Бетон

Що краще, ніж скринінг або пісок для бетону

Відкриття невелика Франція, отримана на останньому етапі просівання щебеню. Після подрібнення, отримана маса послідовно проходить через сито різних величин, що розділяє подрібнений камінь різної фракції, що відповідає нормативним вимогам ГОСТ.

Залишок, який пройшов через сито і не задовольняє розміру розміру для найкращого подрібненого каменю. Він має помітні переваги порівняно з піском:

 • Однорідна композиція без включень глини або органічних речовин;
 • Висока міцність, стійкість до низьких температур, безпека;
 • Використання відходів подрібненого дрейфу дозволяє вам робити без піску у виробництві спеціальних конкретних сортів;
 • Виробництво бетону з скринінгом замість руйнів робить кінцевий продукт дешевшим без зниження операційних якостей;
 • Матеріал може бути використаний не тільки в бетоні, але й незалежним розчаруванням.

Що вибрати пісок, гравій та щедрий камінь під час будівництва фундаменту

Кількість випуску та якості бетону

Як виховання, відходи, отримані у виробництві комерційного граніту, та продуктів утилізації будівельних матеріалів бетону та цегляної крихти. Розмір дискретної фракції коливається від 1 до 10 мм, для використання у вигляді наповнювача для бетону доцільно використовувати планування з розміром частинок 1,5 4,0 мм.

Джерлінг з будівельних відходів є менш довговічним, тому рекомендується застосовувати предмети з менш суворими вимогами до надійності та довговічності при ремонті доріг, озеленення територій, будівництво комунальних будівель та споруд.

Як наповнювач обмінника, він рідко використовується в чистому вигляді, частіше, щоб зберегти його, вони замінюються деякою частиною піску або фракційного щеблювання, переважно не більше 1 частини загальної частки матеріалів у суміші. Наприклад, пропорційний масовий склад цементу, щебену та піску (C: SH: N) для приготування бетону M150 становить 1: 4.6: 3.6 При використанні цементного бренду M400 та 1: 6.6: 4.5 при використанні цементу M500.

З частковою заміною щебеню та піском за допомогою скринінгу, частка C: SH: P: o буде 1: 3.6: 2.6: 2 та 1: 5.6: 3.5: 2, відповідно. Приготований бетон на силові характеристики відповідатимуть марку M150, він може бути використаний для пристрою стяжок, доріжок, сайтів, фундаментів невидимих ​​одноповерхових будівель.

При розливу бетону, скринінг може бути повністю заміщений іншими типами великого та тонкого наповнювача, у тому числі для піщаного подушного пристрою. Для бетону від приладів та цементних пропорцій компонентів C: близько 1: 8. Для забезпечення необхідної міцності та жорсткості, необхідна установка бронеккарка з металевої сітки.

Переваги та недоліки порівняно з піском

Відкриття має ряд переваг у порівнянні з піском. Ці особливості роблять це відмінним вибором як наповнювач для приготування бетонної маси:

 • Відкриття. це побічний продукт виробництва щебеню або демонтажу старих бетонних конструкцій. Це робить його набагато дешевим матеріалом у порівнянні з піском. Використання більш дешевого наповнювача дозволяє зменшити вартість кожного кубічного метра розчину, що дає значну економію вартості з великомасштабною роботою.
 • Відкриття є міцним, добре заповнює всі порожнечі в опалубці, майже не боячись температурних крапель. Він позитивно впливає на довговічність бетону моноліту і збільшує життя готового продукту.
 • У відокремленні немає глини або органічних домішок. Частинки пилу залежать від сорту, але, як правило, також нижче, ніж у піску. Крім того, відплив легше промити від пилу.

Вартість підрозділу має великий вплив перевезення. Залежно від відстані від кар’єри до будівельного майданчика, а також вдумливість рішень у сфері логістики, вартість навіть високоякісних сортів цього наповнювача може бути дуже низькою.

READ  Що додати до бетону для гідроізоляції

У той же час, при дистримуванні деяких порід (наприклад, граніт, діабаз і т.D.) Є ряд особливостей. Перш за все, граніт, залежно від депозиту, може мати достатньо помітних фонових радіоактивності. Так що матеріал відповідає вимогам безпеки і був придатний для використання в житлі, індикатор його радіоактивності не повинна перевищувати значення 370 до н.е. / кг.

Друга особливість. відмінності в гідрофільмах, пов’язаних з кислотною порід. Отже, скелі з кислотним середовищем (наприклад, гранітом) добре насичені водою та дають бетонну масу густою однорідною структурою. У породах з лужною реакцією середовища (вапняк, діабати) спостерігається гідрофобний ефект. Тому пластифікатори доведеться додати до бетонного розчинника.

Обсяги компонентів

Якість, властивості міцності кінцевого продукту залежать від правильного співвідношення додаткових інгредієнтів. Щоб точно визначити необхідну кількість бетонних дискретних, випливає з загальноприйнятої пропорції, щоб забрати одну частину піщаного агрегату та щебену, замінити їх двома частинами наповнювача наповнювача.

Підібрати форму неупередженої крихти для розчину, ви повинні з’ясувати оцінку ступеня навантаження на майбутню структуру або дорожні покриття. Як згадувалося вище, суміш, заснована на гранітній крихті, більш вигідна порівняно з піщаною сумішшю з щебенем. Варто звернути увагу на показники температури під час роботи конкретної структури або підлоги.

Якщо планується заповнити територію поблизу приватного будинку, тут ви повинні застосувати армуючу сітку, яка виливається з бетонним розчином товщиною не більше 7 см. Для виготовлення подібної суміші, за умови використання гранітної крихти, спостерігається така пропорція:

В результаті буде випущена суміш з міцністю M150. Зауважте, що до того, як на сайті заповнення слід покласти на нього, який можна виготовити з гранітного відступу, добре потопаючи його до заповнення. Висота такої подушки повинна бути не менше 5 см.

краще, скринінг, пісок, бетон

Відомо, що ніяких будівельних рішень не варто без цементу, від якості та бренду, з якої залежить експлуатаційні характеристики конкретного композиту. Чим вище маркування використаної сировини, тим краще бетон має здатність до адгезії з різними поверхнями.

Що стосується часу зберігання цементу, неможливо тримати його довгий час, оскільки він втрачає свої властивості з часом. Через місяць сила матеріалу зменшується на 10%. Ви можете з’ясувати свою придатність, їхавши долоню і злегка стиснута в руці. Якщо цемент розмикається, це означає, що він ще не втратив якості, рішення з такого зв’язуючого вийде добре.

Нагадаємо, що рівень композитної сили залежить від позначки цементу. M400 або марки M500 використовуються для закладання фундаменту, оскільки мабуть велике навантаження з бетонних або цегельних стін майбутньої будівлі. Цементна марка впливає на його вартість. Найдорожчим буде з найвищим маркуванням та кращими операційними якостями.

Важливим моментом є якість, кількість води підумовується. Вам потрібно так багато додати, щоб отримати масу посередництва. Якщо ви переходите до рідини, структура композиту буде змінюватися, що пізніше може призвести до великої усадки структури, а отже, до розтріскування стін. Що стосується якості, це не технічна, але питна вода для високоміцного бетону композиту.

Вид породи

Краще віддавати перевагу матеріалу, що стосуються магматичного рок (граніту, базальту), що характеризується хорошою силою. Під час його шліфування буде сформовано маленький пил, і тому такий скринінг відрізняється більшою чистотою та якістю, буде майже невеликі частинки. Він також характеризує силу, вони можуть бути частково замінені подрібненим каменем.

краще, скринінг, пісок, бетон

Залежно від того, як кислива порода, скринінг розрізняє різну гідрофільність. Граніт, тому що він має високу кислотність, вода краще всмоктується. Це забезпечує міцність структури бетонних виробів. Вид лужної вологи відштовхуються, тому вони поєднуються з пластифікаторами.

READ  Скільки пісок і щебену в кубі бетону

Фракція

Продаж у двох фракціях. 0-5 і 0-10. Для приготування бетонної суміші йти обидва. Але якщо необхідно вирівнювати поверхню, рекомендований скринінг 0-5. З частковою заміною фракції 0-10 щебеню, вона ідеально заповнена вільними просторами, і створюється надійна рамка.

Сила

Використання високої брендової породи для каркасування забезпечує надійний бетон. Високі міцні матеріали не дають так багато пилу при шліфуванні.

Композиція зерна

Бетон буде високою якістю, якщо скринінг містить переважно фрагменти значення 1,5-4 мм. Це найкращий варіант для бетону. Пил і глина повинні бути менше 3-10%. В іншому випадку, щоб зробити рішення, буде потрібно багато води, зчеплення буде гірше, а продукт буде крихким.

Клас

Клас, перш за все, впливає на чистоту, глини частинок пилу. Є 2 клас від краплі. Для конкретних оптимальних. розділів класу. Його якість повинна бути підтверджена відповідними сертифікатами. Частинки пилу та глини в ньому не повинні бути більше 3%.

Використання 2-го класу (пил і глина. до 10%), під час виконання приватних будівельних робіт.

Радіоактивність

Облік радіоактивності необхідна при визначенні безпеки відпливу. Для будівництва в житлових районах цей показник не повинен перевищувати 370 до н.е. / кг.

Пісок або скраб

Варто звернути увагу на показники температури під час роботи конкретної структури або підлоги. Якщо планується заповнити територію поблизу приватного будинку, тут ви повинні застосувати армуючу сітку, яка виливається з бетонним розчином товщиною не більше 7 см.

Для виготовлення подібної суміші, за умови використання гранітної крихти, спостерігається така пропорція:.

В результаті, суміш буде випущена з силою М Зауважте, що до заповнення сайту слід. які можуть бути зроблені з гранітного краплі, ретельно потопаючи його до заповнення. Висота такої подушки повинна бути не менше 5 см.

Переваги відступу

Скринінг недоступний у кожному регіоні, тому найчастіше використовується пісок річки / кар’єра або змішаний склад наповнювача.

Будівельники віддають перевагу шліфуванню, через його особливості, що забезпечують кращу зчеплення з цементом:

 • обличчя зерна;
 • неоднорідна структура з частинками різних розмірів;
 • Здатність найменших частинок зв’язуватися з цементом у нерозчинні конгломерати;
 • більша оптимальна вага для важкого бетону;
 • здатність зменшувати кількість цементу з метою збереження.

Суміш, заснована на від’їзді, простіше в замішанні та укладання, захоплення швидше, а бетон більш міцний і дешевше. На користь піску, вони кажуть такі якості, як найкраща пластичність та однорідність бетону.

Параметри вибору варіантів

Остаточний результат бетонування залежить від якості цього матеріалу. За допомогою закупівельних показників слід звернути увагу на свої характеристики:

 • Матеріал виготовлення. Граніт і базальт вважаються найбільш якісним. Коли вони роздавлюють форму мінімум пилу. Добре поглинають воду, не потрібні пластифікатори. Також застосовується мармур, габбро, вапняк, діабати.
 • Розмір фракції. Великий придатний для здійснення основних робіт, малий для вирівнювання поверхонь.
 • Сила визначається типом матеріалу.
 • Відсутність частинок пилу та глиняних домішок.
 • Низький рівень радіоактивності, важливий для безпеки людей, які будуть жити в будівлі під будівництво.

Якість дисципліну відображається у класі. Матеріал першого класу повинен мати сертифікат і рекомендується використовувати в монолітовому конструкції. Вибух другого класу другого класу з високим вмістом пилу та глинистих включень може бути використаний для незначної роботи та приватного будівництва.

Використання відпливу повинно бути доречним і відповідати майбутнім навантаженням. Нижній і дорогий вигляд на основі граніту використовуються для фундаментів та дорожнього будівництва. Для садових доріжок і парканів Колони ви можете взяти вапняк. Перед початком роботи рекомендується зробити суд.

Цей параметр впливає на силу цементу, і важливо розглянути з будь-яким застосуванням цього будівельного матеріалу.

У будівництві кварцовий пісок користується попитом у роботі з різними композиціями. зокрема, він використовується для усунення ділянок, підготовки розчинів та бетону.

READ  Диск по бетону какой лучше

Доломіти, туфлі та травертин, оболонка та різні вапняки використовуються для виробництва. мармуровані, Нумліт і Мсанкова, крейда (білий вапняк).

Він виробляється з осадової породи, і він подрібнюється до необхідної фракції на механічних дробарках, а до того, як проходить етап хімічної обробки.

Перш ніж купувати, потрібно вивчити всі параметри або отримати компетентну консультацію. тоді вибір буде оптимальним за якістю та ціною.

Який кращий пісок для замішування бетону

Пісок для бетону схожий на природний і штучний. У будівництві використовуються обидва типи. Пісок, разом з гранітом щебенем, виконує роль певної рами. Завдяки цим компонентам ви навіть можете розподілити внутрішню напругу. Ви можете бути впевненими у міцності та довговічності конкретної структури.

Є кілька основних критеріїв для боротьби з якістю піску. Походження піску визначає основні характеристики та подальший склад бетону.

Чи можна конкретний?

 • Морський пісок. За вартістю морського піску впливає додаткове прибирання з грамів черепашок та дрібних частинок річкового піску, виробництво річкового піску також досить складно. Вона отримує з дна річки за допомогою екскаваторів та земельних пристроїв. Після висихання отримують зерна однорідного кольору. Річка, як морські піски, використовують для бетону з підвищеною вологістю. Цей вид піску підвищує рівень міцності та захищає бетон від відмінностей температури Найпопулярніший матеріал для будівництва. І все тому, що це найкраще рішення для ціни / якості. Для будівництва приватних будинків підходить тільки злий (очищений) кар’єрний пісок. Він видобуто за допомогою гідромеханічного апарату. Це дозволяє максимально збільшити сторонні домішки.

Який пісок краще для бетону негайно важко. Крім того, необхідно враховувати наступні характеристики сипучого матеріалу:

Фактори, що визначають вибір сировини для виготовлення бетону

Практика показує, що суміші, засновані на дефектах, змішуються і складається легше, ніж піщана. Якість бетону, отримана таким чином, буде вищим, і якщо ви виберете гранітний скринінг. то сила буде на висоті. Але також існують мінуси. схопити такі суміші, занадто швидше. у випадку використання змішувача, це може стати проблемою.

Якщо пластичність бетону відтворюється велика роль, то краще вибрати пісок. Варто також згадати, що на скринінгу, особливо при використанні великих фракцій. поява нерівностей і малих порожнин.

Якщо для вас важливий фінансовий аспект, то ви повинні знати, що пісок буде коштувати вам більше, ніж скринінг (як це вторинна сировина, отримана внаслідок виробництва щебеню). Отже, остаточна вартість бетону буде нижчою.

Подивіться, як ми виробляємо і корабель на нашій кар’єрі:

Відкриття для бетону: «плюси» додатків

Є компромісні варіанти. ви можете застилати розчин і з піском, а також з скринінгом одночасно, спостерігаючи за пропорцією (наприклад, 1 частину цементу, і 2 частини піску та падіння). При використанні в суміші обох інгредієнтів, не рекомендується заповнити фундамент з сумішами, в якому частини відкиду більше, ніж пісок. Заміна щебеню на скринінгу або гравію також дозволяється (наприклад, взяти 3 частини масштабного щебеню та 2 шт. 0-10 мм. Коли конкретна сила не має вирішальне значення, ви можете повністю замінити дроблений камінь на скринінг або пісок.

Увага: перед прямим застосуванням ми рекомендуємо зробити кілька пробних відходів конкретного рішення, щоб зрозуміти, як співвідношення пропорцій буде придатним для ваших потреб.

Бетон від краплі


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS