Статті

Що дешевше бар або цегляний будинок

Бруса або цегляний будинок. який краще

Коли людина збирається побудувати будинок, він обчислює всі можливі варіанти, намагаючись знайти баланс між вартістю та експлуатаційними характеристиками. Після прочитання статті ви дізнаєтеся, ніж ціна та експлуатаційні характеристики відрізняються вдома з бари та цегли, їх сильні та слабкі сторони. Це допоможе вам зробити правильний вибір.

Операційні характеристики кращого будинку

Основними операційними характеристиками включають:

 • Опір теплопередачі;
 • вологість;
 • середній термін служби;
 • Вогнестійкість;
 • Стійкість землетрусу;
 • стійкість до вітру;
 • Опору повені.

Snip 23-02-2003 “Тепловий захист будівель” описує такий параметр, як опору теплопередачі, що обернено пропорційно термінових ліній. Чим вище втрати тепла будівлі, тим більше енергії необхідна для підтримки зручної внутрішньої температури. Згідно з цим документом на всю середню смугу Росії, необхідна товщина стін цегляного будинку, що забезпечує достатній рівень опору теплопередачі, перевищує 2 метри. У цьому випадку товщина стін з бару, що забезпечує прийнятний рівень втрати тепла, становить 56,5 см. Якщо середня температура взимку не падає нижче мінус 5 градусів, то будинок бар з товщиною 20 см має достатню стійкість до теплопередачі, тому це не потребує ізоляції.

Якщо середня температура знижується нижче, то ізоляція серйозно зменшує витрати на опалення. Так що цегляний будинок може принаймні якось конкурувати на стійкість до теплопередачі, необхідно серйозно збільшити товщину стін (2 і більше цегли), або використовувати покладання повітряними кишенями, які зменшують втрати тепла. З товщиною стінки в 1 цегли (25-26 см) такий будинок без ізоляції підходить тільки для регіонів, де середня температура взимку не нижче, ніж 5 градусів.

У цегляних будинках вологості залежить від багатьох факторів, головним з яких є високоякісна вентиляція. Зрештою, цегла, на відміну від дерева, не в змозі поглинати вологість з кімнати і дати його в атмосферу. Якщо вологість в будинку нижча, ніж на вулиці, дерево починає працювати в протилежному напрямку. Тому вологість у дерев’яних будинках, навіть при поганій вентиляції нижче, ніж у цегляних будівлях. І нижня вологість, тим менша ймовірність появи гниття та форми, що є небезпечним здоров’ям.

Середній термін служби будинку залежить від дотримання технології та використання якісних матеріалів. Немає випадків, коли неправильно побудований цегляний будинок почав розпадатися через 2-3 роки через використання неякісного матеріалу та виготовлених будівельниками помилок. Дуже побудований цегляний будинок буде служити не менше 100 років. Цей же період без серйозного ремонту буде служити як дерев’яним будинком, якщо для його виготовлення використовуються добре висушені бар і високоякісні просочення. У Росії є ще дерев’яні будинки та церкви, побудовані в 19 і навіть 18-го століття.

Одним з головних аргументів, що супротивники будинків використовуються з бару, є їх низька стійкість до вогню. Насправді це не так. Якщо бар розпилюється з пожежними реагентами перед укладанням, і один раз кожні 3-5 років проводять профілактичне лікування, потім встановлюється вогонь такий будинок дуже важкий. Воно не підпадеться від впав на сигарету підлоги або короткого замикання. Якщо будинок був у зоні лісу, він горить. Однак цегляні будинки, знайдені в зоні лісу, приходять до такої держави, що їх не можна відновити. Через високу температуру цегли та розчин втрачають силу. Лісові пожежі, які вилучені навесні 2015 року в Сибіру показали, що немає переваг цегляних будинків перед дерев’яними будівлями. У той же час побудувати новодівний будинок буде коштувати в 3-6 разів дешевше, ніж цегла. І з урахуванням необхідності відхилення та експорту спалених стін, різниця в ціні буде ще більше.

Під час землетрусу тектонічні потрясіння небезпечні, але інерція стін і дахів будинку. Чим вище маса стін, тим більша інерція. З землетрусом силою понад 6 балів, інерція цегельної стіни настільки велика, що тріщини починають з’являтися, зменшують силу будинку. Зрештою, сила та жорсткість цегляного будинку забезпечують тонкий шар розчину між цеглинами. З дерев’яним будинком все зовсім інше. Дерев’яний дім на рік двічі змінює свої розміри через зміни термінальної товщини. До середини зими ліс поглинає максимальну кількість вологи та збільшується за розміром. До середини літа вологість зменшується якомога більше, тому що деревина стиснута, зменшується за розміром. Тому, у будинках з бару, гора в межах однієї коронки і прикріплення коронок один до одного забезпечує не тільки замки на кутах, але й дерев’яні нахабні. Тому після землетрусу в 7-9 пунктах через інерцію, невелике збільшення розриву можливе між окремими коронками, що не вплине на загальну силу будинку. При необхідності дерев’яний будинок легко ремонтувати, достатньо видалити і повторно покласти коронки над розривом. Така робота займає не більше 2 тижнів, а для її тримаючи достатньо 2-3 людини.

Люди, незнайомі з будівництвом, часто стверджують, що будинки з бару бояться вітру зі швидкістю понад 30 метрів за секунду. Швидше за все, основою цієї легенди була погано зроблена каркасними будинками. Часто під час будівництва каркасних будинків використовують несушеві пиломатеріали, але й природну вологість. Під час висихання тепла така рама розсіюється, її жорсткість та довговічність зменшуються багато разів. На відміну від цього, тільки добре висушений матеріал використовується для побудови будинку з будь-якого типу деревини. Тому швидкість вітру 30-40 метрів на секунду не викликає шкідливості цього будинку.

Однак, з таким вітром, головний удар не має для міцних стін, але на даху. Якщо монтаж даху до стіни зроблений з порушенням технології, то ймовірність полягає в тому, що вітер це розриває. Це трапляється з будинками дерева та цегли досить часто. Якщо кріплення даху до стіни здійснюється відповідно до технології, то сила будинку з бару трохи менш поступається цегляному будинку. Зрештою, вітри зі швидкістю понад 60 метрів на годину не скрізь і дуже рідко. У Новоросійську під час дощок середня швидкість вітру становить 30 метрів на секунду, а швидкість поривів досягає 90 метрів за секунду. У цих умовах будинок з бару не поступається цегляним будівлям. Якщо швидкість вітру становить 120-160 метрів на секунду, то будинок з бару, швидше за все, поступиться місцем для цегляної структури. Однак цегляний будинок з таким вітром отримає серйозний збиток.

Невеликі повені, під час яких висота підйому води не перевищує 0,5 метра, а тривалість якої становить менше 3 годин, не шкодую ні цегляну, ні буряка, якщо їхній фундамент перевищує рівень води. Якщо вода входила до дому, потребують заміну статевого та серйозного внутрішнього ремонту. Коли вода помітно піднімається над фундацією і коштує більше, ніж на день, то там розмахує та відбір відбору. Відремонтувати цегляний будинок після цього неможливо, це доведеться розібрати його і будути заново, і це принаймні 20 місяців, якщо ви дотримаєте всі технології. І будинок з бари може бути відремонтований, тому що він найчастіше використовує фундаментну фундаменту з металевих труб. Навіть якщо осад настільки великий, що ремонт не підлягає ремонту, повне розбирання, сушіння та монтаж займе не більше 2 місяців разом з встановленням нового фонду.

READ  Как построить шашлычницу из кирпича

Деревина вже давно відома як будівельна сировина для будівництва будинків, інших приміщень. Дерев’яне житло і сьогодні користується попитом у населення, незважаючи на виникнення багатьох інших матеріалів. Тепла, краса, відмінний клімат, мирність, відчуття природи поблизу – все це дає дерево. Тому знавці природності вибирають це, але у вигляді округлого журналу або бару. Останній простий у встановленні доступний за ціною, виробники пропонуються цілий рік на ринку. Бар представлений у всій різноманітті:

З кожного перерахованого типу деревини ви можете побудувати дерев’яну рамку, беручи до уваги ваші уподобання та бажання. Побудувати будинок, в якому хтось постійно буде жити, побудувати рамку клеєного або профільного матеріалу. Оскільки їм не потрібно робити нічого іншого (готові до перебування людей), і вони створюють, краще зберегти сприятливий клімат у будівлі. Дані заготовки дозволяють у коротких термінах, порівняно з іншими видами продукції, створюють нову дерев’яну структуру та відсвяткувати вдосконалення в ньому.

Переваги будинків Brusade:

 • Екологія – головний плюс. Сьогодні екологічна ситуація не дуже райдужна, крім того, багато навколишніх речовин, предмети погано впливають на здоров’я людей. Більшість з яких прагнуть до природи, але немає знайомого комфорту та всі переваги цивілізації в лісі. Але живе в дерев’яному будинку, можна розташовувати майже in vivo: дихати більш свіжим, чисте повітря з сосновими запахами, модриками, ялиця. Дерево, що використовується для виробництва деревини, насичена унікальним ароматним простором.
 • Теплий і затишний у будівлі. Дерево має невелику індикатор теплопровідності. Через те, що замку з’єднання структурних зв’язків теплі на всіх промах, бари мають ще меншу теплопровідність. Дерев’яна стіна не дозволяє проникнути холоду всередину і не виробляє тепло на вулицю. Тому він може накопичувати тепло в будинку, тримаючи його тепло. Якщо житловий будинок виготовлений з бару з поперечним перерізом, що перевищує 150 мм, то ніхто не замерзає в ньому. Дерев’яний матеріал все ще пропускає вологість. У результаті він дихає дуже добре в приміщенні, незважаючи на відсутність зволожувача, кондиціонера.
 • краса. Люди, як прекрасний вигляд дерева: шляхетний колір, своєрідний, декоративний візерунок. Бар, схожий на журнал, викликає позитивні емоції. Унікальний декор з тріщинами набуває Чубну стіну після усадки. Немає необхідності в оформленні приміщення, тобто економії витрат. Шпалери, фарба, клей, putty, gkl і.Т.D. не потрібні. Тільки лак може бути нанесений на поверхню дерев’яного бару після його шліфування, щоб створити затишну ситуацію.
 • Легка і швидкість збірка. Деталі дерев’яної рами складені в одне ціле число, як дизайнер. Замок сполук у склеєному та профільованому дереві прискорюють процес збірки церкви. Однак, якщо самі хості самі виконують різання кутових з’єднань, то колекція конструкції може зайняти більше часу. Але все-таки не тягнуть стільки, скільки кладка цегли. Для однієї програми дерева охоплює довжину рядка.
 • Легкі структури, тому не потрібна міцна фундамент. Сушений продукт трохи важить, внаслідок чого він сприятливо впливає на вибір фундаменту для майбутньої будівлі. Стрічка або стовпчика частіше, тобто світлова версія фундаменту. Створити підвал великих розмірів, вилив у велику глибину.
 • Ціна. Brous Log House коштуватиме дешевше цегляних будівель. Будівельники, які не мають великих фінансових можливостей, рекомендується вибрати дерев’яний будівельний проект з бару. Фарба, клей, штукатурка не обов’язково в цьому випадку, отже, кінцева ціна проекту цього житла буде нижчою, у порівнянні з цегляним аналогом.

Мінуси дерев’яного будинку з Брууса:

 • Сушіння дерева. Об’єм смуги зменшується, який відбивається на висоті стін. Неправильний процес усадки структури може призвести до його спотворень, то деревина є дуже тріщиною. Усадки вдома, для всіх правил, триває шість місяців, рік з моменту завершення будівництва. При застосуванні матеріалу природної вологості, встановіть двері, вікна, оздоблювальні покрівлі, стелю, підлогу найкраще після усадки дизайну.
 • Незнання. Дерево швидко світиться, що загрожує людському житті. Дерев’яне будівництво є більш небезпечним у цьому плані, ніж цегляна будівля.
 • Схильність до швидких процесів гниття, утворення цвіль, поява шкідників після видалення захисного верхнього шару деревини під час обробки. Клеєний бар оснащений композицією, клеєм, через це менш схильне до гниття.
 • Потрібно регулярно доглядати за дерев’яним житлом, слідувати за ним. Потрібно негайно усунути будь-яку витоку на даху, запобігти утворенню інтервенційних тріщин. В іншому випадку мікроклімат у будинку може зламати, що спричиняє деформацію кадру.

Однак переваги поширені над недоліками. Завдяки дерев’яному будинку, вам потрібно постійно піклуватися про нього, будьте пильні, потім протягом досить тривалого часу ви не можете побудувати плани на новий будинок.

Цегляний будинок або деревина, що краще

У сучасному різноманітті будівельних матеріалів важко зупинити вибір на щось для будівництва окремого будинку. Особливо високий попит – це бар і цегла. Це матеріали, випробувані за часом. Відома технологія виробництва, їх вибір простий. Але це залишається цілком природним питанням: “Будинок цегли або деревини: Що краще?”. Насправді, вибирайте улюбленець дуже важко, оскільки обидва матеріали заслуговують на те, щоб бути названим найкращим.

Вибір залишається тільки для вас, але нижче ми порівнюємо матеріали та будинки, побудовані з бару та цегли. Можливо, розглянув інформацію, ви можете прийняти правильне рішення.

Який матеріал дешевше будувати будинок: дерево або піна блоку?

Для будівництва приватних будинків або котеджів неможливо назвати ідеальну версію будівельного матеріалу. У кожного є власні “плюси” і “мінуси”. Будь-який проект враховує кліматичні та геодезичні особливості земельної ділянки, яка відображається та на вибір матеріалів для його реалізації. Існують взаємозамінні матеріали (наприклад, цегельний та пінопласт), дешевий (кадр і пінобетон), міцний (журнал і цегла).

Але для будь-якого будівництва один з найважливіших факторів є його вартість, напівзалежні ціни на будівельні матеріали.

Як приклад, розгляньте, який будинок побудує дешевше: дерев’яні або піноблоки. Це екологічно чисті матеріали з високим рівнем технічного обслуговування. Що порівняння було максимально реальним, ми розглянемо ідентичні проекти без особливо складних конструкцій.

Оцінка на будівництво будинку включає в себе вартість бронювання фундаменту, структури стін (зовнішні та внутрішні), перекриваються над фундаментом, а також між підлогами, ізоляцією та покриттям даху.

READ  Искрогаситель на дымоход своими руками

Блоки пінобетону є цементно-піщаною сумішшю з хімічним піноутворювачем, який замерзає in vivo. Налийте пінний блок, і будь-яку форму, ви можете безпосередньо на будівельному майданчику. Під час перевезення з заводу знищення блоків не виключається. Один блок – 17 цеглин, звідси – заощаджуючи за кількістю та залученою роботою.

Для дерев’яного будинку, будівельні матеріали можуть служити: сирний журнал, округлений, профільований або клеєний бар. Перед будівельними роботами дерево повинно бути висушена. Природний спосіб сушіння буде коштувати дешевше, але він розтягується в часі. Сушіння в спеціальних печах дорожча, але висока якість і швидше. Вартість дерев’яного будівельного матеріалу залежить від ступеня обробки. Будинок “Дикий” буде коштувати дешевше, ніж бар, особливо найдорожчий – приклеєний.

Різні форми піноблоків та їх великого обсягу дозволяють значно економити час, робочу силу та будівництво рішення. Пінобетонне світло, тому немає необхідності залучати важке підйомне обладнання на сайт. Блоки з пінобетону безпосередньо на будівельному майданчику можна обробляти, надаючи їм правильну форму. Це значно диверсифікувати проект вдома за допомогою арки, різних форм з баштою та erkers без додаткових інвестицій. Будинок пінових блоків має мінімальну усадку, що означає, що термін зводиться до його поселення.

Для всіх дерев’яних будинків процес усадки є обов’язковим компонентом процесу, на якому дається від 3 місяців до 1,5 років (залежно від матеріалу). Технологія будівництва будинку з сировини передбачає “проект” та “закінчуючи” збірку, з використанням механізмів навантаження та обладнання. Технологія складання з деревини простіше, вимагає менше витрат на роботі, але вона повинна бути кваліфікована.

Залежно від особливостей грунту та обраного підлоги будинку, вартість прокладання фундаменту може займати до 40% від загальної оцінки для будівництва. Для будинків з пінобетону є достатньо стрічкова фундамент середнього лаунжу (зазвичай до глибин замерзання грунту). Такі витрати будуть достатньо для каркасних будинків, від профільованої та клеєної деревини. Фонд для будинку журналів додатково зміцнюється і посилюється.

Будь-які будівельні матеріали з дерева обробляються спеціальними рішеннями, які захищають дерево від вогню, розтріскування, гниття, а також інвазій комахи. Навіть готовий будинок потребує періодичної повторної обробки з таким просоченням. Пінобетон не горить і не гниє. Він потребує лише високоякісного захисту вологи.

Плоский, бінарний або незвичайний форма, дах повинен бути ізольований (особливо якщо є мансарда), є водонепроникним і покритий покрівельними матеріалами. Це може бути шифер, керамічна або металева черепиця, а також покрівельний залізо і шифер. Все залежить від фінансових можливостей замовника.

Це є частиною процесу будівництва, який може повністю зменшити “ні” всі переваги ціни будинку піноблоків. Дерев’яний будинок побудований у відповідності до всіх технологій в т.C. Ізоляція не вимагає необхідного зовнішнього декорації. Без нього не може існувати без пінобетону. Стіни для пінобетону потребують гідроізоляції та ізоляції, а також облицювання. Керамічна плитка, камінь, дерево, сайдинг або штукатурка використовуються як оздоблювальні матеріали.

Внутрішнє оздоблення.

У дерев’яних та піноблочних будинках, вартість внутрішнього декору приблизно однакова. Для дерева, шліфування стін, лакове покриття. Для пінобетону – кадр і покриття, наприклад, гіпсокартон, штукатурка, штовхачі шпалери.

З невеликою відмінністю у вартості будинків з деревних та піноплавних блоків, варто оцінити найдовший і “дихаючий” дерево, можливість самостійного будівництва з піноблоків та швидкість завершення будівництва обох.

Бруса або цегляний будинок. Що краще: цегла або дерево

Єдина відповідь на питання полягає в тому, що краще: будинок з бару або цегли, просто не існує, але якщо ви хочете побудувати справді екологічно чисті будівлі, ваш вибір – це дерево. Цегла завжди пов’язана з міцністю, надійністю та міцністю, а дерево залишається найпростішим матеріалом, і ви можете зібрати “коробку” будинку всього за кілька днів. Існує кілька параметрів, для яких ці матеріали можна порівняти:

  Економіка. Одним з перших питань, яким буде відповідати власник. Який будинок дешевше: цегла або бар? Це дерево, яке залишається одним з найдешевших, крім того, він не вимагає потужного фундаменту для нього, що означає, що можна буде зберегти. В результаті, витрати на будівництво буде набагато нижчим, і в майбутньому можна буде зробити без надлишкових витрат навіть при внутрішньому оформленні.

Плюси та мінуси цегляного будинку

Сильні сторони цегли є те, що вони:

 • Міцний і стійкий до кліматичних факторів.
 • Не впливає комах, шкідливі мікроорганізми.
 • Десятки років можна керувати без необхідності ремонту фасаду.
 • Стійкий до запалювання, за умови відновлення після негайного.

Список плюсів чоловіків. Але цегляні будинки мають значні недоліки, які також повинні враховувати. Це:

 • Важкий будівельний матеріал. З цієї причини ви повинні побудувати сильний дорогий фонд.
 • Висока вартість будівництва. Як правило, цегла дорожче, ніж деревні матеріали. Трудові витрати на будівництво таких стін також високі.
 • Не первинне вигляд без декоративної обробки. Без обробки цегляної стіни виглядає неминучим.

Виходячи з сукупності сильних та слабких сторін цього будівельного матеріалу, ми робимо висновок: сезонні котеджі з цегли краще не будувати. Котеджі для постійного проживання будувати з цього матеріалу. Але перш ніж зробити таке рішення, то варто розглянути іншу опцію природного дерева.

Міфи та реальність. Який будинок краще: камінь або дерев’яний?

Отже, сьогодні є два основних будівельних матеріалів для будівництва будинків: дерево та камінь. Ми готові допомогти вам зрозуміти – який будинок краще: камінь або дерев’яний. Але перш ніж почати розуміти, ми хочемо спробувати знищити кілька міфів, що стосуються дерев’яних та кам’яних (переважно дерев’яних) будинків.

Так, дійсно, бетон і цегла має вищу вогнестійкість, ніж дерево, але під впливом високих температур вони руйнуються, і вони тріщить і стають надзвичайно крихкими. Єдина відмінність полягає в тому, що після пожежі, дерев’яні будинки повинні знову будувати, а камінь повинен спочатку розбирати і вивезти (т.до. Для подальшого використання стіни і перекриваються, вогонь, що проходить вогню, не підходить), а потім створює заново.

Сучасні вогнезахисні покриття дозволяють значно зменшити вогнестійкість дерева до повного виключення можливості вогню. І спеціальні просочення зменшують здатність дерева підтримувати горіння, вона лише обумовлена ​​в зоні впливу високих температур, але не горить.

Дерево Ротчі та помилки приходять в ньому.

Небезпека є потенційним і практично не реальним для тих, хто спочатку використовує високоякісну сировину та перевірені інструменти на ринку для захисту деревини.

Дерев’яний будинок, побудований з високоякісного матеріалу, і повністю дотримання всіх нормативних вимог, буде служити не тільки вам, а й до ваших дітей, а онуків.

Ось кілька прикладів “вічних” дерев’яних будівель:

Точна дата будівництва церкви невідома, однак вважається, що вона була побудована до 1391 року.

READ  Чому принтер не друкує кольорову фарбу

Дерев’яний будинок дає усадку і перед початком закінчення, будинок повинен “оселитися”.

Цегла або дерево? Що краще побудувати будинок? Що дешевше?

Повна усадка дерев’яного будинку можна довести до трьох років, але зробити внутрішню обробку, вставте вікна та двері та т.D. Ви можете відразу після будівництва стін та даху, якщо суворо дотримуватися технології будівництва дерев’яних будинків, пов’язаних з осадовими процесами.

Так, дійсно стіни масиву дерева (журналу, профільоване дерево) підлягають формуванню тріщин. Це пов’язано з напругою у дереві і сухий. Злегка сприйнятливі до розтріскування клеєних конструкцій (клеєний бар і журнал), т.до. Ламелла, з якої лісові зв’язки, сушені та напружені, мінімальні. І повністю зводиться до нуля.

Фасад дерев’яного будинку вимагає постійного догляду.

Це думка, що фасад дерев’яного будинку один раз у 3-4 роки повинен бути оновлений (раковина або відпущення). Це не так. З правильним вибором фарби та лакофарбового матеріалу для зовнішньої обробки фасаду (тип матеріалу, його виробник, наявність ультрафіолетових фільтрів тощо.) Дерев’яний будинок буде жити 8, і навіть 12 років без оновлення.

Дійсно, дерев’яний куб набагато дорожчий, ніж куб будь-якого кам’яного матеріалу (цегла, бетон, кам’яні блоки t.Р.). Але кам’яна стіна вимагає подальшого дорогого закінчення з обох сторін, а ізоляція, а дерев’яна стіна практично не потребує обробки. А потім, з дерева куба ви можете побудувати стіну більшої площі, ніж з будь-якого каменю, т.до. Товщина стінки дерева рідко перевищує 0,2 м, а кам’яні стіни значно товщі.

У дерев’яних будинках монотонна (дерев’яна) внутрішня прикраса.

З суворим дотриманням будівельних технологій дерев’яних будинків, каменю, плитки та металу та скла, і все, що дозволяє дизайнерам фантазію з успіхом.

Порівняння кам’яного будинку та дерев’яного.

Звичайно, безперечна і головна перевага дерев’яних будинків перед каменем – це їх екологічність, т.до. Сам дерево є екологічно чистим матеріалом, тому також сучасні масла та просочення, що використовуються в обробках, виготовляються на основі природних матеріалів (лляне масло, воск і т.Р.). Звичайно, цегла, наприклад, також натуральний матеріал, але той факт, що стіни цегли, як з будь-якого іншого штучного каменю, потрібна внутрішня прикраса. Як правило, це штукатурка з наступним шпаклівкою та наклеювання шпалери, або фарбування. І всі ці шари не називають природним і екологічно чистим.

Чудова здатність дерева здійснювати повітря та вологість будинку будинку з зовнішньою конверсією допомагає легко дихати і спокійно спить, позитивно впливає на здоров’я жителів дерев’яного будинку. Єдиний матеріал порівняно з деревом за здатністю “дихати” – пінобетон, але підтримувати оптимальний режим повітря та вологи не можливий, і це є.до. Стіни пінобетону вимагають обробки обидва зовні, так і всередині. Всі ці шари оздоблювальних матеріалів обслуговують перешкоди для ефективного обміну вологою.

3. Тепло та звукоізоляція. Товщина стін.

Початок роботи вдома, майбутній власник завжди чудес – яка товщина повинна робити стіни? Ми постараємося проаналізувати основні вимоги до товщини стін і відповісти на це питання.

Які стіни хотіли б мати? Звичайно, міцний і теплий. Це ці два властивості і визначають межі вашого вибору.

Сила більш-менш зрозуміла – цегляні стіни сильніша кабіна, і він, у свою чергу, сильніше, ніж каркасні стіни.

Виготовлення розрахунків на основі формул, показаних у SNIP II-3-79 “Будівельна теплотехніка”, ми отримуємо такі значення необхідної товщини стін з різних матеріалів для кліматичних умов Москви та Московської області:

Товщина стінки та термічна стійкість, що відповідає йому

Товщини стінки для задоволення санітарно-гігієнічних і комфортних умов

Цегляний будинок

Такий будинок міцний і довговічний, і ретельно контролювати статус структури цегли не доводиться.

Будинок майже не дає усадку. Якщо фундамент розроблений якісно, ​​це трапляється лише під час руху грунту в міжсезоння.

Цегляний будинок може бути створений індивідуальним проектом, розміри окремих кімнат можуть бути малими або, навпаки, величезні. Немає спеціальних знань, як у будівництві клеєних деревин, не потребує.

Недоліками цегляних будинків є висока вартість: матеріали та робота масоніків вимагають високих витрат. Крім того, цегла вимагає обробки та всередині, а зовні. Для цегляного будинку вам потрібен потужний фундамент. Це також призводить до зростання вартості будівництва. Цегла має вищу теплопровідність, яка означає охолодження кімнату буде швидше.

Якісні характеристики матеріалів

Розглянемо плюси та мінус деревини. Це похідна від дерева, має ті ж риси, що дерево:

 • Пориста структура поверхні легко поглинає і дає вологу, тепло;
 • Екологічно чистий матеріал, який не викликає алергії (виняток, може бути лише клеєним баром через специфіку виробництва);
 • Красивий малюнок, аромат дерева (зазвичай хвойний);
 • Легкий, легко обробити;
 • Загальні розміри бару дозволяють за короткий час, щоб підняти житловий будинок, тому що в одному прийомі охоплює довжину однієї стінки;
 • Доступна – Купити Бар за доступною ціною не буде працювати в будь-який час року.

За мінусом нести такі властивості, які можна запобігти за допомогою сучасних коштів:

 • Нестійкий до вогню – будь-яке дерево швидко запалюється, але бар може обробляти або уникати небезпечних ситуацій;
 • Сприйнятливі до гниття, впливу навколишніх або шкідників – забезпечення високоякісної гідроізоляції або антисептичної обробки бару, ви можете продовжити свою довговічність;
 • Сушіння бару, втрата до 10% від загальної кількості – ви можете придбати вже вдалося бар, але це коштує більше, ніж деталі природної вологості.

Цегла користується не менше, ніж бар, можливо, навіть більше. Це пов’язано з позитивними властивостями каменю:

 • Сила – Тільки тренувальні методи можуть бути розбиті руками, і якщо ви покласти стіну декількох цеглин, навіть трактор повинен докладати зусиль;
 • Надійність – люди впевнені в стабільності цегляних конструкцій, щоб зіткнутися з загрозою назовні;
 • Вогнестійкість – цегла не горить, тому вона безпечна для пожежних показників;
 • Екологічно чистий матеріал на основі піску, глини, води – природних речовин;

Переваги матеріалу є важливими, але не можна не сказати про мінусну цеглу:

 • Ціна дуже висока, не кожен може дозволити собі побудувати навіть одноповерховий будинок;
 • Коефіцієнт високої теплопровідності не дозволяє тривалий час підтримувати тепло;
 • Цегла важка – стінка цегли отримують масивним, що вимагає міцного фундаменту, розчину та з’єднувальної армуючої сітки.
 • Зовнішній вигляд – не завжди приваблива, нещодавно з’явилася декоративна фасадна цегла, але її ціна не дешевша, ніж звичайна, не може бути використана для побудови всієї коробки, застосовується як декоративний елемент фасаду.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS