів на дверях роблять це самостійно

Анти-Mosquito Net на магнітах на дверях – найкращий захист від комарів!

Будь-який власник квартири, приватний літер або заміський будинок для літа обов’язково встановлює москітні штори на вікна, щоб захистити будинок від комах, що водять скрізь. Але крім Windows є ще вхідні та балконні двері, які не так легко захистити. Звичайна тканина або марлева завіса не стає надійною перешкодою комаром і мошками – це легко вибиває вітром. Так, і домогосподарства не завжди пам’ятають, що діаграма повинна бути затримана, проходячи через двері.

На щастя, сучасна промисловість пропонує нам більш надійним способом захистити житло від комарів та інших кажанів, а в той же час з топольної отари та невеликого сміття, що летить у повітрі. Вони стали антикоматною мережею на дверях на магнітах.

Москітні сітки на балконі. Інструкції з власних рук

Mosquito Net – популярний прилад, щоб усунути проблему комах, овочевого пуху, пилу та інших алергенів влітку. З нею птахи не проникають у кімнату з відкритим вікном, а домашні тварини будуть безпечними. Особливо відповідні сітки для балконів та лоджій, тому що влітку це від них, щоб вентилювати всю квартиру починається. Ми зрозуміємо, які особливості встановлення москітних сіток на балконні вікна, які є їхніми сортами.

Особливості структур

Встановлення гойдалки москітні двері до балкону та лоджії особливо актуальні, якщо вони не засклені. Монтаж таких структур, необов’язково лише на пластикових дверях, можна нікому можливо, оскільки двері є окремим елементом з петлями, засувками та ручкою.

Дверний профіль може бути як стандартним білим, так і коричневим. Якщо ви виберете кольоровий профіль, то в цьому випадку вартість дверей комарів буде трохи вище.

Крім того, ціна дверей комарів буде залежати від типу захисного покриття. Якщо ви вибрали сітку, оброблену просоченням проти внутрішніх подряпин (“Антиткрес” або з меншою клітиною з захистом пилу, то в цьому випадку ціна дверей буде дорожче.

Двері макіяжу комарів коштуватимуть від 400 до 500, але якщо у вас є необхідні інструменти, то, якщо хочете, ви можете покласти його самостійно.

Дизайн розсувних дверей є рухомий елемент, який встановлюється на довідниках. Рухає двері на роликах у вказаному напрямку.

Розсувні двері виконані з того ж матеріалу, що і профіль. Ціна буде змінюватися залежно від вибору мережі комарів, але в будь-якому випадку це буде значно вищим, ніж опухлі двері.

READ  Як чистити матове скло в дверях

Як збирати комфортну сітку комарів на магнітах на дверях роблять це самостійно

З комах кожен власник захищає свій будинок різними способами. Найпоширеніші способи – за допомогою спеціальних наркотиків або технічних пристроїв. Обидва ті, і інші мають ряд недоліків.

По перше. Різні клейкі стрічки тощо – це не тільки своєрідні перешкоди для власників, а не найкраща прикраса кімнати. Що б не схвалює виробників про “екологічну чистоту”, будь-яка “хімія” абсолютно нешкідлива.

По-друге. Інструменти, які харчуються батареями або промислової мережі, виділяють хвилю певних частот. Як вони впливають на наше тіло, ніхто не навчався до кінця – є лише теоретичні розрахунки, результати яких є предметом численних суперечок противника.

Але головний мінус усіх цих способів боротьби з комахами – вони абсолютно безсилі проти тополі. Для приватного житла або заміського будинку – більш ніж відповідні. Сітка з будь-якої точки зору – універсальний. І якщо додавати також низьке значення матеріалу, то переваги більш ніж очевидні.

Але як використовувати його найбільш ефективно? Давайте справимо з цим.

Варіант – Рама на петлі

Досить знайомий і широко використовуваний пристрій. Зробіть кадр, який розтягує полотно, легко. Є різні пластикові профілі, які легко приєднуються до них. Все інше – елементарний. Сітка, його кріплення з шнуром у канавці, закріплюючи петлі, встановлення у відкритті.

недоліки

  • Кружність дизайну. Навіть якщо кадр виготовлений з алюмінієвого кута, він буде “вести” через деякий час.
  • Щоб відкрити/закрити, вам знадобиться принаймні одна вільна рука. І якщо вони обидва зайняті? А що, якщо в домі дітей, які не досягають ручки, або домашніх тварин?
  • З точки зору очищення сітки (і вона поступово забивається пилом) – також проблеми. Мити, потрібно розібрати весь дизайн.

Варіант – сітка з вагами

Легко виправити на вершині (кнопки, рейки), а нижня частина сушать (принаймні однакова дерев’яна дошка).

недоліки

  • Навіть якщо вітер не є сильним, відкриття відкриття відкривається. Тут ви і летить, і пил, і пух – все всередині структури.
  • З точки зору використання – не зовсім зручно. Нам доведеться вивчати край полотна і буквально “витік” всередині.

Варіант – сітка на магнітах

Найбільш оптимальне рішення. Такий захист від комарів зручний у всіх відношеннях. Зробіть це своїми руками – справа півгодини. Сенс полягає в тому, що така сітка комарів складається з двох вертикальних “секцій”, які в середині закріплені магнітними стрічками. Штори легко обернулися під час проходження через отвір, і вони також надійно пов’язані, залучаючи магнітні стрічки один до одного.

На периметрі дверей, полотно закріплюється, але з розрахунком, так що при необхідності (наприклад, для миття), їх можна було легко видалити. Як варіанти – використання кнопок або будівельного скотч.

Природно, що ширина смуг повинна бути обрана з тим, що краї повинні згинати для надійного кріплення у відкритті, а в центрі вони повинні бути накладені з невеликим перекриттям, для розміщення магнітних стрічок. Останні мають клейову поверхню, тому вона не зможе прикріпити їх по краях трудових штор.

READ  Як повісити двері кабінету на петлі

Що тобі потрібно

Blizzard (пластикова сітка). Якщо ви приймаєте широкомасштабні (продані рулонами), то ви можете скоротити наполовину, на 2 частини. Вартість – від 70/р.М. (з шириною – 1400 мм) або 50/м².

Замість сітки, легка (“прозора” тканина з відповідним шаблоном часто використовується. Це відкриття буде виглядати дуже привабливим.

Стрічка магнітна. Будуть достатньо двох частин.

Якщо є бажання прикрасити верхню частину відкриття – деякий ламбрекний у вигляді широкої стрічки.

В принципі, нічого складного у саморобному. Ну, для тих, хто занадто лінивий, щоб зробити сітку з вашими руками, є магазини. Існує великий асортимент готових полотен. Вони відрізняються як у шаблоні, так і розмірах, тому знайшовши певний дверний простір – не проблема. Як виправити на місці установки, зазначену в супровідній документації. (Для набору з 2 штор 2 100 х 450 мм).

Двері або сітка з маскат на магнітах?

Є два способи боротьби з комахами: сітками комарів на магнітах і дверях. Ця стаття буде описана, як зробити двері, але спочатку я хочу поділитися неприємним досвідом використання широкомасштабної анти-мознитської завіси, внаслідок чого це було вирішено.

Основні недоліки мережі комарів на магнітах, на мій погляд, не досконалість його конструкції (можливо, я тільки погано), у зв’язку з яким з’являються такі проблеми.

  • По-перше, це виявилося дуже проблематичним, щоб точно повісити.
  • По-друге, завіса весь час треба виправити, інакше утворюється тріщина, через яку комахи проникають. Якщо для дорослих це не проблема, то дитина не справляється з нею.
  • По-третє, під дією сильного імпульсу вітру, він відкривається.

З урахуванням викладених проблем було вирішено зробити традиційний метод, а саме скласти кадр дерев’яних барів, покриваючи його анти-москітною сіткою і зробити лазу для собаки.

Типи москітних сіток

Функціональність сіток постраждала від типів полотна. Якщо тварини живуть у будинку, то встановлення дверей комарів “Антикушка” буде гарним рішенням. Особливість такої тканини полягає в тому, що вони просочені спеціальним складом, що підвищує міцність і надійність. Кігті та зуби тварини не зможуть пошкодити матеріал. Виробляти їх головним чином у чорному, тому що такі кольори служить перешкодою для домашніх тварин.

Тих, хто страждає алергією або віддають перевагу досконалої чистоти, часто вибирають модель “Антролі”. На підставі найкращих поліефірних ниток, утворюючи клітини від 0,6 до 0,8 мм. Пил, топольний пух або пилок з квітів не зможуть проникнути в кімнату. Єдиним негативним є вентиляційні властивості таких сіток гірше.

#log сітка від комарів у дверях з власним життям, як заощадити гроші

Деякі моделі порожнин з категорії “Антроту” забезпечують функцію самоочищення. Він працює через зміни полярності електричних витрат. Наприклад, якщо частка пилу перекачується до сітки, її полярність стане протилежним і відкине її.

Правила вибору дверей комарів

Перш ніж вибрати роздуту структуру комарів, вам потрібно оцінити розмір існуючого кадру. З кожної сторони повинно бути щонайменше 40 мм, щоб засувки та петлі замикаються тут. Якщо ви замовляєте готовий дизайн, вам потрібно інформувати фахівців лише ширину та висоту світлового відкриття, і вони призначають самі необхідні допуски.

READ  Замок для скляних дверей без буріння

Його компоненти значно впливають на вартість продукту. Отже, є сітки з спеціальним антибактеріальним просоченням або анти-препаратом, а також посиленими антикварними та антиприводами. Масиви та кольоровий профіль Найбільш бюджет залишається стандартним білим.

Порада: Якщо освітлена зона відкриття перевищує 1,5 кв. лічильник, краще вибрати дизайн не з пластику, але з алюмінієвого профілю він буде сильнішим і довговічним.

При виборі зверніть увагу на фітинги, тому, якщо ручки та засувки потрібні майже завжди, то пенобо завантажені петлі можуть вже бути надмірними.

Москітні сітки потрібні не тільки для дверей. Про москітні сітки на вікнах та типи, які вони трапляються, ми сказали в цій статті.

У теплу сезон, крім сіток від комах, вам також може знадобитися додатковий захист від сонця. Дзеркальна плівка на вікні може бути гарним вирішенням цієї проблеми. Читайте про свої характеристики та встановлення в нашій окремій статті.

Як ви можете видавати вікно з балконом двері? Детальна інформація та приклади з фотографіями тут http://balkonsami.En/idei-dlya-dizayna/variantyi/shtoryi-na-okno-s-balkonnoy-dveryu.Html

За що потрібно

Влітку люди всіх способів захищені від без нагляду “гостей”. Закрити вікно отвори не є проблемою. Двері використовуються в будинку багато разів на день, особливо якщо велика кількість людей живуть у будинку, маленькі діти. Балконні двері в квартирах часто використовуються часто. Стаціонарний дизайн не допоможе заблокувати шлях комахи, двері використовуються багато разів на день. Але для захисту його має бути жорстким, зберегти геометричну форму дверей, щоб не було невеликих слотів. Для цього виробники придумали антикомашну мережу на магнітах на дверях.

Mosquito net з алюмінієвого профілю

Алюмінієвий профіль для монтажу комарів дверей

На балконах, засклених пластиковими або алюмінієвими вікнами, доцільно встановити двері з алюмінієвого профілю. Цей дизайн не важко збирати і встановити себе. В Інтернеті ви можете побачити, як зроблено двері москітні, то відео детально покаже всі етапи роботи.

Необхідні елементи для складання:

Спеціальний профіль алюмінію 6 метрів;

Магнітні засувки для закріплення дверей у закритому стані;

Гумовий ущільнювальний шнур 6 метрів.

Процедура проведення роботи з монтажу та встановлення дверей:

Зробіть вимірювальні балконні двері.

Виріжте розмір алюмінієвого профілю, зібрати його за допомогою з’єднувальних кутів.

Витягніть сітку комарів, зафіксувати його гумовим ущільнювачем.

Гвинтувати петлі до профілю на відстані 20-30 см від нижнього та верхнього кута.

Закріпіть двері готових комарів на балкону, прикріпіть рукоятку та магнітні засувки.

На цій установці дверей москіт можна вважати завершено.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS