Статті

Шпалери на венеціанській штукатурці

Table of Contents

Розкішна спальня

Спальня, прикрашена в венеціанському стилі, дозволить вам позувати поїздку до італійських каналів до сну. Слід мати на увазі, що традиційна венеціанська спальня має декілька характерних особливостей.

 • Кімната повинна бути встановлена ​​широким ліжком благородного дерева.
 • Важкі штори фіксуються на вікнах.
 • Внутрішній декор повинен бути представлений обома об’єктами, як Candelabra, так і Statuettes.
 • Кристалічна люстра, покрита позолотою, фіксується в середині стелі.

Венеціанські шпалери в інтер’єрі 75 фотографій найкращих дизайнерських ідей

Знавці витонченості, розкішшю та дворянства завжди переважними венеціанськими пластмасами в дизайні їхніх будинків або квартир. Цей матеріал практично замінює мармур, а не тільки візуально, але і за властивостями.

Він виготовлений з мармурового та малахітного борошна з невеликою кількістю кріплення домішок. Однак з часом такий матеріал став менш доступним через високу вартість.

Важко відмовитися від сучасного суспільства відмовитися від приємних дрібниць, тому вона створила заміну мармурової розкоші, яка не є ні майже гіршою, ніж оригінал. Розглянемо те, про що ми говоримо

Венеціанські шпалери, на відміну від “рідкого мармуру” або венеціанська штукатурка, навіть недосвідчені повітродувки. Хоча їх “брати” поводяться навпаки лише в руках професіоналів.

Шпалери такого плану створюються двома способами: від вінілу на основі флізеліну або паперу та рідкої форми. Такі методи і дозволяють створювати імітацію “Венеціанська” в нашому відпочинку, передаючи високу вартість, текстуру та переповнення оригіналу.

 • Вартість квадратного метра часом менше штукатурки;
 • вологостійкий покриття, з яким ви не можете боятися сили шпалер;
 • Зовнішній вініловий шар, який декоративний, стійкий до прямого випромінювання, який отримує і абсолютно не турбує;
 • Абсолютно зносостійкі шпалери, які не накопичуються пил і бруд;
 • Великий гамма як у кольорі, так і з текстурою.
 • буде служити і не втратить виду протягом 15-20 років роботи, тоді як папір надається лише 5-8 років;
 • Венеціанські шпалери, виконані на скловолокналі, тривають більше 30 років, що абсолютно нереально для паперу;
 • Вони є вологість, і тому ідеально підходять в інтер’єрі ванної кімнати або кухні;
 • Ширина їх рулону ½ метра, що дозволяє покарати їх “абсолютно без переходів”, вони просто будуть невидимими;
 • Різноманітність типів венеціанських шпалер допомагає створювати сучасні інтер’єри, нестандартні та з натяком античності.

Венеціанська штукатурка

Обрізка венеціанської штукатурки або мармуру не є дешевою, а не кожен може дозволити собі це купити.

Але існує абсолютно прийнятна опція заміщення для дорогих матеріалів, таких як шпалери для венеціанської штукатурки.Вони допоможуть створити в квартирі аристократичного стилю, комфорту та краси.

Історія венеціанської штукатурки

У Венеції були побудовані будинки на дерев’яних палях, а для того, щоб не втратити підшипникові стіни з натуральними каменями, будівельники замінили його, щоб імітувати декоративну штукатурку або рідкий мармур. Він отримав прізвище завдяки невеликим включенням мармуру у своєму складі.

У сучасній будівництві часто використовуються рідкі шпалери під венеціанською штукатуркою, як для зовнішніх, так і для внутрішніх прикрас.

Його недолік можна вважати високою вартістю та складністю встановлення. Але італійські шпалери для венеціанської штукатурки можна придбати набагато дешевше, і вони ідеально підходять для коридору. У стародавніх венеціанських палацах був схожий дизайн.

Особливості нанесення штукатурних стін

Будівельні магазини пропонують широкий вибір шпалер для венеціанської штукатурки. Каталоги представляють широкий вибір різних типів.

Вони поставляються з рулонами на папері або фліолінічні основи. Приклеїти їх просто, оскільки їх склад включає вініл.

Залежно від складу шпалер, складність та характер прилипання будуть залежати.

Паперова основа шпалер включає нанесення клею, як на полотні, так і на стіні. Якщо шпалери є phlizelin, то клей застосовується тільки на шпалери.

З особливостей прилипання можна відзначити вагу рулону. Більш товщі шпалери, важче вага рулону, але реалістична імітація венеціанської штукатурки буде виглядати.

Переваги шпалер для венеціанського штукатурки в інтер’єрі

Плюси даних шпалер можна віднести:

 • Велика сила. Через потовщений шар, дані шпалер менш сприйнятливі до механічних пошкоджень у процесі транспортування та клею;
 • Високий легкий опір. Під впливом ультрафіолетових променів, шпалери не втрачають оригінальний колір;
 • Висока стійкість від вологи та вологи. При забрудненні шпалер, особливо на кухні, їх можна легко очистити мокрою губкою та очищенням, який не містить хлору;
 • D Раціональний термін служби. Через високу стійкість до вологи, легкого та механічного пошкодження, заливні залишки;
 • Не залучайте пил. У виробництві ці шпалери покриті спеціальною композицією, яка захищає їх від пилу та забруднення;
 • Легко приклеювати. Шпалери для венеціанської штукатурки легко клею. Завдяки гладким крихтям, можна швидко і якісно поєднуйте малюнок, щоб не було помітних інтерфейсів шпалер;
 • Широкі кольори. Залежно від внутрішнього інтер’єру, ви можете вибрати шпалери необхідного кольору та текстур;
 • прийнятна ціна. Шпалери для венеціанської штукатурки можуть бути придбані кілька разів дешевше, ніж реальна венеціанська обробка буде коштувати.

Стіни

Протягом багатьох десятиліть рішення стін венеціанської штукатурки вважаються одним з найбільш вишуканих видів облицювання. Але цей розкішний тип обробки недоступний для всіх, внаслідок чого багато хто має відмовитися від багатьох. Відмінна альтернатива, яка у своїх зовнішніх перевагах зовсім не поступається оригінальним, є венеціанські шпалери. Це стосується, що буде обговорюватися в статті.

Що таке шпалери для венеціанської штукатурки

Друге ім’я справжнього венеціанського штукатурного рідкого мармуру. Це пов’язано не стільки з зовнішнім подібністю, як і з складом матеріалу, який включає кам’яну борошно з мармуру, граніту або малахіту, а також смоли та волохаті вапна. Це пов’язано з такою композицією, виявляється, щоб досягти красивих переповнення кольорового та об’ємного рахунку (насичення обох залежить від кількості застосовуваних шарів).

Порада: висока ціна закінчення цієї венеціанської гіпсу пов’язана не тільки з вартістю матеріалів, а й складності роботи по застосуванні. Тому не рекомендується самостійно працювати, якщо немає конкретних навичок.

Виходячи з усього вищесказаного, не дивно, чому сьогодні аналог цієї обробки з’явився більш доступним і простий у виконанні. Методи виготовлення шпалер у венеціанському стилі. Деякі з них виробляються на основі вінілу, застосовується до паперового або флізелінованого полотна, інші у рідкій формі. Обидва ці методи дозволяють просто імітувати не тільки зовнішній вигляд, але і текстуру венеціанського з усіма його переповненням.

Зрозумівши з високими естетичними шпалерами, багато хто вважає за краще вибрати оздоблювальний матеріал з практичної точки зору. Тому варто розглянути особливості операції венеціанських шпалер у житловому приміщенні.

Переваги венеціанських шпалер

На додаток до того, що вони мають вишуканий та респектабельний вигляд, такі параметри можна віднести до своїх переваг:

 • Ціна за квадратний метр кілька разів нижче, ніж у реальній штукатурці. Отже, залежно від виробника, рулон може коштувати від 1500 до 4000;
 • Міцний і вологостійкий покриття. Шпалери на основі флейлайн дозволяється бути мокрою губкою з миючими засобами;
 • Верхній декоративний вініловий шар стійкий до ультрафіолетового експозиції. Ось чому, не потрібно турбуватися, що шпалери будуть наповнені часом;
 • не тільки не залучають пил, але також відштовхує його;
 • належать до класу зносостійкого, тому не буде служити не одне десятиліття;
 • Великий колір різноманітності. Не важко вибрати шпалери для венеціанської штукатурки для будь-якого інтер’єру.
READ  Що таке краща панель ПВХ або МДФ

Єдиним недоліком буде лише у порівнянні з звичайними шпалерами, це значно вища ціна для рулону.

Порада: Купуйте венеціанські шпалери, які ми повинні негайно на весь розмір кімнати. Навіть рулони одного виробника та один колір може відрізнятися в тоні в різних частинах.

Переваги використання венеціанських шпалер на стінах

 • Зупинивши вінілові шпалери під венеціанською штукатуркою, ви можете бути впевнені, що вони будуть служити щонайменше 15-20 років, не втрачаючи своїх переваг. Хоча звичайні аналоги паперів призначені лише 5-10 років, після чого їм доведеться замінити їх.
 • Але найбільша довговічність відрізняється у шпалерах Венеції на основі скловолокна, що не менше 30 років.
 • Незважаючи на полегшення таких покриттів, їх легко мити. Крім того, їм дозволяється закріпити в приміщенні з високою вологістю, тому найчастіше венеціанські шпалери на фліліновій основі вибираються для ванних кімнат або кухонь.
 • Шпалери продаються в стандартних рулонах, шириною 0,5 м. Але, приклеюючи свої суглоби, вони стають абсолютно невидимими, злиття в твердому покритті.
 • Опції шпалер Повторюючи різні типи обробки за допомогою венеціанської штукатурки: імітація мармуру або малахіту, переповнення або матові штрихи, відблиски та ряд інших ефектів. Будь-хто з них буде гармонійно вписується в класичний інтер’єр незалежно від обраного кольору.

Типи шпалер для венеціанської штукатурки в інтер’єрі

 • Через ефект венеціанської штукатурки, такі шпалери можна створювати красивих та унікальних інтер’єрів у кожній кімнаті. Широка палітра кольорів, відтінків та текстур може радикально перетворити кімнату, додавши розкіш і стиль з житловим простором.
 • Використання шпалер під венеціанською штукатуркою підходить не тільки для класичних інтер’єрів, але і для ряду сучасних напрямків у дизайні. На відміну від звичайної штукатурки, вони виглядають стильними та сучасними.
 • Слід пам’ятати, що, незважаючи на зовнішню подібність та властивості, кімната, розроблена венеціанськими шпалерами, може сприйматися по-різному. Це досягається через різного розміру приміщення, ступінь його освітлення та обробки суміжних стін іншими матеріалами.

Перш ніж почати розробляти дизайн інтер’єру, необхідно визначити, який тип матеріалу буде використовуватися для обробки. Можна відрізнятись декілька основних типів шпалер для венеціанської штукатурки, серед яких найпопулярніші: сипучих рідких шпалер, на фрілінічній основі, текстурованих, імітуючи штукатурку.

Текстуровані шпалери, повністю імітуюча штукатурка

 • Прекрасне об’ємне полегшення покриття, створює ефект розкішної давнини та навіть аристократичної в житлових приміщеннях.
 • Багатий підбір рахунку-фактури, сприяє імітації обробки справжньою кам’яною штукатуркою, повторюючи хаотичні та об’ємні штрихи, що застосовуються шпателем.
 • Але слід мати на увазі, що вони мають низьку механічну стабільність, тому не рекомендується застосовувати їх до стін, які часто піддаються впливу. Наприклад, у ванній кімнаті, де одяг або рушники висять на стінах, або в коридорі, біля вішалки одягу. У цих місцях вони швидко втратять прекрасний вигляд.

Шпалери на основі флейла, з імітацією під штукатуркою

 • Їх текстура та рельєф також цілком реалістично застосовувати в дорогих інтер’єрах. Це найбільш міцний тип покриття, з можливістю багаторазового фарбування прямо на вершині. Ще однією перевагою є той факт, що вони можуть бути склеєні на стінах без попередньої підготовки.
 • Це рішення застосувати шпалери для венеціанської штукатурки в інтер’єрі будинку, є ідеальним варіантом для тих, хто прагне створити шляхетний та вражаючий стиль, з легкими нотами античності.
 • У більшості випадків такі шпалери мають перлину або прикрашену позолоченими вставками. Це дозволяє навіть у встановленні без дорогих старовинних меблів, щоб підкреслити орієнтацію інтер’єру на класичному стилі.

Порада. Щоб досягти необхідного ефекту, потрібно подбати про необхідну ступінь освітлення цього розділу. Краще, якщо стіна з шпалерами під венеціанським буде додаткове освітлення, а також прикрашений старими кадрами або придатним формувальним дизайном.

 • Такі шпалери, які імітують антикварні штукатурки, ідеально підходять для ряду сучасних інтер’єрів, наприклад, у мансардному стилі. Виробники піклувалися про багату кольорову схему, тому ви можете знайти не тільки традиційні відтінки, але й більш багаті кольори, такі як зелений, рожевий, червоний або чорний. Завдяки цьому створюються дуже яскраві та сонячні конструкції інтер’єру.
 • Основна підсвічування шпалер у Венеціанському стилі вважається реалістичною імітацією об’ємного застосування, наявність тріщин, напівзруйнованих ділянках сайтів або недоліків.

Рідкі шпалери для венеціанської штукатурки

 • Вони продаються у вигляді сухої суміші, що складається з пофарбованої целюлози, натуральних бавовняних волокон та клейової композиції. Упакований, як правило, у прозорому упаковці і мають колірну обробку.
 • Більш дорогі шпалери доповнюються різними декоративними наповнювачами, такими як сухі водорості, мінеральна крихта, шовк, шовк та сріблястий та сріблястий люрекс або слюда.
 • Такі рідкі шпалери під венеціанською штукатуркою зовні поступається вініловим колегам на основі Phliseline. Але в той же час створіть відмінну виліпну поверхню, яка виглядає красиво в інтер’єрі, і, якщо необхідно, легко відновити.
 • Використання рідких венеціанських шпалер для прикраси стін у житловому та офісному просторі. Наноситься з шпателем або роликом, що дозволяє зробити бездоганне покриття.
 • Завдяки високотехнологічній структурі целюлозних венеціанських шпалер, з їх допомогою в кімнаті певною мірою покращується звук та теплоізоляція. І завдяки природним компонентам з нейтральними електричними засобами, поверхня не залучає пил, тобто антистатично.
 • Рельєф оточуючого об’єкта приховує невеликі нерівності стін або тріщин на них.

Венеціанські битви в інтер’єрі квартири

 • На додаток до традиційного використання в класичних інтер’єрах, вони все частіше застосовуються при ремонті квартир у стилі бароко, урбанізму, лофт або арт-деко. Вони злітають з ними обома стінами, так і окремими фрагментами для фокусування.
 • Також дозволяється використовувати різні шпалери для венеціанської штукатурки, що поєднує їх на одній стіні. Це набагато легше зробити, ніж спробувати повторити подібну картину з прямими лініями з нинішньої штукатурки.
 • Їх універсальність, високі характеристики та красиві зовнішні дані дозволяють використовувати апартаменти у всіх номерах.

Венеціанські шпалери в інтер’єрі вітальні

 • Для цього приміщення найбільш просто вибирають бажаний колір і текстура шпалер, що нагадує венеціанську штукатурку. Це пов’язано з призначенням кімнати, яка призначена для отримання гостей. Тому допускається використання найбільш несподіваних та яскравих варіантів обробки, які привернуть увагу.
 • Це дозволено вибирати їх як фон, підкладка всіх стін. Але вам потрібно вибрати більш нейтральні відтінки, які створить гарну основу для подальшого оформлення меблів та предметів мистецтва. Це не зруйнує комфорт для гармонії та вітальні.

Порада: Яскраві відтінки на всіх стінках кімнати допустимі, але тільки якщо він має великі розміри та яскраве освітлення протягом усього дня.

 • Якщо ви хочете виділити якусь одну зону з яскравими шпалерами під венеціанською штукатуркою, краще це зробити для каміна або в обідній частині. Якщо в квартирі немає нічого, то ви можете вибрати будь-яку добре освітлену сторону, прикріпіть її на ньому і красиво підкреслити меблі та предмети мистецтва. Таким чином, це буде центральна частина всього житлового простору вітальні.
 • Сьогодні ви можете поєднати різні текстури та текстури, тому ви не повинні боятися експериментувати. Якщо ви хочете створити сучасний та сміливий інтер’єр, ви можете об’єднати венеціанські шпалери з лісом у віці або з монофонічними шпалерами.

Порада: З поєднанням текстурованих шпалер з простим, вам потрібно дотримуватися правил, які вони повинні бути одним тоном. І що він легший, тим більш комфортний номер.

Венеціанські шпалери в інтер’єрі спальні

 • Шпалери в венеціанському стилі не краще підходить для дизайну спальні, як єдину картину, але з багатогранним місцевостям, як неможливо створити ситуацію у в’язниці і спокій.
 • Ви також можете використовувати яскраві кольори, але лише в тих зонах, які не видно під час відпочинку, наприклад, за вибором.
 • Приліжкова зона справді золота для прояву творчих здібностей. Найчастіше вона стає акцентом всієї спальні. Для стриманого стилю лофт, венеціанські шпалери сірі відтінки підходять, які покриті всією стіною. Для класичних інтер’єрів ви можете придумати різні ніші з підсвічуванням і з ними, щоб поєднати різні типи оздоблювального матеріалу.
 • Щоб створити стриманий та елегантний стиль, краще зупинити ваш вибір на шпалерах з перлиною, переповненням або з ненав’язливими перехрестями золота або срібла Lurex. Ця обробка завжди буде актуальною і ніколи не вийде з моди. Крім того, це дозволить змінити меблі без необхідності змінювати стінову оболонку.
READ  Шпалери для фарбування у ванній кімнаті

Порада: вибирайте меблі для кімнати, стіни яких закінчуються шпалерами під венеціанською штукатуркою, це необхідно для того ж тіні. Але якщо кімната невелика, а фон вибирається досить темно, тоді елементи внутрішніх справ можуть бути легше або навіть контраст.

 • Стіни, що мають конструкцію оштукатуру, гармонійно поєднуються з дерев’яними меблями з яскравих тонів. На підлозі рекомендується покласти паркет або ламінат, повторюючу текстуру та візерунок натурального дерева.
 • Найчастіше венеціанська штукатурка передбачає використання досить холодних відтінків. Для того, щоб зробити тепліший та затишний спальню, у своєму дизайні бажано використовувати більше текстильних елементів, таких як штори, гарні подушки та покривальні покриття, килими.

Венеціанські шпалери в інтер’єрі кухні

 • Якщо кухня виконується в класичному стилі, то невеликі акценти від венеціанських шпалер, уздовж країв формування або кадрів, будуть виглядати дуже приємно.
 • Дуже красива венеціанська гіпс виглядає в дизайні цих кухонь, де встановлюються шафи, стилізовані в давнину та маючи прекрасні бронзові або позолотні аксесуари.
 • Але для сучасних кухонь ви можете закріпити такі шпалери та як фон. Вони не тільки роблять унікальний та стильний, але з практичної точки зору дуже актуальні. Вінілове покриття настільки сильне, що з легкістю витримує множинний механічний вплив, висока вологість і пар. Ось чому він підходить не тільки для їдальні, але і для фартуху кухонної гарнітури. Але зробити венеціанські шпалери на тлі, меблі повинні бути обрані в тону для них.

Ззовні, здається, що венеціанська штукатурка занадто помпез і підходить лише для обробки великих кімнат у приватних будинках, але сучасні оздоблювальні матеріали зробили цей тип облицювання більш доступним у зв’язку з яким вони все більше і дуже успішно використовуються в дизайні з звичайних апартаментів міста.

Шпалери для венеціанської штукатурки: бренди та ціни, додаток у інтер’єрі

Венеціанська штукатурка є одним з найкрасивіших і витончених способів закінчити стіни. Однак це дуже дорого, внаслідок чого не кожен може це дозволити. Тому відмінне рішення є шпалери для венеціанської штукатурки, яку ця стаття присвячена.

Приклад шпалер для венеціанської штукатурки

Далі ми подивимося на те, що це оздоблювальний матеріал і як він використовується в інтер’єрі.

Варіанти в різних стилях

Шпалери під венеціанською штукатуркою ідеально вписується в будь-який стиль. Потрібно лише витримувати обраний напрямок у всьому, створюючи простір ваших мрій.

Сучасний

Венеціанський універсальний. З ним ви можете втілити сучасний стиль. У той же час використовуються протилежні комбінації кольорів, пастельних відтінків або підходящих орнаментів.

Металеве або кам’яне покриття використовується в модному стилісті Loft. Підкреслив свою навмисну ​​грубість. Такі шпалери застосовуються, як правило, на одній стіні або невеликих упорядкованих областях.

Прованс

Елегантний простий стиль Прованс досягається за допомогою елементів білого або бежевого кольору, що доповнюють венеціанську.

Класичний

За допомогою венеціанської штукатурки ви можете підтримувати строго дизайну приміщення, додати її престиж або, навпаки, розбавити холоднокровність внутрішнього орнаменту з квітами.

Особливості

Шпалери під штукатуркою – це не що інше, як звичайні рулонні гвоздики. Вони можуть бути на Phliselin або паперовій основі. Як і багато інших моделей, вони виготовляються з вінілу, що значною мірою спрощує їх прилипання. Природа та складність клею венеціанських шпалер будуть залежати від складу матеріалу.

Особливістю пороця шпалер на паперовій основі полягає в тому, що клей застосовується до матеріалу і на стіні. Поверхня флезеліну матеріалу дозволяє клейкої основи лише для шпалер.

Особливість цих шпалер є те, що вони набагато складніше, ніж звичайні. І що вони товстіше, реалістичний ефект імітації буде відтворений.

Переваги і недоліки

Шпалери для венеціанської штукатурки мають багато переваг:

 • Тема штукатурки свіжих і оригінальних. Через реалістичну імітацію, шпалери здатні перетворювати будь-який, навіть найзвичайніший інтер’єр.
 • Вони естетично привабливі. Ця обробка виглядає красиво, вона не перевантажує інтер’єр, не обмежує дизайн у кількості та розміщення деталей меблів.
 • Ця обробка є змінним і реалістичним ефектом. Завдяки спеціальній текстурі, шпалери можуть повторити різні моделі малювання, включаючи сканування, чіпси, вибоїни.
 • Збереження часу для облицювання. Шпалери складаються швидше, ніж поверхневі штукатурки.
 • Шпалери-імітація відрізняються багатим кольоровою палітрою. Серед фарб ви можете вибрати варіант, враховуючи смакові уподобання та доступний бюджет.
 • Такий декор – це яскравий акцент кімнати. З ним ви можете зонати простір, щоб дати йому ненав’язливою організацією.
 • Ця обробка ідеально поєднується з іншими типами декоративних покриттів. Наприклад, ви можете поєднати такі шпалери з стрічкою, стінною панеллю, натяжну плівку, гіпсокартон.
 • Такі шпалери можна прикрасити будь-яку кімнату житла. Залежно від типу використовуваного матеріалу, ви можете прикрасити вітальню, спальню, офіс, домашню бібліотеку, коридор, коридор.
 • На підставі складності рельєфу та складу матеріалу вони відрізняються за ціною. Виробники забезпечують підхід до кожного потенційного клієнта.
 • Ці шпалери – відмінна альтернатива живопису. У той же час наявність рельєфу іноді дозволяє маскувати незначні порушення.
 • Продукція є відмінним фоном для розміщення дзеркал, картин, панелей. Вони гармонійно дивляться на літаки відео або адуйоізону, робочі кути, успішні, коли фокусують вистудання каміна або гостьовий простір.

З найбільш перевагами шпалер під венеціанською штукатурою є недоліки:

 • Не всі різновиди довговічні. Термін служби бюджетних варіантів не перевищує 5 років. У той же час такі полотна часто зникають під дією ультрафіолету.
 • Текстуровані шпалери повинні клей на посиленому клею. Чим більше полегшення, тим точніше зробити з матеріалом при натисканні на стіну.
 • Рельєфна обробка приваблює пил. Догляд за нею нелегко. Не кожен тип матеріалу передбачає використання вологої тканини або напівсухою губкою для цих цілей.
 • Вінілові продукти небажані до клею у дітей. Незважаючи на запевнення багатьох продавців, вони не є екологічно чистим.
 • Вартість продуктів з складним малюнком на венеціанській основі значно відрізняється від традиційних полотен, з простим друком та блиском. Такі продукти не доступні для всіх.
 • Структурні покриття та варіанти для невеликої товщини потребують попередньої підготовки фундаменту. Без цього ви не можете розраховувати на бездоганне вигляд і довговічність облицювання.
 • Розкішна обробка часто вимагає відповідності від інших елементів інтер’єру. Тому ви повинні вибрати подібні дорогі меблі та аксесуари.

Не можна зробити без придатності при стикування. Це збільшує споживання розділення.

Що таке венеціанська штукатурка

Всі знають, що Венеція – це місто на воді, побудована в дні Стародавнього Риму. Стоячи на палях будинку не вдалося витримати з натурального каменю, тому їм довелося шукати легкі матеріали для свого дизайну.

Потім він винайшов особливий штукатурку, який називався рідким мармуром, оскільки він включає невелику крихту цього каменю.

Застосовується до поверхні особливим способом, здається, напівпрозорий і переповнений у світлі як справжній мармур. До цих пір венеціанська штукатурка для стін дуже популярна, оскільки це дозволяє створювати унікальний дизайн і стійкий до будь-яких зовнішніх впливів.

Але цей метод закінчення досить дорогий. Крім того, висока ціна обумовлена ​​не лише вартістю найбільш будівельної суміші, а й складністю застосування та створення бажаного ефекту. Оплата за таку роботу буде набагато більше, ніж звичайне вирівнювання стін з шпаклівкою або штукатуркою.

Стіна, що покриває венеціанську штукатурку – довгий і складний процес, що вимагає спеціальних навичок та хвороб. Технологія полягає у застосуванні декількох шарів змінної товщини.

 • По-перше, поверхня дуже ретельно вирівняна і завантажена;
 • Потім основний шар накладається;
 • Після його сушіння найбільш реальною творчою роботою починає застосовувати текстуру легких шарів. Вони можуть бути від двох до десятка, вони можуть бути одним кольором або різними відтінками для створення кольорових розтяжок;

Одним словом, самостійно впоратися з такою роботою, отримавши бажаний результат і не псує дорогий матеріал, не всі. Але закінчення з шпалерами багато хто з нас досить успішно виконує свої руки.

Шпалери під венеціанські штукатурки для текстури та переваг матеріалу

Що таке шпалери для венеціанської штукатурки? Це прокату тканини, виготовлені з вінілу. У них є основа паперу або флізейна.

Якщо шпалери для венеціанської гіпсу має паперову базу, клей буде застосовуватися до протилежної сторони полотна і на стіні. Якщо основа флізеліну, клей застосовується тільки на полотні.

READ  Що таке натяжна стеля або ламінат

Які шпалери для дорогого венеціанського гіпсу відрізняються від простих шпалер? Вони дуже товсті і досить важкі. Товщі вінілові, точка, ймовірно, подивляться на стіну.

Переваги шпалер під венеціанською штукатуркою багато:

 • Вони коштують на порядок дешевше, ніж сама венеціанська штукатурка.
 • Pusting їх займає набагато менше часу, ніж виготовлення багатошарової штукатурки.
 • Полотно, що базується на Flizelin, можна промити за допомогою побутової хімії, яка містить агресивні компоненти (наприклад, хлор).
 • Сучасні полотна все ще обробляються композицією, яка відповідає пилу.
 • Навіть з прямим хітом сонячного світла з довгим експозицією до його експозиції, шпалери біля венеціанської штукатурки не зникають, фотографія, опублікована на сайті, показує, наскільки декоративно-оздоблювальний матеріал виглядає в інтер’єрі.
 • Описаний полотно тривалий, вони демонструють високу довговічність.
 • Гладкі кромки шпалер під венеціанською штукатурою забезпечують ідеальне док-станцію країв, полотно, як правило, не вимагає прикріплення під час приклеювання.
 • Вибір кольорів та текстур з різними декоративними ефектами, дозволяє вибирати рулони під певною стилістичною концепцією.

Шпалери сорти для штукатурки

Якість та довговічність продуктів не залежать від особливостей та характеристик, але з використанням матеріалів, а також методу створення. Є кілька різновидів шпалер під штукатуркою. Кожен з них має свої відмітні риси. Щоб зробити свідомий вибір, потрібно розглянути ці типи Чопелера.

Дуплекс

З латинського дуплексу перекладається як подвійна. Такі шпалери складаються з паперу, вони виліковуються і мають подвійну паперову структуру (два шари). Створення відбувається через мокрий тиснення. Шпалери під дуплексним типом штукатурка продаються як кольорові, так і в білій версії, призначеній для фарбування. В останній більш виразній текстурі, однак, кількість фарбування без деформації обмежена.

 • Невеликий операційний період, плюс мінус 5 років;
 • Папір не є міцним матеріалом, який легко пошкодити механічно;
 • Поверхня не можна очистити водою.

Вінілові продукти

Складаються з двох або більше шарів. Перший шар (обличчя) – це декоративне покриття ПВХ. Другий шар (основа) виконаний з паперу або флізеліну. При створенні гарячого тиснення. Потім основу разом з пінопологовим ПВХ шар нагрівається, а потім він проходить через тиснення роликів. Таким чином, ви можете зробити шпалери з трьох підвидів:

 • Плоский (компактний) вініл. Шпалери відрізняються високою щільністю і довговічністю, вони не бояться вологи та води. Такі підвиди використовуються для створення природного каменю, плитки, цегельної кладки на поверхні натурального каменю. Ці шпалери ідеально підходять для кухні, особливо якщо вони мають фундамент з Flizelin. Вони не бояться вологи, вони можуть бути промиті навіть за допомогою миючих засобів.
 • Важкий вініл. Універсальний варіант стінки, він міцний, захищений від вологи та красивого. Величезний плюс полягає в тому, що вам не потрібно приносити стіну до ідеального стану рівня. Шпалери під штукатуркою буде дозволено приховати всі дефекти та порушення.
 • Силькографічні продукти виготовляються тисненням шляхом пресування, змоченого вінілом. В результаті утворюється тонкий матеріал, який має гладку шовковисту текстуру. Шпалери абсолютно транслюються. Варіанти економіки Такі продукти не зателефонуть, але інтер’єр отримує вишуканий і розкішний. Основні вимоги до приклеювання – роблять стіни відмінно гладкі.

Покриття, створені на техніці гарячого тиснення, будуть служити довгий час. 7-15 років, все залежить від умов експлуатації. Крім того, шпалери під штукатуркою не бояться ультрафіолетових променів, вологи, пари та тепла. Вони не зможуть поглинати запахи і успіх витримувати вологість з неабразивними чистячими агентами. Ще одна перевага – екологічна чистота.

Основний недолік таких продуктів – вони погано пройшли повітря. Тому, перш ніж прилипати важливо впоратися з стінами з праймером з антисептичними властивостями.

Іноді особливий реагент застосовується для відмови від полегшення. Він застосовується до певних місць верхнього шару залежно від передбачуваного майбутніх шаблонів. Реагент нагрівається, а в цих місцях вініл не буде піна, необхідна текстура створюється.

Акрилові шпалери

Це варіант бюджету, його називають аналогом продуктів з вінілу. Складаються з акрилових шпалер з флізеліну або паперового субстрату, до якого розпилюється акрил. На відміну від попередньої версії, акрил застосовується точка до поверхні, виключно, де потрібна модель. Це дозволяє робити шпалери для проникної гіпсу повітря, вони дихають, в кімнаті оптимальний клімат.

При піддані високим температурі, акрилові точки розбухають, формується рельєфний малюнок. Шпалери з акрилу не настільки міцні, як вінілові аналоги, але вони дешевші. Акриловий розпилення боїться механічного впливу та вологи.

Фліселінова

Ці шпалери, з імітацією штукатурки, виготовлені з двох або більше шарів phlizelin. Це нетканий матеріал з целюлозних волокон. Рельєфний малюнок застосовується до верхнього шару. Як правило, подібні варіанти зроблені з білого, так що в майбутньому вони можуть бути пофарбовані. Хоча варіанти кольорів також продаються. Як перший, так і другий варіант модно перефарбувати до 10 разів, а верхній декоративний шар не спотворюється.

Оскільки Flizelin виготовляється з целюлози, це безпечний матеріал, який має хороший повітряний обмін. Ще однією перевагою акрилових шпалер під штукатуркою – багаторазове використання. Це означає, що полотно легко видаляються з стін, їх можна замінити або перетинати в іншому місці.

П’ять питань при виборі покриттів

Високоякісні тканини мають комбінацію кольорів та текстури покриття сильно відрізняється від реальної штукатурки. Але ходити по ринку або сидячи на моніторі комп’ютера, важко вирішити, що ще краще декоративні штукатурки або шпалери.

Питання: Що таке кардинальні відмінності

 • Основна відмінність декоративної штукатурки від традиційних прокатних покриттів для простого міста людини знаходиться в технології домовленості. Я кажу чесно, щоб застосувати декоративне покриття власними руками, вам потрібна майстерність. Хоча для приклеювання прокату, досить простий інструкцію, наприклад, на відео в цій статті;
 • Це декоративне покриття має декілька шарів, і кожен з них обладнаний окремо, а під прокату, він часто просто застосовується до праймера і може бути склеєний, однак, є нюанси, але про них пізніше є нюанси, але про них пізніше.

Як клей?

Особливості плавлення паперових шпалер полягає в тому, що клей наносять на рулон і на стіні, а на підставі флейла, тільки на стіні. Для вінілу та флізелінов, використовуйте спеціалізований клей.

 • Вирівняйте стіни, з невеликими помилками з шпаклівкою, якщо стіни не значно гладкі, краще накласти гіпсові листи, або штукатурку. Потрібно гладкі стіни без значних дефектів.
 • Обов’язково обробляйте стіну грунту, вона дасть найкращу рукоятку, а також антисептичний ефект. Сучасні праймери в композиції містять антисептичні добавки, захищають від грибку та форми.
 • Ми готуємо шпалери, застосовуємо до стіни та вимірюємо необхідну маржу, потім розрізаємо смуги, з невеликою маржею у верхній і нижній точці, 1.5-3 см.
 • Ми святкуємо орієнтир, де починається перша смужка. Використовуючи рівень або будівельний рівень. З відстані декількох сантиметрів від кута.
 • Після підготовки клею, відповідно до всіх рекомендацій виробника. Клей використовується спеціально для важких шпалер.
 • Використання ролика, ми обертаємо основу стіни. Якщо продукт знаходиться на паперовій основі, то на смужку ви розмахуєте клей і складіть через півтора хвилини, тому клей буде просочений. З основою Fliselinel, це не потрібно робити.
 • Ми застосовуємо смугу точно за допомогою стартової лінії, починаючи від стелі з резервом півтора сантиметрів, і поступово розкручуючи та прилипаючи смужку. Після накладання, за допомогою гумового ролика згладжує, від середини до краю, викинуючи повітря і натискаючи шар.
 • Наступна смужка приклеєна до тієї ж технології, краю вирівнюються на краю першого фрагмента.

Обов’язково витримуйте температуру кімнат, коли веб-сушка сухий, ви не можете відкривати вікна та двері, чернетка негативно вплине на клей зчеплення, шпалери просто можуть відійти. Технологія застосування не відрізняється від наклейків звичайних шпалер, що знайома багатьом, і не виникає труднощів у встановленні.

Також читати: ПВХ-панелі для стін; Виробництво, розміри, властивості

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS