Підлога

Що лікувати дерев’яну підлогу в гаражі

Дерев’яні підлоги в гаражі. Монтажні функції

Під час розташування гаража підлога особливо важлива. Багато автомобілістів віддають перевагу дерев’яному підлозі, тому що воно не боїться бензину, моторного масла та має багато інших переваг. У цій статті ми подивимося, як зробити дерев’яну підлогу в гаражі, а також ознайомитись з його особливостями.

Як просочити відставання? Розвиток або біопропіт?

Типи гаражного підлоги

Дерево є одним з найбільш поширених матеріалів, що використовуються для завершення підлоги всередині гаража. Можливо швидко працювати з деревом, тому що установка досить проста. Однак до інформації про те, як створити дерев’яну підлогу в гаражі, слід ознайомитись з іншими варіантами для підлоги, які можуть бути обладнані з цією кімнатою.

Найчастіше, щоб поліпшити підлогу всередині гаража, використовується будівельна суміш, заснована на цементі. бетонна підлога виливається. Особливо актуальними для таких приміщень, які використовуються дуже інтенсивно і для призначення. Наприклад, автомобіль часто відремонтований у гаражі, і є випадки, коли різні технічні рідини падають на підлогу. Це конкретна підлога, яка ідеально підходить у цьому випадку. це практично не поглинає хімічні композиції (якщо ви негайно видаляєте їх), і його легко очистити від них.

Увага! Якщо ви залишаєте нафту або бензину на бетонну підлогу довгий час, то вони, поглинаючи пори бетону, більше не можна видалити.

Термін служби такої гендеру перевищує 20 років, однак, якщо під час встановлення технологія заповнення була порушена, існує ризик того, що база швидко охоплює тріщини і буде непридатним для використання.

Пластини з порцелянового каменю також є одним з часто використовуваних матеріалів для підлоги підлоги всередині гаража. Вони виглядають привабливими, дуже практичні та надійні. Порцеляновий каменю не поглинає жодних речовин, і тому легко покласти, просто мити. Але тепер розташування такого підлоги буде літати власника гаража в копійку. це коштує цього матеріалу дуже дорого, тому що він зазвичай використовує лише люди, що забезпечуються. Також всі роботи з укладання цього матеріалу дуже праця, а сам матеріал вважається дещо загрожує механічним потрясінням.

Увага! Порцелянові кам’яні судноплавці не рекомендують не викласти відразу після гаражних будівель. Найкраще чекати близько 2-3 років, щоб земля під будівлею трохи осла.

Народні структури

Офіційно розроблені технології та те, що можна побачити з наших майстрів, іноді дуже різні. Ідеї ​​можуть бути адаптовані, змінювати за власними вимогами та потребами. Що все відбувається, так що це, що підлога повинна бути товщиною, щонайменше 50 мм. Решта, як завжди, роблять по-різному.

Дедовський метод захисту дерев’яних поверхонь, паркан, який колись вистачає на 100 років. Простий рецепт!!!

  Зварена рамка з кутового та Т-подібного профілю. Полиці 50 мм. Навколо периметру є кут, t-профіль береться на перемички. Виявляється розмір клітин приблизно лічильник. Металева фарба фарби або kuzbass лак. Бетонні відходи Розбиті кордони, тротуарні плитки великого формату закладені на землі (глина) (також десь метр для метра). На цій основі виклав кадр. У клітинах дошка товщиною 50 мм.
READ  Як кинути лінолеум на дерев'яній підлозі

І на дошці є Paneur або OSB. Листи можуть бути пофарбовані. Легко чистити, тепло. Коли забруднення стає критичним, аркуші замінюють. Не стільки вони стоять.

Лікування поверхні підлоги

Наприкінці укладання дощок ви можете перейти до їх обробки. Перед обробкою дерев’яної підлоги в гаражі з лаками або фарбами, він повинен бути попередньо очищений від пилу та бруду, обробляти антисептичні та інші просочення.

Тільки тоді можна застосовувати захисні лаки або фарби з спеціальними фарбами для дерев’яної поверхні. Крім того, ви можете покласти прогумоване покриття для місць контакту підлоги з колесами, це значно збільшить життя деревини.

З матеріалу, який ми запропонували нам, ви дізналися, як зробити дерев‘яну підлогу в гаражі, ви можете використовувати статтю як покрокові інструкції щодо дії, а також консолідувати знання, ми пропонуємо дивитися відеоматеріал, що описує деякі Етапи роботи.

Дерев’яна підлога!

Скажіть мені колеги, ніж дерев’яний процес підлоги? так що так на совісті.

Коментарі 103

Ніж у кінцях обробляється?Також зіткнулася така проблема))

Так, www.Диск2.Ru / л / 542379191450993157 / виграв все чорний)) і що ви думаєте, там, де є бочка з водою, дошки під ним гнили.

Відновлення дерев’яної підлоги та як покрити дерев’яну підлогу

Ви можете армійську мастику, прогулянка по електролабанку і писати з мастикою, вона буде виглядати багатим, ходити тільки в тапочках або босоніж

Ви можете армійську мастику, прогулянка по електролабанку і писати з мастикою, вона буде виглядати багатим, ходити тільки в тапочках або босоніж

Так, ви забули більше про килим, щоб написати (тут виклав фотографію гаража з половинами).

Тільки яскравий оліфер, швидко висихає і не сильно смердить, але темрява не буде висихати взагалі і пахне

Швидко сушіння цього асгола, вона з блисківами, і швидко висихає і не поглинає, я взяв загальну нафту в пончикові, дав їй оселитися, постійно злився, насправді, природний оліфа, і воно сухий довгий час, але він вражає добре.

До речі, є спеціальні фарби для підлог у гаражі, це просто не впевнені, що вони підходять чи ні

Прочитайте гілку дискусій. Cool.Ось курс моїх думок: 1. Тестування смердить і вітер дуже довго.2. Обробка з новим маслом. добре проти гниття, але погана пожежна безпека. Плюс масло зм’якшення деревини.3. FireBioplast. проти вогню хороший, але як воно буде поводитися, коли на вершині на дошках буде капати нікого, хто його знає.4. Великим, прокатка декількох шарів фарби, щоб захистити від вологи.5. І якщо ви капітальний ремонт (так що було б протягом багатьох років). так зняти дошки та бетон підлогу.

Handshaw вниз набагато тепліше і дружні ноги власника.

Прочитайте гілку дискусій. Cool.Ось курс моїх думок: 1. Тестування смердить і вітер дуже довго.2. Обробка з новим маслом. добре проти гниття, але погана пожежна безпека. Плюс масло зм’якшення деревини.3. FireBioplast. проти вогню хороший, але як воно буде поводитися, коли на вершині на дошках буде капати нікого, хто його знає.4. Великим, прокатка декількох шарів фарби, щоб захистити від вологи.5. І якщо ви капітальний ремонт (так що було б протягом багатьох років). так зняти дошки та бетон підлогу.

READ  Як зробити теплий підлогу у ванній кімнаті

Дерев’яна підлога дуже хороша, якщо гараж сухий і не течуть, сама деревина регулює вологість в гаражі, дерева дихає, вона дає вологу, це вибирає сам, Бати мав гараж з блоків шлаків, але Підлоги, ремінець, лаги з дерева Жигулі 75 років випуску стояли в гаражі протягом 40 років і не гнили, вижили двох власників, висновок дерева повинен бути в бетонному гаражі, якщо гараж не дихає і робить не витрачати

Рекомендації щодо вибору фарб та лаків для оформлення підлог дерева в гаражі

Перш за все, вибираючи матеріали для живопису для оздоблювальних підлог, важливо зрозуміти, що прикладні декоративні покриття будуть працювати в надзвичайно негативних умовах, тому вони повинні бути якісними і обов’язково мати характерну гарантовану. Це означає, що лише продукти бренду слід звернути увагу на.

Важливий! Деякі виробники пропонують декоративні багатокомпонентні композиції, які мають достатньо широку функціональність та довговічність. Однак їхня ціна дуже переоцінюється, а якість не завжди на висоті, тому рекомендується вибирати та застосувати сумісні захисні та декоративні покриття.

Рекомендації для прикраси дерев’яних підлог у гаражах від професіоналів:

 • Перш ніж виконувати обробку підлог, важливо лікувати деревину з спеціальними захисними просоченнями, що збільшить свої операційні властивості та захищати від негативних факторів навіть у разі пошкодження декоративного покриття;
 • Застосовувати лакофарбові матеріали на поверхні підлог тільки після їх очищення від бруду, пилу, залишків старих покриттів, плям нафти та інших видів забруднюючих речовин;
 • Просочення повинна бути вибрана так, щоб вона володіє всіма необхідними захисними та експлуатаційними властивостями, а також дозволяється зменшити пористість матеріалу та збільшити поверхневу адгезію;
 • Вибрана фарба повинна мати підвищену еластичність та високу стійкість до механічних пошкоджень, а також не ковзає у широкому діапазоні температур;
 • Проведення малярських робіт повинно здійснюватися відповідно до рекомендацій виробника та оптимальних кліматичних умов для набору необхідних властивостей;
 • Замість того, щоб застосовувати один товстий декоративний шар, рекомендується застосовувати 2-3 тонкі, але тільки після повного сушіння кожного з них;
 • Для одержання гладкої та гладкої поверхні оздоблювального покриття рекомендується застосовувати композицію за допомогою ролика або щітки, а не відстань.

Що лікувати дерево перед покладанням?

Щоб захистити дерев’яну підлогу в гаражі на грунті, щоб захистити від роторних процесів та пошкодження комах, всі елементи деревини обробляються антисептиками. Продукти Prix потрібно їх покласти. Грунтовка застосовується в декількох шарах. Всі продукти добре висушують після нанесення просочення.

Іноді антисептики застосовуються лише з неправильної сторони дошки. Для цих цілей підходять фторид натрію та боратні суміші. Білий порошок без запаху розводять у воді. Після приготування та нанесення композиції не змінює колір матеріалу, не зменшує його міцність і захищає від корозійних металевих конструкцій.

лікувати, дерева, підлогу, гараж

Порада! Для захисту від вологи, бари покриті водопровідним, глибоким проникаючим просоченням на основі розчинників. Вони створюють захисний товстий фільм. Нафтові аналоги дозволяються застосовувати для обробки лише абсолютно сухого дерева.

Підлога в гаражі з дощок повинна бути захищена від вогню. Для цього дерева обробляється антипіренними. Це особливі речовини, що збільшують вогнестійкість. Антипірени застосовуються до відставання та дощок до їх укладання. Краще використовувати сполуки на основі гідроксиду міді.

READ  Тристоронній клапан для теплового регулювання підлоги

Установка

Як зробити дерев’яну підлогу в гаражі зробити це самостійно? Дерев’яні лаги будуть служити базою для кладки. Це використовує деревину з поперечним перерізом 20CMX20CM. Вони складаються через гараж на колонках або бетоні на відстані 40-50 см один від одного строго за рівнем.

Якщо є схил, вирівнювальні прокладки під ними. Відставання фіксуються дюбелями, які керуються не більше 50 см. Перед тим, як покласти всі відставання, потрібно ретельно промокувати антисептиком.

Між стінкою та відставанням, обов’язково залиште розрив 2-3 сантиметрів, у разі деформації деревини під впливом вологи та тепла.

лікувати, дерева, підлогу, гараж

Як стінувати дерев’яну підлогу в гаражі, щоб бути теплим? Між відставанням потрібно покласти шари мінералу або скла. Для посилення теплоізоляційних властивостей над ізоляційними килимання, поліетиленова плівка закладена. Крім того, ви можете плавати весь простір за допомогою глини.

Так що конструкція відставання надійно фіксується, з кінцями, вони затягуються один з одним або прикріплюють до бетонної основи з дюбелем.

Гральні дошки. заключний етап підлоги дерев’яної підлоги в гаражі. Дошки складені в Інтернеті перпендикулярні лагам.

Початок. Далекого кута гаража. Дошки прикріплені до лагів з нігтями або гвинтами.

Кінці рангів дощок повинні бути показані в перевірці. Тобто кінці попереднього рядка не повинні збігатися з наступним.

Варіант укладання без відставання

Як вітати гараж? Секс-дошки можна покласти безпосередньо на бетонну краватку. У цьому випадку конкретна заливка повинна бути висотою майже до дверей ворота, мінус висоту дошки. У цьому випадку бетон укладається шаром гідроізоляції, а дошки покладаються на вершину і прикріплюються до дюбелів.

Обробка

Що лікувати дерев’яну підлогу в гаражі? Повністю освітлені дошки повинні розглядатися спеціальним антисептичним складом. Крім того, потрібно впоратися з підлогою до пожежного анема.

Фахівці не рекомендують використовувати так звані “розумні композиції 5 в одному”, оскільки, на їхню думку, неможливо вирішити всі проблеми відразу з одним засобом.

Як покрити дерев’яну підлогу в гаражі? Для обробки покриття та додаткових вирішення проблем дерев’яних покриттів існує наступні засоби:

 • Лак. Форми після нанесення прозорої плівки з біозахисними властивостями. Дошки захищені від гниття та дерева. Дерево покриття лаком, а не тріщини від температурних крапель і вологості.
 • Гараж фарби фарби. Перевагу слід давати фарбам на основі органічних розчинників. Фарба для підлоги в гаражі повинна мати властивості захисту вологи.

Фарба для гаражу на підлогу, оскільки будь-які інші засоби повинні мати водовідштовхувальні властивості, інакше підлога швидко обертається від вологи, що протікає з машини.

Щоб збільшити життя дерев’яної підлоги в гаражі, доцільно покласти гумове покриття у місці контакту колеса автомобіля з дошками під час запису.

Пристрій дерев’яної підлоги в гаражі з правильним підходом цілком сил для кожного власника автомобіля.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS