Статті

Що краще, ніж мінімата або екструдована піна полістиролу

Порівняння характеристик

При порівнянні, який нагрівач краще, піна або мінеральна вата, розглянемо кілька основних технічних та експлуатаційних характеристик:

 • Екологічна чистота;
 • теплопровідність;
 • термін експлуатації;
 • легкість установки;
 • стійкість до біологічних ефектів;
 • ціна;
 • щільність ізоляції;
 • поглинання води;
 • сила;
 • пожежна безпека;
 • Звукові властивості ізоляції.

Що таке екологічно чистий

При нормальних умовах експлуатації, обидва ізоляція абсолютно нешкідлива для здоров’я людини. Але з збільшенням температури, і тим більше, коли піддається відкритим полум’ям, піна може стати небезпечною.

При плавленні полістирол починається активне виділення токсичних і отруйних газів. І тому в більшості європейських країн використовується використання ППС для ізоляції, забороняється законом. Хоча в нашій країні використовується скрізь.

Що краще зберігає тепло

Обидва ізоляції мають відмінну теплоізоляційні характеристики. Але якщо порівнювати коефіцієнти теплопровідності, то ви можете точно сказати, що піна полістиролу є більш ефективною ізоляцією.

Що дешевше

Що буде тривати довше

Розглядаючи технічні характеристики, вже було сказано, що термін служби PPS-тарілок становить 25, а шерсть базальту має 50 років. Ось явний лідер – це вовна. Однак при виборі ізоляції застосований спосіб обробки слід враховувати. Отже, фасад, оштукатурено “вологий” шлях, буде служити не більше 25 років. Тому використання дорогих міцної вовни просто втрачає сенс.

Легше ізолювати

Технологія монтажу обох ізоляції ідентична. Ізоляція спочатку впала на клею, а потім додатково закріплені з пластиковими цвяхами типу “гриб”.

Що таке менш привабливе для шкідників

І полістирол і мінват не впливають на форму та гриб. Але гризуни дуже охоче судують на отвори в піні, що значно поступається в цьому питанні до базальтових волокон.

Інші критерії

При виборі нагрівача рекомендується звернути увагу на такі порівняльні якості, як:

 • Поліфома набагато простіше, ніж мінеральна вата;
 • Полістиретирен поглинає вологу менше і не втрачає властивостей під час змочування;
 • Базальтові килимки мають більшу міцність згинання, що дозволяє зробити ізоляцію поверхні складною конфігурацією;
 • Плівкові графіки значно нижчі, ніж його конкурент;
 • Полістирол практично не має паропроникності.

Мінеральна вата або піна

Сучасний ремонт більше не виконується без часткової або капітальної ізоляції. Ринок був поповнений новими видами досить практичної та високоякісної ізоляції. Маса сортів дозволяє їм застосовувати їх у всіх сферах будівництва. Чи стіни, покрівельні, підлоги або розділ. Той же виробник розробляє кілька типів ізоляції однієї композиції, щоб задовольнити потреби сучасного будівництва.

Теплоізоляційні матеріали дозволяють довгий час для підтримки тепла в приміщенні. Вони допоможуть вам заощадити гроші, що йдуть на витрати на енергію. Сучасне виробництво дозволило дати ізоляцію ряд позитивних якостей:

У цій статті ми спробуємо розглянути переваги та недоліки такої ізоляції як мінеральної вати та піни (пінополістирол).

Багато чого може пояснити склад і спосіб виготовлення цих матеріалів. Пінополістирольна піна, як правило, називається піною (рис.один). Розглянемо, що це таке, як і де він застосовується?

Пінопласт – це теплоізоляційний матеріал, отриманий шляхом нагрівання та теплового споживання гранул полістиролу, а також їх формування (рис.2). У процесі виробництва це дається певна щільність піни PWSP. PSBS-25 піна та PSBS-35 піни. Далі він розрізає на пластинах різних товщин, часто використовують товщину 20, 30, 50 і 100 мм. У кожному випадку фахівець визначає щільність і товщину пінополістирольних пластин для певного об’єкта. Кожна гранула містить повітряні бульбашки, ізольовані один від одного, це дає їй вологість та протидушні властивості. Але основною позитивною якістю полістиролу є його вага. Цей матеріал становить 98%, що складається з повітря. Перш за все, це сприятливо на теплових властивостях ізоляції, тим менша його теплопровідність, тим менше втрати тепла.

READ  Як замінити картридж у змішувач для душу

Структура пінополістиролу (піна)

Полістирольна піна або мінеральна вата: Порівняння матеріалів

Найбільш поширеною ізоляцією є піна (пенополістирол) та мінеральна вата. Вони ідеально підходять для приватних будинків, що працюють як щорічно, так і в тепльованому часі, для лоджою або балконів, гаражів, інших будівель. Перехід до будь-якого будівельного магазину, щоб вибрати недорогий надійний матеріал, покупець у більшості випадків вибере мінеральну вату або піну. Але яка ізоляція краще? Однозначна відповідь на питання не існує.

Ват і полістирол (ще одне з назв екструдованої піни) схожі на два критерії – коефіцієнт теплопровідності (дорівнює 0, 03-0.05), а також приблизно однакові витрати. Це обмежується їхніми відносинами. Зробити правильний вибір між мінеральною ватою та піною полістиролу, потрібно знати інші характеристики матеріалів, а також спосіб виготовлення ізоляції.

Що краще, ніж minvata або піна. Відмінності та найкращі програми

Розробники часто сперечаються про те, як ізолювати стіни, що краще, ніж мінівата, або піна? Здається, хтось, що EPPS (екструдований пінополістирол) буде найкращим варіантом для теплоізоляції вдома, немає. В принципі, коефіцієнти теплопровідності в кожній з цих теплових ізоляторів мають дуже близьке значення. Але решта їхніх параметрів занадто різні, тому ми будемо мати справу з усім у порядку.

Характеристика мінеральної вати для ізоляції

Цей матеріал отримують в результаті обробки габбро-базальтових порід.

В результаті утворюється пластина, що складається з множини тонких волокон.

Які, як відомо, знаходяться в різних напрямках і залежать від мети цього типу ізоляції.

А саме, для даху, стін, фасаду, для підлог і саун використовуйте різні види кам’яної вовни.

Через багатошарову структуру базальтова плита забезпечує не тільки відмінну ізоляцію, але й гідну поглинання шуму.

Але найголовніше, це, на відміну від розширеного полістиролу, не горить і не підтримує горіння.

Ось чому в останні роки вона активно використовується в висотному конструкції.

Крім того, рекомендується використовувати в житлових приміщеннях, тому що він проходить повітря.

З іншого боку, вам потрібно пам’ятати низький вологостійкість мінваті.

Коли це стиль, необхідно утворити не тільки гідроізоляцію, але і паровий бар’єрний шар.

Але, крім того, при механічних впливах мінеральна вата подрібнюється (крім твердої ізоляції) і може бути порушена.

Крім того, необхідно працювати з нею в рукавичках, захисних окулярах та респіраторі, тому що воно висвітлює каустичну крихту.

Яка ізоляція краще? Тест Мінвату, полістирол та НПЕ ТЕПОПОП

Що краще, ніж мінімата або екструдована піна полістиролу

 • Каталог Itemів
 • ACHSIY
 • (066) 578-12-22
 • (067) 578-12-22
 • (063) 578-12-22
 • (098) 578-12-22
 • Від. Київ, вул. Yamca, 72
 • Склад. Київ, вул. Волінськ, 40

Що краще: мінеральна вата, пінополістирол (PPS) або екструдований пенополістирол (EPPS)?

Суперечки все ще продовжують, що все ще краще використовувати як ізоляцію: хв. Бавовна, піна з полістиролу (PPS) або, новий матеріал. Екструдована пінополістирольна піна? Однозначна відповідь важко, тому що ці матеріали мають різні фізичні властивості, і є лише один загальний. Ці матеріали термічно ізольовані та мають майже таку ж коефіцієнт теплопровідності. Отже, все в порядку.

Що ці матеріали відрізняються один від одного? один. Проникність Parp. У полістиролу PPS. 0,03, екструдований розширений полістирол EPPS. 0,013, хв. вата. 0,3. З цього випливає, що мін. Wata 10 або 20 разів краще пропускає водні пари, ніж піна полістиролу. У той же час, коли ці теплоізолятори працюють у системі ізоляції, то загальна паропроникність пари обмежується шаром матеріалу, що має найменшу паропроникність пари. І при порівнянні паропроникності ізоляції вона не є суттєвою, але відрізняється. Застосування хв. Wats у повністю полімерних системах дуже ризиковані, оскільки полімерні основи та оздоблювальні шари мають незначну паропроникність пари, а у випадках великої вологості, вологи накопичується в шарі мінеральної ваї та призводить до полюсу системи. Навіть з невеликою вологістю мінеральної вовни, його теплоізоляційні властивості значно зменшуються. Отже, це не відбудеться, ви повинні зробити хороший пар’єр пари з дому з збільшенням пари до вулиці. Пінополістирольна піна в цьому випадку – це парова мембрана і практично не пропускає вологість, яка може проходити через основний оздоблювальний шар зсередини кімнати та втрати ізоляції. У цьому випадку вологість у ній не накопичується, але через розгубленість, щоб бути викладеним до вулиці. 2. Розпилювати. У цьому, безумовно, мінеральна вата виграє. Полістирол піна є легкозаймистою речовиною, розплавляється і підтримує незалежну горіння, а базальтові шахти. Вата. Повністю негорючливий матеріал, а деякі його види витримують температуру до 1000 градусів. Цельс. Відеокартон: Порівняння теплоізоляційних матеріалів Пожежна домагання PPS та хв. вата. Тестування, відео на YouTube. 3. Ціна. Залежно від щільності та виробника хв. Піна ват і полістиролу, приблизно, в одній ціновій категорії, EPP є трохи дорожче. 4. Зручність при установці. PPS та екструдовані PPS більш еластичні та стійкі до механічних ефектів матеріалів, тому їх зручні для різання, подрібнення, але це важко доказати без клею або монтажу піни, щоб не було ніякого з’єднання (холодний міст). Хв. Шерсть тільки в килимах може бути еластичним і підтримувати механічну стійкість в рамках стійок і на фасадах, але при стикування листів між собою майже не має переходу. Тепер існує EPP з z groove (крок з боків аркушів), щоб усунути холодні мости. п’ять. Екструдована пінополістирольна піна. Екструдована піна полістиролу на тлі пінополістиролу пінопласту (піну) і хв. Шерсть дуже відрізняється за своїми властивостями та ексклюзивними варіантами використання. Цей матеріал має рівномірну клітинну структуру. Він використовується в пристрої теплоізоляції стін у землі, фундаментах, підлогах, а також під час будівництва доріг та всіх сортів інженерних споруд, що знаходять використання як окремих конструкцій, так і промислових. Матеріал має унікальні технічні характеристики, оскільки вона характеризується найнижчим показниками теплопровідності серед аналогічних продуктів. Це хімічно стійки, дуже міцні, водонепроникні, стійкі до появи форми та грибків і є більш екологічним матеріалом у порівнянні з іншою ізоляцією. Його основне застосування, в якому немає рівних. Це – це ізоляція фундаментів та всіх видів інженерних структур з прямим контактом екструдованого пінополістиролу з грунтом протягом багатьох десятиліть, не погіршуючи свої споживчі властивості. 6. Теплопровідність. Це питання є найцікавішим, з урахуванням того, що виробники хв. Vats та піни дають майже однакові дані теплопровідності. Використовуючи ці два матеріали в системах ізоляції, ми зробили висновок, що піна – це найкращий ізоляційний матеріал, ніж хв. Вата. Єдиний хв. Ватт, який показує ту ж теплопровідність з піною. Отже, це бавовняні породи в дуже високих пластинах щільності. І вовна, яка поставляється в основному стані, і після розпакування відновлює свою структуру камбалу, недостатньо ефективної ізоляції. І тому. PPS і хв. Wat, здається, має один загальний: вони містять незалежні повітряні обсяги в їх структурі, які не дають теплого повітря на одній стороні ізоляції, змішування з холодним повітрям, з іншого боку. І в нашому випадку вони не дають охолонути або нагрівати приміщення. І з цим будь-яким, навіть найдешевшим, PPP справляється краще, оскільки він має повністю закриту структуру. На відміну від хв. Вата, яка не має замкнутої структури для всієї його товщини. І це призводить до конвекції (повітряний рух). Перенесення тепла в ізоляції самого від його теплого боку до холоду, відповідно до законів фізики, що призводить до більш швидкого отримання об’єкта. Недарма всі виробники холодильників та водонагрівачів використовуються як EPPS або PPS-ізоляція, а не хв. Watu. З спільним використанням цих двох матеріалів накладаються деякі обмеження на “торт” ізоляції: не рекомендується використовувати EPP в кадрі будинку, як остаточний шар з боку вулиці. Оскільки головне правило говорить: “Паррі Проникність матеріалів повинна збільшуватися з кімнати до вулиці”. Але з хорошим випуском з боку будинку, ви все ще можете використовувати PPP навіть для ізоляції фасаду кадру будинку. 7. Екологія. Деякі стверджують, що піна “ГАЗІТ” (відрізняє шкідливий газ) і руйнує після 10-15 років. Чи дійсно існує справді в цих твердженнях? Так, дійсно, коли піна була зроблена раніше у своєму виробництві, фреон був використаний, а сама піна складалася з стиролу. Згодом, перебуваючи в системі попередження “Газил”, яка не рекомендувала використовувати його в житлових приміщеннях. У зв’язку з введенням важких стандартів на екологічність, спочатку в Європі, а потім у Росії виробники відмовилися від фреону, а піна була набагато більш екологічною. Хоча зараз я не рекомендую використовувати його у великих кількостях всередині будинку без хорошої вентиляції та ізоляції. Зовні вдома. Будь ласка, у будь-яких кількостях. Що стосується руйнування піни або EPPS. Ця помилка дуже поширена. До 10-15 років це означає, що піна полістиролу починає втрачати основні споживчі властивості, якщо воно не захищено від різних впливів, таких як сонце (ультрафіолетове), вода та вітер. У системах ізоляції полістирол піно, як правило, захищається від змочування та впливу атмосфери декоративним шаром, а надмірна вологість з передачею вологи походить від ізоляції. В даний час існують об’єкти у світі, які тривалий час працюють. Наприклад, ваш старий холодильник “бабуся”. У ньому піна за 20-30 років залишалася такою ж, як у виробництві. Або, наприклад, вдома в Німеччині протягом 35 років, а також промислові холодильники в Росії з часів СРСР, тобто більш ніж 30 років.

READ  Гіпсова плитка під цеглу на що клеїти

Проникність Parp

Parry проникність відносяться до здатності матеріалу пропустити або затримувати пари. Величина, позначена як мг/(аварія) називається співвідношенням паперового ставки.

Давайте подивимося на таблицю, що відображає показники для наших предметів.

Матеріал Парпост, мг/(MCPA)
Пінопласт 0,05
ЕПП (Екструдована піна полістиролу) 0.013
Мінеральна вата 0,3 – 0,54 (залежно від типу вовни)

Полістирольна піна або мінеральна вата, яка краще говорити? Видно, що найбільш дихаюче матеріал є мінеральною ватою. Це пов’язано з його щільністю та відстані між волокнами.

Якщо вологість перемішують у матеріалі, т.Е. Це не буде “дихати”, це призведе до появи цвілі, грибку та зменшення терміну служби.

Поліфомат є матеріалом, отриманим шляхом нагрівання та утворення гранул з полістиролу. На етапі виробництва матеріал отримує певну щільність 15/20/25/35.

Готовий матеріал вирізаний у вигляді пластин товщиною 20, 30, 50 і 100 мм. Кожна гранула пінопласту містить ізольовані один від одного. Повітряні мікробуклети. За рахунок структури, при якому стінове повітря не має здатності рухатися, піна і набути пар- та вологостійких властивостей.

Мінеральна вата волокнистий матеріал на синтетичному зв’язуванні, який створюється з мінералів, пов’язаних з базальтовою групою. Отримано в процесі високотемпературного розплаву шлаків з додаванням до базальтових порід. Щоб дати готовий продукт, необхідна форма підлягає прасуванню.

Стійкість до втрати тепла

Через те, що піна 98% складається з повітря, що має найвищі теплоізоляційні параметри якомога більше. Нижча його теплопровідність, тим менша втрата. Мінеральна вата, структура якої не має клітин, хвалиться так не може.

Хоча виробники вказують на те ж коефіцієнт теплопровідності обох типів матеріалу, але практика показує, що при ізоляції піноутворювача полістиролу. Шерсть часом швидше виробляє тепле повітря. Пристойна конкуренція піни на теплопровідності може бути лише penglex.

READ  Как сделать ножки для ванны

Здатність пропустити

Поліфома славиться збільшенням дифузної стабільності. Коефіцієнт його паропроникності залишає 0,03 мг/(MCPA). Проникаючи з парних пар не накопичується всередині матеріалу, але він виходить через суглоби між листами і нерівномірність ізоляції.

Мінеральна вата має більш ніж 10 разів. Це вказує на те, що здатність пропустити вологість з мінеральної вовни вище.

Але слід мати на увазі, що з надмірною насиченою вологи, мінеральна вата частково втрачає теплоізоляційні властивості. При створенні багатошарового ізоляційного торта, піна краще розташована з боку внутрішніх стін. Таке рішення збільшить проникність пари до внутрішньої частини стін до зовнішнього.

Матеріали вогнестійкі

Танення мінеральної температури плавлення порядку 800 градусів. З цієї причини він не підтримує горіння. Деякі види вовни можуть навіть протистояти t = 1000c.

Поліфома має здатність до шахрайства, але вона відрізняє отруйні речовини в повітря. У момент прямого контакту з вогнем, він починає розтопити. І як тільки полум’я зникає матеріал зникає. Бажаний ефект досягається завдяки тому, що антипірени додаються до піни у виробничому процесі, основною метою якої перешкоджає підтримці горіння.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS