Статті

Що чистити жовті плями у ванній кімнаті

Жовті плями на ванні? 4 способи відбілювати ванну з жовтих

Дізнайтеся, як видалити жовті плити з ваннами та підходящими засобами для чищення.

Прийняття ванної кімнати – процес дуже приємний, це дозволяє вам розслабитися, розслабитися і заряджати позитивну енергію протягом усього дня. Але це приємне проведення часу може пошкодити естетичний компонент – наявність жовтого плям і покриті ванною. Можливо, кожен з нас у житті хоча б колись виникло питання, як очистити ванну від жовтих? У цій статті ви знайдете чудові способи мити ванну з жовтих плям і що означає використовувати.

Ліквідація жовтого в акриловій ванні

При очищенні акрилової ванни важливо пам’ятати: поверхня дуже делікатна і боїться каустичних речовин, абразивних речовин, листяних порід та кистей. Тобто акрилова ванна більш правильна, щоб не чистити, але мити.

Якщо ванна добре доглянута (без вираженого податку та подряпин), як правило, відмиваються, це, як правило, легко: акрилові ванни абсолютно гладкі і не мають пори, які забиті, а бруду.

Народні рецепти

У будь-якому будинку є досвідчені кошти, здатні очищати ванну від жовтого рейду вдома.

Перевірена ванна відбілювання та надання їй блиск. Якщо жовті набіги присутні у вигляді плям або стад, ви можете зробити “acetic compress” для них. Для покриття проблемних ділянок з паперовими серветками, змоченими до 40 градусів з оцтом (серветки можуть бути замінені непотрібною тканиною). Залиште все протягом від 20 до 40 хвилин, після чого стиснення видаляється, а оброблені поверхні втратяться м’якою губкою.

Якщо ванна жовта рівномірно над усією поверхнею, ви можете отримати теплою воду, додати 1 – 2 літри 9% оцту і залишити протягом 12 годин. Потім воду зливається, а ванна витріть м’яку сторону губки, потім вирішити воду.

Дія схожа на оцет, але перед нанесенням у акрилові кристали лимонної кислоти розчиняються у воді. Щоб додати до водопосташкової ванни, 2-3 пакета лимонної кислоти (15 г кожен).

Ефективні та безпечні засоби для миття будь-яких поверхонь у ванній кімнаті. Іржа не буває, але з свіжим жовтим рейдом буде добре справлятися. Мило потершила губку для миття ванної кімнати і обробляти поверхню.

Рішення економічного мила в поєднанні з харчовою або кальцинованою содою є більш ефективною. Мило втирається на велику терку, наливають теплою воду, щоб отримати гель-розчин і смоктати 3 4. L. сода. Ви можете додати кілька крапель ефірного масла. Залишки суміші можуть зберігатися у закритому контейнері та повторному використанні.

Він підходить для будь-якого рідкого відбілювача без хлору (наприклад, зникає). Інструмент не вийде стара іржа, але свіжа жовтуватість цілком сили.

Примітка. Часто є поради для почищення ванни сумішшю пероксиду водню та аміачного спирту. Це старий рецепт від іржавих плям. Використовуються в ті часи, коли нічого не було просто. Компоненти змішуються (різними джерелами у співвідношенні 1: 1 або 1 частини пероксиду та 2 частини аммонічного спирту). Інструмент застосовується до іржавих плям і витримувати 15 – 30 хвилин. Склад сумнівної ефективності, але з надзвичайно неприємним запахом і небезпечним для здоров’я аміачних пар. Старий податок Цей інструмент відмивається погано, і видалити свіжий, є безпечніші способи. Але якщо ви не змогли мити ванну з народними засобами, або в експериментах немає часу, краще застосувати сучасні побутові хімікати.

READ  Чи можна малювати стару паркетну фарбу

Промислові засоби

Особливо для акрилових ванн виробляються кошти з низькою концентрацією фруктів та інших органічних кислот у поєднанні з різними поверхнево-активними речовинами. Це м’які сполуки без абразивних частинок, тому вони безпечні для акрилових поверхонь.

Очистіть акрилову ванну

Така ванна повинна бути промита частіше, ніж інші. У періодичності ідеальний варіант буде один раз на тиждень. Для очищення, використовуйте звичайну посудомийну рідину та гарячу воду.

Сліди з високої твердості води та жовтих плям ефективно видаляють оцет. Він повинен бути застосований до місця забруднення, залишити тридцять хвилин, а потім витерти м’яку губку.

Для догляду використовуйте лише ті інструменти, які не мають сильних абразивних властивостей. Це допоможе уникнути пошкодження поверхні ванни.

При очищенні краще використовувати тільки м’які побутові хімікати. Наприклад, крем-м’який скраб для рук дуже ефективний при роботі з плямами.

Деякі господиня наносять віск, щоб дати блискучу поверхневу ванну. Не варто цього робити. Якщо ви спостерігаєте всі принципи, як видалити плями з акриловою ванною, то він залишиться гладким і красивим і без додаткових коштів.

Є ефективні народні засоби боротьби з забрудненням. Розглядати їх.

Як очистити від жовтої ванної кімнати

Для кожної господині є гордість чистою ванною, особливо якщо є біла ванна. Небагато господарях може похвалитися цим, але навіть вдома, можна видалити жовту факелу, який часто формується на ньому через низьку якість водопровідної води або ванної кімнати здійснюється неправильно догляд. Багато хостів мають питання, як досягти ідеальної білизни, який найкращий інструмент для очищення акрилових ванн на вибір? Для цього необхідно встановити причину появи пожовтіння та використання одного з наступних способів боротьби з жовтою їздою на ньому і далі продовжувати тримати правильні догляду за нею.

Причини жовтої ставки

Наявність жовтого на головному атрибуті ванної кімнати не є причиною покупки нової сантехніки. Цвітіння виглядає неохайно, а не естетично, а з ним ви повинні постійно боротися. Перш ніж почати прибирання, ви повинні з’ясувати причини її зовнішності.

Увага! Целлоуса з’являється у ванній далеко від одного або двох днів, це довгий процес. Тому, щоб уникнути цього, необхідно провести регулярне прибирання.

Кожна ванна кімната – її засоби

Як очистити будь-яку жовту баню для бляшок вдома? Зрештою, матеріали дуже різні, і для всіх, що вам потрібен індивідуальний підхід. Є акрилові ванни, виготовлені з сталі, чавуну, пластику і навіть з дерева. Найпростіший спосіб утримувати продукти з чавуну – їх можна видалити практично будь-яким хімічним агентом. Але акрилова або пластикова ванна кімната потребує делікатного догляду, а не кожен прибирання гелю або порошок принесе бажаний результат. Навпаки, неправильно обрані засоби можуть остаточно погіршити ситуацію та знищити емаль або акрил.

READ  Деревянный плинтус как сделать угол

Якщо ванна була відновлена, а фарба була повторно нанесена на її поверхню, вона також потребує м’якої очистки.

Тому, перш ніж позбутися від бляшки, рекомендується ретельно вивчити написи на етикетці та композицію порошку миючого засобу або рідини ретельно. Зазвичай є секвена, для яких типів ванної кімнати підходить для цього інструменту та як його використовувати.

Але є універсальні правила, що пояснюють, як очистити ванну з будь-якого матеріалу без упередження до її появи:

  • Жорсткі та металеві щітки – шкідливі вороги будь-якого покриття, навіть виконані в фабричних умовах, тому що вони залишають подряпини на ньому, які можуть “розвиватися” у тріщини;
  • Детергентний гель для усунення вапняних плит у туалеті внаслідок вмісту кислотних та інших агресивних хімічних сполук не підходить для очищення ванни від жовтих – акрил, а емаль може бути пошкоджена;
  • Більшість людей мають пральні машини, але якщо за будь-яких обставин необхідно виконувати ручне прання, то ні в якому разі не може бути пюре брудне білизну з порошком у ванній кімнаті – його частинки здатні до корпоративного покриття;
  • Варто відзначити власників ліпідів, що не рекомендується перестаратися з очищенням – продукти з чавуну або покриту емалі, щоб очистити один раз через 5-7 днів, а акрил і менше – раз на 10-14 днів.

Додаткова гарантія, яка вимиває ванну з муху просто, полягає в тому, щоб промити поверхню теплою водою і витираючи його м’якою тканиною після кожного використання.

Що чистити ванну з жовтого бляшку.

Яка ваша ванна? З цього безпосередньо залежить від того, який засіб ви повинні використовувати, щоб не пошкодити поверхню ванни та розширювати своє обслуговування.

  • Якщо у вас є чавунна ванна з емальованою поверхнею, ви можете використовувати механічну інвентаризацію з середньою жорсткістю абразиву, застосовувати промислові інструменти, призначені для емальованих поверхонь ванни, і повинні ігнорувати ті, в яких є відбілювач у чистому вигляді та агресивний кислоти. Вони знищують сам по собі ванну, внаслідок чого всі наслідки, плями та жовті набіги будуть швидшими “з’їденими”.
  • Якщо ви використовуєте акрилову ванну. Навіть ідеально гладка і біла поверхня таких ванн з часом пошкоджена і може виглядати трохи. Тому для цього типу заборони, будь-який абразивний, очисні порошки, зерна яких можуть подряпати покриття, а також містять алкоголь. Представлюйте вершкові інструменти, гелі та спреї. І якщо ви хочете знищити мікроби та бактерії на акриловій ванні, ви можете застосувати миючі засоби з М хлором. Акрилова поверхня дозволяє його використовувати.
  • Якщо ванна була відновлена ​​і вторинне покриття. Якщо ви “оновлюєте” появу ванни, навіть якщо це чавун, не можна очистити його за допомогою знайомого до емальованої поверхні за допомогою засобів. Виберіть більш ніжний і м’який інструмент. Пошук ноти на етикетці миючих засобів рідин або кремів і суворо дотримуйтесь інструкцій програми.
READ  Встановлення екрана під ванну з вашими руками

Ніж відмивання ванни з акрилу

Акрилові ванни вимагають ретельного обігу. Ні в якому разі вони не слід втирати свої пензлі та порошки, а після кожної купання ванна повинна бути виділена і витріть з ганчіркою. Так що покриття освітлюється якомога довше, доцільно використовувати спеціальні засоби при очищенні:

  • “Акрилан”. Це спеціальний хімічний агент, призначений для акрилових ванн. Завдяки своєму складу він м’яко очищає поверхню і не пошкоджує.
  • “Бас”. Інструмент підходить як для щотижневого миття та загального очищення. З ним ви можете мити жовту ванну, просто покладіть засіб і почекайте кілька хвилин. Після цього трохи втирайте поверхню м’якою губкою, і змити композицію води.
  • “CIF”. Універсальний інструмент, з яким ви можете делікатно мити не тільки сантехніку, але й інші поверхні у ванній кімнаті.

При використанні будь-якого хімічного складу, завжди необхідно ретельно витрачати його великою кількістю теплої води. З тривалим експозицією, залишки такого засобу можуть знищити покриття, а крім того, при купанні, вони можуть входити в шкіру і викликати алергічну реакцію.

Якщо Shrivela є ванна, то ви можете використовувати народні методи, які не є небезпечними для акрилу:

Ці інструменти допоможуть ретельно і без непотрібних витрат, щоб видалити рейди у ванній кімнаті, і не пошкоджують поверхню. Результат від їх застосування буде залежати від якості використання води та ступеня забруднення.

Ефективні способи очищення ванни від жовтих

Кожен повинен мати справу з проблемою появи жовтих на поверхню ванни. Зміна кольору сантехніки виглядає неагретичним і псує інтер’єр. Про те, як очистити ванну від Yellowness, ви можете дізнатися з цієї статті.

Поява жовтого бляшку на емальованому покритті Провоєнні хімічні домішки, що містяться в водопровідній воді. За даними старих труб, отримана вода, яка може зіпсувати будь-який високотехнологічний матеріал. Гриб і цвіль також є причиною появи бляшки на поверхні ванни. Жовті плями зазвичай з’являються навколо дренажного отвору або в місцях, де вода постійно розташована, наприклад, під милом.

Повернути ванну, колір і відновлення емальованого покриття необхідно періодично очистити його від жовтих. Чим раніше ви починаєте боротьбу з жовтими плямами, тим легше він позбудеться їх. Якщо ви не знаєте, як мити жовту ванну, виберіть методи очищення залежно від матеріалу, з якого він зроблений.

ВАЖЛИВО: Не завжди звичайна побутова хімія допоможе вам позбутися жовтих плям, деякі з них можуть призвести до серйозної пошкодження ванни. Сучасні продукти містять агресивні хімічні сполуки, які з неналежним використанням може назавжди зіпсувати верхнє покриття ванни.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS