Підлога

Що сидіти на підлозі в квартирі

Тобто, крім сили, він повинен захистити квартиру від сторонніх звуків та чужого клімату. Його закінчується, добре виконана підлога дає ансамблевий ансамбль.

Paul Device – Дешева подія. Однак різноманітність матеріалів та методів його пристрою дозволяє побудувати досить зручний та естетичний підлогу на основі скромного бюджету.

Таким чином, підлога в квартирі несе наступні функціональні навантаження, які потрібно розглянути, коли це необхідно:

Павло в спальні – комфорт і комфорт

Який підлогу краще в спальні? Цей момент інтересів багатьох, тому що ця кімната має свої особливості. По-перше, це кімната відпочинку, по-друге, вона характеризується низьким ступенем прохідності, по-третє, у спальнях часто вважають за краще ходити босоніж. Більше того, спальня – кімната є досить інтимною, тому основним критерієм вибору зовнішнього покриття можна назвати не модою, а особистий смак власників.

Хороший варіант – це натуральне дерево, килим, паркет. Це теплі матеріали, тому з точки зору комфорту, вони чудово підходять.

В останні роки ламінат став відповідним матеріалом, оскільки це міцний, довговічний, а різноманітність малюнків дозволяє вибрати відповідний вигляд для будь-якого інтер’єру. Але оскільки ламінат є синтетичним покриттям, він втрачає невеликий килим через те, що підлоги холодні. Особливо проявляється ця якість за прохолодним часом року: голі ноги не дуже приємні, щоб ходити по неї. Щоб вирішити цю проблему, ви можете обладнати систему опалення або вказати на підлогу товстою килимом.

Ламіновані панелі

Серед сортів матеріалів, ніж підлога, можна відобразити, ламінат займає не останнє. Це досить новий матеріал, який, однак, нещодавно став дуже популярним.

Ламінат – це багатошаровий матеріал, який, як правило, містить ДСП ДСП або ДВП, що дає матеріальну жорсткість, довговічність та здатність протистояти вологості. Як декоративний елемент використовується паперовий шар, з малюнком, що застосовується до нього, що імітує різні поверхні – від шкіри до природного каменю.

Шар покриття покриття – це ламінування, тобто захисна полімерна плівка, призначена для запобігання пошкодженню покриття через вплив механічних навантажень, ультрафіолетового випромінювання, вологості, хімікатів або бруду.

Від товщини захисного шару, в кінцевому підсумку залежить від того, який гендер дешевше – від ламінату або з інших подібних матеріалів.

Покриття підлоги: Що заточити в квартирі

Вибір підлоги є досить серйозним і важливим питанням, яке відбувається під час процесу ремонту, оскільки підлога передбачається найбільшим навантаженням, не кажучи вже про те, що він повинен залишатися естетично привабливою, практичною та стабільною, щоб носити якомога довше. Який декоративний прикраса підлоги найкраще використовується в квартирі, так що він відповідає всім необхідним вимогам?

Паркет, лінолеум та керамічна плитка – це перше, що приходить на розум, коли ми задаємо собі питання: “А що сидіти на підлозі?”Звичайно, я хочу вибрати найкраще, тому що всі вже давно відомо, що це бездоганно обраний декоративний покрив, оскільки неможливо підкреслити успішний дизайн інтер’єру.

Безсумнівно, підлоги з паркету та паркетної дошки вважаються класичним елементом інтер’єру. Так, і що можна порівняти з благородною красою та природністю такого природного природного матеріалу, як дерево? Підлогу паркету, звичайно, задоволення не з дешевих, але це буде служити вам не одне десятиліття. Він міцний і міцний, а естетичні переваги цього матеріалу, як правило, важко переоцінювати. Але в цьому випадку варто звернути увагу на те, що таке зовнішнє покриття чутливо до зовнішніх механічних та хімічних впливів – з неччинним лікуванням на його поверхні, подряпини та чіпси з’являються на його поверхні. Таке відкрите покриття, як паркет, необхідно забезпечити певні умови та обережні. Крім того, це не допускає надмірної вологості та інтенсивної операції, тому вона зазвичай встановлюється у вітальних кімнатах та спальнях, а для коридорів та кухні така підлога навряд чи можна назвати ідеальним.

Ви можете зупинити свій вибір на такому знайомому та поширеному покритті, як лінолеум. Незважаючи на те, що він був добре відомий нашій прабабусі, сьогодні цей матеріал набуває другого життя, завдяки новітнім технологіям розвитку будівельних оздоблювальних матеріалів. Сучасний лінолеум виготовлений з натуральних матеріалів, що включає виключно екологічні пігменти (лляне масло, натуральні смоли, деревне та вапнякове борошно), а також з синтетичного полімеру або ПВХ. Натуральне покриття вимагає особливої ​​догляду, і часто набуває це досить проблематично, як це зазвичай продається великими партіями та під замовлення. Тому штучні лінолетури, виготовлені з полівінілхлориду, отримані більш широким використанням.

Сучасний лінолеум – це матеріал з абсолютно різних якісних та споживчих властивостей, а не попередніх. Це відмінний теплоізолятор, не накопичує статичну електрику, екологічно чисті, а також надзвичайно практичну та гігієнічну, тому вона вважається ідеальною для алергії. Крім того, скелет струму покриття є скляним холестером, завдяки якому міцність, зносостійкість та довговічність сучасного лінолеуму в кілька разів перевищує більшу кількість. Таке покриття може служити з 10 і навіть до 30 років. Крім того, є лінолеум з водовідштовхувальним субстратом і пробковим шаром. На сьогоднішній день такий традиційний зовнішній матеріал, як лінолеум, пропонується у вигляді зручної плитки та крила для самостійного. Елементи з’єднані один з одним за допомогою техніки монтажу тиску. Плитка доступна в різних кольорах та пропонуються необмежені можливості для втілень на підлозі широкого спектру моделей.

READ  Як зробити теплий підлогу в ванні

Такий широкий тип покриття як керамічної плитки також успішно використовується в декоративних підлогах. Це невибагливі у від’їзді і має високу продуктивність, але найчастіше вона використовується для робочих приміщень, ванних кімнат, їдалень та коридорів. Однак, якщо приміщення означала систему опалення підлоги, то плитка, як це неможливо підійти до будь-якої кімнати для будь-якої кімнати.

Звичайно, традиційні та всі ми вже знайомі покриття підлоги завжди будуть популярними та попитом, але сьогодні, на відміну від минулих часів, наш вибір не обмежується кількома видами матеріалів для обробки підлоги. Сучасні технології пропонують нам такі нові, просунуті та високоякісні матеріали, які відповідають всім необхідним вимогам, як ламінат, килим та пробкові покриття. Більше.

Ламінат або ламінований паркет дуже красивий і міцний, зносостійкий, практичний та відносно недорогий матеріал, що завдяки своїм численним характерним перевагам останнім часом став гідним замінником традиційного паркету. Висока якість ламінованого паркету досягається через три стабільні шари, надійно пов’язані. Верхній шар – насичена декоративна плівка, яка, разом із захисною плівкою, натискається на поверхню носіїв пластини. Кожен шар має членне покриття, яке захищає плиту від впливу вологи.

Ламінат не боїться впливу ультрафіолетових променів, таким чином зберігає свої естетичні якості протягом усього терміну служби, має виняткову механічну міцність і термостійкість. Таке універсальне покриття є стійким до шокових та точкових навантажень меблевих ніг і високих підборів типу “шпилька”, а також усуває ризик термічного пошкодження внаслідок контакту з падним матчем або сигаретою. Розлита фарба, мазут, смола, лак для нігтів та всі інші забруднюючі речовини легко видаляються з поверхні підлоги, не залишаючи слідів і плям, що дозволяє зробити такий покриття в будь-якій кімнаті без винятку. Повсякденна допомога, яка є важливою, не вимагає спеціальних зусиль: поверхи достатньо, щоб протерти вологу тканину або спекуляції.

Естетичні властивості ламінату просто великі. Діапазон представляє кольори найпопулярніших дерев, таких як: дуб, вишневий, бук, горіх, ясен, клен та багато інших. Палітра кольорів надзвичайно багата, яка забезпечує необмежені можливості для творчості.

І ще одна безумовна перевага ламінованих покриттів є наявність роботи з їх кладкою: керуючись рекомендаціями виробника, установка може виробляти людину, яка не має спеціальних навичок.

Особливості дизайну останнього покоління Loveless Laminates дозволяють виключити використання клею при встановленні, що не впливає на міцність з’єднання. Погодьтеся, пристрій підлоги в системі оздоблювальних робіт, як правило, є однією з найдорожчих технологічних операцій. Використання ламінованого паркету дозволяє досягти оптимального співвідношення ціни та якості, що в кінцевому рахунку надає клієнту раціональним інвестиціям коштів.

Звичайно, вибір підлоги залежить тільки від ваших бажань і можливостей, тому перед тим, як ви вирішите на той чи інший тип декоративного покриття, чітко вирішити, що саме ви хочете отримати з вашого нового поверху і тільки тоді сміливо купити.

Наливні підлоги

Сьогодні цей тип підлоги дуже популярний. Це дозволяє не тільки отримати дуже гладку поверхню, але також дає змогу створювати реальні шедеври. Переваги такого матеріалу полягає в тому, що воно ідеально тримає тепло, вологість виступає проти вологість, ідеально передає різні механічні ефекти. Серед недоліків можна відзначити досить високу вартість суміші, але життя готової конструкції велика.

Цей тип покриття підходить абсолютно для будь-якої кімнати, і може бути прикрасою найбільш різного інтер’єру.

Який матеріал може зберігатися на черзі в квартирі?

Питання полягає в тому, що сидіти в квартирі на підлозі, він кожен раз приносить внутрішній ремонт на цей етап. Дійсно, це відповідне питання, оскільки існує ряд матеріалів, які мають свої переваги та недоліки, і це, безумовно, вирішальне вирішення, який матеріал краще, і що гірше, це неможливо.

У нашій статті ми не будемо розглядати ексклюзивні та дорогі зовнішні матеріали, оскільки така інформація не є необхідною для середнього власника – будівельника, який відремонтуватиме своїми руками.

Найчастіше, організація підлоги в квартирі сьогодні застосовується:

Ці 4 різновиди зовнішнього матеріалу по праву є найпопулярнішими покриттями.

Деякі з них мають особливу мету для певних приміщень, що володіють будь-якими унікальними властивостями.

Так, наприклад, керамічна плитка повинна поставити в приміщення з високою вологістю, яку можна віднести до кухні з ванною кімнатою та балконом. Килимок варто покласти в житлових приміщеннях – спальні та вітальні.

Ламінат та лінолеум – це універсальні матеріали, які, залежно від типу, можна лікувати практично в будь-якій кімнаті.

Єдине місце, де експерти не рекомендуються покласти останній з перерахованих будівельних матеріалів, є ванна кімната.

READ  Як покласти плитку на дерев'яну підлогу

Оскільки через велику кількість вологи, ламінат та лінолеум буде в кінцевому підсумку почати осідати, що неприйнятно для фінішної підлоги.

Слід пам’ятати, що ламінат з лінолеумом, коли волога потрапляє в зовнішній шар, стає слизьким, що може призвести до несподіваних травм.

Особливо в цій кімнаті є важкі предмети (ванна кімната, раковина, туалет), удар, який, як результат падіння, буде надзвичайно небажаним.

Плитка

Керамічна плитка – це ідеальне покриття у приміщеннях з високою вологістю. Відповідно, доцільно покласти його у ванну, туалет і кухню. Таке покриття можна покласти своїми руками. Переважно мають певні навички. Хоча ви можете встановити і без них.

Що стосується операційних властивостей керамічної плитки, це легко доглядати. Бажано зупинити ваш вибір на матеріалі з шорсткою поверхнею. Глянцева черепиця досить слизька.

Не кладіть таке декоративне покриття в інші кімнати, тому що холодно. Ви можете вирішити цю проблему шляхом встановлення інженерної системи теплого підлоги. При встановленні плитки, підлоги в квартирі піднімаються на 7-8 см. Виключає встановлення теплих підлог. Піднімаючи підлоги в такій висоті, не завжди раціонально.

Типи підлоги

Ламінат

Ламінат – це матеріал, що складається з декількох шарів. Він виготовляється на основі тонкої пластини волоконно-волокон, має шар паперу, до якого застосовується малюнок, а також захисне покриття.

 • не боїться впливу сонячного світла, не зникає;
 • Легко витримує сильний тиск з важких меблів, не деформується;
 • Легко при очищенні – пил і бруд легко видаляються;
 • Встановлення покриття здійснюється швидко;
 • Підходить для монтажної системи опалення;
 • не стає джерелом захворювань органів дихання, оскільки в навколишньому середовищі немає отруєних речовин.
 • Розподіл – матеріал навряд чи буде служити більше 20 років;
 • На поверхні покриття легко з’являються чіпси;
 • Матеріал вимагає догляду – з неналежним очищенням він може втратити зовнішній вигляд;
 • Коли суглоби утворюються між планками, і коли вологість потрапляє в них, матеріал швидко погіршиться, розбухає, втрачає свою зовнішність;
 • Ламінат вимагає від бази – він повинен бути абсолютно вирівняним і ретельно очистити від сміття, інакше покриття буде скрипнути;
 • Ламінат не схожий на воду, тому його не можна використовувати у ванній кімнаті.

На замітку! Є такі типи ламінату, що мають додатковий захист вологи. Але вони дорожчі, ніж інші категорії матеріалів.

Хочете знати, які інструменти допоможуть вам швидко поставити ламінат і з мінімальними витратами на оплату праці? Прочитайте статтю “Інструменти ламінату”.

Лінолеум

Лінолеум – матеріал ролика, який є синтетичним, досить пружним покриттям. Є кілька типів цього матеріалу.

 • У порівнянні з іншими матеріалами, це недорого;
 • Легко в укладанні – достатньо поширювати матеріал на основі і консолідацію;
 • має багато розмірних варіантів і відрізняється широким вибором кольорів, що дозволяє вибрати його для будь-якого стилю інтер’єру;
 • Легко чистити, легко чистити;
 • Різноманітне використання (високоякісний лінолеум може підтримувати свої операційні якості протягом 50 років).
 • На поверхні залишаються вм’ятини з меблів, оскільки матеріал занадто м’який;
 • вимагає вирівнювання підлог і чистоти основи;
 • Воно стає необґрунтованим при дії теплової енергії, відсутність температурних коливань;
 • Накопичувати статичну напругу.

Лінолеум може стати відмінним варіантом для покриття підлоги на кухні або в коридорі. Ви можете самостійно встановити матеріал. Якщо в приміщенні високий, то ідеальна версія підлоги – це комерційний лінолеум.

Плитка керамічна

 • Цей матеріал буде служити для довгих стилів.
 • Різне простоту при очищенні.
 • Різноманітність кольорів та розмірів.
 • Може вміститися на стінах.
 • Матеріал абсолютно не боїться води і не втрачає свого роду навіть за довгі роки експлуатації.
 • Плитка – холодний і слизький матеріал, і зазвичай на ньому поверх все дорівнює невеликому килим.
 • Крім того, плитка може легко розщеплюватися від сильного впливу, падаючи на нього важкий елемент.

На замітку! Найчастіше керамічні плитки покладені на кухню або у ванній кімнаті.

Килимок

Килим – рулон синтетичний матеріал, що має невелику купу. Він рухає на підлозі і повністю охоплює всю поверхню. Як правило, твердо фіксується.

 • здатні повністю закрити всі основні дефекти;
 • не подрібнений;
 • не переходить з його місця, рухаючись на ньому;
 • Середня вартість.
 • Складний матеріал при очищенні, накопичує пил і сміття;
 • Щоб видалити килим, вам доведеться чистити все з кімнати, а також демонтаж плінтус;
 • Короткочасний час обслуговування, як правило, не більше 10 років;
 • горить на сонці.

Килимок

Килимок, незважаючи на свою багатовікову історію, залишається актуальним і часто рухається на підлозі в квартирі. Може бути виготовлений з натуральних або синтетичних матеріалів.

 • має різні розміри;
 • візерунки колекторів;
 • Легко підкреслити дизайн інтер’єру, якщо він правильно правильно;
 • може мати іншу довжину купи;
 • відносно простий при очищенні (у порівнянні з килимом) – його можна вивезти на вулицю і вибити, видаляючи весь пил з-під нього і від нього безпосередньо;
 • Зручний у транспортуванні.
 • Покриття покриття при ходьбі на ньому;
 • Він потребує прекрасного покриття підлоги, а, скоріше, буде служити як доповнення до нього, що стане сам покриття;
 • збирає весь сміття;
 • Це досить дорого, особливо варіанти з натуральних матеріалів;
 • Накопичувати статичну напругу.
READ  Як зробити дерев'яну підлогу в приватному будинку

Паркет

Один з класичних типів підлоги. Це невеликі смуги, які викладені на підлозі з певним малюнком, або панелями (масивні дошки), де такі смуги вже підключені до єдиного цілого. Існує також паркетна дошка. Надзвичайно встановлений шматок паркету, інші два види легше.

 • екологічно чистий матеріал;
 • Виглядає красиво;
 • не холодний і приємний з точки зору тактильних відчуттів;
 • Він має гарну звукоізоляцію.
 • Монтажна складність;
 • Матеріал не дешевий;
 • без додаткового захисного покриття освітлюється;
 • ускладнений;
 • схильні до сезонної деформації і сильно реагує на вологість;
 • не можна використовувати з теплою системою підлоги.

Якщо ви знаєте, як мити паркетну підлогу і як піклуватися про нього, то ви можете переконатися, що матеріал цілком може вийти з примхливого до практичного та довгого захоплення власників своєї краси. Дізнайтеся більше про залишення тут.

Паркет може стати відмінним покриттям у всій квартирі, за винятком ванної кімнати та туалету через високу вологість у цих кімнатах.

Наливна підлога

Сипутні підлоги – це монолітні покриття, виготовлені на основі спеціальних сумішей, що містять цемент, полімери та наповнювачі, різні добавки. Раніше такі підлоги були оснащені лише в промислових приміщеннях, але зараз вони часто складаються в офісах, торгові центри, квартири.

 • ідеально гладка поверхня;
 • Легко очищувач;
 • Дозволяє зробити покриття без швів і суглобів;
 • має хорошу гідроізоляцію;
 • може бути використаний у поєднанні з системним шаром підлоги;
 • Не підлягає механічній деформації;
 • не боїться впливу сонця і температури;
 • Зовнішньо красивий і дозволяє створювати незвичайні 3D-креслення на поверхні;
 • Довговічний і міцний матеріал.

Дефіцит плівки:

 • вимагаючи високоякісної базової підготовки;
 • складені в установці;
 • коштує дорого.

Найчастіше сипучі підлоги розміщені у ванних кімнатах та ванних кімнатах, басейнах, у приміщенні, де підлоги відчувають сильні вантажі і можуть піддаватися впливу вологи.

Все про переваги та недоліки, види, склад та процес заповнення сипучої статі, яку ми розповіли в статті “Технологія розливання культури”. Детальні покрокові вказівки процесу, корисні відео та експертну консультацію.

Підлоги для вітальні

Для підлоги в країні вітальня найчастіше вибирають дерев’яні покриття.

Штучний паркет

Шматок набору паркету з масиву дерева. Стиль з повним циклом шліфування, проміжних покриттів лаку та повного затвердіння може зайняти близько двох місяців. При своєчасному відновленні, термін відтворення та лакування операції буде до 50 років.

Масивна дошка

Масивна дошка виглядає вигідним у великих приміщеннях. Відрізняється від шматка паркету Розмір: ширина від 60 до 200 мм, довжина від 600 до 3000 мм.

Стильний штучний паркет та масивна дошка краще довіряти професійному, оскільки це вимагає майстерності та спеціальних знань. У кімнаті з сухого повітря, дошка висихає і тріщини, з надмірною вологістю вигину. Так під шматком паркету та масивної дошки не рекомендується монтувати теплий підлогу. Спробуйте обладнати такий зволожувач повітря.

ПАРКЕТНА ДОШКА

Паркетна дошка високоякісна матеріал з тришаровою структурою. Верхній (робочий) шар виконаний з цінного дерева, решта, як правило, від сосни або ялинки. Прекрасно переносить вологість повітря та коливання температури, дозволяє монтувати теплу підлогу. Покладання не займає багато часу і доступний навіть не професійний.

Паркетна дошка закладена на плоский цементний стяжок, пілор і трубку або піноутворюваний поліуретан.

Ламінований паркет або ламінат

Ламінований паркет (ламінат) виконаний у вигляді дощок приблизно 200 х 1500 мм у розмірі і має товщину 612 мм. Термін служби такого покриття 530 років. Особливості покриття відображені в заняттях зносостійкості: ламінат комерційного сектора 3334 класу, для домашнього використання достатньо, щоб зайняти 3132-го класу.

Ламінат має вологостійкість в умовах стабільної вологості. Однак, коли велика кількість вологи в суглобах або під час експлуатації у вологому або неопаленому приміщенні, плита втрачає силу, згинають, вони зникають, тріщить і розсипають.

Тому недоцільно використовувати ламінат як зовнішнє покриття для кухні, і навіть більше ванної кімнати та інших кімнат з високою вологістю. Якщо заміський будинок не нагрівається цілий рік, і може бути збережений на зиму, він непрактично зберігати його в будь-якому з кімнат.

Водонепроникні модифікації мають замки, оброблені воском або водонепроникною смолою, нижній шар панелі додатково обробляють вологою смолою. Високоякісний водонепроникний ламінат витримує прямий контакт з водою до 3 годин.

8. ПВХ ламінат або вініловий підлогу

ПВХ ламінат (вініловий підлогу) Сучасне покриття підлоги, стійке до вологи, Хімічні та механічні пошкодження. Придатні практично для будь-яких приміщень: вітальня, спальня, офіс, дитяча, кухня та коридор. Композиція підлоги включає кварцову крихту та полівінілхлорид. Захисний шар забезпечує штрихи та негативну ударну стійкість. Вінілова плита практично не здатна стиратися через спеціальну технологію гарячої пресувальної техніки. Поверхня може повторити натуральну деревину або кам’яну текстуру, плитку, шкіру змії.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS