Статті

Що таке кращий каркас або будинок брус

Table of Contents

Ми робимо правильний вибір деревини або рамки, що краще, дешевше і тепліше

Проходячи по рядам будівельних матеріалів у пошуку найкращого, необхідно знати властивості пиломатеріалів та будинків, побудованих за їх використанням. Сьогодні ми розглядаємо рамкові проекти та будинки з бару. Який будинок краще від бару або кадру? Що дешевше, більш практичне, довговічніше.

На якість пиломатеріалів

Підбір пиломатеріалів для будівництва каркасних та брусних будинків часто стає предметом гарячих спорів. Тому вам потрібно зрозуміти це в порядку. Для заміського будівництва варто розглянути пиломатеріал природної вологості (EB). Вони проходять мінімальну обробку, тому вони мають доступну вартість.

При виборі пиломатеріалів звернути увагу на:

 • тип деревини (хвойних або листяних порід);
 • повнорозмір (відповідність матеріалів ТУ та ГОСТ);
 • розмір сука;
 • наявність слідів шкідників;
 • точність геометрії пиломатеріалів;
 • наявність тріщин, гнилі ділянки та сухе;
 • Наявність, ступінь та особливості оболу.

Бар або кадр. порівняння основних параметрів

Щоб зрозуміти, який будинок краще, ми будемо проводити порівняльний аналіз основних технічних та експлуатаційних характеристик. Ми оцінюємо плюси та мінуси, ми визначаємо, що будівлі різні в експлуатації.

Сила та термін служби

На перший погляд, будинок з бару більш потужний, і тому стабільний до різних факторів. Однак, не все так однозначно. це все залежить від конструктивних особливостей конкретного проекту.

Якщо порівнювати силу простих будівель з обмеженою кількістю отворів, то будинок з бару чітко виграє. Комплексне макет, наявність арочних отворів, просторі вікна зменшує переваги журналу. Вільні кінці додаткових частин дещо послаблюють стіни.

Рамка не змінює жорсткість і несучу здатність. Однак тут сила всього будівництва сильно залежить від кваліфікації дизайнерів та будівельників.

Обидва будівлі виступають проти підземних потрясінь і вітрів. Запас рамки конструкції кадрів не поступається масиві дерева. Єдина очевидна жадібна перевага у своїй масивності.

Простота та швидкість будівництва

За допомогою трудової інтенсивності структури, журнал є дещо простішим. технологія установки Брусєва не передбачає складних процесів. Немає необхідності внутрішнього покриття, дерев’яні елементи утворюють зовнішній вигляд і внутрішній інтер’єр будинку. Це пояснює стиснутий час.

Важливий! Відображаючи, які будинки краще, слід пам’ятати особливість нарізаного будинку. довга усадка. Процес затримується до одного-двох років, тому встановлення вікон, дверей доведеться відкласти.

Масштабна монтаж. Більш копіювальна робота. Кожен етап будівництва супроводжується точними розрахунками, дизайнерськими та фітингами. Багато часу йде до лиття стінного “торт”, обрізання фасаду та внутрішнього облицювання.

Якщо, вибираючи рамку або будинок брусаду, питання про легкість будівельних робіт є актуальним, то однозначний лідер. це будівництво деревини. Однак, якщо планується швидко керувати житлом, то немає туші.

Який будинок тепліше

Основна перевага дерева, як будівельні матеріали. здатність зберігати тепло. Тому структури з цілих журналів вважаються одним з найбільш теплоефективних. Але багато хто не враховує важливу точку. продув через тріщини між барами. Без додаткової теплоізоляції такий будинок буде холоднішою рамкою.

Настінні панелі відстійників заповнені товстим шаром мінеральної вовни. З товщиною 200 см, індикатор теплопередачі становить 4,4 кв. м ° C / W. Аналогічний параметр сосни тієї ж товщини. 1,6 кВ. м ° C / W.

таке, кращий, каркас, будинок, брус

Рамкова технологія спочатку передбачає високоефективну ізоляцію. Через високоякісну теплоізоляцію можна значно зменшити втрати тепла та зменшити витрати на опалення. Це один з ключових аргументів на користь рамкової роботи.

Екологія та пожежна безпека

Оцінюючи те, що краще. кадр або будинок Брусад не слід забути про безпеку структури. Житло з твердого деревного масиву повністю відповідає екологічним стандартам. Як частина клеєного бару, є клей, що означає, що формальдегіди виділяються в повітрі.

Крім того, навіть у будинку твердих барів, грубі підлоги часто виконуються з OSB, а для ізоляції використовуються синтетичні теплоізолятори. Безумовно, і в самому атмосфері буде меблі з ДСП. Всі ці елементи, так чи інакше, визначають загальну картину екологічної безпеки.

Структура кадрів-щита однозначно неможливо зателефонувати екологічно чистим. На додаток до дерева, конструктивний передбачає використання різних синтетичних матеріалів:

У цьому аспекті однозначна перевага для будинків з бару.

На випуску вогнестійкості обидва варіанти є потенційно дрова. будинки побудовані з горючих дерев. Легкий плюс є швабра. Пожежна стійкість житла може бути посилена за допомогою будівельних матеріалів, переважного пожежного розподілу. Це може бути вогнетривко-затискне COF або теплоізоляція мінвата.

Практичність та комфортність

Вибираючи між будинком або домом з бари для постійного проживання, потрібно звернути увагу на операційні витрати, підтримувати та мікроклімат кімнати.

READ  Як видалити клей від цінової мітки з пластиком

Огляд проблем кадру та кам’яного будинку // Фурум

 • Відповідно до технологічних норм ризик ураження дерев’яної рами гниє низький. зовнішня шкіра захищає внутрішні структурні елементи;
 • Будинок не вимагає періодичної обробки за допомогою захисного обладнання;
 • здатність прокласти комунікації товщиною стін;
 • Погана звукоізоляція з вуличного шуму;
 • можливість перепланування та ремонту стін;
 • Стіни стеммана запечатані, тому природний повітряний обмін у приміщенні важко.

Якість мікроклімату в кадрі залежить від типу ізоляції та системи вентиляції. Для підтримки достатнього повітряного обміну вимагає встановлення примусової вентиляції.

таке, кращий, каркас, будинок, брус

Brous House або Frame House краще? Порівняйте та виберіть

 • Зовнішні стіни повинні регулярно оброблятися антисептичними просоченнями, запобігаючи появі гнилі, атаки шкідників;
 • Погана звукоізоляція. дерево не виходить з шуму, але перетворює його, збагачується обратоном;
 • Спеціальні вимоги до встановлення проводки;
 • Складність ремонту. заміна бару вимагає підйому коронки;
 • Створення оптимального мікроклімату. заслуги натурального дерева.

Рамка, на відміну від брусаду, менш химерний і дорогий. Якщо ви додаєте економію коштів взимку до теплоносія, висновок про майбутні витрати очевидна.

Архітектурні особливості

Якщо макет забезпечує незвичайні конфігурації та різноманітні геометричні елементи, то рамкова технологія веде.

Будинки з бару переважно прості, кутові будівлі, без складних архітектурних заходів. Але це не мешкає, що їх величність. Дерев’яні колоди, навіть за стандартним макетом виглядають вражаючим, презентабельним і нагадує казковий терме.

 • гнучкість та мінливість архітектурних форм;
 • можливість реалізації будь-якого стилю. від середньовічної напіврозботи до сучасного мінімалізму;
 • Зовнішній колектор: Імітація під каменю, дерев’яний сайдинг, блок будинку, штукатурка тощо.

Який будинок дешевше. оцінка користі

Важливо, а іноді і вирішальний критерій вибору технології будівництва. ціна. Концепція каркасних будинків здійснюється як бюджетна альтернатива для цегляних конструкцій. Однак у порівнянні з будинками з Брусьєва, як правило, витрати коштує більше. Існує пояснення:

 • По-перше, для будівництва, настінні прикраси використовують багато компонентів. На додаток до підтримуючих рамок, вам знадобиться: ізоляція, зовнішнє / внутрішнє покриття, оздоблювальні матеріали, варизоляційна мембрана та гідроізоляція.
 • По-друге, створення робочої сили витрати на оплату праці вимагає високої оплати праці. Процес будівництва поділяється на кілька етапів: конструкція рами, наповнення стінового простору, корпус, обробка та облицювання фасаду. Багато операцій пояснюють збільшення бюджету розташування кадру.

Затвердження не є догмою. Об’єктивно оцінити, що це дешевше. це все залежить від якості будівельних матеріалів, архітектурних рішень, регіону будівництва, заробітної плати. Можна самостійно побудувати невелику структуру, що означає, що його вартість буде значно зменшена.

Конструкція

Дизайн. необхідний етап, як для швабра, так і для розбитої структури. Перевага каркасного будинку. це здатність побудувати комплексне дизайн з нестандартними елементами та красивим дизайном. Рамки з бари незвичайних будівель будуть коштувати порядок вищого.

Будинки з бару, як правило, не піддаються зовнішній обробці, оскільки дерево креслення не буде видно. Рамка будинку може бути надана індивідуальним стилем, тому проекти шампурів не знають обмежень у оформленні.

Порівняння будинків рами та брусків

Який будинок краще. кадр або бар? Давайте порівняти подібності та відмінності в цих двох типах будівель. Це допоможе вам вирішити та зробити правильний вибір вашого домашнього проекту.

Порівняння особливостей будівельних технологій рами та дім Брусаде.

 • Структура кадрів виконується на основі кадру: спочатку підготували фундамент, потім встановлюється “скелет”, включаючи елементи даху. Далі зовнішня кришка закріплена, яка використовує Faneur або OSB, ізоляцію, а потім. Внутрішня обшивка (найчастіше вона підкладка або гіпсокартон). Основна перевага конструкції кадрів перед баром. вона не піддається усадці.
 • Брюс. Вони також починають споруджувати з фундаменту. Потім стіни викладені з бару. Зауважте, що структура дає усадку.
 • Всі частини каркасу будинку є одночасним дизайном, який забезпечує високу силу. Дерев’яна основа такої структури знаходиться всередині дизайну. Тому він захищений від атмосферних впливів.Однак необхідно враховувати відносну крихкість стін у такому будинку: прикріпити важкий кабінет або полицю до стінки для гіпсокартону, може бути проблематичним. Для цього потрібно передбачити рамку кадру.
 • У будівлях з деревини та покрівлі. незалежні конструкції. Від зовнішніх стін поганої погоди захищені лише спеціальним просоченням. Тому деревина більш схильна до руйнування. Довговічність будівлі забезпечить повторну обробку стін за допомогою захисного складу. Крім того, завжди є можливість зробити фасад облицювання. Стіни в Brusade Houses мають високу силу. У процесі проектування інтер’єру не потрібно турбуватися: навісні меблі будуть твердо.

Який будинок є теплим кадром або бруском?

У кадрі оптимальна температура повітря забезпечує ізоляцію. Він розташований між зовнішньою та внутрішньою обробкою. Якщо порівняти теплопровідність деревини та ізоляції, то дерево буде дещо вищим. З цього випливає, що каркасний будинок буде теплішим у порівнянні з брахлом.

Більшість наших клієнтів віддають перевагу будинком з бару та турбуватися, як теплий такий будинок буде під час зимових заморозків. Зверніть увагу, що теплопровідність залежить від набору чинників: товщини матеріалу, його вологість, якість будівельних робіт. У більшості регіонів Росії використовується RAM 150×200. Цей розмір бару призначений для будівництва капітальних будівель. І якщо такий корпус слабко тримає тепло, ізоляція стін. внутрішні або зовні.

Поява каркасних будівель та будинків з бару.

Бузині будинки хороші і без особливих покриттів. Справжнє дерево виглядає чудово в інтер’єрі. Правда, в той же час представлені спеціальні умови для дизайну приміщень. Профільований бар з зовнішньої структури не потребує додаткового закінчення фасаду. Якщо ви хочете, як всередині, так і поза домом завжди можна закінчити будь-яким матеріалом.

READ  Як встановити екран під кутовою ванною

Каркасні будинки потрібно відкрите прикраса. Це може бути будь-який фасадний матеріал:

Для внутрішнього покриття каркасних будинків використовуються підкладка, імітація деревини або гіпсокартону. Тому обробка може бути зроблена відразу після будівництва.

Умови будівництва.

Рамкова конструкція швидко піднята. Ви можете негайно провести оздоблювальні роботи, оскільки це не дає усадку.

У будинку бар, оздоблювальні роботи стін рекомендуються після усадки, тобто через рік або два (залежно від стану матеріалу, з якого він був побудований). Для більшості наших клієнтів питання про внутрішнє оформлення не варто. природна деревина служить відмінною основою для початкового інтер’єру.

Ви можете поговорити в простому перебудовані Brusade House, не чекаючи, поки він не дає усадки. Така можливість дає технологію складання на дерев’яних пайках. Над вікном та дверними блоками, то технічний розрив, який згодом компенсує усадку стін. Якщо ви встановлюєте через шпильки, власник будинку зможе самостійно керувати процесом усадки та примушувати тиск на стяги. Коли використовується камера камерної сушіння, її установка може бути зроблена до прихованих шматочків шпильок, до яких немає доступу. Цей варіант передбачає використання матеріалу з найменшим коефіцієнтом вологи.

Висновок.

Для швидкого реєстрації ви можете вибрати кадр і брус. Треба лише враховувати стан матеріалу та технології будівництва. Різниця у їх термінах буде незначною.

Порівняйте кадру та будинок з бару

Дерев’яні будинки, оскільки в Росії були побудовані в Росії та в Північній Європі. Спочатку це було майже виключно будівельні будинки з колод різних лісів дерева різних товщин, іноді з такими елементами декору, як і платформи, жалюзі, дерев’яні різьблені полюси або складні дахи, але буд. Тоді, з розробкою технології, з’явилися брюсадні будинки (квадратний профіль журналу) або будинок котла (прямокутний профіль), кабіни журналу з закругленого журналу (журнали пропускаються через калібр), клеєні деревини та інші. Паралельно, було також кадр будинків як окремий розділений напрямок дерев’яних будинків з власними характеристиками, але все такий самий конструктивний матеріал. Дерева. Разом з класичним шандром, обидва щита, препарату, модульні будинки, сип-структури та багато іншого.

Рамкові будинки сьогодні є своєрідними дерев’яними будинками та найбільш технологічно розвиненою, сучасною галуззю. Той, хто, за словами “ідеологічних” причин, не повністю приймає використання деревини як будівельного матеріалу у будівництві, він не вибере журнал, без бару або рами, але буде замовляти бетон або цегляний дизайн. Ті, хто позитивно пов’язаний з деревом, виявлять, що традиційні журнали більше не відповідають вимогам сьогодні або за технічними характеристиками, а також за часовими обмеженнями, ні за ціною. Саме з цієї причини, що воскреслий більш зростає.

З Brusade Houses Рамка відрізняє наступне:

 • У випадку з шампурами немає необхідності чекати сезон або більше (до 3-5 років) здійснювати будь-який тип обробки, стіни не дає усадки, на відміну від барів набагато тепліше, ніж Бари, т.До. Дерево все ще поступається мінват на теплоізоляційні властивості приблизно 4 рази (відповідно до таблиць теплопровідності)
 • Будинки Брусад, швидше за все, буде піддаватися пожежі, легше освітлення, пожежать менше, полум’я може поширюватися прямо вздовж стін, т.До. Вони повністю виготовлені з дерева, частини яких не відокремлені один від одного з негорючою ізоляцією або щось інше. У кадрі, дерев’яні стійки відокремлюють один від одного в просторі, покриті негорючою ізоляцією, стіни можуть бути махнуті негорючими матеріалами
 • Негайно встановлення кадрних котеджів швидше, менш трудомісткий, ви можете використовувати менше людей, вам не потрібно до плавучих швів, залишити прогалини у вікні та дверні прорізи, ставлять роз’єми на полюси та стовпці, дотримуйтесь рівномірності усадки
 • Особливо це необхідно виділити процес Cacopa, тому необхідний для будинку Брусаду, мистецтво якого на належному рівні сьогодні належить декількох. Ціни досить високі, повний какопт середнього будинку може коштувати кілька сотень тисяч , і немає гарантії, що весь цей трубний матеріал та “косички” на наступний сезон або з часом не випадають
 • Навіть якщо все ідеально підтверджує, великі загальні журнали або лайки в кімнаті з плином часу, вони “крутять” порядок більше, ніж стійки або одягання кадру, які також оточені Minvata. Так, будиночок може стояти дуже довго, але всі ці тріщини та відтінки відкликання надзвичайно зменшують його теплові характеристики. Будинок Брусаде склав з часом, щоб ізолювати той же мінівата і прокрадеться з оздоблювальних матеріалів. У той же час він втрачає свій дизайн і чарівність, він майже не відрізняється від скелету (більше того, як і раніше поступається тепло, плативши більше і будувати довше)
 • За вартістю автомобіля зсередини і за межами Brusade House все одно буде коштувати трохи більш дорогого кадру, і додатково зігрітий Брусадом буде ще дорожче

Обидва типи котеджів базуються на дереві, одне термін служби, досить довговічні, якщо не піддаватися пожежі, може бути однаково відокремленим і виглядати однаково, з додатковою ізоляцією Brusade House підходить до основи теплових характеристик, але це є дорожче, це дорожче. Витривалі до закінчення, ще більш сприйнятливі до вогню, ніж скелет.

READ  У газовій плиті не запалюється конфорка

Журнали, якщо вони будують сьогодні, то лише данина моді та традиції, через особливості їх появи, інтер’єрів, якийсь чарівність і навіть запах. Це атрибут певного архітектурного стилю. Ви можете назвати це принаймні давньою російською, принаймні скандинавською. Крім того, журнали іноді вибирають як “чисті літні будинки”, коли тепло та зображення стін взагалі не важливі. В інших випадках краще вибрати каркасний будинок. Будинок квадратного бару або з котла сьогодні зовсім не конкурентоспроможні, і, якщо ми говоримо відверто, немає ніяких причин, щоб вибрати.

Сильні якості

Зняття з цього параметра ви можете дати однозначну відповідь: кадрий будинок поступається будинок з бару. Як показує довгострокові практики, термін служби структур кадрів становить приблизно 25 років, після чого необхідно змінити стійки носія.

Котедж з бару, у свою чергу, обслуговує близько 50 років, але тут необхідно враховувати той факт, що профільований матеріал, який був використаний до появи клеєного деревини, не був підданий переробці на високотехнологічному обладнанні Сучасний завод.

Рамка стін кадрів. це свого роду пиріг у інгредієнтах, з яких є:

Конструкції з клеєного дерева, у свою чергу, складаються з деревини та кріплення. Цей матеріал виготовляється на заводі відповідно до даних проекту, тому його складання значною мірою нагадує дитячий дизайнер.

Архітектурні та структурні параметри

Якщо будівництво житла проводиться відповідно до складного проекту, версія кадрів б’є брусад, оскільки будівництво будівельних технологій у цьому випадку передбачає створення нелегких та оригінальних конфігурацій.

Структури з бару досить прості, що не заважає їм не постукати до краси кадру і навіть виглядати більш природним і повітрям. Знищення цього критерію, базуйте вибір одного чи іншого матеріалу виключно на ваших уподобаннях.

Екологічні характеристики

Для будь-якої сучасної особи, яка вибирає майбутнє житла, безпека будівельних матеріалів має велике значення. На жаль, горезвісна екологічність не характеризується кожною структурою каркас-щит, обробка якої може бути виготовлена ​​за допомогою матеріалів з хімічними сполуками у складі (фанерні щити, ДСП).

До переваг екологічно чистих структур з бару, ми також внесемо до того, що вони краще зберігати тепло, вимагають менше витрат на опалення (кадр буде швидко втрачати тепло, якщо вона не підтримує постійну температуру). І вдома з бари можуть похвалитися невеликим специфічним зважуванням і дуже невеликим відсотком усадки.

Будівництво власного будинку. це надзвичайно важлива подія в житті людини. Відновлюють його з усією серйозною і уважною, вибираючи найнадійніші, красиві та зручні конструкції та матеріали.

І бар, а кадр дозволить вам отримати відносно недорогу і досить сучасну версію структури, але якщо ви тримаєте конкуренцію між ними, то дерево переможе, звичайно. Для того, щоб остаточне рішення було легше для вас, нижче, ми перераховуємо свої основні переваги та недоліки.

Вибір цього або іншого дизайну будинку, враховує кліматичні умови місцевості та правил ГОСТ, згідно з якими здійснюються будь-які будівлі.

Особливості дизайну обох типів будинків

Будівництво будь-якого заміського будинку завжди починає дизайн. Будівельні будинки з клеєних фреймів Brusia. немає винятку. Перша та найбільш відповідальна сцена до будівництва є створення архітектурного проекту, в якому внутрішні приміщення та поява майбутнього житла ретельно продумані.

Стильні рішення каркасних будинків та бару дещо відрізняються. Клеєний брус. Це дерев’яні фактори з підсвічуванням у місцях перетину внутрішніх стін зовнішнім. “Хале” у цій формі виглядає чудово. Але в інших стилях, наприклад, “висока технологія” або “техно”, по суті, без альтернатив. Для досягнення різноманітності в обрізку Будинок Брусаду, тільки поєднуючи різні кольори відтінків. Дерево передбачає природність природності, і це дещо обмежує фантазію дизайнерів при створенні гармонійного будинку з бару.

Але архітектурні особливості та оздоблювальні матеріали, які використовуються в кадрі, будинки з клеєного дерева можуть тільки заздрість. У різних варіантах, декораційні рамки практично неможливо відрізнити від каменю або дерев’яних котеджів.

Тому, якщо ви виберете з точки зору архітектури, який варіант краще: кадр або бар, відповідь очевидна. Дерев’яні будівлі, безумовно, прекрасні і мають певний шарм, але вибір своїх стилістичних рішень дуже обмежений. Рамкові будинки через велику номенклатуру облицювальних матеріалів забезпечують широкий спектр для експериментів. Таке житло може бути побудована в будь-якому з відомих архітектурних стилів.

Короткий виклад порівняння

Обидва види будівель мають свої переваги та слабкі сторони. Однак багато фахівців, як правило, схильні до думки щодо переваги будівництва будинків з профільованого дерев’яного бару, навіть незважаючи на їхню більшу вартість. Вони дешевші, а рівень комфорту та довговічності вище, ніж у каркасних будинках.

Який будинок вибирає? Бар або кадр?

При виборі важливо враховувати сезонність роботи. Якщо дерев’яний будинок не використовує половину зими, а потім перейдіть до неї, це займе багато часу, щоб зігрітися. Рамка буде прогріватися швидше, і тому це добре для перерв у розміщенні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS