Стіні

Що краще малювати стіни або шпалери

Чому вам потрібні шпалери для фарбування, якщо ви можете просто малювати стіни?

Пофарбовані стіни довго виграли весь світ. Шпалери в квітці рідко зустрічаються в Європі, в Азії та в Америці тільки стильні пофарбовані стіни. Як не дивно, найбільш сипуча та вінільна країна є Росія та деякі країни СНД. Але в нашій країні мода для пофарбованих стін і шпалер набирає обертів. І це не випадково. Зрештою, пофарбовані стіни не тільки модні, стильні та красиві, але й дуже практичні і зручні для роботи! Зрештою, можна скоротити та оновлювати такі стіни за 5 хвилин, і ви можете лише змінити вінілові шпалери лише для використання грандіозного дорогого ремонту, взявши купу нервів, грошей та дорогоцінного часу. Тому більшість росіян доводиться жити протягом багатьох років, оточені шпалери вінілу Алапія з моди, з солдатами шва та мовчазними плямами навколо електричних вимикачів.

У тому, що пофарбовані стіни неймовірно популярні у всьому світі, ви можете переконатися, що розлив декількох провідних глянцевих дизайнерських журналів. Вони майже неможливо зустріти інтер’єрів з вініловими шпалерами. Це шкідливий і потенційно небезпечний архаїзм полівінілхлориду (ПВХ), який також надходить у минуле, звільняючи дорогу до екологічно чистої фарби, малювання роликів та шпалер під фарбуванням, серед яких найбільш екологічно чистий, міцний та міцний матеріал скловолокна шпалери або скло.

Проникливий читач, після прочитання перших абзаців цієї статті, негайно запитає: чому вам потрібні шпалери для фарбування, якщо ви можете просто малювати стіни? Не хоп. Питання цілком доцільно, тому що мало хто знає про це, хоча важливість та необхідність шпалер до переоцінки важко. Давайте спробуємо з’ясувати, чому вам потрібні шпалери для фарбування, якщо ви можете просто малювати стіни. Виявляється, скляні стіни можуть запропонувати принаймні 5 переваг над просто пофарбованими стінами!

Підготовка поверхні

Почнемо з того, що для подальшого забарвлення, стін та стелі вам не потрібно просто вирівняти, а виводити в дзеркало, як кажуть досвід. Іншими словами, після звичайного закупорювання, стіна повинна бути покрита обробкою, і це дуже ретельно розділити його і очистити, щоб створити ідеально гладку поверхню. Якщо на поверхні буде невеликі недоліки, вони будуть видно після фарбування, буквально, як на долоні. Якщо, для внутрішніх прикрас, використовуйте скляні вікна Wellton або Oscar, то така ретельна обробка не потрібна. Досить звичайне вирівнювання і плювання великих нерівностей (більше 1 мм) і тріщини. Невеликі недоліки поверхні ідеально замасковані текстурованими полотнами окулярів.

Висновок: використання окулярів дозволяє заощаджувати час і гроші на ідеальному фінішному лайнові та поверхневому вирівнюванню.

Важливо також, щоб штукатурка і плюна, пофарбована фарба, може раптово тріснути через усадку будівлі та деформацію його конструкцій. Позбутися від таких тріщин досить складно: потрібно зберегти поверхню і фарбу. І це головний біль, тимчасові та фінансові збитки. Скляні вікна Wellton і Oscar є неймовірно міцним оздоблювальним матеріалом, який витримує навантаження на розрив до 3 тонн на квадратний метр полотна! Якщо ви покараєте такі міцні та екологічні скляні роботи, то можна забути появу ниток-подібних тріщин на стінах та стелях.

Висновок: GymEloboes надійно посилюють поверхню та допомагають зберегти ідеальний вигляд стін протягом тривалого часу. Якщо ви просто малюєте стіни, то ніхто не застрахований від появи ниткоподібних тріщин.

Говорячи про силу склянки Wellton та Oscar, необхідно сказати, що завдяки цій якості скляні вікна є справжнім антивандальним оздоблювальним матеріалом, щоб пошкодити, що при нормальних умовах експлуатації практично неможливо. Хоча звичайна штукатурка досить легко пошкоджена і подряпана. Особливо, якщо в будинку є домашні тварини, що може зіпсувати всю роботу на стінах живопису. Виявляється, скляні стіни необхідні для захисту пофарбованих стін з зовнішніх впливів: від кігтів кішок і собак, від грайливих дітей, з спини стільців, велосипедів, санях, дитячих колясок та інших домашніх орендарів та предметів для дому.

Висновок: Пофарбовані настінні фарби можна легко пошкодити. Вони не захищені, крім постійних фарб. Так, і звичайний вініл і флізелін шпалери для живопису теж не зможуть протистояти зовнішньому впливу і легко боляче. Gymelomaic – справжній антивандальний матеріал, пошкодження, який у звичайних умовах життя практично неможливий.

Ми зробимо невеликий ліричний відступ і намагаємося запам’ятати галузь оптики з шкільних курсів фізики. Кут осені дорівнює кутку відбиття і подібних речей. Це пов’язано з тим, що гладка пофарбована поверхня дуже точно передає заломлення та відбиття світлових променів, всі недоліки у фарбуванні чітко видно на такій поверхні: курей, сліди з ролика або щітки, більш недавні розділи фарби та т.Р. Пояснює це досить просто. Пучок світла, який впав на проблему, не розкидану і пряму падає в наші очі. Картина виявляється ясною і зрозумілою. Як приховати ці неминучі задачі моментів у фарбуванні? Дуже просто! Цвісти текстуровані скляні бум Wellton або Оскар. Wellton і Oscar окуляри мають виражену текстуру, що складається з крихітних пагорбів і ям. Пошук на таких hilmiks і штовхає пучок світла дуже сильно розщеплюється, і лише невелика частина світлового променя відбивається від проблемної області до наших очей, відбивається від проблеми області. Тому навіть свіжі ділянки фарби стануть порядок менш помітного на скляних вікнах, а не на гладкій поверхні. Наука!

Висновок: На гладких, пофарбованих стінках, всі недоліки фарбування та повторного тонування чітко видно. Текстурована скляна майстерно приховує всі недоліки та часткові поверхні. Затягніть невеликий сюжет, скажемо, щоб приховати трохи сильного забруднення, ви не можете у плавних поверхнях. Доведеться перефарбувати всю стіну або стелю. На скляних вікнах ви також можете малювати будь-які ділянки довільних форм і розмірів, не боячись видимих ​​плям.

READ  Стены под мрамор своими руками

Ну, нарешті, важливий естетичний момент. Недарма людство придумало величезну кількість декоративних штукатурків та ще більшою кількістю інструментів для їх застосування. Даючи стіну текстури одного з найчастіше, але важко реалізувати бажання людей, які прагнуть створити затишний, красивий та стильний інтер’єр. Зрештою, декоративні штукатурки не шукають, а майстри для якісного застосування такого декоративного матеріалу знаходять непросто. Зрештою, це майже художня творчість. І ось окуляри приходять до порятунку з готовими тканими текстурами! Майстер не потрібний: скляні кабіни можуть бути засуджені без труднощів. І кінцевий результат перевищить всі можливості декоративних штукатурків, оскільки в конструкторській колекції декору Wollon є не тільки текстури, що імітують найпопулярніші декоративні штукатурки (гранітні, дюни, медичні), а також реальні текстури та прикраси на всіх смаках і спосіб життя! Від стилізованих метеликів до королівських монограмах бароко!

Висновок: текстуровані скляні роботи дозволяють стіні спеціальну декоративну зовнішність, без використання дорогих штукатурків, що застосовуються до гладких стін.

Як ви бачите, ми не отримали один, але стільки ж п’ять відповідей на питання: чому вам потрібні шпалери для фарбування, якщо ви можете просто малювати стіни? І ці п’ять відповідей чітко демонструють, що якщо ви вирішите подати заявку на внутрішню оформлення вашої квартири або заміського будинку, не забувайте про склопластику Eco Wallpaper для малювання. Тільки вони допоможуть вам захистити стіни, заощаджувати час і гроші та створювати у вашому домашньому унікальному стилі, комфорту та комфорту.

Що таке практичніше?

Шпалери, які сьогодні виробляються, здатні служити довшим, ніж будь-які матеріали для фарб. Але якщо ви вирішите змінити зовнішній вигляд, використовуйте іншу концепцію, намалюйте стіни легше і простіше.

Комбінований варіант – шпалери для фарбування – дозволяє застосувати додаткове покриття до десяти разів, оскільки запевняють виробників. Проблема полягає лише в тому, що текстура зберігається не більше п’яти разів, а потім шар фарби стає повністю гладким.

Якщо все ще дуже важко зробити вирішальний вибір, подумайте про нанесення фарби в деяких номерах, а в інших – шпалери. Або намагатися розділити їх у висоту, забрати різні стіни головних приміщень. У новобудовах і де стіни часто стануть брудними, варто використовувати шпалери, а якщо в приміщенні дуже вологих, то більш доцільно використовувати фарбувальне покриття.

Забарвлення більш підходить для тих, хто любить часті зміни; Це єдиний варіант, який дозволяє прикрасити журнальну капусту. Теоретично, шпалери також можуть бути склеєні, але це обов’язково повинно підготувати опосередкований шар, який знищить декоративні переваги церкви.

Підготовка стін під шпалери

Існує стандартний варіант, який зустрічається найчастіше. Це вимагає демонтажу попередньої настінної кришки, застосовуючи один шар шпаклівки, щоб позбутися від тріщин, чіпсів та отворів у штукатурці. Після того, як треба передбачити поверхню.

З втіленням “нульового”, що передбачає голі бетонні стіни або поверхню з множиною дефектів та нерівностей, необхідно заповнити очищення стін з попереднього покриття, щоб нанести грунт до поверхні пару разів, потім просуватися і подальший прогрес.

З точки зору вартості, такі роботи практично не відрізняються від ціни підготовчої роботи до фарбування. Але необхідно пам’ятати, що приготування стін під фарбуванням простіше, ніж для подальшого струшування шпалер, оскільки фарба визначить всі недоліки засновника стін.

Шпалери або фарбування – критерії

Перш за все, єдиним правильним і універсальним рішенням просто не існує. Для того, щоб визначити та вибрати шпалери або фарбування для себе, вам потрібно відповісти на кілька запитань:

  • Який бюджет ви очікуєте?
  • Хто буде робити дизайн – ви або дизайнер?
  • Хто буде працювати – ви самі чи ви будете зв’язатися з професіоналами ремонту квартир?
  • Скільки слід «жити» результат? Живопис, папір та вінілові шпалери пропонують різний термін зберігання.
  • Які матеріали – це стіни і на них присутні декоративні елементи? Рахунок-фактура буде вигідним лише у кольорі, а опція “штукатурка, оточене шпалерами”, навряд чи буде вигідним.

Якщо ви вибираєте шпалери

Що варто приготувати, якщо ви обираєте шпалери для прикраси стін?

Будь-хто, хто має мінімальний досвід ремонту, знає, що це досить просто, щоб підготувати стіни для обробки. Легкий і процес приклеювання. Інше ділове видалення старих шпалер. Іноді це завдання займає кілька днів. Ви повинні розкинути шпалери.

Інша відсутність шпалер. Вони служать максимум 7 10 років. У той же час у матеріалі може містити речовини, шкідливі для людей. Найбільш екологічно чисті паперові шпалери. Але вони служать менше, ніж всі. Наступний момент легко піклуватися. Більшість виробників пропонують мийні шпалери. Але навіть іноді важко видалити плями. Тобто навіть естетика залишається під великим питанням. Особливо важко шпалери, якщо є кішки, собаки та маленькі діти. Всі вони часто залишають сліди на стінах. Видалити плями, подряпини та дитячі малюнки дуже складні.

Живописні стіни або фарбування шпалери

Початок роботи з ремонту кімнати, майже кожен задає питання квітучих шпалер на стінах, малювати стіни або використовувати шпалери для фарбування. Якщо з першим способом перетворення простору все більш або менш ясний, то фарбуючи стіну або застосовувати шпалери як досить складне питання. Давайте спробуємо з’ясувати чесноти та недоліки живописних стін і шпалер.

Живопис стін з сучасним ремонтом дуже широкий. І для цього є багато причин. Переваги цього методу включають: 1. Вибір відтінків фарби для стін необмежений. Різні ділянки кімнат можуть бути кольоровими в різних кольорах. Можна створювати цілі композиції з кольором і текстурою. 2. Пофарбовані стіни легко очистити, пил зібрати менше. Це абсолютно байдужі домашні тварини. 3. Пофарбовані стіни досить прості та дешеві “Оновити”. Переміщення впливає лише на закінчення роботи. 4. Покриття сприймається в цілому, т.до. Немає навіть натяків. У цьому випадку все залежить від якості підготовки поверхні.

READ  Як застосовувати рідкий шовк на стінах

Але в той же час картина стін не спустошно: 1. Картина вимагає дуже обережного тренування стіни. Якщо на стінах є навіть невеликі дефекти, вони не будуть згладити свою картина, і загострюється. Виняток – якщо декоративна гнучкова штукатурка застосовується перед фарбуванням. 2. Плями на фарбі слід очистити, коли вони свіжі і не багато поглинаються в структуру фарби. 3. Удари та тріщини можуть призвести до затримки шару фарби. І це може призвести до необхідності перефарбувати всю стіну. Особливо, якщо фарба становила кілька років і вдалося змінити початковий тон під впливом сонячного світла.

Шпалери для живопису в даний час виготовляються за такими типами:

Паперовий водовідштовхувальний композиція. Вони підходять для майже будь-яких поверхонь. З подальшою обробкою водяної китайської фарби. Вінілові шпалери. Мають верхню густу водонепроникну вінілову структуру. Основа може бути паперовою або флізейном. Слід пам’ятати, що вініл не всі фарби. Зазвичай для них використовуйте акрилову фарбу. І краще, якщо ви проводите випробування, десь у невеликому кутку. Флізеліновий, заснований на Fliesline (екструдовані волокна) з зовнішнім декоративним покриттям. Подальше лікування. Водяна емульсійна фарба. Скляне обладнання. Подальше покриття акрилової або латексної фарби. Використовується в основному для нежитлових номерів.

Ліквідація та маскування незначних дефектів стін. Тут слід уточнити: це є. незначні дефекти, що суперечать проблемі. Хороша підготовка стіни: шпаклівка, праймер все ще потрібний. В іншому випадку шпалери будуть поганими, і тримайте короткі. 2. Розширення фантастичного польоту у виборі текстур. На різних стінках текстура шпалер може бути різною. 3. Можлива тонування фарби для шпалер у різних кольорах. З часом можна перефарбувати (до 15 разів залежно від основи), а рятуючи текстуру шпалери.

Недоліки шпалер під картина належить.

Збільшення трудової інтенсивності та вартості роботи. Вам потрібно зробити шпалери, а потім малювати. 2. При фарбуванні та рефляторі повинні виконувати додаткову роботу з захисту від фарб до інших поверхонь. 3. Однакова текстура (шаблон шпалер), незалежно від кольорової фарби. Це трохи компенсується переглядом під іншим кольором.

Загалом, ясно зробити висновок про доцільність використання шпалер під фарбуванням або фарбуванням стін, ви можете порівняти всі фактори. І в той же час рекомендується розглянути наступне: у приміщеннях з високою вологістю краще використовувати живопис стін, т.до. Немає гарантії, що шпалери будуть добре проведені протягом усього терміну служби. Розповіді про екологічність певного вибору – часто неправильні. Т.до. Екологічна доброзичливість покриття з шпалерами залежить не тільки від них, але і від клею, що використовується фарбою, навіть від грунту та шпаклівки, які до цих пір доведеться використовувати. І найбільш екологічно чисті – паперові шпалери – найкоротший і “ніжний” у використанні. Fissure шпалери – висока ціна. Про ту ж картину і живопис. Є, наприклад, види фарб, які небажані застосовувати у дитячих кімнатах або спальнях. Зрештою, краса інтер’єру залежить не за методом її отримання, але на якість виконаної роботи. І тут потрібно поговорити про кваліфікацію працівника, який займається цим.

Картина стін або шпалер? Порівняння шляхів завершення

Початок роботи з прикрасою нового будинку або Початок капітального ремонту, майже всі думають: що краще засунути шпалери на стінах або фарбувати їх?

  • Живопис Стіни досить прості, і вибір відтінків є імпланіальним; фарба не збирає пил; Пофарбовані поверхні легко мити, крім того, поверхня обробляється таким способом перефарбувати в іншому кольорі.
  • Рулонні та рідкі шпалери, у свою чергу, вважаються екологічно чистим; Промисловість пропонує колосальну кількість малюнків та візерунків; Деякі типи шпалер є більш міцною фарбою; Вони краще приховують валі.

Таким чином, обидва пробудження, так і їх картина мають свої переваги та недоліки. Давайте спробуємо проаналізувати їх.

“Очистити” Готово: шпалери або фарбу?

«Що відрізняти стіни?”. Майже будівельний варіант класичного питання “Що робити?”. В Європі та Америці, це звичайне фарбування, в російських інтер’єрах шпалери – буквально скрізь. До питання: “Що краще: квітучі шпалери на стінах або фарбують їх?- – Немає певної відповіді. І злих з шпалерами, а живопис має свої переваги та недоліки. Перейдіть, перш за все, з завдання. У деяких ситуаціях краще мати фарбу на стіні, в інших – шпалери.

Якщо вибір фарби вимагає певної уяви, то знайдіть відповідні шпалери набагато простіше. Високоякісні шпалери з малюнком або орнаментом виглядають елегантними, шпалерами – головний елемент комфорту інтер’єру. Виробники пропонують колосальну кількість малюнків шпалер та візерунків, вони можуть бути виражені і не дуже. Деякі типи шпалер є більш міцною фарбою, вони краще приховують стіни дефектів. Більшість матеріалів, з яких виготовляються шпалери, – це шум та теплоізолятори, що важливо в наш час декількох будинків.

Нові технологічні інновації включають шпалери Velor. Вони виглядають приголомшливими. особливо з яскравим освітленням, що робить їх яскравішими. Теплова поверхня велюрових шпалер здатна поглинати звук і муфельну розмову.

Вінілові шпалери мають багато переваг: вони щільні, тверді, а не взагалі “примхливі”. Вони не жахливі (на відміну від інших, які горить), ні вологість (вони можуть “тягнути” будь-яким миючим засобом, крім хлору, що містить). Крім того, вінілові шпалери відмінні “обманщики”. Вони здатні імітувати різні матеріали: від шовку та шкіри до “венеціанської” штукатурки. За рахунок відмінно гладких країв розташування цих шпалер абсолютно не видно. Тому вони викликають ілюзію цілісності. Тим часом вінілові шпалери значно дешевше, ніж “венеціанський”.

Є шпалери та шпалери, які можуть створювати повну імітацію, наприклад, Windows з видом на море або напів-відкриті двері до балкону. Від звичайних фотобок, вони відрізняються від винятковості картини та надзвичайного “ефекту присутності”.

Вініл. Не найбільш незвичайний матеріал для виробництва шпалер. Металізовані шпалери виготовлені з фольги, яка не прикріплена до паперу, як і всі інші, а на базі лінійної лінії (Flizelin. нетканий пористий матеріал), що дозволяє більш міцно тримати такі шпалери на стіні. Незвичайний тип металевих шпалер вже давно вибирали власниками клубів та ресторанів, які бажають дати свої установи “Гаейтетечський” образ епохи постмодернізму. Однак у житлових інтер’єрах такі шпалери виглядають не менш цікавими. Їх металева сила дозволяє їм довгий час не втрачати блиск, не заповнюйте, а не. Металізовані шпалери не просто красиві та функціональні. Вони виконують захисну функцію від електромагнітних полів техногенного походження.

READ  Як закріпити паспор у бетонній стіні

З міфом про екологічну чистоту шпалер, ви повинні сказати до побачення. Ті їхні види, які вважаються “дихаючими та екологічно чистими”, дуже непрактичними: це або дорогі текстильні матеріали, або звичайне папір. Вони легко скидають, вони бояться вологи та нестабільного до стирання.

Фарба не збирає пил; Пофарбовані поверхні легко мити, крім того, поверхня, оброблена таким способом, легко перефарбувати в іншому кольорі.

Є багато варіантів, щоб забрати поверхню. Це матова або глянцева прикраса стіни, атласна або бархатна текстура.

Основна гідність живопису полягає в тому, що вибір кольору стін або замінити його на будь-якому етапі ремонтних робіт. Не сподобався один відтінок – перефарбований другим шаром.

Якщо вам потрібен спеціальний відтінок, ви можете вибрати готовий тон відповідно до каталогу або самостійно отримати бажаний відтінок: достатньо, щоб прийти до салону або виставки виробника фарб, привести зразок, а фахівці підбере колір.

Фарба дозволяє точно отримувати “у кольорі”, і це шанс намалювати стіну точно в тоні шафи. Або пофарбувати кухню та спальні до одного тону для стилістично поєднати інтер’єр.

Фарба дозволяє вигідно підкреслити текстуру стіни, у тому числі, якщо це дерево.

Нові колекції декоративних фарб для стін розбивають стереотипне ставлення до стін, як “спина”, проти якої основні ролі інтер’єру “виконують” об’єкти та речі. Таким чином, намальовані самими стінами, здатні носити внутрішній домінант. Можливості відтінки універсальними свинями дозволяють отримати багату колірну палітру.

Декоративні фарби наноситься з щіткою, роликом або шпателем, багатокольоровими. Sprinkler-Kraskopult. Перед фарбуванням поверхні потрібно ретельно готувати. Вирівнювальна шпаклівка повинна мати високу адгезію, а також зменшити споживання фарби, рекомендується застосувати колір грунтового покриття, т.Н. “Підкладка”.

Настінна живопис – рішення для любителів, щоб зробити перестановку, яка дозволяє швидко змінити колір стін, не ризикуючи виявити яскраве місце на місці кабінету та спалених шпалер навколо.

Карнизи та інші штукатурні елементи допустимі для фарбування в різних відтінках світлих кольорів. Те ж саме стосується популярного рішення для фарбування меблів на стіну стіни – забрати одноконтрольні шпалери бажаного кольору буде неможливим.

У будинку, де є тварини, місцеве відновлення пофарбованих стін легше (і дешевше), ніж заробітна плата.

Відносні недоліки фарби слід віднести до того, що навіть високоякісна фарба витирає та забруднюють під час фізичних ефектів, поглинає забруднення повітря та пожовтіння з часом. Ви можете мити не більше трьох разів – відновлення буде потрібно.

Варто розглянути, що шар фарби може зламати з часом (щоб це не сталося, воно посилюється скляним різдвом). Крім того, високоякісне вирівнювання стін під фарбування коштує більше, ніж подібні шпалери.

Особливо висока ймовірність отримати сітку тріщин на пофарбованій стіні в новому будинку, що піддаються усадці протягом деякого часу, так що стіни легше дотримуватися шпалери та зробити ремонт від живопису через 2-3 роки. Текстуровані шпалери приховують невеликі нерівності стін, і заощаджує при попередньому покритті поверхні, принаймні, до моменту вирішення наступних кроків – малювати (робити високоякісну підготовку) або клей (штукатурка).

Складність підготовки та роботи. Готуйте стіни під шпалери набагато простіше, ніж у фарбуванні. Після видалення старого покриття достатньо сплеск, штукатурка та пивоваріння. Невеликі недоліки не мають великого значення, а товсті шпалери можуть приховати та більш серйозні дефекти.

Підготовка поверхонь під фарбуванням набагато більш обережна. Тріщини, вм’ятини та виїмки закриті штукатуркою або акриловою шпаклівкою, щілини наповнені спеціальним рішенням. Фарба не приховує навіть невеликі нерівності або вм’ятини (2-3 шари не допоможуть). На грубому поверхневій фарби буде позначено нерівномірно, і з плином часу він почне тріснути і очищати. Тому під час обробки шліфування не допускаються найменші подряпини.

Практичність. Фарба брудна швидше, ніж шпалери, однак краще. Однак, якщо ви покласти пляму на розфарбовану стіну на рік після фарбування та спробувати очистити його, ви будете чекати неприємного сюрпризу. Чисте місце виділяється на загальному фоні і доведеться мити всю стіну. На шпалерах (особливо на текстурованому), невелика пляма не можна помітити взагалі.

Настінна прикраса: шпалери або фарба?/Всі плюси і мінуси через 6 хвилин

Таким чином, у нових будівлях і в приміщенні, де поверхні швидко брудні, краще використовувати мийні шпалери. Для приміщень з високою вологістю, фарба краще підходить. Якщо важко вирішити. клей або барвник. Виберіть текстуровані шпалери для фарбування (витримує п’ятиразове відтворення) або рідкі шпалери.

Крім того, ви можете розглянути комбінацію двох покриттів. Наприклад, на кухні є їдальня з шпалерами, а зона приготування їжі пофарбована, або – відокремити полотна згори, а дно, де поверхня найчастіше, фарба.

Що краще: клейові шпалери або фарбова стіни? Ми вибираємо оптимальний варіант

Вуличний ремонт, я хочу оновлений інтер’єр, щоб бути красивим і збереженим незмінним якомога довше. Тому важливо вибрати практичний, міцний дизайн, серед найпопулярніших варіантів обробки: шпалери або живопис стін, що краще – це зрозуміє сьогодні. А також скажіть мені, для яких номерів декор підходить, де краще не застосовувати.

Після читання? Перегляньте відео, в якому ми порівнюємо два типи обробки!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS