Стіні

Штукатурна стіна у ванній кімнаті під фарбуванням

Виберіть шпаклівку за ванну під фарбуванням

Процес ремонту стінових покриттів передбачає приготування стін у ванній кімнаті під фарбуванням. Цей етап ремонту повинен виконувати шпаклівку стін у кімнаті. Штатка повинна добре пофарбувати на стіні, не вкорінена і не зрізалася. Ця стаття скаже, як вибрати шпаклівку для ванної кімнати під фарбуванням, а також про процес колючого настінного покриву в кімнаті.

Вимоги до шпаклівки

На додаток до таких параметрів, вам потрібно враховувати вимоги, до яких ванна кімната. Найважливішими параметрами є:

Який шпаклівка використовувати для вологих кімнат? Що для сухого приміщення?

 • Характеристики таких матеріалів не слід змінювати під час роботи з високою вологістю. Ідеал. це ситуація, при якій мокрий середовище зміцнює поверхню тонкого шару шпаклівки.
 • Такі композиції повинні бути якомога довше. У той же час, період щонайменше 20 років можна вважати оптимальним терміном служби.
 • Після полімеризації застосований шар не слід піддавати температурним деформаціям.

Ізоляційні матеріали

Ванна кімната. Кімната з високою вологістю, тому для настінної прикраси, передбачає використання спеціальної вологостійкої шпаклівки. Ця композиція, при цьому піддається впливу вологості, покращує продуктивність і стає більш міцним. Як завершити стіни стін у ванній кімнаті, використовуючи вологість шпаклівку, дізнатися пізніше.

Спайка вологостійка для ванної кімнати: Особливості програми

Шпаклівка, за допомогою якої стіни відокремлюються у ванній кімнаті, повинні мати певні властивості, які забезпечують якість його використання. Незалежно від подальшої обробки стін у приміщенні, шпаклівка для стін у ванній кімнаті повинні бути:

 • Стійкий до вологи. Звичайна шпаклівка під впливом вологи розбухає, очищаються, деформує і взагалі, вологостійкі матеріали знищуються, під впливом вологи повинні стати сильнішими;
 • Довго в експлуатації. Мінімальне життя шпаклівка, після того, як вона застосовується до стін, повинна бути двадцять років;
 • Стійкий до температурного режиму змін. Оскільки ванна кімната. Цей номер з нестабільним температурним режимом, стінами для стін повинні легко носити дані вібрації, розширення та стиснення шпаклівки, коли температурні зміни призводять до його знищення.

Зверніть увагу, що ці критерії вирішають при виборі шпаклівки для прикраси стін у ванній кімнаті. Індивідуальні додатки залежать від подальшого оформлення стін. Наприклад, якщо після прикраси стіни у ванній кімнаті, фарба буде пофарбована, потім поверхня повинна відрізнятися ідеальною рівномірною, що означає, що шпаклівка повинна відмінно лежати на стіні. Для стін, фініш яких виконується плитками, цей критерій менш важливий.

Для декорування стін у ванній кімнаті використовуються такі варіанти композицій, що мають мінеральну або полімерну базу:

На основі цементу.

Для виготовлення цього складу використовується високоякісна портландцемент. Він, коли піддається йому, вологість стає ще більш міцним і сильним. Покриття, після нанесення до стіни, додатково змочується водою. Основні складові цієї композиції, крім цементу, виступає тонкий пісок і клінкерна крихта. Для того, щоб поліпшити пластичність складу, різні види добавок та наповнювачів додають різні види добавок.

Акрилові або латексні композиції на основі полімерів.

Складається з різних видів мінеральних та синтетичних добавок. Композиція даних має більшу пластичність, ніж цемент. Він не стикається, легко наносити на стіну, розподіляючи на її поверхні. Однак вартість такого шпаклівка є порядок вищою, ніж у цементному аналога.

штукатурна, стіна, ванна, фарбуванням

Деякі фахівці використовуються для завершення стін у ванній кімнаті, щоб покласти фасад. Однак, перш ніж купувати композицію, переконайтеся, що він не містить шкідливих або токсичних речовин.

Суміші на гіпсовій основі не рекомендуються використовувати для завершення стін у ванній кімнаті, незважаючи на те, що деякі з цих композицій також мають маркування вологостійкості. Цей тип обробки не може протистояти постійній парі та змінити температуру приміщення.

У відповідь на питання, покладіть ванну для ванни, що вибрати, ми, безумовно, рекомендуємо залишатися на акриловій або латексній версії композиції. Якщо витрати на композицію має вирішальне значення для вас, то візьміть корабель на цементній основі з вологостійкими характеристиками.

Вологі стійкі шпаклівки для гіпсокартону: вибір та характеристики

У співвідношенні з призначенням, шпаклівка для гіпсокартону ділиться на типи:

Путчал закінчують вологостійкі. частіше продаються у готовій формі, використовується для остаточної настінної прикраси в приміщенні. Після закінчення фінішу з фінішною лінією, стіни готуються під фарбуванням.

Прискорювальний вирівнювання вологостійка. Використовується в первинному вирівнюванні стіни, ця композиція дозволяє позбутися суглобів між полотнами, отворами під кріпленням і т.D.

Універсальні шпакляційні сполуки. дозволяють виконувати вирівнювання та остаточне закінчення одночасно.

З точки зору складу, вологостійка шпальня трапляється:

Композиція на основі гіпсу. не дають усадки, але вони відрізняються поганими характеристиками вологи.

Цементні композиції. мають відмінну вологість, добре протистояти механічним ефектам, але дають невелику усадку. За допомогою таких композицій стіни закінчуються у ванній під плиткою.

Полімерні шпакляційні суміші. Найкращий варіант для відмінного вирівнювання стіни. Putty має високу пластичність, добре розподіляється на стіні, вирівнюючи його. Єдиний недолік. Висока вартість, повністю виправдана характеристиками продуктивності матеріалу.

Ніж штукатурка стін у ванній кімнаті. Вологостійкий гіпсовий штукатурка або CSP.

Однак зауважте, що перед застосуванням будь-якого складу суміші необхідно покрити стінки грунту, що забезпечить високоякісну муфту стін з матеріалом і виконує антисептичну функцію.

READ  Шумоізоляційна стінка в квартирі з власними руками

У співвідношенні з готовністю до використання, вологість шпаклівка для ванни відбувається:

 • сухий. Для того, щоб породжувати цей матеріал, буде потрібно воду, композиції менш зручні у використанні, оскільки вони вимагають відповідності певній послідовності та використання змішувача для їх виготовлення, крім того, такі суміші швидко заморожені, тому вони готуються у невеликих порціях ;
 • Готовий. Композиції є дорожчими, але зручні при застосуванні, перед нанесенням композиції достатньо змішувати це добре, крім того, термін їх зберігання достатньо довгий, з часом вони не втрачають характеристики.

Шпакнути вологість ціна та інструмент для застосування

У процесі виконання SHP Clashes необхідно підготувати обладнання заздалегідь, яке буде потрібно при роботі. Перш за все, панчоха з колосами різних розмірів, за допомогою якої буде застосовуватися до шунтової композиції на стіні.

Якщо ви використовуєте суху композицію, то підготуйте матеріали для її розведення. Відро або додатковий контейнер, вода, свердла з змішувальним сопло або будівельним змішувачем.

штукатурна, стіна, ванна, фарбуванням

Крім того, необхідно заздалегідь вибирати праймер, тип якого визначається типом шпаклівки, що використовується при обробці стін. Штатка нанесена на стіну з широким шпателем, і він застосовується вузька на широкому шпатці. Якщо є більш ніж один квадратний метр стіни, використовуйте правило, щоб вирівняти його.

Для того, щоб уникнути появи тріщин на стінах, сітка використовується в процесі шпаклівки, що покращує механічну міцність композиції.

Шпаклівка для ванної під фарбування: Особливості програми

Шпаклівка для ванної під фарбування повинно мати такі експлуатаційні властивості:

 • висока вологість;
 • антисептичні характеристики, що запобігають розвитку гриба та форми у ванній кімнаті;
 • мінімальна пористість;
 • Висока адгезія з основою, незалежно від вологість та краплі температури.

Це за допомогою полімерної композиції, яку можна створити ідеальне покриття для фарбування стін у ванній кімнаті. Зв’язок з повітрям, шпаклівкою, що полімеризується, відрізняється за допомогою цих високопродуктивних характеристик.

Після нанесення композиції можна отримати дуже гладку поверхню, яка не потребує додаткового шліфування. Такі композиції продаються у готовій формі і не потребують додаткового розведення води.

 • акриловий. З їх допомогою це виконується як фініш, так і вихідна обробка стін, що відрізняються високим рівнем пластифікації, тому вони здатні заповнювати невеликі нерівності та усунути дефекти, готові композиції відрізняються відсутністю неприємного запаху, тому. вони використовуються в кімнаті для людей, які страждають алергією, мають високий ступінь адгезії до поверхонь з бетону або дерева;
 • Латексна композиція. Дозволяє отримати ідеальну дзеркальну поверхню, вона має високу адгезію, тому вона характеризується універсальним використанням на будь-яких типах поверхонь, під час операції не схильні до розтріскування та стискання.

Перед нанесенням шпаклівки на стінах у ванній кімнаті потрібно готувати стіни. Спочатку зніміть старе покриття з них, цінуйте статус і залежно від цього, виконайте ці кроки. Якщо є грибок або форма на стінах, вам потрібно позбутися від них за допомогою абразивних сполук. Щоб видалити стару штукатурку або шпаклівку, скористайтеся шпателем, виконуйте остаточний стриптизер, допоможе наждач.

При необхідності, в деформації плиток з стін, використовуйте пелюар. Після цього ви повинні позбутися бруду і пилу в приміщенні. У співвідношенні з основним матеріалом, з якого побудовані стіни, оцінюють їх для тріщин та чіпів, при необхідності, штукатурені стіни.

Ставитися до стін глибокого проникнення грунтором, що запобігає розвитку цвілі та грибку на стіні. Ми рекомендуємо віддавати перевагу грунту на акриловій основі. З ним він не тільки покращить механічну міцність покриття, але також підвищує її стійкість до вологи.

Зауважте, що, видавши фініш до основної частини стіни, ви збільшуєте матеріал та фізичні витрати на ремонт у ванній кімнаті. Тому, якщо основа характеризується гарною якістю, вона не варто її видалити. У будь-якому випадку, перш за все, необхідно оцінити ситуацію шляхом проведення візуального огляду стін.

Старий штукатурка залишається на стінах у таких випадках:

Вони надійно закріплені на стіні, це не має деформації, здуття, тріщини. Якщо ви натискаєте на стіну, штукатурка щільно на ньому, вона не варто замінити його.

Зніміть декоративне покриття без пошкодження шару штукатурки. Використовуйте шпатель, щоб видалити шпалери або фарбу. Розбирання плитки виробляється майже завжди з пошкодженням штукатурки.

Якщо ви впевнені, що всі технологічні нюанси були виконані штукатуркою стін, потім сміливо залишити цей шар на стіну.

Виконувати шліфування стін і стелі у ванній кімнаті, ви повинні піклуватися про монтаж маяків, інтервал між яким до половини метра. Для цього використовуйте рівень лазера. Найбільш опуклою стіною буде посібником для визначення товщини шпаклівки. Якщо є тріщини на стінах, встановіть ріжучу частину скляного холестера або спеціальної сітки, яка запобігає розділенню.

Якщо стеля в кімнаті також буде шпаклівкою, то почніть працювати з ним. Підготуйте композицію для роботи, ретельно перемішуючи його. Нанесіть невеликий шпатель до шпаклівки на кутах і розподіляти його на поверхню.

Для полегшення процесу мотузки намалюйте попереднє вирівнювання початкового рядка, а потім застосуйте фінішуючу суміш.

Бризок стін починається з установки шпаклівки в найглибших тріщинах і дефектах. Перетнути композицію з шпателем і чекати її сушіння. Лікувати стіну іншим шаром грунту на основі акрилу і продовжуйте. Зверніть увагу, що адгезія готової композиції з стінкою залежить від якості грунту. Застосуйте стартовий рядок і вирівняйте стіни.

Після сушіння, виконайте шліфувальні стіни. Використовуючи невелику половину сюжету, застосуйте фінішну шпаклівку, товщина якої повинна бути мінімальна. Для обробки невеликої кімнати використовуйте шпатель, щоб застосувати шпаклівку. Зачекайте, поки композиція висихала і застосувати інший шар шпаклівки.

Сушіння стін повинна бути виконана в найбільш комфортних умовах. У кімнаті не повинно бути присутнім, а оптимальна температура становить близько 20 градусів. Якщо шпакл має цементну основу, то надмірна вологість у кімнаті тільки зміцнить його.

READ  Що вибрати ролик для живописних стін

Після сушіння, шпаклівку готують стіни до фарбування. Зауважте, що цей процес починається через кілька днів після закінчення кінцевого рівня. Якщо ви виконуєте цей процес пізніше, цементна композиція набуває високої сили, а стіни будуть вилучені.

Перед початком роботи покладіть на захисний одяг, маску та респіратор. Оскільки при роботі великої кількості пилу, дратує очі і дихальні шляхи. Виправити абразивну сітку на ручному або електричному інструменті, щоб вирівняти стіни. Можливий варіант замінити сітку з наждачним папером з дрібною зерновістю.

Літак стінок обробляється за допомогою кругових рухів. У той же час дивитися робочий процес. Шліфування виконується, поки не буде нерівностей на стіні. Щоб перевірити стіну, скористайтеся рівнем або правилом. Далі повинні позбутися від пилу в приміщенні і виконувати грунтовку стін. Грунтовка покращує міцність стін і додатково фіксує шпаклівку.

Подальші дії на оформлення стін у ванній кімнаті пов’язані з виконанням їх фарбування. Для цих цілей також слід також використовувати композиції з вологостійкими характеристиками, які добре переносять до коливань температури.

Матова або глянсова поверхня

На фото з різними ідеями для дизайну ванної кімнати, ви можете знайти глянсові або матові покриття. Вибір багато в чому залежить від стилю інтер’єру або розміру кімнати.

Блиск добре підходить для сучасних стилів інтер’єру, особливо ефективно такий покриття в High-Tek або мінімалізм. Блискучі поверхні також доцільні у невеликих кімнатах, роблячи космічний світлі та ширше. І якщо ви додати дзеркала і правильно розподіляти світло, ефект збільшиться лише. Блиск краще видимих ​​плям, розлучення, пил, така ванна кімната вимагатиме більш обережної допомоги.

Матові стіни часто вибираються для дизайну просторих приміщень. Аналогічний декор виглядає більш спокійно, візуально зменшуючи розміри, що робить внутрішнє покриття. Маточна фарба здатна приховати невеликі дефекти, які добре показані на блиску. Аналогічний дизайн більш підходить для класиків, провансів, еко-стилю, середземноморського стилю тощо.

Популярні різновиди

При виборі шпаклівці для ванної кімнати варто звернути увагу на свій склад і мету. Кожен тип будівельної суміші має свої переваги та недоліки. Якщо ви виберете неправильний матеріал, ви можете отримати поганий ремонт, який ви повинні повторити.

Цемент

Часто портландцемент приходить до цементного шпаклівка. Після процесу полімеризації шпаклівка набирає силу і готова витримувати різні коливання температури та вологості. Суміш також додають мармур або крихкера, тонкий пісок, модулятори, антисептики, пластифікатори. Він може бути успішно використаний як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

Надмірна вологість повітря допомагає продовжувати застосовувати шпаклівку протягом багатьох років. Після подальшого ремонту було важко видалити з стін. Деякі виробники додають пігменти до нього, і в цьому випадку матеріал може бути використаний як фінішна шпаклівка.

Будівельна суміш використовується для маскування великих тріщин, швів на стінах і як основу для остаточного закінчення. Цей матеріал має кілька переваг:

Цементний розчин, щоб приготувати просто, його вартість буде невелика порівняно з іншими типами шпаклівки.

Недоліком можна розглядати не ідеально гладку поверхню, оскільки це початкове покриття. Вирівнювальний шар просто необхідний, якщо після стіни буде пофарбована. Крім того, цементна шпаклівка додатково сприяє навантаженню на стіни та фундамент.

Гіпс

Легка гіпсова суміш ідеально підходить для швидкого ремонту. На додаток до штукатурки, пластифікаторів, вільних добавок, як пісок, модифікатори, мінеральні компоненти та антисептики. Гіпсова суміш підходить як для шорстких, так і для обробки стін, так і для стель. Композиція ідеально лежить майже на всіх поверхнях і служить довго в вологих умовах ванних кімнат та кухонь.

Гіпс має корисну якість. це займає вологість з холодного повітря і дає, коли піднімається кімнатна температура. Таким чином, мікроклімат у будь-яких житлових приміщеннях буде майже досконалим.

 • Висока теплоізоляція, вона ідеально тримає тепло.
 • Безпека, гіпс повністю нешкідливо для здоров’я людини і не відрізняє шкідливе випаровування в повітря.
 • Невелика витрата, на 1 м2 витрачається лише від 0,8 кг штукатурки, якщо наноситься на один шар товщиною не більше 1 см.
 • Гіпс схопив буквально перед очима, через пару годин ви можете подрібнити стіну.

Мінус цього покриття можна вважати середньою стійкістю до прямого споживання води. Тому фахівці не рекомендуються для ванних кімнат для використання гіпсокартону.

Полімерний

Конструкція полімерної вологостійкої суміші включає силікони, акрил та латекс. Це пластик, легко застосовувати на будь-якій поверхні. Однак через складність виробництва витрати більше, ніж інші види сумішей. Синтетичні та мінеральні добавки дають особливу міцність, а мармурова крихта робить курортний текстурований. Композиція може включати граніт і кварцовий пісок.

Підготовка та фарбування ванної кімнати. Кольорова майстерня Колорит

Завдяки різним добавкам, поверхня полегшується, і цей тип сумішей часто використовується для декоративного покриття. Крім того, полімерна шпаклівка підходить для ванної кімнати під фарбуванням.

Для ванних кімнат ви можете вибрати наступні види полімерних композицій:

 • На основі силіконової смоли. Ідеальні характеристики допоможуть забути про невдалий ремонт.
 • Латекс або акрил. Синтетичні смоли в композиції швидко полімеризуються, а матеріал стає дуже міцним і довговічним.
 • Силікат, заснований на рідкому склі калію. Він проявляється добре на будь-яких поверхнях, усуває форму і ідеально вирівнює стіну.

Увага! Будь-яка полімерна композиція. це добре ядра з рідкими або сухими пігментами. Це дозволяє отримати покриття покриття бажаного відтінку без додаткового фарбування фарби.

Масло-клей

Штатка на основі масел і клею. це сухий порошок. Ця суміш застаріла і використовується в основному для промислових приміщень та підвалів. Основний зв’язувальний компонент. природний олу.

штукатурна, стіна, ванна, фарбуванням

Також у масляному клейовому шпаклівці є наступні наповнювачі:

Іноді виробник включає пігменти, антисептики, загусники. Цей тип шпаклівці підходить для вологих кімнат і добре йде на бетон. Його слід застосовувати при температурі внутрішнього повітря не нижче 100 ° С.

READ  Как приклеить бабочек на стену

Особливий підхід

Штатка складається з цілої суміші різних компонентів, в яких грубі зерновані частки відіграють головну роль. Вони дозволяють більш ретельно вирівняти поверхню стіни або стелі в душовій кімнаті. Після застосування шпаклівка, найкраще чекати повної сушіння, а потім ретельно витирати і витерти його. В іншому випадку, застосовуючись на вологому та непідготовленому фундаменті, буде виражена відсутністю високоякісного покриття. Будуть видно різні недоліки, порушення, шорсткість. Водонепроникні шпалери можуть бути склеєні на готових стінах у ванній кімнаті, але потім це займе шпаклівка дрібних частинок.

Для того, щоб якісно застосовувати нанесення на стіну або стелю у ванну. Необхідно вибрати потрібний інструмент. Наприклад, широкий шпатель найкраще підходить для зручної роботи. На індивідуальних параметрах це більше схоже на лезо з тонким металевою основою. При застосуванні шпаклівка цей пристрій можна виплавляти всі вигини та порушення поверхні. Він сильно допомагає при роботі, а також полегшує це зробити.

PUTCHAL слід наносити шаром не більше 2-3 мм, однак цей показник безпосередньо залежить від ступеня нерівномірності стелі або стіни. Для того, щоб суміш сушіння, треба чекати певного періоду часу. Найбільш надійним методом сушіння є природним. Штучні методи у формі різних джерел тепла, конвекторних або вентиляційних систем призведуть до передчасної сушіння, що виражає у вигляді тріщин.

Шпаклівка: Підготовка та послідовність дій

Колапс і перевірка старого покриття. Цей етап зобов’язаний перевірити стан поверхонь, видалення вогнищ форми, гнилі та заповнення слотів та порожнечі. Перевірка системи вентиляції. У випадку несправностей, вони вимагаються до початку ремонту.

Визначення відхилень куточків, стін, з’єднань. Схили більш ніж 5 мм усунені штукатуркою. Очищення стін з великих хвиль і нерівностей після храмування. Необхідно знешкодити проводку, видалення вимикачів, розеток, кабельних каналів та іншого електрообладнання.

Праймер застосовується, час буде чекати поверхневої сушіння. Приготований шпаклівкою. Раджу вам приготувати його у невеликій кількості, щоб мати час працювати до сушіння.

Далі починається покласти стіни у ванну. Процес побудований наступним чином: суміш приймають невеликим шпателем, переносячи у велику шпатель, а на них на стіні. Вибрано зручний кут нахилу інструментів. Основною метою роботи є вирівнювання всієї поверхні. Використовуючи заздалегідь підготовлений рівень, контролюється гладкість поверхні. Це обробляється з напеченим папером або устаткуванням з плоскою шліфувальною машиною. Цей етап дуже пильний, тому кімната ванної кімнати краще, ніж витрачати.

Кутовий шпатель вирівнює переходи та зв’язки в кутах кімнати. Важливо витримувати товщину шару покриття. Порушення технології може призвести до тріщин і розбіжності швів. Куточки, такі як роликова прокатка. При виконанні творів фахівцям вибирається сітка. Serpenty, яка спрощує вирівнюючу роботу. Добре з’єднати шви між панелями. Робота на стелі не має жодних спеціальних вимог, повністю схожі. Тільки якість фарби відрізняються. Це повинно бути більше вологи та термостійкого. Це до стелі піднімається гаряче повітря і пар. Відтворюйте фарбу. ідеальний варіант ремонту.

Вимоги до гіпсових сумішей

Всі матеріали, що використовуються у ванній кімнаті, повинні мати підвищену стійкість до вологи. Для штукатурних рішень це особливо вірно, тому що вони є основою для фінішу. Якщо штукатурка помітить вологість і розбухати, плитка починає падати, а фарба буде смоктати і тріснути. Щоб усунути такі дефекти, буде потрібно новий ремонт, і це додаткові витрати, і дуже значні. Те саме стосується декоративної штукатурки: низька гідроізоляція буде збільшена і знімається з оздоблювального шару.

Декоративна штукатурка у ванній кімнаті

Друга умова. стійкість до мікроорганізмів. Вологості та тепла сприяють появі грибів, які проникають у найменші тріщини і тріщини. Гриби не тільки псують естетичний вигляд, вони також дуже шкідливі для людей. Ось чому штукатурка повинна мати довговічність, стійкість до зменшення та розтріскування, а також антисептичні властивості. Готові суміші для ванної штукатурки повністю відповідають цим вимогам.

Декоративна штукатурка додатково повинна мати гарну щільність і стійкість до стирання. Брудний рейд, пил, мильна піна легко проникають у пористі поверхні, і щоб очистити все, воно часто можна мити і витерти стіни. Неправильно вибрана штукатурка в таких умовах швидко втратить свою привабливість, починає мити і розсипати.

Ручна та механізована штукатурка. що вибрати

Штукатурні стіни під фарбування виконуються вручну або механізовані, використовуючи машини. Штукатурні станції не вимагають попереднього розчину замішування, рідина та сухого складу змішуються під час експлуатації. Завдяки цьому можна досягти заощаджень на матеріалах, оскільки не буде відходів розведеної суміші, не використовуються до її сушіння.

Переваги механізованого методу:

 • Висока продуктивність, з великими обсягами, це дає можливість значно зменшити тривалість ремонту;
 • однорідна суміш, яка гарантує рівномірність і міцність фінішу;
 • щільна придатність штукатурного розчину без порожнин;
 • доступна ціна;
 • Нижнє споживання штукатурки через бризок, насичуючи склад кисневих бульбашок;
 • Машинні суміші дешевші на 15-20%;
 • Високий рівень якості при найму професіоналів.

Мінус ручної роботи. приготування з невеликими порціями. Навіть непомітні зміни частки при розведенні суміші та зміна послідовності призводить до того, що стіна висихає нерівномірно. Згодом це стає причиною тріщин, порушень, перемішування.

Процес механізованої штукатурки дещо відрізняється від ручного. Але без належного досвіду використання прискорення машини та спрощення штукатурки не гарантує хорошої якості. Ми рекомендуємо використовувати послуги фахівців, які зробить це швидко і на найвищому рівні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS