Бетон

Що додати до бетону для гідроізоляції

Гідроізоляційна добавка в бетоні

Сила будівельного матеріалу. бетон добре відомий. Однак у нього є інша, не менш значна характеристика. вологостійка, параметри яких падають з часом. Матеріал має капіляри, пори та тріщини, через які воду та її хімічні сполуки знищують його. Збільшення гідроізоляційних властивостей структур можливе на стадії закриття бетонної суміші за допомогою спеціальних добавок.

Призначення та принцип роботи

Спеціальні добавки дозволяють значно покращити гідроізоляційні властивості конкретного розчину та більш низьких показників поглинання води. Добавки дозволяють значно зменшити пористість моноліту, заповнити капіляри та пори, порожнечу та тріщини з спеціальними кристалами, які не здатні розчинятися у воді, але більш активними розширювачами, тим більше волога впливає на камінь.

Це відбувається екструдування вологи з моноліту, і вона не потрапляє. Вільна вапна з замороженого бетону не вимивається, що запобігає збільшенню крихкості. Завдяки хімічній реакції, що проходить у камені, структура матеріалу стає більш міцною та щільною, пори зменшуються в обсягах і заблоковані, ідеально розподілені в моноліті. Макропорти перетворюються в сферах до 0.1 міліметр зменшується в кількості. Але паропроникність бетону залишається незмінною.

Гідроізоляційні добавки в бетоні також можуть працювати над іншим принципом: розрізати стіни портів реакції шляхом реакції між цементом та спеціальними речовинами, які у форматі мікроскопічних сфер створюють покриття. своєрідний шар, який, завдяки Вплив поверхневого натягу, просто штовхає вологу.

Добавка у бетонній гідроізоляції також може працювати на основі реагентів, що надходять до суміші в взаємодію з цементом, але зберігаючи властивості механічної домішки. У процесі встановлення монолітом, добавка, створює оптимальні умови для однорідного випарювання вологи, мінімізуючи усадку.

Гідрофобні добавки: класифікація

Залежно від складу добавок у бетону для водонепроникного, готовий розчин ділиться на типи:

 • Полімерний. Містять зв’язувальні елементи, які заповнюють мікропори бетону. Наповнення пінополімеру не відображається на масі структури, але практично зменшується до нульових поглинаючих властивостей.
 • Пластифікація. Зробити конкретний розчин рухомим, збільшуючи водонепроникні та міцні характеристики матеріалу.
 • Коліматичний. Очистіть внутрішні тунелі та мікротріщі та зменшують капілярні субліци з замороженої бетонної суміші.

Хімічні гідроізоляційні добавки в бетоні класифікуються відповідно до способу дії:

 • Проникаючі полімерні добавки в бетоні (сухі та рідкі суміші). Додано на стадії приготування розчину. Такі композиції містять активні речовини, що підвищують стійкість бетону до впливу вологи, кислот, солей та інших хімічних речовин у повітрі або у воді.
 • Модифікатори. Збільшити пластичність та адгезію конкретного розчину, дайте водонепроникність замороженого матеріалу, зменшуйте усадку готового дизайну. Підвищена пластичність знижує ризик утворення внутрішніх порожнин у ділянках контакту з підкріпленням або в місцях кутових сполук фундаментів та інших структур.
 • Фібрісади. Введений у рідкий бетон. Склад цього типу хімічних добавок включає сталеві, скляні або полімерні волокна, які створюють ефект насипного підкріплення, підвищують стійкість бетону до вологи, механічних навантажень, відмінностей температури. При використанні значно збільшується міцність і стабільність бетону до деформації, розривні навантаження, що виникають з нерівномірного розгону та з інших причин.

Завдяки знанням класифікації матеріалів, ви можете швидко вибрати відповідне рішення для конкретної конструкції та монтажу, або зв’язатися з фахівцями компанії.

Penetron Admiix. Гідроізоляційна добавка в бетоні

Penetron Admiix. Ця добавка в бетону, забезпечуючи його високою водонепроникною, морозостійкості та міцність стиснення через утворення нерозчинних кристалічних утворень у порах бетону, стійких до різних негативних ефектів, включаючи інтенсивні ефекти випромінювання. Через додавання додавання добавки адміністратора Penetron до бетонної суміші, через 14 днів бетон набуває водонепроникного програмного забезпечення W12, а через 28 або більше днів індикатор збільшується до W20. Ця добавка значно збільшує морозостійкість бетону більш ніж 150 циклів від початкового. Додавання Penetron Admiix рекомендується збільшити антикорозійні властивості бетону, що працюють у агресивному середовищі.

Переваги добавок для бетону Penetron Admiix

Penetron Admix. це композиція кварцового піску та спеціалізованого цементу з необхідними хімічними добавками, які вводять у бетон на будівельному майданчику або на бетонному вузлі. Penetron Admix додають у вигляді водного розчину до готової бетонної суміші або сухою в суміші піску, цементу та щебеню перед введенням води.

Penetron Admiix дає бетон з особливим властивістю “зцілення тріщин”. Тріщини, які утворюються під час роботи бетону, збільшують кристали, значно збільшують водонепроникну та термін служби бетону.

Добавки технології додатків Penetron Admiix

Добавка готується наступним чином: одна частина води додають до 1,5 частин сухого доповнення, а потім перемішують свердлом на низьких оборотах не більше однієї хвилини. Далі розчин поміщають у бетон і змішується щонайменше 15 хвилин. За допомогою бетонного змішувача, розчин готують, як: готова рідка суміш Penetron Admiix вводять у суху суміш цементу, піску та щебену, перемішують протягом 10-15 хвилин, потім додають воду. Частина гідроізоляційної добавки в бетонній суміші повинна становити 1% від маси цементу. Якщо кількість цементу невідома, то добавка вводять у кількості 4 кг на 1 м.Куб.

READ  Чи можна клеїти плитку на бетон

Далі, наповнення бетону виконується відповідно до правил для конкретної роботи.

додати, бетон, гідроізоляції

Важливий! Використання гідроізоляційної добавки Penetron Admix у бетонній суміші не змінює стандартних властивостей суміші та не вимагає додаткових заходів для виконання конкретної роботи

Виробники гідроізоляційних добавок

Сьогодні на ринку представлений досить широкий вибір різних добавок, розглянемо найбільш надійним та ефективним з них.

Пенетрон

Найбільш популярними серед будівельників сьогодні користуються добавками від американського виробника Penetron Admix. Це найновіший тип добавки, що збільшує показник водостійкості залежно від активності водного середовища. Чим більше вплив вологи надає на поверхню, тим сильніше композиція розширюється всередині бетонної маси.

Завдяки Penetron Admix, водонепроникний бетону піднімається до максимального рівня W 20. У цьому випадку сильні характеристики матеріалу збільшується на 20%, а морозостійкість на 100 циклів. Високі на поверхні не з’являється, тому ця композиція може бути безпечно додана навіть при використанні декоративного бетону.

Добавка для продажу у вигляді порошку, 1 кг достатньо для 100 кг цементу (не бетону). Це Penetron Admix 325 за кг.

Кристал

Цей вітчизняний аналог Penetron також є високоякісною добавкою. Порошкова, екологічно чиста композиція додана до рідкого бетону і збільшує його водонепроникний до W 16. Це досить достатньо для поверхні витримка досить сильного тиску води.

Крім того, “кристал” збільшується в 2 рази сильні характеристики бетону та 60 циклів морозостійкості композиції. Не утворюється на поверхні п’яти. Це композиція 180 за кг.

Також варто звернути увагу на наступні гідрофобні добавки.

Заробляння упаковки, Лзен,
Рівень К Добавки поділяються на 3 групи, засновані на глибині проникнення в бетон і рівень захисту: низький, середній і високий. Володіють брудом-репелентними властивостями. Споживання 0,2 л / м 2. 5 1 150
Disom-hidrofugo Безбарвна рідка композиція на основі силоксану. Застосовується до затверділого бетону. Підходить для бетону та оштукатурних поверхонь, цегли, плитки, кераміка. Споживання близько 0,4 л / м 2. двадцять 11 500
Плононіт активний водяний відділення Продаж у рідкій формі. Доповнення використовується як при змішуванні цементно-піщаного розчину, так і для обробки готових поверхонь.Можна використовувати лише у температурах плюс від 10 до 30 градусів.Споживання 0,2 л / м 2. 10 875
Аквасил Як частина мінімальних лугів. Різні вибухові та пожежна безпека. Зберігає свої властивості до 30 років.Споживання 0,3 кг / м 2. 10 4 000
Поліфруйд Рідкий безбарвний розчин на основі смоли. Він має антисептичні властивості.Споживання 0,4 л / м 2. дев’ятнадцять 8 000
PENTA 811 Додаток найбільш ефективний у поверхневій обробці пористого бетону, шиферу, мармуру, каналізації, штукатурки та багатьох інших. Також використовується як добавка для рідких розчинів бетону, куртки та з відключеним гідроізоляцією.Споживання 0,2 кг / м 2. 10 2 500

Завдяки гідропробікаторах ви можете істотно покращити характеристики бетону. Якщо воно не підлягає вологості, то на її поверхні не буде утворювати форму та грибки, армуюча рамка не буде спричинена руйнівним ефектом корозії. Все це збільшить термін служби будівництва.

Добавка до бетону Penetron Admiix

Серед сучасних добавок у бетону для гідроізоляції особливо ефективно використовуються Penetron адміністрування цементу та піщаного розчину, забезпечуючи водонепроникний, захист та покращені властивості бетону. Оскільки Admiix Penetron доступний у концентрованій формі, його можна додати безпосередньо до бетону, а у водних розчинах.

Penetron Admix. це сухий порошок, основою якого є хімічно активні добавки. Гідроізоляційна добавка до бетону Penetron Admix додають до бетонної суміші під час приготування замішування і, отже, не має кліматичних обмежень. Відсутність кліматичних обмежень може забезпечити більш гнучкий підхід при плануванні будівельних робіт.

Активні елементи матеріалу Penetron Admiix Реакція реагують з бічними продуктами цементної гідратації у приготовленому бетоні. Результатом реакції взаємодії є нерозчинна кристалічна структура у порах та капілярних каналах конкретного тіла. Таким чином, бетон підвищує його герметичність і захист від проникнення води або інших рідин.

Серед інших модифікуючих якостей добавки до бетону Penetron Admiix можна виділити збільшення захисних антикорозійних властивостей, морозостійкості та підкріплення. У той же час цей матеріал підвищує конкретну парою парою. Матеріал Penetron Admix збільшує стійкість до агресивних середовищ та екстремального гідростатичного тиску з позитивною або негативною поверхнею бетонної плитки. Суттєва перевага гідроізоляції добавки Penetron Admin є здатність заповнювати тріщини товщиною до 0,4 мм.

READ  Скільки щебеню має бути на кубному бетону

Penetron Admiix успішно вирішує одну з основних завдань гідравлічного захисту для збільшення гідроізоляційних властивостей бетону та залізобетонних конструкцій. Матеріали та технологічна система Penetron здатна гарантувати водонепроникний тиск у воді з 160 до 200 метрів і дотримуватися водонепроникного класу W-20. Водостійка гарантія застосовується до всього операційного періоду поверхні або дизайну Penetron. Сучасні добавки в бетоні підвищують рівень морозостійкості щонайменше 400 циклів.

Санітарна експертиза відзначає високий ступінь екологічно чистих матеріалів Penetron System, включаючи добавки до бетону Penetron Admiix. Матеріал регулярно проходить тести і перевіряється в лабораторіях багатьох країн. Щорічні гігієнічні сертифікати постійно підтверджують абсолютну безпеку матеріалів Health Health Penetron.

Застосування добавок для бетону гідроізоляції

Гідроізоляція, гідрофобні добавки використовуються для запобігання ряду негативних наслідків, до яких породжує конкретну пористість та гігроскопічність:

 • Проникнення води та мікротріщини зимові зависає, розширює, такі чергування заморожування та відтавання поступово знищують бетон;
 • всередині залізобетону або армованого сталевого волокна, процеси корозії;
 • На поверхні сирого бетону створюються сприятливі умови для зростання форми;
 • Підсвічування та поглинаюча волога, бетон зволожує або перевищує інші будівельні матеріали, які стикаються з нею. Цемент, дерево чутливі до таких коливань вологи.

Є добавки, які можуть бути введені в вже готовий розчин, зміцнення бетону, зменшення його пористості та запобігання руйнуванню. Але це легше і більш ефективно додавати добавки на етапі змішування водою. Залежно від типу, композиції, добавки можуть бути застосовані до:

 • Виробництво різного водонепроникного бетону. важкого, легкого стільникового, самоклеючого, силікату;
 • Підготовка рішень для стяжку;
 • Підготовка сухих будівельних сумішей. штукатурка, клей;
 • Нерозумна гідроізоляція.

Добавки не тільки збільшують водонепроникну продукцію, але також роблять рішення більш еластичним. В результаті, поверхня бетонних виробів або стяжку, штукатурка виявляється гладкою, гладкою. Також видалення надлишкового повітря через збільшення течії течії дозволяє мінімізувати усадку.

Споживання

Спосіб використання та споживання гідроізоляційних добавок залежить від їх складу, а також складу та мети конкретного розчину, будівельної суміші.

Таким чином, латексна емульсія контур-гідрат повинна бути додана до води та вимкнути цю суміш рідких компонентів суміш сполучного матеріалу з наповнювачами. Споживання гідроізоляційних добавок на 25 кг цементу:

 • для стягів. 3 л;
 • для ремонту композиції. 3,5 л;
 • Для покриття гідроізоляції. 4,5 л;
 • Для клейового шару, який з’єднує шари бетону, стяжки. 12,5 літрів.

Додавання метаколіну використовується як частина сумішей та розчинів замість частини зв’язуючого матеріалу, відсоток для різних зв’язувальних речовин вказується у масових акцій:

 • Портландцемент. добавка замінюється на 5-15% цемент;
 • Гіпсово-цементний зв’язувач. від 5 до 7 до 20-25%;
 • Гіпсово-цементно-пуццоланка-зв’язуючий матеріал. добавка може становити від 15 до 20 до 50% від загальної маси зв’язуючого матеріалу.

Що додати до бетону для гідроізоляції

Альтернативні добавки в бетоні для гідроізоляції Penetron Admiix. Адмісійне кришталь, Іспанія

Доповнення бетону. важливий елемент гідроізоляції залізобетонних конструкцій. Після додавання таких добавок до бетону, з цементною гідратацією, утворюється кристалічна структура, яка при взаємодії з водою, утворює етирінтит, заповнюючи пори бетону. Добавки до бетону найчастіше використовуються при заповненні фундаменту у підвищеному рівні підземних вод.

З новим конструкцією, цей тип бетонної гідроізоляції є найбільш ефективним, високоякісним і найголовніше, не дорого в контексті економічної кризи в Україні.

Відмінною особливістю використання кристала Admix або Penetron Admiix. це простота. додана до змішувача на будівельному майданчику, в результаті ми отримаємо всю товщину бетону водонепроникну з індикатором W 16, не витрачайте час дозрівання бетону, зменшуючи час будівництва об’єкта. На українському ринку все більше популярність отримує добавки до бетону, що виробляється в Іспанії на заводі SATECMA (SATECMA) під торговою маркою Cryx Cryx. Кількість добавки до бетону встановлюється за допомогою методу випробувань 1% від маси цементу, що не є багатьма гідроізоляційними витратами. За ціною 160 грн. За 1 кг. Вартість гідроізоляції на 1 м.Кубічний бетон 640 грн. Для гідроізоляції штукатурка розрахунок ще простіше: на 100 кг. Цемент це необхідно 4 кг. Добавки в конкретному супроводі Crystal. Для рівномірного змішування в бетоні будь-якої добавки потрібно попередньо створити його на воду до послідовності “рідкої естрази” та додати до змішувача або бетонозмішувача.

Доповнення до бетону Penetron Admix або Cryx Cryx використовується для гідроізоляційних фундаментів, тунелів, танків, підвалів та інших підземних конструкцій, які захищать ваш дизайн від змочування та знищення, відповідно, збільшить термін служби об’єкта. Сила бетону також збільшується. Ціна не впливає на значення бетону, але зменшує час заповнення, оскільки він додають до самого бетону при перемішуванні в змішувачі. Ця процедура займає від 8 до 10 хв. Лише 4 кг добавок у конкретному плановому кришталю додають до 1 кубічного бетону.Добавка в бетоні вирішує багато проблем. По-перше, він знаходиться в тілі бетону і блокує капіляри та можливі тріщини, не вимагає гідроізоляційної роботи. Цілісність дизайну не порушується, і немає можливості пошкодити захисний шар від проникнення води в. Потрібно враховувати лише моменти з холодними швами та деформацією. Тому, коли в розливу бетонної підлоги-стіни, ви повинні забезпечити використання гумового гідротетиту набряку або гідрофільну каучуку, який наклеюється на поверхні бетону перед стінами стіни. Простий і надійний у застосуванні. Ми рекомендуємо побачити опис гідрофільного гумового гідротиту. Після застосування добавок у бетону немає необхідності робити зовнішню примусову гідроізоляцію. Це пов’язано з тим, що капіляри в бетоні насичені нерозчинними кристалами солей, які блокують молекули води. Важливим чинником є ​​те, що будь-яке покриття або гідроізоляція на вертикальній стінці фундаменту або танка має майно з часом з клею та пропущеної води. І знайдіть це місце, коли все засинає, це неможливо або дуже дорого. Ну, наприклад, для відновлення гідроізоляції зсередини можлива лише двома способами: гідроізоляція ін’єкційної з поліуретановою смолою, яка вводять у перелом тіла бетону або цегли або проникаючої гідроізоляції кристала, Penetron.

READ  Що краще, ніж скринінг або пісок для бетону

Adminix Advitive підходить для будь-якого типу будівельних конструкцій, постійно або періодично контактуючи з водою, наприклад, для підвалів, фундаментів, водних резервуарів, тунелів, каналів (у т.C. каналізація), басейни, незахищений бетон і т.D.

На місці добавки Penetron Admiix, Росія за ціною 170 грн./ кг.,Використовуйте добавку. Адмісійне кришталь, Іспанія за ціною 150 грн./ кг.

Споживання: 1% сухої частини цементу. 1 М. кубічний. Додайте 4 кг.

Кристал Admix за ціною 160 грн.за кг.4 кг на 1 куб бетон = 640 грн. На 1 кубному бетону!

Європейський сертифікат 9001. Продукти бренду Satem, Іспанія представлені в Україні в повному обсязі та продаються Ліоном більше 15 років. Досвід показав, що бетонні гідроізоляційні матеріали перевершують якість та ціну Пенетрона. Ми продаємо матеріали без дилерів та посередників, щоб прямий покупець з доставкою через нову пошту або доставити. Матеріальний лінійний кристал, пройшов випробування і має толерантність до питної води. Добавки до бетону були використані на Міроновській бункапродукті при будівництві танків та очисних каналізаційних установок, при укладанні бетонних доріг і замінювалися на бетонному заводі. У готовій формі було доставлено в змішувач до об’єкта. Якщо потрібні основи з гідроохоронним бетоном до W 16, з антикорозійним ефектом, то в цьому випадку краще, ніж кристал домішку, ви не вийдете. Час перевіряється. Виробництво матеріалу на заводі в Іспанії почалася в 1968 році.

Технічні характеристики бетону з добавкою Адмісія:

-Збільшення MacCi на бетоні водонепроникні, кроки: до W 16 (ГОСТ 12730.5-84), тести в лабораторіях.

-Поліпшення морозостійкості бетону, циклів: 150-250 (ГОСТ 10060.0-95)

-Зменшення поглинання бетонної води: від 0,4% до 0,8% (ГОСТ 12730.3-84)

-Сила стиснення 28 днів: (ГОСТ 10180-90)

-Ультрафіолет (UVA / UVB): не впливає

Crystal Crystal може бути замовлений з компанії “Ліон” у Києві, Заболотний 20 А, Теремки 1, поблизу Магелана.

додати, бетон, гідроізоляції

Що додати до цементного розчину для гідроізоляції

Гідроізоляція цементного з додаванням Teknomer 120 збільшує гідроізоляцію бетонної основи, запобігає пошкодженню металу в організмі бетону, а також збільшує морозостійкість конструкції залізобетону.

Цементно-розчин. Надійне та ефективне рішення для зовнішнього та внутрішнього гідроізоляції бетонних поверхонь. Через його міцність, стійкість до вологи та відмінних характеристик продуктивності, цементна гідроізоляція активно використовується на різних нових і вже експлуатованих об’єктах.

Якщо необхідно провести гідроізоляцію залізобетону, постійно звертаючись до води, є спосіб зміцнення захисту бетонних та металевих компонентів. Для збільшення водостійких гідроізоляційних сумішей варто за допомогою гідрофобрузької добавки Teknomer 120. Для тих, хто використовував добавку Teknomer 120 для гідроізоляції принаймні один раз, відповідь на питання полягає в тому, щоб додати до цементного розчину для гідроізоляції, він стає очевидним.

Готова бетонна добавка змішується з цементним розчином у співвідношенні 2-3% маси сухого цементу та змішується до повної однорідності протягом 3-5 хвилин. Готова гідроізоляційна суміш може бути використана протягом 45 хвилин при зовнішньому середовищі 535 o. Гідроізоляція з Teknomer 120 активно використовується для внутрішнього та зовнішнього захисту бетонних баз.

Після наливання гідроізоляційного шару гідрофобна добавка захищає залізобетон у прямому контакті з водою, сирі ґрунти та вологим повітрям. Гідроізоляція цементного з додаванням Teknomer 120 збільшує гідроізоляцію бетонної основи, запобігає пошкодженню металу в організмі бетону, а також збільшує морозостійкість конструкції залізобетону.

При змішуванні цементного гідроізоляції важливо точно підійти до вибору цементного бренду та гідрофобних добавок, оскільки вони здатні значно покращити якість гідроізоляції під час роботи структури.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS