Статті

Що робить дах на альтанці

0 порад, як покрити дах альтанки на котеджі

Дах альтанки, якщо він виготовлений з надійного матеріалу, буде захищений від крапель дощу та випаленого сонця, тим самим забезпечуючи комфорт відпочинку в будь-якій погоді. Напевно, це буде зайвим, що дах має бути високоякісним, міцним, довговічним і зовнішньою привабливим, у поєднанні з матеріалом стін альтанки та гармонізувати з ландшафтом сюжету, це добре. Тільки питання залишається, ніж покрити дах альтанки, забезпечити дотримання всіх цих вимог. Розглянемо всі можливі варіанти, щоб знайти ідеально підходить для альтанок різних розмірів, форм і стилів.

Вибір матеріалу для даху альтанки, розглянемо наступні нюанси:

 • Налаштування краще дати як легкі матеріали, наскільки це можливо, що не вимагає збільшення рамкового дизайну та стін, монтаж комплексного фонду;
 • Коли альтанка розташована поблизу водосховища, то матеріал вибирається, найбільш стійкий до вологи. Додаткове лікування антисептиками та водовідштовхувальними просоченнями не запобігає;
 • Арки з мангалом вимагають використання вогнетривкого матеріалу для даху. Це шифер, плитка, але ні в якому разі соломи або дерева;
 • Матеріал даху повинен поєднуватися зі стінами альтанки, що оточує будівлі та пейзаж в цілому;
 • Важливо враховувати клімат регіону, особливо вибираючи кут нахилу даху. Якщо багато снігу потрапляє взимку, то схил повинен бути значним, щоб сніг міг вільно йти з даху. Для вітряних регіонів вони вибирають більш зіпсовані дахи або, якщо це неможливо, захищайте дах від плавання.

Шифрувати

Багато хто знає про азбесто-цементний шифер. Цей листовий матеріал виготовлений з цементу, води та азбесту. Можна пофарбувати в бажаному кольорі до альтанки, будь ласка. Фарба дає шифер з допоміжними міцними властивостями.

 • Доступна вартість,
 • Тривалий термін служби,
 • Хороша сила,
 • Стійкість до опадів, мороз і пожежі,
 • Середня теплопровідність, яка дозволяє зберігати оптимальний мікроклімат.
 • Не підходить для невеликих будівель та встановлення складних дахів,
 • крихкість,
 • Велика маса потребує твердої рами,
 • Низькі естетичні властивості.

Середня ціна на 1 аркуш

Лист з параметрами 1,5 м х 1 м Вартість 200

READ  Скільки літрів у ванні 150 см

Як зробити дах альтанки зробити це самостійно – типи структур і порядок будівництва

Велике значення в арт-арбор є тип даху. Якщо це правильно і зі смаком вибирайте покрівельне покриття для цього садового будинку, весь дизайн буде виглядати світлом і повітрям з привабливим виглядом. Саме цією метою необхідно досягти при побудові структур цього типу, тому дуже важливо знати і зрозуміти, як побудувати дах над альтанкою.

Розрахунок будівельного матеріалу

Кількість матеріалу прямо пропорційна розмір альтанки, ніж це більше, тим більше необхідно. Я пропоную вам вивчити приблизну кількість будівельних ресурсів, необхідних для будівництва дерев’яної альтанки 3 на 3 метри. Він задовольняється стандартним і типовим для більшості країн будівель.

Я прошу вас звернути увагу, в останньому блоці будівництва наметової даху, а газет від 4 до 4, тобто, кількість матеріалу для неї було більше, ніж значення нижче.

Те, що робить покрівлю на альтанці

Бар 100 на 100 використовується лише для створення основи, до вершини структури він має лише непрямі ставлення.

Бар від 100 до 50 вже явно використовується для побудови верхньої частини альтанки.

На додаток до основного дизайну потрібна інша кількість матеріалів: підкладка, підлоги для підлоги та дюйми, рейки, покрівельні, фарби, цемент, цегла, нігті, гвинти, просочення. Залежно від регіону та країни, ціни можуть змінюватися принципово, тому важко оцінити середню вартість.

Куб лісу в середньому 7500. На основі цих номерів з цього ви можете зробити висновки.

База даху – система Rafter

Вказує геометрію даху дизайну RAFTER, яка створюється з дерев’яних барів з чотирикутним поперечним перерізом. Саме ця система, яка візьме на себе основне навантаження ліжка, і макіяж даху, упакований на нього, рівномірно розподілятиме загальну масу по її поверхні та кадрі.

 • загальна маса покрівельного пирога, яка є сумою ваги оздоблювального матеріалу, ящиків, різних гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів;
 • довгий час;
 • Крок кріплення крокв;
 • Вибране покрівельні упередження;
 • форма структурного елемента.

Як встановити дах

При закріпленні дизайну до стінних або цегельних постів, важливо знати сенс поняття “Mauerlat”, щоб вивчити, як стадії здійснювати роботу та забезпечити систему рафів.

Як правило, ця установка необхідна, якщо альтанка прикріплена до будинку, і одна з його стін вважається котеджним або приватним будинком.

Щоб дізнатися докладно про те, як зробити встановлення, ви можете з відеоінструкцій, де будівельники розповідають про приєднання якорів, кутів, а також показують, як витратити кожну сцену установки.

READ  У газовій плиті не запалюється конфорка

Перед початком роботи варто думати про те, як організувати простір, який знаходиться між пучками.

Коли весь дизайн готовий, всередині проводять косметичний ремонт для фарбування або прикрасити систему вантажних автомобілів. Деякі денси намагаються організувати його оригінальним способом.

Ви можете використовувати різні освітлювальні пристрої, які відволікають увагу або покривати окремі антисептичні елементи.

Такі композиції одночасно захищають дерев’яні дошки та маска. Цей метод вважається одним з найбільш практичних.

Металевий покрівельний

Під час зведення даху альтанки ви можете використовувати той самий матеріал, що й для будівництва покрівлі інших виживців та вдома. Зокрема, нанесений матеріал з листового металу. Покрівельне покриття з професійної підлоги або металевої плитки виглядає акуратно і привабливим. Переваги металевої плитки та професійного підлоги включають низьку вагу та доступну вартість. Альтанка з дахом професійної підлоги або металевої черепиці не потребує розташування фундаменту та встановлення армованої дерев’яної рами.

Завдяки широкому діапазону захисного полімерного покриття, під час будівництва даху металевої плитки або професійного підлоги ви можете реалізувати різноманітні ідеї дизайну. За допомогою профільованого листового металу ви можете покрити дах складної конфігурації.

Кут нахилу даху альтанки з металевої плитки або професійного підлоги повинен бути не менше 14 °. Якщо клімат будівельного округу характеризується рясним снігопадом взимку, рекомендується вибрати кут нахилу не менше 30 °.

Що робить дах на альтанці

Недоліки покрівельного покриття з професійної підлоги та металевої плитки можна віднести до його високого шуму. Щоб максимально збільшити звук та вібрацію листів металу з крапель дощу та поривів вітру, краще використовувати спеціальні вібраційні прокладки, коли встановлено. Пористий еластичний матеріал, стійкий до температурних крапель та вологи, виконує функцію шумового ізолятора, збільшуючи комфорт будівництва.

Бітумні матеріали

Популярні бітумні матеріали часто використовуються при будівництві покрівлі легких будівель, до яких є альтанки. Прокат матеріалу рідко використовується як оздоблювальне покриття, тому що на кам’яних дахах він виглядає менш ефективно і не так легко встановити як багато інших покрівельних матеріалів.

Може прикрасити покрівельну альтанку з ондуліної, яка виробляється у досить широкій колірній схемі. Серед переваг онтуліну можна відзначити низьку вагу та легкість обробки. Для монтажу ондуліну спеціальні інструменти не потрібні, його кладка може бути виконана самостійно. Під час розробки проекту даху покрив з Ондуліна, важливо вибрати оптимальний кут нахилу схилів і забезпечити твердий ящик. У цьому випадку дах Ондуліни триватиме довгі роки.

READ  Як замінити картридж у змішувачі на кухні

На додаток до ондуліну, популярний бітумний матеріал включає м’яку плитку. Дерев’яна альтанка під дахом гнучкої плитки виглядає надзвичайно стильним і здатним прикрашати будь-який ландшафт. Відносно невелика вага цього матеріалу дозволяє побудувати легку структуру, яка не потребує потужного фундаменту. Кольоровий діапазон гнучкої плитки дозволяє успішно підібрати альтанку в середовищі.

Перш ніж вирішити на вибір покрівлі для альтанки, з цінами на найпопулярніші матеріали.

Поточні ціни на покрівельні матеріали:

найменування матеріалу Ціна за 1 кв. метр
Ондулін 254 Р
Рубероїд (рулон 1 × 15 м) 300 Р
Шифрувати Від 160 Р
Металева черепиця Від 245 до 350 р
М’яка черепиця З 493 Р
Профліст Від 285 до 400 р

Важливо враховувати той факт, що високоякісний покрівельний матеріал не може коштувати занадто дешевий. У протилежному випадку він швидко вимагатиме ремонту та / або заміни.

Переваги та недоліки кожного покрівельного матеріалу, починаючи з найдорожчих з таблиці, представлені в таблиці, ми розглянемо нижче. Але спочатку ми зрозуміємо з характеристиками майбутнього даху.

Як покрити дах альтанки недорого – порівняння матеріалів

Після завершення будівництва будинку та інших економічних будівель первинних цілей є поворот, щоб забезпечити зону відпочинку. Для релаксації та активного відпочинку, відкрита або закрита альтанка ідеально підходить, яка захищає від палючого сонця, створюючи приємну тінь. Ця конструкція не настільки унітарна функція, як гараж або навіс, тому особливі вимоги підлягають появі структури. Багато домовласників дивуються, ніж покриття даху альтанки, щоб вона виглядала естетичною, але в той же час вона була недорого. У цій статті ми постараємося з’ясувати, який матеріал покрівлі можна використовувати для надійного даху.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // www.Ruflex.RU / Encyclopaedia / Статті / Chem-Pokryt-Kryshu-Besedki /
https: // kryshadoma.Com / Montazh-i-remont-krovli / kak-sdelat-kryshu-besedki-svoimi-rukami-vidy-konstruktsiy-vidy-konstruktsiy-i-poryadok-stroitelstva.Html
https: // blog-potolok.Ru / kak-sdelat-kryshu-na-besedke-svoimi-rukami /
http: // landshaftdizajn.Ru / krysha-besedki /
https: // kakpravilnosdelat.Ru / krysha-dlya-besedki-truckuktiona-po-stroitelstvu-svoimi-rukami /
https: // vseokrovle.COM / Besedka / 157-Chem-Pokryt-Kryshu-Besedki.Html
https: // www.Ондулін.Ru / blog / chem-pokryt-kryshu-besedki-deshevle-i-luchshe
https: // krovlyakrishi.Ru / krovelnye-materialy / myagkaya-krovlya / chem-pokryt-kryshu-besedki-nedorogo.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS