Стіні

Штукатурні стіни у ванній кімнаті під плиткою

Як і як підняти стіни у ванну під плитку

Стіни стін і перегородки у ванній кімнаті під плиткою під плитки кілька способів, залежно від кваліфікації домашнього майстра, типу зв’язку зв’язку, стінних матеріалів та геометрії огороджувальних конструкцій.

штукатурні, стіни, ванна, плитка

Штукатурні розчини мінімально зменшують робочу область, але використовуються з незначними кутами та дефектами площинності. Підробки та ящики GLC / GVL та інші листові матеріали дозволяють приховати труби, блокування клапанів та вимірювальних пристроїв, але зменшити ванну кімнату.

Вимоги до поверхні стін під плитку

Для того, щоб повністю зрозуміти вимоги, висунуті до поверхонь, які плануються зіткнутися з плиткою, необхідно залишити цей матеріал принаймні одну ванну цілу. Або отримати профільну плитку. Головний магістр, який вирішив зробити закінчення самостійно, найчастіше, немає досвіду та освіти. Тому вимоги до стінних поверхонь наведені нижче з декодуванням:

  адгезія. з слабкою адгезією клею плитки з поверхнею плитки випадає після короткого періоду часу;

Перед початком цих робіт стінки слід очистити від існуючих декоративних покриттів, тобто збити стару плитку, фарбую, змийте білим. Після вирівнювання поверхонь штукатурних стін потрібно лікувати грунтором.

Ніж штукатурка стін у ванній кімнаті. Штукатурка ванна під плитку

штукатурні, стіни, ванна, плитка

Адгезія

Для забезпечення конструктивної зчеплення плитки з стінкою через плитку приготування ванни до укладання плитки включає в себе обробку поверхонь печі / розділяючих конструкцій грунту:

 • Рідина наноситься з фарбою, роликом, щіткою у двох шарах;
 • Після сушіння він утворює плівку на поверхні;
 • На додаток до збільшення адгезії, зменшується споживання клею плитки;
 • Грунт має антисептичні водовідштовхувальні властивості.

Акриловий грунтовка, створений для оштукатурних, бетонних поверхонь. Для інших матеріалів, покриттів краще застосовувати алькідд концентрований грунт.

Гіпсові ванні кімнати від A до Z. Всі етапи. Кут 90 градусів.

Сила

Окрім того, що черепиця має високу щільність, настінне облицювання може мати великі розміри. Тобто ймовірність перекачування плитки з основи збільшується через важку вагу.

Тому основою повинна мати силу, здатну витримати вагу плитки. У багатошарових стінках верхній шар не повинен падати з глибше разом з кафетера. Після перевірки поверхні поверхні, вільні шари видаляються, повністю відключаючи стару, блискавку, замінюючи його новим рівнем шару.

Принцип роботи проникаючих матеріалів.

Звичайний грунт не може зміцнювати штукатурний шар під нанесенням, він лише покращує адгезію. Старий бетон постраждав від вологи, краще обробляти проникнення композицій. Ці матеріали змінюють структуру бетону на молекулярному рівні, різко збільшують водно-репелентні властивості. Але якщо старий штукатурка є вільним і пілінг, він повністю видаляється.

Геометрія

Значення стін стін ванної кістки. це те, що всі поверхні покриті цим облицювальним матеріалом. Кути кріплення, розбіжність між протилежними стінами, горбом, сідлом на стінах лише підкреслюється швами для плитки, різко зменшуючи декоративну вартість інтер’єрів.

Головний майстер повинен бути готовий підготувати поверхню з наступними факторами:

  Кути стін картографії повинні бути вертикальними, перевіряються або лазерним або звичайним рівнем;

Ширина коробки, розміри люків аудиту повинні бути прив’язані до розмірів плитки.

Типи штукатурних сумішей для ванної кімнати та їх характеристики

Задумлива довга робота буде змащена у невідповідності рекомендаціям виробника. Високоякісна ванна гіпсова під плиткою виготовляється високоякісним амальгамом.

Цемент

Цемент є зв’язувальним компонентом у розчині. Вибір цементної категорії Гарантія надійності структурних шарів. На додаток до піску, наповнювачі включені: вапняк, рамка азбесту. Концентрація, величина зерна композиції піску дає еластичність штукатурного шару. Річковий пісок використовує високо% від суклейків, ilov Supales. Немає ніяких сумнівів, ніж штукатурка у ванній кімнаті.

Stucco на цементній основі для ванни з річковим піском, менше тріщин.

Ідеальне зерно піску: річковий бренд C1, C2, C3 відповідно до ГОСТ 8736-2014, сумніви можуть бути зменшені, якщо ви можете зробити ванну з штукатуркою штукатуркою.

Частка піску до цементу вибирається 1: 3, 1: 4, беручи до уваги бренди цементу дає відповідь, чи гарячу стіни під плитку.

Цегляна стіна оштукатурена сумішшю, виготовленою за стандартами будівель (пропорція 1: 3). Пісок більш практично вибрати вище середнього шліфування, фракції. Бетонні стіни поміщають з сумішшю меншого вмісту піску, пропорції 1: 4.

Досвідчений штукатурник, майстер від своєї довгої практики використовує окремі сполуки сумішей. Додаткові пластифікатори містять цементну штукатурку для ванної кімнати. Вони додають незначну кількість, око у вигляді клею. Будівельні магазини мають великий вибір типових композицій. Виробництво здійснюється спеціалізованими підприємствами відповідно до суворої узгодженості. Чи може це бути штукатурка штукатурка у ванній під плиткою, так. Робити взагалі не нижче 5 с, з поправкою клімату. Ніж штукатурка ванної кімнати під плитку. Зроблено підготовленими піщаними фракціями, добавками, модифікаторами, пластифікаторами. Вони створюють пластикові штукатурки, шари. Дозволяють зменшити ризики, недоліки стандартного цементного розчину.

Яка штукатуряна стіна у ванній кімнаті спеціально дає рекомендації щодо вологості структур. Вам потрібна штукатурка під плиткою у ванній кімнаті.

 • Штукатурка стін у ванній кімнаті є більш практичним, щоб зробити універсальний амальгам “Вебетоніт TT 40”. 40 мм шарів, затвердіє 2,5 дні. Амальгам зберігається у рідкій формі 3 год., витрачається 17 кг / м2. Розведений водою з часткою 3,7 л / 25 кг.
 • М’які штукатурні стіни у ванній кімнаті під плиткою має основу “Wolma Akwa”. Застосовується 10. 30 мм. Коштує 10. 11 кг / м2. Розведений водою 3 л / 10 кг.

Гіпс

Гіпсовий штукатурка для ванної кімнати дозволяє вам зробити стіни. Гіпсова штукатурка у ванній панелі випрямляє поверхню невеликої площі.

 • Існує міцна фундамент для подальшого закінчення.
 • Облицювання з плитками, покриттям з шматочками вологостійких матеріалів, фарбування, покриття декоративним матеріалом.
 • Додається готовий тип дрібного декоративного матеріалу.
 • Гіпсовий штукатурка у ванній підсумку наслідків, при порушенні вимог SNIP, SP-48.13330, SP-2.2.2.1327.

Штукатурка для ванної кімнати під плитку, яка краще: “UNIS TEPLON” Гіпсова суміш лінійки основи високої вологості. Витрачається 6 кг / м2. Штукатурка для ванної кімнати “Гіпс” Rotband Knauf “Полімерне захоплення Цегла, бетон, CSP, цемент, розширений полістирол. Вологостійкий штукатурка для ванної практичної композиції, зберігає шари до 57 мм. Складався 9,0 кг / м2.

READ  На якій поверхні можна клонувати плитки

Санід

Звичайна штукатурка під плиткою здійснюється будь-який дизайн. Чи можна використовувати гіпсовий штукатурку у ванній кімнаті. Так, висока якість з наповнювачами. Яка штукатурка краще для ванної під час плитки, створюючи 100% міцність з вагою облицювання. Придатна вологостійка штукатурка для ванни KNAUF.

Фасад

Штукатурка для ванни водонепроникна під плитку, приходить фасадний тип з наповнювачами. Переваги Використовуйте вологостійкі, довговічні, міцні суміші. Матеріал використовується для естетики з грубими текстурами.

Декоративний

Декоративні штукатурні вологостійкі створює. Створює венеціанський, ретро, ​​авангардський стиль, високотехнологічний дизайн. Дозвольте зробити блиск.

Малі ремонтні роботи

Перед укладанням плитки, майже всі стіни повинні виконувати незначні ремонтні роботи. У той же час матеріал, з якого виготовляється стіна, оскільки ігнорування цього фактора здатна давати небажані результати після проведення облицювальних робіт.

При роботі з стіною бетону, ви повинні скласти поверхні в місцях, де є вибоїни та тріщини. Зверніть увагу на шари старих штукатурки, загрожуючи руйнуванню, краще негайно змінити нове покриття. Щоб перевірити сайт, що спричиняє підозру, стукайте його. Якщо звук глухим, то штукатурка міцно тримається і не потрібно замінити. Звук дзвінка означає, що шматок штукатурки скоро падає, тому краще негайно видалити його і замінити нове.

Після повного сушіння шару штукатурки всі поверхні потрібно загорнути шпаклівкою. Правильно підібраний шпаклівкою для ванної кімнати допоможе значно покращити воду-репелентну здатність стін. Для цього вона повинна мати ряд властивостей:

 • Вологість. Характеристика використаних скалів не повинні бути зменшені в умовах вологи. Це актуальне навіть тоді, коли вирівняна поверхня буде закрита обробкою, як у випадку кафетера.
 • Температурна стійкість. Якщо шпатльєвка реагує на різницю температури, вона дасть ефект “мобільної” бази, у зв’язку з яким плитка починає відставати від нього рано чи пізно.
 • Міцність. В ідеалі, викладені стіни повинні бути подані не менше 20 років, тому подвійні повинні відповідати таким термінам. При виборі він орієнтований точно на вказаній цифрі.

Після використання шпаклівка поверхня грунту слід лікувати. Грунтовка повинна бути антибактеріальною та високою якістю, оскільки вона також залежить від довговічності майбутнього облицювання у ванній кімнаті.

Робота з цегляними стінами, також спочатку перемішайте їх. Потрібно покрити штукатурку всю область стіни, щоб не було порожнечі на суглобах цегли, які можуть перешкоджати кафе. Тоді також необхідно посилити всю поверхню і пройти через грунт.

Stucco у душовій кімнаті / ніж штукатурка у ванній кімнаті?

Що стосується дерев’яної основи, він повинен бути сильним і стабільним, щоб витримати вагу плитки. Подібні характеристики відрізняються кімнатою з журналами. На стінах, у яких потрібно заповнити металеву сітку. Потім нанесіть шар шару на ньому. Після цього готуючись до облицювальної роботи, як і у випадку з бетонними та цегляними стінами.

Процес

Що краще використовувати штукатурне використання ми вже вирішили. Далі потрібно ретельно планувати весь процес перемішування ванної кімнати. Підготовча робота здійснюється на самому початку. Етапи:

 • Поверхня повинна ретельно очистити його від старого покриття.
 • Наявність сонячних плям, розлучень, іржі або грибка також є пріоритетом для видалення. Наприклад, фарба може бути виплавлена ​​за допомогою пайки, а сліди іржі вапна з кислотним розчином.
 • На надмірній гладкій поверхні краще застосовувати виїмки, які дадуть шорсткість стіни і покращити схожі композиції.

Застосування першого шару

Штукатурка у ванній кімнаті повинна бути застосована в декількох шарах. Кілька етапів поділяються на час і тип застосування. Який шар і коли застосовувати таке ж рідке рішення потрібно точно знати.

 • Поверхня трохи змочується водою, використовуючи ролик, кисті або відстані.
 • Рідка композиція накладається на поверхню шару не більше 5 мм за допомогою звичайного кельма.
 • Сильно обертаючись або згладжує цю поверхню є необов’язковою.
 • При обробці дерев’яної стінки шар наноситься не менше 9 мм.

Основний шар

Штукатурка для ванної кімнати на наступному кроці слід застосовувати до наступних рекомендацій:

  Цей шар може поміститися на попередньо підготовлену поверхню і старі. У цьому випадку його товщина повинна бути не менше 5 мм.

Закінчувати

Ніж штукатурка стін у ванній кімнаті? Вибравши відповідний матеріал, він повинен застосовуватися за етапами. Останній крок стане обробним шаром, який застосовується перед укладанням керамічної плитки. Рада:

  На заключному етапі покриття відрізняється відносним тонким шаром не більше 2 мм.

Недоліки, притаманні гіпсових сумішей

Як і всі будівельні матеріали, гіпс має як їх переваги, так і недоліки. Перш за все, це його недостатня сила. У цьому відношенні цемент є більш міцним матеріалом, який може витримувати сильний довгий тиск і навіть незначні удари. Настінні штукатурені гіпсові суміші вимагають більш делікатного кровообігу.

Низька вологість. інша відсутність штукатурки. Тому застосовуючи гіпсові суміші для прикраси ванних кімнат та інших приміщень з високою вологістю, необхідно застосовувати до оштукатурних стінок гідроізоляційного розчину. Він захистить гіпсу від змочування. Поверхнями безпосередньо в контакті з водою повинні бути додатково захищені водонепроникними матеріалами. керамікою, склом, пластиком.

Ми не повинні забувати про одну суттєву відсутність штукатурки: це його здатність “розчинити” метали. Кріплення металевих деталей, нігтів та гвинтів під шаром штукатурки з часом починають іржав і крах. У той же час, плями коричневих іржі можуть бути на поверхні. Знання перерахованих недоліків гіпсу штукатурка допоможе зробити правильне рішення та уникати неприємних моментів при застосуванні їх.

Вибір матеріалу та інструментів

Оскільки у ванній кімнаті підвищена вологість, а не кожен матеріал підходить для штукатурки. Наприклад, гіпсовий розчин дуже боїться вологи. Найкраще для цих цілей буде відповідати цементно-піщаному розчині. Він добре підходить на поверхні цегли і має відмінні астрамічні властивості. Крім того, цемент, як пісок, має відносно низьку вартість, що дуже важливо при ремонті. Це рішення дуже легко підготувати. У магазинах вже є готові цементні та піщані суміші, які вам просто потрібно додати воду.

На додаток до матеріалів для штукатурки, вам знадобиться наступні інструменти:

Це приблизний список інструментів, які вам потрібно точно. У процесі додаткові інструменти можуть бути корисними. Правила можуть знадобитися декілька, але головний треба бути довгим з половиною метрів. Він використовується для вирізання рішення, і вам буде потрібно, коли стяжка. Але перевірте якість стяжок до вас допоможе правило 2,5 м. Штукатурна під плитки необхідна для усунення нерівностей і використовується як основа під плиткою. Перед початком процесу штукатурки стіна готується. Він очищається з її старою плиткою або живописом, малювати і покласти маяки. Це необхідно для рівномірного застосування штукатурного шару.

READ  Геометричні малюнки на стіні роблять це самостійно

Рекомендації фахівців

Яка штукатурка ви не будемо використовувати, можна використовувати лише розчин, який добре протистоїть вологість, пари, а також температуру крапель. Однак є ще кілька підводних каменів, що ускладнюють оформлення та експлуатацію душової кімнати. Окремі поради допоможуть їм уникнути. Рекомендації:

 • Для виготовлення суміші води слід використовувати без внутрішніх домішок температури. Рішення повинно бути замішене очищенням сухого порошку у воду, постійно перемішуючи його.
 • Композиція повинна мати певний ніжний, заснований на необхідній товщині шару.
 • Розчин альсистем слід розуміти, що ця сума повинна бути застосована приблизно через 25-30 хвилин, інакше склад твердо.
 • Коли штукатурка стіна та цегли, шви наповнюють, вирівнюють недоліки та порушення, а потім застосовують розчин до готової поверхні.

Штукатурні стіни під плитку у ванній кімнаті

Ремонт в душовій кімнаті є важливим етапом, що вимагає прояву не тільки зусилля, точності, а й компетентного вибору матеріалів. Це пов’язано з тим, що ця кімната характеризується складними умовами експлуатації: підвищена вологість, а також постійні відмінності температури. Тому варто подумати добре, ніж штукатурка стіни у ванній під плиткою?

Опції для обробки душової кімнати повинні бути ретельно проаналізовані та вибрати відповідний метод як зовнішніми факторами, так і на операційному. У будь-якому випадку, як основа буде потрібна гладка поверхня. Більшість можливостей, запропонованих сучасним ринком, обробка ванної кімнати включає в себе обов’язкову стіну шокуючу.

Штукатурка для ванної, як правило, ділиться професійними будівельниками для наступних підвидів:

Крім того, існують різні добавки, а також суміші з компонентами у вигляді антибактеріальних добавок або пластифікаторів, які запобігають виникненню тріщин, зовнішності та відтворення мікроорганізмів.

Окремо, варто відзначити, що цементна штукатурка має достатню кількість переваг:

Треба знати! Краще використовувати Sanituing штукатурка для душової кімнати через надійну гідроізоляцію. Однак варто розуміти, що використання цементного розчину підходить лише для внутрішнього простору, оскільки цей матеріал не підходить для основи.

Гіпсовий штукатурка у ванній кімнаті у своїх властивостях дещо відрізняється від розчинного розчину, але це не перешкоджає використанню в такому комплексі, з точки зору перегляду. Щоб зробити це, дотримуйтесь деяких правил та порад. Рекомендації:

Необхідно знати! Найкраще використовувати гіпсовий штукатурний за межами душової кімнати. Якщо все ще є можливість подати у ванній кімнаті, то для цього ви повинні розбавити штукатурні цементні компоненти для покращення операційних якостей.

Що краще використовувати штукатурне використання ми вже вирішили. Далі потрібно ретельно планувати весь процес перемішування ванної кімнати. Підготовча робота здійснюється на самому початку. Етапи:

 • Поверхня повинна ретельно очистити його від старого покриття.
 • Наявність сонячних плям, розлучень, іржі або грибка також є пріоритетом для видалення. Наприклад, фарба може бути виплавлена ​​за допомогою пайки, а сліди іржі вапна з кислотним розчином.
 • На надмірній гладкій поверхні краще застосовувати виїмки, які дадуть шорсткість стіни і покращити схожі композиції.

Штукатурка у ванній кімнаті повинна бути застосована в декількох шарах. Кілька етапів поділяються на час і тип застосування. Який шар і коли застосовувати таке ж рідке рішення потрібно точно знати.

Штукатурка для ванної кімнати на наступному кроці слід застосовувати до наступних рекомендацій:

Ніж штукатурка стін у ванній кімнаті? Вибравши відповідний матеріал, він повинен застосовуватися за етапами. Останній крок стане обробним шаром, який застосовується перед укладанням керамічної плитки. Рада:

Перевірка рівнів поверхні до застосування фінішного шару

Яка штукатурка ви не будемо використовувати, можна використовувати лише розчин, який добре протистоїть вологість, пари, а також температуру крапель. Однак є ще кілька підводних каменів, що ускладнюють оформлення та експлуатацію душової кімнати. Окремі поради допоможуть їм уникнути. Рекомендації:

 • Для виготовлення суміші води слід використовувати без внутрішніх домішок температури. Рішення повинно бути замішене очищенням сухого порошку у воду, постійно перемішуючи його.
 • Композиція повинна мати певний ніжний, заснований на необхідній товщині шару.
 • Розчин альсистем слід розуміти, що ця сума повинна бути застосована приблизно через 25-30 хвилин, інакше склад твердо.
 • Коли штукатурка стіна та цегли, шви наповнюють, вирівнюють недоліки та порушення, а потім застосовують розчин до готової поверхні.

Санувальні композиції є найбільш підходящим способом рівня стін у душовій кімнаті. Для виконання повного декору, цей варіант досі використовується. У цьому випадку найкраще шукати допомоги до спеціальних композицій. Наприклад, розчин з додаванням воску, який найбільш стійкий до вологи.

Крім того, перед нанесенням такої композиції поверхня повинна бути оброблена спеціальною грунтором вологість. Це додасть шар дотримання та довговічності. І після сушіння необхідно обробляти стіни з особливою мастикою, виконаною у восковій основі для поліпшення водних репелентних властивостей.

Окремо варто відзначити, що при виборі різних будівельних матеріалів для ванної кімнати, необхідно вибрати продукти, стійкі до перепадів температур, високої вологості, а також призвести до розповсюдження бактерій.

Ви не можете напевно відповідати на питання, ніж штукатурка стін у ванній кімнаті, на кухні, у коридорі (під плиткою), причиною цього є те, що кожен тип стін використовує свою штукатурку. І так, щоб шар гіпсу добре володіє і виконував свої завдання, штукатурка повинна бути правильно обрана та застосована відповідно до вимог технології.

Для вирівнювання бетонних стін, використовувати цементно-вапновий розчин. Крім того, можна використовувати полімерно-цементний розчин, до якого додаються пластифікатори. Допускається використовувати синтетичні суміші, фабричне виробництво.

Строго забороняється використовувати суміші, в яких містять компоненти гіпсу.

В іншому випадку відбувається хімічна реакція між бетоном і штукатуркою, а штукатурка буде вичавлена ​​або розбухає. Слід пам’ятати, що стіни бетону, до штукатурки, повинні бути застосовані виїмки. Це робиться так, щоб штукатурка краще зберегти, тому що бетонні стіни самі по собі гладкі.

Це не рідко, коли конкретні поверхні штукатурі, щоб поліпшити якість штукатурки, площину стіни підкріплюється металевою сіткою або м’якою м’якою склопластиком, так звані штукатурні сітки.

Під цегельними стінами можна використовувати вапно, цемент, цементно-вапно, піщано-вапно та гіпсовий гіпс. Інтер’єрні приміщення можуть бути оштукатурені та гіпсом. Однак не забувайте, що рішення гіпсу слід швидко застосувати, оскільки він швидко висихає.

Знову ж таки, розчини на основі вапна сухий повільніше, але мають більшу пластичність. Якщо штукатурка укладається товстим шаром, краще використовувати гіпсу.

READ  Електрична телена підлога під плитку без стяжки

До штукатурних дерев’яних стін використовують пластикові розчини: цементно-глина, глиняний гіпс, вапно-гіпс. Тут вам потрібно пам’ятати, що будь-який розчин на основі глини підлягає такому явищу, як розтріскування. З цієї причини необхідно запобігти впливу температурних крапель на цей тип штукатурки. Коли гіпс наноситься над дерев’яною поверхнею, обов’язково використовуйте гіпсові сітки.

Напевно, є найбільш незручні стіни для нанесення штукатурки. Для штукатурки використовуються такі стіни, використовуються спеціальні суміші. Універсальні суміші не рекомендуються. Застосування штукатурки виготовляється в залежності від якого використовується пінобетон. Але незалежно від типу пінобетону, краще застрягти над арматурною сіткою.

Під такими стінами використовують вапно або гіпсовий штукатурку. Немає цементної суміші прилипає до такої поверхні.

Ніж штукатурка стін у ванній під плиткою відео

Штукатурка цієї кімнати висвітлюється окремою точкою, оскільки умови експлуатації пов’язані з підвищеною вологістю та небезпекою розвитку всіх видів мікроорганізмів. З цієї причини стіни у ванній кімнаті перемішуються цементною штукатурою:

Ніж штукатурка стіни у ванній кімнаті під плиткою

Крім того, інші переваги притаманні оздоблювального матеріалу:

 • захищає приміщення від вологи та солей, які можуть проникати в фундамент або підшипникові стінки;
 • запобігає утворенню п’яти на стінах;
 • Він має хороші паропроникні властивості;
 • стійкість до сульфатів;
 • Екологія.

За типом штукатурки під плитку, поділений на цемент і гіпс. Кожен тип матеріалу має свої переваги та недоліки, тому ви можете тільки вирішити лише за вибором після ознайомлення з ними.

Цементні суміші є найбільш поширеним типом оздоблювального матеріалу, який може бути використаний у високих вологість. Склад розчину включає цемент, пісок та пластифікатори. Його можна одержати самостійно, або отримати суху суміш, яку вам потрібно лише розмножуватися з водою відповідно до інструкцій. Слід зазначити, що лише досвідчений майстер, який знає вимоги до штукатурки відносно його складу, послідовність та властивості, може зробити рішення.

Для самостійної підготовки суміші, цементного бренду M400, т.До. Вона має високу силу. Пісок для штукатурки повинен бути очищений і не надто малий, інакше після сушіння тріщини утворюються на поверхні. Наявність надмірно великих фракцій також не бажано, оскільки це рішення вплине на пористу структуру. Порошок або пральний порошок додають як пластифікатори до суміші.

Цементна штукатурка добре підходить для оформлення стін під плитку в приміщенні з високою вологістю та частою температурою падіння. З ним ви можете усунути поверхневі порушення та забезпечити надійну основу для плитки. На додаток до переваг, матеріал також має недоліки. Наприклад, для повного сушіння розчину потрібно довгий час, що допомагає затримати ремонт. Крім того, тріщини можуть з’являтися на розкопній поверхні.

Закінчити стіни у ванній кімнаті, штукатурка на гіпсовій основі використовується надзвичайно рідко, т.До. вона здатна поглинати вологу. Слід зазначити, що в продажу є спеціальні склади, які можуть бути використані в приміщеннях з підвищеною вологістю, але додатково рекомендується виконувати гідроізоляційні стіни. Причини того, чому споживачі віддають перевагу гіпсовій штукатурці під плиткою, викладені у своєму простим використанням і швидким сушінням. Таким чином, тривалість всіх ремонту зменшується до декількох днів.

При роботі з розчином на штукатурці слід дотримуватися декілька правил:

 • готуйте суміш невеликими порціями, щоб витратити його протягом 20 хвилин;
 • Шар штукатурки не повинен перевищувати 2 см;
 • Оброблена поверхня є землею з водовідштовхувальною композицією;
 • З штукатурними стінами потрібно зв’язатися з нею делікатно, т.До. Їх поверхня може бути пошкоджена невеликим ударом або сильним тиском.

Нерідко, початкі майстри запитують, чи можна закріпити плитку на штукатурку. Відповідь, безумовно, позитивна, але стіни повинні бути оброблені шляхом гідроізоляційної композиції.

Фокусувальний процес починається з підготовки стін. Перше, що усувається старою обробкою, і рекомендується виконувати підйом до землі. Потім очищену поверхню є земля. Оскільки плитка приклеєна до гладких стін, потрібно визначити їхню кривизну за допомогою рівня, а потім помістити маяки.

Розрив розриву застосовується у 3 шарах:

Сухі суміші з клею мають ряд позитивних властивостей, які дозволяють їм використовувати їх замість традиційної штукатурки:

Важливо пам’ятати, що клей для плитки можна застосувати лише з тонким шаром, інакше можуть виникнути проблеми з обробленою поверхнею. Якщо є нерівності на стінах більше 3 см, то вони краще загострити заздалегідь. Під час підготовки рішення потрібно звернути увагу на вміст жиру, т.Е. Якщо суміш дуже розкидається до припою, то цифра збільшується. У цьому випадку суміш повинен додати пісок.

Перед нанесенням клею, стіни потрібно готувати. Вони очищаються від старих фініш і різних забруднюючих речовин, після чого вони перевіряють поверхню, щоб бути пілінгу або посипними областями. Пошкоджені ділянки слід очистити і заточити. На закінчення, стіни застосовуються до стін у 2 шарах, які створюють захист від шкідливих мікроорганізмів, і збільшують адгезію.

Щоб створити гладку поверхню, потрібно встановити маяки, використовуючи рівень і підлабузну. Після цього ви можете почати безпосередньо застосовувати клейову композицію. Для першого шару використовується суміш сметаної консистенції, а з кельмою, ретельно обробляючи стіни, заповнюючи всі тріщини. Сушіння розчину протягом дня, після чого можна продовжувати запис.

Для другого шару використовуйте більш товсту суміш. Як правило, на цьому етапі досягається необхідна товщина штукатурної поверхні, отже, в кінці стіни, ми згорнуємо за допомогою правила, а потім утворюють кути, використовуючи спеціальну шпатлу. Після повного сушіння клейової композиції ви можете почати підкладку з плиткою.

Так що стіни максимально максимально, необхідно не тільки вибирати правильний матеріал і правильно застосовувати його, але також готувати його. Тому при виконанні ремонтних робіт важливо вивчити рекомендації виробника, які зазвичай вказуються на пакетах матеріалів.

Процес штукатурних стін ви можете переглядати в наступному відео.

Ніж штукатурка стіни у ванній кімнаті під плиткою? Які суміші краще використовувати для штукатурних стін

Оцінка необхідності вирівнювання традиційного методу стін. Вирівнювання гіпсових альтернативних шляхів порад найкращих оздоблювальних матеріалів

Шпалери для стін, що використовують жирну скотч і каліперну фарбу з декількома пігментами, ви можете створювати шаблони

Підготовка поверхні для укладання плитки демонтаж старого покриття вирівнювання поверхні гіпсокартону з гіпсокартоном вирівнювання стін з

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS