Статті

Що фарба фарби в країні

Як малювати гальку вдома

Виберіть найкрасивішу форму з існуючого гальки. Візьміть і більший, а в ліжку, тому що шари для прикраси квітників потребують двох. Це мінімум – верхня і (обов’язкова) нижня, щоб не було грунту між галькою верхнього шару. Великі декоративні гальки, природно, підуть до нижнього шару. Хоча існують також комбінації у верхньому ліжку.

Мої вибрані гальки, очищення від усіх непотрібних частинок: земля, сміття, пил. Краще скласти його на деякій сітці, а водяна вода з шлангу під тиском – брудна вода буде просто стадо.

Ніж фарба? Це питання, відповідь, до якої дуже залежить від кількості гальків.

Якщо є кілька каменів, ви можете намалювати аерозольну емаль (з банку) – вам знадобиться акрил або алкід. Ми застосовуємо до сухої галькової фарби (перо), ми чекаємо трохи (швидко висихаємо), потім галька перевертається і забарвлюється з іншого боку. Не намагайтеся застосовувати товстий шар фарби – тільки тонкий. Якщо результат не підходить в перший раз, краще знову перетворити гальки та фарбувати.

Якщо ви хочете малювати багато гальків, використовуйте акрилову фарбу для фасадів або емаллу ПФ (в принципі, ці фарби можуть бути використані, а потім, коли галька трохи). Якщо ви хочете отримати яскравий колір білої фарби, вам потрібно прокручувати (надати таку послугу в будівництві заарка – колір, тінь може вибрати каталог).

Молиться з високою ємністю (таз, кориоло, наприклад), перемішуючи гальку, в яку фарбу наніт. Неділя на сітці. При малюнку велика кількість гальків, бетонний змішувач допоможе.

Які кидаються краще підходять?

Якщо вибрана фарба досить складна: ви можете просто заплутатися в різних іменах і купити, як наслідок, щось не так, то не повинно бути ніяких трюків з киточками. Зазвичай продають їхні набори з восьми штук.

Синтетичні або нейлонові щітки потребують фарбування. Продукти щетини для цієї мети будуть занадто грубими, а натуральні матеріали, такі як стовпці або білок, занадто тендітні та м’які.

Якщо щітка в процесі стає тимчасово не потрібна, вона не висихає, вам потрібно пропустити у склянку водою

На фото, кисті представлені цифрами. Для кожного кидаля з набору є її мета.

 • – використовується для роботи на великих валунах вагою понад 4-5 кг;
 • – для великих каменів. Якщо ви освоюєте обладнання одного мазка, то ця щітка буде зручно для вас для малювання квітів та листя;
 • – це корисно для роботи з великими каменями, вони також можуть малювати листя та квіти у техніці одного мазка;
 • – це дуже зручна і досить універсальна щітка, вона може бути пофарбована великими і невеликими каменями;
 • – ідеальна щітка для роботи з невеликими каменями;
 • – використовується не тільки у роботі з невеликими гальками, але також для малювання частин креслень на великих валунах;
 • – з його допомогою намалювати найменші деталі креслень – візерунків, очей, вовни, волосся тощо;
 • – Необхідно створювати спеціальні ефекти, такі як точка живопису.

Тепер у нас є камені, фарби та кисті, і ми знаємо, як використовувати їх, здавалося б, ви можете почати працювати. Але, хвилина уваги, є ще один момент для уточнення.

Інсульт

Коли справа доходить до творчості, то якось такий термін як “Робоча робота” і не дивиться на місце. Однак без звичайних ремесел не роблять.

Що робимо

Почнемо з маленького і створюємо звичайну доріжку каменів, які потім кольорові:

 • Спочатку створіть план доріжки;
 • Покласти його,
 • Очистіть землю весь шлях,
 • земля буде боятися;
 • зверху з шаром піску, який також ретельно затягується;
 • Тоді ми перейдемо до покладання каменів, найкраще заздалегідь підготовлено гальки приблизно один розмір у двох відповідних коробках – спробуйте дотримуватися вашої ідеї, хоча бути готовими та змінити ваш план;
 • Зверніть увагу, вважаючи, що ми намалюємо каміння, вони повинні спочатку очищати від забруднення;

Маленька галька, як би створена для фарби – це як малюнок з кольоровими точками на папері

 • Перед живописом будь-яка поверхня використовується для первісного, неможливо пропустити цю операцію та на каменях – найкраще використовувати особливий праймер під фарбами, що використовуються, і можна обмежити водно-дисперсійну латексну фарбу, яка також виявляє себе як грунт;
 • На подальшій роботі та вирішення цієї проблеми, як малювати каміння своїми руками, коли залишається лише введення в руки кисті, це особливо не потрібно говорити; Ви можете дати лише одну пораду – якщо у вас виникли проблеми з фантазією, запросити дітей допомогти, добре, або спробувати зануритися в ці роки, коли ви були 10, і ви все ще любите жити.

Є й інші ситуації, коли ви хочете працювати з цими будівельними антагоністами – камінь і фарби:

 • Ви зробили кордон, а також пропонується фарба для кам’яного каменю;
 • У вас є невеликий вільний кут на ділянці, ви тільки що спостерігали за передачею країни піднятого сонця, це спокійно працівник Японії, і хотів створити щось подібне;
 • Ви просто залишили будівництво каменів і фарби, які нікуди не дають.
READ  Як мити решітку на газовій плиті

Золота фарба на камені завжди дуже приваблива сама по собі, тепер головне, щоб знайти потрібне місце для “скарбів”

Квіткова з каменів з власними руками

Раніше, біля приватного будинку або котеджу, було звичайним для рослинних квітів, і тепер багато хто вважає модні роблячі клуби з каменів, які стають найбільш реальними прикрасами сайту.

Спочатку ви повинні вибрати камінь валуна, який буде в центрі уваги. Ви також можете використовувати кілька каменів, щоб створити композицію, яка менша галька. Ви також повинні мати додаткові матеріали. Як дренаж, гравій, пісок, подрібнений камінь.

Важливий! Створити загальний простір, який буде виглядати красиво і гармонійно, вам потрібно зробити водні тіла, які також створюються з каменів. Це придатна галька або мармурова крихта. Ви можете прикрасити клумбути повністю будь-якими каменями, однак, вам потрібно витримувати загальний стиль у дизайні саду.

Квіти з каменів краще, щоб вони негайно кинулися в очі. Рекомендується, щоб вони знаходяться в середині саду. Всі плантації будуть потрібні відповідними умовами для цвітіння.

Квіткова з каменів

Щоб зробити красиве та оригінальне клумболове крісло каміння, ви можете побудувати найбільш звичайні ліжка, в майбутньому, прикрашаючи їх кордоном відповідного каменю. Однак багато хто вважає за краще створювати високі будівлі, оскільки вони виглядають вражаючою і презентацією. При установці такої структури необхідно вміти викласти матеріал один на одного, при створенні багаторівневої структури до досягнення висоти. Щоб швидко зробити таку квітку, не обов’язково зверніться до майстра, як ви можете зробити все самостійно. Для цього потрібно дотримуватися крок за кроком інструкції:

 • Зробити фундамент, затоку свого цементу або бетону.
 • Дайте фундаменті повністю сухим і покласти на це каміння.
 • Заповнити земельні слоти між каменями, а потім добре.
 • Посипати квіти.

Необов’язково, ви можете зробити кольорові камені, а потім вони стануть центральним елементом декору. Цей варіант буде реальним оформленням території саду. Крім того, ви можете прикрасити квіткове ліжко з вбудованими сонячними батареями. Ми не будемо знати оздоблення клубових ліжок та інших декоративних елементів.

Квіткова з сітки та каменів

Квітка сітки та каменів виглядає досить красиво, з власними руками, що цілком можливо, найголовніше, дотримуйтесь попередньо продуманого плану.

Щоб зробити це, вам потрібно заздалегідь залучити схему. Потім, за допомогою ставок та мотузків для розмітки, контур запланованого проекту здійснюється, все передається до грунту. Після цього за допомогою бюро, відповідно до виражених кордонів, будівельна мережа дає необхідну конфігурацію. Там може бути повністю будь-яка геометрична фігура. Потрібно згинати його, поки не виявляється 2 стін. Нижні краю сітки повинні бути трохи п’яними в землі. Отриманий простір засипає камені. Робота на засипці, потрібно контролювати, що кам’яна наповнення його параметрів не менше, ніж сітчаста клітина.

Щоб зробити чудовий квітковий сад, вам потрібно підготувати горщик, тканий матеріал, посадковий матеріал. Рамка буде виконуватися з полотна, до якої потрібно розмістити тканину, а на дні конструкції для встановлення горщика з посадним матеріалом. На периметрі сітки варто відкласти готові камені, щоб вони утворили паркан. Вільний простір засипає грунт. Наприкінці установки структури всередині квіткових садових рослин рослин.

Квіти з галькою

Знаючи, як зробити прекрасного клумби з натуральних матеріалів, ви можете створити унікальний квітковий сад, який захоплюється вашим відмінним видом. Якщо будівництво будинку в основному використовувався дерево, то бажано зробити квітковий сад, щоб використовувати гальку.

Для цього потрібно заздалегідь зробити фундамент, який вилив цемент. Коли він добре висихає, засипання з піском. Потім викласти квітковий ярлик, трохи компактний. Після цього земля рослина, які будуть найбільш стабільними і витривалі.

Квіткові черепичні квіти

Цікаво, що і незвично виглядає квітником з тротуарного раба, що допомагає створити оригінальний дизайн на своєму сюжеті. Для цього готуйте тротуарну плиту та грунт. Спочатку варто підібрати ідеально гладкий сюжет, який буде захищений від тепла.

Потім, за допомогою тротуарної плитки, створіть будь-яку геометричну форму квіткових ліжок, засинає свою землю, в яку висаджують вибрані рослини. Ви можете додати компонент, створений корпоративним або деревом, до якого ви також можете посадити квіти або використовувати їх як прикрас.

Садові дизайнерські камені

Як не дивно, але до каменів для садових підробки представлені спеціальними вимогами.

По-перше, галька повинна бути однаковою породою, що композиція буде гармонійною.

По-друге, поверхні каменів не повинні мати тріщин і чіпси – галька має бути досконалим гладким.

По-третє, розмір каменів повинен бути приблизно однаковим. Якщо ви створюєте статуетку з великих каменів та дрібних гальків, навряд чи буде привабливим.

На підставі всіх цих вимог рекомендується вибрати дрібні гальки за типом морських гальків та великих каменів такого ж зовнішнього вигляду.

Інструкція для малювання каменів для майстрів початківців

Для простоти завершення завдання весь творчий процес краще розділений на послідовні кроки:

 • Вибір матеріалу (каміння) для фарбування.
 • Складання ескізу малюнка.
 • Вибір фарб і щіток.
 • Бруківка.
 • Фіксатор.

Якщо всі кроки виконуються в чіткому послідовності, шанси на виготовлення помилки будуть зведені до нуля, сад прикрасить яскраві гальки з цікавими візерунками.

READ  У газовій плиті не запалюється конфорка

Ви можете прикрасити пофарбовані бруківки, не тільки сади, вони використовуються для зонування території, поміщаючи у вигляді кордонів і тротуарів. Дитячі майданчики та паркові райони прикрашені однаковими кольоровими гальками. Маленька галька з філігранним живописом, ви можете прикрасити навіть самий вишуканий інтер’єр, який вони підходять для декоративної вітальні, спальні або коридор.

Як вибрати каміння

Найчастіше матеріал для живопису повинен поїхати до моря. Зрештою, картини малюють на самих звичайних морських гальках. Цей мінерал більше, ніж решта, підходить для застосування візерунків на її поверхні.

 • не надто темно;
 • не пористий;
 • мати правильну форму;
 • У пріоритеті, галька з плоскою основою так, щоб декор міг лежати на горизонтальній поверхні;
 • Підходить у формі та розміру до вибраного креслення.

Більш зручніше працювати з яскравими, гладкими та щільними каменями, фарба падає на таку поверхню рівномірно, а шаблон отримується дуже чітким і акуратним.

Не обмежуйте себе при виборі лише відмінно гладких камінців правильної форми. Іноді бруківки з складними геометричними контурами стають відмінним фоном, щоб створити незвичайну картину. Тільки для кожного цікавого каменю необхідно підходити до творчості, подумайте про поняття і створити унікальний шедевр.

Виготовлення штучних каменів

На жаль, фантазія автора може бути дещо відрізняється від природних здібностей. Можна просто знайти підходящі бруківки, придатні для запланованого малюнка. У цьому випадку вихід стане створенням каменю з вашими руками.

Цей процес виглядає так:

 • У тазі або відро вилив невелику кількість води.
 • До рівня води виливається в здатність звичайного піску.
 • Пісок повинен рівночасно оцінити вологу, щоб надлишок води не витримує над її поверхнею.
 • У піщаній масі руки поглиблюються, у формі, що нагадують бажані контури майбутнього бруківка.
 • Підкладка підготовлена ​​форма поліетилену.
 • Ми змішуємо звичайний цементний розчин і виливаємо його у форму.
 • Поліетилен покритий верхньою частиною цементу порожнім і посипати товстим шаром піску.
 • Коли цемент суха, камінь можна пофарбувати, як завжди.

Виберіть малюнок

Автор фігура може вибрати абсолютно будь-який. Камені зображені як стандартні моделі у вигляді сонечків, метеликів, грибів та гусениць, а найбільш складні картини, виготовлені в точковій техніці.

Виберіть малювання, на основі власних художніх навичок та можливостей. Це може бути існуюче зображення, знайдене в Інтернеті, або створена з ескізу подряпин.

Перш за все, будь-який малюнок зображений на папері. Краще використовувати таку ж шкалу в цьому процесі, в якому шаблон буде переданий камінь, це значно спростити роботу.

Тепер малюнок повинен бути перенесений на бруківку. Спочатку намалюйте контур шаблону за допомогою контурних олівців для цього. У продажу є білі та чорні олівці, їх відтінок вибирається залежно від кольору бази.

Які фарби краще малювати камені

Для живопису каміння художники використовують різноманітні фарби, з найпопулярніших можна назвати:

Якщо акварель з гуаш має достатньо рідку консистенцію, крім того, він промивається під впливом води, вони можуть тріснути на сонці, потім акрилові фарби вважаються ідеальним матеріалом для картини садових каменів.

Акрилові барвники мають щільну, кремуну консистенцію, що уникає флоп і повторне фарбування. Фарба падає вперше на основі однорідного і щільного шару.

Крім того, акриловий барвник має ряд переваг:

 • Не зникає на сонці.
 • Володіє пластичністю, що дозволяє уникати розтріскування шару фарби.
 • Не токсичні, немає ніякого запаху не тільки на вулиці, але і в будинку.
 • Швидко висушіть шар акрилової фарби висихає за 15 хвилин.
 • Добре переносять низькі та високі температури.
 • Не промивається водою.

Всі ці якості дозволяють використовувати акрилові фарби для малювання садових каміння малюнки не змивають дощів і не спалюють на сонці.

Професійні фарби для малювання посуду та кераміки також досить комфортні, але їх вартість може налякати початківців шаблонів. Крім того, після нанесення таких барвників на бруківці, краще випікати його в духовці, щоб малюнок тримається довгий час і не тріснув.

Купуйте акрилові фарби для фарбування каменів, можуть бути як у будівництві, так і в арт-магазині. Звичайно, робота з професійними барвниками набагато зручніше, і результат буде більш вражаючим, але такі фарби досить дорогі.

Пофарбовані камені

Коли камені вибираються, а фарби придбані, ви можете почати безпосередньо розфарбувати. Перед початком роботи галька повинна бути вимита в мильній воді і ретельно висушити (краще, покласти його на сонце або на гарячу батарею).

Тепер випливає шар грунту. Prix ​​краще, ніж будь-які камені, тому фарба лягає спати рівномірно і значно зменшує його споживання. Допускається пропустити цей етап при фарбуванні дуже легких каменів з абсолютно гладкою поверхнею та непористичною структурою.

Після нанесення шару грунту камінь знову потрібно ретельно висушити. Після цього ви можете почати фарбування.

Спочатку застосовується з олівцем або спеціальним фетролем. Потім фарбуйте фон, ловлять фарбу з широкою щіткою з довгою купою. Тепер вони зображують саму шаблон і ретельно намалюйте всі деталі тонкої щітки.

Купівля щіток для малювання Steonge Stage, не менш важливо, ніж покупка фарб. Інструменти для живопису продаються цілими наборами, кожен з яких становить близько восьми кистей. Всі пензлі мають різні розміри, довжина і форму купи. Картина каменів найкраще виконувати з синтетичними або нейлоновими кистями, тому фарба точно лежатиме, щетина не залишить видимі смуги та віллі.

READ  Туалет робить це самостійно в приватному будинку

Прикраси для дому та саду з звичайних каменів

Камені різних форм можна знайти буквально під ногами. Не проходять, лежачи біля бруківкової дороги, це може стати справжньою прикрасою для вашого будинку або сайту. Виберіть цей метод обробки, який здається вам більш доцільним і йде!

Композиції каменів різних форм і розмірів

Сади каменів довго виграли серця багатьох садівників. Не варто дотримуватися класичної форми, характерної для японського мистецтва. Використовуйте клей або спеціальні камінні камені для підключення каменів. Якщо ви збираєте скульптури з каменів у дощову погоду, покрийте їх великим сміттям. Тому клей висихає швидше.

Якщо ви тільки починаєте експериментувати з каменями, виберіть прості форми, які значною мірою горизонтально. З часом ви дізнаєтеся, як працювати з матеріалом і може витримати високі стійкі композиції.

Якщо дозволяє стиль вашого саду, камені можуть бути пофарбовані. Але пам’ятайте, що краще не використовувати звичайну масляну фарбу, яка використовується для зовнішніх оздоблювальних робіт. З ними ваші скульптури будуть виглядати старомодними. Виберіть незвичайні кольори та текстури.

Сирний камінь виглядає чудово у поєднанні з підробленими деталями. Вони зроблені під замовлення. Звичайно, і у вашому місті ви можете знайти майстрів, які працюють за розумною ціною.

Альтернативні підроблені деталі можуть бути фітинги або готові кольори, доповнені каменями.

Може бути найбільш незвичайні матеріали

Якщо ви ще не готові до великих проектів, практикуйте невеликі форми.

Скульптури з каменів можна пофарбувати. Використовуйте акрилову фарбу або водонепроникні маркери покриття. Ви можете малювати скульптури або окремі камені.

Один з цікавих прикладів прикраси каменів з мандалами. Їх малюнок – це дуже захоплюючий медитативний процес. Просто руйнуючи основні принципи.

Виберіть круглі плоскі камені. Акрилові фарби ідеально підходять для роботи. Ця мандала повинна мати темну центральну частину, обрамлену природними кольорами. Намалюйте на вершині білого ядра, будівництво кольорових кіл навколо нього. Ось один приклад такого живопису.

Інший спосіб фарбування каменів, що малюють, що покривають маркери. Працювати більш зручно, ніж фарби. Цей тип творчості підходить навіть до новачок художників. Ви можете перевести до кам’яного готового зображення, готуючи його на папері, а потім просто фарбувати.

Або використовувати будь-яку поетапну схему малювання, наприклад:

Відпочиваючи на морі, підпишіть гальку з вами. Ви навіть можете зробити сувеніри для друзів.

Ви можете негайно пофарбувати каміння з акриловою фарбою, а потім покласти тонкі лінії і дрібні частини з флотками.

Для сили, покриття каміння акриловий лак.

Організувати імпровізований ставок у своєму саду, а граючи каміння з малюнком рибних малюнків. Картина риба на одній великій або декількох невеликих каменях і помістіть їх у невелику водяну контейнер.

Альтернатива реальній воді може бути глянцеве лакове покриття.

Використовуйте схему поетапного малювання для створення реалістичного зображення японського стилю.

Ви можете взяти готовий образ, перенесення на камінь і фарбу.

Виберіть живопис або скульптуру на ваш смак. Камені відмінний матеріал для творчості.

Кольорові камені, як малювати бруківку

Кольорові камені дають літню унікальність. Красиві та неймовірні форми цих недорогих декоративних елементів можуть бути розміщені навколо ділянки, як на передній зоні, так і на задньому дворі. Такі ремесла для саду не будуть проігноровані.

Оздоблення секції з кольоровими каменями, виготовленими з власними руками, демонструє наявність недобувних здібностей від автора. Політ Фантазії в грі з розмірами та формою каменів, з їх кольоровою палітрою обов’язково привернуть увагу членів сім’ї – особливо дітей.

Вони будуть в захваті від образів своїх улюблених персонажів мультфільмів, у створенні яких вони безпосередньо задіяні.

Поступово діти беруть участь у творчому процесі для створення казкового королівства, і це посилить відносини між всією сім’єю. Можна працювати з готовими трафаретами, якщо діти або дорослі беруть участь у творчому процесі без спеціальних здібностей для малювання.

Створити незвичайний і красивий дизайн сайту, є достатньою купи каменів, фарб, а головне – творче бажання і трохи натхнення.

Вибір фарби

Ми всі звикли принести наші інтер’єри до переваги. Так, і кількість допоміжних дрібниць для цього так сильно, що гріх не буде використовувати. Крім того, гіпс широко вимагає попиту в процесі обробки. Живопис Декоративний камінь з гіпсу потрібен, коли він ззовні вибивається з загального дизайну кімнати, а для цього використовують різні способи.

Ви можете зателефонувати найпростіший лак, який допоможе заплатити матеріал. Якщо камінь повинен дати насичений колір, то вам потрібно малювати принаймні три шари. Золота порошна фарба виглядає дуже ефективно, яка, після розведення з водою, готова до застосування.

Акрилова фарба також зробить обробку, який вам потрібен. Вона значно лежить на матеріалі, особливо якщо у нього є барельєф. У будь-якому випадку для штучного матеріалу важливо використовувати лише високоякісні кольорові композиції.

Декоративний камінь у квартирі

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS