Статті

Що робить розділ на балконі

Фактори, що впливають на вибір матеріалу та дизайну

Вибір цього або цього варіанту залежить від декількох факторів, серед яких допустима навантаження на балкон, завдання, вирішені розділом, та фінансові можливості власників. Останній елемент навряд чи потрібен пояснення, але перші два повинні розглядатися більш докладно. Перший фактор визначає діапазон допустимих рішень, другий – фактично, вибір оптимальних варіантів.

Тип будівлі та його стан

Матеріал, з якого був побудований будинок, його вік і ступінь зносу, а також стан балкону, а також тип будівництва (балкон у вузькому значенні слова або тієї ж лоджії) – це все, що може нав’язувати Обмеження на вагу зведених структур. Ця заява стосується не тільки розділів, а й будь-яких інших структур, призначених для підготування балкона. Для точної оцінки зверніться до спеціаліста, але загальний малюнок полягає в наступному: цегляні та монолітні будівельні балкони краще підтримують вантажі, ніж панельні балкони, а лоджії краще, ніж традиційні балкони. Світлові конструкції з дощок або гіпсокартону витримують будь-який балкон, але цегляний розділ у більшості випадків буде занадто важким.

Типи розділів

Розділ на лоджії або балконі може бути ковзаючим або стаціонарним. Перша ідеально підходить для виділення зон у межах одного простору, а розділи другого типу зазвичай використовуються для відокремлення свого балкону від когось іншого. Їх, у свою чергу, можна розділити на блокування та вкриття. Завдання блокування є лише припинення доступу до кімнати. Часто вони навіть не досягають стелі, тому виконуйте деякі додаткові функції (тепло, звукоізоляція тощо) не може. Товщина та якість перегородки залежить від того, які проблеми ви хочете її вирішити.

Стандартний розділ блокування

Для блокування розділу можна використовувати дошки, гіпсокартон або атсетичний лист (плоский шифер). Вони прикріплені до рамки дерев’яного бару або металевих профілів. Такі перегородки дуже прості і швидко монтуються і важать, тому воно буде придатним для майже будь-яких умов. Конструкції з Clapboard або гіпсокартону можна отримати додаткові властивості, розмістивши ізоляційний матеріал посередині. Якщо ви збираєтеся зробити скління та ізоляцію в майбутньому, балконний розділ блоків з піноблоків буде хорошим варіантом. Цегла буде дуже сильною, але з точки зору ваги та теплопровідності не надто раціонально. Існують також розділи з різних видів скла, але вони рідко використовуються для розмежування володінь різних власників.

Балконні перегородки: вибираючи будівельний матеріал та дизайн

Розділ на балконі захищає від немидвих поглядів, чужих і звуків, проникнення сусідніх кішок або собак. На загальній лоджії це просто потрібно. Навіть якщо будівельники встановили перегородки з шиферу, вони слабко запечатані і не зберігаються від шуму. І на особистому балконі, будівництво розділу може стати елементом зонування та дизайну. Дізнайтеся, з якого балконний розділ вибрати і як його монтувати.

Цегляний розділ

Це найнадійніший і зносостійкий, але в той же час важкі та дорогі будівельні матеріали. Конструкції його відрізняються збільшенням вогнестійкого, теплоізоляції. Щоб зменшити навантаження на плиту, рекомендується використовувати силікат або керамічну порожнисту цеглу. Технологія укладання майже така ж, як і для блоків силікатного газу.

READ  Встановлення гідромасаж у ванні роблять це самостійно

Перш ніж вибрати цей конкретний матеріал, щоб побудувати балконний розділ, вам потрібно особливо ретельно оцінити стан будинку. Порівняйте: Вага 1 кВ.М. Стіни найпростішої порожнистої цегли більш ніж 160 кг, а вага того ж розділу піноблоків – до 70 кг! Поширюється досить важка і дорога цегляна стіна має сенс у дуже рідкісних ситуаціях. У більшості випадків цілком достатньо для використання силікатних блоків легкого газу.

Будівництво розділів на спільних балконах

Сучасні проекти будинків часто припускають, що сусіди на тому ж поверсі будуть мати загальні балкони або лоджії. Звичайно, це зручно з архітектурної точки зору, це виглядає красиво, а також сприяє встановленню контактів між сусідами. Однак у комплекті з цими плюсами йде. Комбіновані балконні приміщення не може гарантувати безпеку, дають відчуття утрудненого недоторканність приватного життя і що випливають з неї дискомфорт, і скління проблематично технічно, і в зв’язку з необхідністю узгодження з сусідами по.

Одне з найпростіших рішень розщеплення балкону на дві частини. Монтажний розділ. Здається, що це просто, однак, підхід до відокремлення повинен бути продуманий, особливо коли ви маєте намір зцілити і заскляти ваш фасадний дизайн. Давайте подивимося, які проблеми з урахуванням такої зміни.

Виробництво перегородки для балкона

Будівництво додаткових стін на лоджій або балконі буде більш залежним від типу будинку (панелі, цегляної, моноліту, блоку), стану перекриття та розміру самої кімнати.

Говорячи про те, що ви можете зробити розділ, ви повинні знати, що монолітні та цегляні будинки цілком здатні витримувати деякі додаткові навантаження у вигляді стіни, але не рекомендується встановлювати подібні будинки в панельних будинках.

Такі нюанси повинні бути надані заздалегідь, щоб отримати консультацію з фахівцем. Найкраще зробити такі розрахунки в процесі замовлення скління балкону.

Залежно від мети розділу можна розділити на блокування та вкриття.

Боротьба на балконі здатна повністю ізолювати приміщення один від одного, а блокування його можна розділити лише частиною приміщення для певної висоти.

Встановлення розділу на балконі з блоків

Найпростіші та легені – кадр і пансіонат.

Простий маклерований одношаровий складається з дощок, товщина якої становить 40-60 мм. Рамка є найбільш економічною з точки зору споживання матеріалів.

Перегородки, виготовлені з дощок, повинні бути встановлені за допомогою з’єднання з собою один з одним з дерев’яними солями або нігтями кожні 1-1,5 м у висоту. Аналогічний розділ можна побачити в подальшому щільному картону, листовій фанері, шпалери або фарби. Для того, щоб зменшити будівельні дошки, які мають дуже велику ширину, вам потрібно розділити їх у менші розміри.

Мати мінімальну звукоізоляцію, тому не рекомендується застосувати їх з метою звучання приміщень, і особливо житлових. Найбільш надійними на звукоізоляції є тришарові або двошарові перегородки з прокладкою всередині будівельного паперу або картону.

Список елементів, необхідних для здійснення розділів між балконами в будинку серії P44T:

  • Гіпсокартові листи або піноблоки, цеглини;
  • гвинти;
  • самонарізаний гвинт;
  • викрутка;
  • Дерев’яні бари або металеві профілі та гіди;
  • теплоізоляційні матеріали;
  • шпаклівка;
  • фарби або шпалери;
  • клей;
  • Кисть.

Застосування гіпсокартону

Важливо відзначити, що найкращі та практичні внутрішні перегородки для лоджії та балкону вважаються панелями та листами гіпсокартону. Цей матеріал складається з гіпсового листа, який покритий тонким, але міцним картоном.

Гіпсокартон фіксується гвинтами та самонарізаними гвинтами, найчастіше у двох шарах на кадрі носія, яка виконується з дерев’яних барів. Однак варто зазначити, що останнім часом з’являються спеціальні металеві профілі та гіди.

READ  Садовий шлях з натурального каменю з власними руками

Рамка повинна бути встановлена ​​на стелю, підлогу та стіну, а в середині між листами гіпсокартону, ви можете безпечно вставити тепло- та шумоізоляційні матеріали.

Пластини гіпсокартону мають абсолютно гладку поверхню, тому для здійснення подальших будівельних робіт немає потреби у його вирівнюванні. Нам потрібно лише покласти суглоби між печами та отворами з гвинтів і гвинтів.

Основною перевагою гіпсокартових пластин є те, що вони виготовляються виключно з натуральних матеріалів картону та гіпсу. Гіпс має хорошу вогнестійкість та звукоізоляцію, крім того, вона не містить ніяких токсичних домішок.

Монтаж пінобетону

Одним з найкращих і найбільш доступних матеріалів для внутрішніх перегородків між балконами сьогодні є пінобетон. Недоліком пінових блоків є те, що вони повинні бути захищені від утворення тріщин шляхом обмеження доступу атмосферного повітря штукатуркою поверхнею.

Неправильно спінений блок стіна, здатна її знижена теплопровідність, паропроникність і морозостійкість. Товщина штукатурки буде важливою, крім співвідношення товщини його зовнішніх і внутрішніх шарів.

Штукатурка в стінці піноблоків – це шар, який здатний запобігти проникненню пар і повітря. Для того, щоб дозволити стінкам з піноблоків, щоб дихати, треба зробити товщину зовнішнього шару гіпсу в два рази менше, ніж внутрішні. Оптимальна товщина для штукатурки стінки блоків становить 5-10 мм зовнішнього шару та 10-20 мм внутрішнього шару.

Стінка пінових блоків не поглинає вологість, а під час сушіння вологості штукатурка буде передана назовні.

Монтаж цегли

Найбільш довговічні та довговічні, і в той же час відносно важкі – це перегородки з цегли. Вони мають хорошу вогнестійкість і звукоізоляцію. У процесі будівництва такого розділу необхідно було б розглянути той факт, що цегляна стіна несе силове навантаження на блокування лоджії або балкону.

Прикладання його варто використовувати силікату або червону цеглу, яка повинна бути закладена на стороні (товщина 65 і 88 мм) або пластмас (товщина 120 мм). Цементно-піщаний розчин і вапняковий тісто додається.

Для забезпечення найкращої сили розділу, коли він зведений, буде потрібно зміцнити ряди цегли з дротом.

Поверхня розділу між балконами цегли повинна бути відмінно рівномірно, щоб ще більше робити живопис або покарання шпалерами.

Скляні конструкції

Брендові нові фарби здатні грати в лоджію у випадку, якщо можна встановити скляну перегородку безкаркасу або кадру між кімнатою та балконом. Існує досить велика кількість видів розділів, але не всі вони підходять для таких завдань.

Найважливішим критерієм, який представлений розділу на лоджію, є його здатність зберігати тепло. Це пов’язано з тим, що балкон у більшості випадків є неочищеним приміщенням.

Ще однією важливою особливістю є заощадження наявного простору, тому що балконні райони найчастіше мають невеликі розміри. Однаково важлива і зручність у використанні, безпека системи.

Це буде приймати звукоізоляцію, особливо якщо зовнішні балконні кадри мають достатньо низький рівень придушення шуму.

Кожен з варіантів напівпрозорого наповнення розділів на лоджії має свої особливості. Подвійні склопакетні вікна зберігатимуть теплий і ізолювати від шуму з вулиці, триплекс і загартоване скло забезпечить безпеку, а візерункове скло або вітражні вікна доповнюють дизайн кімнати.

Триплекс або загартоване скло від 8 до 12 мм найчастіше використовуються у всіх скляних розділах типу, а склопакети встановлюються на опцію кадру.

Розділ на лоджії здатний не тільки відокремити одноразову кімнату. Якщо є великий балкон, ви можете скористатись подібним дизайном, щоб розтягнути його до необхідних зон: невелика майстерня, теплиця та затишний куточок для рукоділля.

READ  Як закрити нагрівальні труби в квартирі

Практичний та цікавий крок може бути встановлення скляного розділу між балконами, якщо вони розташовані поруч. Для систем, які виконують подібні завдання, не настільки високі, є вимогами до енергозбереження та ізоляції. Тут на передньому плані буде заощаджувати місце.

Як зробити розділ на балконі з вашими руками: покрокові інструкції, відео

Питання про те, як зробити перегородку на балконі з власними руками, стає, коли необхідно зонати простір або опік з сусідів.

Найчастіше, балконний розділ необхідний для квартир, в яких балкони занадто довгі і мають тонкий розділ, який можна назвати чисто символічно, оскільки він має ряд недоліків. По-перше, через його товщину, така перегородка пропускає запахи і звучить вихідний з іншої квартири, по-друге, це може мати діри, через які їх домашні тварини сусідів або навіть шкідників (щурів, тарганів) проникають у ваш будинок. Третій, часто Це настільки ненадійно, що і чужа людина може піднятися через це і проникнути в квартиру. Безумовно, від такої стіни вам потрібно, щоб позбутися від! Ми скажемо вам, як не витрачаємо великих коштів, щоб зробити розділ на балконі своїми руками, і ми описуємо всі тонкощі установки розділу на балконі, так що навіть новачок може впоратися з цим завданням!

Розділ на балконі від сусідів

Як правило, перегородки встановлюються, коли поєднуються дві сусідні квартири, але власники цих апартаментів бажають, щоб кожен мав власну особисту зону, де іноземні люди не зможуть піти. Такий розділ може бути доступним і нормальним.

У випадку, якщо очікується встановлення скління та ізоляція частини такого типу балкона, то умови для матеріалів природно змінюються. У деяких випадках розділ на балконі використовується для розподілу його функціонування областей. Будівельні матеріали, які можна подати заявку на установку, досить різноманітні.

Перегородки між балконами в квартирах KPD

Будинки, побудовані на ефективності, часто мають балкони або лоджії, загальні для двох квартир. Традиційно, в середині шиферних перегородки, мають високі проміжки зверху і нижче. Така ізоляція формальна: вона не забезпечує надійного захисту від проникнення, не зберігає тепло і повністю не захищає від сусіднього шуму.

Якщо сусіди не є родичами, вони негайно демонструють таку перегородку перегородку та побудують стаціонарне, тверде будівництво.

Деякі моделі ефективності припускають поділ балконів з бетонною плитою з дверним прорізом. У той же час, Щит DSP встановлюється в цьому відкритті. Цей варіант корисний з обох сторін: забезпечує ізоляцію та не блокує шляхи мешканців у випадку пожежної небезпеки.

Однак схеми евакуації для вогню сьогодні є безліч порушеними, знімними блоками пінопласту.

Будівництво дизайну не буде багато часу, тому що один пінний блок за об’ємом замінить 15 цегли з звичайного або 13 силікату.

Розділ на балконі від сусідів

Балкон є частиною вашого житла, тому вашим небажанням поділитися ним з неприємними сусідами, цілком зрозумілий і розумний. Іноді люди, що живуть через стіну, будуть водяні шумні компанії, дим і жувальні, подивіться на вас у квартирі. Прийнятним виходом з поточної ситуації стане встановленням балкону з вашими руками між жителями сусідньої квартири та ви.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS