Статті

Що краще рамка будинку або з бару

У якому виконанні будувати ваш будинок: кадр або брус?

Час будівництва блок або цегляних будинків проходить, оскільки вони постійно приходять, щоб замінити нові технології. Буре та каркасні будинки стають популярними сьогодні, найчастіше вони вибираються для відмінної продуктивності, порівняльної дешевизни та простоти в будівництві. В обох випадках будівля базується на пиломатеріалах, однак, різниця у технологіях є важливим, а також будинки, а будинки з профільованого бару мають свої недоліки та переваги.

Матеріали на дому на рамковій технології недорогі, але робота на зборах рамських модулів коштує клієнтів дорого. Але все-таки це буде можливим повернути фінанси протягом перших років експлуатації такої структури, оскільки нагрівання кадряного будинку буде коштувати в кілька разів дешевше, ніж нагрівання будинку з профільованого дерева природної вологості. Обидва види будинків екологічно чисті і взагалі не є небезпечними для здоров’я.

Варіант кадру, з використанням сучасної ізоляції, значно полегшує вагу будівельної коробки. Тому стає можливим зменшити суму витрат на фундаменти. Рамковий дизайн, з належним розподілом навантаження, більш стабільний, ніж будівлі з бару. Технологія збірних структур дозволяє розширити можливості архітекторів та дизайнерів. Особливо зручний будинок рамка при проектуванні побутових комунікацій. Будь-які кабелі, труби, легко приховуються в такі стіни. Немає необхідності виконувати спеціальні канали, які будуть потрібні при побудові будинку з профільованого натурального сушіння деревини. Стіни каркасних будинків не піддаються впливу, якщо взимку будинок залишається без опалення. Це особливо важливо для власності заміського будинку. Буровий будинок більш міцний. 40 років експлуатації такої будівлі не є серйозним віком. Але, як і будь-який натуральний матеріал, деревина вимагає правильного заготовки та обробки. Використання сирого, непідготовленого дерева є прямим шляхом до руйнування будівлі після 10 15 років, а під впливом поганої погоди, навіть якісно висушений бар стає сірим і зникним.

Рамкові будинки, будь ласка, їх власники теплоти, комфорт і дають естетичне задоволення протягом багатьох років. Це виключно з тим, що згідно з цією технологією ви можете побудувати конструкції будь-якої складності та форми. Відсутність усадки дозволяє використовувати будинок на 100% відразу після будівництва, не відчуваючи можливих виражень Будинок Брусаду. По-перше, це дозволяє негайно ущільнити відкриття вікон та дверей шляхом монтажу піни, яка категорично неможливо зробити у стінах сирого бару через те, що піна не дасть Брууса. Відповідно, ваш кадр не буде відкритий усім вітрам, який буде кидатися у ваш будинок через слоти між вікнами та дверей. По-друге, вам не доведеться думати через деякий час, щоб подумати про какапатку та ущільнення інтерв’юх швів будинку з бару, що є незамінною подією після усадки стін. Не тільки вам потрібно знайти відповідальних виконавців для цього складного завдання, але ви все ще повинні розуміти, що вартість цих творів досить висока.

По-третє, атмосферна сушка оперативної пам’яті, звичайно, зазвичай важко, і хто б не сказав, що це неможливо уникнути. У результаті ви потрапляєте в будинок з профільованого дерева природної вологи стіни з вражаючими тріщинами, які, безсумнівно, буде прикрасою ваших стін. Звичайно, стіни завжди можуть бути запечатані і після фарбування, але не забувайте, що це також варто багато грошей, а остаточна кількість ремонту може псувати вас настрою. Стіни рамки ніколи не тріскаються і залишаються протягом багатьох років у постійній формі пріоритету. Єдине, що ви можете спонукати до відновлення кадру. це гальмівний колір стін, які можна легко перефарбувати у будь-якому новому кольорі, що відповідає вашому настрою або модних тенденціях.

Рамковий будинок з тією ж товщиною стінки є набагато енергією ефективно вдома з бару, який дозволить вам використовувати це з великим комфортом влітку, а при необхідності, з набагато нижчими витратами на опалення взимку. Велике джерело енергії каркасного будинку обумовлена ​​ефектом термосу, який забезпечується багатошаровим дизайном структури, включаючи зовнішню та внутрішню оздоблення, паровий бар’єр та вітрозахист, а також відмінну базальтоізоляційну ізоляцію. У будинку бар, ви будете відокремлені від погоди, лише масив деревини з меншими теплозберігаючими властивостями з тією ж товщиною стінки сирої профільованої деревини та кадру. І якщо це було безперервним резервуаром, це буде більше полбі, але між кожним поруч зі стінами з бару буде підвищений ризик проникнення холодного повітря. Звичайно, ви можете додатково бути ізольованими стінкою з бару та обрізана на вершину ізоляції, але вартість матеріалів та роботи в цьому випадку значно збільшить кінцеву цінність будинку. Але смішна річ, що такий будинок вже буде сумішшю будинку з бару та каркасного будинку, а також для тепла в будинку більшої частини буде відповісти його кадром.

Ви можете однозначно стверджувати, що загальна вартість кадряного будинку буде значно нижчим, ніж вартість будинку з бару. Ви ніколи не скажете вам на сцені продажу будинку з бару про те, скільки це буде коштувати, щоб привести до того, що стіна будинку з бару. І не тільки тому, що це незручна інформація, а також тому, що продавці будинків з бару часто не уявляють, скільки це закінчиться. З абсолютно порівнянними початковими витратами на грунтуючі та фарбування стін в обох випадках ви не повинні забувати, що через 1,5 роки ви будете будинком, який можна побачити, ущільнюйте шви, покласти тріщини, а, можливо, навіть вирішити додаткову ізоляцію з обрізом. І це всі витрати, витрати, відходи не випадково, у всьому цивілізованому світі це є найбільш поширеними.

Ось основні переваги каркасного будинку над будинком з профільованого дерева. Але не до всіх видів деревини ви можете застосувати вищезазначені мінуси. Не стверджуйте це на 100% по відношенню до камери сушіння бруску та склеєного брусу. У будинках з цих видів деревини усадки процеси, хоча і там, але вони мінімальні.

READ  Як приховати штори для натяжної стелі

Зважування все і проти, ми хочемо, щоб ви зробили правильний вибір. Найкращі побажання Будівельна компанія SC “Familide”!

Вибирайте між Рамкою та Будином Брусаде. Ціна та якість

Багато клієнтів, що доповнюють деревообробку, починають спілкуватися з питанням, який вид будівництва є кращим, косоюдом, або брудним?

У той же час, як основні критерії. Завдяки остаточному виборі, вони розглядають два:

Отже, що клієнти могли зважити незалежне рішення з цього питання, повинно мати принаймні основну ідею переваг та недоліків цих варіантів будівництва.

Власна думка Клієнт може бути вже формалізований після того, як він буде мати первинне порівняння варіантів будівництва в трьох основних параметрах:

один. В даний час переважна більшість розробників прагнуть жити в екологічно чистих будинках.

З огляду на кадр та будівництво каркасу та брусу з цієї точки зору, можна сказати, що вони базуються на використанні натурального дерева.

Але бар. це дерево без домішок. І рамки формуються за допомогою ДСП, ОСП, Фанера. І для їх виготовлення застосовуються хімічні клейові композиції. Не завжди безпечно для здоров’я людини.

Перший висновок з точки зору екологічної чистоти буде перемогти деревину.

Якщо будівля призначена для цілорічної резиденції, питання про порятунку стає одним з головних.

Теоретично версія кадрів не поступається цьому індикаторі будинку, побудованого з бару. Однак каркасні будівлі не можуть накопичувати та утримувати тепло. Вони швидко охолоджуються після припинення опалення.

Будинок Brusade сильно розігріває і накопичує тепло, тому довгий час здатний зберегти його. Тому розміщення в ньому більш комфортно і коштує дешевше (з точки зору витрат на опалення).

Другий штифт. Будинок Брусаде, у цьому питанні, є безперечним лідером.

Третій чинник, який має прямий вплив на вибір, є вентиляція будівлі. Каркасні будинки вимагають розташування технічно складної та дорогих вентиляційних систем. Це пояснюється тим, що елементи кадру майже не дозволяють повітря.

Бар вільно дихає, утворюючи оптимальний мікроклімат для людини.

2. Діяльність будівництва

Це друге питання, в якому зроблено порівняння. Це, у свою чергу, доцільно розглянути етапи:

На першій позиції кадр будинок впевнено посідає першим. Будівля підвищується швидко і, після завершення будівництва, будинок повністю готовий до його поселення.

Будівництво Brusade вимагає більше часу для завершення будівництва, яка пояснюється:

краще, рамка, будинку
  • Необхідність організувати сильнішу основу (це вимагає додаткового часу);
  • Бар укладається шматком;
  • Установка технічно складніша і місця збільшення вимог до якості роботи.

Доставка вдома під ключ також можлива. Однак остаточна обробка може бути виконана лише через кілька місяців (з урахуванням усадки).

З точки зору надійності, будинок Брусад також набагато краще до рами. Стіни останнього багатошарового, другого, моноліту.

Терміни роботи об’єкта, побудованого в рамній технології, не перевищують 20 років. Брюс будинки можуть стояти до півстоліття.

Реалізація дизайну архітектора та дизайнера краще замовити каркасні будинки. Ці технології дозволяють створювати будівлі складної конфігурації.

Будівництво з бари також може бути надана майже будь-якою формою. Але це буде коштувати набагато дорожче, і займе більше часу. Але після завершення роботи будинок з бару матиме більшу привабливість та надійність.

Цей показник може бути попереду, порівнюючи конструкцію структури відповідно до одного проекту з порівнювальних матеріалів. Прояснити, що вона вважається виключно вартості матеріалів.

Результати сукупної оцінки бажаних будівельних матеріалів показані, що каркасний будинок порівнянний за вартістю або дорожче вдома з бари.

Якщо ви оцінюєте всю інформацію, вивчену неупереджену, слід зазначити, що профільований бар виграє відповідно до переважної більшості показників.

Замовлення будівництва будинку з профільованого бару в лісовій лісовій компанії Клієнт отримає будівлю, яка має відмінну теплоізоляцію та сильні стіни, розраховані на довгострокову роботу та оптимальну ціну.

Властивості теплоізоляції

Який будинок тепліше: кадр або бар? Це питання особливо важливо для мешканців середньої смуги Росії. У зв’язку з цим технологія структури може легко викликати перевагу будівель з бару. Рамковий будинок забезпечує майже досконалу герметичність, а деревина вимагає звичайної Cacopa. з сезону до сезону, з зміною вологості та температурного режиму, розміри слотів змінюються між барами.

Деревина відома своєю низькою теплопровідністю, але показники сучасної ізоляції, що використовуються при будівництві каркасних будинків, все ще перевищують його.

Будинок з Брузу без ізоляції

GOST R 54851-2011 Встановлює стандарти для передачі тепла (позначена буквою R, одиницею міри: м² ° С / Вт) для Москви та Московської області, цей стандарт дорівнює 2,99 м² ° С / Вт. Якщо ми використовуємо популярну програму з будівельників http: // www.SmartCalc.RU, ми побачимо, що для дотримання стандартної товщини Брусадних стін повинно бути 515 мм, інакше будинок повинен доведеться додатково зігрітися, що зменшує бажання багатьох мати екологічно чистий та теплий будинок без додаткової ізоляції:

Будинок з ізоляцією

Зрозуміло, що ніхто не зможе створювати стіни товщиною 515 мм (а саме, як ми виявили, щоб забезпечити дотримання правил теплоізоляції), тому зимовий будинок з бару потрібна додаткова ізоляція:

Каркасний будинок

Ми зробимо подібні розрахунки для скелетного будинку, щоб захистити мінеральнуюю товщиною 150 мм у вигляді нагрівача, згортання вітру та випаровуючої мембрани:

Якщо порівняти той же добре ізольований каркасний будинок та будинок з бару, то на все, побудова вирізаного у другому випадку є. Використовуючи приклад розрахунку стійкості до теплопередачі для будівництва кадрів, можна побачити, що хороша теплоізоляція може бути досягнута, не витрачаючи гроші та час, щоб зібрати коробку будинку з дорогого бару.

Зверніть увагу на іншу важливу точку: товщина стін, з урахуванням вентильованого розриву та зовнішньої оформлення в нагріваному брусному будинку, не буде принаймні 29 см, тоді як товщина стін каркасу будівлі становить лише 19 см. Оскільки державні стіни не всі розташовані з естетичної точки зору, то всередині вони, як правило, обрізають гіпсокартону. У будинку Brusade, на відміну від рамки, це вимагатиме доріг, що також зменшує корисну область. Для ясності ви можете обчислити на прикладі двоповерхового будинку 10×10 м, скільки простору заощадить на цій відмінності товщиною стін.

Виявляється, в будинку Брусаде “з’їдено”, площа буде приблизно дорівнює квадрату невеликої спальні або двох ванних кімнат, що не так мало!

Варто зазначити, що теплоємність (здатність поглинати тепло) у барі вище, ніж у структурах кадрів. З цього випливає, що бар довший буде тримати температуру всередині будинку, коли, наприклад, відключення нагрівання. У той же час, набагато довше часу і енергія буде потрібно для того, щоб зігріти заморожений дерев’яний будинок. Рамків будинку, якщо воно не використовується для постійного проживання, ви можете дуже легко “розмотувати” в зимовий сезон і швидко досягти нагрівання до комфортної температури.

READ  Як виміряти сидіння туалету

Порівняльна таблиця конкретних будівельних матеріалів

Наведена нижче порівняльна таблиця вказує на специфічну теплоємність деяких будівельних матеріалів, а також кількість тепла, здатного підтримувати 1 кубічний метр матеріалу при нагріванні на 1 ° С.:

Щільність матеріалу SNIP, кг / м3 Специфічне тепло, кДж / кгок Кількість тепла на 1 градус, кДж / м3oc
144 Пінополістирол 40 1,34 54
142 Пінополістирол 150 1,34 201
119 Дерево-волокна та деревообробні пластини 200 2.30 460
118 Дерево-волокна та деревообробні пластини 400 2.30 920
108 Сосна та ялина через волокна 500 2.30 1150
109 Сосна та ялина уздовж волокон 500 2.30 1150
129 Matt Mineral-watded прошивка 125 0,84 105

Будівництво: Технології та дизайн

Будівельні компанії для будівництва брусків та корпусу каркасу використовують технології відточені. Вся робота виконується фахівцями профілю під наглядом кваліфікованого інженера. Варто питання про те, який будинок краще. Брусад або рамка, варто починати з знайомства з будівельними технологіями.

Особливості будівництва каркасу

Розміри та тип дизайну обмежуються лише фантазією дизайнера та спеціальним бюджетом. Рамка монтується на фундаменті; Після ізоляції дизайн зшитий з обробкою або матеріалом плити. Наступний приходить поворотний поворот, стеля та дах, внутрішня прикраса. Зв’язок приховано в розриві всередині стін.

Залежно від складності проекту, будинок будується через 1-2 місяці; його можна зняти відразу після завершення будівництва. Будинок, побудований у відповідності до технологічного процесу, не буде представлений у подальших неприємних сюрпризах.

Який будинок краще, дешевше і тепліше: кадр або бар?

Дивлячись вперед, відразу повідомимо висновок: немає певної відповіді на ці питання. Одного разу: і бар, а основа мають різні варіанти в різних цінових сегментах.

Головне, що впливає на вибір матеріалу. це сезонність розміщення в майбутньому житловому та будівельному регіоні. Кращі будинки з барів або каркасних будинків будуть найбільш оптимально придатними для вас у сезоні та регіоні життя.

Будинок для сезонного житла

Якщо будинок розташований у регіонах з м’якою зимою або призначений для сезонного житла. це більш вигідніше побудувати каркасний будинок на найпростішому варіанті: рамка бару / дощок, ізоляція, випаря, що охоплює бюджетні матеріали для внутрішніх і зовнішня обробка.

Такий будинок швидко побудований, не дає усадки, а вимоги до Фонду є мінімальними. Використання природних матеріалів робить такі будинки екологічно чистим, а технологія досить тепло для таких умов.

Альтернативою може обслуговувати панельний будинок із панелей SIP. це сендвіч-панель з товщиною 17-22 см, де знаходиться між двома OSP (OSB). пластинами (орієнтованою впускною плитою, складається з декількох шарів деревних чіпів, які з’єднаний один з одним з смолою) ізоляцією. найчастіше розширена пінополістирол.

Такий будинок ще легше і швидше, ніж кадр, ви можете зробити це в будь-який сезон, вимоги до фундаменту. також мінімальні. Єдине, що розбиваються списи, і супротивники цієї технології є екологічно чистою та вогнестійкості матеріалів. Слід розуміти, що ці дві точки залежать від того, як використовуються високоякісні матеріали. Якщо ці недоліки були важливими, панелі SIP не будуть такими популярними будівельним матеріалом у Канаді та США.

І якщо ви віддаєте перевагу чистому дереві, то який будинок з бару дешевший і легший будувати? Якщо клієнт хоче недорого, але дерев’яний будинок для сезонної резиденції, альтернатива може бути міні-деревообробним будинком. це профільоване дерево, найчастіше розміром 45×145 (половина ширини звичайної деревини). Через меншу ширину вона буде висушити швидше в камерах і тому більш доступна для ціни, ніж звичайна масивна бар. Як правило, пропозиції щодо будівництва будинків з міні-бар містять саме сухі пиломатеріали, що означає можливість побудови ключки, не чекаючи усадки (хоча навіть у сухому стрижню, присутня легка усадка, і вона повинна розглядатися, коли вона повинна розглядатися, коли Встановлення вікон та дверей).

Традиційне в Росії, але більш трудомістким способом будівництва заміських будинків для сезонного проживання. будівництво з звичайного планується невеликий поперечний переріз (зазвичай до 100×150 мм) природної вологості. Такі будинки повинні бути завоюваними, щоб пройти термін усадки до закінчення та встановлення вікон та дверей. Підготовка та док-станція бар, задню частину кутів у цій версії вимагає певного професіонала столяра, але за рахунок будівництва таких будинків не буде дорожчими будинків з вищезгаданих варіантів матеріалів.

Будинок для постійного проживання в середній смузі Росії

Якщо ми розглянемо будинки для постійного проживання в регіонах з традиційними російськими зимовими та температурами краплями, то багато варіантів набираються між Рами та брусними будинками.

Основна відмінність побутових будинків будівельні технології для постійного та сезонного місця проживання є рівень теплоізоляції. У Brusade будинки для постійного проживання високий рівень теплоізоляції досягається товщиною бару (контурних стін), методів інтервалу ізоляції, підлоги та покрівельного пристрою.

І в каркасних будинках. склад “сендвіч”, який заповнюється рамкою-носієм, а також підлоги та даху та винятком холодних мостів.

Будинки для постійного проживання з бари, як відомо, три основних видів:

Чесний огляд Будинок деревини | Чому кадр краще?

Останнім часом на арені виходить нові модифікації бару, призначені для збереження клієнта з недоліків масивної деревини. усадки та деформації, недостатню теплоізоляцію в невеликій секції. Найчастіше вони рухаються на ринку під іменами: подвійна, тепла, пакетний бар та структурно недалеко від рами, оскільки контур залишається дерев’яним, а також ізоляція ізоляції різних типів (з пінополістиролу та мінеральної шерсті до масової ізоляції, до тирси).

Очевидно, що найважливішими перевагами бруссників є їх екологічність, природність походження та психологічного прийняття, а також наявність матеріалу та зрозумілості технології будівництва.

Рамкові будинки для постійного проживання містять більш масивний кадр і більш складний вміст, призначені для збільшення міцності структури, теплоізоляції, для забезпечення випарювання та вітрозахисту. Наприклад, ви можете задовольнити такий явище як “Рамки з клеєного дерева”. тут мається на увазі, що кадрні стійки виготовляються з клеєного бару, щоб уникнути деформації.

У кадрі, на відміну від барів, передбачається різноманітні варіанти внутрішніх та зовнішніх обробки. від підкладки та імітації бар до штукатурки. Також більш архітектурно складним є також проекти таких будинків.

Це каркасні будинки найчастіше називають енергоефективними, т.До. Їх конструкція дозволяє усунути повітряну проникність стін та організувати ефективну внутрішню комунікацію (вентиляцію, опалення), щоб мінімізувати втрати тепла та зменшити фінансові інвестиції, щоб забезпечити комфортне всесезонне житло.

READ  Що краще металопластикові труби або поліпропілен

Так що дешевше. каркасні будинки або бари?

Порівняння каркасних будинків та будинків з бару (товщина стінки)

Цікаво, що вилка пропозицій щодо обох категорій будинків більш-менш однакова, і її екстремальні значення відрізняються в порядку. Будинки з барів та каркасних будинків порівнянні за ціною, і можна зробити пристойний вибір, лише вивчаючи особливості технології при зв’язуванні з вашими потребами, побажаннями, умовами життя та місцевості, де буде побудований будинок.

Ми рекомендуємо вивчити огляд технології для будівництва будинку для постійного проживання, не обмежуючись лише двома описаними.

Тепліший будинок

Часто ви можете почути або читати твердження, що дерево тепло. Це один з аргументів на користь дерев’яного будинку. Ведення його, як правило, означає журнал з бару. Оцінка “тепла” будинку досить проста, завдяки чітких характеристик для кожного матеріалу.

краще, рамка, будинку

Дозвольте мені нагадати вам, що порожнечі рами наповнені теплоізоляційним матеріалом, найчастіше з мінеральною ватою або піною.

Щільність мінеральної вовни 50-80 кг / м 3 товщиною 200 мм має стійкість до теплопередачі 4,4 м² ° С / Вт. Темпінги сосни 200 мм. близько 1,6 м ² ° С / Вт. Різниця становить близько 2,5 разів.

краще, рамка, будинку

Тобто стіна кадрів, ізольована мінеральною ватою, набагато краще захищає від холоду, ніж стіна, складена тільки з дерева. Навіть з тим, що частина внутрішнього об’єму кадру займає ту ж деревину, будинок кадру по суті тепліше, ніж брус.

Опір теплопередачі бюстгальтних стін не відповідає сучасним вимогам термічної ефективності, ні санітарних стандартів житлових приміщень. Дизайн кадру спочатку забезпечує якісну ізоляцію та не обмежує його. На цьому, питання про який будинок краще для постійного проживання, кадр або бар, можна вважати вирішеним.

Метод та швидкість будівництва

Основна відмінність. це технологія ерекції. Здавалося б, рамка та дім Брусад. обидва з них виготовляються з дерева, але, як це використовується різними способами. У синіх стінах Brusade, облицьованих рядами. Для будівництва застосовується терміни різних розділів, розташовано один на одного, ізоляція (панель, льон або джут) поміщається між ними.

У кадрі, бар є основою дизайну, його скелет. Стенди, з’єднувальні елементи зроблені з нього, простір заповнений ізоляцією. Стіна обрізається як назовні, так і всередині з тарілками OSP, гіпсокартон, дошка. Використовується обсипання або панелі.

На підставі особливостей технології, очевидно, що швидкість побудови каркасного будинку буде порядок вищою, крім того, оскільки деревина відіграє допоміжну роль, цей тип будинків не вимагає сором’язливого, Вони не чекають усадки, і це не чекає усадки, і ви можете почати закінчити в кінці даху та стелі. Однак технологія побудови рушників є досить складною і вимагає участі професіоналів, тоді як будинок Брусад може бути зібраний сам по собі, маючи мінімальні навички тесляра.

Ціна та доставка Домокомплект

Що більш вигідніше побудувати. Бар або кадр? Це питання дано багатьма. Почнемо, розглянемо, яка вартість останнього проекту залежить:

  • Вартість, насамперед, залежить від розміру проекту та ваших апетитів та бюджету. Чим більше будинку, тим дорожче, чим вище стелі, тим більше поверхів і ТП.
  • Ціна дому також залежить від мети використання будинку. Ви повинні вирішити, чому вам потрібен будинок. для літніх приміщеннях, сезонного або постійного, звичайно, ідеально підходить для всіх сезонів, є постійним прийняттям апріорі, такий будинок може бути використаний влітку, а взимку. Будь ласка, не забувайте, що з більшою ізоляцією проекту (будь то перекриття, крокви бар і його товщину або ізоляцію кадру в цілому) залежить від вашого опалювального рахунку.
  • Доставка. віддаленість від виробника також може відігравати велику роль у максимальній вартості будинку, звичайно, доставка є більш ніж актуальною для віддалених регіонів. Мурманськ, Крим, Татарстан. Наприклад, доставка до Мурманського будинку 9×9 під постійним Резиденція може відрізнятися від 240 000 і до 300 000. не так давно я написав блог про доставку до Криму, який не читав читання.

Загальна вартість будинку з Асамблеєю проекту на ділянці замовника під постійним місцем проживання з профільованого бару або в рамці, що виконується на сюжеті клієнта, часто дорівнює. Ціна дому від проф. Bruus 150x150MM порівнюється з ціною рамкового проекту з стінами під 250-300 мм.

Бар або кадр? Рамка або будинок брусад?

Порівняйте енергоємність будівельно-декоративних можливостей

Ці два критерії взаємозалежні, принаймні з точки зору архітектури. Слід зазначити, що рамки складної архітектури значно простіше, ніж робити те ж саме з кабіною. З іншого боку, встановлення стін кадрів сам по собі вимагає більшого професіоналізму: незначні помилки можуть призвести до великомасштабних проблем.

Стіни розрізу не приймаються, щоб закрити обробку (виняток. використання ізоляції: це, безумовно, необхідно закрити). Це також зменшує енергоємність будівництва у порівнянні з каркасом.

Укладання комунікації ускладнює будівництво будинку Брусаду:

  • потрібні спеціальні скорочення. Оскільки це впливає на силу стін, всі скорочення повинні бути надані в проекті;
  • Неможливо покласти труби до кінця усадки будинку.

В рамках спілкування ви можете покласти двома способами:

Перший варіант естетично, другий. це більш практичний: легкий доступ при відновленні ремонту. В обох випадках прокладка зв’язку в рамках не є проблемою.

Необхідність ускладнення структури різання може залежати від мети елемента. Наприклад, мансарда з бару або кадру. залежить від того, що ви хочете отримати: літню кімнату або насправді другий поверх.

Якщо вам потрібна повноцінна вітальня, обґрунтовано додаткове споживання енергії для будівництва горища від бару. Від естетичної точки зору. ні: кадр горища можна побачити з панелями, які імітують дерев’яну обробку. Це буде коштувати дешевше, і це не буде виглядати гірше.

Поява скелету значною мірою визначає фінішу. Будинок кадру можна стилізувати, як вам подобається: під цеглою, під дерев’яною хатиною, спалах і т.D.

На користь Круш, каже природна естетика дерева. Але для того, щоб досягти декоративного різноманіття, вам доведеться знову, використовувати оздоблювальні матеріали.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS