Статті

Що краще ламінат або лінолеум у квартирі

Table of Contents

Порівняйте параметри та вибирають висновки, які вибирають: ламінат або лінолеум

Щоб визначити, яке покриття краще, потрібно порівняти всі плюси та мінуси лінолеуму та ламінату. Вирішальне слово не буде у будь-яких витратах, але призначення приміщення, для якої вибирається матеріал, оскільки довговічність та якість використання залежать від правильного вибору.

Складність укладання

Для ламінату необхідно попередньо відмінно вирівняти основу, потім покласти спеціальний субстрат, і лише тоді лежать панелі наступним чином, залежно від типу замкової сполуки:

 • Клацніть – укладання панелей, вириваючи, легко виконати своїми руками;
 • Блокування – Така установка краще довіряти майстрам, підходять до панелей вимагає грудки з молотком.

Щоб покласти лінолеум, не потрібна допомога, до землі, спеціальні вимоги також не представлені, крім того, полотно допоможе приховувати дрібні дефекти поверхні.

Вологість

У цій категорії однозначний ліній – лінолеум. Це буде терпіти як часте, мокрий прибирання, так і сприяє сусідів, після чого потрібно лише висушити так, щоб грибок не утворюється.

Звукоізоляція

Лінолеум також може бути виділений тут. Його структура м’якше, це означає, що це буде більше погашення звуків. Саме з цієї причини вона вибирається для прокладання в офісах, щоб не відволікти працівників з роботи. Більш твердий ламінат, навпаки, буде звуком, щоб дати кожному кроці.

Поліпшити характеристики ламінату за допомогою субстрату

Що таке тепліше: лінолеум або ламінат

Якщо підкладка лінолеуму виготовляється з повсть, він відчуває тепліший ламінат, незважаючи на те, що його теплопровідність нижча. Однак, якщо теплоізоляція використовується як нижній шар, він не буде гіршим у сприйнятті, ніж лінолеум.

Чи можна використовувати в системі “теплий підлогу”

Укладання “теплого Павла” може бути виконана під обома покриттями. Але тут є “але”: панелі ламінату – це стиснута фанера, яка відрізняється від постійної зміни в режимі температур дуже швидко, з’явиться скрип, і геометрія буде порушена. Тому рекомендації експерта за цю характеристику – кращий лінолеум.

Ламінат може бути закладений на систему інфрачервоного “теплого сексу”

Екологія

Тут головну роль відіграє виробник. Неякісні матеріали, подані з Китаю, будуть випущені токсичні речовини. Якщо європейські стандарти якості були враховані під час виготовлення, то, безумовно, ламінат – абсолютно безпечне покриття.

Міцність

Життя ламінату вище, ніж у лінолеуму, це невеликі механічні та фізичні наслідки. Це особливо стосується висококласного покриття. Єдине, що ламінат не категорично відбудеться – вологість, тому, якщо є можливість повені, краще вибрати лінолеум. І якщо таких ризиків немає, – ламінат більш міцний, але для ванної, вам все ще потрібно підібрати інший матеріал.

Легко піклуватися

Ретельна діяльність для ламінату повинно бути набагато більш обережним, очищення повинно бути виконане добре натисканням тканиною, використовуючи ніжні миючі засоби або звичайну воду. Бруд може потрапити в розрив, тому вони вимагають більш обережної допомоги. Для лінолеуму таких обмежень немає. Єдине, що сліди з чорних підошви залишаються на ньому, щоб видалити, що набагато складніше.

Догляд за ламінатом труднощів не викликає

Що це виглядає: лінолеум або ламінат

Для зовнішніх якостей виберіть, що краще: лінолеум або ламінат на підлозі, досить складно, широкий спектр текстур, відтінків та візерунків є в обох матеріалах. Єдине, що ми можемо виділити ламінат, є цікавим текстурованим покриттям, виробники виробляють матові, глянсові та тисненням плит. Через цю панель ефект за однаковою вартістю з лінолеумом виглядає набагато дорожче, хоча ця думка можна назвати суб’єктивним. Ламінат може бути використаний для прикраси стін.

Лінолеум або ламінат: що в експлуатації дешевше

Лінолеум різного класу все ще дешевше, ніж ламінат з однаковими характеристиками, це пов’язано з його складом: екологічно чисті матеріали використовуються для виробництва панелей. Але для операції слід мати на увазі, що, з серйозним пошкодженням лінолеуму у видатному місці, вам доведеться замінити весь веб-сайт, а ламінат можна замінити деформовану секцію до подібного.

Що таке дорожче: лінолеум або ламінат

Лінолеум

Лінолеум належить до категорії покриттів з прокату з його характерною вологістю та вологістю. Матеріал повністю не боїться вологого очищення за допомогою миючих засобів або без. Завдяки строгій технології укладання, ламінат здатний затримувати невелику кількість рідини та витоку. При виборі того, що краще. Ламінат або лінолеум, думка експерта буде заснована на сукупних характеристиках продукції та особливостей кімнати.

Ця властивість не залежить від типу матеріалу. Якщо ви хочете, щоб підлоги, як можна довше, ви звертаєте увагу на наявність фільму, яка захищає підлогу з ультрафіолету. Цей параметр не завжди впливає на ціну, головне. Просто запитайте продавців.

Лінолеум, що він добре, дуже боїться каблуків і меблів. Звичайно, мова йде про лінолеум у квартирі, домашній клас.

Є також комерційні покриття, дуже щільні, для яких ви можете не тільки стрибати на п’яти, але й на підкови.

Але, на жаль, там не дуже різні кольори, а мало людей вибирають комерційний лінолеум для квартири. Тому ламінат у цьому плані все ще краще.

Лінолеум або ламінат: Що краще для кухні в будинку або квартирі

Збирається передати підлогу в квартирі, власники житла думають – і що, насправді, покриваючи підлогу. Звичайно, масивна дошка або природний паркет – це розкішний та презентаційний варіант, однак, не кожен має у своїй кишені для цієї пристойної суми.

Тому найчастіше люди вибирають більше бюджетних варіантів – ламінат або лінолеум. Є пристрої на користь ламінату, але також багато переваг. У статті розглянемо особливості кожного з цих матеріалів і з’ясувати – який з них краще підходить для квартири.

Плюси та мінуси ламінату та лінолеуму, і що вони відрізняються

При виборі покриття підлоги часто найбільш складна дилема стає: що краще – ламінат або лінолеум? Чому ці два покриття стали найпопулярнішими, зрозуміло, що вони мають доступну ціну, багатий набір кольорів, простий метод укладання. Але як, тим не менше, визначають, що більш підходить, то не розчарувати?

 • Ціна – це дешевше, тим краще для більшості людей, які визначили ремонт або будівництво.
 • Довговічність – наступного разу підлогу слід перекриватися якомога більше.
 • Презентаційний погляд – це було б добре для підлоги, щоб виглядати красиво і дорого не відрізняється від натурального дерева або каменю.
 • Екологія та безпека – для житлових приміщень, важлива відсутність запаху та шкідливого випаровування, а також пожежна безпека.
 • Простота експлуатації – Зрозуміло, що підлогу необхідно регулярно промити, але не всі обкладинки однаково витримують вологу.
 • Теплий – У нашому кліматі взимку важливо, щоб підлога, коли це можливо, тепло до дотику.
 • Звукоізоляція – я б не хотів, щоб сусіди знизу, щоб бити на кожному кроці.
READ  Кріплення для боксерської сумки на стелі

Що стосується одного з пунктів – екології та безпеки, ви повинні негайно сказати: обидва матеріали повинні мати необхідні докази та сертифікати. Перевірка їх, ви навіть не можете турбуватися про ці проблеми.

Решта елементів вимагають детального розгляду.

Щоб відповісти на це питання, ми проаналізуємо кожну з покриттів у складі, перевагах та недоліки, а також порівняти їх характеристики. Вирішальний фактор у відборі не повинен навіть бути ціною, але тип кімнати, для якого він необхідний або інший. Зрештою, саме з нього тривалість та якість роботи зовнішнього покриття.

Порівняння в складі

Допомога: Ламінат – це основа МДФ або ДСП, шар з просоченням з смоли, що покращує захисні властивості, шар декоративного паперу, що імітує тип деревини, а також ламінування полімерного покриття. Лінолеум, а саме, його синтетичний сорт, складається з шару скловолокна, просоченої ПВХ-пасти, грунтового шару, на якому наноситься малюнок, а захисний прозорий шар ПВХ.

Природний лінолеум складається з екологічно чистих матеріалів, має високу ціну та відмінну якість показників, тому ми порівнюємо ламінат та ПВХ лінолеум.

Як ламінат, що має розподіл за класами, залежно від зносостійкості, лінолеум також має свій випуск. Це трапляється з домогосподарств, комерційним та напівмолодним. Приналежність до цього або такої природи, як у ламінаті, залежить від товщини та щільності покриття.

Як ми бачимо, ламінат більш екологічно чистий з точки зору складу. Це підтверджується тим, що в процесі горіння ламінату є менш небезпечні токсичні речовини, ніж від спалювання лінолеуму.

За допомогою монтажної складності

Ламіноване покриття розміщується на ідеально гладкому підлозі до спеціального пластикового субстрату. Складність склеювання панелей залежить від типу блокування.

 • Клацніть підключення легко виконувати самостійно, знімаючи;
 • Заблоковане з’єднання передбачає турбуючі панелі з молотком, що краще довіряти професіоналам.

Укладання лінолеуму не представляють багато важко для будь-якої людини. Крім того, лінолеум візуально може приховати невеликі нерівності, а для його укладання не потрібна ніяка субстрат.

Для довговічності

Що краще лінолеум або ламінат для зносостійкої квартири?

 • По-перше, це залежить від класу покриття обраного вами.
 • По-друге, якщо порівняти ці два покриття для загальних параметрів, то лінолеум менш стійкий до механічних ефектів (легше залишити вм’якшення від каблуків або меблів, подряпин від тваринних кігтів).

Важливий! Крім того, життєвий термін служби лінолеуму менше, ніж ламінат. Для порівняння, лінолеум становить 10-15 років, ламінат може служити до 20 років, а більше – у випадках використання висококласного використання в житлових приміщеннях.

Довговічність покриття також залежить від стійкості до інших впливів. Отже, за допомогою вологостійкості лінолеум значно перемагає. Це абсолютно не боїться вологи, тоді як вода, що потрапляє в розрив ламінату, загрожує його деформації та набряку. У разі великої кількості води на кришці або затоплення лінолеум достатньо, щоб перевернути та висушити, але ламінат, швидше за все, буде замінено. Ось чому лінолеум краще підходить для кухні.

У теплопровідності

Ламінат холодніший. Лінолеум має низьку теплопровідність, вона зберігає тепло краще. Однак використання теплоізоляційного субстрату під ламінатом зробить це не гірше, ніж щільний лінолеум.

Звукова ізоляція

Ламінат – це тверде покриття, і це означає, що воно буде вільно гасити вихідні звуки з контакту з ним. Лінолеум – це більш м’який матеріал, він краще завдяки звучить. Ось чому це частіше використовується у великих офісах, тому що тиша в робочих приміщеннях сприяє більшій концентрації та виконання працівників.

Для зручності догляду

Незважаючи на те, що ламінат стійкий до спалювання на сонці, потрібна обережність. Протріть його добре натискається тканиною з “м’яким” миючим засобом або без них. Крім того, необхідно періодично очистити шви між панелями, оскільки бруд часто падає, а з цього ламінату оперативні характеристики можуть гірше. Лінолеум майже не затребуваний, він стійкий до більшості миючих засобів і є монолітно-покриттям без прощання.

За зовнішніми характеристиками

Якщо порівнювати ці два покриття на різноманітних кольорах, вибір однаково чудовий як у лінолеумі, так і ламінаті. Обидва ці покриття можуть імітувати як дерево, так і плитки. Кольорові розчини також можуть бути різноманітними – від світла до темного, з пастелу до насичених. Єдине, в якому ламінат може мати перевагу, тому це в різних текстурах (глянцевий, матовий, з рельєфом). Крім того, через текстуру, ламінат виглядає дорожче порівняно з лінолеумом. Хоча на цьому рахунку кожна людина.

За параметрами ціни

Різні класи лінолеуму ПВХ знаходяться в середньому дешевші, ніж відповідні класи ламінату на 1,5-2,5 рази. Це залежить від композиції покриття: оскільки ламінат використовує більш природні матеріали в ламінаті, і це вимагає відмінної екології, тому його ціна природною, буде вищою.

Порада експерта

Ламінат або лінолеум: Що краще? Експертна думка. Враховуючи всі плюси та мінуси зовнішніх покриттів, експерти рекомендують звернути увагу на тип приміщення, для якого вибирається покриття. Як нам вдалося з’ясувати, ламінат має свої переваги: ​​відносно екологічно чистий, має багатший зовнішній вигляд, стійкий до механічних впливів і має значне обслуговування з належним доглядом. Решта лінолеуму перевищує ламінат відповідно до характеристик, легше піклуватися і встановлювати, краще виступає проти вологість, має найкращі звукові та теплоізоляційні властивості.

Залежно від цих властивостей, експерти рекомендують використовувати лінолеум для офісів з високою прохідністю, для кухні, а також для лоджів та балконів. Тим не менш, якщо лінолеум низький, існує ризик того, що в сильних морозах він може зламати. Для спальні, вітальні та коридорів, бажано використовувати ламінат, оскільки він є більш природним і презентабельним за зовнішнім виглядом.

У коридорі або вхідній зоні, вона все ще краще використовувати лінолеум, якщо ви живете там, де відбувається сніжна зима. Це розумно з тієї причини, що ламінат реагує гірше, щоб зв’язатися з водою, а взимку, як ви знаєте, ми часто приносять сніг на взуття, яке в приміщеннях перетворюється на воду.

Що вибрати: ламінат або лінолеум? Порівняйте і малювати висновки

Хороший лінолеум і ламінат стенд майже однаковий, але тип ламінату більше схожий на більше, але його довговічність викликає сумніви. Що вибирати – ламінат або лінолеум? Важко дати об’єктивну відповідь на це питання, тому що багато залежить від смаків власників кімнати.

Деякі упередження відчувають, що оцінює таке зовнішнє покриття, як лінолеум. Багато людей вважають його залишком. Часто в інтернет-дискусіях знаходяться по відношенню до лінолеуму такого методу визначення, як “scoop”. Ну, яка об’єктивність може бути тут? Однак прийняття рішення, вам потрібно керуватися розумом, а не емоціями. Давайте зрозуміти, що краще – лінолеум або ламінат, порівнюючи ці два покриття підлоги.

READ  Як зробити ідеальне покриття гелю

Лінолеум. Переваги та недоліки лінолеуму

Те, що ми називаємо лінолеумом, насправді потрібно зателефонувати як “Покриття ПВХ”. Цей лінолеум – це зовнішнє покриття, виготовлене лише з натуральної сировини (лляне масло, деревна смола, деревна борошно, вапняковий порошок та тканина юту). Однак такий природний лінолеум дійсно дорогий і проданий далеко в кожному магазині будівельних матеріалів. Ця підлога, яку ми звикли бачити в будинках наших співвітчизників, а також у відділеннях, дитячих садках, школах та т.Р. – Це не що інше, як покриття ПВХ. Тобто штучний матеріал на основі пластику, який спочатку у людей, а потім офіційно отримав назву “лінолеум”, насправді не будучи.

Звичайно, нерозумно порівнювати природний лінолеум і ламінат. Повністю штучне зовнішнє покриття. Вони знаходяться в різних вагових категоріях. Як правило, якщо виникає проблема вибору між ламінатом та лінолеумом, то ми говоримо, звичайно, про синтетичний лінолеум, а не на природний.

Є три типи ПВХ лінолевсів: комерційна, напів-комерційна та домогосподарство. Комерційний лінолеум є найбільш щільним, придатним для використання в приміщеннях з великою прохідючою. Цей вид лінолеуму купується для покриття підлог у навчальних, медичних, комерційних, офісних та інших громадських приміщеннях. Як правило, комерційний лінолеум має таку додаткову нерухомість, як протисплавні, тому це не тільки найбільш стійкий, але і більш безпечний.

Побутовий лінолеум підходить тільки для житлових приміщень, оскільки це не так довговічна і надійна, як комерційна. Але побутовий лінолеум представлений найбільшим різноманіттям забарвлення: ви можете вибрати один вікно лінолеум або імітуючу дошку, паркет, кам’яну кладку, плитку, крихту тощо.

Величезний асортимент кольорів відрізняється, і напів-комерційний лінолеум. Це більш міцне, ніж домогосподарство, і тому його термін служби вищий. Напіввимірне лінолеум складається як у житлових приміщеннях, так і в суспільних приміщеннях. Однак для фабричних семінарів, складів і т.Р. Напів-комерційний лінолеум не дуже підходить – це краще для таких приміщень, щоб віддати перевагу комерційному покриттю ПВХ.

Широкий вибір кольорів, що дозволяє вибрати зовнішнє покриття для інтер’єру в будь-якому існуючому стилі;

Простота кладки підлоги в принципі, будь-яка особа, яка має достатньо сильних рук, зможе лежати лінолеум у кімнаті середнього розміру;

Лінолеум має низьку теплопровідність, тому підлоги з таким покриттям рідко холодні;

Лінолеум не гниє, тому що немає нічого гниття – зрештою, він виготовлений з синтетичних матеріалів;

Лінолеум може мати таку важливу додаткову нерухомість як протисплавні;

навіть не володіючи “антиспуськими” хорошим лінолесом не слизьким;

Термін зберігання лінолеуму – 30-50 років – це називається “ліжко і забув”; Правда, поява лінолеуму після навіть десяти років може залишити багато чого, щоб бути бажаним.

Лінолеум – це штучний матеріал, це значно поступається якістю, а також на екологію, а також на красу дерев’яної підлоги;

Лінолеум може бути використаний під тяжкістю меблів – якщо таблиця або диван буде доведеться переставити, на підлозі, швидше за все, вм’ятини залишаться;

недорогий лінолеум чутливий до дуже високих і дуже низьких температур – у першому випадку він може бути деформований, у другому – тріщині;

Лінолеум виглядає дешево (суб’єктивна думка, але багато спільних). Однак необхідно враховувати, що сучасні лінолеми провідних виробників підлоги можуть імітувати будь-який підлогу – дерево, плитку та т.Р. І імітація дуже висока якість і реалістична, тому тип лінолеуму не може відрізнятися від ламінату. Тому їхнє власне ставлення до цього матеріалу часто при оцінці появи лінолеуму.

Лінолеум: чи так дешево і непослідовно він виглядає як багато хто думає?

Ламінат. Переваги та недоліки ламінату

Це також називається ламінованим паркетом, але це принципово не так. Ламінат не має нічого спільного з паркетом, тому що паркет – це дерево, а ламінат – штучний багатошаровий оздоблювальний матеріал. що складається з субстрату, внутрішнього (основного) шару ДСП або МДФ, декоративний папір, що дає ламінат, і безпосередньо ламінат, тобто верхній полімерний шар, що захищає покриття з зовнішніх впливів. Ламінат, до речі, може включати кілька додаткових шарів, які підвищують якість підлоги.

Ламінат ділиться на кілька класів зносостійкості – залежно від класу, ламінат вибирається для одного чи іншого типу кімнати: житловий (21-23), громадськість (31-33). Зносний ламінат придбав для офісів, дитячих установ, спортзалів, кафе, магазинів і т.Р., а також для житлових приміщень з високою прохідністю (залами, коридорами, коридорами). Існує особливий вологостійкий ламінат. Він також називається “ламінат для кухні”. Краю (суглоби) цих ламінованих “небо” мають вологостійкі просочення.

Ламінат, як лінолеум, може імітувати різні матеріали – дерево різних порід, каменю, кераміки, металу, піску … Верхній шар ламінату може бути глянцевий, матовий або структурований (імітуючи структуру матеріалу або іншого матеріалу – для Приклад, дерево).

низька вартість у порівнянні з паркетом або плиткою;

Широкий вибір кольорів, здатність до дуже реально імітувати дерев’яну підлогу;

Легкий стиль, оскільки сучасний ламінат не потрібно клей – ламінат “Lock” ламінат встановлений.

Життя звичайного (не вологостійкого) ламінату у вологих приміщеннях (кухні, коридор) зазвичай не перевищує 5 років;

Ламінат – штучний матеріал, значно поступається натуральним підлогам;

Ламінат покриття (верхній шар) може бути пошкоджений, якщо гострий і/або сильний об’єкт потрапляє на підлогу;

Неправильний догляд за ламінату, і це занадто часто, його миття може негативно вплинути на його зовнішній вигляд, зокрема, імплантовані легкі плями можуть ловити на поверхню покриття;

Навіть з компетентним укладанням, повністю відповідними вимогами, шви не будуть запечатані, що означає, що волога, пісок може потрапляти в суглоби, пил. Вона поступово призводить до погіршення стану краю. Як результат – якість підлоги погіршиться, панелі стануть мобільними, покриття почнеться скрикувати;

Якщо ламінат покритий водою, він, швидше за все, буде змінений.

Отже, переваги та недоліки – лінолеум, а в ламінаті. Отже, який вид покриття підлоги є кращим? Порівнювати.

Ламінат або лінолеум: Що краще?

Однак існують відмінності, які можна побачити з таблиці:

Майно/Якість/ситуація Лінолеум Ламінат
Миття Ви можете мити з великою кількістю води Потрібно бути обережним під час миття
Термін служби Лінолеум термін служби принаймні вдвічі більше
Безумство, пожежна небезпека Однак, як горючих, однак, лінолеум вважається більш небезпечним вогнем
Хель опір, тварина кігті, меблі, шпильки Можуть бути вм’ятини Набагато більш стабільний
“Реакція” для затоплення квартири Живий Це ймовірність того, що ви повинні змінити покриття підлоги
Зручність транспортування та доставка до квартири Підніміть високий підлогу величезний рулон лінолеуму дуже важко Перевезення невеликих ящиків зазвичай не викликає труднощів
Кількість “хімії” у матеріалі, рівень алергії У лінолеуму більше “хімія” іноді може викликати алергію Ламінат рідше викликає алергію, вважається більш екологічним, ніж лінолеум
Звукоізоляція Рівень звукоізоляції набагато вище
Приємний “на дотик” Лінолеум у холодній кімнаті здасться теплішим У теплій кімнаті ламінат для багатьох є більш приємним; У холодній кімнаті він здасться холодніше
Кількість переваг і мінусів 5 5- 4 6-
READ  Как убрать силикон с поверхности

Отже, висновок показує себе – лінолеум має більш переваги та менш недоліки. Однак різниця у плюсі ​​та мінусах не настільки значна. Отже, питання вибору ламінату або лінолеуму, вам потрібно керуватися кімнатою для кімнати.

Вибір зовнішнього покриття залежно від типу кімнати

Для спальні, вітальні та домашнього коридору краще вибрати ламінат як більш модний, приємний до дотику, менш токсичний. Для кухні, він все ще краще лінолеум, але якщо ви готові змінити підлогу кожні 4-7 років, то зробити вибір залежно від особистих уподобань.

Для офісу з великим хрестом, також переважно лінолеум. Проблема навіть не в ремонті: ламіновані підлоги дуже скоро можуть втратити вигляд, почати скрипучий і т.D., Але це може негативно вплинути на імідж компанії. Крім того, ламінат більш шумно, і якщо у коридорах буде велика кількість людей, а навіть на п’ятах, він може відволікти співробітників та зменшити їх виконання. До речі, у коридорах американських офісів, килим часто лежить – м’який, зручний, тихий. Однак це майже нереально через рівень чистоти вулиць (тощо, відсутність чистоти як такого).

Лінолеум може бути успішно об’єднаний. і з килимом, а з ламінатом, а з лінолеумом іншого кольору

Якщо є вибір підлоги для лоджії/балкону. Потрібно попросити лінолеуму. Їли забуде закрити скління, ламінат цього не може бути перенесений, але не буде нічого лінолеуму. Так, і тепліше, здається, підлоги, прикрашені лінолеумом. Однак, слід мати на увазі, що на великому морозному лінолеумі можуть тріснути (від автора: у мене є лінолеум Таркет на холодній лоджії, вижив три зими з 45-градусним морозом – і нічого, виглядає як новий).

Краще лінолеум або ламінат ���� що вибрати? Порівняння 20 балів!

Ми бажаємо, щоб ви зробили правильний вибір, який вам не потрібно шкодувати. Я просто хочу рекомендувати не заощаджувати на покритті підлоги: іноді краще витратити більше, ніж очікувалося, але зробити дуже високоякісні підлоги, які будуть служити довгий час. Тим не менш, ніщо не вийшло краще, ніж кам’яна плитка для вологих кімнат та дошки (або паркет) для житлового будинку.

Переваги та недоліки лінолеуму

Лінолеум – це недорого, що є недорогим рулонним полімерним покриттям, який широко вимагає при кладці поверхів домогосподарств, громадських, промислових приміщень. Сучасний будівельний ринок представляє великий асортимент підлоги, з якого найпопулярніший лінолеум. Він поєднує в собі принцип “цінової якості” і пропонує великі перспективи для можливості застосування.

Лінолеум – це досить популярне покриття підлоги, яка має низьку вартість

Для правильного та вигідного придбання матеріалу варто знайомі з її поглядами, перевагами та недоліками.

Типи лінолеума

 • ПВХ лінолеум, виготовлений на хімічній основі, має найнижчу ціну, що робить його популярним та найпоширенішим матеріалом. Значною мірою поступається природному типу міцності та терміну служби.
 • Лінолеум природний. При виробництві різних смол, рослинних масел. Він має високу зносостійкість. Забарвлення більш насиченого.
 • Одношаровий колококсилін лінолеум в основному складається з переробленої целюлози, має підвищену вологість, дуже еластичний.
 • Лінолеум з алкідних смол має тканинний субстрат, що робить його більш міцним і збільшує теплоізоляційні властивості.
 • Двошаровий гумовий лінолеум, в якому верхня частина складається з кольорової гуми на синтетичній основі, а нижній – з гумової та гумової суміші.

Плюси і мінуси

Ці типи лінолеуму мають різні витрати, але залишаються популярними з більшості покупців, оскільки вони мають ряд цінних переваг.

 • Наявність за ціною великої кількості сімей з середнім.
 • Тривалий термін служби навіть у будинках з великою кількістю мешканців.
 • Легка зручна інсталяційна технологія, з якою будь-який споживач буде справлятися після ознайомлення з інструкціями виробника.
 • Простий, легкий догляд за умовою та чистотою підлоги. Достатньо, щоб мити таку підлогу з ганчіркою, змоченою у воді. Можна використовувати будь-які миючі засоби.
 • Укладання “теплого сексу”.

Під лінолеумом можна встановити “теплий підлогу”

Важливо сказати про переваги такого покриття.

 • Під впливом низьких температур, оперативні властивості погіршуються, а підлога, покрита лінолеумом, стає слизьким, з’являється хвилясті поверхні.
 • При дуже високих температурах – більше 40 градусів – хімічні речовини, включені до складу лінолеуму, починають випустити, виникає неприємний запах, який шкідливо для здоров’я.
 • У морозі в неочищених приміщеннях покриття набуває крихкості і може бути деформована під час експлуатації.
 • Виробляється в рулонах різної ширини, що робить його дуже важко транспортувати та доставку. Не робіть без вантажного транспорту, вам потрібно щонайменше двох людей, щоб нести на підлогу, тому що габаріти рулонів у ліфті зазвичай не входять.

Лінолеум не подобається дуже висока і низька температура

Важливий! Є “людський метод” руху меблів, в якому не залишається сліду. Під ногами меблів, підкладка шматочків суворих скінів і легко просуває його – без великих зусиль і слідів на підлозі.

 • З’єднання при підключенні двох шматків лінолеуму залишається помітним, важко замаскувати. З часом бруд накопичує в ньому, а підлога стає неччиною. З’єднання не злиття матеріалів не дає довгого ефекту.
 • Він має чутливість до хімічних розчинів, що містять кислоти.

Сліди з взуття та меблів з лінолеумом видалити непросто

Порада! Купити лінолеум для укладання коштує твердого шматка або отруєння деталей у тих місцях, де шов не буде видно.

Лінолеум має багато позитивних властивостей, але, як і всі матеріали, він не працює без слабких місць під час довгострокової експлуатації.

Правила вибору

При виборі лінолеуму дотримуються наступних правил.

  Гострий неприємний запах показує низьку якість лінолеуму, що дуже шкідливо для здоров’я. Синтетичний та природний матеріал не повинен пахнути, він не має підозрілого блиску.

Сильний неприємний запах говорить про низьку якість матеріалу

При покупці, обов’язково переконайтеся, що продукт, наявність необхідних сертифікатів

Обов’язково перевірте, чи немає нерівностей на матеріалі

Дотримання правил допоможе зробити хороше придбання та швидко та дешеве, щоб оснастити квартиру з надійним зовнішнім покриттям хорошої якості.

Що таке практичніше?

Однозначно відповісти на це питання досить складне. Ламінат більш стійкий до подряпин та механічних пошкоджень, а не лінолеуму. У той же час лінолеум не втратить своїх властивостей, ні оригінальний вигляд від падіння великої кількості води, який не можна сказати про підлогу ламінату. Це означає, що якщо кімната затоплена, то, швидше за все, покриття потрібно буде повністю замінити. Крім того, інший матеріал не стійкий до впливу вогню, але лінолеум вважається набагато більш палями. Однак слід зазначити, що з досить подібними операційними та зовнішніми характеристиками, покриття ПВХ буде коштувати вам набагато дешевше.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS