Статті

Що краще для полікарбонату Canopy або професійного паркету

Зручність Montaja

Монтаж обох матеріалів дуже простий, а спеціальні інструменти не потрібні. Важливо пам’ятати, як їх покласти. Професіонал укладається методом вуса та полікарбонату – онлайн за допомогою спеціального профілю. Крім того, для фіксації полікарбонату потрібні кріпильні елементи з термошабсами. Обидва матеріали можуть бути розрізані в шліфувальну машину.

Надзвичайно важливо перекривати краю полікарбонату, щоб вода та бруд проникають у клітини, які знищують матеріал. Краї професійного паркету повинні розглядатися спеціальним інструментом, щоб вони не були покриті іржами.

[Alert] Полікарбонат дуже простий – він може швидко дати форму арки або хвиль. Тому краще використовувати його, якщо потрібно дах. З професійної підлоги для побудови нестандартного канікулу не буде працювати. [/ alert]

Який вид полікарбонату найкраще використовується?

Виділити основні сорти полікарбонату:

Перша має клітинну структуру, легше, передана, має хорошу теплову та звукоізоляцію, а також високу силу. Але це не відповідає більш складним формам. Монолітний дорожчий, міцний і важкий. З нього ви можете створювати будь-які форми та види козирок та навісів, оскільки це сильніше, ніж стільниковий.

 • простий один;
 • напівфабрикати;
 • подвійні будинки;
 • різноманітність арочних;
 • Комплексні параметри дизайнерів.

Одномісні та напівзаверські дахи встановлюються у вигляді козирок над вхідними дверима, вікна кіосків для зовнішньої торгівлі та банкомату. Вони легко виконувати, довговічні та надійні, але захищають тільки від прямого дощу та снігу протягом короткого часу (зручно відкрити двері або магазин). Такі навіси, які не потребують спеціальних архітектурних спін, виготовляються з клітинного полікарбонату, оскільки це міцно, надійне і досить дешево.

Подвійні будинки та арочні навіси виготовляються з обох клітин, так і монолітних полікарбонатів. Найчастіше найчастіше на внутрішніх дворах приватних будинків, захищаючих автомобілів власників та гостей від поганої погоди, а також дозволяючи покриттю будівельних газонів та басейнів. Такі структури захищають від тривалого дощу, снігу та яскравого сонця. Комплексні споруди виготовляються з монолітного матеріалу, які можуть бути надані будь-якої форми, а також від нього, ви можете зробити складний дизайн під будь-яким дизайнерським рішенням.

Визначити термін служби та міцність матеріалу

Для порівняння того, що краще: полікарбонат або професійний лист для навісу, необхідно звернути увагу на силу та життя матеріалу.

У цьому питанні у пріоритетах, сталеві аркуші, через те, що вони можуть служити десятками років, не втрачаючи форми та кольору. Якщо професіоналіст має лише цинкове покриття, тривалість послуги може досягати до 30 років, а якщо є алюміній або полімер – 40 або більше років використання.

Стільниковий полікарбонат після 10-12 років роботи доведеться замінити новим матеріалом. Але якщо це не лякає, то, розглядаючи всі переваги полікарбонату, варто зробити вибір на його користь.

На силі, професійна підлога виграна, здатна протистояти механічному збитку. Полікарбонат також має хороші міцні характеристики внаслідок наявності жорсткості ребер, які забезпечують стійкість до потрясінь та впливу атмосферних опадів.

Полікарбонат або професійний лист для навісу, який краще?

Діапазон будівельних матеріалів настільки широкий, що він ставить людей перед важким вибором. Для навісів даху ви можете використовувати різні матеріали, наприклад, найпопулярніші сьогодні є професійними підлогами та полікарбонатом. Навіси з полікарбонату та професійного підлоги роблять для різних цілей, їх можна знайти не тільки в приватних домогосподарствах, а й на промислових підприємствах. Це було те, що ми вирішили присвятити цю статтю та порівняйте, який матеріал краще, ніж полікарбонат або професійна підлога.

Матеріал для конструкцій

Професійні підлоги та полікарбонат мають ряд загальних переваг, у тому числі:

 • довговічність операції;
 • Привабливий вигляд;
 • легка вага;
 • доступна вартість;
 • Легка установка, яка може бути виконана самостійно;
 • Екологічна чистота.

Техніка виготовлення навісів з цих матеріалів також має багато спільного: спочатку виконуйте кадр з металевого профілю, який потім фіксується захисні листи.

Однак існує низка суттєвих відмінностей, які пов’язані з особливостями виробництва професійних партій та полікарбонату.

Легкий трафік

Наявність постійного ультрафіолетового впливу не так добре в деяких випадках. Тому багато хто віддають перевагу професійному підлозі, полюбив його для прохолодної тіні в гарячі дні. Але якщо ви збираєтеся закрити доступ до світла, тобто, це має сенс звернути увагу на клітинний полікарбонат, з його хорошими характеристиками продуктивності. Він пропускає світло, фарбує його в певному тіні.

Високий світлофор (часто близько 86% прозорості, а навіть до 99%) демонструє клітинний полікарбонат, але насправді це залежить від конкретного типу матеріалу. Наприклад, бронза відрізняється темним відтінком, а товщиною 10 мм зможе пройти лише близько 35% світу, тобто дають невелику тінь. Тільки варто розглянути, що якщо ви берете синій або зелений колір, то людина, яка знаходиться під такою навісом, не буде дуже природною. Тому відтінки повинні бути обрані задумливо.

Сталеві професійні підлоги та полікарбонат. Що вибрати?

Встановіть паркан, навіс, дах, альтанку тощо., Але не знаєте, що вибрати – профільований сталь або полікарбонатний лист? Ми допоможемо вам.

Розглянемо полікарбонат MP-20 (Y) та професійні підлоги, вивчають свої особливості, переваги. Давайте проаналізуємо обсяг застосування обох матеріалів, так і спробувати з’ясувати, в яких випадках є оптимальним професіоналом, і в якому – полікарбонат.

READ  Стільниця для кухні з власними деревами

Полікарбонатний лист MP-20 (Y), представлений у каталозі металу, виробляє плабюкс – надійний вітчизняний виробник і постачальник полікарбонатних виробів.

Полікарбонатний лист MP-20 (Y) у формі ідентичний сталевий торговельний MP-20. Повна ширина листа – 1150 мм, корисна – 1100 мм. Ширина пишуть – 35 мм, підошви – 67,5 мм.

MP-20 (Y) виготовляється з моноліту (не стільниковий!) Полікарбонат товщиною 0,9 мм. Це прозорі гнучкі профільовані листи.

Розмір листів фіксується: ширина – 1,15 м, довжина – 3 м.

Теплиці також звичайно виготовляються з полікарбонату, а не зі скла – це більш тендіт, вимагає періодичної заміни. Також з полікарбонату збирати анти-повітряні ліхтарі (одиночні або стрічки) – прозорі вставки на дахах та фасадах.

Для повного облицювання фасадів житлових будинків, полікарбонат не використовується.

Ми дізналися основні характеристики полікарбонату, тепер давайте поговоримо про сталеві професійні підлоги.

Професійні підлоги є гофровані (гофровані) оцинковані сталеві листи. Вони можуть викликати полімерне покриття, з яким матеріал виглядає естетичним.

Декоративний шар також захищає сталь від іржі.

Висота профілю різних типів професійного листа відрізняється – “Металевий профіль” пропонує варіанти від 8 до 114 мм.

Також форму і розміри гофрування. Вони можуть бути у вигляді хвиль або трапецій, симетричних чи ні; їхні підошви та хребти мають різні ширини. Це впливає на експлуатаційні властивості та появу матеріалу.

Кожен з матеріалів добре по-своєму. Відповідь на питання “Що краще – полікарбонат або професійна сова?”Залежить від особливостей об’єкта установки.

Є варіанти, коли вибір є однозначним. Наприклад, ви не зможете готувати теплицю зі сталевого професійного листа, але замовити полікарбонат. Щоб завершити фасад будинку, ви виберете кольорову професійну підлогу, а не прозорий полікарбонатний лист.

Розглянемо більш складні варіанти, коли вибір матеріалу неоднозначний.

Обидва матеріали підходять для заповнення парканів. Вибір залежить від ваших уподобань. Якщо вам подобається “глухий” паркан, повністю ховаючи сюжет від чужих очей, ваш вибір є професійним підлогою. Той же матеріал є кращим, якщо це необхідно для того, щоб паркан визначений колір – наприклад, те ж саме, що і фасад.

Якщо ви віддаєте перевагу візуально легше, напівпрозорий паркан, вибрати полікарбонат. Це універсальна версія, вона буде задовольняти майже будь-який дизайн-проект. Не потрібно забрати колір даху або фасаду.

Що вибрати, якщо ви монтували навіс для машини – полікарбонат або професійна сова?

По-перше, розглянемо функції дизайну. Полікарбонат пластик, від нього ви можете встановити напівкруглі навіси. Від сталевого професійного листа для виробництва дугових структур складніше.

По-друге, перед тим, як охоплювати навіс з полікарбонатом або професійним підлогою, зверніть увагу на кліматичні особливості. Ви живете в сонячному регіоні? Ми рекомендуємо вибрати професійну підлогу. Сталевий професіонал створить тінь; Під навісом буде свіжий, автомобіль не буде розігріватися від сонця.

Прозорий полікарбонат пропускає світло; Під такою навісом можна жарко в сонячній погоді, т. до. Там не буде тінь. Автомобіль може перегрітися.

Розглянемо два з цих параметрів – і ви можете легко вирішити, що краще для навісу – полікарбонату або професійного підлоги.

До речі, що дешевше – Canopy з полікарбонату або від професіоналіста? Це також неоднозначне питання. Полікарбонат представлений у “металевому профілі” лише в одній формі, а професійний список – у 12 версіях, які суттєво відрізняються за ціною. Тому відповідь на питання “Що дешевше – полікарбонат або професійна підлога?”Залежить від типу професійного листа, покриттів і товщини сталі.

І що, якщо ви намагаєтеся поєднати ці матеріали? Наприклад, монтування даху від Proflist MP-20 та встановлення анти-повітряних вогнів від полікарбонату MP-20 на ньому (Y).

УВАГА: полікарбонат МП-20 (Y) може бути об’єднаний тільки з сталевим випрямленням MP-20.

Ліхтарі з полікарбонату з полікарбонату встановлюються на даху промислових, сільськогосподарських, промислових приміщень – де функціональність та практичність є важливою, а не естетикою (встановлення вартості вартості горища). Такі вогні дозволяють економити електрику та забезпечити необхідний рівень освітлення вдень. Якщо світло було спалено і день, а вночі вартість електроенергії збільшиться приблизно в 2 рази.

Увага: при установці даху або анти-повітряних ліхтарів з полікарбонату MP-20 (Y), нахил даху повинен бути не менше 20 °.

Отже, відповідь на питання “Що краще – професіоналіст або полікарбонат?”Наведений. Ці матеріали не є конкурентами; Кожен з них має свої власні особливості та обсяг застосування. Їх можна використовувати як індивідуально, так і в тандемі.

Зосередити увагу на наших рекомендаціях – і ви безпомилково визначаєте, який варіант оптимальний для вашого об’єкта!

Детальна інформація про гарантійні періоди для продуктів може бути отримана з MetallProfil.RU в розділі “Документи”.

Стаття згадує Категорії:

Canopy під автомобілем може бути декілька видів, але його метою залишається незмінним. Забезпечення опадів та захисту вітру. Тому використовуються дахи, які мають три основні формати, починаючи від простих однокласних версій, які не відрізняються складністю, а також до арочних форм, які мають більш складну структуру.

Конструктивно наріжжя не відрізняються в нижній частині – це стовпці, які виділяються в землю або встановлені в блоках фундаменту. Основна відмінність полягає у верхній, тому що це конструкція даху стає головною відмінністю і повинна з’ясувати, як покрити дах канолії.

Одиночна дах

Ця версія даху для навісу є найпростішим з використовуваних, оскільки це аркуш матеріалу, який розташований на стовпцях різної висоти. Завдяки природному упередженості, сніг поставляється з снігом і може зливати рідину.

Але у внутрішньому дворику необхідно обладнати каналізацію, щоб воно не затоплено посіву. Найкраще з одного даху підходить для невеликих місць для паркування та оснащені за розміром, необхідним для машини.

READ  Як вибрати правий відкритий плінтус на кольорі

Закритий навіс, який має стіни та будівництво більш твердої, також може бути оснащена однією дахом. На відміну від навісу без стін, такий формат забезпечує кращий захист, але вимагає більше матеріалу. Одиночна дах хороша, оскільки вона не вимагає спеціальних навичок при створенні, і має вартість будівництва.

Подвійна дах

Така дах для навісу під автомобілем найкраще підходить для великих областей, які потребують покриття, складається з двох частин, об’єднаних ковзанами, ніж не відрізняється від стандартних дахів будинків.

Завдяки поєднанню двох рівних частин, площа покриття Canopy дозволяє вам відповідати навіть великим автомобілям під ним. Легкий навіс – це головна конструкція трикутних частин, армованих металевими трубами.

Переваги такого навісу полягає в тому, що це дає більшу область захисту, і, на відміну від односторонньої, зазвичай розташовується окремо від головної будівлі. Але конструктивно виготовляйте двоєзв’язку більш складну, ніж попередній, хоча це більш надійно, і стійкий до вітру. Це також займає більше матеріалу, що призведе до збільшення витрат.

Арочна дах

Арочні види дахів використовуються здебільшого для навісу під час автомобіля, оскільки повні будівлі, як правило, не обладнані такою формою. Для неї слід готувати спеціальну структуру, яка буде округлена, є матеріал з пластичними властивостями, наприклад, полікарбонат.

Відсутність будівельних відходів можна віднести до плюсів, оскільки листи матеріалу повністю накладаються, а також цілісність структури, оскільки листи, як правило, не розрізані для монтажу. Але згинання створює додаткові навантаження на сам матеріал, чому він може вибухнути. Крім того, гнучкі матеріали зазвичай погано несуть коливання температури, що зменшує термін служби.

Арочна дах має більш складну рамку, що вимагає попередніх розрахунків. Але зазвичай цей вид даху використовується як елементи дизайну ділянки, і може бути більш-менш ефективним залежно від висоти даху.

Як покрити навіс замість полікарбонату

Діапазон будівельних матеріалів настільки широкий, що він ставить людей перед важким вибором. Для навісів даху ви можете використовувати різні матеріали, наприклад, найпопулярніші сьогодні є професійними підлогами та полікарбонатом. Навіси з полікарбонату та професійного підлоги роблять для різних цілей, їх можна знайти не тільки в приватних домогосподарствах, а й на промислових підприємствах. Це було те, що ми вирішили присвятити цю статтю та порівняйте, який матеріал краще, ніж полікарбонат або професійна підлога.

Які критерії для порівняння?

Сказати, що один матеріал краще, ніж інший, просто дивлячись на нього, це неможливо. Кожен з них має свої переваги та недоліки, які мають інший зміст у будівництві різних навісів. Однак, за словами деяких критеріїв, ми можемо порівнювати матеріали. Ці критерії включають:

 • Сила та надійність яких здійснює термін служби навісу, безпосередньо залежить;
 • Легкий трафік – кількість переданого світла, виміряна у відсотках;
 • Зручність монтажу, тобто, як легко це або важко виправити це або цей матеріал для кадру до кадру з вашими руками;
 • Комфорт при роботі, ось ми маємо на увазі, скільки повітря нагрівається під навісом конкретного матеріалу, чи є неприємний запах;
 • Зовнішній вигляд є важливим критерієм при створенні дизайну на території сайту;
 • ціна.

Визначити термін служби та міцність матеріалу

Полікарбонат – це монолітний або клітинний полімерний пластик. Сітка або стільниковий полікарбонат часто використовуються при будівництві навісів. Професійна підлога – це листи оцинкованого заліза, покритого полімерним шаром певного кольору та мають форму профілю. Завдяки цій формі професійна підлога має жорсткість і високу силу. Покрівельні професійні підлоги має спеціальний профіль та висоту профільної хвилі. Спеціальне покриття захищає листи з іржі, що продовжує роботу. Теоретично, це можливо, звичайно, робить навіси з нержавіючої сталі, але уявіть, скільки це буде коштувати і як виглядати?

Тому по відношенню до терміну служби ви можете сказати точно, що професійна підлога перемагає в полікарбонаті. Випробування важких навантажень, професійна підлога може служити від 25 до 40 років. Але термін служби полікарбонату становить лише 10-15 років, хоча це багато.

Сила та надійність навісу з одного чи іншого матеріалу залежать не тільки від міцності матеріалу, але і за методом укладання, ящиків даху та правильні розрахунки навантаження. Для даху використовуються різні професіонали, наприклад, NS35, NS44, H57, H60, H75. Ширина профільованого листа коливається в діапазоні 75-100 см, товщина металу 0,55-0,9 мм, висота хвилі становить 35-44 мм. Довжина листа може відрізнятися від 2,5 до 12 м, найчастіше метал нарізаний у листи 6 м.

До відома! Потужність гофрокартону NS44 під час покрівлі з опорами з кроком 3,5 м досягає 182 кг на 1 кВ.М. Для порівняння, полікарбонат товщиною 10 мм при прикріпленні до дугових підстав з кроком 1 м має здатність несуть лише 120 кг на 1 кВ.М. Матеріал брезенту цієї здатності практично не має.

Полікарбонатні листи мають стандартну ширину 210 мм і довжину 6 або 12 м. У цьому випадку товщина може бути різною: 4, 6, 8, 10, 16, 20, 25 і 32 мм. Найчастіше для навісів використовують аркуші товщиною 8 і 10 мм, для даху досвіду великих сніжних навантажень використовують листи з 20 мм. Безсумнівно, дах монолітного або клітинного полікарбонату буде сильнішим дахом кантону або шиферу, головне – правильно обчислити вантаж і зробити креслення тростини.

Зручність монтажу та експлуатації Canopy

Монтаж полікарбонату та професійного підлоги з власними руками досить простий і не вимагає спеціального інструменту. Щоб правильно встановити дах канікулу, потрібно пам’ятати, що необхідно монтувати професіоналіста, а також з спеціальним профілем. Крім того, для кріплення полікарбонату, болти або стрічки з термошами буде потрібно.

READ  Гіпсова плитка під цеглу на що клеїти

Також дуже важливо закрити кінці полікарбонату, щоб вологість і пил потрапляють у клітини в клітинах, що призведе до руйнування матеріалу. Кінці професійного паркету також потрібно обробляти, щоб вони не іржавіти. Для різання власними руками, а інший матеріал вимагатиме болгарської, але з різними дисками. Полікарбонат легко згинається і приймає форму арки або хвиль, тому він використовується для побудови хлопом складної форми, яку ви не можете сказати про професійну підлогу. Але це необхідно правильно зробити це, беручи до уваги розмір дуги та навантаження на дах.

Говорячи про операцію, відзначимо, що навіс з професійного листа дуже сильний на сонці, але в той же час оптимальна температура залишається під ним, а тінь створюється, що це важливо. Але полікарбонат пропускає світло, під такою навісом душно, особливо якщо він погано постукає.

Зверніть увагу! Полікарбонат краще будувати навіси для автомобілів, теплиць, теплиць, козирок.

Можливість пропустити світло в полікарбонаті коливається від 35 до 99%. Все залежить від товщини та кольору листа. Отже, наприклад, лист товщини 10 мм бронзового кольору пропускає лише 35% світла, аркуш синього полікарбонату 6 мм 86% світла. Будьте обережні при виборі кольору полікарбонату. Справа в тому, що людина, що стоїть під синім або зеленим полікарбонатом, буде неприродним кольором.

Інший нюанс – це запах, при нагріванні, полікарбонаті, на відміну від профліста або шиферу, може зробити неприємний запах. Але тільки якщо він виготовлений з низькоякісної сировини. Але професійна підлога має мінус – це низький шумовий ізоляція. Під такою навісом під дощем дуже шумно.

Ціна професійної підлоги та полікарбонату може бути різним. Отже, ціна професійної підлоги залежить від товщини металу, висоти профілю та кольору. Ціна полікарбонату залежить від товщини та покриття листа. Полікарбонат з захистом від інфрачервоного випромінювання набагато дорожче.

Для лічильника. І за 1 м. Є дешевші варіанти від 150 на 1 м, але також якість такого даху є доречним.

Що стосується естетичних властивостей, діапазон кольорів у полікарбонаті вище.

Спорт з професійного листа виглядає не менш красивим. Але порівнювати їх з прозорими навісами з монолітних полікарбонату складно. Полімерний пластик у комбінації з каркасом з нержавіючої сталі привертає увагу, такі навіси з нержавіючої сталі дають особливий стиль будинку. Взагалі, поява навісу – це питання смаку, тому щоб сказати, який з матеріалів краще в цьому критерію, це неможливо.

Чи мають професійні підлоги та полікарбонат конкурентів?

Говорячи про навіси, не забувайте про інші покрівельні матеріали. Полікарбонат та професійні підлоги є конкуренти, але вони краще у своїх характеристиках, треба з’ясувати. Деякі основні конкуренти – це листи ондуліну та металевої плитки.

Металева черепиця майже ніколи не поступається професійним підлогам. Він має високу силу, тривалий термін служби до 50 років. Має велику кольорову гаму і привабливий вигляд. Але в той же час набагато складніше виправити металеву плитку з власними руками або. Так, і ціна за це також вище.

Що стосується Ондуліни, то треба сказати, це не новий матеріал, а до всього відомого шиферу, лише європейське виробництво з спеціальним кольоровим покриттям. Іноді називають Eurosherral. Атдуліна має кілька полюсів:

 • низька вартість на відміну від гофрованого підлоги;
 • Ондулінові листи легко прикріпити своїми руками і розрізати ножівкою;
 • Ондулін дах легше;
 • Ондулін є екологічно чистим.

Але є Ондулін і мінуси, які не дають йому взяти статус кращого покрівельного матеріалу.

 • По-перше, термін служби триває близько 10 років, хоча відбувалися випадки, коли дах Онтуліну служив більше 20 років. Але в той же час колір даху міцно.
 • По-друге, шифер не має такої високої сили, як професійна підлога і не здатна витримувати важкі навантаження снігу.
 • По-третє, він не стійкий до вогню, горить.
 • Четверте, шиферні листи мають невеликі розміри, що збільшує кількість суглобів. Так що вода не потрапила до суглоба, вам потрібно правильно покласти шлафувати листи.

З конкуренції з професійним підлогою, брезентом або тентовим матеріалом, оскільки вони роблять тимчасові складні сараї від них. Вони врятують лише від сонця і дощу, не витримують сильних навантажень вітру і снігу, тому вони видаляють навісний навіс для зими. Ненадійний можна назвати покриттям навісу з кореня, вона виглядає екзотичною, але короткочасна, це не для чого, що покриті кантоном, надзвичайно рідко, а потім тільки в теплих регіонах. Canopy від Kamyshem вимагає спеціальних навичок та навичок у будівництві, щоб правильно викинути стебла з причин, потрібно знати технологію.

Ми завершуємо

Отже, аналізуючи характеристики полікарбонату та гофрокартону, порівнюючи їх з конкурентами, ви можете зробити наступний висновок. Професійна підлога – це універсальний матеріал, придатний для побудови більшості навісів. Він міцний, недорогий, витримує важкі вантажі. Перевага полікарбонату полягає в тому, що вона може бути використана для створення структур складної форми.

[Модуль контенту-яєць = Gdeslon template = Compare]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS