Статті

Що краще профільоване дерево або звичайне

Будинок профільованого дерева

Профільоване дерево відрізняється від звичайного факту, що його верхні та нижні краї мають спеціальну форму профілю. Як правило, це з двох до декількох поздовжніх гребенів, з одного боку, і відповідна кількість канавок з боку відповіді. Надання такої конфігурації вимагає використання більш технологічного деревообробного обладнання, тому профільований бар є дорожчим, ніж звичайно, близько третини.

Однак складний профіль профільованого брусу не є для того, щоб продавати матеріал для дорожчих. Просто наявність канавок і хребтів дає ряд переваг, завдяки чому цей тип деревини і дуже популярний сьогодні в будівництві дерев’яних будинків.

  • Ligger у порівнянні з плановим ступенем усадки;
  • Немає зміщення коронок;
  • Більш презентабельний вигляд, який не вимагає обробки (крім елементарного захисту від зовнішнього середовища);
  • Мінімальне утворення інтерв’юх проміжків під час усадки;
  • відсутність холодних мостів завдяки збільшенню довжини розриву між коронками;
  • Більш прості шви.

Згідно з результатом, виявляється, що, за винятком вартості, профільований бар майже краще, ніж звичайний.

Що RAM краще: профільований або звичайний?

Якщо ви збираєтеся замовити будівництво будинку з бару, то точно, ми познайомилися з пропозиціями від профільованого дерева та звичайного. Помітив, що між ними існує різниця? Ви не можете вирішити, що краще: профільоване дерево або звичайне?

У цій статті ми описуємо, що профільований бар відрізняється від звичайних, які переваги обох видів деревини. І ви самі роблять вибір, з якого типу деревини побудує вас.

один.Дві групи дерев’яних будівельних матеріалів, з яких найчастіше побудовані будинки

Бар натуральний або твердий, а модифікований. Природний братерський включає пиломатеріал із масиву твердого дерева, який отримується механічною обробкою журналу.

Модифікований Bruus включає в себе деревний будівельний матеріал, який одержують механічним фізико-хімічним методом, в якому ліс піддається не тільки механічній обробці: вони розпилюються, подрібнюють і т.D., Але також натиснута, клей з спеціальними хімічними композиціями, ручка.

Найвідоміші види модифікованої деревини: клеєні, подвійні та іноземні.

Оскільки хімічна промисловість не стоїть, типи модифікованого бару покращуються щороку та вдосконалюються, з’являються нові види.

Але в цій статті ми не будемо розглядати продукти з дерева сучасної хімічної промисловості, і ми будемо жити тільки на натуральному дереві.

2.Типи твердого бару

Однорівневий лісовий бар з натурального дерева, виготовлений з твердого масиву хвойних або інших деревних порід.

Хвойні породи, які найчастіше використовуються у виробництві деревини, є сосна та ялина.

Види твердого дерева: простий (звичайний) бар природної вологості, профільований терміни природної вологості та профільованої камери сушіння.

Ці типи деревини мають іншу ціну та відрізняються за якістю, що впливає на інший підхід у будівництві будинків з цих видів деревини.

3.Простий (нормальний) бар природної вологості

Проста (нормальна) натуральна вологість, найбільш доступний тип деревини з усіх інших. Це його головна перевага.

У виробництві звичайної деревини з журналів, шари видаляються до необхідного розділу. Найпоширеніші види поперечного перерізу звичайної деревини: 100×100 мм, 100×150 мм, 150×150 мм, 150×200 мм, 200×200 мм.

Проста деревина має гладкі обличчя з грубою поверхнею, т.до. Обробка це мінімальна. Тому стіни будинку з простого дерева вимагають додаткового лікування загостреного та шліфування, або настінного покриття деяким будівельним матеріалом, щоб приховати шорсткість.

Завдяки низькій вартості просту деревини, побудовані побутові будівлі, а також воно йде у вигляді серії обв’язування на фундаменті з купою, на статтю та стельових пучках.

Вологість звичайної деревини, як правило, становить від 25 до 40%. Це залежить від надмірності цього будівельного матеріалу та умов, в яких він зберігається. Дерево гігроскопічний матеріал, і він може дати та поглинати вологу з навколишнього середовища.

READ  Що робить дах на альтанці

Оскільки будинок з кластера природної вологості побудований під усадкою, т.до. Урика, втрачає до 10% від початкової висоти, будівництво житла є дуже вигідним для тих, хто має дуже обмежений бюджет.

Дуже економічно будувати з простої деревини, т.до. Він найдешевший з усіх видів, а також будівництво можна розтягнути на два етапи: спочатку побудувати під усадкою, а потім повернути під ключ, з поступовими витратами коштів, як вони прибувають. Крім того, є можливість придбати будівельні матеріали без поспіху, вибираючи найбільш підходящу ціну та якість.

Якщо ви будуєте будинок тільки для літнього розміщення, т.Е. Заміський будинок з бару, то це додатково зменшує технічне обслуговування, оскільки воно підходить до часу до поперечного перерізу до 150 мм, який до цих пір буде заряджений.

4.Профільований бар природної вологості

Профільоване дерево бар є дорожче, ніж зазвичай, t.до. Піддаються додатковій обробці.

Два обличчя профарвуду є гладкими та гладкими на дотик, а інші мають виступи та депресії у вигляді канавок та шипів, які лісоматеріали закрита в стіні, коли вона знаходиться в рядах під час будівництва будинку.

Система Schip-Groove у профільованій деревини дає додаткову стабільність різання вдома, а також через щільність рельєфу, не проходить повітря на вулиці, що робить будинок дуже теплим.

Найпоширеніші типи профарних секцій: 95×145 мм, 145×145 мм, 145×195 мм та 190×195 мм.

Оскільки стіни будинку з профільованого бару є гладкими, вони не повинні бути додатково підданими стічними вод або шліфування. Вони самі красиві з натуральним деревом. Їм достатньо, щоб покрити просочення для деревини для біологічного захисту. Просочення трапляється з деяким тіні, що ви можете дати стіни, якщо ця домашня команда побажає.

Вологість такого типу деревини, як завжди, відрізняється, і будинок також будується під усадкою, тому будує будинок з природної вологості, є вигідним.

п’ять.Профільований камерний батончик

Профільоване камерна сушка RAM має ті ж форми та поперечний переріз, як природна вологість, але його вологість становить 12-20%, за даними ГОСТ.

Це найдорожчий вид на бар серед решти всього. Оскільки він не тільки піддається додатковій обробці для одержання канавок і шипів, для гладкості стін, але також висушують у спеціальній термокамері, витримує там при певній температурі протягом декількох тижнів.

Будинок з сухого профільного дерева може бути побудований негайно під ключ, з остаточним закінченням.

Будинок журналу також призводить до 3-5% у перший рік будівництва, але досвідчені теслярі роблять технологічні компенсаційні прогалини над вікнами та дверей, так що існує певна відстань між деревиною та коробкою.

Очищення наповнена ізоляцією та закритою грошовою дошкою. Під час усадки відстань між бару та коробкою зникає, коронки, нарешті, сидять, не утворюючи розрив між рядами.

Оскільки профільована камерна сушильна бар є дорожче, ніж природний вологовий бар, то зимові будинки з бари найчастіше будуються з неї для постійного житла, що є терміном щонайменше 150 мм.

Таким чином, будівництво будинку сухого бару дорожче, ніж від інших видів деревини, тому лише ті, у кого достатньо коштів. У цьому випадку будівництво зможе врятувати мало.

6.З якого бару краще побудувати будинок: від звичайного або профільованого?

Компанія Chukhloma Manor будує вдома та з звичайної деревини, а з профільованого деревини, а під усадкою, і під ключ.

Ми цінуємо наших клієнтів, будуємо з ними з перспективою майбутнього. Колишні клієнти додають до нас далі: для обробки вдома, для будівництва нового об’єкта (пансіонату, ванни, альтанки та т.D.). Тому ми намагаємося не вдарити обличчя, щоб зберегти співпрацю у майбутньому, щоб підтвердити нашу хорошу репутацію, щоб інші люди за порадою старих клієнтів звертаються до нас.

Ми обговорюємо варіанти будівництва з нашими розробниками, з обмеженим бюджетом ми вибираємо оптимальний варіант здійснення об’єкта.

Те, що ми радимо, коли нас закликаємо, з якого бар краще побудувати будинок: від звичайного або профільованого? Відповідь: якщо ресурси обмежені, а дерев’яний будинок дійсно хоче побудувати, а потім найбільш підходящий варіант будівництва з природного вологість під час усадки.

READ  Що відкинути клейовий момент з пластику

По-перше, сирий бар дешевший, а по-друге, будівництво будинку під усадкою дозволяє значно економити гроші. Врешті-решт, будівництво під усадкою відбувається по стадіях: спочатку коробка розрізу під дахом, отвори в стінах для майбутніх вікон та дверей, зрізані так, щоб журнал вентилятор. Будинок півроку дає усадку, за цей час ви можете поступово, не поспішаючи, купувати решту фінішних матеріалів.

Максимальна знижена конструкція може бути простим терміном з поперечним перерізом до 150 мм.

І навіть це не межа, т.до. Наші фахівці можуть розглянути більше варіантів оптимізації будівництва, наприклад, щось, щоб змінити макет, зніміть надлишкову стінку, змінювати розмір, висоту та т.D. У компанії Chukhlome Manor, індивідуальний підхід до кожного клієнта, в кінці будівництва, іноді стає родичами.

Якщо ви задумали серйозну конструкцію, суцільний будинок та засоби дозволяють побудувати будинок з профільованого бару іноді камерної сушіння, якщо клієнт хоче швидко, іноді природна вологість, під усадкою.

Наша компанія використовує досвідчені дороги з багатовіковими традиціями дерев’яної архітектури. Бригади складаються з представників столярних династій, які від покоління до покоління займаються дерев’яною архітектурою, тому вони володіють усіма секретами майстерності. Тому наші теслячі не люблять метушливість і поспішають під час будівництва, т.до. У традиціях російських теслярів побудувати надійно і ретельно, т.Е. Для всіх правил.

У традиціях дерев’яної архітектури необхідно побудувати дерев’яний будинок, який перший під час усадки, і після відокремлення його під ключ. Таким чином, були побудовані в Росії. Такі дерев’яні будівлі, побудовані протягом останніх століть, все ще стоять як приклад, щоб наслідувати сучасні теслячі та зразка якості дерев’яного будинку.

Одним з зразків дерев’яних поворотів у лісовому підсумку Костроматичного регіону, який побудований предками сучасних чукломець. Цей терме – цікава історія. Це показник якості для сучасних будівельників. Зрештою, він стояв з 19-го століття, переживши всіх катаклідів ХХ століття, а після відновлення в 21 столітті, і тепер радує своєю красою і стильним.

Тому наші теслярі, точно знаючи всі секрети дерев’яної архітектури, рекомендують своїм клієнтам будувати будинки відповідно до них, щоб отримати якісний будинок, щоб служити не служити одним поколінням хостів.

Отже, побудуйте свій будинок з хаором Чухломе, якщо ви хочете, щоб дерев’яний будинок протягом століть!

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Звичайна деревина має квадрат або прямокутну (залежно від розділу) форми на шматочці. Матеріал піддається мінімальній обробці фабрики, її зовнішній вигляд не настільки презентабельний, як профільований ліс. Тому будівлі обрізаної деревини вимагають додаткового зовнішнього та внутрішнього оформлення.

Профільований бар є більш технологічним і більш привабливим з естетичної точки зору. Його гладкі поверхні уважно виглядають, ліс має спеціальну систему кріплення, яка дозволяє вам зібрати його як конструктор. Ви можете залишити стіни на вулиці та в приміщенні без зовнішньої обробки, насолоджуйтеся природною текстурою дерева та застосовувати різні дизайнерські рішення.

Таємна популярність

Багато відмовляються вибирати профільовану деревину. Просто оперативна пам’ять, на їхню думку, завдяки низькій вартості самого матеріалу, широкомасштабних та малих виробничих періодів. З іншого боку, варто розуміти, що через відсутність належного сушіння, дерево звільнить, відповідно, сама структура може деформувати. Але якщо ви плануєте побудувати нежитловий об’єкт або побутові будівлі, для цього підходить звичайна нетрубна деревина.

Як виробляти більш функціональний і міцний клеєний бар

Матеріал з’явився в результаті пошуку методів, які допоможуть усунути недоліки, властиві масовому дереві. Це ретельно обробляється, попередньо висушують і склеєні, зокрема, ламелі, виготовлені з вибраних хвойних порід.

Садовий будинок будує будинки з клеєного бару, який виготовляється одним з кращих вітчизняних заводів “Art Holz”. Ці будівельні матеріали відповідають всім вимогам стандарту, оскільки виробничі кроки суворо контролюються, а надійний, екологічно чистий клей використовується для запасного ламелу.

З звичайної деревини, профільований продукт характеризується більш складною геометрією профілю. Якщо проста деревина є квадратним або прямокутником у секції, профільований має однакові канавки та хребти, які забезпечують кращу док-станцію та збільшують загальну достовірність дизайну.

READ  Як мити білий лінолеум з жовтих

Зауважте, що профільований бар є екологічно чистим і має всі стандартні плюси деревини: естетику, низька теплопровідність, надійність та довговічність.

Хвилину, так що щодо відмінностей?

Через більш щільну та надійну коригування профільованих барів один до одного, споживання теплоізоляційного матеріалу зменшується. У деяких випадках ви не можете використовувати інтернет-печаткою взагалі. У той же час індикатор теплоізоляції вище, ніж у конвенцій, заснованих на звичайній деревині.

Що ліс для дому: профільований або звичайний

З’єднання бруску типу GROOVE-гребінця забезпечує не тільки надійне з’єднання, але також виключає очищення, що підвищує енергоефективність будинків та ванн.

Одна з найбільш серйозних проблем з натуральних деревних конструкцій. Однак, будь-який бар у принципі має менш кращі показники, ніж колоди, а профільований бар все ще трохи менше, ніж простий.

Через те ж щільне придатність матеріалу, будинок або ванна з профільованого бара не потребують жодного або в інтер’єрі (що не заважає вам робити, якщо ви хочете). Причиною є відсутність тріщин і проміжків між лісоматеріалами.

Будинки з профільованого матеріалу менш чутливі до негативного впливу вологи завдяки найкращому захисту інтерв’ю. Крім того, загальна достовірність дизайну з профільованого дерева вище. Обидва першого, так і другого сприяють тривалому експлуатації тупиків у порівнянні з будинками з простих деревин.

Тут все складніше. Вартість прямого профільованого дерева вище, ніж ціна простого (у деяких випадках це може бути в 3 рази вище, хоча більш загальний коефіцієнт становить 1,5). Але, завдяки технологічному профілю, будівництво будівельних робіт значно спрощена та прискорена, що призводить до спільної економіки на будівництво.

В результаті, якщо ви розглядаєте низьку потребу в обробці та довше життя, остаточна вартість будинку з профільованого бара може бути рівною, і навіть меншою вартістю будинку з звичайної деревини.

Зауважте, що ціна деревини дуже залежить від якості сушіння. Наприклад, терміни природного вологи буде в 2 рази дешевше, ніж сухий бар.

Висновок: якщо ви готові до помітного збільшення витрат на етапі придбання матеріалів, то профільований переважно.

Що краще профільоване дерево або звичайне

Бажання розробників будує дерев’яний заміський будинок, пояснюється багатьма об’єктивними чинниками, але основною причиною – будівництво забезпечує комфортне проживання та екологічно чистий. З розвитком технологій для виробництва деревини, попит збільшив попит на профільований, так і з звичайної деревини.

Нижче ми спробуємо порівняти основні характеристики матеріалів, висвітлюючи свої основні переваги та недоліки, з результатом того, що ви зрозумієте, що кращий профільований бар або звичайне.

Клеєний, профільований або звичайний бар: що краще?

Ліс був і залишається найпопулярнішим матеріалом для будівництва та обробки приміщень. Це безперечний класичний, протестований століттями. Прогрес не стоїть ще, і сьогодні ми маємо не тільки звичайну деревину в оригінальній формі, а й багато модифікацій цього матеріалу. Не так давно, для будівництва, що використовується виключно журналом, і зараз бар широко поширений, і він представлений на ринку в декількох варіантах: звичайний бар, профільований бар і клеєний бар. Яка різниця між цими матеріалами, і краще вибрати побудувати будинок або ванну?

Що краще – профільована деревина або звичайна?

Бажання розробників будувати дерев’яний заміський будинок обумовлений рядом об’єктивних факторів, але найбільш основною причиною є така будівля, є екологічно чистим і забезпечує комфортне житло. З розвитком технології виробництва деревини як будівельних матеріалів для будівництва таких будинків, попит збільшився як на звичайному, так і на профільованій деревині. У цій статті ми постараємося порівняти основні характеристики цих матеріалів, виділити їх переваги та недоліки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS