Статті

Що лікувати дерев’яний стільниці на кухні

Як практичний дерев’яний стіл?

Як захистити дерево, крім використання деревини для дерева?

Якщо ви хочете, щоб робочий стіл буде служити довшим і збережено вигляд, дотримуйтесь простих правил: не вирізати нічого прямо на дереві (можливо, тільки дуб буде страждати таким насильством), не перевіряйте поверхню для вогнетривкої та термостійкості. Від дуже гарячих предметів дерево може темніти, особливо чутливого попелу. Але якщо вино або сік виливають на поверхню, достатньо витріть у вологому серветці з мікрофібри. Не використовуйте вологі ганчірки, з цього дерева розбухає.

Ми також не рекомендуємо вам використовувати агресивні побутові хімікати для миття стільниць. Трапляється, що краплі такого способу потрапляють на робочий стіл, очищаючи раковину або плиту. Якщо це означає, наприклад, розчинник, він може змінити колір дерева, вибрати його. Важливим правилом при натисканні будь-яких плям на робочому столі не дозволяє їх глибоке поглинання, а отже, негайно видалити. Пляма, яка не вимивається, ви можете видалити, ходити по ділянці дрібнозернистої шкіри, після чого потрібно буде оновити захисне покриття.

До питання про вибір миття – він повинен бути врізний у цьому випадку або, іншими словами, рахунок-фактуру. Миття установки підсумки створить постійний ефект води на краю стола, з якої вона неминуче стримувала. Однак любителі стилю країни або стільникові власники з особливо водонепроникних дерева, ймовірно, не збентежені.

Масло або лак: Що вибрати для дерев’яного столу

Дерево – міцний, екологічно чистий фабричний матеріал, який ніколи не вийде з моди. Він здатний уточнити майже будь-яку кімнату і вписується в абсолютно всі існуючі стилі. Не дивно, що дерев’яні стільниці настільки популярні; Ми розуміємо, що краще покрити їх – масло або лак.

Що можна покрити дерев’яним стільницею на кухні

Дерев’яна стільниця прекрасна, це природна краса та теплий матеріал. Але, як і всі поверхні, особливо ті, що знаходяться в робочій зоні кухні, швидко виходять з ладу. Звичайно, виробники намагаються провести певні захисні події у виробничому процесі, але, як показує практика, це зберігає їх на деякий час. Тому питання полягає в тому, що покриває настільну таблетку з дерева на кухні, щоб якось розширити життя своєї операції, це дуже часто звучить сьогодні. Але найголовніше, що домашні магістри намагаються самостійно зробити це, але його можна побачити, що це не так, що вона є якісно. Тому давайте спочатку з’ясуємо це в темі, ніж покрити дерев’яну настільну, яку захисні матеріали для цього краще використовувати. І, звичайно, ми будемо обговорювати способи їх застосування.

READ  Піноплекс і розширений полістирол в тому, що різниця

Способи захисту кухонного робочого літака

Робоча область приміщення, в якій готується їжа, підтримується різні рідини, тому для того, щоб йому служити протягом багатьох років, вона повинна бути захищена від води.

 • Нанесіть масло для обробки об’єктів з дерева, що поглинає в матеріал і запобігає набряку волокна під час змочування. Для дерев’яної поверхні можна використовувати наступні галузі промисловості: OSMO Topoil, Belinka, Adler Legno або багато інших. Для обробки робочої зони разом з цією речовиною або навіть замість цього використовується спеціальний воск. Але необхідно пам’ятати, що такий інструмент доведеться оновлювати з часом, тобто знову застосувати.
 • Лікувати його кілька разів спеціальним лаком для деревних літаків. У ньому, якщо бажано, додають трохи пігменту, щоб глибокі деревні волокна стали темнішими, а сам літак для приготування їжі став виразним.

Нафтове покриття для кухонних головок

Нафта захищає меблі від впливу не тільки вологість, але і від хімічних, природних та внутрішніх впливів. Цей промисловий продукт в основному не є кольором і може бути овочевим, мінеральним або синтетичним.

Такі покриття відрізняються один від одного висушеним методом:

 • Повністю сушіння, зміцнення після сушіння, неможливо змити водою, а початковий тип обробки меблів зберігається протягом тривалого часу.
 • Не на всіх сушках або сушіння навпіл, нагріває дерева досить глибоко. Це робиться за допомогою природних інгредієнтів. Вона видаляється шляхом застосування механічного впливу.

Перед нанесенням такого засобу оброблена площина ретельно очищається від усіх забруднень і сушать. При необхідності стара фарба або лак доведеться видалити. І якщо є дефекти, вони повинні бути вирівняні з особливим шпаклівкою, а потім подрібнити наждачний папір.

Масло наноситься за допомогою щітки або тканини, яка не залишає віллі, вона нав’язується по всій довжині волокон. Перший шар повинен сушити протягом дванадцяти годин, а потім застосувати новий шар. Їх загальна в цьому складі залежить від способу, який буде застосовуватися до агента. Якщо ви використовуєте кисть, буде зроблено дві обробки. І при використанні ганчірки, потрібно зробити три або чотири шари. Після повного поглинання композиції вся область необхідна для стерти м’якою та чистою тканиною.

Представлене покриття має ряд позитивних властивостей:

 • Не змінює кольору літака, щоб працювати з їжею, підкреслює його “малюнок”.
 • Залишає початковий природний обмін вологою на поверхні і запобігає появі грибків, тому початковий тип обробленої області не змінюється протягом тривалого часу.
 • Якщо підвищена температура діє на зовнішню частину об’єкта для такого лікування, препарат не вирішує і не тече.
 • Меблева олія екологічно чиста, тому контакт харчових інгредієнтів з поверхнею, на якій є описана композиція, не завдасть шкоди здоров’ю людей.
 • Масло приховує дрібні подряпини, розтирають ділянки і плями, залишені посудом.
 • Якщо вам потрібно оновити забруднені області, ви можете видалити лише частину цього покриття, а потім знову застосувати його до необхідних розділів.
 • Масло добре підходять навіть для старих дерев, як глибоко поглинається, дає їй еластичність і запобігає їзді.
READ  ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДО ДОМУ

Як відновити поверхню?

Якщо настільний обкладинка на кухні не просто втратив свій оригінальний вигляд, і почав руйнуватися, вам доведеться витрачати більш серйозні реставраційні роботи. Під впливом вологість та температури падає, таблична обкладинка може бути деформована (одна половина стане над іншою), а дерево буде розбухати і дурень.

Процес відновлення виглядає так:

 • Видалити всі пошкоджені деревини, використовуючи спеціальний інструмент;
 • Сухий і польський обкладинку його друкарської машинки (якщо немає автомобілів, ви можете скористатися напеченим папером, але це буде дуже ретельно розтерти);
 • Зробити суміш невеликої тирси та клею на основі полівінілацетату (замість цього ви можете використовувати шпаклівку);
 • Заповніть у цій суміші, ті області, звідки видаляються пошкоджені деревини та порожнечу, які можуть виникати при шліфуванні;
 • Помістіть продукт під пресом і сухий протягом одного дня (це мінімальний час, ви можете більше).

Як покрити дерев’яний стільницю після сушіння адгезивної маси? Тут також підходить для масла або силіконової основи, або спеціального лаку.

Важливий! Захисний шар повинен покривати всю область продукту, а не лише відновлені ділянки.

Процес покриття

Правильна обробка дерев’яної поверхні – запорука його довгого обслуговування. Особливо це правило стосується кухонних стільниць. На додаток до вибору інструменту обробки правильно, досі важливо правильно підготувати поверхню, застосовувати захист і сухий. Нижче наведено, як покривати поверхні на прикладі масляних композицій.

Процес покриття проходить певними правилами.

Підготовка дерев’яної поверхні

Перший етап буде очищати стільниці з усіх видів забруднення та жирних слідів. Далі вона сушать.

Перед покриттям поверхня повинна бути очищена від забруднення.

На замітку! Вологість дерева повинна бути не більше 12% відповідно до стандарту DIN EN 13183-2.

Так що масло добре і поглинається, дерево посміхається, починаючи з грубого абразивів, поступово рухаючись до тоншого. Також після кожного абразивного, покриття очищено. Можливо, це візьме його в підсумку, усуваючи глибші подряпини. Оптимально підходять спеціального набору відновлення на основі воску.

Деревина повинна бути зібрана, щоб покриття падало менше.

Підготовка коштів

Головне – звернути увагу, вибираючи покриття, це її якість. Хороший захисний агент буде нагрівати поверхню деревини від механічного пошкодження та вологи, дайте блискучий оновлений вигляд.

Покриття повинно бути високою якість, щоб забезпечити захист меблів та добре збережену зовнішність.

Інструмент також повинен бути підготовлений. Перед обробкою дерев’яного столу на кухні композиція повинна бути ретельно змішана протягом 5 хвилин.

Інструмент повинен бути добре змішаний.

Заява

Композиція наноситься з кишкою або тканиною, а останній не повинен залишати купу на поверхні. Висушити перший шар буде тривати близько 12 годин. Далі ви можете застосувати наступне, і так далі. Кількість шарів буде безпосередньо залежить від того, що процес застосування. Використовуючи щітку достатньо двох процедур, тканинний покриття вимагатиме до 4 шарів.

READ  Як очистити сітчасті витяжки з жиру

Для застосування використовується щітка або тканина.

Коли лікарський засіб був добре поглинений, вся область ретельно витирає м’якою і чистою тканиною.

Після того, як засоби поглинаються, поверхня витирають тканиною.

Сушка

Час висихання коливається від декількох годин до декількох днів. Масла на природній основі або суміші з М акриловим періодом вимагають більш тривалого періоду для падіння. Також вони можуть поступово збільшити силу. Важливо не використовувати лише оброблений стіл на деякий час.

Після нанесення покриття важливо надати меблі для сухого.

Рамка для різання виробів

Більша частина часу ваш стіл – робоча поверхня. Так що стільниця не покрита подряпинами і скороченням, використовуйте ріжучу дошку. Якщо ви хочете поєднати теплу деревину та настільну функцію, ви можете призначити спеціальну область. який буде використовуватися для різання м’яса.

Порада: Якщо ви хочете нарізати овочі прямо на стіл натуральне дерево, використовуйте мінеральне масло, яке безпечно для їжі. Кукурудза або оливкова олія при взаємодії з дерев’яною поверхнею може стати вокал.

Як покрити стільницю з дерева на кухні? Є деякі цікаві ідеї!

Запах сильної ранкової кави заповнює затишну кухню. Тут ви хочете бути весь час, вдихайте аромати свіжоприготованої їжі смаженого м’яса, грибний суп, солодкий свіжоспечений дрейф. Тут я хочу зустрітися ввечері, для неквапливого розмови після робочого дня, щоб провести вихідні в прем’єрних неприємностях для сім’ї, або просто сидіти, коли домагань вже впав, з чашкою трав’яного чаю. Так, тут, за цією кухнею дерев’яною настільною теплим, затишним, гостинним … і, здається вічним.

Затишний дизайн кухонного острова за допомогою дерева стільниці

Особливості догляду

Догляд за дерев’яною стільницею не працює. Натуральний матеріал, оброблений лаком або маслом, служить протягом багатьох років, за умови простих правил для догляду за нею:

 • При очищенні та миючих поверхнях неможливо використовувати луги та інші засоби з аналогічним складом.
 • Не застосовуйте механічний вплив з твердими щітками та гострими предметами.
 • Для різання продуктів використовуйте ріжучу дошку.
 • Гарячі контейнери повинні бути викладені виключно для спеціальних стендів.
 • Не залишайте пролитої рідини протягом тривалого часу.
 • Завжди тримайте робочу роботу в сухому вигляді.
 • Після мокрого очищення витріть м’яку суху тканину.
 • Підтримуйте внутрішню температуру (18-20-22 градуси) і розумний рівень вологості (50-60%).

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS