Статті

Що таке натяжна стеля або ламінат

Table of Contents

Коли натяжні стелі: ремонтна послідовність

Планування ремонту призводить до успішного завершення.

Якщо ви робите все спонтанно, високий ризик ніколи не закінчує фінішу, то краватка була зіпсована, поки стіни були занурені, потім шпалери втратили свою думку після шліфування паркету. Як ви бачите, важлива правильна послідовність у ремонті квартири та послідовність підлоги, стін та стелі.

Завершити обробку включає ламінат

Як заощадити час і гроші, які ви перші відбілюєте шпалери або натяжні стелі, спочатку потрібно покласти підлоги або купити та встановлювати натяжні стелі – ці та інші питання будуть розібрані в статті.

Проект та оздоблювальні роботи.

Чорний проводяться першим. Це первинна стрічка, штукатурка та установка інженерної комунікації електрична проводка, сантехнічна труба.

Наступний етап підготовки до фіксованих робіт. Це включає в себе нанесення стін, оздоблювального пристрою, фарбування стелі в одному шарі, встановлюйте розетки та перемикачі

Але є одне але”! Натяжні стелі, як виняток із правил, може зробити під час підготовчої роботи до обробної обробки, а на самому кінці, коли настав час купувати нові меблі.

Завершує ремонт – Оздоблювальна обробка Клей Шпалери, Покладіть паркет або ламінат, Зробити стелі з гіпсокартону або ПВХ плівки ..

Про те, що упорядкування натяжних стелях немає однозначної відповіді, все залежить від наступних параметрів:

Коли встановлено натяжні стелі: в кінці або на початку ремонту? Три варіанти підходять.

Нижче ми розглядаємо різні варіанти та вказуємо їх переваги та недоліки. Ви дізнаєтеся, коли натяжні стелі встановлюються вдома і чому ми розглядаємо цей період ремонту.

Як ми писали вище, питання “Коли встановлюємо потоки напруги”, неможливо дати тверду реакцію. Установка може здійснюватися на різних етапах обробки і навіть паралельно будівельних робіт.

У кожного періоду є нюанси. Десь ви повинні бути більш точними, щоб не зіпсувати свіжоподібні стіни, і десь існує ризик пошкодження плівки ПВХ, якщо, наприклад, штукатурка.

Натяжні стелі після шпалер та всіх видів обробки в кінці ремонту

Купівля Натяжні стелі наприкінці всіх оздоблювальних робіт – це зручний варіант, але якість та чистота кімнати будуть залежати від кваліфікації майстрів.

Акуратний працівник не зашкодить шпалери і не зашкодить ламінату. Використання професійного інструменту, пил від свердлильних стін в більшості випадків потрапляє в спеціальний мішок, а не на стіні або підлозі.

Проте мікрочастинки бетону та цегли при роботі з педагогом, вони потраплять на поверхні. Це неминуче навіть при використанні потужного пилососу. Тому ми рекомендуємо зробити ПВХ стелю в кінці ремонту, лише якщо є мийні шпалери або фарби. Після встановлення стіни ванної кімнати будуть досить витріть вологою ганчіркою, вона не вплине на зовнішній вигляд.

Наприкінці ремонту вже визначений стиль

Чистота залежить не тільки від наявності професійного інструменту, але і від індивідуального методу кріпильних профілів. Більше 8 років у компанії Nabulux всі бригади оснащені професійним інструментом фільтрації пилу.

Що стосується підлоги, важливо забезпечити захисний шар, наприклад, з картону. Ноги стелану не повинні залишати вм’ятини або подряпини на підлозі.

Майстер з досвідом буде мити руки і поміщає чисті рукавички до складання.

При температурі більше 60 градусів гаряча, і, якщо вологі, і навіть брудні руки витягують стелю, то сліди залишаться неминуче на стінах і на стелі

Встановлення натяжних стелі на початку ремонту до настінного оформлення шпалерами

Розглянемо варіант “перших стелі, а після – прикраса стіни”. Перед тим, як встановити стелю, повинні бути підготовлені для фарбування або шпалери, і всі минні роботи завершені. Інакше, можливо, забруднення або пошкодження стелі.

Ви можете вибрати стелю з складним малюнком

Цей варіант має один плюс і багато мінусів.Плюс:

 • Складність шпалер під стелею, особливо, якщо шпалери з складним малюнком;
 • Труднощі при встановленні декоративної вставки, яка закриває суглоб між шпалерами та стелею;
 • Небезпека вирізання або прокол ПВХ плівки;
 • вірогідність пляма розтягу полотно.

Встановіть натяжні стелі в процесі ремонту

Третій варіант лежить в комбінованій установці натяжної стелі: частина структури до прикраси стін, частина – після. На першому етапі, після закінчення всі підготовчі роботи на стінах, встановлені профілі стелі. Наступний клей шпалери або фарбування. Через 3 дні стіни помруть, то розтягуються натяжні стелі, монтується декоративний вставки-плінтус. Результат: чисті стінки та точна установка натяжної стелі.

Поєднуйте стіну з малюнком на стелі

Незважаючи на всі переваги, і в цьому випадку є пара мінусів:

 • Розбивка всіх робіт призводить до збільшення періодів ремонту двічі;
 • Додаткові витрати, пов’язані з додатковим відходом бригади в середньому – 1000-1500.
READ  Чи можна клеїти панелі ПВХ на плитку

Підсумовуємо

На перший погляд, третій варіант найкращий. Тим не менш, ми вважаємо, щоб замовити потоки розтягування в кінці ремонту кращим. Вартість натяжних стелі не є дешевою. Щоб однозначно найняти досвідчений майстер, а високий рівень кваліфікації дозволяє вам сподіватися на відмінне кінцевий результат.

 • підтримка ремонту та відсутності бруду;
 • високоякісні матеріали;
 • Професійне монтаж кріплень, профілів, іпотечних кредитів;
 • акуратно проводив електрик;
 • Красиво встановлена ​​декоративна вставка (плінтус);
 • Чиста і красива стеля як комплектуюча ремонт!

Або використовувати рівні

Компанія “Набулукс” встановлює натяжні стелі будь-якої складності та будь-якого типу глянсового, матового або атласного, одноразового або багаторівневого, комбінованого та з ефектом зоряного неба. Наявність гарантійного періоду дозволяє вам шукати допомоги спеціаліста. Це важливо, оскільки дефекти, пов’язані з натяжними стелями, неможливо усунути своїми руками.

Замовлення Натяжні стелі в Набулу, ви отримуєте бонуси у вигляді кращої якості та знижок для кожного квадратного метра.

Вимірювання безкоштовні, достатньо залишити запит на веб-сайті або зателефонувати по телефону.

Більше квадратів у вас є більш знижка. Як бонус, не тільки ціни зменшуються, але також можуть бути надані послуги – падіння стелі або світлодіодні люстри в подарунок. Більш детальну інформацію про бонуси ви дізнаєтеся, коли вимірювання.

При монтажі натяжної стелі? Виправляти

Кожен розуміє, що кінцевий результат безпосередньо залежить від використання високоякісних матеріалів при виконанні обробки. Про ефективність виконаної роботи також впливає на використання професійних інструментів і, звичайно, правильна фаза ремонтних етапів. Тому, перш ніж виконувати це чи інше, він повинен бути ретельно вивчений необхідною інформацією та задавати думку фахівців. І тут це означає не тільки порядок застосування оздоблювальних матеріалів, але також проведення більш глобальних заходів, наприклад, перша – натяжна стеля або підлоги. Відповідь на це питання залежить від варіанту обраного покриття підлоги.

Правий ремонт

Перед початком закінчення роботи варто звернути увагу на підготовку стелі, а також. Для установки ПВХ плівки не потрібно вирівнювати основу. Але все-таки, присутні тріщини рекомендуються позбутися. Ми говоримо про допустимі незначні недоліки на поверхні. Тоді вам потрібно встановити монтажні профілі.

Перед закладанням нового паркету ви повинні позбутися від старого. При необхідності база також повинна бути вирівняна.

Так хоча, що робити першим, це ламінат або натяжна стеля? У цьому випадку немає суттєвої різниці. Багато фахівців спочатку встановлюють ламінат, а після розтягування плівки ПВХ. Врешті-решт, встановлення декоративного полотна є простим процесом, протягом якого відсутній пил і бруд. Тому перед початком ремонту цього достатньо, щоб зберегти підлогу, щоб випадково пошкодити його.

Але не буде помилки виконувати таку роботу, як точність до протилежного, тобто спочатку затягує плівку ПВХ, а після – монтування покриття підлоги. Але це допускається у випадку використання наступних оздоблювальних матеріалів:

Зрештою, їх установка не означає наявність пилу в приміщенні, яка може негативно вплинути на стан декоративної плівки на стелі.

Але, перш ніж діяти з оформленням приміщення, слід зазначити, що плівка ПВХ є дорогим Інтернетом, який підлягає різним ефектам. Тому, за найнижчим шансом, це може бути дуже шкідливо. Щоб виключити таку чергу подій, ви повинні бути надзвичайно обережними.

При прокладі оздоблювального матеріалу клей може потрапити на дорогий фільм. Як якщо б господар намагався ретельно виконати роботу, випадкові плями будуть важко уникнути. Зрештою, кожен елемент повинен бути покладений дуже близько до полотна. Так спочатку треба розтягти стелю або плитку, щоб не зіпсувати дорогий матеріал?

Експерти рекомендують дотримуватися наступної послідовності:

Дотримуючись такої поради, ви будете знати, що робити – натягніть стелю або плитку. Але варто враховувати, що якість кахельного підлоги та стін залежить не тільки від правильної послідовності роботи, але і від професіоналізму майстрів.

Що станеться, якщо ви виконуєте натяжну стелю, а потім встановіть плитку? Профіль Crepe повинен бути розташований на рівній поверхні. У той же час, розрив повинен бути присутній під багетом, з яким фільм у профілі вставляється в. Після встановлення плінтус або декоративної вставки. Якщо така робота зроблена навпаки, тобто, спочатку декоративне полотно, а потім керамічний продукт, то великий кліренс буде видно між стелею та стінами. Він буде виглядати недно. Такий розрив необхідний для розібрання структури у разі непередбачених обставин.

Наприклад, якщо власники приміщень затопили сусідів зверху, то, щоб позбутися надлишкової води, вам потрібно розібрати плінтус і гарпун. Якщо оформлення стіни завершена до встановлення Інтернету, то в цьому випадку вам не потрібно залишити розрив.

Важливі нюанси

Потрібно звернути увагу на якість укладання керамічної плитки. На готовій стіні не повинно бути жодної порожнечі, тому що під час прикріплення багета на поверхні можуть бути тріщини. Особлива увага приділяється верхньому ряду плитки, тому що він знаходиться в цьому місці, а елементи Crepe будуть розташовані. Кожна черепиця, особливо в кутах, повинна бути правильною і добре покладеною.

Не треба залишити верхню частину стіни без плитки, сподіваючись, що конструкція стелі буде розташована на цьому місці. У створеному виступі між стіною і плиткою практично неможливо витягнути плівку ПВХ. Слід розуміти, що стіна над профілем повинна бути абсолютно гладкою.

Монтаж натяжної стелі або оформлення стін

Ремонт вулиць, дуже важливо правильно дотримуватися послідовності всіх її етапів. У цьому випадку ви можете розраховувати на відмінне кінцевий результат. Багато людей не знають, який етап ремонту повинен бути першим – шпалери або натяжні стелі. Відповідь на питання залежить від ваших подальших планів роботи приміщень та методів монтажної роботи. У більшості випадків краще монтувати полотно, а прикраса стіни виконується на заключному етапі. Але є ситуації, коли перший коштує клей шпалери. З цими тонкощами, це дуже легко зрозуміти.

READ  Який ламінат краще вибрати для спальні

Методи установки

Представлені стельові покриття сьогодні мають велику популярність завдяки практичності в експлуатації та максимальну легкість установки. Зробити ремонт, спробуйте грамотно поєднати установку полотна з прикрасою стін. Щоб з’ясувати, де почати, важливо розглянути методи встановлення натяжної стелі:

 • Гарпун. Воно передбачає ретельне вимірювання приміщення та виготовлення тканини або ПВХ. На периметру кімнати потрібно встановити спеціальну кадру з нігтями, до яких прикріплені кути плівки. Далі веб-сайт нагрівається за допомогою спеціального теплового пістолета та фіксується у вибраному положенні.
 • Бандгул. Цей метод передбачає міцний кліп Інтернету за аналогією з обручами. Цей метод є простішим у реалізації та менш витрат, але можна провисати ПВХ.

Залежно від обраного способу на стінах, стіни склеєні до початку маніпуляції або після завершення.

Послідовність ремонту

Монтаж поверхні ПВХ або тканини, подумайте про те, як період, який ви маєте намір використовувати шпалери. Якщо ви не змінили їх протягом тривалого часу, рекомендується спочатку тримати ці процедури, а потім подумати про встановлення натяжних стелі.

ВАЖЛИВО: Шпалери, що стирчить перед початком фіксації стельового покриття, врятує вас від маси труднощів. У випадку, якщо ви любите регулярно оновлювати інтер’єр, це варто перше, щоб закінчити стіни. У той же час, шпалери склеєні на дні краю пластику, вздовж краю стельового покриття. При необхідності вони будуть дуже легко видалити і організувати кімнату з новим, не чіпляючись за готовою плівкою. Рідкі шпалери також краще використовувати після монтажної роботи на установці стелі.

Що далі?

Отже, перший – ламінат, натяжна стеля або шпалери, яка необхідна послідовність? Фініш стін стін та їх подальшого склеювання повинна бути виконана лише після приготування підлоги для закладання ламінату. Після підготовки підлоги ви можете приступити до шнурок шпалер. Після того, як всі стіни одягаються, ви можете почати покласти зовнішнє покриття. Далі він повинен бути зроблений з плівкою, щоб не пошкодити при розтягуванні натяжної стелі.

Монтаж натяжної стелі

Така робота не є запиленою і не брудною, тому ви не можете боятися для нового покриття підлоги. Але як це встановлення стелі, ви дізнаєтеся з цього

Оздоблювальний процес є складним, але захоплююче заняття, результат якого стає повне перетворення будинку. Важливо дотримуватися рекомендацій професіоналів та дотримуватися правильної процедури. Це дозволить уникнути змін і досягнення результатів, які вас захоплюються. Складність може доторкнутися до пріоритету роботи. Зазвичай люди дивуються, що вони роблять спочатку – розтягніть стелю або ламінат ламінату.

Увага! Визначте реальний обсяг роботи, який ви хочете виконати та порівняти з вашим бюджетом. Регулювання коригування на робочому етапі не рекомендується, оскільки ви не досягнете позитивних результатів.

Що перше: Клей шпалери або ламінат (паркет, килим)?

Шпалери будь-якого типу на підготовлені стіни приклеєні до початку роботи над декоративними підлогами. Це стосується стін фарбування.

Правда, з цього питання існують різні думки. Прихильники другого варіанту відповідають на це питання, а також питання, яке спочатку: намалюйте стельовий або глютний плінтус. Відповідно до їхньої позиції, шпалери склеєні після встановлення підлоги та стелі, тому що можна замінити стіни стін у будь-який час, а не дотик плінтусів ні знизу. І краю шпалери просто вирізати на рівень плінтусу.

Фарбування стелі виготовляється після встановлення верхнього плінтуса. У цьому випадку дуже зручно усунути всі нерівності та слабкість зв’язку, а потім плінтус і стеля пофарбовані в одній прийом і виглядають монолітно.

Пам’ятайте, що спочатку виконуються всі проекти творів: заміна труб та сантехніків, електропроводка, бетону, вирівнювання стелі та стін, пісок. Після цього весь будівельний смітник з квартири повинен вивезти, видалити весь пил і лише після того, як це приступає до закінчення.

У тій же послідовності, обробка обробки тренувань повинна бути виконана: перша стеля, потім прилипає вибрані шпалери або настінні живопису, потім обробка підлоги. І все ж, для високоякісної роботи з ремонту кімнати ми радимо вам залучити фахівців.

Що перше: ламінат або натяжна стеля?

Для порад, Вікторія з Долгопрудний. Їхня сім’я робить ремонт, вирівнювання поверхонь, шпалери, набувають ламінату. Суть питання полягає в тому, чи можна поставити ламінат, і встановити натяжну стелю пізніше?

Ми вирішили надати можливість, перш за все, висловити фахівців, які займаються підлогою підлог, клієнтів, які обидва закінчують, а потім дають думку про наших інсталяторів. Отже, заяви від форумів.

Форум користувачів Експерти: Що таке перший ламінат або натяжна стеля?

“Спочатку потрібно монтувати стелю, а потім покласти ламінат. Встановлення розтяжного дизайну змінить режим температури та вологості в приміщенні. Ламінат повинен бути закритий протягом декількох днів у такому кліматі, адаптуватися. І тільки тоді його можна покласти “. Олексій, Москва.

«При встановленні кадру натяжної стелі, будівельний пил, який буде важко видалити з ламінату. Тому, перш за все, йдуть стелі, а потім поверхи. Якщо ви змушені спочатку покласти ламінат, перш ніж встановити стелю, вам потрібно покрити його фільмом “. Валерій, Жуковський.

“Після завершення фінішу, ви завжди повинні слідувати за принципом: переміщення зверху вниз. Спочатку ми демонтаж старі покриття, наприклад, лінолеум. Тоді ви готуєте стіни, вирівняйте їх. Далі слідує підлога стяжки. Тоді ми клеюємо шпалери. Слідуючи гарячою установкою натяжних стелі.

READ  Наносим жидкие обои своими руками

Останній, але ламінат ламінату і фіксуйте плінтус. А між процесами необхідно спостерігати за часовими інтервалами до штукатурки, шпалери високо сушать, а попередня робота не псула попередню “. Андрій, Москва.

“У нас є така послідовність: вирівняйте підлогу, ламінат ламінату, клейові шпалери, а через пару днів ви можете зробити натяжні стелі”. Сергій, Митишчі.

“Ламінат – матеріал чутливий до різниці температур та вологості, він повинен бути закладений лише на самому кінці”. Геннадій, Москва.

“Ми виконуємо закінчення роботи строго за технологією. По-перше, є грубі мокрі процеси: штукатурні стіни та стяжки підлоги. Потім в порядку: натяжна стеля, шпалери, а потім ламінат. Ви можете змінити порядок шпалери та стелі. Але підлогу завжди потрібно покласти останній.”

Клієнти форуму: який перший ламінат або натяжна стеля?

“Ми спочатку вирівнялися і пофарбовані стіни, потім ламінат ламінату, і останній пункт розтягнув стелю. З підлогою не було нічого поганого, без шкоди. Але я запитав хлопців під ноги сходів, щоб ставити картон міцно, так що ламінат залишився на ламінаті або нуля. Останній, але я повісив двері. Підлога промивала і заїхала в квартиру “. Анджеліна, Серпухов.

Перші натяжні стелі або шпалери?? Два робочих варіанти. Плюси і мінуси.

«Ми зробили все на науці: спочатку вони витягнули стелю, а потім – Павло. Ви просто думаєте, якщо перший, щоб зробити підлогу, це чекає. Ноги стеладів залишать вм’ятини, подряпані, і якщо прилад також падає, то чіпси можуть бути. Загалом, ремонт повинен бути класичним: зверху донизу “. Володимир, Москва.

МОС МОСНІСТЬ МОСТІ: Що таке перший ламінат або натяжна стеля?

Спеціалісти нашої компанії можуть встановити натяжну стелю, як після прокладання ламінату і до нього. Дійсно, для встановлення плівок, ми використовуємо тепловий газовий пістолет, який кон’югат з нагріванням кімнати, з якого можна пошкодити ламінат.

Ми виконуємо встановлення стелі за допомогою stepladder та інших інструментів, контактуючи з якою загрожує ламінатом з механічним пошкодженням. Тому багато хто віддають перевагу першому порядку встановлення натяжної стелі, а потім покласти ламінат.

Однак це не завжди одержує. Якщо вам потрібно, щоб ми встановили натяжну стелю з встановленим ламінатом, у цьому випадку для його захисту підлога покрита тканиною, щільним папером або плівкою.

На весь периметр кімнати, де треба рухатися, вам потрібно прокласти картону, а дерев’яну дошку або різання ДСП буде потрібно для захисту підлоги від опалення. У всіх випадках, коли нам довелося монтувати стелю після встановлення ламінату, підлоги покриття підтримує свій початковий стан.

Важлива напруга стелі та ламінатна установка нюансів

До монтажу натяжної стелі необхідно виконувати всі вологими роботами, включаючи підготовку до ламінату. До речі, замість конкретного розчину варто використовувати їх сучасний аналог – самонарізуючу суміш.

Якщо основа знаходиться під ламіновою дошкою, перед встановленням натяжної стелі необхідно переконатися, що всі дошки підходять для роботи, а при необхідності замінюють напівзруйновану. Запланований “теплий підлогу”? Вона також повинна бути зроблена перед встановленням стелі.

Порада: розтягування Павла та ламінату повинні гармонізувати. З блискучою поверхнею ламінату, атласні та глянцеві стелі чудово виглядають, матові поверхні цих обробників об’єднуються.

Тепер ви знаєте, що спочатку краще встановити натяжну стелю, а потім вирівняти ламінат. Але якщо це дуже необхідно, то не буде нічого страшного, якщо мори, що сидять магістра.

Коли під час ремонту він доходить до наклеювання шпалер або ламінату, важко вибрати секвестування цих робіт. Потрібно визначити, як зареєструватися в цій ситуації.

Ступінь утворення пилу при роботі, специфічність процесу, обсяг визначає чинники у виборі послідовності типів ремонтних робіт.

Багато майстрів та фахівців проводять постійне обговорення пріоритету роботи. Більшість з них схильні до версії, що найкраще розмістити шпалери, а потім покласти ламінат.

Пріоритет для ремонтних робіт:

 • Шпалери вставлення завжди супроводжується використанням всієї області кімнати. Шпалери для шпалер потрібно змащувати адгезивну суміш, рулон над поверхнею підлоги. Якщо ви це зробите на ламінаті, він може бути пошкоджений або плям з клеєм.
 • Після того, як шпалери проходить, вам завжди потрібно закрити всі вікна та двері, щоб клей хороший сухий і шпалери, фіксуються на стіні якісно. У той же час вологість повітря піднімається в кімнату, такий мікроклімат може викликати набряк.

Краще, щоб отримати шпалери спочатку, а потім – покласти ламінат.

Що спочатку зробіть натягу стелі або ламінату?

Оздоблювальний процес є складним, але захоплююче заняття, результат якого стає повне перетворення будинку. Важливо дотримуватися рекомендацій професіоналів та дотримуватися правильної процедури. Це дозволить уникнути змін і досягнення результатів, які вас захоплюються. Складність може доторкнутися до пріоритету роботи. Зазвичай люди дивуються, що вони роблять спочатку – розтягніть стелю або ламінат ламінату.

Увага! Визначте реальний обсяг роботи, який ви хочете виконати та порівняти з вашим бюджетом. Регулювання коригування на робочому етапі не рекомендується, оскільки ви не досягнете позитивних результатів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS